PREDANA - SLUŽBA – BOGU – IZ – LJUBAVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 18:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

gibo,

prije bih rekla da je veza obratna, da debeli snobovi čačkaju nos jer su nalinkani na demone. to bi bio logičan zaključak nakon mase ispisanih stranica na svim temama foruma, zar ne? Iluminati, Wallstreet, dolar, zlato,čelik, virus gripe, pandemije, supresija hrane, glad, istrebljivanje ljudi....sklonost dekapitacijama.

Sorry chap!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 18:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::
      znaci - STANJE... TEBE, TVOJE... U NEKOM VREMENU...
ne posebna realizacija...
mada sam radio i sa lavovima, hahaha... usput, pre...

Imaj strpljenja , odgovoriću ti kada budem bila u elementu Very Happy

I ja strpljivo čekam da mi napišeš za Lavove... obećao si još odavno , al' ti ne sedim na glavi Laughing

Sad sam u elementu da ti pošaljem cmokiće Poljubac... Poljubac... Poljubac... Poljubac... Poljubac...
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 18:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
gibo,

prije bih rekla da je veza obratna, da debeli snobovi čačkaju nos jer su nalinkani na demone. to bi bio logičan zaključak nakon mase ispisanih stranica na svim temama foruma, zar ne? Iluminati, Wallstreet, dolar, zlato,čelik, virus gripe, pandemije, supresija hrane, glad, istrebljivanje ljudi....sklonost dekapitacijama.

Sorry chap!

Zavisi iz kog ugla gledamo, u pravu smo i ti i ja... Very Happy
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 19:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evil5
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=69139#69139
Bez samoprozivanja moliću... Smile
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 21:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex..i.neki dan sam sa prijateljicom radila povezivanje anđelima i ona je to radila u kombinaciji thete..a ja ju uvela u hram Moje duše..i poslije mi je rekla da u je anđeo odveo u vrlo daleku prošlost..na neku planetu sličnu zemlji..ali nije Zemlja..i tamo me je vidjela ..i govori ona meni sada..ja ne razumijem žašto si se ti vratila na Zemlju..pa uopće više nisi morala..odavno..a ti se svojom voljom vraćaš da pomažeš Zemlji..
Tamo sam te vidjela kao mnogo višlju..oko 2 -2.5 metara..i tvoja uloga je bila..nešto kao konačna riječ..nisi bila sudac ali to što si ti izgovorila ..je bilo tako i svi su jednostavno prihvaćali i shvaćali. Kroz tvoje tijeme ,tijelo tamo pa sve do hrama tvoje duše ovdje proteže se neki zlatno..srebrno..bijeli stup..sve nekako kristalno..prozirno a u boji..stup znanja ..ima mnoštvo čudnih simbola i slika i kao video zapisa..i ti ga jednostavno..koristiš. Ti definitivno znaš..neznaš i ne zanima te kako..ali znaš..ali i ne želiš da znaš jer te to opterečuje u ovom životu..ali znaš i kad je potrebno to koristiš.

Vratila se zbunjena i rekla da je to bio jedan od najintenzivnijih doživljaja koje je imala..i zamolila me da opet radimo ..jer je tjedan dana bila kao na ajahuasci...

..bila sam joj pomalo zavidna jer Very Happy je samo lepršala prepuna energije i sreće..a zašto..radi spoznaje prave mene..kaže ona..i odleprša..i ostavi me da se sama bakćem sa ovim svijetom.. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 22:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::

Alex..i.neki dan sam sa prijateljicom radila povezivanje anđelima i

sa ovim svijetom.. Very Happy

hahaha, Elementice...

samo se raspisi, slobodno... da ne pomislim... da sam - nastran...
sigurno su ove teme interesantne... i za druge...
a i sami dolazimo do necega... uz neciju pomoc...

pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 22:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nešto što će te možda interesirati.
Ja..si umislila da.. kako bi razlučila što je mašta a što stvarnost i kako isključivo sama kontroliram događaje iako ne podnosim kontrolu..me nitko na može uvesti u regresiju..nehipnotičku..jer moj oprezan um ili ti vražić na desnom ramenu ..to ne mogu dozvoliti radi gubitka kontrole..na napoznatom terenu ..nekako se uvjerih da jedino prava hipnoza ili ajahuasca...meni mogu pružiti odgovore za koje neću sumnjati da su i projekcija mojih podsvjesnih očekivanja..
I tako jedno dva tri regresoterapeuta počupala vlastitu kosu samnom..a ja se nedam..
i nakon dugo dugo godina naiđoh na regresoterapeutkinju..tj.moja prijateljica htijela kod nje na poduku a ja poslužila kao objekat poduke..pročitaj na topicu o regresiji opis doživljaja koji u svakom momentu imam tako živo pred očima..još me "pere" rekli bi naši.. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 23:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Elementice, jedva sam to nasao, mislim da na ovo mislis...
mogla si da postavis, slobodno, ovde...
evo prenosim ceo post...
i, naravno, i sve drugo...

..Pozdrav ekipi..
evo na zamolbu Vesne..postavljam ovaj post na temi REGRESIJE..

.Evo da ovaj topic iskoristim i u privatne svrhe..

..Ovo nema veze sa tehnikama ali ima sa životom..
Evo i sad dok ovo pišem..sve u meni ..na meni i oko mene...treperi..ushit..
već par sati se nalazim u centru nekog prekrasnog vrtloga..sreće..ljubavi..lakoće..osvještavanje bezželjnosti..sebi..onako intimno..osijećaj svepripadnosti koji graniči s extazom..osjećaj pripadanja tu i sad a istovremeno svugdje i zauvijek..osijećaj poštovanja..poniznosti..osijećaj kad ti zastane dah..jer vidiš da je prolistala..krhka breza..koja postoji..i ti svjedoćiš njenom postojanju..ti tako sitan..tako beznaćajan..ovdje i sada ..i utoneš u mir jer si se prožimaš sa majkom ( Zemljom )..i ocem ( Božanske Energije)..i zahvalan si na spoznaji

Okidač za ovo čarobno stanje je spoznaja koja je povezana sa Regresijom u jedan od navodno za moju podsvjest bitnijih prošlih života..te tumačenjem te Regresije od strane regresoterapeuta..
Ljutnjom i bijesom na samu sebe i sve oko mene jer ..kao da govorim Kineski..niko me ne razumije....osvještavanjem tog osjećaja.bijesa..nekog dugo pritajenog gnjeva..koji kao da je samo čekao..da eksplodira..i onda smirenje..bez eksplozije..pa da to je to..samo gledano iz materijaqlne perspektive regresoterapeuta...a da je shvatila emotivno..onako kako sam ja osiječala ..shvatila bi da su suze..koje su nemilice tekle..suze zahvalnosti..divljenja..poniznosti..znate kao one kako kažu..plaće od sreće..sad i razumijem taj osijećaj..
POČETAK
Draga prijateljica utvrđuje znanje iz nehipnotičke regresoterapije kod naše drage regresoterapeutkinje ( ne spomin jem joj ime jer ju nisam tražila dozvolu)...u okolici Zagreba.
Idem s njom da vidi u praksi kako se to radi..i pristajem na terapiju..iako to nije moj dio puta....možda ipak i je ..čim sam ovdje..
..Legla sam na Kauč.Skeptik..jer mislim da sam previše oprezna..nepovjerljiva..prema svom umu i prema tuđim umovima...i iskreno uvjerena da jedino stanje nesvjestice..narkoze..kome..dubokog sna..gdje se nakon seanse um NE sjeća tijela koje se glupira..dakle to je jedino stanje koje je po mom onako iskonski djevičanski čisto..bez eventualno nedaj bože utjecaja uma..ili želja..
počne ona opuštanje..to mi ide, ali krivi redosljed za moj UM..opet me je..e..nepovjerenje..prebrodim to..izdiscipliniram se..opustim ..
Nađem se na zelenoj livadi..i ne vidim ta "fucking ".vrata....( ja inače u stanu nemam vrata skoro nigdje..osim ulaza po sili zakona..kao mogučnost slobodne odluke koga ću propustiti u svoj životni prostor.. sve su prostorije povezanei spojene ujedno..sve je dostupno a imaš intimu)..ni kameni zid..( ne želim ograde u svom postojanju..a zidovi me asociraju na ograničavanje)..ali osjećam ..tamo u prolazu kroz drvo..neki put..i krenem ja tim putem..zanimljivo..
Terapeut: Šta vidite..kakve su boje..
..doživljaj se prekine..boja ljubičasta..ne vidim nikakav film..osjećaj nervoze jer me je prekinula..tišina..kad eto osjećaja mene ..u nekom prostoru..tipa špilja..bosonog sa zmazanim noktima na nogama..a stopala povelika..neki jadni drveni stolac..osjećala sam da na njemu nisam sjedila..nije mi trebao..
Gdje se nalazite? ...U špilji...
Koja je godina .362..odgovaram..a ujedno mi um pokušava šapnuti..daj kaj se glupiraš..i opet utonem u tišinu..i znam ..osječam da sam to ja..u nekoj izbljedjeloj smeđoj..halji..lagano pogrbljena od godina..183..( bubnula sam bez srama..um)...i vidim scenu koju ću pamtiti i osijećati zauvijek..izađem iz spilje..na proplanak..lijevo od mene bijelo sivi vuk..a iznad leti visoko..orao..ispred mene puca pogled preko brežuljaka prekrivenih krošnjama..osijećaj mira..pripadanja..primanje neograničene količine ljubavi..i pogled u lijevo..sunce se prelama po snježnom vrhu planine..od tog prizora i osjećaja poštovanja..poniznosti..sveobuhvatne pripadnosti ..spoznaje da iako si tolike godine bio sam..nikad nisi bio odvojen..osamljen..napušten..bio si svugdje i nigdje...taj osjećaj se ne može opisati..a suze teku u potocima niz lice..suze poštovanja i shvaćanja..olakšanja i sreće..
I što sad vidite..čaroliju prekine glas..suze presahle..šok..um se opet umješa..teško je objasniti..a glupo prepričavati..
i skliznem dalje do obale jezera..vidim svu ljepotu neba kako se ogleda u jezeru..kročim po pijesku..ostavljajuči tragove..i gledajući kako ih valovi odnose..brišu..i zahvalim se na svojoj bezznačajnosti i na časti koja mi je ukazana..namam želja..ali imam neispunjenih tuđih želja..uzimam neki smotuljak...kao kožna knjiga..i odlazim do sela u podnožju planine..položim spoznaju na prag crkve..i odem..izvan sela ..do jednog predivnog drveta..sjednem..naslonim se ..i prestanem postojati..jer sam ispunio svrhu..
Opet me trgne terapeutkinja..idemo do zadnjeg dana vašeg života..prošla sam ga..reče um..i kako se osijećate..da se možete ponovo roditi u tom životu što bi promijenili..
Osijećam se sjajno i nebi promjenio ništa..zar za ničim ne žalite..ne
baš za ničim.(.lagala sam jer mi je bilo glupo objašnjavati joj da jedino za ćime sam požalio bilo je što nisam naučio jezik drveća..a jezik životinja jesam.)...pa niste živjeli sa ljudima..niste imali porodicu..odnose..baš za ničim ne žalite..
I KAKO joj objasniti da nije u pravu..jer ja sam imao odnos sa svim živim i neživim..energetskim..ja sam tu živio život svjedočeći veličini sklada i međusobnog poštovanja i uvažavanja..prebogat život..i um to nije znao objasniti..taj osječaj ..pa je postao nervozan..i seansa je završila uz jako malo mojih rijeći i pojašnjenja terapeutkinje..
Kako sam ja ustvari jako osamljena mala djevojčica, koja misli da mora biti dobra da bi zaslužila ljubav..
Eto i DUHOVNI VODIČ mi je pustinjak sa pregrštom krijesnica koje veselo plešu oko nas....ustvari između redaka...nemožeš ti biti tako sretna kako misliš da jesi..evo..pustinjak..bježanje od životnih odgovornosti..i tako još neke primjedbe..ja slušam..gledam..i analiziram zašto mi je izazvala osijećaj bijesa--prema samoj sebi..i shvatim..Ona ne shvaća..Ja tamo gore nisam žalila za životom jer sam ga provela sama..nisu to bile suze samosažaljenja ..već suze radosnice ..i shvatih da ni ne trebam ništa objašnjavati..i tako nikakve analize ne mogu poništiti onu sliku i ono znanje..onaj osiječaj ..ljubav..poniznost tu veličinu svrhu i punoću ..života sa planinom..Mon Blan ( neznam kako se piše) ..a i nije važno..i taj trenutak kad odlučiš da odeš dalje..bez žaljenja..

Eto podijelila sam s vama jedan predivan događaj..osječaj koji se ni sad ne gubi..
Poštovanje i poniznost prema svemu stvorenom...

..Pusa..
.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 23:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pa, SUPER JE... KAO REALIZACIJA...
I, nije cudo da te przi... jer je DUBOKA... I SIROKA...
i to i jeste poenta ovoga sto pisem, DA SE SECANJA - PRENESU... U - SADA...
sa svim svojim bogatstvima, ispunjenjima... IZNUTRA...
ne znam da li pitas za objasnjenja, kad je SVE JASNO...
jel ima - jos...??/

pozdrav
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 07 Feb, 2010 00:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo, htedoh da napisem nesto, povodom dole navedenog posta, ali posto je, za mene, podforum Istinine spoznaje - zakljucan, prebacujem ga ovde... jer ima veze... sa BOGOM...
I - ISTINOM...
ne mislim na tekst, dole, sa kojim se ne slazem... a i NE ZNAM ODAKLE JE... IZ KOG IZVORA... CITIRANO... ili je Cacina spoznaja...???

Aleksandra-Caca ::
ŠTA JE TAČNO NAD-DUŠA (OVERSOUL)?

Šta je tačno Nad-duša (Oversoul)?
Nad-duša (Oversoul) je mesto sa koga ste potekli.
Kao analogiju, mislite o Božjem Umu (God-Mind) kao o svom dedi/babi.
Iz Božjeg Uma su potekli manji delovi energije koji se nazivaju Nad-duše (Ovesoul).
Mislite o Nad-duši (Oversoulu) kao o svojoj majci/ocu.

Kako Nad-duša (Oversoul) izgleda?
Svaka Nad-duša (Oversoul) je energetska masa inteligencije.
Za svrhe vizualizacije, možete misliti o njoj kao o suncu na svetlom danu.

Koje funkcije izvržava Nad-duša (Oversoul)?
Vaša Nad-duša (Oversoul) obezbeđuje posrednu vezu između Božjeg Uma (God-Mind),
ekstremno široke energije, i vas, malog dela te široke energije.
Vaša Nad-duša (Oversoul) je tip tampon zone između vas i Božjeg Uma (God-Mind).
Na primer, ne biste mogli da uključite svoj kuhinjski toster direktno u električni
generator.
Snažna voltaža izelektričnog generatora bi bila prejaka i spržila bi toster.

Sva vaša iskustva potiču iz vaše Nad-duše (Oversoula).
Vaša Nad-duša (Oversoul) šalje vaša iskustva bacajući mrežu energije.
Vi vučete mrežu energije u sebe dok se iskustva dešavaju.
Onda, možete izabrati da se držite energije i da nastavite da ponavljate isto
iskustvo, ili možete svesno izabrati da vratite enrgiju Nad-duši (Oversoulu), da bi
energija mogla da se pročisti i preradi u nova i drugačija iskustva.

Kako da kontaktiram svoju Nad-dušu (Oversoul)?
Vaša Nad-duša (Oversoul) je stalna. Uvek ste povezani bez obzira gde ste ili koju formu
uzimate. Uvek ste povezani bez obzira da li ste vi toga svesni ili ne.
Vaša Nad-duša (Oversoul) vas prepoznaje po vašoj frekvenciji - vibraciji koja je za vas jedinstvena.

Kako da razvijem svest o mojoj povezanosti?
Prvo, vizualizujte čist, elastični kanal koji vas povezuje od vrha glave do vaše Nad-duše
(Oversoula).
Koristeći svoj dah kao alatku, izdahnite kroz vrh glave, kroz kanal, sve do vaše Nad-duše (Oversoula).
Udahnite nazad kroz kanal.
Ponovo izdahnite i udahnite kroz kanal.
Ako vidite ili osetite bilo kakve mračne nagomilane odlomke, koristite svoj dah kao
četku za čišćenje da ovo odstranite.
Dok pomerate dah gore-dole, prebacite tamne odlomke kroz kanal svojoj Nad-duši (Oversoulu).
Vaša Nad-duša (Oversoul) uvek ostaje čista.

Kako da znam kada da napravim kontakt?
Sa svojim rukama osetite prostor koji se nalazi iznad vaše glave.
To je prostor koji sadrži vaše misli.
Morate koristiti svoj dah, ili svest, da pogurate pored svojih sopstvenih misli i stignete u prostor koji sadrži vašu Nad-dušu (Oversoul).
U početku, može biti teško da osetite da se bilo šta dešava.
Vaša komunikacija može biti toliko fina da nećete moći da je razaznate od svojih misli i osećanja.
Zbog toga je važno da se probijete iznad prostora koji sadrži vaše misli.
Što više koristite kanal, sve više opažate komunikaciju koja kroz njega teče.

Kako će moja Nad-duša (Oversoul) komunicirati samnom?
Naučićete jezik svoje Nad-duše (Oversoula), koji je jezik osećanja.
Naučićete da znate znanjem.
Shvatićete koliko već znate, a onda ćete graditi na tom znanju.
Jednom kada naučite jezik vaše Nad-duše (Oversoula), pitajte svoju Nad-dušu (Oversoul) da kominicira sa svim drugim stvarima za vas, a onda da vam prenese te informacije.
Vaš posao će postati mnogo lakši, jer će vam umesto da učite jezik svakoga i svačega, biti dovoljan samo ovaj jedan, prost jezik.

Da li će ovo promeniti moj uopšteni pogled na život?
Pomeranje vaše energije dore-dole, umesto tamo-vamo, znači da gledate na život odozgo umesto horizontalno kroz vaše nagomilane vibracione utiske koji postoje u
vašem polju aure.
Ovo vam dozvoljava da funkcionišete kao objektivan posmatrač.
Ovo vam za uzvrat dozvoljava da sakupljate manje subjektivne, a više tačne informacije.

Da li i dalje imam slobodnu volju?
Vi učite da poravnavate svoju volju sa voljom vaše Nad-duše (Oversoula) i Božjeg Uma
(God-Minda).
Počinjete da funkcionišete kao dimnjak energije.
Vi ste na dnu, konstantno punjeni od strane Nad-duše (Oversoula) i Božjeg Uma (God-Minda).
Vi ovu energiju vraćate nazad Nad-duši (Oversoulu), radije nego da je zadržavate.
I dalje ćete moći da radite šta želite, ali ćete otkriti da život teče mnogo lakše ako slušate
svoju Nad-dušu (Oversoul).

Mogu li započeti kao početnik?
Vi ste već povezani. Jednostavno postanite svesni da ste već povezani.
"Početnik" je reč koja je napravljena da zakomplikuje nešto što je prosto.
Samo to uradite! Oslobodite se potrebe da komplikujete.

Mogu li i dalje imati duhovne lidere i pomagače?
Pitajte svoju Nad-dušu (Oversoul) da vam objasni ko i šta su "duhovni lideri i pomagači".
Oni mogu biti ili ne, zakoniti i/ili korisni. Oni mogu samo biti proizvod vaše umne šeme.
Samo vaša Nad-duša (Oversoul) zna sigurno.
Idite do najvišeg izvora koji vam je dostupan, i onda gledajući na dole, sakupite svoja pojašnjenja.

Da li mogu i dalje da koristim kristale i kamenje?
Možete da radite šta god želite.
Pitajte Nad-dušu (Oversoul) za objašnjenje.
Neka kontaktira Nad-duše kristala i kamenja, i neka vam vrati tu informaciju.
Saznajte svoju informaciju.

Da li mogu da pristupim informacijama o drugim životima?
Apsolutno. Ali, ponovo, trošite svoje izvore mudro. Radite to samo ako to služi svrsi.
Radoznalost je izraz ega.
Koga je briga ako ste Kraljica Elizabeta u drugim životnim linijama ako to ne služi svrsi? I, ako je tako, kako to direktno utiče na vaša životna iskustva sada?

Da li mogu da kontaktiram druge dimenzije, vrste, i/ili šak i preminule kroz moju
Nad-dušu (Oversoul)?
Apsolutno. Ali, još jednom, trošite svoje izvore mudro.
Možete biti odvedeni na horizontalnu poteru na bilo kom nivou koji dostignete. Fokusirajte vašu umnu šemu na vertikalni rast.
Idite što dublje i brže možete u vaš izvor.
Šta god da odlučite da istražujete, radite to svesno.
Oslobodite svoju potrebu za igranjem igara i zabavom.
Dostignite svoje ciljeve. Vreme je od značaja.

Da li ima drugih ljudi u mojoj Nad-duši (Oversoulu)?
Ima mnogo duša ličnosti koje osećaju Božji Um (God-Mind) kroz vašu Nad-dušu
(Oversoul), neke su u ovoj dimenziji, neke nisu.
Svaka individua je važna za svoju Naddušu (Oversoul).
Svaka individua se sastoji od jedinstvenih iskustava koja doprinose celini.
Kao analogiju, mislite o ćelijama i organima u vašem telu.
Svaka ćelija i organ imaju određenu ulogu i funkciju.
Vaše srce doprinosi nečemu što vaša jetra ne ispunjava, i obrnuto.
Vašem telu nisu potrebna dva srca ili dve jetre.
Na isti način, svaka individua koja pripada istoj Nad-duši (Oversoulu) doprinosi njenim jedinstvenim iskustvima u njenom istraživanju Božjeg Uma (God-Minda).

Kako da prepoznam druge ljude u mojoj Nad-duši (Oversoulu)?
Prvo, njih osećate kao da su deo vas.
Ovaj osećaj je nešto što ne morate da preispitujete ili da u njega sumnjate.
To je kao da nađete ruku ili nogu - ne morate da se pitate da li je vaša ili ne.
Drugo, oni neće biti "baš kao vi" zato što jedna Nad-duša (Oversoul) neće nikada imati dve duše ličnosti koje prolaze kroz ista iskustva.
Svaka duša ličnosti će biti komplementarna drugoj, ali neće duplirati drugu.

Da li životinje imaju Nad-dušu (Oversoul)?
Sve ima Nad-dušu (Oversoul) zbog efektivnije komunikacije sa Božjim Umom (God-
Mind).
Ponekad se one nazivaju "grupni um".
Ima mnogo Nad-duša unutar mineralnog carstva, biljnog carstva, životinjskog carstva, i u okviru svake vrste.
Ovo formira efikasnu hijerarhiju komunikacije sve do Božjeg Uma (God-Mind).

Gde mogu naći više detaljnijih informacija o komunikaciji sa Nad-dušom
(Oversoulom)?
Najbolje mesto je unutar vas samih .

Bravo caco ...

[b]Gde mogu naći više detaljnijih informacija o komunikaciji sa Nad-dušom
(Oversoulom)?
[size=18]Najbolje mesto je unutar vas samih .

Molim vas - ko god ovo cita neka ovo iznad nikada ne izgubi iz vida ili misli.
Da bi to islo redom ... treba raditi, redom ...
......................................................................................

dakle, o NAD DUSI... ima poprilicno teksta u Vedama...
o Njemu, sam pisao u seansi:
ULAZAK U SRCE...
dakle, kao DELU NAJVISE OSOBE BOGE, u obliku CETVORORUKOG NARAJANA...
koji prebiva, PODELJEN, MULTIPLIKOVAN, SA SVAKOM DUSOM, ZAJEDNO, U SVAKOM POJEDINOM TELU... U SRCU...
ALI ISTO TAKO I U SVAKOM ATOMU... UNUTAR...
SVEGA MATERIJALNOG...
i, ON JE - UNUTRASNJA ENERGIJA BOGA... A MI - IVICNA...
znaci ima razlike...
ONA NIKADA NIJE POD UTICAJEM MAYE... ILUZIJE...
I IDE, SA NAMA, KROZ SVE INKARNACIJE... dajuci nam secanje i zaborav, po potrebi...
i to je ono sto najcesce nazivamo - INTUICIJOM, ne znajuci - ODAKLE INTUICIJA - DOLAZI...
o Nad dusi cu napisati, nekada... ili ako hoce Alaemyrus...
autorizovano, preko redosleda ucenika... dakle, opunomoceno ZNANJE...

sto se tice BOZIJEG UMA...
TO SAM OPISAO U JEDNOJ OD SEANSI... OVDE... i kako izgleda nasa povezanost, sa kanalima i energije...
i kako je to deo KOLEKTIVNOG UMA... BOZIJEG...
KOJI IMA IME I TU, ALI I DRUGE FUNKCIJE, OPISAN U VEDAMA KAO- ANIRUDHA..,
mada se izvinjavam jer ne znam tacno...
mozda je - UPENDRA...
ali, svakako, SVEGA TOGA, DETALJNIH OPISA... IMA... OPUNOMOCENIH...
bez potrebe umnih spekulacija...
dakle, ponavljam, ne znam odakle gore oni opisi, ali treba navesti
AUTORA...

pozdrav

pozdrav
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 07 Feb, 2010 01:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::
evo, htedoh da napisem nesto, povodom dole navedenog posta, ali posto je, za mene, podforum Istinine spoznaje - zakljucan, prebacujem ga ovde... jer ima veze... sa BOGOM...
I - ISTINOM...
ne mislim na tekst, dole, sa kojim se ne slazem... a i NE ZNAM ODAKLE JE... IZ KOG IZVORA... CITIRANO... ili je Cacina spoznaja...???

ŠTA JE TAČNO NAD-DUŠA (OVERSOUL)?

Neki put mi se ne dopadne TON tvoje poruke/posta - energija tvog pitanja ,
tada te lišavam odgovora .

Sorry , but yebi ga . Cool

Ps. osećam mnogo jaču žensku energiju iz tvoj pravca Alex , nego mušku .

-------------------

A što se tiče ovoga što si napisao da si o tome našao u Vedama , slažem se da se jedna ista stvar u različitim izvorima različitim imenima naziva .
Rekla sam na temi o Hiperspejsu da se spajanje sa Nad dušom odvija i u toku Theta meditacije ... itd.
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 07 Feb, 2010 01:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::

Što se tiće anđela i Arhanđela meni su izuzetno dragi i bliski i često ih koristim za pomalo bizarne stvari..ali postoje i oprečne stvari pa na superzoni pročitaj od Tetre o Mariji Magdaleni..tekst koji mi je nekako blizak..tu imaš i nešto o Arhanđelima što se nikako ne uklapa u ovo. Sve treba razmotriti ..iako je život samo šarena laža..rekli bi naši stari. Smile

Pročitala sam taj tekst o Mariji Magdaleni , dopao mi se Very Happy

Što se Anđela tiče , prikazuju nam se u obliku koji su prihvatljivi našem sistemu verovanja , inače su čista energija ... A sve vizije koje nam se jave u prisustvu Anđela i poruke , su njihove predstave/scene nama , da bi shvatili ono što nam poručuju ne mogu da nam se obrate na apstraktan način jer ih ne bi razumeli , zato se koriste simbolima koji imaju za nas određeno značenje - i upravo zbog toga što svaki čovek iste simbole vezuje za različite stvari , ima različite sisteme verovanja , imena pojedinih Anđela vezuje za određene kvalitete energija pa nam se u skladu sa tim javljaju "tačno" određeni Anđeli sa individualnim obeležjima i imenima -- najviše zbog toga naše vizije i poruke koje dobijemo mentalno putem misli ili na drugi način , niko ne može bolje da protumači od nas samih !
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 07 Feb, 2010 13:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex, nemam neka konkretna pitanja, ali zelim odavno da uradim regresoterapiju, mislim na nehipnoticku.
Ovde kod mene toga nema, pa sklopice se kockice i za to jednom.

Puno pozdrava
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 07 Feb, 2010 14:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

sneguljica ::
Alex, nemam neka konkretna pitanja, ali zelim odavno da uradim regresoterapiju, mislim na nehipnoticku.
Ovde kod mene toga nema, pa sklopice se kockice i za to jednom.

Puno pozdrava

Pa, draga Sneguljice,
Smederevo ti i nije bas toliko daleko, hahaha...
dolaze, kod mene, i iz mnogih dalekih krajeva...
i, znaci im... ta i tolika - zrtva...
ZA CEO ZIVOT...
ja sam isao i u Indiju, da bih imao neka iskustva... neki u neke druge daleke krajeve...
znaci, pitanje je... kolika je zelja... ili cak i potreba...
ako to ne vredi toliko... onda i nije nekakva, hahaha...
znaci... ne vidm da ti nedostaje ni hrabrost, strahove nemas... za poverenje ne znam...
sta ti jos treba, za to...???
zar te to ne privlaci DA DODJES, ODMAH...???
mozda bude - SVASTA... ahaahaaha...
mozda i propevas, posle... i pocnes da igras po stolovima, hahaha...
puding si vec apsolvirala... ahaahaaha...
znaci - DELUJE... Wink

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

pzz

P.S. nema veze sto ce neki da budu - ljubomorni... ili protivni...
bog svakome ispunjava zelje, hahaha...
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 12:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

32.ULAZAK U DRUGA TELA
Ovo su realizacije koje imaju mistični jogiji. Odvajanjem suptilnog tela od grubog i putovanje do druge osobe i ulazak u drugo telo. I ovo je, na neki način, reinkarnacija, jer to i reč kaže, ponovni ulazak u telo. Samo, izbegavam da to bude u sadađnjem trenutku, jer sada je ta, određena osoba, potpuno ili večinom i sama prisutna u svom telu. Onda bi se dešavalo i da dođe do “guranja”, stiskanja, kao posledica ulaska još jedne osobe u jedno telo. To sam imao realizaciju, zaista vrlo neobičnu, kada su dve osobe bile u istom telu, ali, naravno, uz saglasnost obe osobe. Kao kad ste u maloj ostavi, “špajzu”, metar sa metar, a onda uđe još neko, pa je malo tesnije….dakle to su izuzetno retki slučajevi. Obično jedna osoba malo više izađe iz tela kad se nešto pokazuje ili realizuje, a još češće je da se to radi u nekom drugom vremenu, prošlom, najčešće, kada ta osoba nije mnogo prisutna u tom telu. Onda može da se više radi i da ne šteti ili nema neki uticaj na navedenu osobu, niti njenu privatnost. Ovo je jako bitno, za razumevanje, pogotovo zbog nekih koji se IGRAJU PRIZIVANJA DUHOVA, bez elementarnog znanja o duhovima i suptilnim telima. Jer, u ovom slučaju, kada osobe “prizivaju duhove”, obično neke konkretne osobe, u stvari privlače raznorazne duhove, koji bi da se igraju sa njima ili da ih zavode i manipulišu. O zlim duhovima da i ne govorim. Hoću da kažem da ta osoba, čiji duh je prizvan, uopšte nije ta osoba, već je to samo njeno astralno telo, telo misli, sećanja, u koje može da uđe bilo koji duh i da, slično toj osobi, iznosi njegova znanja, sećanja, potvrde o identitetu…bez problema, jer IMA NJEGOVU MASKU!…A- kakva je razlika između nekog demona, sa maskom, i anđela, t.j. šta ako neki demon uzme masku anđela?- Pa izuzetno teško. Jer, to se demonima baš ne sviđa. Zato što oni i ne vole anđele, čak ih i mrze. Možda bi i mogli da izdrže neko vreme, ali im to postaje nepodnošljivo. A, osim toga, uvek se, na neki način, i otkrije maska. Naravno, za to treba dosta iskustva i rada i znanja, pogotovo. I - druženja sa anđelom, ili anđelima. Jer oni znaju razliku, a mi ne – dok se ne naučimo. Zato oni i kažu da lažu. Anđeli. Da im ne bi verovali potpuno. Da bi se sami naučili, uz njihovu pomoć. Demoni će, uglavnom, da kažu da nikada ne lažu. Jer oni tako misle da se ponašaju i anđeli, ali i zato što vole da ih drugi tako vide. Kao to je savršeno, da se ne laže. A, naprotiv. Nije. Itd. Pitanje savršenstva u svim frekvencijama….
Da se vratim na ulaske u druga tela. Zašto? Kao i reinkarnacija, bilo kog vida, nudi nam RAZUMEVANJE i TOLERANCIJU ZA DRUGE! Jer najbolje, a možda i jedini način da se potpuno razume druga osoba, ili u odnosu sa nama, je da i sami iskusimo tu drugu stranu, i to, po mogućstvu – odmah! Ne ostavljati to za posle smrti, ili reinkarnaciju, koja bi morala, po zakonu, da se desi, eto zbog čega. Da sagledamo drugu stranu i uvrede, bol, patnje, koje smo, ne znajući, u svojoj veri da smo radili ispravno i dobro, ipak načinili drugome. I odmah se menjamo, za dobrobit obe osobe. I – sebe samog, ali i za tu, drugu osobu. Tako to deluje, uvek, ne samo za nas, već zajedno, sa nekim drugim osobama. To je povezivanje dve strane, u nekim suprotnim stavovima….Sa druge strane, imamo mogućnosti i nadogradnje, da primimo neke pozitivne osobine te druge osobe, a koje nismo imali kao iskustvo. I za koje bi nam bilo potrebno mnogo vremena i uslova, spoljašnjih, pa da imamo to isjustvao, i to još i sa padovima, kao malo dete kad počinje da hoda. Ovde možemo da uđemo u telo osobe koja već korača, čvrsto, samouvereno, uspešno, u nekoj oblasti, koja nas zanima i to bi bilo drago i toj osobi, osim ako nije krajnji egoista, pa da to podeli sa nama. A na suptilnom i duhovnom nivou i ne postoji takav egoizam, pa je t, u stvari, opet dobro za obe osobe.

ovde sam pokusao da iznesoce deo knjige... objasnim neke principe rada... sa PROSIRIVANJEM SVESTI... o drugim osobama...
kao i RAD SA - VREMENOM... PARALELNIM DIMENZIJAMA, ili PARALELNIM UNIVERZUMIMA... koji - POSTOJE... ZA SVAKO PITANJE - DONOSENJA ODLUKE...
mi, kada donosimo odluke, krecemo REALNO... jednim putem, ALI... U ISTO VREME... SAMIM TIM CINOM - MOGUCNOSTI...
NASTAJE I PARALELNA DIMENZIJA... NOV SVEMIR... SA ODLUKOM KOJA JE - SUPROTNA onoj koju smo doneli...
to je MULTIUNIVERZUM... ali je trenutno malo komplikovano za razumevanje...
bitnije, sada, je opis MOGUCNOSTI - IMATI RAZNA ISKUSTVA... DRUGIH LJUDI...
IZ PROSLOSTI...
JEDAN PO JEDAN... naravno...
kao SVEST O PROSIRENJU SEBE - NA SLEDECI NIVO...
ZAJEDNO SA - JEDNOM DRUGOM OSOBOM...
I, TAKO - REDOM...
naravno, da bi to moglo da se postigne, NEOPHODNO JE...
POTPUNO - PREDAVANJE... TOJ DRUGOJ OSOBI...
znaci ne - POBEDITI... nego DOZVOLITI SEBI I NJOJ... DA UDJE U VAS...
SA SVIM SVOJIM OSOBINAMA... I BOZANSKIM...
ALI I - DEMONSKIM...
pa, ako je to i ODSECANJE GLAVE... kao neki KRAJNJI CILJ... sto je dosta retko...
onda i to...
ISKUSTVO LJUBAVI = ISKUSTVO POTPUNOG - PREDAVANJA...
a, time se DOBIJA... PROSIRENJE... iskustvo druge osobe...
NADOGRADNJA...
...
OVDE SAM POMENUO I - LAZ... ili iluziju... koju DAJU VISA BICA...
SA CILJEM I SVRHOM... NAPREDOVANJA I ZASTITE...
pokusacu, kasnije, da to objasnim...
poenta ovoga je RAZLIKA... KVANTNA... izmedju -
IMATI UCITELJA I VODICA... ILI RADITI - SAM...
u cemu:
jer ako dobijes LAZ I ILUZIJU OD UCITELJA, KOJA JE - NEOPHODNA...
ZBOG TVOG EGA... I TRENUTNOG MESTA...
JER BI TE APSOLUTNA ISTINA I APSOLUTNO SVETLO - SPRZILO...
ONDA JE TO - SUPER DOBRO...
i, cak ne moras ni da iskapiras, ni da primetis... SVE ZAVISI OD LEKCIJE KOJU TE UCI...
A - ON ZNA KOJU LEKCIJU TE UCI... NE UVEK ONU KOJU TI HOCES, jer to je - JASNO, SVAKOME... DA BI TO BIO, ONDA - TVOJ EGO... A NE - DUHOVNA LEKCIJA...
a, ako radis SAM... naravno da je UVEK... VECNO... PITANJE NA KOJE EGO MORA DA ZNA ODGOVOR ( DA BI SE, KAO, SAM... I ZASTITIO)... JE, DA LI JE NESTO ISTINA...
ILI ILUZIJA, PREVARA, PROGRAM...
zato TA OSOBA - MORA SVAKO MALO DA - PROVERAVA... VRACA SE, UNAZAD...
I, OPET NIJE SIGURNA... JER NE ZNA - SVE ...
KRITERIJUME...
zato TAKVA OSOBA - MORA DA - PROVERAVA I DA SEBE - BRANI...
a, oprosticete mi... STA BRANI, AKO TO NIJE - EGO, t.j. LAZNI EGO...
u vidu uma, svejedno...
i GDE JE - LEKCIJA: VERE...
KOME... I - CEMU...???
jer, TA OSOBA je STALNO U ZABLUDI... po pitanju - VERE...
misleci da NE VERUJE... AUTORITETIMA, NEGO SAMOM SEBI...
SVOJIM MISLIMA, RAZUMU... INTUICIJI... OSECANJIMA...
NE ZNA, ZAPRAVO, POSTO NE ZNA - OSNOVNO PITANJE,.t.j. odgovor
KO - SAM - JA...???
t.j. KO - SI - TI...
onda i ne zna... KOME VERUJE...
samo zna DA NECE DA VERUJE - DRUGIMA...
i, JASNO JE I PITANJE - ZASTO = MORA... DA SE - BRANI...
JER SAMA... PODSVESNO... ZNA... DA NE MOZE DA SEBE - ZASTITI - POTPUNO...
onda se - SPOLJA... BRANI... POSTAVLJA STITOVE... A KASNIJE I - ZIDOVE...
DA - NISTA NE MOZE DA - PRODJE...
a, ovo je TOTALNA SUPROTNOST od onoga sto sam gore pisao...
o predaji - drugoj osobi... povezivanju... i NADOGRADNJI - ISKUSTVOM...
RAZUMEVANJEM... I - LJUBAVLJU...

pzz
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 18 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 248719 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13790 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 28956 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 58872 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14065 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19976 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16949 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)