ANASTASIJA-zvoneći kedri Rusije
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 13:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vidiš, kak svaka reć koju sam izgovorila se vidi i kroz nauku. Samo treba gledati. Otvorene i zatvorene čelije. Da naša je bila zatvorena dok nije podignuta kupola a sada je otvorena pa je regeneriše elektra.
Sve nam je nacrtano, važno je savladati ego da bi se stvorila mogučnost da to i vidimo.
Napisala sam priču o virusima, mi smo njihova identučna slika. Ko se spoji sa lancem gena, taj postaje deo informacije koja se prenosi kroz život. A da bi se spojili prvo moramo biti otvoreni.
To isto dokazuje moju tvrdnju da se genom ne aktivira već da se dograđuje, a izbor je naš čime čemo ga dopuniti.
Ako bi se dobro izučili ovi procesi, sve bismo mogli znati, mogli bismo čitati knjigu istine.
Mitohondriski genom još gledam, on mi je izuzetno zanimljiv i mislim da u njemu leže takođe važni odgovori.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 15:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rade1969...
Prva knjiga Mojsijeva - 3

17 Ali s drveta od znanja dobra i zla, s njega ne jedi; jer u koji dan okusiš s njega, umrijećeš. 1.Moj. 3, 3. -

22 I reče Gospod Bog: eto, čovjek posta kao jedan od nas znajući što je dobro što li zlo; ali sada da ne pruži ruke svoje i uzbere i s drveta od života, i okusi, te do vijeka živi! 1.Moj. 2, 9. -1.Moj. 3, 5.
_________

Ovo mi sve vodi ka onoj priči o kloniranju ljudi..od strane vanzemaljaca..pa kad su ljudi postali pametniji skratili su im životni vijek da se to znanje ne prenosi..ne raste...jer su bili opasnost za Tvorce.. Very Happy Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 17:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovom izjavom gospod dovodi u pitanje postojanje jednog boga jer kaže:

22 I reče Gospod Bog: eto, čovjek posta kao jedan od nas znajući što je dobro što li zlo; ali sada da ne pruži ruke svoje i uzbere i s drveta od života, i okusi, te do vijeka živi! 1.Moj. 2, 9. -1.Moj. 3, 5.

Pa dovoljno je pogledati to bogatstvo i raznolikost rasa i mislim da se može zaključiti kako je neko pored gospoda iz Biblije imao umješane svoje prste u kreiranju čovjeka.

Prva knjiga Mojsijeva - 4

16 I otide Kajin ispred Gospoda, i naseli se u zemlji Naidskoj na istoku prema Edemu. 2.Car. 13, 23. -2.Car. 24, 20. -Jer. 23, 39. -Jer. 52, 3. -

17 I pozna Kajin ženu svoju, a ona zatrudnje i rodi Enoha. I sazida grad i prozva ga po imenu sina svojega Enoh. Psal. 49,

Kojom se to ženom oženio ako su na zemlji postojali samo ADAM,EVA,KAIN I AVELJ.
Nije mi namjera kritikovati svete spise , samo sebi i drugima postavljam pitanje.
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 17:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rade. već sam napisala dosta ranije, da je čovek ubravši jabuku prekinuo komunikaciju sa Stvaraocem. Svaka daljna priča i svi razgovori više nisu sa njime.

Komunikacija sa stvaraocem je brzina svetlosti i brzina misli. Sve ispod toga su svetovi u kojima vladaju razni bogovi, tako da izraz, jedan od nas, o tome govori
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 18:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa da Vera jer sada shvataš šta sam mislio pod pojmom brzine misli... Ti si onda rekla prekinuta komunikacija a ja usporile misli... Sada si samo napravila most između ta dva pojma i dobila se veza ili znak jednakosti,pa smo i onda mislili o ISTOME !!! Da kada je čovek otkinuo jabuku tada je u stvari zaustavio svoju misao (prekinuo komunikaciju sa Bogom) i počeo da razlaže Božije misli (tvorevine) da bi zbog drugih(ovih odozgo) otkrio tajnu stvaranja materijalnog sveta... I otada kreće hiljade i hiljade godina civilizacija ali to je ne bitno bitno je SADA da čovek ponovo povrati brzinu svojih misli (komunikaciju sa Bogom) i nastavi tamo gde je trebao da krene... da donese radost i sreću svima u STVARANJU !!!

ČOVEK JE NAJMOĆNIJE BIĆE U UNIVERZUMU JER BOG OTAC NAŠ JE ALFA I OMEGA SAVRŠENSTVO KAO ŠTO SU I NjEGOVA DECA !!!
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 18:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A NADAM SE DA ĆE VEĆINA SHVATITI ŠTA JE TO USTVARI RAJ !!!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 18:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I onda sam mislila da se mi ne razumemo, jer za mene je to pitanje veze a ne brzine misli, može se reći da su nam skrtili dometu. Važno je Litlneks da smo se razumeli a kako ko vidi problem koji je nastao nije važno, važno je da saznanje saberemo u istinu.
U pravu si, kada je na vezi, brzina svetlosti, brzina misli, čovek je najmoćnije biće u kosmosu jer je tada u jedinstvu.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 18:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I znaš šta ima još začuđujuće,mada će misliti da je to ne moguće...Otac naš je dopustio da naše misli možemo toliko ubrzati da bi one mogle postati i brže od njegovih... naravno da bi se stiglo dotle moraju se ispuniti mnoge stvari a da ne pričam o čistoti namere...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 18:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::
I znaš šta ima još začuđujuće,mada će misliti da je to ne moguće...Otac naš je dopustio da naše misli možemo toliko ubrzati da bi one mogle postati i brže od njegovih... naravno da bi se stiglo dotle moraju se ispuniti mnoge stvari a da ne pričam o čistoti namere...

Ima litlneks i frekfencija 2 a ona je na početku stvaranja, ona je najbrža (frekfencija). To je ono kad kažem da je u tom trenutku samoga početka stvaraoc majka. To je taj ključ u rukama ženskoga principa i vere da će mu sve nazad vratiti.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 18:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A zamisli samo kakve tajne kitovi i delfini kriju i koliko su bitni za Zemlju,kakvi smo mi ljudi snom spavali... Koliko je bitna njihova pesma koju pevaju...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 18:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da zato ih tamane da bi mi nastavili da spavamo. Tamane i ptice da ne bi mogli da letimo.
svo ovo uništavanje je da bi nas osiromašili i da ostanemo zatvoreni.

Prebaci sad sliku na mikro svet i na maleni virus koji stigne u čeliju, u toj loptici smo svi mi u jednom, i sve nam se pruža da bi se razvili i deo znanja koji nosimo peneli ocu da postanemo deo njega i da sa njime stvaramo.
Naravno mi smo naučeni da ih mrzimo a mogli bi sa njima da komuniciramo i da nikada ne doživimo njihov dolazak kao napad a posebno da ih moramo uništiti da bi se organizam spasao.

Veza koju smo mi prekinuli sa ocem, prekinuta je i na našem unutrašnjem nivou.
Sve piše samo treba pročitati.

Prosto uživam Litlneks jer osečam da ti se svakoga dana novo polje otvar, da sagledavaš ono što u stvari znaš, da postaješ svesno biče. Srce si!
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 19:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vera to što si napisala je VELIKA stvar... Doći će deca koja će to znati...a verovatno ih i ima i sada koja će znati da sa njima komuniciraju i svojom voljom ih usmeravaju... to je najjače "oružje" neko je davno i stradao zbog toga jer nije znao da se nosi sa tim otkrićem...
 Nazad na vrh »
rade1969
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 21:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Da zato ih tamane da bi mi nastavili da spavamo. Tamane i ptice da ne bi mogli da letimo.
svo ovo uništavanje je da bi nas osiromašili i da ostanemo zatvoreni.

Prebaci sad sliku na mikro svet i na maleni virus koji stigne u čeliju, u toj loptici smo svi mi u jednom, i sve nam se pruža da bi se razvili i deo znanja koji nosimo peneli ocu da postanemo deo njega i da sa njime stvaramo.
Naravno mi smo naučeni da ih mrzimo a mogli bi sa njima da komuniciramo i da nikada ne doživimo njihov dolazak kao napad a posebno da ih moramo uništiti da bi se organizam spasao.

Veza koju smo mi prekinuli sa ocem, prekinuta je i na našem unutrašnjem nivou.
Sve piše samo treba pročitati.

Prosto uživam Litlneks jer osečam da ti se svakoga dana novo polje otvar, da sagledavaš ono što u stvari znaš, da postaješ svesno biče. Srce si!

Delfini su moji ljubimci od kako znam za sebe a slika koju sam postavio kao moj avatar je odraz te ljubavi.

Na slici se vidi početak razvoja različitih organizama.Mislim da slika objašnjava puno toga.

Sad sam to shavtio.Reci mi molim te da li misliš da poslije tog čina uzimanja jabuke i prestanka komunikacije , Gospod koji se dalje obraća Adamu i potomcima njegovim nije onaj isti Tvorac neko neki drugi.
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 21:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Sad sam to shavtio.Reci mi molim te da li misliš da poslije tog čina uzimanja jabuke i prestanka komunikacije , Gospod koji se dalje obraća Adamu i potomcima njegovim nije onaj isti Tvorac neko neki drug

Ne mislim već sigurno znam da je istorija čovečanstva pisana rukom zla. Da, posle prekida svaki daljni razgovori su bili sa nazovi bogovima.

Isus je prvi na zemlji govorio istinu, ali i njegove reči su krivotvorene ako ne u izrazu, onda u tumačenju, navodile su na pogrešno razumevanje
 Nazad na vrh »
rade1969
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 19 Jan, 2010 22:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Citat:
Sad sam to shavtio.Reci mi molim te da li misliš da poslije tog čina uzimanja jabuke i prestanka komunikacije , Gospod koji se dalje obraća Adamu i potomcima njegovim nije onaj isti Tvorac neko neki drug

Ne mislim već sigurno znam da je istorija čovečanstva pisana rukom zla. Da, posle prekida svaki daljni razgovori su bili sa nazovi bogovima.

Isus je prvi na zemlji govorio istinu, ali i njegove reči su krivotvorene ako ne u izrazu, onda u tumačenju, navodile su na pogrešno razumevanje

HVALA VERA,ovo mi puno znači.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sledeci
Strana 30 od 50

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Svakodnevne duhovne spoznaje (uvidi) 704 plavizrak 137985 26 Feb, 2011 16:10 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 150225 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVI SKENER ZA SNIMANJE SRCA 0 adminfob 3888 20 Jan, 2009 02:50 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)