VAŠI KOMENTARI U VEZI RANGIRANJA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » NA DUHOVNOM PUTU - RANGIRANJE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 10:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bilo bi u redu da to rangiranje funkcionise kako je u pocetku i zamisljeno ali se sve pretvorilo u sprdnju kada su clanovi sami sebi poceli da dodeljuju rangove a administrator to dozvolio.Verovatno je i to zamisljeno kao svojevrsni ispit ega. Wink
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 14:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo, uletoh... ovde... da vidim sta se radi... pa, da se upisem... kad vec sam tu
mozda i neka iskustva... za nekoga... dobro dodju
prvo kada sam video TITULE... bilo mi je simpaticno... i... nisam dalje obracao paznju...
sada, kada sam usao u ovo... evo i misljenja, analize... iskustva... s obzirom da sam se, u zivotu, cesto susretao sa RANGIRANJEM... a sa prijateljem smo otvorili prvi fotografski sajt na ovim prostorima, www.kurjeoko.com
koji je imao slicnu problematiku. ( on je otvorio, kao programer i fotograf, ja sam bio podrska ).
Koriscenjem ispitivanja trzista, sto se kaze, u okviru reklamne kampanje... ovo je jedna bitna stavka radi odrzavanja u zivotu, sajta, kao i njegove popularizacije... znaci ukljucivanje dovoljnog broja ljudi, ne mora enormnog, da bi sajt funkcionisao i da bi INSPIRISAO ljude da ucestvuju, svojim kacenjem, pisanjem, postavkama... kao i citanjem, gledanjem...
tamo je to kacenje svojih autorskih fotografija... ali i OCENJIVANJE... clanova, t.j. ucesnika... dakle, poeni se dobijaju za AKTIVNOST - i za postavljanje fotosa, ali i za DAVANJE OCENA... naravno, uz obrazlozenje, komentar... savet kako bi mogla da bude bolja, jaca, izrazajnija...
i, naravno, posle godinu - dve... sto je i za ocekivati, nastao je PROBLEM... EGA... da su kritike i ocene radova se svele samo na ocene - 6 , KAO NAJVECA OCENA... sa komentarima... BAS JE DOBRA... ili svidja mi se... dakle, bez ikakvih argumenata i INSPIRACIJE... osim, naravno - PRIMECIVANJA... i date ocene...
kasnije se i to redukovalo, po malo po sistemu... ja tebi - ti meni... ali, ok je, sajt radi veoma dobro... i postigao je prvobitnu zelju... da se ljudi eksponiraju... pokazu... svoje radove... i, nekoga i INSPIRISU... idejama i sl.
ovde je pomalo slicna situacija, u osnovi... sa titulama na osnovu broja pisanih postova...
t.j. - aktivnosti
pa, moguce je da ima i onih koji zele, nekako, da napreduju - DUHOVNO... pisusci... sto i JESTE i kao mogucnost za duhovni rast, bez obzira sta se pise... DOLAZI DO RAZMENE... sa citaocima... na suptilnijim nivoima... ako ne i direktno...
naravno, uz pretpostavku da NESTO I PROCITAJU... sto se ne rangira, pa ostaje za duhovnu sveru
- inace, pretpostavljam da i to nekome, vrlo znaci, sto je ok... ako je INSPIRACIJA...
- meni je, licno, inspirativnije da CITAM... mnoge lepe i interesantne stvari... nego da, sam, pisem... ali, treba biti i
u HARMONIJI... UZIMANJA I DAVANJA...

pzz Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
divinesound
Tragalac

Pridružio: 08 Jun 2008

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 17:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
..ali vani opsano pada snijeg koji će i tako prekriti sve nedostatke i prljavštinu ovog grada..i dati nam novu iluziju čistoče.
Heartr

" Sneg pada, a svaka je pahulja na svome mestu"

Htedoh reći - svaki član foruma je na svom mestu.
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 19 Dec, 2009 21:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

divinesound ::

5.element ::
..ali vani opsano pada snijeg koji će i tako prekriti sve nedostatke i prljavštinu ovog grada..i dati nam novu iluziju čistoče.
Heartr

" Sneg pada, a svaka je pahulja na svome mestu"

Htedoh reći - svaki član foruma je na svom mestu.

...i svaka je jedinstveno neponovljivo savršena... Heartr
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 29 Dec, 2009 15:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sad admin moze da doda i Avatar 3D

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
69

Pridružio: 14 Sep 2008

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 02:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

cim sam video na svom profilu naziv iskusenik,postavio sam pitanje na forumu kako to da promenim,posto sam dobio odgovor.presavijo sam tabak i napisao adminfobu pismo na koje nikada nisam dobio odgovor.rangiranje jest zanimljivo ali kako kome odgovara,meni licno ne odgovara(razloge cu zadrzati za sebe).
p.s.blizi se pocetak godine a moram stampati svoj kalendar i vizit kartu a nekako mi se u ambijent ne uklapa da stavim iskusenik,a fale mi samo cetri posta da evoluiram. Very Happy Very Happy Very Happy
tako da molim administratore da mi oproste sto cu sada napisati bilo sta samo da budem tragalac jbg mora se snaci da bi se postigao cilj,zar i aleksandar makedonski nije tako resio godijev cvor Very Happy Very Happy Very Happy

zivio pera kojot suvi genije Idea

Poslednji izmenio 69 dana 30 Dec, 2009 03:00 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
69

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 02:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

sretnu novu godinu i nastupajuce praznike zelivam tragac Laughing
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 30 Dec, 2009 04:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

69 ::
sretnu novu godinu i nastupajuce praznike zelivam tragac Laughing

Hvala tragaoče ! Samo nastavi tako...pa ćeš da se preobraziš i u mesiju jednog dana ! Laughing

Srećnu Novu Godinu , sve naj , naj , kao i odličan provod želi vam Mesija !!! Razz
69

Poruka Poslao: 31 Dec, 2009 01:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

hahaha cacimirku lepo si me nasmejala,jedino sto mi se koncept neuklapa u preobrazaj u mesiju.
a i lepo ti mene nagovaras,jednog mesiju su razapeli na krstu,drugog na superzoni ko zna kako ce treci proci Laughing
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 31 Dec, 2009 02:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

69 ::
hahaha cacimirku lepo si me nasmejala,jedino sto mi se koncept neuklapa u preobrazaj u mesiju.
a i lepo ti mene nagovaras,jednog mesiju su razapeli na krstu,drugog na superzoni ko zna kako ce treci proci Laughing

Trećeg na ražanj Twisted Evil

Razz Razz Razz Razz

Srećna Nova Godina još jednom Very Happy
adminfob
Admin foruma OBJAVE

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruka Poslao: 07 Jan, 2010 12:02 pm    Naslov: U VEZI RANGIRANJA
Odgovoriti sa citatom

Želim da obavestim sve zainteresovane da od danas svi ponovo ulaze u standardni sistem rangiranja. Izuzetak može da bude samo u slučaju ako neko od vas ne želi da mu se ispisuje rang, to mi javlja putem privatne poruke i on se izuzima - odnosno umesto ranga neće stajati ništa.

Šta to praktično znači?

Neki od vas su imali želju da im se umesto ranga ispisuje nešto drugo (tipa RUŠILAC ILUZIJA, BRUJO, ZUJO ... i slično). Ako Vam je baš stalo da se to istakne - to mogu od sada da ispišem u okviru vašeg avatara - dovoljno je da mi se obratite putem privatne poruke... Nema potrebe da zbog toga urušavamo važeći sistem rangiranja. Na ovaj način, ispoštovaću vaše pojedinačne želje a sistem rangiranja neće biti narušen. Wink

NEMOJTE SEBE DOVODITI U NEPRILIKE NEGO
SE OSOBODITE ZALA KOJE STE STVORILI.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
RA8
Tragalac

Pridružio: 27 Mar 2010

Poruka Poslao: 28 Mar, 2010 10:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo da i ja kažem koju...
Poštujem hijerarhiju, no čini mi se da na ovaj način je ona određena na "kvanitativan" način. Broj postova, po meni, ne znači "kvalitetu" barem prema nazivima koje ste ovdje uveli.
Smatram da upravo ta hijerarhija postoji unutar svake osobe u onoj mjeru koliko svojih uloga možemo prihvatiti, a svaka od njih je časna i ima svoju misiju.
Kako sam momentalno u fazi razbijanja svrstavanja u ladice, moj ego uvelike reagira na ovakav sistem hahaaaa... dvoumim se dali da zamolim da mi se makne uopče taj status ili neka ostane...
ok, neka ostane jer "kada si u Rimu ponašaj se kao rimljanin" iako se ne osjećam kao skeptik hehe Very Happy
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 28 Mar, 2010 14:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smile . Ja uopste ne obracam paznju na to rangiranje.
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 28 Mar, 2010 15:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A što onda ostavljaš komentar na ovoj temi? Da mi svi vidimo kako tebe to ne interesuje? Laughing Laughing Laughing
adminfob
Admin foruma OBJAVE

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruka Poslao: 28 Mar, 2010 15:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

RA8 ::
Evo da i ja kažem koju...
Poštujem hijerarhiju, no čini mi se da na ovaj način je ona određena na "kvanitativan" način. Broj postova, po meni, ne znači "kvalitetu" barem prema nazivima koje ste ovdje uveli.

Broj postova definitivno ne znači i kvalitet, naravno. Smile
Međutim, to je mogućnost koju su predvideli autori foruma i mi je više od godinu dana nismo koristili. Mene lično je iritiralo da postoji opcija na forumu a da se ne koristi, pa sam uz pomoć Taleta, vaspostavio ovakav sistem rangiranja i to iz nekoliko iteracija. Rangiranje se vrši automatski, što znači da to radi softver na serveru, prostim prebrojavanjem poruka. Podrazumeva se da softver na serveru ne može da izvrši procenu kvaliteta jer bi to onda bio ekspertni sistem.

Eto, toliko. I kao što je naša Vesna više puta to naglašavala, ponovimo da rangiranje ima isključivo šaljivi karakter. Smile

NEMOJTE SEBE DOVODITI U NEPRILIKE NEGO
SE OSOBODITE ZALA KOJE STE STVORILI.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » NA DUHOVNOM PUTU - RANGIRANJE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 5 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VICEVI (+18) 832 adminfob 192219 12 Avg, 2011 08:16 am
energeticar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- PRVA ZAPOVEST 90 Vera Bojičić 35168 12 Apr, 2011 22:48 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da nije žalosno,bilo bi smiješno 11 Pitija 7393 12 Feb, 2011 08:18 am
Pitija Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Model duhovnog delovanja dr Lj. Stojanovića - preispitivanje 85 plavizrak 27354 26 Nov, 2010 21:35 pm
pluton Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka FILOZOFIRANJE -potraga za sveznanjem 112 Vera Bojičić 35516 18 Nov, 2010 03:09 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka BUDIZAM 98 Boolet 33775 17 Nov, 2010 19:39 pm
TATA SINANA Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZNANJE NA DAR, onome ko hoće da zna. 2214 Vera Bojičić 752286 08 Jan, 2010 00:07 am
majstor Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)