STVARANJE SVETA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 10:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čovek jeste slika Boga koja je paralelan svet sa njime, ali nije stvaralac je ne koristi oko tvorca u sebi.
Postoji i komunikacija među svetovima svakoga nivoa, pa se može ispuniti želja da se roddi prugasto ždrebe, a crnci žive u svakome od nas. Ti procesi nemaju veze sa seksom već sa komunikacijom.

Dopuna ovom razmišljanju

http://www.atlantidaforum.com/forum/viewtopic.php?f=20&t=113
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 10:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Čovek jeste stvaraoc i Bog otac,roditelj je sve dao svojim sinovima i ćerkama,dao im je da stvaraju zajedno sa njim u radosti!!!
To što ljudi danas ne umeju da koriste tu stvaralačku moć i misaonu energiju na pravi način je druga stvar!
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 10:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Telegonija je otkrivena pre sto pedeset godina kad je lord Marton (Darvinov prijatelj) odlučio uzgajati pasminu najizdržljivijih konja. Ukrštao je rasnu englesku kobilu sa mladim konja-zebre. Nije uspio dobiti potomstvo zbog genetske različitosti ove dve vrste. Nakon nekog vremena lord Marton je ukrštao ovu rasnu englesku kobilu sa rasnim engleskim mladim konjem. Kobila je dobila mlado ždrebe ali je ono imalo jasno izražene tragove pruga poput zebre. Lord Marton je tu pojavu nazvao telegonijom.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 10:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I razmislite dobro,da li neko želi da čovek pomisli kako nije stvaralačko biće?
Ja garantujem da kada bi svi ljudi na planeti Zemlji pomislili istu želju (da stvore još jedno sunce) da bi svojim milsima to i uradili!!!
Pa šta mislite zašto su napravljene piramide i zbog čega?
 Nazad na vrh »
drugar
Hodočasnik

Pridružio: 22 Avg 2008

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 18:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
Čovek je stvaralačko biće,to što neko pokušava da stalno uspori čovekovu misao i da ga drži kao robota je druga stvar.
Pa onda mi objasni kako je stvoren Isus Hrist?

Isus Hrist nije bio čovek. Čovek može da stvara ono što je nama poznato, može da delja drvo, brusi kamen, ore zemlju, i sve pomodarske poslove, ali on ne stvara živo biće - već živa bića stvaraju stvaralačke energije. Čovekov razvoj nužno zavisi od njegovih misli - ali njegove misli ne stvaraju živa bića, njegove misli mogu razvijati i uništavati, ali ne i stvarati ono što njemu nije dato - a to je da stvori živo biće.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 18:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja garantujem da kada bi svi ljudi na planeti Zemlji pomislili istu želju (da stvore još jedno sunce) da bi svojim milsima to i uradili!!!

Piramide sigurno nije izmislio čovek - jer su to onostrana znanja - znanja o njima je primio u dubokoj meditaciji i imaju konkretnu praktičnu namenu (a nikada nisu bile pravljene da bi bile grobnice - jer je to bio samo izgovor), kao što nije čovek izmislio ni točak, već preuzeo takvo znanje.
Čoveka možemo nazvati uslovno stvaralačkim bićem, relativno inteligentnim bićem, ali samo u granicama njegovih genetski zadanih mogućnosti. On može da "stvori" kule i gradove, da se meša u genetiku spajanjem elemenata, ali ne može stvoriti Sunce, pogotovu što je Sunce veća svest od bilo kog čoveka.
Ako ti je barem malo poznata hijerarhija kosmičkih energija, trebalo bi da ti je jasno zašto je čovek malo i slabašno razvijeno biće skoro bez ikakvih paranormalnih moći.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 18:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svi veliki pomaci u ljudskim porecima se mogu slobodno pripisati otelotvorenim spiritualnim bićima kojih uvek ima i inkarnirani su među ljudima, ili direktnim uticajima duhovnih energija na najperspektivnije osobe - od prve vatre, pripitomljavanja životinja, štovljenja kože, zemljoradnje, preko parne mašine i svega što je poteklo od Tesle, a šta se danas koristi.
Razvoj misli i principi koje mi danas koristimo ili pokušavamo, je postignut još pre 2500 godina - niko to do sad nije prevazišao, pa ne znam baš kako smo mi baš neki stvaraoci, kad ne samo što tapkamo na mestu u nekim stvarima - već duhovno nazadujemo hiljadama godina.
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 19:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

drugar ::

Čovek je stvaralačko biće,to što neko pokušava da stalno uspori čovekovu misao i da ga drži kao robota je druga stvar.
Pa onda mi objasni kako je stvoren Isus Hrist?

Isus Hrist nije bio čovek. Čovek može da stvara ono što je nama poznato, može da delja drvo, brusi kamen, ore zemlju, i sve pomodarske poslove, ali on ne stvara živo biće - već živa bića stvaraju stvaralačke energije. Čovekov razvoj nužno zavisi od njegovih misli - ali njegove misli ne stvaraju živa bića, njegove misli mogu razvijati i uništavati, ali ne i stvarati ono što njemu nije dato - a to je da stvori živo biće.

Isus Hrist nije bio čovek?????????
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 19:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Piramide sigurno nije izmislio čovek - jer su to onostrana znanja - znanja o njima je primio u dubokoj meditaciji i imaju konkretnu praktičnu namenu (a nikada nisu bile pravljene da bi bile grobnice - jer je to bio samo izgovor), kao što nije čovek izmislio ni točak, već preuzeo takvo znanje.
Čoveka možemo nazvati uslovno stvaralačkim bićem, relativno inteligentnim bićem, ali samo u granicama njegovih genetski zadanih mogućnosti. On može da "stvori" kule i gradove, da se meša u genetiku spajanjem elemenata, ali ne može stvoriti Sunce, pogotovu što je Sunce veća svest od bilo kog čoveka.
Ako ti je barem malo poznata hijerarhija kosmičkih energija, trebalo bi da ti je jasno zašto je čovek malo i slabašno razvijeno biće skoro bez ikakvih paranormalnih moći.

Čovek je najmoćnije biće u univerzumu,jer otac Bog roditelj naš je savršen,jedini koji je uspeo da sve energije uravnoteži i stvori svoje voljeno biće ČOVEKA!!!
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 19:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Marija devica, ni ona nije čovek???
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 19:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naučiću ima vremena za mene,a ti ako želiš otiđi malo na Ostrog možda se uveriš da su ljudi moćni,možda ti to potvrdi Sveti Vasilije!!!
 Nazad na vrh »
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 19:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks pozdrav.

Tesko ces dobiti stvarnu komunikaciju sa Drugarom,posto je jos pod uticajem Ljubise Stojanovica i to sto pise je Ljubisino,a ne njegovo iskustvo.

NARAVNO DA JE COVEK BICE U KOME SE BOG SAMOPREPOZNAJE.
Sve ostalo je put do tog momenta JEDINSTVA.

Bolje je ziveti svoj zivot cak i nesavrseno ....
nego tudji savrseno.

Pozdrav Drugar.
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 19:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::
Litlneks pozdrav.

Tesko ces dobiti stvarnu komunikaciju sa Drugarom,posto je jos pod uticajem Ljubise Stojanovica i to sto pise je Ljubisino,a ne njegovo iskustvo.

nego tudji savrseno.

Pozdrav Drugar.

Pozdrav, a ti kao poznaješ i moja iskustva, pa i Ljubišina - sveta znanja su univerzalna a ne Ljubišina-sveta znanja, a o iskustvima ne bih govorio.

Najbolje se ti drži svojih iskustava Mio - ja u tvoje ne zadirem, mojih se ne moraš doticati jer ih ne poznaješ a ne možeš se približiti ni anticipirati - pošto su moja - ne tvoja, a Ljubiša je za tebe i tako šarena laža.

Pozdrav Mio..
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 14 Okt, 2009 22:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::
Litlneks pozdrav.

nego tudji savrseno.

Pozdrav Drugar.

Hvala najlepše i tebi veliki pozdrav!
 Nazad na vrh »
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Okt, 2009 01:25 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Naučiću ima vremena za mene,a ti ako želiš otiđi malo na Ostrog možda se uveriš da su ljudi moćni,možda ti to potvrdi Sveti Vasilije!!!

Pojedinci, vrlo razvijeni pojedinci imaju moći da pozitivno utiču na druge - to mišljenje delim - ali ima Stvaralac nije dao moć da stvaraju živa bića - a to je bila tema ako se dobro sećam, kao i moja poenta (zaista ne znam da li vi imate drugačijeg isksutva) - TO ŠTO SE DESILO GORE JE KLASIČNA ZAMENA TEZA.

NAZVAĆU JE - MIODRAGOVA KLASIČNA ZAMENA TEZA KOJA GOVORI UMESTO NJEGA O NJEMU IZ NJEGA - ko zna zbog čega, to me zaista ne zanima.

Toliko o razmeni mišljenja.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Strana 11 od 25

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 100736 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 924801 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 69360 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 245103 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka BOG JE SA NAMA, SADA I OVDE 96 Zosim 26262 26 Okt, 2010 13:57 pm
5.element Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11840 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 20665 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)