ANASTASIJA-zvoneći kedri Rusije
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 15:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

rade1969 ::

Litlneks ::
Hvala brate taj sam citat duže vreme tražio. U kom delu je knjige i koja strana ako nije problem...
Tako je brate mili,pravi citat i u pravo vreme...Kako se svi lepo dopunjujemo!!!

Treća kniga "Prostranstvo ljubavi" ,stranica 223.

Pozdrav .

Hvala brate i neka tebi samo svetle misli teku!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 15:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::
Da čovek, upravo tako, je naj jače biće kada se spoji sa Bogom ocem. I ja sam napisala u paralelnim svetovima, "sve će biti ako ja kažem", jer ko je vezan za Boga a ne za sistem ovozemaljski ima njegovu pomoć i stvaralačku moć.

Doduše, Anastasija ne govori o replikaciji i odvajanju koje se sada odigrava. Čiste se ljudi i planeta, to je nova čelija ili prelazak na novo mesto 4d. Taj deo sam opisala u novoj knjizi ali ču ga prezentovati kad bude gotova i zaštičena kao intelektualna svojina. Kopiranje je kruna znanja, kao i vreme-prostor dimenzija.

Vera molim te da mi pojasniš neke događaje o kojim pišeš jer mi nisu baš jasni.Što je to replikacija,odvajanje i kopiranje.Konkretno objasni sa mojim tijelom,umom i dušom.Što se čemu dešava i na kraju priče gdje ču se naći (ako)u kom obliku i sa kojom sviješću o sebi i obitelji u kojoj sad živim.
Konkretno da li to znači umiranje sadašnjeg tijela i eventualno obitavanje u drugim sverama i drugim odnosima.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 15:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::
A kako ti misliš da se prebaciš u 4d? Da ne misliš da je to možda neko smislio da bi odvukao ljudima pažnju sa pravih stvari...
Zar nije bolje obnoviti Zemlju u Rajsko mesto kao što je na početku bilo? Raj je ovde na Zemlji a ne tamo negde,kao i pakao,upravo većina ljudi i živi pakao ovde na Zemlji a da nije ni svesna,pa su neki tamo (tamni) izmislili priču da je Raj i Pakao tamo negde daleko...

Znaju ljudi odlicno da zive pakao na zemlji.Iz tog pakla i proizilazi tvoj stav da ja nemam pojma!
Zasto umesto toga ti ne bi razmislio o 4d i gde je to uopste?To je isto na planeti zemlji...Nije ni bitna 4d,mogao bi se skoncentrises na ono "lepo i dragoceno" sta god to znacilo.Vidim zapazio si ono sto ti se ne svidja.ima i o tome u Bibliji a ti bi to po tvom avataru, trebalo da znas.

Da znaju da žive ne bi dozvolili da se Zemlja uništava i ne bi hranili svojim mislima postojeći sistem! Nigde ja nisam napisao da ti nemaš pojma,pre bih za sebe rekao da nemam pojma nego za drugoga čoveka! Najlakše je davati odgovore pitanjima! Mene ne zanima 4d ja ću ostati na Zemlji majčici do kraja i deliti sudbinu sa njom! Isuviše je ona za mene i ostale ljude radila i patila i to je najmanje što mogu učiniti za nju!
Oni koji čekaju svemirske brodove itd...srećan im put želim od srca i svako dobro!!! Pričaš o lepome a pogledaj šta si ti meni napisala a pogledaj šta ja napisah RAJ NA ZEMLJI zar to ne ide uz moj Avatar i žao mi je što te drugi koriste jer sve što si napisala nije iz tebe već smišljeno od drugih! Svako dobro ti želim!!!
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 16:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Grishka ::
majstor:
Citat:
2012 nece nista biti ako vecina ljudi ne poveruje u to....ako poveruje onda svasta moze biti....poenta je da je sada to potpuno otvoreno..nista nije fiksirano....zavisi iskljucivo od nas samih

Ili kako bi rekla sibirska lepotica:

Nisi predskazao ti, Nostradamuse,
datume strašnih kataklizmi na Zemlji.
Sazdao si ih svojom mišlju, i misao ljudsku si za
ovaploćenje strahota uključio.
Evo, i sad ona lebdi nad zemljom, bezizlaznošću ljude plašeći.
Ali, ona se sada više neće ovaplotiti.

Ja sam - čovek. Anastasija sam ja!

I ja sam od tebe jača!

Čitajte ovo onoliko puta sve dok ne shvatite! ovo Vam je najveća ISTINA !!!

Na Zemlji će ponovo nići raj i ponovo će zasijati VEDSKA CIVILIZACIJA !!!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Odgovoriti sa citatom

Citat:
Vera molim te da mi pojasniš neke događaje o kojim pišeš jer mi nisu baš jasni.Što je to replikacija,odvajanje i kopiranje.Konkretno objasni sa mojim tijelom,umom i dušom.Što se čemu dešava i na kraju priče gdje ču se naći (ako)u kom obliku i sa kojom sviješću o sebi i obitelji u kojoj sad živim.
Konkretno da li to znači umiranje sadašnjeg tijela i eventualno obitavanje u drugim sverama i drugim odnosima.

Konkretno: U toku je dejstvo Božije energije koja odvaja 30% tamne materije od planete Zemlje i svega na njoj. Kada se završi, bićeš zdrava bez tih 30%. Biče zdrava i planeta.
Svi ćemo mi ostati na našoj rodnoj planeti, tako da Litlneks ne mora da je napušta, ne mora niko. Odluka svakog pojedinca je da ne ostane sa onih 30%, da se ne nađe na toj strani.

Proces je identičan kao kod replikacije ljudske čelije. Deli se na dva dela, to je pomeranje u prostor vremenu. Jedan deo se razgrađuje, ide u crnu rupu na obnovu a drugi živi noseći sa sobom sposobnost stvaranja, tj.da se ponovo ako je potrebno regeneriše.regeneriše.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Odgovoriti sa citatom

A kako ti misliš da se prebaciš u 4d? Da ne misliš da je to možda neko smislio da bi odvukao ljudima pažnju sa pravih stvari...
Zar nije bolje obnoviti Zemlju u Rajsko mesto kao što je na početku bilo? Raj je ovde na Zemlji a ne tamo negde,kao i pakao,upravo većina ljudi i živi pakao ovde na Zemlji a da nije ni svesna,pa su neki tamo (tamni) izmislili priču da je Raj i Pakao tamo negde daleko...

Znaju ljudi odlicno da zive pakao na zemlji.Iz tog pakla i proizilazi tvoj stav da ja nemam pojma!
Zasto umesto toga ti ne bi razmislio o 4d i gde je to uopste?To je isto na planeti zemlji...Nije ni bitna 4d,mogao bi se skoncentrises na ono "lepo i dragoceno" sta god to znacilo.Vidim zapazio si ono sto ti se ne svidja.ima i o tome u Bibliji a ti bi to po tvom avataru, trebalo da znas.

I ja sam procitao sve kasiopejske tanskripte, donosioce svitnja, ra materijal i slicne...ima tu mnogo istine ako je umes razabraati...ali nije SVE istina...da bi se cela zemlja prebacila u 4D..to bi znacilo da svi njeni stanovnici znacajno podignu nivo svesti...to ne verujem da ce biti u skorijoj buducnosti....mora se svaki covek promeniti...napraviti svoje prostranstvo Ljubavi...sam sve uzgajati...ne jesti meso...pozitivno razmisljati...tek tada se pocinju stvarati uslovi za podizanje svesti na visi nivo...pa procenite sami koliko takvih ljudi ili uopste neke od njih poznajete...zato treba poceti delati...isprazne price i cekanje da ce neko drugi uraditi umesto vas vode samo tamo gde je Nostrdamus mislio da ce zavrsiti

pozzz

majstor
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 16:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BUDUĆNOST SE NE GLEDA I NE VIDI VEĆ MISLIMA LjUDSKIM STVARA !!!
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 16:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Čitajte ovo onoliko puta sve dok ne shvatite! ovo Vam je najveća ISTINA !!!

Ovo jeste naj veća istina. ali prvo treba postati ponovo čovek. ona to jeste, a ostali, velika većina čovečanstva to još nije.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 16:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A kako postati čovek,pa napustiti totalno ovaj sistem i vratiti se prirodi (Bogu) životu!!! Poštovati vodu,zemlju,vazduh,svakoga čoveka kao Boga jer sve su to Božije tvorevine,materijalizovane misli!!! Pa pogledajte da je i crkva počela da svoje stavove prilagodjava i uklapa u postojeći sistem,pa to ne može tako! Prvo se mora reći NE sistemu i nema to malo od ovoga,malo od onoga... Nema kompromisa sa sistemom koji uništava sve živo,čoveka,šume,vodu,vazduh,životinjski svet...
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 16:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A kako postati čovek,pa napustiti totalno ovaj sistem i vratiti se prirodi (Bogu) životu!!! Poštovati vodu,zemlju,vazduh,svakoga čoveka kao Boga jer sve su to Božije tvorevine,materijalizovane misli!!! Pa pogledajte da je i crkva počela da svoje stavove prilagodjava i uklapa u postojeći sistem,pa to ne može tako! Prvo se mora reći NE sistemu i nema to malo od ovoga,malo od onoga... Nema kompromisa sa sistemom koji uništava sve živo,čoveka,šume,vodu,vazduh,životinjski svet...

Ovo je potpuno tačno pa negira ovo

Citat:

Ne stvara se budućnost mislima već delima u skladu sa mislima
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 16:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::

I ja sam procitao sve kasiopejske tanskripte, donosioce svitnja, ra materijal i slicne...ima tu mnogo istine ako je umes razabraati...ali nije SVE istina...da bi se cela zemlja prebacila u 4D..to bi znacilo da svi njeni stanovnici znacajno podignu nivo svesti...to ne verujem da ce biti u skorijoj buducnosti....mora se svaki covek promeniti...napraviti svoje prostranstvo Ljubavi...sam sve uzgajati...ne jesti meso...pozitivno razmisljati...tek tada se pocinju stvarati uslovi za podizanje svesti na visi nivo...pa procenite sami koliko takvih ljudi ili uopste neke od njih poznajete...zato treba poceti delati...isprazne price i cekanje da ce neko drugi uraditi umesto vas vode samo tamo gde je Nostrdamus mislio da ce zavrsiti

pozzz

majstor

Koliko se secam tema je bila vasa tvrdnja da se 2012 nece nista destruktivno dogoditi ukoliko ljudi u to ne poveruju.Ja sam na to predlozila da mi onda poverujemo da ce se nesto lepo dogoditi pa nam se mozda i desi.Ko sad tu prica price a ko predlaze delovanje?

Slazem se s'tobom da ne treba verovati svemu sto procitamo,valjda svako ima neku svoju unutrasnju selekciju kojom moze da proceni sta je za njega istina a sta ne.
I ja osecam da ima malo ljudi koji su svesni ili osvesceni..i oni koji to jesu lako posrcu pod uticajem matrixa.
Ali treba dati sansu ljudima i ne treba lako ponidastavati jludske mogucnosti.Mozda nas i mali pokusaj da nekome nesto predocimo moze prilicno iznenaditi,kao sto i nama drugi pruzaju saznanja i uvide bili oni toga svesni ili ne.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 17:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

vera072 ::

Ovo je potpuno tačno pa negira ovo

Citat:

Ne stvara se budućnost mislima već delima u skladu sa mislima

A po delima ćete ih prepoznati!
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 17:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da znaju da žive ne bi dozvolili da se Zemlja uništava i ne bi hranili svojim mislima postojeći sistem! Nigde ja nisam napisao da ti nemaš pojma,pre bih za sebe rekao da nemam pojma nego za drugoga čoveka! Najlakše je davati odgovore pitanjima! Mene ne zanima 4d ja ću ostati na Zemlji majčici do kraja i deliti sudbinu sa njom! Isuviše je ona za mene i ostale ljude radila i patila i to je najmanje što mogu učiniti za nju!
Oni koji čekaju svemirske brodove itd...srećan im put želim od srca i svako dobro!!! Pričaš o lepome a pogledaj šta si ti meni napisala a pogledaj šta ja napisah RAJ NA ZEMLJI zar to ne ide uz moj Avatar i žao mi je što te drugi koriste jer sve što si napisala nije iz tebe već smišljeno od drugih! Svako dobro ti želim!!!

Litlnex.

Sad smo se vec dotakli druge teme.Naravno da je istina da necastive sile koriste druge ljude u smislu prepreka na nasem duhovnom putu,govore i deluju kroz njih.Koriste i
velike duhovnjake,mnogo vece duhove od mene.Svaki ce ti,pretpostavljam, monah reci da je put tezi i iskusenja veca sto si blizi Bogu.

Duhovnost ipak ne podrazumeva znanje.Biti Hriscanin i delovati hriscanski ne podrazumeva raj.Kada bi tako bilo,zasto onda blagi,dobri,vrlinama oplemenjeni
ljudi zive u tuzi?Zar Pravoslavlje ne podrazumeva radost?Podrazumeva,a nisu svi vernici radosni.Zasto je to tako?Opet se moramo vratiti na znanje.

Kad smo kod 4d,ja uopste o tome ne razmisljam samo sam informisana da se ta famozna 4d vezuje za 2012-u.Upoznata sam sa time i na tome ostaje.Mene interesuju neke druge stvari.Ali, ne smetaju mi ni oni sto cekaju svemirske brodove,svako ima pravo na svoju slobodu i svoj put.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 17:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Samo ti oni mogu dati odgovre,ja ne mogu u njihovo ime pričati... Ja sam srećan i u radosti i u tuzi jer znam da posle bure uvek Sunce zasija... U svakom žitu kukolja ima pa... Sve svetle misli idu u polje svetllih sila i hrane ih a tamne misli hrane tamne sile,pa ako sam ja Pravoslavac a misli su mi tamne onda se zna.. ili ako sam Katolik a misli su mi svetle i opet se zna... Po delima ćeš ih sve prepoznati...
Svako dobro ti želim i donosiš zaključke na osnovu svojih pretpostavki a tiču se mene... Ja sam naučio da ništa ne pretpostavljam već ako me kod nekoga nešto interesuje pogledam njegova dela i život!!!
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 17:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[font=Arial]
Citat:
... Ja sam srećan i u radosti i u tuzi jer znam da posle bure uvek Sunce zasija...

U redu.Nemam sta na ovo da dodam.To i jeste alhemija koja od coveka cini zivotno bice.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sledeci
Strana 42 od 50

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Svakodnevne duhovne spoznaje (uvidi) 704 plavizrak 137985 26 Feb, 2011 16:10 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 150225 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVI SKENER ZA SNIMANJE SRCA 0 adminfob 3888 20 Jan, 2009 02:50 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)