TAJNA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » NOVAC I DUHOVNOST
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 24 Nov, 2009 21:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi brate Giba,

drago mi je da se nisi naljutio... ili uvredio... na moje reci...
kao sto sam ti napisao, u prvom postu...
SLAZEM SE, SA TOBOM, ALI I NE SLAZEM...
obe strane medalje... u ISTO VREME... na razlicite NACINE...
i, ti si to razumeo... i jednu i drugu ulogu...
mi razmenjujemo misljenja ne samo za nas... mozda i vise - zbog drugih, koji citaju
u tom smislu, ovo sto se slazem... mogu da ponovim... ali nije potrebno, kad si ti rekao
ono sto se ne slazem, cak i kad se slazem, mozemo malo da se igramo... da razvucemo temu, koja i jeste... dosta i siroka i bitna... mozda se ne odnosi bas na ovaj forum o tajnama sa novcem...
- prvo da ti odgovorim na realizaciju - DOSADE... MISLIO SAM NA LJUDE SA KOJIMA RADIM REGRESOTERAPIJE... i ovu realizaciju... dakle, osobe su sa zatvorenim ocima... i radimo da dozivi to stanje ispunjenja svetloscu... i nirvane... ne u svakodnevnom zivotu...
posle pola minuta... osoba udje u to stanje... i - dozivljava ga... i sva ispunjenja... i sav MIR... itd, itd... ali, to je situacija gde NE POSTOJI NISTA... od vidljivog, materijalnog sveta... niti osecanja koja se dobijaju - CULIMA... niti - UMOM... a, mislim, niti - egom...
PRAZNINA... osim te svetlosti...
i to i jeste SUPER STANJE, to sam napisao... super je realizacija... da nije, sigurno to ne bih predlozio ljudima da rade, kad imam mogucnosti i znanja za stotine raznih realizacija...
ali, obicno se desava da je to, posle nekog vremena... DOVOLJNO JAKO... ILI PREJAKO... za tu osobu, da, jednostavno joj je - DOVOLJNO... ispunjeno i -PRELIVA...
pa joj je potrebno NESTO... da ima veze sa materijalnim svemirom... neka slika... zvuk... dodir... mozda i iz razloga - straha... da ne ostane tako, mada ne verujem... jednostavno - NAVIKA... a jedna od frekvencija je i - dosada... jer je toj osobi POTREBNA NEKAKVA DELATNOST... DA NESTO - RADI... a u ovom stanju... NEMA RADA... NEMA NI ALATA, NITI CIME DA SE RADI... niti tela, organa, uma... nema ni pokreta... mnogo INTERESANTNO... i, zato se pojavi ta, da kazem, dosada... A STA DA RADIM... jer ovde ne postoji ni vreme... sve je moguce... VECNO...
nadam se da razumes, da ne razradjujem dalje, ako ne, onda hocu...
to se dogadja i meni... i kad meditiram... razne meditacije... jednostavno... NEKA POTREBA ZA PROMENOM... kakva god da je i u bilo kojoj varijanti... mozda me ne drzi to budjenje... ili svesnost... ili je, mislim, mozda, u tom trenutku... PREJAKO... ILI PREVISE TOGA, pa hajde da se vratim nazad, u telo...
...
DRUGA STRANA MEDALJE JE... kada se to desava, da kazem... u NEKOM OKRUZENJU... sa ljudima... u prostoru... gde funkcionisu i cula i um... i, oni mogu da rade svoj posao, na neki drugaciji nacin... ali ima ODJEKA... OGLEDALA... A I CULA SU UPOSLJENA... a, to je vec DRUGA VRSTA REALIZACIJE... eventualno jos i covek moze i da prica... dok u prvom slucaju ne postoji nista ni od toga, ni od bilo cega... samo POSTOJANJE...
...
e, sad da kazem, da si me INSPIRISAO da razmisljam o BUDNOSTI... i da vidim o cemu se tu, zapravo, radi... jer, rekoh, odavno sam usvojio termin SVEST... umesto BUDNOSTI... pa, sada razmisljam... a voleo bih da NASTAVIMO OVO... KAKO BI MENI, A VERUJEM I JOS NEKOM, BILO JASNIJE O CEMU SE RADI...
Ovaj um je muski, analiticki... i logicki, pretezno... pa voli da ZNA... KAKO SE TO POSTIZE... mada, TRUDIMO SE... i ja i moj andjeo... da se razvije i ona druga, zenska, emotivno/intuitivna strana, pa ne znam kako mi ide...
dakle, ZAMOLIO BIH TE DA MI - NAM... NAPISES, KAKO TO IDE SA BUDJENJEM... STA SE RADI DA SE TO POSTIGNE... ili ako se ne radi, na koji nacin se to postize... AKO NIJE TAJNA... - SA TVOJE TACKE GLEDISTA
ja mogu da napisem svoja razmisljanja... da, recimo... PITAM SE, KAO PRVO...
STA SE TO - BUDI... U BUDJENJU...
i, da analiziram, po svom, nekom, znanju... MOGU DA SE BUDE: CULA... JEDNO PO JEDNO, MALO PO MALO... PA - UM... PA - INTELIGENCIJA...PA - EGO... PA - DUSA...
to je ono sto je meni poznato KAO SASTOJCI... OVOG KOMPLEKSA KOJI NAZIVAM - JA...
takodje, postoji jos jedna stvar... u ODNOSIMA... da se budi, recimo... odnos sa - drugim ljudima,... drugim zivim bicima... materijalnom kreacijom... nekim visim bicima - andjelima, ili kako god ih nazvati... i, na kraju - odnos sa Bogom...
dakle, tako ja analiziram - budjenje... ili svest... ne znam razliku, JOS UVEK...
naravno - na kraju... ili sve zajedno - BUDJENJE - SVESTI... O SVEMU TOME...
po meni, a mozda gresim... SVEST SADRZI BUDNOST, U SEBI, DOK OBRNUTO, MISLIM, NIJE MOGUCE...
t.j. mogu da budem SVESTAN I SPAVANJA I BUDNOG STANJA, OBE STRANE... ali ne mogu da budem BUDAN U STANJU - NESVESTI, t.j. NE - SVESTI... barem se meni to nije desilo... ako izuzmem ovo bauljanje po ovoj planeti, misleci da sam budan, ali sam POSEDNUT... nekim mislima... i ne vidim belu mecku, ispred nosa...
... da ne bih sada, preterao... nastavicu kasnije, sa analizom - SVESTI... svejedno je li vezano za temu BUDJENJA ILI NE... ali zahteva I ZNANJE... KAO I REALIZACIJE TE SVESTI... O SVEMU POJEDINACNO, STO SAM NAVEO, KAO I ZAJEDNO...
pa cemo... uz tvoju pomoc... da resimo ove slucajeve... kako je to i sa BUDNOSCU...
- KONKRETNO... da ljudi to znanju... i uspeju da se realizuju... ne samo da rade MARLJIVO... a ne znaju jel idu PRAVIM SMEROM... ili unazad...
pozdrav

Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 01:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ono sto sam hteo da kazem je- svojim iskustvima (koja su skromna) sam stekao duboki osecaj da idem u tom smeru budjenja, kada govorim o ovom identitetu coveka, mene sada na ovom mestu. Analizom i posmatranjem sam dosao do zakljucka da i ostali ljudi idu ka tome, na jedan kompleksan nacin.

Nismo se sporazumeli i definisali sta je to budnost, bar u mom pogledu. Mozda je to i svest, kako ti kazes.

Budnost nije stanje svesti u meditaciji vec bas ovde u materijalnom svetu, ali na jedan kompletniji nacin, da tako kazem bez ovih ogranicenja ljudima svojstvenim... To je stanje u kom znam ko sam i gde sam... na neki nacin se setim- znam malo dalje i vise nego sto znam uobicajno... To je ovako u banalnom smislu. I dalje sam covek u fizickom svetu, ali kompletniji.

E sad... ja sam samo zagrebao toliko da naslutim i da se setim malko da je to to.

I vidim da svi idemo ka tome svojim bicem, iako ne svesno, ljudi gravitiraju ka tome... Nesto u nama zna i radi na tome iako mi to vise pratimo u javi, ono ide...

To sam samo hteo da razjasnim, pa cemo malo podrobnije sutra...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 02:04 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

uspensky ::
Gibo...da te pitam...jesi ti neki režiser? Gljedam i ćudim Svima deliš neke uloge! Smesno

Za malo da "odem", ali ipak necu da budem bezobrazan da te uskratim za malo paznje... Very Happy

Jesam reziser, bar u svom zivotu- a sto da ne malo i u tudjim- tako je zabavnije. Very Happy

Mnogo mi je lakse kada vidim da osoba sa kojom diskutujem ima slicno razumevanje pa dajem neke sablonske obrasce. pojmove- da vidim dal se kontamo ili ne. "Uloge" su jasne svima koji su iole analizirali sebe i druge, pa sa tim bar da sam na cisto-- dal je jasno.

Pozz...
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 12:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja se samo šalim...! wink2 Poljubac...
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 14:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Laughing Laughing Laughing Nije ovo za šalu! Nečastivi vreba, da skrene ljude sputa... neke je ubedio nečastivi da iskorišćavaju nesrećne, da se okoriste njihovom bedom...

Laughing Laughing Raznim tajnama ih uči, da skrenu!
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 14:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I evo, opet (pokušavaš) da napadaš ali ja nisam u toj tvojoj priči! Gljedam i ćudim
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 15:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam prost čovek.

Lepo sam pričao nešto sa Alexom, a onda si se pojavila ti i nešto mahala da skrenem pažnju na tebe.
Automatski kad vidim Uspenski javi mi se "ona što naplaćuje 225 evra bolesnima, završivši seminar od dva dana".

Normalno, prost kakav jesam, dodje mi da kažem da to nije lepo.
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 16:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Ja sam prost čovek.

Lepo sam pričao nešto sa Alexom, a onda si se pojavila ti i nešto mahala da skrenem pažnju na tebe.
Automatski kad vidim Uspenski javi mi se "ona što naplaćuje 225 evra bolesnima, završivši seminar od dva dana".

Normalno, prost kakav jesam, dodje mi da kažem da to nije lepo.

"Nečastivi vreba da skrene ljude sa puta..."

Sad ja ispadoh nečastivi,Smesno baš ti hvala, Gibo,mislila sam da si i ovakav i onakav a ti si se sad baš pokazao...
A ja sam se samo malo našalila sa tobom,ono za režisera...tako malo ti treba...da planeš...produhovljeno nema šta... Yes

Što se tiče bolesnih...najvažnije od svega je da oni to više nisu...i srećni su zbog toga! Srce si!
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 16:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I još nešto,pošto vidim da nisi dobro informisan,Lična rekonekcija koju ti spominješ se ne radi sa bolesnim ljudima, već sa zdravim, a tretman se radi u dva dana, seminar je trajao malo duže...ali to sve nema veze...takvima kao tebi.je bitno da napadaju i vređaju!
Eto koliko je trajala dobra komunikacija...
Da napadaš to je u redu a ti čak ni šalu ne možeš da prepoznaš pa da je prihvatiš i šalom odgovoriš... eusa_snooty
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 20:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Slažem se sa Uspensky jer za rekonektivno lječenje ne radi se rekonekcija. Ona se radi ako se neko hoće baviti rekonektivnim lječenjem i ostalima koji žele i imaju potrebu da se opet spoje sa izvorom putem rekonektivnih simbola-energija. A to se naplačuje jer i onaj koji plača će kasnije naplaćivati svoj rad. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 20:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Very Happy daj bre, pa nisam se mogao očiglednije zezati od "nečastivi"...
Opušteno... relax... šalim seeee...

Moram malo da te cimam za 225 evra, mislim dokle ćeš da se držiš toga?

Kad razmisliš o tome, prestaću! Obećavam.
Very Happy

P.S. to za nečastivi sam mislio na Tajnu, a ne na tebe.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 20:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
Slažem se sa Uspensky jer za rekonektivno lječenje ne radi se rekonekcija. Ona se radi ako se neko hoće baviti rekonektivnim lječenjem i ostalima koji žele i imaju potrebu da se opet spoje sa izvorom putem rekonektivnih simbola-energija. A to se naplačuje jer i onaj koji plača će kasnije naplaćivati svoj rad. Very Happy

Šta se ti sad javljaš? Very Happy Very Happy Very Happy
El i ti planiraš da naplaćuješ 225 evra lečenje?

Lepo ste se našle...

P.S. valjda tebi netreba da govorim da je zajebancija?
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 20:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::

Šta se ti sad javljaš? Very Happy Very Happy Very Happy
El i ti planiraš da naplaćuješ 225 evra lečenje?

Lepo ste se našle...

P.S. valjda tebi netreba da govorim da je zajebancija?

Ne ja naplačujem 666 eura.Pa ko voli nek izvoli. Lista čekanja do 1.1.2113. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 20:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa ok, dotle će inflacija da izjede to na džabe, tako da nemam ništa protiv.

Ali 225e sada!!! Eeee...

Kažem vam lepo, to su posla nečastivog, a vi kako hoćete.
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 25 Nov, 2009 21:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa ok, dotle će inflacija da izjede to na džabe, tako da nemam ništa protiv.

Ali 225e sada!!! Eeee...

Kažem vam lepo, to su posla nečastivog, a vi kako hoćete.

E Gibo krivo si skužio.Platiš sadA NA REDU SI 1.1.2113 AKO PREŽIVIŠ 2112. Very Happy Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » NOVAC I DUHOVNOST
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 6 od 8

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 34685 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 93056 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 30799 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42870 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30787 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 43201 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25938 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)