DRUŽENJA VAN FORUMA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 27 Maj, 2011 22:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ali to sa istim polom, to je za zasebnu temu, a imamo i podforum za to. Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
oversoul
Na duhovnom putu

Pridružio: 14 Jul 2009

Poruka Poslao: 28 Maj, 2011 02:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo pokrenuo sam. Ako želiš slobodno se priključi.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
oversoul
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 30 Maj, 2011 23:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ljudi, ima li neko da voli da ide na iotvaranja izložbi? Baš mi treba neko društvo za takve stvari, moje društvo baš nije zainteresovano za takve stvari, sem kad su moje izložbe, pa reko da vidim ima li nekog ko bi hteo samnom na neku izložbu. Sa druge strane, pošto ću ovog leta letovati u BG, ima li neko ili neka ekipa vas ovde koji pohode Adu u letnjim mesecima, ili ce bar ove godine? Iskreno i za to nemam društvo, a i bilo bi lepo da se upoznam sa nekim sa foruma lično. Može neko i ovako nevezano, da sednemo negde na piće u Knezu ili se prošetamo po Kališu, razmenimo ideje o duhovnosti... Anything goes!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora MSN Messenger
Nosferatu
Majstor

Pridružio: 12 Apr 2010

Poruka Poslao: 03 Jun, 2011 17:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislis ovako nesto Very Happy

Link
 Nazad na vrh »
oversoul
Na duhovnom putu

Poruka Poslao: 08 Jun, 2011 11:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da, baš tako, samo što su izložbe uglavnom u prostorima galerija, ali ja sam svakako za neku ovakvu akciju napolju. Druženje sa izlagačima je ovako mnogo neposrednije i sve je nekako lepše. Učestvovao sam u jednom sličnom poduhvatu, ako znaš za onu izložbu Terratorija, skulpture od terakote izložene u Knezu tokom proteklih nekoliko leta, tako da znam koliko je ovo bolje od klasične izložbe. Javi ako čuješ za nešto tako pa da idemo. Ja sam za ako si i ti za.
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 08 Jun, 2011 12:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sto se mene tice ok,pogledaj koje dobre izlozbe slede i ja cu,pa cemo da objavimo ovde da i drugi koju si zainteresovani mogu doci.
A inace ja volim da gledam i takmicenja u skejjtu i bajsu,i ove godine ce to biti,tako da ko je zainteresovan,neka vristi:D prosle godine je bilo strava!!

Link
 Nazad na vrh »
3.1415926535...
Iskušenik

Pridružio: 06 Nov 2009

Poruka Poslao: 08 Jun, 2011 13:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nosferatu ::
Sto se mene tice ok,pogledaj koje dobre izlozbe slede i ja cu,pa cemo da objavimo ovde da i drugi koju si zainteresovani mogu doci.
A inace ja volim da gledam i takmicenja u skejjtu i bajsu,i ove godine ce to biti,tako da ko je zainteresovan,neka vristi:D prosle godine je bilo strava!!

Link

Ako možeš, probaj doći u Osijek zadnji vikend 8. mjeseca - tada se održava "Pannonian challenge" - najveći skate/BMX/MTB/IN LINE skates kontest u regiji... Osim vrhunskog natjecanja (prošle godine je nastupao i Daniel Dhers, pobjednik tzv. „Olimpijskih igara ekstremnih sportova“ X Games-a 2010.) bude izložbi, promocija videa, koncerata, party-ja... i svega ostalog što ljude tjera na zlo Wink
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 08 Jun, 2011 15:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zlo,da osetim duh Osjeka.Moze,idemo:D pa evo iskreno da ti kazem to nije tesko,uzmem autobus:D inace ide ekipa pa mogu i sa njima,ma samo da hocu.Ne obecavam,ali ako ne dodjem onda,onda sam nesto propustio...Very Happy

Link
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 08 Jun, 2011 15:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Panonski kanal je bio 19-22.08.2010 sto znaci i ove godine tu negde.
A u Beogradu je 16-19.08.2010 tu negde.
 Nazad na vrh »
3.1415926535...
Iskušenik

Poruka Poslao: 09 Jun, 2011 09:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislim da će Panonian biti od 25.-28. 8., al' ne bih stavio ruku u vatru, jer zadnji put kad sam ju stavio, izgorila je Very Happy
...uglavnom, tko god jednom dođe, taj se vraća....a ponekad i povraća Smile .... bude svega, al' ne bi sad bilo pedagoški da kažem čega... ipak i maloljetni čitaju duhovne forume....ne bi li naučili astralno se projecirati, jer je to, navodno, bolje i od videoigrica i 3D kina zajedno.

Hm,... doći ili ne doći pitanje je sad.... Odaberi jedan odgovor i sigurno ćeš pogriješiti Wink
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 09 Jun, 2011 11:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas sam pricao sa ortacima i bicu u Osijeku tog nekog datuma:D tako da se vidimo!Ovo ne smem da propustim:D
 Nazad na vrh »
3.1415926535...
Iskušenik

Poruka Poslao: 09 Jun, 2011 12:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Odlično... Vidim ose... Ako bude sreće popit ćemo pivo (ja častim, jer ste vi Srbi siromašni Wink ..... nasreću, ne i duhom Very Happy )
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 09 Jun, 2011 13:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa skratili su ovaj skejt park u beogradu za jedno metar ipo,ne zbog nestasice para,ne,nego da skejteri brze reaguju,zbog refleksa:D nasa drzava brine mnogo o nasim fizickim sposobnostima i tako uliva mladima volju i zelju pa pomogne tim skracivanjem staze.Da ne pricam o autobusima gde postoji poseban deo gde majke sa bebama mogu da udju sa kolicima,a i invalidi.U srbiji bre je sad In volonterisanje.Tu nema zarade,ali je zato duh ispunjen.I posle toga blejimo po kraju, talimo se za pivo.A kad odemo u kafic,narucimo caj i sipamo rakiju da bude jaci.
Ili sacekamo da dodju neki hrvati:D mada,poslednji put kad su dosli,morali smo mi njih da napijemo jer su doneli samo neku vodku i mislili da je to dosta.Na neki nacin je stednja kod vas dosta rasprostranjena.A neke dve hrvatice koje su ovuda svrljale su morale kod mene na gajbi da spavaju jer nisu imale kesh za hotel.Very Happy mada su ipak imale za taj put..
A meni ces morati gajbu piva da platis ako hoces da se napijemo:D a to jedno,taj gutljaj,to dva put podrignem i izadje napolje.Very Happy
 Nazad na vrh »
3.1415926535...
Iskušenik

Poruka Poslao: 09 Jun, 2011 13:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nemoj bit tol'ko siguran u svoje pivopijske sposobnosti... ovdje je ipak u igri Osječko pivo, kojeg bije loš glas.... možda i utrpaš gajbu u sebe, ali ti ne bih bio poslije u koži... mozak 'oće da iskoči.... sutradan ti je žao što postojiš Very Happy ... Ali ubrzo shvatiš da je sve to matrix, da u stvari glavobolja ne postoji, pivo ne postoji, već je to sve kreacija tvog vlastitog uma, i kreneš po slijedeću gajbu ne bi li se uvjerio da zaista ne postoji.... Very Happy
...Al' dobro, šta je tu je, može i gajba....pa kad je već bal, nek je bal.... ne dolazi se na Panonian meditirati, već levitirati Wink
Jedna lasta ne čini jato, pa tako ni Hrvati, koje si upoznao, nisu reprezantivan primjerak... pa će te dolazak u Osijek - meku poštovatelja dobre kapljice - prosvijetliti (nije baš k'o rakijada u Pranjanima, al' nije ni daleko Very Happy )...

... oftopic, vidi šta je profi staza: http://vimeo.com/9970489 ...
 Nazad na vrh »
Nosferatu
Majstor

Poruka Poslao: 09 Jun, 2011 17:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ajde vidimo se,pa da popijemo taj osijecki eliksir i nagledamo se dobrih levitacija:D i sve sto u to spada.Dobar je ovo festival,ne bi smeo da propustim ove godine.I dobra staza,zakon:D
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 5 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 29976 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SLIKE I CRTEŽI ČLANOVA FORUMA 161 michelle 48516 01 Sep, 2011 14:19 pm
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ZNAK-PODZNAK ČLANOVA FORUMA 186 Vesna 56920 29 Avg, 2011 19:12 pm
Alphilda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KRITIKE I SAMOKRITIKE ČLANOVA FORUMA 140 Aleksandra-Caca 35307 14 Jun, 2011 01:53 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 86770 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 88281 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVI KOMENTARI I SVA PITANJA ZA ČLANOVE FORUMA 4 Dušan 5748 22 Mar, 2008 17:21 pm
Dušan Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)