Nemoj da se uvrediš!?
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 03 Dec, 2010 03:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="alex radovic"]Starcy
Citat:

inace, za one koji to ne znaju, postoje opisi kurvi koje zive na Rajskim planetama, koje su jako mocne i jako privlacne.
zovu se - Apsare. Opisi postoje u Vedama.

mozda Tale moze vise da nam ih priblizi, sa svojih putovanja.

Apsare su predivne nebeske igračice i zabavljačice:)
Nisam video ni jednu apsaru. Onostrana Indija je mnogo veća od ovostrane. Mnogo je verovatnije da će apsaru videti jedan Indijac nego ja. Da sam proučavao Vede, to bi bilo nešto sasvim drugo, tada bi me sigurno jedna apsara obradovala svojim prisustvom.
Sa druge strane, obradovale su me puno puta svojim prisustvom nebeske zabavljačice koje dolaze iz onog duhovnog miljea za koja sam bio zainteresovan. Mora se uložiti malo ovozemaljskog truda, tek potom dolaze nagrade nebeske Smile

Da napravim sada jedan presek u kategorijama onostranih ljubavnica sa kojima sam imao sreće da stupim u kontakt:

1. Žene koje žive u ovozemaljskom Raju a koje ne poznajemo iz predjašnjih života. One su uglavnom vrlo zainteresovane da budu duhovni vodiči i da dele svoje mudrosti sa nama. Sa njima su priče uvek vrlo interesantne, ležerne i opuštene. Međutim, utisak je da su probirljive kada treba da stupe u ljubavnu vezu sa nama smrtnicima. U principu, potrebno je dosta truda uložiti kako bi ostvario ljubavnu vezu sa ženom koja živi u ovozemaljskom Raju. Obrni okreni, žene uvek ostaju žene.

2. Žene koje žive u ovozemaljskom Raju, a sa kojima smo već imali prilike da budemo ljubavnici u nekom od proteklih života. U tom slučaju obnavljanje veze ide mnogo lakše nego u prvom slučaju.

3. U zavisnosti od toga, koliko je naša prethodna ljubavnica napredovala u duhovnom smislu, možemo da je vidimo i u nekim sferama koje nadilaze ovozemaljski Raj. Obnavljanje ljubavne veze sa njima je jednostavno, ali do seksa nije lako doći zato što je za to potrebno poduže odsustvo astalnog tela, a za to je potrebna volja, disciplina i ...

Ja mislim da je ovo u stvari nešto o čemu bi mogao pisati satima, pa zato prekidam. Možda jednog dana postavim temu o tome.
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 03 Dec, 2010 09:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Talerman je ključni čovek ovog foruma.
Sa takvih deset, ovo bi mesto bilo najatraktivnije sajber duhovno pojilo na celom internetu.
Obrazovan, iskusan, dobronameran, duhovit, veseo po svaku cenu, vredan duhovni radnik, sposoban za velika dela, pronicljiv, zainteresovan, čovekoljubiv, dobrotoljubiv.
Jednom rečju, da upotrebim pravoslavnu terminologiju, Talerman je pravi opitni starac – duhovnik.

Što se tiče njegovog naličja, o tome ne bih ovog puta. Smile
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 03 Dec, 2010 09:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Proto, iz tebe seva neka milosrdna energija.. Oseća se da si u postu Very Happy

Blago nama s tobom. Pu,pu, da te ne ureknem! Very Happy
IIpotoMajctop
Urednik

Poruka Poslao: 03 Dec, 2010 09:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
Oseća se da si u postu Very Happy

Embarassed

(A i vidi se po avataru)
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 03 Dec, 2010 09:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

IIpotoMajctop ::

Aleksandra-Caca ::
Oseća se da si u postu Very Happy

Embarassed

Ha,ha,ha,znam da ti je neprijatno kad te neko pohvali! Stidljivi Razz
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 03 Dec, 2010 10:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zahvajujem bratu Proti na tako lepim recima.
Na ovom mestu sam dodatno razradio prethodni post:

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=3392&postdays=0&postorder=asc&start=60

Ali, da vas ne bi maltretirao u okretanju stranica, postavicu ga i na ovom mestu:

Moji pokušaji da pređem Ambis se spotiču na samom početku, jer mi ne polazi za rukom da ostvarim vantelesnu projekciju, što je, zapravo, conditio sine quae non svakog svesnog ulaska u neki etir. Čini se da ću morati da izvodim rekapitulaciju svojih duhovnih iskustava dok se to ne desi. Život ide dalje, a sa njim i ostali duhovni pravci koje sam počeo da zapostavljam usled toga što sam prioritet dao etirima. Ne zapostavljajući etire (jer mi je svakako u prvom planu Ambis), ja danas posvećujem pažnju svojim onostranim ljubavima, za šta je pravi trenutak, jer je danas petak, Venerin dan.

To je svakako opširna tema i zaista mi nije lako da znam odakle da počnem. S obzirom da je ovaj dnevnik javno dostupan, gledaću da ostavim po strani izrazito intimne trenutka, a tamo gde ih bude bilo, pozivaću u pomoć muze poezije, da ih izrazim na jedan blažen i dopadljiv, a ne vulgaran način, jer vulgarnosti u tim divnim bićima ni malo nema, pa mi se tako čini da bi čak i najprefinjenije izabrana reč mogla da oskrnavi moje odnose koje imam sa njima.

Kategorija je nepodesna i pregruba reč koja verovatno dolazi iz Aristetoleve leksikografije, ali kada bih morao da je upotrebim, mogao bih svoje onostrane ljubavi da razvrstam u kategorije o kojima ću sada pisati.

U prvoj kategoriji su žene kojih nikada ranije nisam poznavao, a koje sada obitavaju u ovozemaljskom Raju ili u središnjem rajolikom delu Malkuta. Ta divna ženska bića vole da se pojavljuju u ulozi duhovnih vodiča. One su jako privržene i veoma su rade da nam pokažu što je više moguće od Raja za ono kratko vreme koliko naša duša ima prilike tamo da se zadrži. One uživaju u lepoj komunikaciji i lepom druženju, a izrazito visoko cene romantiku, filozofiju i umetnost. Dakle, to su jako prefinjene duše. Ukoliko bi bile zainteresovane za ostvarivanje ljubavne veze sa smrtnicima, one bi svakako u tom pravcu učinile prvi korak. U suštini, meni nikada nije padalo na pamet da ulazim u igru zavođenja, zato što bih uvek svoje kratke momente koje bih provodio sa njima koristio za međusobno upoznavanje i druženje. Platonsku ljubav sam dobijao od njih, a ja nisam nikada ni hteo da mi dodele bilo kakav drugačiji vid ljubavi. Sećam se kako sam jedne noći sedeo u sobi jedne moje onostrane ruske prijateljice dok mi je čitala jednu bajku čija je popularnost velika u Raju i koja će svakako pronaći put i do ovozemaljskih čitalaca, ukoliko njen budući pisac za nju bude pronašao inspiraciju. Nedavno sam upoznao jednu mlađu damu sa kojom sam vodio sasvim neobavezne razgovore o međuljudskim odnosima u Raju, te o izvesnim problemima koje ima sa roditeljima, dok smo sedeli na obali i posmatrali more.

U drugoj kategoriji su moje ranije ljubavi koje sada žive u ovozemaljskom Raju. Međusobno ponovno prepoznavanje predstavlja predivno ali prilično bolno iskustvo. A obostrano se pristupa ozbiljno u mogućem obnavljanju ljubavnih odnosa, jer se uvek uzima u obzir karmički aspekat jednog takvog čina. Iz tih razloga, ljubav sa bivšim ljubavnicama iz Raja je tek pomalo drugačija od platonske.

U trećoj kategoriji su žene koje naseljavaju pojedine astralne regije Zemlje, a koje teku paralelno sa ovozemaljskim Rajem. U tom velikom broju astralnih paralelnih područja, izdvojio bih etire DES i VTI u kojima život protiče mnogo brže nego što je to slučaj kod nas i gde se događaji razvijaju munjevitom brzinom, a koji nam iz tog razloga deluju apsurdno i haotično. Takav ambijent deluje i na stanje naše psihe kada se zateknemo u nekom od sličnih astralnih područja. U jednom trenutku bi smo se vozili u automobilu na autoputu, dok bi smo odmah u sledećem trenutku bili u hotelskoj sobi u krevetu sa nepoznatom ženom. Seks je u ovim regijama nesputan, u skladu sa tim što su i duhovi tamo nesputani bilo čega da se poduzmu. Ima puno toga što bi se moglo još reći o čudesima ovih astralnih područja, ali se plašim da bi time zašao u oblast pikanterija, što mi je svakako cilj da izbegnem.

U četvrtoj kategoriji su žene koje žive u Limbu, to jest u unutrašnjem omotaču Zemlje. Ukoliko je Malkut viša kopija naše ravni, Limbo je niža kopija. U Limbu nema smeha ni radosti. Ozbiljnost je prisutna na licima svih ljudi. Ljudi i tamo ulaze u ljubavne veze kao i ovde ali bez nekog posebnog veselja. Strasti su tamne, sive i teške, što ne znači da ih nema.

Peta kategorija je u dubljim slojevima pakla, gde postoje izrazito razvratna mesta u kojima promiskuitet ne poznaje nikakve granice i gde nema apsolutno nikakvog morala, a bilo bi šokantno, odvratno, odbojno i van teme kada bi o tome počeo sada da pišem. Ženska paklolika bića spadaju u red žena, elementala ili demona. Možemo da ih vidimo kada nas put povede u pakao ili u slučajevima kada se one pojave na površini Zemlje u nameri da nas zavedu. Njihova gospodarica je Lilit. Mogu reći da sam imao dosta iskustava i sa Lilit i sa njenim drugaricama, da su zavodljive, da se lažno predstavljaju i maskiraju, da su na početku slatkorečive, ali da se uvek odaju, pa tako njihova zastrašujuća, zapanjujuća i užasna demonska priroda uvek izađe na videlo.

U šestoj kategoriji spada predivni ženski deo vilinjih bića sa planete Zemlje. Mnoge od njih nemaju nikakvih problema prilikom stupanja u ljubavne veze sa smrtnim muškarcima. To je, na kraju krajeva, izvor mnogobrojnih priča i legendi o ljubavnim odnosima između vila u muškaraca. Gruba podela ženskog vilinjeg sveta bi bio na one koji su pretežno vatrenog, vazdušnog, vodenog ili zemljanog elementa. Među ženskim zemljanim, vatrenim i vodenim delom vilinjeg sveta sam sticao prijateljice, dok mi se pružila prilika da razvijam ljubavnu romansu sa vazdušnim vilama silfidama. Slavim svaki onaj trenutak u kojima mi se pružala prilika da budem sa vilama.

U sedmoj kategoriji smo mi sami ili da budem precizniji viša ženska ja sa kojom delimo istu svest. Susret sa samim višim ženskim sobom je neopisivo dirljiv. To je naš ženski anđeo čuvar. Ona je na mentalnom nivou postojanja. Po savremenoj enohijanskoj magiji, njeno ime je MADIMI. Susret sa njom je pun nežnosti, razumevanja, novih otkrovenja i mudrosti.

U osmoj kategoriji spadaju zemaljske i lunarne boginje, poput Geje, Šekine, Dijane, Hekate i Demetre. One su najviši mogući ženski duhovni vodiči. Ja se čudim da sam imao takvu sreću da ih vidim i razgovaram sa njima.

U devetoj kategoriji su prekrasne vile, žene, ženski duhovi i ženske inteligencije sa Venere. Kreator kao da je rešio da ideal ženske lepote bude na Veneri. Pored toga što su prelepe, one su i dražesne, senzibilne, bludne, moćne, inteligentne, prefinjene i mudre. San mnogih muškaraca, pa neki visoki adepti, poput Bardona, stalno upozoravaju da su ženski duhovi sa Venere mnogog magičara upropastile.

Deseta kategorija je sa sfere velike arkane Ljubavnika. Deo Raja gde žive raskalašni i požudni ljudi nalazi se, dakle, u ovoj velikoj arkani. Tamo ima erotike, bludnih ljudi, s tim što je njihova svetlost, mudrost i svest na neuporedivno višem nivou od naše. To je sfera najugodnijih mogućih filozofskih druženja koja bi mogla da zasene u potpunosti čuvenu Sokratovu družinu sa Atinske agore. Dugo se u okultnim krugovima mislilo da se posvećeniku koji udje u sferu Lljubavnika postavljaju dva alternativna puta kojim treba da ide: da li da krene putem mudrosti ili putem bluda? Jedna žena nudi blud, a druga mudrost. Medjutim, nije baš tako. Ta predstava je sasvim pojednostavljena - ko kaže da bludnica ne može da bude mudra? Posvećenik se u velikoj arkani Ljubavnika zaista susreće sa dva alternativna puta kojim bi mogao da krene, ali to nisu putevi bluda ili mudrosti. On tamo bira da krene ili putem proroka ili putem mesije, što je glavna poenta ove valike arkane. A može da odbaci i jedan i drugi ponuđeni put, da se zahvali obema ženama i da nastavi nekim svojim putem.

Jedanaesta kategorija. U najvišem astralnom i mentalnim etirima postoji više sfera koje su pod intenzivnim erotskim nabojem: pre svega mislim na etire NIA, POP i OXO. U njima prepoznajemo svoje bivše ljubavnice među ženama. Isto tako, u njima prepoznajemo boginje kojih smo nekada poštovali i sa kojima smo imali dobro izgrađen odnos, ali kojih smo se u međuvremenu odrekli. Pre svega mislim na Veneru, Atinu i Babalon. Ljubav sa boginjama se vodi na božanski način, potpunim prožimanjem i sažimanjem, što nema nikakve veze sa ovozemaljskim načinima.

U dvanaestu kategoriju spada velika arkana Visoke sveštenice. Ona se potpuno i bezrezervno sažima sa našom energijom, ukoliko oseti da smo toga vredni, što predstavlja čin skidanja njenog vela, nakon čega nam je put u gnozu potpuno otvoren.

U trinaestu kategoriju spadaju sve naše ljubavnice iz prošlih života koje nisu ni u etirima ni u sefirotima ni u velikim arkanama, te kojih možemo da vidimo samo ukoliko se vratimo natrag u prošlost. Među njima postoji jedna čiji pogled njenih toplo tamnih dubokih očiju ne mogu nikako zaboraviti. Prate me sećanja na naš poslednji susret i obećanja kojoj sam joj dao da ćemo se videti. Postoji još jedna žena iz prošlog života. Kada razmišljam o njoj, ređaju se tako detaljna sećanja o provedenim trenucima, da se svaki put istinski začudim da mi ona nije bila devojka u ovom životu.

U četrnaestu grupu spadaju visoki ženski anđeli.

Puno toga bih još mogao reći, ali odustajem ovom prilikom
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 03 Dec, 2010 13:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Koliko oksimorona...
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 03 Dec, 2010 14:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne bacaj bisere pred svinje.
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 03 Dec, 2010 21:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Smesno Smesno Smesno Smesno Smesno Smesno Smesno
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 03 Dec, 2010 21:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tale, evo ovo sto si opisao sam dobro razumeo (iako nikad nisam susreo nista slicno), i mogu ti reci da si car pesnik. Smile
Bilo da je to istina ili ne, veoma lepo si opisao.

talerman ::
Ne bacaj bisere pred svinje.

Njoj je zao sto i ona nema onostrana iskustva.

Zto budi nezan prena njoj, jer spada ti u 13-tu kategoriju. Laughing
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 08 Dec, 2010 14:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

OHOHO... vidi koliko žrtava... Laughing

Protormajstor- gnostik koji flertuje sa hrišćanstvom. Previše se linkuje za svoju socijalnu ličnost.

Talermani- flertuje sa negativnim delom emocijalnog centra. Živi svoju socijalnu ličnost.

Caca- uživa u flertovanju sa negativnim delom emotivnog centra! Shocked Laughing Potencijalni "stalker", samo što je previše usidrena u ličnosti sa socijalnim dimezijama.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 04 Jun, 2011 11:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::

Zto budi nezan prena njoj, jer spada ti u 13-tu kategoriju. Laughing

Genijalno Almi Razz king
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 04 Jun, 2011 19:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vidim aktivirala se tema... pa se poradovah trenutku nečije istine, a ono - pohvala Very Happy

Valen, Valen.... a da ga kritikuješ malo? Smesno
IIpotoMajctop
Urednik

Poruka Poslao: 04 Jun, 2011 19:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy

Drugarčina!

Sećam se, poslala mi je davno poštom CD sa svoje dve knjige u .pdf-u i odličan program za astrologiju.
Ovo je sve bilo besplatno, stim što je ona sama platila troškove PPT-a.
Knjige, nažalost, još uvek nisam pročitao do kraja, ne zbog kvaliteta štiva - naprotiv, već zbog nedostataka vremena.
Astro-program mi je instaliran i koristim ga, ali vrlo retko, jer sam trenutno u drugim duhovnim sferama.

Starcy, evo ti ruža.
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 04 Jun, 2011 20:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jao... kako me svi hvale... Thanx

Prvo Vesna, pa Tale, pa ti... baš lepo

Poljubac...
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 5 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka ŠAUMBRA SIMPTOMI 73 Vakan Tanka 44022 13 Jul, 2011 00:09 am
one Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pregled nedelje koja je za nama 40 talerman 17317 11 Nov, 2010 21:43 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Verovanja u narodu koja se tiču novca 19 adminfob 20248 26 Okt, 2010 15:01 pm
Bradati Simche Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Orbovi i druga elementarna bića koja možemo fotografisati 129 TATA SINANA 43592 31 Maj, 2010 15:55 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 59612 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 46471 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 42675 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)