ZA ISTRAŽIVAČE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 04 Dec, 2009 22:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U tu ravan i ne moze da zadje.

A za ostalo zaboravi,ne diskutujem dalje.

Pozdrav.
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 04 Dec, 2009 22:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To je kao da si mi rekao nemoj da pomisliš na plavog majmuna... Laughing Laughing

Ok, nisam u BG, a možda sam i glup za te stvari pa bolje da neznam...

Mada sam ležao nekoliko dana u krevetu zbog ledja. Confused

Malo sam se skrcao u teretani. Cool

Ili su mi instalirali nešto u kičmu, mamu im jeb'm demonsku! #$!%

Very Happy

Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Solare
Tragalac

Pridružio: 14 Apr 2009

Poruka Poslao: 04 Dec, 2009 23:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag:
Citat:
Zna li neko nesto o ovim oklopima koji su juce danas instalirani oko coveka?Grubi su ,viseslojni i onemogucavaju dozivljaj duse,tela i kontakt sa visim sferama........

Imala sam loša dva dana,neki čudni bolovi po ledjima,vrlo mračno raspoloženje,osećaj težine u telu,itd.
Interesantno,čim si postavio post,stiglo mi je obaveštenje,iako mi ne stižu danima...čekala sam neko objašnjenje ,tvoje ili bilo čije.Tek juče sam počela sa vežbama za zaštitu i povezivanje čakri,i bolje sam.
Ne kažem da je to to,što ti pominješ,samo me zanima,kako(da li ) je to moguće,da nam se to u jednom potezu instalira?Ti si obično odgovoran i odmeren,ne bi pričao tek tako...
I ako jeste moguće,kako protiv toga?
 Nazad na vrh »
Miodrag

Poruka Poslao: 05 Dec, 2009 00:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Solare.

Sto se tice ovih i ostalih instalacija,one dodju traju neko vreme istope se usled naseg zracenja i neke odu,a neke neprimetno ostanu.

U vezi ovih oklopa,prvi put ih vidim,mada kad se prisetim bilo je i pre samo sto ih nisam mogao preciznije videti....osim kao tezina u telu,neprirodna hladnoca u nogama,pritisci u glavi,smanjena pokretljivost kicme usled tenzije,umanjena mentalna fokusiranost,emotivna rasutost,ekspanzija podsvesti.......i td.

Moguce je da se instalira na veliku masu ljudi i to je ono sto se generalno zove tamna sila......varijacija je bezbroj......i desava se sve ucestalije i intenzivnije.Cak se kod nekih novih "duhovnih tehnologija" provlaci kao isceljujuca energija,jer poseduje intezitet i odredjene frekfencije energija nepoznate prosecnom duhovnom tragaocu.Koje cak mogu i da otklone odredjeni simtom bolesti,ali su takvi nesvesni ljudi dalje direktni prenosioci ove sile tame ,koja ima limit i ne vodi istini.

Malo sam skrenuo sa teme.

Kako protiv toga?
Nase je da radimo nase,a njihovo njihovo.Nema drugog nacina.

Pozdrav.
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 05 Dec, 2009 01:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::
Pozdrav Solare.
.......

Kako protiv toga?
Nase je da radimo nase,a njihovo njihovo.Nema drugog nacina.

Pozdrav.

Slazem se, Miodraze... ovo sam i ja hteo da napisem...!!!
Ciscenje, sto bi se reklo... kako ko zna i ume i kako mu je najbolje...
mozda, malo samo cesce, za one koji to retko rade...
oni koji to rade svakog dana... osecaju UJEDNO... I PRILIV VECE POZITIVNE ENERGIJE...
znaci, nije slucajno... vec je - DOBRO... pozitivnije... mada, naidje i nesto, kao = lose... ali i to je deo CISCENJA... i, kao sto rece, prodje, posle nekog vremena... znaci, nema panike... jednostavno, otvoreniji su - kanali i portali...
pa je postalo - POMETNIJE

pzz

Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Miodrag

Poruka Poslao: 05 Dec, 2009 01:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Lepo si dopunio Aleks.

I jos ovo ,za dovoljno zdrave u svakom smislu..... i otvorene ,ova zalazenja bude coveka,jer su gruba i intezivna .
Dok za inertne i neizbalansirane,zatvorene osobe ,mogu predstavljati veoma veoma ozbiljan problem...cak i po zivot.

Ovakve stvari su bukvalno iskusenje svakog ponaosob i covecanstva u celini.
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 05 Dec, 2009 16:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije to ništa bilo,samo pun Mesec Mr. Green
Meni inače odgovara kad je pun Mesec,mada to i nije nešto čudno,jer sam iovako van sveta Laughing
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 05 Dec, 2009 17:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ako si mislio, Dejo, da pun mesec - znaci... PUNIH MESEC DANA... onda - kapiram...
jer, rekao bih - da traje...
sto je - dobro...
pzz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Dejjan

Poruka Poslao: 05 Dec, 2009 17:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne,mislio sam da je pre par dana Bio pun Mesec (znaš ono kad pogledaš u nebo ,a on je lep ,zaobljen,okrugao Mr. Green )
Evo sada se smanjuje :
http://www.calculatorcat.com/moon_phases/moon_phases.phtml
adminfob
Admin foruma OBJAVE

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Dec, 2009 17:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::
Ne,mislio sam da je pre par dana Bio pun Mesec (znaš ono kad pogledaš u nebo ,a on je lep ,zaobljen,okrugao Mr. Green )
Evo sada se smanjuje :
http://www.calculatorcat.com/moon_phases/moon_phases.phtml

ALO, LJUDI! Twisted Evil Na početnoj stranici foruma, na sredini (iznad banera) imate trenutni izgled meseca. Kada stavite kursor na sličicu meseca, prikaće se naziv trenutne faze, osvetljenost i koliko dana ima do sledećih mesečevih mene! Wink

NEMOJTE SEBE DOVODITI U NEPRILIKE NEGO
SE OSOBODITE ZALA KOJE STE STVORILI.
 Nazad na vrh »
Dejjan

Poruka Poslao: 05 Dec, 2009 18:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Viid' stvarno Razz
Nisam znao za to.
A jel ima negde da klikneš ,pa da ti iz ekrana izađe čokolada ? Laughing
To bi bilo mnogo korisnije,da instalirate taki neki softver Cool Mr. Green
adminfob
Admin foruma OBJAVE

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruka Poslao: 05 Dec, 2009 22:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::
A jel ima negde da klikneš ,pa da ti iz ekrana izađe čokolada ?
To bi bilo mnogo korisnije, da instalirate taki neki softver

He, he. Smile Ideja uopšte nije loša samo što bi to bila sličica čokolade a ne prava čokolada. Plašim da bi to samo iritiralo ljude.

Starcy ::

Pa to upravo pokazuje da se tvoja kreacija savršeno uklopila u sam forum , čim nije primećena kao novina love3

Hvala Starcy na komplimentu. Srce si! Plašim se da sam se malo umorio pa nisam imao snage (a ni volje) da napišem neki post o tom dodatku. Valjda sam smatrao da će ljudi vremenom sami uočiti da se sličica meseca svaki dan menja... Wink

To je inače moj nedostatak - uradim nešto što i nije tako loše ali to ne dokumentujem pa je onda isto kao da nisi ni uradio... Smile

NEMOJTE SEBE DOVODITI U NEPRILIKE NEGO
SE OSOBODITE ZALA KOJE STE STVORILI.
 Nazad na vrh »
Miodrag

Poruka Poslao: 24 Maj, 2010 15:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ajde da malo ozivim ovu temu.

U nekim verskim sistemima i njihovim podanicima,postoji uverenje da je covek kriv za zlo i sve ono sto sa sobom zlo nosi.Pri tome niko od njih nema stvarno iskustvo ili spoznaju da je to tako.Ili da je covek gresan od samog nastanka.

Daju se argumenti ,kao u smislu losih misli ,dela i na kraju ustrojstva civilizacije...........sto bi trebalo da je dokaz ,pa cak i kazna za ljudski pad i svo lose sto se coveku desava.

Medjutim,da li je to bas tako?
Moze li se dete(covek) koje ne zna ,kriviti za to sto ne zna i zato sto se radja u svetu koji je za njega veoma nepoznat.......ili nazivati gresnim,jer ulazi u tok kreacije i propusta sve sile koje su vec poodavno aktivne!?

Prvim spoznajama i saznanjima coveka o svojoj prirodi i vrsti kojoj pripada,covek ulazi u procese oslobadjanja od svega sto nije i osvescivanja svego onoga sto jeste.
Napredovati u slobodi,a imati fikcije greha,krivice,unizenosti i ostalih programiranja ,je nemoguce i moze dovesti do dubljeg cepanja psihe,koja je ionako vec ugrozena u stanju neznanja.

Elem........
Postojanje zla nije navezano samo na coveka,vec i na Zemlju i okupira sve ono sto je u mracnom planu okupiranja.
Postoji ogroman broj tamnih energetskih tehnologija u obliku klinova ili portala kako ih neki nazivaju,koji su utisnuti u mnoge gradove ,polove Zemlje i ostale tacke na Zemlji i pritiskaju i deluju izmedju ostalog i na coveka.Znaci postoji mreza ovih makroinstalacija na Zemlji.

Elektromagnetno zracenje zemaljske materijalne tehnologije je mizerno mali u odnosu na ovu vanzemaljsku energetsku osvajacku tehnologiju.Moze se reci da je ljudska materijalna tehnologija za manipulaciju ustvari paravan ali i odraz dejstva ovih uticaja na bolesne ljudske umove.

Pored ovih makroinstalacija,postoje i mikroinstalacije koje se navezuju na veliki broj ljudi i to sa svrhom manipulacije uma,misli,emocija,a kod znacajnih lidera i totalnog zaposedanja ili zombiranja sa jasnim ciljem..............

Ovo su samo neki od detalja manipulativnih uticaja na coveka u danasnje vreme , koji ne smeju da pokolebaju coveka u ljudskosti,etici,slobodi i istini kojoj tezimo i od koje smo stvoreni.
Jer postoji i ova nasa strana Svetlosti,kojoj sve intezivnije i budnije stremimo bez ostatka...................jer izbora vise nemamo i sustinski ga nikad nismo ni imali !

Jer nasledje Svetla i Istine prevazilazi bilo koji uslovljeni oblik slobodne volje............koji se u tokovima neznanja i manipulacije pricinjava kao najvisi ideal.
Miodrag

Poruka Poslao: 24 Maj, 2010 23:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 25 Maj, 2010 00:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pitanje je dali se taj pad odnosi na trenutak rodjenja ili na nešto ranije?

Isto tako, možda je život patnja tamo u indijskoj prašini ili na minusu na himalajima- ja sam imao predivne momente na ovoj zrmlji i patnja za ovaj život nevredi.

Što se tiče instalacija- sumnjam da to može tako da se odradi... jer sve je mentalno.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 4 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka NAJDELOTVORNIJE TEHNIKE KOJE KORISTITE... 188 Aleksandra-Caca 208830 18 Jul, 2011 22:36 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVO NA SAJTU 69 adminfob 121950 27 Mar, 2011 09:52 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 153976 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1771360 08 Nov, 2010 01:48 am
Nema novih poruka Vreme naše danas !... 6 biblijski-hriscanin 11210 03 Jun, 2010 20:03 pm
TATA SINANA Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - Sezona proleće/leto 2009. 2184 Starcy 1480337 08 Okt, 2009 02:46 am
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ČITAOCIMA KOJE TO ZANIMA - 2009. 2462 Aleksandra-Caca 1704855 27 Mar, 2009 11:34 am
Vera Bojičić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)