ANASTASIJA-zvoneći kedri Rusije
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 20 Dec, 2009 20:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A od mene i konkretna pomoc kada za to bude potrebe...
I od ekipe naravno... Wink
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 21 Dec, 2009 00:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala mnogo svima,

Nadam se da ce i taj trenutak doci,

do tada predlazem vam da odete do bioskopa i pogledate Avatar u 3D obavezno, mislim da je Anastasia na neki nacin uticala na stvaranje tog cudesnog filma,

Nisam sigurno 10 god isao u bioskop jos od prvog dela Matrixa

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 14:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdravljam vas pozdravom Anastazijinog sina Volođe "Zdrave svijetle misli da su vaše".Uživao sam čitajuči vaše postove i stvarno se radujem kako se te zdrave misli šire i kako ih ljudi razumjevaju .Neophodno je kao što Istina naglašava oslobađati se kvazi učitelja i puteva koji su smišljeni samo da odvedu na stranputicu i odvoje od tog predivnog stvaranja porodice.
Majstor je takođe naglasio bitnost izdvajanja iz informacione mreže "Matrixa",kako u onom informacionom u kojem se ljudima kroz medije ali i kroz djelovanje (ELF-talasa) iz HARRP projekta ulivaju slike i prosto ih se tjera a da toga nisu ni svjesni da budu manualni radnici i konzumenti,isto tako smtram da je potrebno oslobađati se dogmi dosadašnjih vjerovanja (Tertulijan-Apsolutna vjera, to i jeste vjera u apsurde).Da budem precizniji ,bilo bi dobro čitati pažljivije i razmišlajti kritički kako bi se uočili apsurdi.

istina ::
Tada bi se shvatilo kako je i zasto vjera nastala i ko ju vodi. Gledaj brate zadnju rjec u recenici prosloj .. VODI ... sto ce pokazati da nije onaj koji ju je i stvarao ...
A onaj koji ju je i stvarao ... stvarao ju je da se pocne vjerovati i traziti u ono iskonsko sto se znalo voljelo i zbog stecenog blagostanja i ljubavi u TO i VJEROVALO.
vjerovalo se u spojivo jer je bilo spojeno i zajedno ...dakle nije se vjerovalo .. nego se znalo i ZIVILO ... upravo druga vjerovanja su nam nametnuta da bi vjerovali necemu sto je donosiocima odgovaralo a ne nama.

Potpuno se slažem sa Istinom da je bolje kopati i biti zdrav ,nego tobože situiran i redovan posjetilac modernih vračeva u bjelim mantilima.Prisjetimo se da je prije 20g broj apoteka bio višestruko manji,to je činjenica i tu netraba biti neki mislilac da se shvati kako
smo dovedeni u poziciju u kojoj se danas nalazimo.Škola i koncept usvajanja znanja danas je takav da se kod djece forsiraju predmeti koji više naprežu ljivu stranu mozga zaduženu za logiku,činjenice,nauku,pravila...itd,dok se desna kreativna i stvaralačka zanemanruje i u ovom tehnokratskom društvu smatra manje bitnom za društvo uopšte.Takođe Anastazija da je pregršt savjeta kako se spremiti za stvaranje djece,trudnoću,rađanje i odgoj djece,te lišavanje svakog oblika strha i uslovljavanja koje remeti dječiju misao.
Ja sam svoje djetinstvo proveo na jednom sličnom imanju kako ga opisuje Anastazija ,koje je u vlasništvu moje porodice bilo skoro 250 i više godina.I tek sad razumijem tugu moga oca ,koji je na njemu rođen i živio,kad smo ga napuštali zbog ratnih okolnosti.Pamtim vočke stare 50g a u centru sela je bila lipa za koju tvrde da je imala preko 200g.
Ne samo u Rusiji nego i kod nas ima puno tog starog znanja,osvrnimo se malo oko sebe i pogledajmo koliko tog znanja imaju naše bake i djedovi.Pa mene je moja baka naučili skromne osnove lječenja biljem.Ona je biljke brala prateći mjesečeve mjene te sušila ga,tako da je u kući dok je ona bila živa bilo raznih čajeva i sokova od bilja.
I u vrijeme ranijih kriza i nesašica moja porodica je uvijek imala više nego dovoljno hrana,sad kad živim u gradu u stanu, svega toga se sjećam sa nostalgijom i razumjevanjem o neophodnosti stvaranja "Zavičajnog imanja",koje ostaje kao najživlji spomenik koji možemo ostaviti svojim pokoljenjima.
Pozdravljam vas gradite i maštajte svoja "Zavičajna imanja"
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 14:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Danas sam ponovo imao priliku da se sudaram sa sistemom....uvidjam da postaje besmisleno obitavati u gradu....presija dostize razmere iz pocetnih godina komunizma... ne mislim ni da je na selu nesto mnogo bolje....ali bar je manje ljudi...redja pokrivenost mreze mobilne telefonije....redja putna mreza....mislim da cu ubrzati koliko god mogu svoje prebacivanje...iz ovog ludila....ovaj karusel se toliko ubrzava, da ubrzo neces moci uopste vise videti stvarnost

pozz

majstor
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 15:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::
Danas sam ponovo imao priliku da se sudaram sa sistemom....uvidjam da postaje besmisleno obitavati u gradu....presija dostize razmere iz pocetnih godina komunizma... ne mislim ni da je na selu nesto mnogo bolje....ali bar je manje ljudi...redja pokrivenost mreze mobilne telefonije....redja putna mreza....mislim da cu ubrzati koliko god mogu svoje prebacivanje...iz ovog ludila....ovaj karusel se toliko ubrzava, da ubrzo neces moci uopste vise videti stvarnost

pozz

majstor

Majstore,prijatelju...razumem te potpuno...ali moram nešto da dodam... herc
Onaj, ko živi "otvorenih" očiju upravo u takvim sredinama može da vidi...
Gradovi u kojima živimo su upravo mesta gde je pravi izazov postići budnost i raditi na sebi i svojoj duhovnosti..
Mnogo je lakše otići negde,osamiti se...tu se ne uče lekcije,tu se one izbegavaju...
Ja živim u jednom manjem mirnijem gradu...koji se mnogo razlikuje od života recimo u Beogradu,tamo ne bih odabrala da živim,jedino kad bih baš morala...
Ako ti živiš u takvoj sredini onda potpuno razumem to što si hteo da kažeš!Pozzz... Srce si!
istina
Gost

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 19:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prijatelji

Mastajte, zamisljaite, zelite i stvrajte ... snove pratite, ne bi li vam, nam se reklo gdje sta... gledajte teren gdje moze puno domovina, zavicaja da se gradi.
Treba i trebace nam veoma i ja sam sa vama.
Na balkanu se desava velika stvar vjerujte. A na selu ce biti bolje, ne prve godine ali druge sigurno hoce, zamisli nema trke ni zbrke a komsije na ranu da ih stavis.

Ni danas mi ne ide iz glave kada je neko ...ne sjecam se stvarno ko ... ovdje na forumu izjavio ... nesto kao ... vratite vi meni moje doba kda smo bosi trkali i cijela druzina dijelila masnu snitu kruha. leba Hleba --- ma tako mi je svejedno ---
 Nazad na vrh »
rade1969
Napredni tragalac

Pridružio: 13 Sep 2009

Poruka Poslao: 26 Dec, 2009 21:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdravljam vas braćo i sestre .

Po meni su ovo neke od osnovnim poruka Anastazijinih,pokušat ću ih ukratko izložiti .
"Zavičajno prostranstvo ljubavi",je temelj na kojem se stvarauju novi-stari odnosi, u kojem smo svojim rukama posadili svo drveće i posijali svo povrće i uopšte svo bilje kojeg bi trebalo biti najmanj eoko 300 vrsta.Na jednom takvom prostranstvu koje je matrijalizacija božije duhovnost,mi smo zaštićeni od najvećeg djela svih danas poznatih negativinih energija.Izdvojeni iz informacione mreže možemo konačno početi misliti bez uticaja na naš misaoni proces,takva misao je puno jača i neopterećena se brže ostvaruje.

Zamislite majku koja svu trudnoću provede u jednom takvom rajskom prostoru,a prije toga otac prolazi kroz period čišćenja organizma u periodu od 19-33 dana,pijući razne napitke od trava i bilja ubranog u raličitim periodima dana i noći kako bi se sačuvalo ono najbitnije za nas što nam biljka daje.Svi smo vidjeli kako pas ili mačka kad su bolesni uzimaju pojedine trave kako bi se izlječili.Odakle im to znanje? Oni nemaju doktora da im da recept. Anastazija naglašav bitnosti njihovog zajedničkog zamišljanja i maštanja o budućem djetetu,u tom periodu otac bi trebao nježno dodirivati stomak majke i tako prenositi informaciju ljubavi ,kako bi beba poželjela roditi se.Zatim porođaj u kući u kadi sa vodom zagrijanom na tjelesnu temperaturu kako bi se umanjo šok rađanja i sve to ,(bez galame i frke u porodilištima u kojima su prisutne različite nergije i u kojima vam odmah saopšte da beba ima žuticu i kako je to normalno).Dijete koje odrasta u takvom prostranstvu lišeno je strahova i normi društveno prihvatljivog ponašanja.Dijete čija misao nije okovana religijskim dogmam i svim onim modernim civilizaciskim dostignućima koja su današnjeg čovjeka dovela do ruba propasti,ima sretno djetinstvo i sposobnost mišljenja kakvu samo možemo zamišljati.(Pogledajte samo koliko uspješnih ljudi ima danas a koji su djetinstvo provodili na selu u ruralnim sredinama,nijhova misao nije usporena to je jedan od razloga njihove uspješnosti i motivisanosti).

Na jednom tavom zavičajnom imanju smo u stanju svakodnevnog kontakta sa ocem našim i svim kreacijama njegovim.U Damanhuru su već nebrojeno puta pokazali kako se nivo energije oko biljke mjenja u zavisnosti od odnosa prema njoj,takođe radovi Masaru Emota i reakcija vode na ispoljavanje ljubavi i negativnih misli dokazuju da Anastazija zna kako na ovom materijalnom planu postojanja stvari funkcionišu.Ta stara vedska znanja koja Anastazija prenosi ,nisu plod strategije razvoja neke komisije za ruralna područija,nego znanje i iskustvo stvarano hiljadama godina,jer Anastazija pripada starom narodu Vedrusima,koji vjekovima žive povučeno u sibirskim prostranstvima.

Ovo je samo mali dio onoga što se nalazi u knjigama i što stvarno može imati praktičnu primjenu i u današnje nazovimo ga modernom životu.Ovakav način života nije prihvatljiv za sve ljude,jer su im od ranog djetinstva usađivane drugačije slike njihove budućnosti i sasvim je normalno da se tako programirani nemogu povezati sa ovakvim idejama i slikama.Period reprogramiranja je počeo a jedna od glavnih dokaza za to je ovaj forum i svi ljudi koji ovdje traže radosniji put.

Zdravlja svijetlim mislima vašim.[fade]
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 28 Dec, 2009 19:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja prosto neznam zašto nisam do sada učestvovao u ovim divnim slovima ukomponovanim tekstovima o Sibirskoj Lepotici. Hvala svima koji se trude da što više
teksta iz knjiga prenesu na forum, Litlneks i ostali.
Pozdrav
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 28 Dec, 2009 21:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Neki dan razgovaram sa prijateljicom o Ambroziji, i shvatimo zasto je pokusavaju unistiti, izgovor je da izaziva polensku groznicu. Verovatno ste citali , bar dobar deo ljudi na ovom forumu, da je cvetni prah ili polen, nekoliko puta u ljudskoj istoriji, spasavao ljudsku rasu od izumiranja ( Svetovi u sudaru od Velikovskog npr.). Sad odjednom Ambrozija je stetna hajmo je unistavati. Sa mnom zajedno igra devojka kojoj su rekli da ima polensku goznicu i da je to od Ambrozije, sve bi to bilo ok, da mi nismo gostovali u Mexicu pocetkom decembra i ona je imala opet svoju polensku groznicu, jedino sto tada tamo nigde nije bilo polena. Ako se malo prisetite , pre 30 godina apoteka, banaka, osiguravajucih drustva, medija, kladionica je bilo u meri koliko je relativna potreba coveka za njima, sada su primarni. Sve ostalo je nebitno. Trude se maximalno da nas udalje od svega prirodnog......ovako dalje ne ide....nesto se mora menjati.....vratiti se korenu...prirodi.....nisu racuni i obaveze prema drzavi ili bandi koja je predstavlja ono sto covek zeli....SLOBODA....pocinje ozbiljno da nedostaje
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 28 Dec, 2009 23:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Grishka ::
Ja prosto neznam zašto nisam do sada učestvovao u ovim divnim slovima ukomponovanim tekstovima o Sibirskoj Lepotici. Hvala svima koji se trude da što više
teksta iz knjiga prenesu na forum, Litlneks i ostali.
Pozdrav

I tebi brate dragi pozdrav veliki i dobrodošlica u ovaj naš kutak gde pokazujemo da mašta ljudska može svašta...
Velika je Anastasija i njene misli koje imaju neviđenu brzinu i koje hitro lete na sve strane i sa velikom ljubavlju nas ljude hrane...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
istina
Gost

Poruka Poslao: 28 Dec, 2009 23:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prijatelji moj dragi ... ne da nas udaljavaju, nego su nas udaljili ... trebati ce vremena da se sve vrati nazad ... ali treba poceti ... onda ce stati.

Koliko sam shvatio da je polen izuzetno vazan za nas, ali izgleda da tu ima i onostranih bica kojima je to potrebno ... to samo naslucujem i mislim, ali sa nekom razlozima ... ali niti mogu to da vidim niti imam gdje procitati da bi potvrdio. Zato ne zelim ni pisati.

Jos od djetinjstva mi nije jasnokako jedan moze da odlucuje cak i za pedeset miliona ljudi. Kako jedan moze da bude jaci, snazniji od njih pedeset miliona ... kroz zivot, na razne nacine sam nasao zakljucke ... pa kada onda ovako nesto procitas a razmisljas o tome, kako da ti ne bude drago.

Nikako mi nije bilo jasno kako tri covjeka moze da vodi u srt sto ljudi ... sta je to sto daje snagu ovoj trojici a koja fali ovima sto, pa to je i za fantaziju previse.

Uzmu ti dijecu od malenapod kontrolu ... a sa sesnajt skroz ... sta znaju ona-
Odu u poreznike, policiju, vojsku .. a sve ti, mi placamo ....zamisli ... rodeno te dijete oporezuje i zatvara ... nesmijes nsta reci i ako imas znanje stoili dvesta godina u nazad,
Zaostao-li smo ... a sve opet mi placamo.
Zamisli koliki je novac utrosen za bio genetiku i inzinjering da se izvrse promjene na hrani i cvijecu .. koliki je to rad i novac ... i opet sve mi platili.
Boze mili koliko rada i gladi ... da platis sam svoje unistenje.
I na kraju niti cvijece ima mirisa niti hrana ukusa. A zas sve skupa placeno nasim i radom i trudom i mukama i Dijecom koje vise fakticki i nemas. Kako je to tuzno.

Da bi bilo sta napravio ... moras prvo protiv sebe da ides pa preko rodeni pa tek onda protiv rodenog naroda ... tako to izgleda a i je ... Stvarno nismo u zavidnoj situaciji.
A opet sve je to nase i sve mozemo uzeti bez sile i mrznje ... pa nemamo sta ni uzimati kada je sve nas i na nasoj strani ... kako je sve jednostavno i neizvedivo.

A treba samo lijepo misliti i sa svojom mislju i slikom sebi zivot stvarati i jos slobodan biti.
Ali treba ljudima vratiti volju i za tim jer su i volju izgubili ... svi se naucili Boriti te cak iz ljubavi nisu u stanju ni da uzmu ... jer kazu borac treba biti ... niko nece sa nam komandovati.

Samo napred mastajte i sanjarite ... jer zaklela se zemlja raju da se sve tajne znaju.

Zapamtite da se niti jedna misao izbrisati nemoze ... ali ju druga nadvladava i uvijek je zadnja pobjedna ... to je zakon i prirode stvaraoca ... dakle vredi i moze se.

Budite mi pozdravljeni.
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 29 Dec, 2009 01:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja osecam u sebi, da prava bitka tek pocinje, i mislim da sam se sve zivote spremao za nju

Pozz

braci

majstor
 Nazad na vrh »
Vera Bojičić
Mesija

Pridružio: 27 Okt 2008

Poruka Poslao: 29 Dec, 2009 01:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::
Ja osecam u sebi, da prava bitka tek pocinje, i mislim da sam se sve zivote spremao za nju
majstor

Ovo je tačno, prave bitke su počele a velike tek predstoje, za njih se sprema i nebo i zemlja.
 Nazad na vrh »
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 29 Dec, 2009 07:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A "ratnici svetlosti" nikad spremniji čekaju...Mira,ljubavi i čistih misli nikada dosta i boljeg "oružja" od toga nema!!!
 Nazad na vrh »
majstor
Mistik

Poruka Poslao: 29 Dec, 2009 12:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas tako Litlneks

Misli su kljuc

pozz

majstor
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » POTRAGA ZA SVEZNANJEM
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Sledeci
Strana 6 od 50

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Svakodnevne duhovne spoznaje (uvidi) 704 plavizrak 138323 26 Feb, 2011 16:10 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PUT SRCA... 89 Vakan Tanka 150300 23 Dec, 2010 05:49 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka NOVI SKENER ZA SNIMANJE SRCA 0 adminfob 3891 20 Jan, 2009 02:50 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)