ANASTASIJA-zvoneći kedri Rusije
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
sfera
Tragalac

Pridružio: 20 Dec 2008

Poruka Poslao: 18 Feb, 2010 21:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Grishka ::
majstor:
Citat:
2012 nece nista biti ako vecina ljudi ne poveruje u to....ako poveruje onda svasta moze biti....poenta je da je sada to potpuno otvoreno..nista nije fiksirano....zavisi iskljucivo od nas samih

Ili kako bi rekla sibirska lepotica:

Nisi predskazao ti, Nostradamuse,
datume strašnih kataklizmi na Zemlji.
Sazdao si ih svojom mišlju, i misao ljudsku si za
ovaploćenje strahota uključio.
Evo, i sad ona lebdi nad zemljom, bezizlaznošću ljude plašeći.
Ali, ona se sada više neće ovaplotiti.

Ja sam - čovek. Anastasija sam ja!

I ja sam od tebe jača!

Kasnim, jer ne pratim redovno pisanja na forumu.
Neovisno o Nostradamusu, imam jedno pitanje za Vas. Da li ovo važi za sve proroke?

Kao npr. prorok Isaija:

"Ali on bi ranjen za naše prijestupe, izbijen za naša bezakonja;
kar bješe na njemu našega mira radi, i ranom njegovom mi se iscijelismo."
Isa. 53.5

Da li su po Vama sveti proroci imali negativne misli i samim tim, uticali na buduće dogadjaje?

Puno pozdrava!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 18 Feb, 2010 23:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne bih se slozio sa ovim sto ste konstatovali da je katastrofa trebalo da se dogodi zbog toga sto je vecina ljudi poverovala u to,mislim da Anastasija nije mislila tako bukvalno. Evo vecina ljudi bi se smejala ovim stvarima o kojima mi pricamo ovde na forumu ali to sto oni ne veruju u te stvari nije pomoglo da one ne postoje.
Mi mozemo da upucujemo svetle misli do mile volje ali kada treba da ih sprovedemo u delo,a mi to ne uradimo dzaba sve.
Poenta je u podizanju svesti,poenta je da se nesto ZNA a ne da se u nesto veruje tek tako...
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 06:55 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I jedno i drugo je istinito! Naravno da misli određuju a kasnije i dela! Misao koja se stvori ona ostaje i večito lebdi i čeka da se ostvari (materijalizuje)... Zato je i otac Tadej govorio kakve su ti misli takav ti je život...
Naravno da je bitno i delanje,po delima će te ih prepoznati Isus je govorio... Svo znanje i misli su ništa ako se ne sprovedu kroz sopstveni život!!! Problem je što ljudi mnogi poveruju o katastrofama i počinju u skladu sa tim programom da se ponašaju da delaju... Anastasija je i rekla da su njeni vikendaši sprečili katastrofu na Zemlji već 1992 godine jer su počeli da svojim rukama daodiruju majčicu Zemlju da se prema njoj odnose kao prema svesnom biću,sa ljubavlju da gaje biljkice... Upravu si kada kažeš možete misliti koliko hoćete ako se konkretno nešto ne započne i ne uradi,ništa ne vredi! Možemo mi po forumu pisati koliko hoćemo i busati se u grudi koliko volimo jedni druge i Zemlju ali to je čista nula jer sa druge strane učestvujemo sa svim ostalim ljudima u njenom zagadjivanju!!!
Samo koliko ljudi ima što konzumiraju cigare,zar to ne uništava prvo njihov život a zatim i Zemlju... Koliko ljudi vozi automobile i zagadjuju majčicu Zemlju...(prvi ja i kakav sam ja sin Božiji i majčice Zemlje koji svesno uništava roditelje??? Reću ću Vam ja: Čista sam NULA sve dok ne prestanem to da radim!!!) itd.....
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 06:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Podizanje svesti i to je mač sa dve oštrice... Svi podižu svest a isto se ponašaju! Svest je kada počneš da radiš u skladu sa Božijim programom, a to je potpun svestan odnos i ljubav prema svim njegovim tvorevinama!!! Povratak u prirodu,stvaranje illiti obnavljanje RAJA,prostranstva ljubavi,povratak PRIRODI !!!
 Nazad na vrh »
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 08:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ali tvoja namera dragi brate je čista, tvoja želja postoji da činiš dobro , malo li je to?
Ti si klica koja se probija da izraste, da učini sve što OTAC presvetli bude želeo i
Majčica mila, ali smo trenutno nemoćni zbog veličine zveri sa kojom se borimo.
Trenutno eto vozimo ta vozila ali naša zagađenja anulira Zemljica zbog naše
Ljubavi koju oseća. Nemoj sebi nikad više reći da si nula, vređaš one mučenike
dole, šta su onda oni. Pozdrav
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 09:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da brate moj mili neka čuju oni koji se ponekad zapitaju da li nas voli Bog i majčica Zemlja, a kao što si i sam napisao koja je to ljubav koja sve naše gluposti kompezuje i održava nas i dalje u život!!! Velika je to LjUBAV,prevelika od oca našeg Boga! Kako mi tek reagujemo kada nas neko povredi,uvredi,nanese neko zlo a on samo mirno,sa verom (koja nas i održava u životu) trpi,nada se,voli i čeka da se probude deca zabludela,čeka da ponovo krene zajedničko stvaranje u prostranstvima ljubavi,da donesemo radost svemu što postoji!!!
 Nazad na vrh »
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 15:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

sfera ::

Grishka ::
majstor:
Citat:
2012 nece nista biti ako vecina ljudi ne poveruje u to....ako poveruje onda svasta moze biti....poenta je da je sada to potpuno otvoreno..nista nije fiksirano....zavisi iskljucivo od nas samih

Ili kako bi rekla sibirska lepotica:

Nisi predskazao ti, Nostradamuse,
datume strašnih kataklizmi na Zemlji.
Sazdao si ih svojom mišlju, i misao ljudsku si za
ovaploćenje strahota uključio.
Evo, i sad ona lebdi nad zemljom, bezizlaznošću ljude plašeći.
Ali, ona se sada više neće ovaplotiti.

Ja sam - čovek. Anastasija sam ja!

I ja sam od tebe jača!

Kasnim, jer ne pratim redovno pisanja na forumu.
Neovisno o Nostradamusu, imam jedno pitanje za Vas. Da li ovo važi za sve proroke?

Kao npr. prorok Isaija:

"Ali on bi ranjen za naše prijestupe, izbijen za naša bezakonja;
kar bješe na njemu našega mira radi, i ranom njegovom mi se iscijelismo."
Isa. 53.5

Da li su po Vama sveti proroci imali negativne misli i samim tim, uticali na buduće dogadjaje?

Puno pozdrava!

Pa Anastazija je u ovom slučaju navela samo Nostradamusa i koliko je meni poznato nije navele neke druge prororke.Kako je i sama sposobna vidjeti udućnost svjesna je da to mogu i da su je vidjeli i mnogi drugi prije nje,mislim da se obraća svim onima koji tumaće ta proročanstva i koriste ih isključivo za postizanje svojih ciljeva.Takvih tumača i tobožnjih duhovnih vođa je mnogo i mislim da se Anastazija obraća njima ,znajući koliko su zlo i ko stoji iza njihovog djelovanja i obmanjivanja čovječanstva.Ona ih naziva drevnim ŽRECIMA.Jedan od njih 6 je bio i njen paradeda.
Koliko sam ja uspio dosad naučiti i razumjeti,budućnost je neodređena a da bi se neka proročanstva ostvarila potrebno je ispunjenje nekih uslova.Jedan od osnovnih je da ljudi misle i vjeruju u ostvarenje takvih prororočanstva.Proročanstva su fleksibilna te ostavljaju poprilično prostora za tumačenje kad i gdje bi se mogla ostvaraiti.
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 17:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa i Isus je ako se dobro secam pricao da ce na Zemlji zavladati bolesti,glad i razne strahote. Imamo tu jos i majansko prorocanstvo i jos neke...
Ja licno mislim da nece biti smaka sveta i prestanka postojanja covecanstva ali isto tako mislim da ce u narednom periodu biti mnogo patnji i razaranja.To je verovatno potrebno zarad viseg dobra,jer ljudi se po pravilu okrecu Bogu tek kada ih snadju neke teske nedace.Evo kopiracu ovde moje shvatanje o dolazecem periodu ,sto sam ranije pisao na drugom forumu, koje se nije mnogo promenilo.

Neki smatraju da ce povecavanjem Zemljine frekvencije tek tako biti povecana i frekvencija njihovog bica i da ce se ocas posla kolektivna svest dici na veoma visok nivo,i u tome vide kraj ovozemaljskih patnji,ratova,sveopste mrznje itd.Mislim da se kolektivna svest hoce podici na visu razinu ali upravo kroz do sada nezabelezena divljastva i stradanja,svakojake bolesti i kroz velike gubitke po svakoga od nas.
"Sada će se otvoriti Pandorina kutija a njen će se sadržaj izliti kako bi pružio razumijevanje. Dirnut će mnoge i izmijeniti njihove živote jer će uhvatiti tračak svjetlosti.O tome je sve ovo, savladavanje mraka svijetlom ljubavi.“
Na te dogadjaje ne treba gledati sa srahom,to ONI upravo i ocekuju od nas,vec sa osmehom i verom da ce upravo iz rasula nici harmonija.Potrebno je shvatiti da je to zlo,kao i svako drugo koje nas zadesava u sluzbi viseg dobra...ali zaista shvatiti svojim bicem a ne onako na intelektualnom nivou...to je upravo ono sto ce nam omoguciti da stvari prihvatimo onakvim kakve jesu bez protivljenja,jer na kraju krajeva samo se protivimo bozjoj promisli,protivimo se svojoj sustini i necemu sto smo svojom voljom izabrali.Ovaj svet jeste upravo onakav kakav treba biti.Jedina prava borba koju bi trebalo da vodimo je borba za spoznajom bozanskog u nama i ispunjavanju karmickih zadataka,borba protiv Iluminata i njihovih sledbenika u smislu usmeravanja mrznje,besa i agresije protiv njih upravo njima i ide na ruku a nama na stetu.Meni licno je veoma tesko da se nadalje ponasam po ovim principima iako znam da bi trebalo i trudicu se,nije mi lako da ne osetim gnev kada pomislim koliko je dece iztorturisano,silovano itd. ali opet sa druge strane zar mi sami ne biramo svoj zivot i koje cemo lekcije nauciti...mozda je sada muceni nekada bio mucitelj;nije mi lako da ne pokusam pruziti pomoc sebi dragim ljudima kada vidim kako sami sebe zakljucavaju u tamnicu i razmisljaju da bace kljuc,iako mi pomoc nisu trazili,nego su me jos i napadali zbog toga...a ja nisam mogao to da prihvatim pa bih nastavljao dalje i uzalud bacao energiju koju sam teskim radom skupljao...i jos dozvoljavao svom egu da pomisli da i drugi moraju poceti razmisljati kao ja jer je tako ispravno.Mislim da je PRIHVATANJE kljuc,ali ne ona vrsta prihvatanja koja bi odvela u krajnost i totalnu nezainteresovanost.
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 23:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ljudska rasa je po ko zna koji put upala u svoj kako ga nazivam
"HOMO SAPIENS EGO TRIP"

Ko smo mi da mislimo da mi odlucujemo o svemu?

MISLITE LI DA SE MILIONI KUBIKA MINERALA I STENA KOJE SMO RASTURILI, PREOBRATILI, ZDROBILI --NISTA NE PITAJU?MISLITE LI DA SE OSUSENE DUSE DRVECA OD KISELIH KISA NISTA NE PITAJU?
MISLITE LI DA SE GRUPNE DUSE ZIVOTINJA KOJE SMO ISTREBILI (i to jos uvek radimo)--NISTA NE PITAJU?

NEMOJTE BITI NAIVNI, ...

NE PITAMO SE SAMO MI O SUDBINI OVE PLANETE...

IZADJITE IZ OVOG KOLEKTIVNOG EGO TRIPA... Crying or Very sad [b]
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 23:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Laughing Laughing Laughing
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 21 Feb, 2010 20:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
"HOMO SAPIENS EGO TRIP"

MISLITE LI DA SE MILIONI KUBIKA MINERALA I STENA KOJE SMO RASTURILI, PREOBRATILI, ZDROBILI --NISTA NE PITAJU?MISLITE LI DA SE OSUSENE DUSE DRVECA OD KISELIH KISA NISTA NE PITAJU?
MISLITE LI DA SE GRUPNE DUSE ZIVOTINJA KOJE SMO ISTREBILI (i to jos uvek radimo)--NISTA NE PITAJU?

NEMOJTE BITI NAIVNI, ...

Konačno glas razuma... king
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Poruka Poslao: 21 Feb, 2010 21:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Najviše se pita čovek jer jedino njemu je dato da može stvarati nove svetove i menjati postojeće... Da nije tako već odavno ne bi postojali,već samo biljke,minerali,životinje itd... Laughing Wink
 Nazad na vrh »
sfera
Tragalac

Pridružio: 20 Dec 2008

Poruka Poslao: 21 Feb, 2010 21:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
"HOMO SAPIENS EGO TRIP"

NEMOJTE BITI NAIVNI, ...

Ne bih se baš složila sa ovom konstatacijom kolektivnog ego tripa.
Ko je rasturio i zdrobio milione kubika minerala i stena? - LjUDSKA RASA
Ko svojim delovanjem utiče na nastanak kiselih kiša? - LJUDSKA RASA
Ko je glavni akter istrebljenja velikog broja životinja? - OPET LJUDSKA RASA
Ima toga još...
Znači, ljudska rasa itekako utiče na sudbinu naše planete!
 Nazad na vrh »
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 21 Feb, 2010 21:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tačno je ,da smo mi ljudi počinili mnoga zločeste dela, kao i sva deca, ali je tačno i da nam nema ko zameriti za to, jer kada savladamo ego to se više neće događati.
Samim tim , dozvoli, sve nam je oprošteno; još pre nego što smo to uradili.
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Poruka Poslao: 21 Feb, 2010 22:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

KAda imate vremena nacrtajte krug na zemlji precnika 3 metra...
Ako mozete izvedite to tako da linija kojom ste ga nacrtali bude debljine 1 milimetar...

E PA AKO STE TO BAREM ZAMISLILI, TAJ JEDAN MILIMETAR JE DEBLJINA TEK UHVACENE KORICE NA OVOM PARCETU SUNCA NA KOME SE SVI NALAZIMO...
A na toj koricici od 1mm su i Himalaji i ssvi okeani i sve ostalo...
Sta mislite koliku masu , energiju i velicinu na tom suncu sacinjava 6 milijardi ljudi?

Otprilike bui svi zajedno stali u jenu tacku velicine , pa mislim oko 2 mm..

I O CEMU TU PRICAMO?
DA MI ODREDJUJEMO SUDBINU OVE PLANETE????
He, he,,,,
to je bas naivno...
NEKA ME SVI IZVINE.... Wink
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sledeci
Strana 44 od 50

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Svakodnevne duhovne spoznaje (uvidi) 704 plavizrak 136031 26 Feb, 2011 16:10 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 149843 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVI SKENER ZA SNIMANJE SRCA 0 adminfob 3869 20 Jan, 2009 02:50 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)