STVARANJE SVETA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 08 Apr, 2010 20:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jel ti dozvoljeno da ostavljas tudje licne podatke na forumu(imena i prezimena),bez njihovog pristanka,pogotovo ovih negativaca?
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 08 Apr, 2010 20:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

..e moj Slobo..lijepo ti dade putokaz antihristima koga treba maknut... Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 08 Apr, 2010 22:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

Predlažem da se Slobadidi banuje jer navodi imena i prezimena ljudi od kojih su neki poznati javnosti a ujedno imenuje i negativce i tako potencijalnim fanaticima određuje potencijalne mete.

...
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 08 Apr, 2010 22:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Predlažem da mi Slobadidi odgovori na pitanje "Zasto hoce da ukine Sunce"?Zatim da se bar izjasni povodom nasih postova a onda da kaze zasto iznosi javno na forum tudje licne podatke jer bar od "negativaca" sigurno nema odobrenje.

Very Happy
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 09 Apr, 2010 03:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

slobadidi ::
опрости,не разумем - шта о васкресењу?

Ма изгледа су мангупи (Гиба и Дејјан) направили опет некакву смицалицу, а ја насео.
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=73512#73512

Већину са твојих листа не познајем па сам морао да Гуглам, што ми опет није сасвим помогло.
Уживо сам видео само Деретића, Јеротића, Шетину и Јарчевића. Ово двоје последњих су ми потписали своје књиге, а од прве двојице имам скоро све што су написали.

У реду је да ставиш на листу једног Владету Јеротића (шта је он био?), али једну кафанску певачицу и једног оваквог лика!? Shocked

(Момак је под бројем 11. на списку апостола)

И ко су сад па ови ликови?
Citat:
Миша Бацкић
Милан Пантелић....

Нико никада није чуо за њих? Зашто нису американци већ Срби?
Rolling Eyes
А Јуда ко је? Пази, ако је Јуда позитивац онда Шетина мора ван списка.
slobadidi
Napredni tragalac

Pridružio: 01 Okt 2009

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 10:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Very Happy Very Happy Very Happy овај смех је за неке верине коментаре...вера стојим иза тога да обмањујеш људе...небитна си попут дејвида ајка,блавацке,кроулија,свих лама,мехер бабе...и свих других који су лагали и варали овај народ....
јесу сви битни,али су небитни као неки познаваоци неких дешавања и догађаја који ће да уследе...значи ваша сазнања су благо речено - нетачна...
човек под бројем 11.није тај на кога ти прото мислиш,овај је из издавачке куће Доситеј...
да није било јуде,пророчанство се никада не би испунило,он је све то урадио у договору са Исусом...
нећу још да кажем ко је Јуда,он зна да је Јуда...могу да ти кажем да је један од те тројице које знаш...
нема никакве везе ко је ко сада и чиме се бави...
да кажем ко су били негативци...па ја сам њима лично рекао ко су били...
крај је времена и простора и сви се окупљамо...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
slobadidi
Napredni tragalac

Pridružio: 01 Okt 2009

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 10:21 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

нико не укида сунце...нови сунчев систем ће бити са три сунца...
тражили сте списак...добили сте га...и???
да се банујем?
слободно...
тако неки могу да уживају у својим обманама...
моји апостоли на мене не могу да се љуте!други могу и хоће,али они не!
живели.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 11:56 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije jedino Isus postojao na ovoj Zemlji i pre hrišćanstva su postojale civilizacije i civilizacije a davno mnogo pre Hrista je živela srećno sa Bogom vedska-slovenska civilizacija koju su pokušali da unište i svaki trag o njoj ali vreme buđenja je došlo i osvanuće novo doba-vraćamo se praizvorima!!!
Umesto crnih misli i prizivanja katastrofa kojih je dosta bilo u prošlosti,dodirnite prstima majku Zemlju,zaštitite vazduh i sve vode što teku Zemljom,obnovimo sva tri živa elementa i sa dužnim poštovanjem se odnosimo prema Zemlji jer ona je mnogo osetljiva!!! Ne budite proroci,već stvaraoci i sve negativno sagorite u sebi i umanjujte polje tamnih sila i učite ljude da stvaraju živa prostranstva,rajska mesta u kojima će se večno preporađati i živeti u prostranstvu ljubavi,jer jedino u njima mogu osetiti sreću i radost stvaranja a kada Zemlja cela postane rajsko mesto zaploviće ljudi svemirom zajedno sa Zemljicom majkom u svemir da širimo život u vasioni celoj,da ispunimo čežnju i snove usnulih zvezdi što čekaju da ih ljudska ruka dodirne i ljudska duša ozari i da procveta život i na njima ispunjavajući Božije proviđenje da će deca njegova doneti radost i sreću svima u stvaranju!!!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 12:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav za mlađeg brata i njegov tok misli.
Ljubav je stvaralačka moć koja svetove stvara.

A Slobu treba u stvari pustiti da priča što više jer govori sebe i svoje misli. Svako dobije ono što traži u današnjem vremenu kada je započelo nebesko krštenje, razdvajanje.
Ne znam samo ko će ga sa neba obasjati i povezati kad misli da to može sam.
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 12:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

опрости,не разумем - шта о васкресењу?
одговорићу ти одмах.
ево вам имена људи који су били Исусови Апостоли и јеванђелисти:
1. Дејан Лучић
2. Раде Петровић
3. Јован Деретић
4. Петар Милатовић
5. Предраг Драгић Кијук
6. Славица Шетина
7. Божидар Митровић
8. Божидар Матић
9. Милан Ђуровић
10.Ратко Дмитровић
11.Драган Миловановић
12.Слободан Живковић
.ITD ITD

I svi su se inkarnirali kao SRBI!?!??

Smile

Ma daj. Mogu samo da se smejem.

A mogu ja da pricam, ja sam Isus Hristos! Hajde morate da mi verujete. Zar ne verujete svom spasitelju
kada vam prica? O malovareni! Nema spasenja za nikog ko ne veruje u mene.

Laughing

Moje selo je Atlantida. Drvo visnje ispred nase kuce je drvo zivota, i niko ko nece jesti sa njega nece ziveti vecno.
Morate verovati u mene i jesti od drveta zivota! Da bi vecno ziveli.

Laughing
valen
Majstor

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 12:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

нико не укида сунце...нови сунчев систем ће бити са три сунца...
тражили сте списак...добили сте га...и???
да се банујем?
слободно...
тако неки могу да уживају у својим обманама...
моји апостоли на мене не могу да се љуте!други могу и хоће,али они не!
живели.

Nisam ja za to da se iko banuje.Istina jeste da je Dejjan banovan a sada odbanovan, na osnovu radnji slicnih tvojim.Izneo si imena ljudi koji mozda sa tim nisu upoznati.
Meni licno ne smeta,kao sto mi nisu smetali ni Dejjanovi avatari.
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 13:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam se sa mesijanstvom šalio, u smislu parodiranja.

Vidim da se ovde ipak sasvim ozbiljno govori o tome...

U svetu dualnosti, u kojem za svaku ideju možemo naći i razloge "za", i razloge "protiv", posebno u ovim energetski napregnutim vremenima (što je verovatno svakome očigledno, nezavisno od duhovnosti) - MISLIM DA JE VEOMA TEŠKO DA NEKO POSTANE SVESTAN SVOJE PRAVE DUHOVNE MISIJE.

A to, što neki kažu da su im objašnjenja i poruke o tome pristigle iz nekih Viših sfera. KO U TO, U OVIM SPECIFIČNIM VREMENIMA, MOŽE I SME DA BUDE SIGURAN?!

Valjda ima logike objašnjenje po kojem mi možemo da svojom svešću stignemo do onih visina koje su u skladu sa postignutim nivoom svesti. Pre se može desiti da se nekome neke nedobronamerne sile iz astrala prikažu kao Visoka Bića Svetlosti, nego da on sam dospe u te visine.

Naravno, to svako za sebe može da razreši. Mi spolja jedni kod drugih o tome ne možemo govoriti. Tj. mogli bismo donekle, kada bismo bili u češćem fizičkom kontaktu, Preko poruka - ne sasvim pouzdano. Dakle, ja se ne usuđujem ni da osporavam, ni da potvrđujem ono što neki u ovoj temi govore o svojim velikim duhovnim ulogama. JA TO ČAK NI ZA SAMOG SEBE NE ZNAM. Možda mi je suđena takva uloga, možda nije.

Postoje, međutim, neki prilično jasni pokazatelji nekih baš visokih duhovnih misija, koje svako na sebi može da primeni...

Osoba koja je već ušla u zonu nekog visokog duhovnog nivoa - MORA SE TEŠKO OSEĆATI.

U Učenju se kaže, metaforično: najjači vetrovi i najjači gromovi udaraju u najviše vrhove. Logično je: što je neko u ovim uslovima na Zemlji jači izvor ili provodonik Svetlosti - TO JE I JAČI PRITISAK SILA TAME-ILUZIJE NA TAKVU OSOBU. Valjda je jasno zašto.

Uostalom, zašto se u ovim vremenima, prelomnim i presudnim vremenima, nije iknkarnirao niko od velikih učitelja čovečanstva? Jer bi oni u ovim vremenima bili od veće pomoći čovečanstvu nego u nekim ranijim vremenima. Objašenjenje iz Učenja mi je sasvim ubedljivo: sada su na Zemlji toliko jaka energetska naprezanja, jak pritisak sila tame-iluzije, da se nijedno Visoko Biće Svetlosti u ovim uslovima uopšte ne može inkarnirati.

Dakle, ako i ima onih koji su se uistinu probudili sa svešću o nekoj velikoj duhovnoj misiji - moraju osećati strašnu težinu u duši i u svesti. UKOLIKO SE NEKO KOME SE ČINI DA SE PROBUDIO ZA NEKU VELIKU MISIJU - OSEĆA NORMALNO, PRIJATNO, URAVNOTEŽENO, POUZDAN JE ZNAK DA JE U OBMANI.

Odnosno, ovo se može sagledati i iz jednog ovozemaljskijeg ugla. Nezavisno od duhovnosti, svi znamo za SAOSEĆANJE, kada je nekome u našoj blizini teško, pa mi takoreći osećamo i sami nešto slično onome što on oseća, ili: u nekom smislu kao da "delimo" njegov teret (tugu, patnju). Što je kod nekoga razvijeniji osećaj empatije, sposobnosti da se uđe u psihološki prostor drugih, to u većoj meri ima to saosećanje.

U okviru duhovnosti se govori o SASTRADANJU, kada duhovno razvijena osoba, slično kao kod saosećanja, "upija" spontano stradanja drugih, ili: saoseća sa stradanjem drugih.

Ne treba objašnjavati da je Zemlja u ovim vremenima krcata različitim stradanjima, na sve strane sveta.

MOŽE LI, U OVAKVIM USLOVIMA, VISOKO DUHOVNO RAZVIJENA OSOBA DA OSEĆA LAKOĆU, DA BUDE U RAVNOTEŽI, DA JE PUNA SREĆE I RADOSTI, DOK SE NA SVE STRANE U OVOM SVETU PATI?!

NELOGIČNO JE!

Te, na kraju, još jedan kriterijum. Koji je takođe iskustveno proverljiv, ne spada samo u duhovne apstrakcije.

Neka neko, ko živi u uobičajenim uslovima u gradu, ode i proživi možda... mesec dana u prirodi i samoći - OSETIĆE VRLO JASNU RAZLIKU U STANJU SVESTI.

Ne objašnjava se uzalud u Učenju da su gusto naseljena mesta legla negativne energije, već sam navodio primer Babadžija, koji je uglavnom živeo u izolaciji: da mu je bilo potrebno po nekoliko dana, nakon zalaženja među ljude, da u samoći i prirodi povrati svoju ravnotežu i kontakt sa Višim svetovima.

Anastazija je živela u izolaciji, u dubini prirode. Tatjana Mikušina, koja je primala poruke iz Uzvišenih Bića iz Velikog Belog Bratstva - takođe je te poruke primala u dubini Sibira. Verovatno i drugi znaju za slične primere, i u hrišćanstvu.

DAKLE, NEMOGUĆE JE DA NEKO POSTIGNE VISOK NIVO SVESTI, ŽIVEĆI U OBIČNIM ŽIVOTNIM USLOVIMA, STALNO UPUĆEN NA KONTAKT SA MASOM LJUDI, makar u tom smislu da prolazi gradskim ulicama, čak i ako nije upućen bukvalno na intenzivne kontakte sa masom ljudi.

Ne može proći bez citata iz Učenja: "A, ukoliko su se vaše vibracije povisile, i vaša čula postala sposobna da primaju vibracije Viših svetova, to će neka ispoljavanja običnog sveta i okolnosti ovog sveta suviše bolno udarati po vašoj osetljivoj prirodi."
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 13:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

UOSTALOM, BAVLJENJE SOPSTVENOM VELIKOM DUHOVNOM MISIJOM, UBEĐIVANJE DRUGIH U TO - OČIGLEDNO JE DUHOVNO POGREŠNO.

SVAKO TREBA DA SE TRUDI DA OSTVARI MAKSIMUM SVOJIH DUHOVNIH POTENCIJALA, a da prepusti da bude upućen na onu misiju koja mu je Planom predviđena, pa bilo to duhovno predvodništvo na balkanskim prostorima, bilo čuvanje ovaca u planini.

Uzgred: iskreno, voleo bih da me život uputi na ovu drugu misiiju.
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 13:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Plavi, baš sam i mislila napisati nešto slično.
Svako sa misijom na ovome svetu strada, svakome je svaki dan života težak i bolan.. Svakoga dana gomile JA mu se sruči na leđa. Svakoga dana se vide grupe koje to JA uvečavaju.
Sve su to niže energije koje stvaraju iluziju ovoga sveta, koje vitlaju u krug tamnu materiju bez pomaka.
Biti ovde a u stvari ne biti je bol neprekidan, svaka čelija boli jer svaka je na mikro nivou jedano biče, ovaj svet je prepun boli.

I samo razdvajanje koje je započelo 1 marta ove godine če biti za sve bolno jer nije se lako odvojiti od 30% nagomilane materije u biču koje nije materijalno.
 Nazad na vrh »
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 14:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Slobo da li ti je nekada slucajno proletelo kroz glavu da si mozda programiran?
Bez uvrede,samo pitam Smile
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Strana 17 od 25

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 103301 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 935779 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 70558 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 250516 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka BOG JE SA NAMA, SADA I OVDE 96 Zosim 27346 26 Okt, 2010 13:57 pm
5.element Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11993 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 21106 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)