STVARANJE SVETA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 20 Okt, 2009 20:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
HVALA ... Litlneks i tebi i Anastazuji ...

Sta mislis BRATE da mi malo tu pricu Raz-ALEGORISEMO ...

Dakle ... rodila se dva brata ... dva brata blizanca ...

Jednako je broj osam, jednako je istina.

Da bi mogao napredovati moras spoznati istinu zivljenja i postojanja.
Jedan se rodio TRI minute prije drugoga ... Sv. Trojstvo.
Ovaj koji se prvi rodio je stariji ... ALI samo po nasem poimanju.
Jer mi imamo i duh i dusu ... ili ... nas izvorni duh i ovaj koji se rada, razbijeni. Da bi se vratili onome starome iskonskom duhu koji je u NAMA moramo koristiti i razvijati ovaj novi da bi se razvio i oslobodio onaj stari.
Da bi se spojili.
Posto su blizanci ... znaci da bi trebalo i jednako i da misle i osjete.
Ovaj mladi je obilazio svijet i skuplao spoznaje dok je onaj stariji to trazio u sebi i porodici. Kada su obadvoica nasli isto sa dve strane u sebi i van sebe postali su jedno ... tako da ovaj stariji je sada jedno i ima svo znanje. Sada moze da hodocasti ima svo potrebno znanje za to.
Jer ni tu nema promasaja posto su oni oba osmica sto znaci.

.... 1+2+3+4+5+6+7+8= 36 a 3+6=9 ... a devet znaci hodocasnik.
Devetka je jedini broj koji daje uvijek samu sebe ... a i pomnozena sa bilo kojim drugim brojem uvijek dobijas devet ... 9x5=45 a 4+5=9 ... 3x9=27 a 2+7=9=9

Tako da je tu zacarani krug iz kojeg je teze izaci te se mora dobro paziti.

E sada, koja je razlika milorade izmedu anastazijene price i one moje kada sam ovdje rekao jednom diskutantu da se drzi SV. Durda i svoje porodice i da zivi i uziva zivot ... a da sa strane uci i saznaje ono sto mu bude poslano.

A N A S T A Z I J A ...

A ... NA ... STAZI ... JA ...

Tako je BRATE to je Božija matematika,živa matematika gde je 1+1=3
Imamo muškarca i ženu, i kada se spoje nastaje dete,znači ima ih troje i dokazuju da 1+1=3

Poslednji izmenio Litlneks dana 20 Okt, 2009 20:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 20 Okt, 2009 20:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

slobadidi ::
Dragi moji prijatelji,ja sam spokojan u duši i u mislima,hoću neke da nateram da počnu da razmišljaju,ako imaju sa čime?!
Nemojte da se zavaravate,jer JA sam ovde da vam otvorim i oči i uši.

Ja nestrpljivo čekam da mi otvoriš oči,a ti ništa...
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 21 Okt, 2009 06:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::

Imamo muškarca i ženu, i kada se spoje nastaje dete,znači ima ih troje i dokazuju da 1+1=3

Tako je BRATE ... jer sama trojka nije tri vec ... CETIRI ...

A tri i jedan jesu ... PET ...
 Nazad na vrh »
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 21 Okt, 2009 15:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
Коначно да нешто разумем на овој теми. Very Happy
taki

Pridružio: 05 Jul 2009

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 14:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDamo ::

Aleksandra-Caca ::

BelaGalaktickaDama ::
Čowek je složeno biće ali ga može naprawiti swaka budala.
Twisted Evil

To kažem i ja !

Trac Smesno

...pa razumeš.... roto2 Foodsmiley ...sto ljudi sto ćudi...bat šhow mast gou ON!

Телегонија код људи, научно је потврђена после дугогодишњих опсежних физиолошких, антрополошких, социолошких и статистичких истраживања и експеримената од стране непристрасних научника. Наука је овде категорички изјавила:

“Да, ефекат телегоније односи се и на људе и то у много јасније израженој форми него у животињском свету“. То значи да жена која чак није ни затруднела, носи и себи јајне ћелије у које су уграђени низови ДНК свих њених претходних полних партнера. Од раније се зна да гени партнера могу да се уткају у генетски систем жене. Телегонија тврди да на потомство жене утичу сви њени ранији полни партнери независно да ли са њима има порода или не. Као пример за ово наводе се Рускиње које су имале авантуре са глумцима из путујућих позоришта. Оне су касније рађале децу која нису личила на здраве очеве беле пути, него на те пролазнике. Ужасавајуће, зар не?

А, шта кажу духовници?

У разговору са једним духовником пре пар година сазнаo сам да жена од сваког партнера, како он каже, узима “део духа“, и при томе долази до размене духова и формирања духовног односа. У случају да постоји више партнера настаје комплексна ситуација и могућност настанка разних менталних поремећаја, па и психоза (нпр. шизофренија и сл.) Свештеник Илија Шугајев каже овако: да сваки блудни однос оставља траг на човеку. Није могуће сјединити се само телом, а не добити и душу и дух те особе. Телесну везу лако је раскинути, али остаје духовна веза, тако да жени није јасно зашто не може да заволи свог мужа свом својом душом? Разлог је тај, што је њена душа већ везана за друге људе, и ове везе је вуку и не дају јој слободу. Сада је јасно зашто овакве ситуације доводе до расцепа личности и настанка психоза код тинејџера и адолесцената. Психијатри хришћани, као и духовници, тврде да нам је 80 % младог света на граници психоза (тешких душевних болести са лошим изгледима за излечењем). Савремена психотерапија потврђује чињеницу да промискуитет разара психу: У књизи “Православље и савремена медицина“ (Светигора, 2001 г.) исти ти психотерапеути кажу: “Аутодеструктивно својство тежње за уживањем, у основи је многих сексуалних неуроза“.

Остале пошасти промискуитета

Све је, отприлике, почело са “еманципацијом” жена средином прошлог века.

Циљ ових покрета и разноразних револуција није био ослобађање него управо обрнуто: заробљавање и “уништавање” жена. Било је важно “избацити” жену из куће, одвојити је од деце, запослити је и дати јој такву улогу да што више буде ван куће и не буде идентитет дат јој од Бога: мајка и жена. При томе, жене су добијале финансијску независност,и на тај начин, им био подгрејан егоизам и немотивисаност за брак и рађање деце. Жена је данас већи роб него икада. На послу се од ње много тражи, уцењиване су на разне начине, па и тиме да не могу имати порода ако желе каријеру. Страшно!

У једном познатом часопису, који читају младе маме, савет једног педагога, иначе жене, која нити је Српкиња, а поготово не хришћанка гласи: ...”Ако уместо о пословним одлукама ви размишљате о томе да ли је ваше дете појело целу кашицу, или гугућете на телефону са њим – остављате лош утисак... Не дозволите себи да изгледате запуштено, нити да се на вама примети како једва чекате да се вратите кући. Искористите време на послу да не мислите на кућу… После дужег одсуствовања са посла ваше колеге су се мало одвикле од вас, баш као и ви од њих. Можда ћете због тога морати изнова да се доказујете…’’Страшно. А, ове “стручне“ жене васпитавају младе српске мајке. Све само са једном поуком- да не рађају децу, да не би после на послу морале да размишљају о њима. Очигледно је сазрело време да жене хришћанке имају свој часопис где их не би тровали ови “саветодавци” и њима слични. Жена, поготово млада српска мајка треба да се васпитава у хришћанском духу, а не у разврату и ширењу каријере. О томе је доста говорио и наш Свети Владика Николај, који каже да жена: функционер има нешто које јој од Бога не припада, а оно што јој је дао Бог – занемарује, те неизоставно настаје психичка фрустрација, а затим и болест. Онда се чудимо зашто харају малигне, полне и заразне болести. Све је то последица једног нездравог начина размишљања, али и потпуне неинформисаности наших људи, којима се подмеће гомила гнусних лажи. Нпр. О мерама заштите при интимним односима. Наравно, све је то несигурно, и из хришћанског угла неприхватљиво.

Жена која има добар имуни систем може да савлада сваку болест. Нажалост, много мојих колега учествује у ширењу лажне пропаганде о мерама заштите у интимним односима, што из сопственог незнања, што из финансијских разлога. Све ово, несумњиво, потврђује и статистика.

На свим медијима може се чути: Сваки други брак у Србији је стерилан. (Да ли смо се запитали зашто у Србији Бог затвара материце? Да ли су увек други криви за наше тешкоће?)

Следи даље статистика: Свака друга девојчица осмог разреда имала је интимне односе, а нежељену трудноћу завршавала абортусом. Шта очекивати од Србије и њеног потомства у наредним годинама? Ову забринутост поделио је и наша Светост, Патријарх српски Г- дин Павле у једном интервјуу за овај часопис, када је констатовао да је целокупна ситуација са белом кугом страшна, и да не зна ко ће наследити ову земљу: “Не знам, можда Кинези…” Што се тиче стерилитета који је нажалост, најчешће последица промискуитета, и проф. И. Мануилова (у књизи “Православље и савремена медицина”) каже: “Медицинска индикација вантелесног оплођења, по правилу, представља последицу анатомских аномалија јајовода насталих услед вeштачког абортуса”. Сваки даљи коментар је сувишан.

Све што се дешава, не дешава нам се случајно: децу нам васпитавају “идоли” са ТV екрана, као и “болесничке серије и емисије”, а ту су и неке од прљавштина, које се нуде на интернету. У међувремену, родитељи на пословним састанцима, “кроје” каријеру или се пак боре за голи физички опстанак. Дотле, деца су на улици или крај екрана уз алкохол, дрогу, и ко зна шта.

Уместо закључка

Званична наука ћути о телегонији, да не би оспорила претходне сексуалне револуције, које згрћу огроман новац. Наша деца пропадају угледајући се на “болесне” ауторитете и њихове лажи. Као лекар и мајка троје деце, препоручила бих младим женама и девојкама:
Невиност и верност, како год то старомодно звучало, гарант су вашег здравља душе и тела, јер је тако заповедио и Господ у Својој 7.- ој заповести: ”Не чини прељубу”
Повратак Богу и традиционалним вредностима су једини прави пут Србије, у будућност.

Samo u 20-om veku Srbkinje su abortirale oko 10 miliona dece. Odgovornost snose i očevi.

A ko je spreman da ubije svoj porod, spreman je na sve. Za 20 godina bićemo manjina u Srbiji, a

ako se stopa nataliteta ne poveća za 50 godina (ako se vreme produži) Srba skoro da neće ni biti!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email AIM Adresa MSN Messenger
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 16:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne vidim razloga za uzbunu..i tako se 2112 svi Srbi uzdižu na višlje vibracije kao izabran narod....i shvaćaju da nije važno koliko ima Srba a koliko Hrvata jer smo svi od istog boga potekli.
Inače je žalosno što tolike duše napuste zemlju prije nego su se na njoj rodile.Ali valjda one znaju zašto je to potrebno. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 16:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moram da intervenišem jer to Srbi nema nacionalnu komponentu, već opredeljenje ua Carstvo nebesku. Nisu Srbi izabrani narod, biti izabran je đavolja misao, već nebeski, a to je opredeljenje i nema veze sa nacionalnošću.

Događaji koi su u toku, već govore o tome da smo jedno. Povezale su se tri tačke. Beograd, Mostar, Zagreb, mi zajedno delujemo a o podelama neka priča kome je to u mislima.

I ništa nije onako kako ego misli i smišlja već kako srce kaže.
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 17:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Moram da intervenišem jer to Srbi nema nacionalnu komponentu, već opredeljenje ua Carstvo nebesku. Nisu Srbi izabrani narod, biti izabran je đavolja misao, već nebeski, a to je opredeljenje i nema veze sa nacionalnošću.

Događaji koi su u toku, već govore o tome da smo jedno. Povezale su se tri tačke. Beograd, Mostar, Zagreb, mi zajedno delujemo a o podelama neka priča kome je to u mislima.

I ništa nije onako kako ego misli i smišlja već kako srce kaže.

Nisam ja to ni mislila po nacionalnoj liniji..nego da su srbi nebeski narod oa Iliri--Hrvati..ljudska loza...a svi ćemo na kraju postati jedno.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 18:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Više sam sam osetila potrbu, zbog izraza Izabrani narod i nebeski narod. da napišem post. Ta dva izraza govore o potpuno razlčitom gledanju a lako ih ljudi tumače isto. Biti izabran to govori ego, stavljajući sebe ispred i iznad ostalih, pravi podelu . Nebeski narod je opredeljenje, slobodna volja.
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 26 Jan, 2010 14:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Izucavanje svetih spisa je namenjeno brahmanama.. a brahmane nisu obicna bica..
U sastrama pise da Brahma jeste stvoritelj univerzuma a Gospodinovom miloscu nas Brahma je bhakta. Brahma je mogao stvoriti univerzum tek nakon mnogo trilenijuma strogosti i meditacije na Svevisnjeg Gospodina, koji mu se pojavio u srcu i dao znanje i instrukcije kako da stvori univerzum.

:)

Neke osnove jesu da oko univerzuma postoje omotaci od osnovnih materijalnih elemenata svaki 10 puta veceg precnika od prethodnog.
U Univerzumu postoje nize, srednje i vise planete. Nasa planeta Zemlja se nalazi u sredisnjem pojasu.
Citav univerzum gledan sa strane izgleda kao loptica u mleku koje je puno ovih loptica i naravno u svakoj loptici je svojstveni Brahma koji je stvorio sve planete i sva ziva bica pod Uputstvom Svevisnjeg Gospodina.

A na tom mleku tek predivnog prizora ima se za videti Ogromna zmijurina Ananta-sesa na kojoj lezi Gospodin Vishnu i uziva

:)
slobadidi
Napredni tragalac

Pridružio: 01 Okt 2009

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 01:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Moram i ja da se umešam,Srbi jesu izabrani narod,Srbija jeste Sveta zemlj i Beograd jeste Novi Jerusalim,kao što je i Dunav Sveta reka.
Tu ne postoji ego već istina.
Srbi su kao rasa-bela,pleme majka svim belcima na planeti i od stvaranja čovečanstva su Božiji narod.
Zašto je Srbija Sveta zemlja?
Zato što je najače magnetno polje u Srbiji,na KiM-u.
I Srbija će poput Edema da se uzdigne u Raj,sviđalo se to nekima ili ne.
To ne određuju ljudi već sam TVORAC.Smile
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
slobadidi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 01:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mnoge stvari se vide duhovno,tako da je teško mnogima čovek da otvori oči.
Ljudi najviše veruju prevarantima,koji im uzimaju novac , nego onima koji im govore istinu.
Čovečanstvo je ogrezlo u materijalno.Uvek sa govorio,kao i sada,da svi oni koji naplaćuju su prevaranti,jer ono što ti je dao Gospod Bog,ne smeš da naplatiš,već trebaš da pokloniš čovečanstvu.
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 01:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

PROMENI RETORIKU DA BI PRIČAO ISTINU. BITI IZABRAN JE đAVOLJA TVOREVINA.

Srbi su nebeski narod.
A zašto Srbi sebe nazivaju Nebeskim narodom, i to sam se pitala, odakle im takvo sećanje, gde mu je poreklo, Povezivala sam ga sa Kosovom i bitkom za veru, sa odlukom da se za veru vredi boriti i da je carstvo nebesko bolje od carsrva zemaljskog. izginuli su sa verom u srcu.

Vreme današnje otkriva mi tajne i daje odgovore. Sve dobija smisao neslućenih razmera.
Sve što je poznato uklapa se u nepoznato, sve je jedno.

Da, žudnja za verom i carstvom nebeskim kroz vekove stvarala je sklop narodne želje da se Bog i njegovo carstvo pojave.
A šta je kupola drugo da ispunjenje čeznje i želje, taj nervni završetak koji se napravio iznad nje i povezuje, sa celim Božijim bičem.
Nebeski narod se povezuje sa kupolom da pređe u 4D, u carstvo Božije, A gde se to prvo odigarava , pa u Srbiji, Srbi su prvi nebeski narod, vesnici novoga doba.
Sa ovoga mesta se prenosi ISTINA o nama.
Vera je srpkinja u svakom vremenu.
 Nazad na vrh »
slobadidi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 02:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rekao sam da je ostalo zapisano u kolektivnom nesvesnom,jer su Srbi pleme majka beloj rasi,so čovečanstva,ne kao narod već kao rasa.
U početku je bilo tri rase: bela - Srbi,crna - Dogoni i žuta - Kinezi.
Od te tri rase je sve nastalo.
Kažu a crvenokošci,pa oni su mešavina.

Znači u kolektivnom nesvesnom je zapisano da su Srbi Božiji narod,pošto osim nas niko sebe ne smatra Srbima,znači samo smo mi Božiji narod. Very Happy
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 07:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znate kada ćemo mi postati Božiji narod,onda kada počnemo da živimo po njegovom "programu"...Od priča i priča i priča vaših nema ništa jer vaše misli lebde u vasioni i čekaju da se materijalizuju a da bi se to desilo mora da se započne sa delima sa Zemlje i zato ne brinite već se ostvaruje jer je pokrenuto sve iz Rusije a mi i oni smo jedan narod pripadnici jedne srećne davno zaboravljenje civilizacije VEDSKA koja se najbliže približila Bogu i oni nisu morali da traže Boga po crkvama već su zajedno sa njim ŽIVELI !!!

Posataćemo Božiji narod onda kada ponovo oživimo naše pra,pra,pra pretke koje lažne optužiše da su pagani a oni su tako imali savršene običaje koji su veličali Život i Boga.
Toliko su bili ti savršeni običaji da do danas ostadoše ( u tragovima) u našem narodu !!!
Slave,ikone,đurđevdan i kupanje u rekama,mobe,pesme,(sve je to vrhunsko znanje stvaranje putem mislenih slika) ...itd...
Sve su to velike tajne i znanja koja će ponovo zablistati i zasijati u dobu koje dolazi!!!

Link
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Strana 14 od 25

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 100736 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 924801 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 69360 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 245103 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka BOG JE SA NAMA, SADA I OVDE 96 Zosim 26262 26 Okt, 2010 13:57 pm
5.element Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11840 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 20665 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)