Nemoj da se uvrediš!?
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 25 Feb, 2010 22:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::
Da. Smile

...

Zabrijao na Anastaziju kao na sveticu. Smile U ostalom, odlican momak. Smile

To je zena mog zivota Razz Laughing
Hvala Almi,i ja o tebi mislim isto Very Happy

Skriveno: 
SPAMAS TEMU!!!

Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 01:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smile

Sve mu diraj, samo ne Anastaziju. Cool Iskoristio sam tvoju kombinaciju nicka i Anke da bi potrosio svoju
zadnju ulaznicu na Reiki forumu.

Razz

U borbi je sa Enochom.
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 01 Dec, 2010 21:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rale ::
talerman ::
alex radovic ::
1. da li bi voleli vise da budete u raju, u onom delu gde zive kurve i dame za poslovnu pratnu, p.... glumice...
...

Nemam ništa protiv šale. Ali, ipak, mislim da treba unetu dozu ozbiljnosti u ovo pitanje... Deo Raja gde žive raskalašni i požudni ljudi nalazi se u velikoj arkani Ljubavnici. Ali, ta velika arkana, ni u kom nije jedina erotična rajska oblast - to su isto tako istočni delovi spoljašnjeg omotača Zemlje, pa onda ako se držimo Zemlje, carstvo undina, a u manjoj meri carstva ostalih elemenata, pa onda ako hoćemo dalje, to je celokupna oblast planete Venere, pa i našeg Meseca, s tim što je akcenat na Veneri naglašen na lepoti, a na Mesecu na romantici...Po daljim nekim sistemima, bilo bi mi sada preterano daleko da ulazim...ali hajde da spomenem i dva etira OXO i POP, kao dva područja sa izrazitim seksualnim nabojem, no tu je i ZEN...Ima tu svega i svačega...Ali, da se vratim velikoj arkani Ljubavnicima...tamo ima erotike, ima puno bludnih ljudi, s tim što je njihova mudrost na nekih 10000 kopalja iznad naše svesti...
Talerman ::
Rale, nigde nisam napisao da postoji Raj "u kome kurve uživaju". Bilo bi previše podjednostavljeno od mene da sam tako nešto rekao

Meni ovde ništa nije jasno. Ja vidim da se opisuje erotičnost, uživanje i raskalašnost do bluda (kao posebnog ekstatičnog stanja svesti), pominje se romantika i lepota, a sve je to uvod u rajsko stanje... Nigde ja ne videh pominjanje kurvi.

Šta je to zapravo kurva? Po meni to više označava karakter neke osobe, nego sklonost ka promiskuitetu.
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 01 Dec, 2010 21:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A meni nije jasno zašto Rale mrzi kurve. to je tako nehrišćanski, mislim osjećaj. Mislim, mržnje. Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 00:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

.
Brat Rale malo da radi na otvaranju Srčane čakre,
i da razvija u sebi i ženski princip, a ne samo ,,glas razuma'' Very Happy
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Pridružio: 27 Nov 2008

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 12:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Šta je to zapravo kurva? Po meni to više označava karakter neke osobe, nego sklonost ka promiskuitetu. - : Starcy

Da li je bilo koja žena za sebe rekla - Ja sam kurva - ?

Nešto ne mogu da se setim.... Uvek se taj izraz upotrebljava u drugom i trećem licu itd.. nikad u prvom licu jednine..

A zašto ? TO je odlična etiketa koja o onome ko je izvikuje govori prilično :

- Ja nisam ... ( a tako bi volela da budem ) , tako da fustracija vrišti sama za sebe...
to ako je izgovara žena, jer kurva je uvek bezobzirna, uzima šta joj treba bez pardona i obzira, prepušta se uživanju bez razmišljanja o ceni i pravilima koja je nametnulo društvo..

Muškarci su takođe skloni da upotrebljavaju tu reč , kad neku ženu ne mogu da poseduju, kad imaju osećaj da su odbačeni, iskoriščeni, bezvredni, prevareni i sl..

Znači uvek postoji prikriveni motiv . Kad se svi lažni slojevi oljušte - ostaje samo čisto uživanje koje je odvažna žena sebi priuštila iskoračivši iz običajnih pravila.. jer seks je seks nezavisno kako su socijalno okarakterisani učesnici..

Postoji nekoliko kategorija stigmatizovanih žena - prostitutke - alijas kurve koje naplaćuju svoje usluge - mnogo jeftinije nego što to rade sponzoruše ili supruge..
zavisno kome šta treba u toj vrsti robne kuće...

I one koje ne naplaćuju u novcu,,nego se trguje s terminima čast, plemenitost, čestitost, nevinost, i ostale fiktivne i fleksibilne kategorije, kao što je licemerje itd ...

pa : - ko da više..

U suštini , najjači utisak na temu kurvi , na mene je ostavila rečenica,,
nešto kao izreka novijeg datuma :

- Mi kurve, ne možemo da dođemo do reči od poštenih -
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 14:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Olivera:
Kod:
- Mi kurve, ne možemo da dođemo do reči od poštenih -

Poljubac...
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 18:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nemojmo zaboraviti i da se termin "kurva" uvriježio u konverzaciji i kao pridjev koji ide, osim uz ženski, jednako i uz muški rod. Very Happy
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 19:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

a i uz politiku..
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 20:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zaključak: kurve ne idu u Raj. One su već u njemu Wink
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 21:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smile
Ako su one u Raju, a pojedinci koji nisu tamo a streme raju, smatrajući da je jedan od kreditnih puteva prozivka upravo spomenutih Dama, koje dakle već jesu u Raju - znači li to da su pretendenti na Raj na dobrome putu???
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 21:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy
Citat:
Zaključak: kurve ne idu u Raj. One su već u njemu Wink

ovo se slazem, ali mislim vrlo ozbiljno. misleci na zenske kurve.
zasto?
zato sto su u potpunosti iskrene, postene, sposobne, daju sve od sebe, trpe cak i razna ponizavanja i ljubomore, zabrane, cak i kaznjavanja, ali opstaju i zive svoje zivote u potpunosti.
U staroj Indiji, ne znam kako je danas, su bile izuzetno cenjene i postovane.
Na Zapadu su to bile kurtizane i muze.
Dok neko nije smislio da se od toga napravi jako veliki biznis i manipulacija ljudima - zabranjivanjem, proganjanjem i kaznjavanjem, sto je izvitoperilo i sexualnu energiju, ali i usmerilo na nepostene, lazne koloseke.
pogotovo u zemljama gde se razmatra dominantno pitanje greha i pitanje oprastanja.
Kao i pitanja - vezivanja, manipulacije, na suptilnijim, skrivenijim nivoima.
inace, za one koji to ne znaju, postoje opisi kurvi koje zive na Rajskim planetama, koje su jako mocne i jako privlacne.
zovu se - Apsare. Opisi postoje u Vedama.

mozda Tale moze vise da nam ih priblizi, sa svojih putovanja.

i, da spoznamo - zasto lazemo sebe i druge, ili - do kada cemo, kada su kurve iskrene i postene.
ljubomora ili sta?
to mi vec nije bas jasno.

pozz

p.s. rec kurva znaci - krivina. to je naziv za osobu koju ne mozemo da vlasnimo, posedujemo, osim privremeno i uz njen pristanak. znaci da je i sa drugima, i to ume da bide udarac za pojedini ego koji zeli da poseduje, naravno, i da ima nad - moc, vecno, ako moze.
Wink
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 22:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meni je Aleks Radović jedan od najpozitivnijih ljudi na forumu.
Izuzetno maštovit, otvoren. pametan i duhovit, toliko puta me je razveselio i zamislio - sve najbolje mogu da kažem o njemu.

Dobro, te regresije, tu je malo zastranio. Nikako ne može da shvati da on zapravo telepatski instruira ljude i ubacuje ih silom u tuđe živote. Hajde nek mene uvede u prošli život u kome sam bio budista, peder ili šaman - nema šanse. Rolling Eyes
Alex to ne radi iz zadnjih namera, već je uveren kako pomaže ljudima i duboko veruje da je sve to istina. Ja čak verujem da on zaista pomaže ljudima - to je dobro (mada nije istinito).

To je moje mišljenje.
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 23:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

IIpotoMajctop
Citat:

Dobro, te regresije, tu je malo zastranio. Nikako ne može da shvati da on zapravo telepatski instruira ljude i ubacuje ih silom u tuđe živote. Hajde nek mene uvede u prošli život u kome sam bio budista, peder ili šaman - nema šanse. Rolling Eyes
Alex to ne radi iz zadnjih namera, već je uveren kako pomaže ljudima i duboko veruje da je sve to istina. Ja čak verujem da on zaista pomaže ljudima - to je dobro (mada nije istinito).

To je moje mišljenje.

hvala, Proto.
Priznajem da sam malo, ili vise, zastranio. Ali i to je deo ovog zivota, kao neka promena, iskustvo, zabava.
Ja se bas ne bavim proslim zivotima, iako je i mene to zanimalo, pre 30 godina.
Bavim se - secanjima i mastom.
i to, onda, zacinimo nekim zacinima, i pripremimo kao novo jelo.
nov - ukus. Kazu - progresija.
Interesantno za istrazivanje.
a da li je istina da je nov ukus, ne znam. verovatno da nije.
ali mi tako deluje.
igra zaborava i secanja.
igram se Boga.
na svoj nacin.

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 02 Dec, 2010 23:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

Opa,
Alex je napisao cijeli jedan ozbiljan post.
Prijatno je to u-vidjeti.
I ja iskreno, kako vrijeme prolazi, vjerujem u Alexove dobre namjere.
Ali ništa dok ga ne posjetim... Very Happy
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 4 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ŠAUMBRA SIMPTOMI 73 Vakan Tanka 43975 13 Jul, 2011 00:09 am
one Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pregled nedelje koja je za nama 40 talerman 17298 11 Nov, 2010 21:43 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Verovanja u narodu koja se tiču novca 19 adminfob 20239 26 Okt, 2010 15:01 pm
Bradati Simche Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Orbovi i druga elementarna bića koja možemo fotografisati 129 TATA SINANA 43570 31 Maj, 2010 15:55 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 59572 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 46447 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 42649 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)