STVARANJE SVETA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
drugar
Hodočasnik

Pridružio: 22 Avg 2008

Poruka Poslao: 12 Okt, 2009 12:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

slobadidi ::
Sada ste sreli pravog,jednog i jedinog.
Možete da mislite šta god hoćete,rekao sam vreme koje je pred nama će pokazati da sam apsolutno u pravu.

Za mene ti nisi mesija (jer je samo govoriti nešto tako neozbiljno i kontraefektivno, pogotovo na objavama, umesto da se pravilno deluje u korist svih ljudi sveta, sa blagim neodbojnim pristupom), al' nemoj da se ljutiš Rolling Eyes ..

Ako istinu znaju samo dvoje ljudi, pa ta istina ne vredi puno, a ako nisi u stanju da tu istinu približiš barem još jednom čoveku, teško to može biti neka superiornija istina od ostalih varijanti - ugasiće se kad tad. Znaš onu drevnu priču kad su slepci pipali slona.

Hristos se dobro namučio da proklija klica hrišćanstva - a ti hoćeš da to kao vreme odradi samo za sebe, jer su svi ljudi sveta ovce a ti si onak koji jesi.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
istina
Gost

Poruka Poslao: 12 Okt, 2009 19:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
I šta sada...

Kako sta sada brate ....

Vidi ovako ....
Miodrag i Satcinanda su tamo na seksu lijepo objanili kako i na koji nacin negativnosti djeluju ... i naveli su da ima i jos jacih demona. Ja sam isto tamo pisao da kada bi ljudi znali sta se desava sa prevarom, nebi to sigurno nikada cinili, koliko je to strasno.
Drugi isto pisu svoja losa iskustva i dokazuju ih.
A on tvrdi da zlo i davo ne postoji
Ne postoje cak ni andeli, arhandeli enosi i sta ti ja znam.

Svi ti Dogadaji ... ZLI .. kao ratovi i katastrofe dolaze iz ciste ljubavi.

U isto ovo vreme se desavaji nevidene borbe i na videnom i nevidenom terenu.... NEKO BOME GADNO I PUNO RADI .... bas sada, upravo u sadasnjem vremenu ... a on ... oni kazu da toga nema.

Kada stvarno toga vise ne bude bilo ... znaci biti ce mir ljubav i blagostanje ... JER GA JE NEKO OSTVARIO ...

ALI GA TADA VISE NECE BITI ... jer ga nema ... ONDA CE ONI RECI ...

zar vam ne rekosmo da ce vreme pokazati da zla nikada nije ni bilo.
STA smo vam govorili jos OHOHO kada.
Dakle uzjahali tiho i usli u gotovu legendu .... samo ETO padose prije sedla.

To ti je isto kao kada bi, ili daje poslij Wajt Erpa na divljem zapadu druge nedelje dosao novi serif i objasnio svim stanovnicima zapada da bokrsaj kod OK korala nikada nije niti postojao jer bandita nikada nije niti bilo.

Sve je NJIH, ERP slagao ....
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 12 Okt, 2009 19:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::

I šta sada...

Kako sta sada brate ....

Vidi ovako ....
Miodrag i Satcinanda su tamo na seksu lijepo objanili kako i na koji nacin negativnosti djeluju ... i naveli su da ima i jos jacih demona. Ja sam isto tamo pisao da kada bi ljudi znali sta se desava sa prevarom, nebi to sigurno nikada cinili, koliko je to strasno.
Drugi isto pisu svoja losa iskustva i dokazuju ih.
A on tvrdi da zlo i davo ne postoji
Ne postoje cak ni andeli, arhandeli enosi i sta ti ja znam.

Svi ti Dogadaji ... ZLI .. kao ratovi i katastrofe dolaze iz ciste ljubavi.

U isto ovo vreme se desavaji nevidene borbe i na videnom i nevidenom terenu.... NEKO BOME GADNO I PUNO RADI .... bas sada, upravo u sadasnjem vremenu ... a on ... oni kazu da toga nema.

Kada stvarno toga vise ne bude bilo ... znaci biti ce mir ljubav i blagostanje ... JER GA JE NEKO OSTVARIO ...

ALI GA TADA VISE NECE BITI ... jer ga nema ... ONDA CE ONI RECI ...

zar vam ne rekosmo da ce vreme pokazati da zla nikada nije ni bilo.
STA smo vam govorili jos OHOHO kada.
Dakle uzjahali tiho i usli u gotovu legendu .... samo ETO padose prije sedla.

To ti je isto kao kada bi, ili daje poslij Wajt Erpa na divljem zapadu druge nedelje dosao novi serif i objasnio svim stanovnicima zapada da bokrsaj kod OK korala nikada nije niti postojao jer bandita nikada nije niti bilo.

Sve je NJIH, ERP slagao ....

Wink
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 12 Okt, 2009 19:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A i brate Istina lepo ih slušati,ja sam zadivljen ovakvim prevarama i pričama da prosto ne mogu da verujem...neka ih neka i oni znaju da su odavnoooo sve izgubili...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 12 Okt, 2009 19:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne se brinete moja dva brata. Svetlosne kapi, dve komponente su gotove. Da samo znate šta sam sve otkrila listajući hemiju i sl. Nema šanse da zlo ostane prikriveno. Znaće se.da je proterano.
Znanje je dar ljudima.
 Nazad na vrh »
sarmatiann
Na duhovnom putu

Pridružio: 12 Feb 2009

Poruka Poslao: 13 Okt, 2009 10:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"Hranu treba jesti polako, dobro ju sazvakati pre gutanja, tako da pljuvacka (molekuli vode su prenosioci memorije ) pokupi informacije,
sta jedemo i sta treba nasem telu? "
Znaci i da poljubac moze da prenese informacije? Da ne govorim o nekim drugim razmenama tecnosti? Po tome su zagovornici Telegonije u pravu i ima logike zasto su nekada cenili nevinost kod zena. Izvinjavam se svima ako sam otisao u Off
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 13 Okt, 2009 13:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

sarmatiann ::
"Hranu treba jesti polako, dobro ju sazvakati pre gutanja, tako da pljuvacka (molekuli vode su prenosioci memorije ) pokupi informacije,
sta jedemo i sta treba nasem telu? "
Znaci i da poljubac moze da prenese informacije? Da ne govorim o nekim drugim razmenama tecnosti? Po tome su zagovornici Telegonije u pravu i ima logike zasto su nekada cenili nevinost kod zena. Izvinjavam se svima ako sam otisao u Off

Naravno da su upravu jer ljudi nisu svesni da sve potiče od misli i da se deca prvo formiraju u mislima muškarca i žene. Onda zamisli ako žena a i muškarac imaju seksualne odnose pre stupanja u brak i ako im ostane u svojim mislima prethodni partner na koga će ličiti dete...
Seks služi radi stvaranja i nekada davno,davno,na samom početku on se odvijao beztelesno...Suština života je u stvaranju,to je ta pokretačka energija stvaranje u prostranstvu ljubavi,tada dobijamo život a ne predmete bezosećajne!!! Deca treba da budu produkt ljubavi i stvaralačkog zanosa a ne posledica telesnog zadovoljenja. Onda ne treba da nas čudi što čovečanstvo u svesnosti ide unazad i zašto nam sve više i više treba elektronskih i drugih pomagala,što danas čovek više liči na biorobota nego na svesno biće.Robota koji obavlja desetak funkcija i osnovna je šta jesti,piti,imati seks...
 Nazad na vrh »
sarmatiann
Na duhovnom putu

Pridružio: 12 Feb 2009

Poruka Poslao: 13 Okt, 2009 14:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Litlneks. Sve sam vise fasciniran kako sve funkcionise.
 Nazad na vrh »
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 13 Okt, 2009 15:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Onda zamisli ako žena a i muškarac imaju seksualne odnose pre stupanja u brak i ako im ostane u svojim mislima prethodni partner na koga će ličiti dete...

Slažem se s ostalim delom, ali ovo mi baš nije najjasnije na šta si mislio.

To što crkva brani svoje staro uverenje da ne treba imati odnos pre braka je jedno, a to što crkva daje neko obrazloženje zašto je to jedino ispravno i da svi ostali greše što se toga ne pridržavaju je nešto sasvim drugo (i nema toliko veze sa stvarnim poretkom stvari).

Naravno da se podrazumeva da muškarac i žena treba da se vole, poštuju, razumeju i tolerišu razlike, ali to je jedan ideal koji se danas kod retko koga upražnjava u pravom smislu, i to nema veze sa nekim predbračnim dešavanjima i razmenom informacijama u smislu nekog delovanja na budući fizički izgled, emotivne ili intelektualne karakteristike deteta.
Da bi se dete rodilo potpuno zdravo - majka na prvom mestu mora imati zdrave nervne, samim tim nema uslova za teže hronične bolesti i tegobe, mora da izbegava stresne situacije, prepirke, svađe, nesuglasice, da eventualno tokom trudnoće boravi negde izvan grada gde je vazduh čistiji, pa i u prvim mesecima posle porođaja, i niz osnovnih stvari, ali to nema veze sa bivšim partnerima, osim ako nisu oni uslovili neke teže emotivne blokade, teške raskide i sve što uz to ide (ali takvi emotivni ožiljci najčešće na prvom mestu dolaze od samih roditelja i najbližih).

Dete ne preuzima "izgled" dakle genotipske predispozicije iz infomacija koje se zasnivaju na bivšim partnerima (to samo po sebi zvuči apsurdno).

Eventualno se može kao argument uzeti u obzir sledeći primer: postoje slučajevi gde su roditelji npr. belci a imaju dete sa tamnijim pigmentom (moglo bi se reći da je dete tamne puti poput nekog afrikanca), ali se u tom slučaju radi o genu koji se aktivirao posle nekoliko generacija, poznajem primer moje prijateljice koja se srela sa jednom takvom osobom.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 13 Okt, 2009 16:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa sam znaš da je sve energija i prilikom seksualnog odnosa dolazi do razmene energija i informacija koju nosi muškarac.Tako će devici prvi muškarac preneti i ostaviti u njoj trag svog duha i karaktera. On će uticati na psihički i fizički izgled dece koju će ona roditi. Svi drugi muškarci sa kojima će ova žena ,želeti da začne dete,imati polne odnose,ostaviće samo seme i telesne bolesti.Sve je dosta kompleksno i povezano,možda deluje neverovatno ali treba duboko.duboko razmisliti! Crkvu ostavi postrani,ona je skup određenih obreda koje je usvojila i brani,mi ovde se učimo da razmišljamo da stvaramo slobodu misli i u tom pravcu posmataj ovo pisanje.
Naravno postoje i procesi koji mogu ukloniti genetski kod prvog mužjaka i načisto očistiti i pročistiti ženu ali oni se zasnivaju na velikom poznavanju svemira,znanju o svrsi pojedinih planeta,poznavanju psihičke energije i snage misli.
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 13 Okt, 2009 17:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tako će devici prvi muškarac preneti i ostaviti u njoj trag svog duha i karaktera.

Pa ako je i tako, to uopšte ne mora da bude loše.
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 13 Okt, 2009 17:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa sam znaš da je sve energija i prilikom seksualnog odnosa dolazi do razmene energija i informacija koju nosi muškarac.Tako će devici prvi muškarac preneti i ostaviti u njoj trag svog duha i karaktera. On će uticati na psihički i fizički izgled dece koju će ona roditi. Svi drugi muškarci sa kojima će ova žena ,želeti da začne dete,imati polne odnose,ostaviće samo seme i telesne bolesti.Sve je dosta kompleksno i povezano,možda deluje neverovatno ali treba duboko.duboko razmisliti! Crkvu ostavi postrani,ona je skup određenih obreda koje je usvojila i brani,mi ovde se učimo da razmišljamo da stvaramo slobodu misli i u tom pravcu posmataj ovo pisanje.
Naravno postoje i procesi koji mogu ukloniti genetski kod prvog mužjaka i načisto očistiti i pročistiti ženu ali oni se zasnivaju na velikom poznavanju svemira,znanju o svrsi pojedinih planeta,poznavanju psihičke energije i snage misli.

Ne bih se složio sa nekim stvarima.

Prvo, seksualni odnos ne ostavlja nikakave dublje informacije (ukoliko je sve normalno i priodno u smislu da ne oštećuje tu osobu, ne nanosi joj neki bol, veći stres, maltretiranje i sl.) od prostog aktiviranja vibracije koje postižemo sami kod sebe i koja je korisna. Dakle, sex je korisna stvar i čisti prva tri sloja aure a to se odražava i na zdravlje, naravno.

Drugo, prilikom spajanja spermotozioda i jajna ćelija se ne dešava ništa toliko nenormalno bez obzira što je žena spavala i sa nekoliko muškaraca ako je njeno pshifizičko zdravlje očuvano razvoj detata će biti u granicama normale ukoliko se majka tokom trudnoće bude ponašala kako dolikuje (ako ne bude imala puno stresova i neg. misli).

Treće, svetleće telo (Više Ja, "anđeo čuvar", ili kako god ga nazivali), dakle superinteligentna struktura koja je deo našeg Bića, i koja i nas vodi kroz život, koja nama predstavlja duhovnog stvaraoca i vodiča od začeća do smrti, kontroliše, pomaže, sudeluje i razvija plod (i stvara jednu novu osobu, novu inkarnaciju koaj predstavlja nastavak života neke prošle osobe koja je možda živela na drugom kraju planete, druge boje kose, pola, veroispovesti), dakle njen razvoj aure i normalno funkcionisanje (ukoliko su uslovi optimalni) i tu otac prestaje da ima neku važniju funkciju, osim ako maltretira svoju jadnu trudnu ženu i nanosi joj zlo, stresove i sl., tada utiče negativno po plod i svoje buduće dete.

Devici muškarac ostavlja isto toliko informacije koliko i čovek kada se prvi put vozi avionom, nekom je prijatno nekom nije.
Pitija
Hodočasnik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 13 Okt, 2009 18:09 pm    Naslov: potraga za sveznanjem
Odgovoriti sa citatom

Vidim dečki da ste se razbacali zananjem o devicama..Litineks nemrem bilivit što ti sve nećeš reći o "energiji koju nosi muškarac" prilikom "razdevičenja"
Pa da ti bivša devica odgovori ..."i zar se zbog toga vode ratovi,režu žile i ostalo..." pitanje je bilo moje i mojih kolegica nakon prvog odnosa,a već nakon drugog shvatile smo koliku moć imamo,a da je ni svjesne nismo i počele smo uviđati odgovor na pitanje postavljeno u retku iznad...
Tvrditi da će moja ili bilo čija djeca ličiti na onoga s kim je žena prvi puta spavala,pa to je Litineks ..ma ne mogu vjerovati da si takvo nešto uopće mogao napisati ...reklo bi se "bubunuo i ostao živ"Embarassed
Zar tvoje djete liči na ženu s kojom si izgubio nevinost,pa dragi Litineks i ona je širila osim nogu i nekakve energije... Very Happy
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 13 Okt, 2009 18:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Misli,draga moja gospodo,kada se spajaju muško i žensko treba da se spoje u mislima,to je najvažnije,sve je u mislima,u mislima. Sve potiče od misli a vi gledate samo fizičku komponentu a čovek treba da se ostvari u sve tri ravni da bi bio potpun,ovako nije i čudo kakvi smo i čemu težimo...
Bavimo se duhovnošću a ne znamo da je najveća pokretačka energija,energija misli... I bi reč,to jest misao!!!

U trenutku intimne bliskosti sa ženom u muškarcu raste energija neverovatne snage.Ona se u određenom trenutki izbacuje. Prema zakonu o očuvanju energije,ona ne može nestati bestraga,ali može preći iz jednog stanja u drugo. U ovome slučaju,snažna energija muškarca,trenutno izbačena,stvara duh.
Otac je odgovoran za rađanje duhovnog dela ljudskog bića.
 Nazad na vrh »
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 13 Okt, 2009 19:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naši roditelji imaju zadatak da stvore naše fizičko telo u ovom životu i da nam svojom ljubavlju i požrtvovanjem podare nesmetani psihofizički razvoj, time unose deo svog bića u naše, kao što je to i naš zadatak u odnosu na našu decu.
Ali ne vidim sponu kako neko iz okoline (npr. prvi partner u seksu) može imati toliki uticaj na naš izgled - može, ako nas maltretira, muči i sistematski uništava, pa ubrzano starimo, teško oboljevamo, ali to je već u domenu krivičnog i verovatno spada u jako retke slučajeve (možda kod devojčica bez roditelja čiji je izdržavalac ujedno i polni partner, živi zajedno i zavisno od njega, te ako ga se reši i rodi sa nekim drugim muškarcem, njen sistematsko uništeni sistem će izroditi ne tako zdravu bebu, ali ne i genetski sličnu).

Model vaspitanja i razvijenost sredine u kojoj živimo su pored emocionalne i intelektualne predisponiranosti (koje su za stepen manje važne od prve dve) ključni momenti za duhovni razvoj svakog čoveka - delim ovakvo razmišljanje. Ali ne vidim ikakav ključni uticaj bivših partnera u našem razvoju, naravno, uticaj postoji u smislu normalne ljudske interakcije.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Strana 9 od 25

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 100736 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 924802 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 69360 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 245103 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka BOG JE SA NAMA, SADA I OVDE 96 Zosim 26262 26 Okt, 2010 13:57 pm
5.element Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11840 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 20665 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)