DRUŽENJA VAN FORUMA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 16:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

veoma sam pala dusa, nego da dodam na listu da moj smisao za humor oslikava moju vezanost za hranu ciji je nusproizvod izmet. Jednostavnije receno i sam sam postao vise sluga analnog otvora nego sluga slugi od bhakti. Vrlo dobro sam svestan da bih mogao ziveti sa mnogo manje hrane (pogotovo posto radim Solarnu yogu).
Imam chandan stapica nesto (mada nemam mnogo i proizvodi ih HEM), pa cu ti pokloniti ako se nekad vidimo. Otvara se novi hramic a ovaj stvari zatvara. Tu ce se drzati i casovi hatha yoge, vastu (preteca feng shui-a), bice nedeljne gozbe i program. Videcu koja je adresa pa cu ti javiti. Obicno ima i nekih stapica na prodaju mada neznam da li imaju te.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 17:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Marko,isprsi se,nedaj da te gazedu Laughing

Tale,dokle ćeš da potcenjuješ sebe u odnosu na druge ?
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 18:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Na savet da trebamo biti u svacijem drustvu bez ikakve selekcije, mogu dati ocigledan primer lavova i tigrova. Oni su takodje duhovne duse ali su trenutno uslovljene i nalaze se u takvoj situaciji da druzenje s njima nije povoljno(odgrisce ti glavu).
Trebamo biti pazljivi kada odlucujemo s kime cemo se i kako druziti i koristiti intelekt.
Ako nam je dostupno drustvo duhovnih osoba, trebamo se druziti s njima.
Na taj nacin se takodje daje lep primer drugima kakvo drustvo je pozeljno.
Nego nebih ulazio ovde u ikakav vise razgovor posto smatram da se sav ovaj spam koji sam zapoceo treba prebaciti u spamaonu..

Stavise cak i ovo sta sam sada napisao ce pokrenuti dalji spam..
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 24 Dec, 2010 00:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo je mislim, specijalni post koji upućujem dragoj sestri Vesni našoj urednici ,sa ciljem da tražim oproštaj što se nisam dugo javljao na forumu a takođe nisam ni u BG dolazio dugo, razlog je puno obaveza ali ću se popraviti, "sigurno" što bi rekao moj dvogodišnji sin.
Da moram da pitam šta je onaj text koji je prolazio dok sam ulazio na forum, jesu to neke izmene meni upućene nisam baš u tome vešt pa te molim sestrice da mi doobjasniš.
Pozdrav, cmok
Zaboravih pitati ima li kakvog skorog druženja članova negde?
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 24 Dec, 2010 03:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Grishka ::
Ovo je mislim, specijalni post koji upućujem dragoj sestri Vesni našoj urednici ,sa ciljem da tražim oproštaj što se nisam dugo javljao na forumu a takođe nisam ni u BG dolazio dugo, razlog je puno obaveza ali ću se popraviti, "sigurno" što bi rekao moj dvogodišnji sin.
Da moram da pitam šta je onaj text koji je prolazio dok sam ulazio na forum, jesu to neke izmene meni upućene nisam baš u tome vešt pa te molim sestrice da mi doobjasniš.
Pozdrav, cmok
Zaboravih pitati ima li kakvog skorog druženja članova negde?

Dobrodošao nazad na forum !
Nije važno koliko dugo neko odsustvuje, važno je da se oni koji vole Objave uvek vraćaju.

Pretpostavljam da si mislio na tekst koji prolazi horizontalno ekranom pre ulogovanja, o prednostima koje donosi registracija na forum ?
To se svima pojavljuje koji nisu registrovani ( i pre ulogovanja ), dakle ništa specijalno za tebe.

Što se tiče nekog skorog druženja, još ništa nismo zakazali, ali ako dolaziš u Bg svrati kod mene, pa da se ispričamo.

Pozdrav za tebe brate Smile
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 24 Dec, 2010 12:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E, stvarno bi bio red da zakažemo jedno druženje uživo. Mis'im stvaarno, tolike godine se ovde družimo a ne znamo boju očiju jedni drugima.
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 24 Dec, 2010 12:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam upoznao oko 20 ljudi sa foruma. Jako prijatno iskustvo. Ne znam Starcy sta cekas. Sigurno ti nije Srbija dalja nego meni.
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 24 Dec, 2010 13:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da, ali ti kad dođeš imaš svo vreme samo za sebe i kontakt sa ljudima koje želiš da vidiš... Ja slobodno vreme koristim da malo dođem k sebi, a nije zgoreg i ručak da skuvam... kažu zdrava je kuvana hrana Very Happy

A i lepše bi bilo da se sakupimo onako džumle Very Happy
oversoul
Na duhovnom putu

Pridružio: 14 Jul 2009

Poruka Poslao: 27 Maj, 2011 03:35 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pošto se ovde govori o druženjima, ja bih nešto da pitam. Ima li neka devojka iymedju 27 i 35 godina da traži ozbiljnu vezu ili druženje? Izvinjavam se ako ovaj sajt nije namenjen ovom što pitam, ali probajte da me razumete... Imam 33 godine i nikako da pronadjem srodnu dušu. Glavni problem je interesovanje za ono za šta se valjda svi interesujemo na ovom forumu, a to je duhovnost. Imam problem u pronalaženju drugarica/devojaka, jer mali broj devojaka koje upoznam želi da makar i po površini začeprka po temi duhovnosti. Možda su to krugovi u kojima se krećem, ali jednostavno je tako. Zato bih i da proširim krug prijatelja i omogućim sebi da upoznam devojku zainteresovanu za duhovnost, jer je meni veoma bitna u životu. Nemojte mi molim vas o sajtovima za upoznavanje, tamo treba iglu u plastu sena da tražim, pa možda nikad i da ne nadjem. Pretresao sam ih dosta, uglavnom se nudi samo seks. Ja sam ipak za nešto mnogo ozbiljnije i trajnije.
Zaista mi je bitno da moja lepša polovina radi na svom duhovnom razvoju, pa i da bude i naprednija od mene, da ja nešto od nje naučim.
Izvinjavam se moderatorima sajta ako je ovo neprikladno i molim da me ne izbacuju. Ukloniću ovaj post ako treba, ali molim da mi neko da informaciju gde bih mogao da upoznam ovakvu devojku? Sve ostalo je stvar kompromisa, ali duhovnost mora da bude prisutna, da bismo se razumeli medjusobno.
Ako ima neka devojka koja bi da mi "namesti" drugaricu, neka mi se javi, da vidi da nisam dileja i da se izdogovaramo šta, gde, kad i kako.

Hvala na razumevanju onima koji me razumeju.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 27 Maj, 2011 10:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi Oversoul iskreno se nadam da ćeš sresti svoju polovicu i s njom provesti ostatak bivstvovanja na zemlji.mislim da ti nitko ne može uzeti za nešto loše što si se tu otvorio. Smile
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
oversoul
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 27 Maj, 2011 11:51 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala na razumevanju 5. elemente Smile I ja se nadam. To mi jedino ostaje za sada. Stvar je u tome da što više čovek napreduje u bilo kom smislu sve manje je ljudi sa kojima može istinski da se poveže. Ne kažem da je to loše, samo je jednostavno tako. Zato i mislim da je bolje da tražim pomoć od drugih ako već sam ne znam kako, gde itd. Ima jedan interesantan sajt u americi, zove se "Spiritual singles", tu se baš medjusobno traže duhovno orjentisani ljudi, ali sve su to stranci. Ja ne želim da idem iz moje zemlje, bar ne još uvek, dok ne budem siguran da sam probao sve što mogu. Onda bih se, zarad ljubavi, možda odlučio da se eventualno upoznam sa nekom duhovno orjentisanom ženskom osobom iz inostranstva. Medjutim, nekako osećam da mi je tu mesto. Bilo bi mi glupo da se selim zbog bilo koga i bilo čega van Srbije, ali ako nema druge, u redu. Ne znam da li bi se neko doselio ovde, mada može i to da se desi. Više bih voleo da je to neka osoba sa ovih prostora, tako da ne moram stalno da razmišljam šta sam hteo da kažem na engleskom ili drugom jeziku.
Hvala još jednom na lepim rečima Smile
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 27 Maj, 2011 15:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zanimljivo je ovo,mozda bi mogla da se otvori i posebna tema za upoznavanje srodnih dusa,verujem da se preko interneta pre mogu naci nego u svakodnevnom zivotu Smile))
oversoul
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 27 Maj, 2011 15:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam za ovu ideju. Da li neko zna kome mogu da se obratim da bi se ovo pokrenulo, ili mogu sam da pokrenem temu mozda? Što se ne bi družili i udvoje, onako prijateljski, nebitno kog smo pola, razmenimo iskustva, vidimo da li se podudaramo ili smo možda na istoj talasnoj dužini. Mislim, pre ću da nadjem devojku/ženu preko nekog sa kime sam na istoj talasnoj dužini. Moguće je da ima još ljudi kojima bi se dopala ova ideja, ali se stide da pitaju. Ako mi treba dozvola, koga treba da pitam?

Molim vas neka mi kaže ko zna.
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 27 Maj, 2011 15:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Za duhovne loverse!! Very Happy

Link
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 27 Maj, 2011 22:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

oversoul ::
Ja sam za ovu ideju. Da li neko zna kome mogu da se obratim da bi se ovo pokrenulo, ili mogu sam da pokrenem temu mozda? Što se ne bi družili i udvoje, onako prijateljski, nebitno kog smo pola, razmenimo iskustva, vidimo da li se podudaramo ili smo možda na istoj talasnoj dužini. Mislim, pre ću da nadjem devojku/ženu preko nekog sa kime sam na istoj talasnoj dužini. Moguće je da ima još ljudi kojima bi se dopala ova ideja, ali se stide da pitaju. Ako mi treba dozvola, koga treba da pitam?

Molim vas neka mi kaže ko zna.

Ajde pokreni temu... Very Happy
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 4 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 29976 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SLIKE I CRTEŽI ČLANOVA FORUMA 161 michelle 48516 01 Sep, 2011 14:19 pm
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ZNAK-PODZNAK ČLANOVA FORUMA 186 Vesna 56918 29 Avg, 2011 19:12 pm
Alphilda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KRITIKE I SAMOKRITIKE ČLANOVA FORUMA 140 Aleksandra-Caca 35302 14 Jun, 2011 01:53 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 86770 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 88281 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVI KOMENTARI I SVA PITANJA ZA ČLANOVE FORUMA 4 Dušan 5748 22 Mar, 2008 17:21 pm
Dušan Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)