DRUŽIONICA
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » RIZNICA NEAKTIVNIH TEMA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 09 Apr, 2009 23:55 pm    Naslov: DRUŽIONICA
Odgovoriti sa citatom

Evo posle 144 stranice Pričaonice da nastavimo da se družimo ovde, taman na vreme posle upoznavanja naših umova...

Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 00:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 08:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro jutro dobri ljudi!!!!

Ja sam dobro, Džordž jos spava...

Mogu vam reci da se nekako bas dobro osjecam: ovo je prva tema na kojoj sam bila od otvaranja do zatvaranja. Mislim, prva kvalitetna i imam osjecaj zadovoljstva kao nakon nekog dobro odradjenog posla...

Jel bila žurka na Mjesecu?
Ja sam zaspala ko top, i probudio me mob u 7.44 pa sam ga zatukla jastucima...

Zelim temi mirno more i aktivnu plovidbu...

herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc herc
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 09:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caooos!
Nova tema za novo raspolozenje!

Bogme, pricaonicu smo napunili za manje od dva meseca>144 strana!

Da tako lepo nastavimo sa pozitivnim druzenjem i ovde...

Ja sam pokusao da izađem iz tela, cak sam imao i audio stimulaciju ali ništa. Ukomirao sam se.
Možda smo i bili, ali se ne sećam...

Moramo iz meditacije da pokušamo... Very Happy
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 09:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

eh, pa sad, ako se ne sjecas...to je kao i da nisi bio, sta ne?

Sad sam na miru iščitala šta smo sve sinoć piskarali i umirala od smijeha...premda, ima tu i dosta istine, bas je bilo dobro.

Malo sam surfala po onom linku koji si dao Analeti.

Zasto bas ta tema? Nisam do sad shvatila da te afterlife posebno zanima, sto ne mora nista značit, zanima i mene, ali iz mojih postova se to nikako ne da naslutiti.
Ali me zanima, jesi imao neki konkretan povod u zadnje vrijeme da se bavis istrazivanjem ove teme ili...nako samo...

I molim Dobrog Vilija da mi odgovori Very Happy
 Nazad na vrh »
michelle
Hodočasnik

Pridružio: 19 Sep 2008

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 11:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Cestitamo na otvaranju nove teme
Welcome4

Ja sam nocas pred spavanje rekla sebi da u 3 počnje žurka na Mesecu Very Happy

Medjutim, ja sam otišla na neku drugu žurku..Ustvari, možda sam svratila do Meseca, videla da vas nema, i otišla..
Sanjala sam da sam na nekoj žurci, a oko mene sve nekakvi duhovi..prvo se malo uplašim, a onda kažem sebi, ma to je to..žurka. A ti duhovi su kao ljudi, ali nekako ređi (poluprovidni). Sve se to dešava na ulici i u mom dvoristu u Srbiji, muzika glasna, a ja kao treba da budem DJ, i svratim do kuće samo da uzmem neke cd-ove. I umesto da pritisnem svetlo ja pritisnem na zvono..A onda moja mama počinje da vristi-Sta zvonis sad u 3 sata noću i budiš nas? Ja joj objašnjavam kako je napolju žurka u toku Veselo
Tu se probudim i vidim da je 3 i 10 Very Happy
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 11:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nevjerojatno Michelle!!!

Bas sam s gustom procitala opis tvoje zurke. Stvarno se dogodila, znaci...

Upravo me zanima jel jos netko napravio slicnu vjezbu sinoc, kao i ti, i kako je proslo...
Definitvno mozes upravljati snovima, samo me zanima jel to to ili je date stvarno uspio. Pa makar i ne bio na Mjesecu.
Mozda je svatko dozivio u nekom svom dragom okruzenju za kojim cezne...

Dakle, br. 1: CEZNJA kao preduvjet kreiranja.

Dalje...
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 12:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Malo sam surfala po onom linku koji si dao Analeti.

Zasto bas ta tema? Nisam do sad shvatila da te afterlife posebno zanima, sto ne mora nista znacit, zanima i mene ali iz mojih postova se to nikako ne da naslutiti.
Ali me zanima, jesi imao neki konkretan povod u zadnje vrijeme da se bavis istrazivanjem ove teme ili...nako samo...

I molim Dobrog Vilija da mi odgovori Very Happy

Moze se reci da je ta tema deo sustinske teme kojom se "bavim". Sa tom temom sam poceo i dan danas je nit sustine. Samo sam malo opustio sa pisanjem na forumu o tome jer nije bilo zainteresovanih! Very Happy

"Afterlife" je deo visih vibracija, nematerijalnih. To je sastavni deo izvantelesnih iskustava, odnosno Izvantelesna iskustva su deo "afterlifea"...

Da prebacim to u jasniju materiju, a to su vibracije svesti.

Trenutno nam je paznja usmerena na materijalno ali sa odredjenom vibracijom svesti. Ako usmeris paznju na "nematerijalno" doziveces ono sto odgovara trenutnoj vibraciji tvoje svesti.

Materijalno i nematerijalno su paralelni, a zavisi od toga na koje je paznja usmerena. Sa istom vibracijom mozes opazati jedno ili drugo.

Ako u sebi imas straha, nizih vibracija, imaces takvu svest u materijalnom, a u nematerijalnom bi imala sliku koja odgovara zakonima nematerijalnog (strahovi se manifestuju direktno u vidu strasnih situacija) u tom rasponu trenutne vibracije.

Isto je i sa afterlifeom. Ako umres u odredjenoj vibraciji svesti naci ces se u odgovarajucoj vibraciji afterlifea. Znaci pakao ili raj.

To je sve uglavnom subjektivna tvorevina, mada ima i kolektivna sa ostalima koji su u slicnoj vibraciji.

U afterlifu je mnogo teze dici se na visu, objektivnu vibraciju.

Kad se otarasis tih subjektivnih projekcija u afterlifu i skontas da si "mrtav" i da i dalje postoji zivot polako ides na mesto ciscenja i odmaranja i spremas se za novu inkarnaciju...

I tako do besvesti do god ima sta da se odradjuje i da se inkarnira u materijalno, odnosno do god je vibracija svesti na tom nekom rasponu vibracija.

Sustina je izaci iz tog celog zacaranog kruga prosvetljenjem. Ovde i sad imamo sansu za to.

a dobar deo te iluzije je um. Kako ovde, tako se prenese i u afterlife.

zato sad znamo sta je i kao da se izmigoljimo iz tih kandzi. Cim si ovde i zanima te to, osetis potrebu, znaci da je vreme doslo.

Onaj ko nije jos spreman taj nece biti zainteresovan i nece razumeti i znaci da treba jos da sazreva i to je princip univerzuma i to je OK.

..................

Jako opsirna tematika i konfuzna, ako te zanima nesto pitaj slobodno, koliko znam i razumem, reći ću... Dok zajedno svi ne skontamo suštinu! Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
Analeta
Duhovni učitelj

Pridružio: 21 Okt 2008

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 13:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Neverovatno! Svaki dan se sećam od 3 do 10 snova. I uvek kad MORAM da se setim, onda se baš ne sećam. Tako da nemam pojma šta sam noćas radila Confused Confused
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 13:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znas kako kazu.

Kad si budan svest ti je na visoj vibraciji od misli pa mozes donekle da ih kontrolises. U meditaciji je svest na mnogo visoj vibraciji pa mozes skroz da ih izbacis, a u sanjanju je svest na nizoj vibraciji od misli pa te onda misli vozaju, odnosno misli vozaju svest u vidu snova.

Ono sto nama treba je da udjemo u sanjanje sa visom vibracijom od misli.
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 15:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ciao ANALETICE, sad dosla s jednog sastanka, tj.nakon toga isla na frizuru i sad pucam u setnju pa na jazz ili tako nesto, igranku neku...a do tada:

--------------------------------------- ****** ------------------------------------

GIBO,

spadam u red onih koji definitivno vjeruju da afterlife postoji, istrazujem u kojem obliku, mozda su raj i pakao kategorije na zemlji, ne znam.

No, ako imas Tarabice doma, procitaj onaj pasus gdje govore o sokocalu.

ako nemas, parafrazirat cu ih, da sad ne trazim po knjizi, nemam vremena.
ali, kad nesto zapamtim, onda zapamtim.

Tvrde oni da ce ljudi izumiti neko sokocalo, korz koje ce vidjeti sta se zbiva iza sedam gora i sedam mora. Znat ce sve sta se zbiva u svijetu, a nece znati tko im je prvi komsija...tu malo govore o otudjenju ljudi do kojeg ce doci pre Opsteg Velikog Rata, kad miris izadje iz cveca, milos iz ljudi, kad zagade vode...itd.

A onda a propos sokocala, kaze jos i MIlos Tarabic (mislim, mozda i Mitar, ali nebitno ovdje) da ce iako ce izumiti sokocalo, ljudi biti jos slijepi pored ociju i nece moci kominicirati sa onijem svijetom s kojegnam se prorok javlja, iako ce ti svijetovi biti toliko blizu jedan drugome, kao vlas do vlasi na glavi.
Misli valjda na signale kojima primamo sliku na TV-u, jer sokocalo je kao sto znas - televizija.

E, sad, isto tako je cinjenica da sam ja sanjala pokojnu mi baku vise puta, ali cu samo reci da je jednom (Tale bi reko da je to paraleni svijet) sjedila na trijemu kuce u BG i ljuljala se na stolici (stalno mi je ta stolica u paralelnim svijetovima prisutna, a ovdje u reali je nitko nema, osim moje mame) i ja sam bila sva hepi da se ponovo vidimo.

Pitala sam je kako je tamo. Rekla mi je da je sve isto kao i ovdje, samo da ne nosi maramu, ali da se oblaci kao i dok je bila ziva.

Uuglavnom, mislim da nam ako smo voljni mogu prenijeti i neke poruke.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 15:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
spadam u red onih koji definitivno vjeruju da afterlife postoji, istrazujem u kojem obliku, mozda su raj i pakao kategorije na zemlji, ne znam.

Znas kako ja to vidim...
Afterlife nije nista drugo do zivot van materijalnog sveta.

to vec svi ovde verujemo, a nije problem ni saznati.

Ja sam se malo "potrudio" i saznao da postoji.

Imamo temu o vantelesnim iskustvima pa svako ko zeli da zna, da nebi morao da veruje, neka se upusti u avanturu.

Sto se tice raja i pakla, upravu si> to jesu kategorije na zemlji ali i na ostalim "nefizickim" nivoima.

Stvar je, opet kazem, u vibraciji svesti.

Pakao je niza vibracija, a raj visa... U svim vidovima, nivoima, postojanja.

Ali i to je deo iluzije, obe kategorije.

Iznad toga je, valjda, cista svest jedinstva i razumevanja... Very Happy

Citat:
Pitala sam je kako je tamo. Rekla mi je da je sve isto kao i ovdje, samo da ne nosi maramu, ali da se oblaci kao i dok je bila ziva.

Uuglavnom, mislim da nam ako smo voljni mogu prenijeti i neke poruke.

E, o tome govori onaj sajt o kojem sam pisao, pa istrazi malo dublje. Vise je nego zanimljivo... Very Happy Very Happy
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 18:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Srećna nova tema Družionica !
Super je što ovde u Duhovitom putu uvek nekog ima,
,,radi se u 3 smene'' !

GOOD LUCK! herc Ziveli

.
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 19:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Gibo,

bas hocu.

Procitala samo naslovnicu i pootvarala neke clanke nanizane...
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 10 Apr, 2009 19:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nego sta! Very Happy

Mi uvek pazimo na forum...

Milina je 'outside'... tako mnogo ljudi...

I sve mirise na zivot... Very Happy
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » RIZNICA NEAKTIVNIH TEMA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80,
81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98  Sledeci
Strana 1 od 98

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Nemoj da se uvrediš!? 77 Giba 30462 05 Jun, 2011 13:23 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ...Mudre misli...da se prisetimo.... 190 BelaGalaktickaDamo 71607 16 Mar, 2011 14:47 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ECKHART TOLLE 24 divinesound 28873 12 Jan, 2011 23:42 pm
sofija Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka BOG JE SA NAMA, SADA I OVDE 96 Zosim 37214 26 Okt, 2010 13:57 pm
5.element Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 76721 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka E konačno i ja da se priključim 26 slobelx 18270 10 Nov, 2009 15:02 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka POSTUPANJE SA STRAHOM 13 jasna 10831 19 Feb, 2009 14:15 pm
Mirko Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)