STVARANJE SVETA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 06 Okt, 2009 12:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

istina ::
Slobodidi;

Не постоји жеља за манипулацијом,а најмање је мислена ,јер човечанство не уме да размишља.
97% се налази на гмазном делу мозга,2% на сисарском и око 1% на људском степену развоја људског мозга.

E vidis prijatelju moj ... ovo gore je tacno ... samo zato sto fali onaj duhovni dio ... znaci podaci, samo podaci i intelektualnost.
Zato ste i dosli do takvog zakljucka.
Ja sam pisao i opisao pad majke zemlje ili po tvome silovanje. To silovanje traje i danas.
Posto niste spoznali duhovnost vi upravo silovatelja stvarate za sveti duh.
Dakle duhovno neznanje ... nemate znanje, ono pravo ... stoga krivo propagirate stvar .. obrnuto ...

Bilo da uzmes zemlju ili covjeka kao JAJE ... u sredini je sunce ... oko sunca bjelanjak oko bjelanka opna i onda cvrsta opna. Dakle silovatelj je zarobio sunce ili u nama onu iskru ... onda on nikako ne moze biti svetiji od onoga sto je silovano.
Taj zumanjak mora da se pomjesa sa bjelanjkom i da stvori pobjedu nad njim mjesajuci se stvoriti balans ... taj balans ce probiti ostale opne, to jeste Pod vodstvom pravog svetog duha ... suprotno od tvog ... ce razbiti te opne i vidjeti drugo sunce iz vana koje podrzava i pravi zivot.
Tek tada ima slobodan vidik sa kime treba da se spoji da bi se oslobodilo silovatelja. U stari prosvetljavajuci i njega, vracajuci ga odakle je on pao i nas srusio.
Dakle ... jaje ... jezgro i jos tri opne silovatelja kada se svladaju ulazis u sestu oktavu ... a to je krstenje.
Mozete vi okretati kako god hocete ... jaje je jaje ... i dok god ti ne pobjedis dole ne mozes ni gore. To jeste oko sebe u sebi, u sebi shvatiti i osloboditi ono sto je silovano, smanjeno i uspavano.
Zemlja je skola ... SKOLA ... u kojoj postoji pakao i te kako ... i tu ste GADNO promasili ... a upravo sa njim komanduje silovatelj.
Za dve stepenice je duzi pakao, nego put povratka.

A sto se tice raznih civilizacija i naroda. Americki indijanci na primjer, a tako je i sa svima ostalima ... ostali su samo oni koji nisu postigli dovoljan nivo ili spremnosti da se prebace u vece, vislje vibracije postojanja. Dakle vecina otisla a manjina ostala. Ostala je samo sa sjecanjem na znanja, ona znanja sa kojima su im braca otisla.
Ostala im samo sjecanja, legende, price ... koje su putokaz i dokaz i smjernica prema istinskom trazenju kako bi se pronasao silovatelj i neutralisao.
Posto vi upravo dokazujete da nema davla pa ni pakla ... znaci da ni silovatelj nije silovatelj ... nego sveti duh .... a onda i izlazi da andeli i arhandeli nisu ni potrebni ... jer sve je u redu zar ne ...

Nevalja ....

U ovo vrema se desava upravo obrnuto, razumijes, ne ostavlja se majka, nego mi kao njena opna cemo da izrastemo u visi duhovni plan. Dakle kada nas puno jaja postanemo prava svjetlosna jaja majka zemlja vise nema onu cvrstu slijepu opnu ... i odosmo mi skupa ... a silovatelj ce da se snalazi.

Pozdrav

Potpisujem, tako je. Ne znaju ni da razmišljaju u pravom smeru.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
slobadidi
Napredni tragalac

Pridružio: 01 Okt 2009

Poruka Poslao: 06 Okt, 2009 12:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Istino,na pogrešnom si putu,intelektualnost nema nikakve veze sa duhovnošću.
Dokaz su visokoobrazovani ljudi koji su bili zločinci.
Duhovnost se postiže unutrašnjim zavirivanjem u svoje srce i činjenjem moralnog dobra.
Ne mogu svi da se uzdignu i da se Vaznesu.
Čovek mora da se pokaje za sve grehe iz prošlih života i da čini moralna dobra u ovom životu da bi doživeo Vaznesenje.
Mnogo zvanih malo odabranih.
Rekao je Isus ...samo kroz mene stići ćete do Raja...
To će uskoro da kaže i novi Mesija
Sve ostalo su samo lepe želje i nagađanja,istina je samo jedna,nema više istina.
Razumem ja da svako ima po neko iskustvo,ali zavisi do kog nivoa je stigao i odakle crpi svoje znanje.
Svako od nas koji je imao neko iskustvo,koristi neku svoju terminologiju,tako da nekada može da dođe do zabune,ali...
ISTINA je samo jedna!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 06 Okt, 2009 13:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Istina :Taj zumanjak mora da se pomjesa sa bjelanjkom i da stvori pobjedu nad njim mjesajuci se stvoriti balans ... taj balans ce probiti ostale opne, to jeste Pod vodstvom pravog svetog duha ... suprotno od tvog ... ce razbiti te opne i vidjeti drugo sunce iz vana koje podrzava i pravi zivot.
Tek tada ima slobodan vidik sa kime treba da se spoji da bi se oslobodilo silovatelja. U stari prosvetljavajuci i njega, vracajuci ga odakle je on pao i nas srusio.
Dakle ... jaje ... jezgro i jos tri opne silovatelja kada se svladaju ulazis u sestu oktavu ... a to je krstenje.
Mozete vi okretati kako god hocete ... jaje je jaje ... i dok god ti ne pobjedis dole ne mozes ni gore. To jeste oko sebe u sebi, u sebi shvatiti i osloboditi ono sto je silovano, smanjeno i uspavano.

Istina vjerovatno si se pogrešno izrazio ali smisao ostaje.Kako bi bilo jasnije :Jaje...Isključivo kada Žumanja k ( SUNCE,Čovijek) spozna da je ustvari oplođeno Božjom prisutnošću ( pronađe Boga u sebi ) ..počinje se razvijati i to na način da iz Bjeljanjka uzima energiju koja ga jača materijalno a iz žutanjka energiju koja ga jača duhovno. Tek kad postane jednoprožetodrugim..dovoljno je jako da probije opnu silovatelja i vine se u Život i Spozna Sunce .

Ova digresija je bila potrebna jer mješanjem žutanjka i bjelanjka dobiješ MUČAK..samo sa iskrom u žutanjku dobivaš plod. Heartr
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
istina
Gost

Poruka Poslao: 06 Okt, 2009 14:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nisam se pogresno izrazio nego sam zurio i zboravio, preskocio napisati ... zametak ili iskra ...

Slobadidi ... nisam na pogresnom putu ... nego si ti rekao da je silovatelj sveti duh koji je ili na kojemu je da nas izvuce.

Znam ko je stvotio prva svjetlosna bica ljudska i zasto.
Njev zastitnik je jednorog .... jednom je ovdje neko ispricao kako mu od sestre cerka vidi u snovima jednoroga ... nisam mu nikada stigao odgovotriti ... to slabo ko dozivi a govori da treba da primi velike vijesti ili tajne ili ona ili neko u porodici, Vidis tu promasaja nema.
Ta ljudska svjetlosna bica je trebalo degradirati po planu ... a plan je bio lijep i normalan sa uzivanjem u materijalnom. Ti sto kazes da su se rano odvoili su izdali plan i to su davoli ili oni koji nas degradiraju non stop preko svakog plana.
A sami ne zele i neznaju da se vrate a opstati ne mogu bez nas pa zadrzavaju i nas ... stoga i jeste tolika laz i borba ,,,

Zato sam te i pitao koliko to po tvom BOGOVA IMA ...

Jer to jedino ucenje, pravo, tako i kaze.... mi zivimo sa drvetom dobra i zla ...

Pa ne mozes onda reci da je zlo sveti duh koji ce nas izvuci ... Izvuci ce nas bozanski sveti duh pod kontrolom zlog duha, tako da svako ce tamo gdje mu je i mjesto.

Ovdje se moze manipulisati ali dalje ne ... sto ti rece biti ce kasno ... e zato i treba biti svima jasno.

Jer rekoh ti da pakao postoji jos i kako postoji ... a ti tvrdis da ga nema ...

Pa ako ga nema ... onda smo svi slobodni .... pa onda ovo ne bi ni bila skola.
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 06 Okt, 2009 15:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

citat iz vodića za preživljavanje do 2112 :Godina 2012. je majansko proročanstvo koje uključuje sva proročanstva. Godina 2012. je Majka svih proročanstava. Kada je počelo to vreme proročanstva? Bilo je to 16.-17. avgusta 1987, Harmonijska konvergencija, kad smo ušli u vreme proročanstva, tada je sve to počelo. Šta se onda dogodilo?
Po proročanstvima drevnog Meksika, Harmonijska konvergencija je završila ciklus Trinaest rajeva i Devet paklova- trinaest rajeva smanjivanja izbora i devet paklova povećanja prokletstva. Ovi brojevi, devet i trinaest, su važni, pa ih držite u umu kako budemo išli putem ka 2012. Da, trinaest ciklusa, svaki od 52 godine, i devet ciklusa, svaki od 52 godine. To je 1144 godine. To znači da su Ciklusi rajeva započeli 843.godine i da su se završili 1519., kada je Kortez došao u Vera Kruz, Meksiko i započeo i osvajanje i Ciklus devet paklova. Kad je Ciklus devet paklova završio, 144000 probuđenih sunčevih plesača meditiralo je u zoru 16. avgusta 1987. Kogod i gdegod oni bili, pridružili su im se milioni drugih koji se se takođe probudili da posmatraju taj momenat u vremenu.
Međudimenzionalna kapija se otvorila tog dana. Bujica više kosmičke frekvencije počela je da preplavljuje solarni sistem i planetarni polje. Šta se desilo? Po astečkom proročanstvu, završeno je Peto Sunce, ali Šesto Sunce, dolazeći svet kosmičke solarne svesnosti još nije počeo. Umesto toga, čitava Zemlja je ušla u vreme razdvajanja i odvajanja svetova, proglašavajući vreme proročanstva.

Heartr
( 5.element )
 Nazad na vrh »
slobadidi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 06 Okt, 2009 21:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Istino???nepovezana si...
Dažbog je dao impuls životu,on je neophodan zbog obnavljanja biološkog života.
Svaka vam čast na vašim znanjima i saznanjima!
Postaje mi baš interesantno,šta čovek da radi od tolikih saznanja i od tolikih istina?
Za koju da se odluči?
Vrlo teško a da se neko ne naljuti zašto se čovek nije opredelio za baš njegovo saznanje.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ubuduće neću da komentarišem vaše opaske i vaša saznanja,jer JA SAM ONAJ KOJI JESAM!
Saznanja možete da prihvatite ili ne.Odluka je na vama.
Istina ko je ko vrlo će brzo da se sazna. Laughing
 Nazad na vrh »
5.element

Poruka Poslao: 06 Okt, 2009 22:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

slobadidi ::
Svaka vam čast na vašim znanjima i saznanjima!
Postaje mi baš interesantno,šta čovek da radi od tolikih saznanja i od tolikih istina?
Za koju da se odluči?
Vrlo teško a da se neko ne naljuti zašto se čovek nije opredelio za baš njegovo saznanje.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Ubuduće neću da komentarišem vaše opaske i vaša saznanja,jer JA SAM ONAJ KOJI JESAM!
Saznanja možete da prihvatite ili ne.Odluka je na vama.
Istina ko je ko vrlo će brzo da se sazna. Laughing

Istina nije nepovezana,ona je jedna jedina,nepromjenjiva,samo se mijenja naša percepcija Istine.I konačno si shatio da AKO SI ONAJ KOJI JESI,nije ti bitno da li te netko kao takvog spoznaje ili je to samospoznaja. Heartr
( 5.element )
 Nazad na vrh »
slobadidi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 07 Okt, 2009 04:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tumači tumača....
Što se tiče Bogova u šestoj dimenziji su se smenjivali.
Bili su Anu,Enli,Enki,Metuzala,Jehova,Mojsije,Isus je trenutno Gospod Bog za našu treću dimenziju,koga će posle nadolazeće kataklizme da nasledi novi Mesija.
Inače mnogo dobro i razumem i shvatam,jer ako sam uspeo da razrešim Gordijev čvor...ne treba meni tumač,već vama,dragi moji prijatelji. Very Happy
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 07 Okt, 2009 05:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tumači tumača....
Što se tiče Bogova u šestoj dimenziji su se smenjivali.
Bili su Anu,Enli,Enki,Metuzala,Jehova,Mojsije,Isus je trenutno Gospod Bog za našu treću dimenziju,koga će posle nadolazeće kataklizme da nasledi novi Mesija.
Inače mnogo dobro i razumem i shvatam,jer ako sam uspeo da razrešim Gordijev čvor...ne treba meni tumač,već vama,dragi moji prijatelji. Very Happy

Možda bi trebao malo da odeš na Ostrog da ti Sveti Vasilije podari mir i ukaže koje ISUS HRIST sin Božiji!!!
 Nazad na vrh »
slobadidi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 07 Okt, 2009 10:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala prijatelju moj,što se brineš o meni. Srce si!
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 07 Okt, 2009 11:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Eh imam ti ja prijatelju moj isuviše teško breme na leđima, da bi mogao da brinem o drugima...

No hteo bih da te ozbiljno pitam: Šta treba jesti i kako i da li je to važno za postizanje više svesti i utiče li na brzinu misli?
 Nazad na vrh »
slobadidi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 07 Okt, 2009 12:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Misliš da bi Tvorac stvorio nešto a da nije u korist ljudi???
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 07 Okt, 2009 12:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

....čika pera pade sa terase.... Cool
 Nazad na vrh »
drugar
Hodočasnik

Pridružio: 22 Avg 2008

Poruka Poslao: 07 Okt, 2009 12:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Misliš da bi Tvorac stvorio nešto a da nije u korist ljudi???

Postoji ostatak kosmos sem ove naše galaxije, koja je kap u okeanu vaseljene, a koji nema nikakvih prevelikih dodira sa čovekom.
Naravno, ti misliš u negativnom kontekstu i u neposrednoj blizini, a ako neko tako zaista misli, promašio je.. no, i na to ima pravo.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
istina
Gost

Poruka Poslao: 07 Okt, 2009 13:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

JA SAM ONAJ KOJI JESAM![/color]
l:

Nisi shvatio ni sebe ni mene ...

Da li mi pricamo sada o spasavanju bioloskog zivota i budenjem duhovnog ili sta, ... ne kontrolises se ...

I ja sam, onaj koji jesam ... ne mogu biti niko drugi ... mislim moze, ali je to onda ... LAZ ... obmana.

Jesi li ti siguran da znas ko je KRIST ... vidio sam tamo na drugom mijestu da si pisao, plavi isto ... tamo cu ti odgovoriti ...
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25  Sledeci
Strana 3 od 25

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 100736 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 924802 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 69360 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 245103 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka BOG JE SA NAMA, SADA I OVDE 96 Zosim 26262 26 Okt, 2010 13:57 pm
5.element Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11840 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 20666 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)