PREDANA - SLUŽBA – BOGU – IZ – LJUBAVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 12:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

PRIČA O ČELIČNOM ČOVEKU
Ne mislim da je priča vezana samo za tu osobu, jer sam viđao i viđam, mnoge krute osobe, a pogotovo osobe koje su negde krute. U nekoj frekvenciji, nekom pogledu, nekoj filozofiji, mišljenju, ubeđenju ili veri. Čovek je, na astralnom nivou, imao glavu, normalnu, ali je celo telo bilo kao ploča od debelog čelika. Bio je interesantan i smešan. Njegov život se vrteo oko ovog posebnog dara, koji je umeo da bude, nekada i nedostatak. Bio je veoma jak, čvrst, tako reći i neprobojan. Niko nije mogao da ga savlada, iako nije bio krupan rastom. Sa ljudima koji su mu odobravali bilo je lako, ali su problemi nastali za one ljude koji su bili bilo kako protiv. Nisu smekžli ni da mu protivreče, da javno iznose, a još gore i da brane svoje stavove koje su suprotne čeličnom čoveku, a najgore bi bilo ako bi se, kojim slučajem, usudili da se bore i izbore za suprotne stavove. Tada bi osetili ono najgore, a to je udarac čelika u glavu. Imao sam prilike i sam da ostim kako to funkcioniše i nije mi, ni najmanje bilo prijatno. Da ne kažem da mogu da nastanu rane veoma bolne i dugotrajne. Zato su ljudi, izbegavali da mu se suprotstavljaju. Ali, to ga nije uvek zadovoljavalo, nekda je imao svoje žute minute pa je sam provocirao, kako bi opt pokazao i dokazao ko je glavni, najjači u luci, ai šire. Šteta što je u polufinaliu državnog prvenstva dobio proliv i izgubio meč, potpuno nezasluženo i krivicom prirode, jer je bilo procenjeno da će biti šampion i reprezentativac na svetskom prvenstvu. Gledao sam i slušao priču mog anđela. Imao sam utisak da taj čovek ne živi baš normalno, i da nije čaš srećan zbog te svoje prednosti nad ostalima. Onda mi je anđeo pokazao njegov prošli život i uzrok sadašnjeg stanja. Bio je mali i živeo je sa roditeljima u nekoj kolibi. Jedno je sa ocem otišao u šumu da seku drveće. Veliko, ne znama da li za prodaju ili ogrev, ali drveće je vilo veliko. I usred seče, jedno poveće stablo se obručilo na njegovog oca i pritislo ga. Mali je video svog oca u mukama i pokušavao je da mu pomogne, da ga izvuče i spasi. Ali, nije uspeo i otac je preminuo. Posle toga se pokazuje scena, nekoliko godina kasnije, kada već stariji, ali još uvek dete, dolazi kući i zatiče svoju majku sa drugim muškarcem. Prilazi prozoru i vidi scenu vođenjka ljubavi. Shvata da je to nešto što nije ok, i shvata da je sam kriv za to, jer nije uspeo da spasi svog oca i zato se, sada, događa ovo. Duboko razočaran, odlazi do litice i baca se sa nje u provaliju sa željom da se ubije. I, pada, prikovan na drvo koje je izraslo na ivici provalije, ali ubrzo nakon toga, umire. Zato, u ovom životu, ima telo od čelika. Kako se niako ne bi desila ista stvar, da padne i da se razbije. Ovako će moći, uvek, da bude čvrst. Onda se film njegovog života odvija dalje. Vidim da čovek ima problema da se savije, da ga bole leđa i kičma. Teško mu je, jer mu je teško telo. Pitam anđela a da li može ovom čoveku nekako da se pomogne i kako? Anđeo mi odgovara da postroji samo jedan način. Neko mora da ga uhvati za glavu, neko drugi za noge, a treći da ga, svom snagom, zvizne u stomak. Sluđam i ne mogu da verujem. Kakva je to pomoć? Pa, kaže anđeo, ovaj ćovek ne može, nikako i nikada da se savije. To je veliki problem. Tolerancije i odnosa prema drugim ljudima, ali i prema bogu i autoritetima. Isuviđe ima strahova da bi dopustio sebi ikakvu slabost, a nikako i da je pokaže, jer ima osećanje da đe svi da ga iskoriste i ponize. Zatzo je jedini način da mu se pomogne jed da pukne. Drugog načina nema. Koliko god da se savije, toliko i još mnogo više će da vrati, na drugu stranu, kad se pritisak smanji. To je njegova priroda. Zato jedino ako pukne, imaće mogućnosti da se otvori i da nešto promeni u svom životu. Samo će, sve, da se promeni, jer on više neće imati tu zaštitu.
Hm, pomislio sam, mislio sam da su anđeli dobri i da pomažu ljudima, a sad vidim da mogu i da lome ljude. Kakva je to pomoć, polomiš koske, čoveku, i praviš se da si mu pomogao. Dobra for a. Nisam hteo baš previše da komentarišem ovu ideju. Jer sećam sekako mew je, nekada, nagovarao da idem kod zubara. Zna dobro kako mrzim zubare i kako mrzim i samu pomisao na to, pa mučenje dok idem, pa mučenje dok čekam na red, pa onda i čukanje u zdrave zube, samo da me boli što više. Onda ono zujanje i bolovi, ne znam kad će kraj. I on mi još savetuje kako je to dobro, jer nekada mali bol može da ppomogne da se spreči mnogo veči i dugotrajniji. Hvala lepo, verujem mu na reč, ali ako baš ne moram, neću ni da idem, pa makar me bolelo. A imao je i foru, kao, pa znaš, tvoj zubar toliko želi da ti dođeš kod njega, jer ima osećaj da ga ljudi ne vole i jako mu je drago kada vidi da neko dođe. Oseća se važnim, zar to nije lepo da mu učiniš? Jkeste, mislim se, hajde uradiću to neki put ako je baš tako, valjda ću negde da dobijem nekoliko poena, ali samo da pitam nešto, ništa da mi ne radi. I to sam rešio, povadio sam skoro sve zube, ali imam prijatelje i među zubarima.

citat iz knjige Regresoterapija kao inspiracija i lek za mnoge bolesti
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 12:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

16. TEŽAK ŽIVOT

Ovo je priča o teškom životu. Na jednoj drugoj planeti, ili njenom delu. Gde nema vode, skoro večno, kao ni, dobro poznate nam, kiše. Sve je suvo i tvrdo. Samo kamenje. Deca nemaju igračke, Čak ni prijetelje, drugare. Živi se veoma udaljeno od drugih i populacija je na ivici iščezavanja. Veoma je toplo, godinama. Nema kuća, nameštaja, a nema ni hrane. Ni životinja. Potpuni pustoš. Postoji jedino vera i nada. Da će, možda, nekada, neka od generacija da dožive nešto bolje. Zato jedino ostaje staranje o detetu. Samo jednom, jer uslovi ne dozvoljavaju više preživele dece. I ako bi se rodila, umrla bi od gladi.
Ceo život i njegova zavisnost se svodi na jedno jedino drvo. Drvo života. Porodično. Ukoliko ono opstaje, može da preživi i porodica. Ono se zaliva ljubavlju i meditacijom. Molitvom. A kada padne mrak, t.j. pred zoru, onda se može obrati jedan list za hranu i sakupiti jedna kap vode, sa listova, od kondenzacije. Tako se obezbežuje hrana i voda. Za sledeči dan. I tako, danima. Mesecima, godinama. Tako, jednostavno, živi porodica. Dok dete ne poraste. Posle određenog vremena drvo daje i plod i seme. Jedno, jedino. Posle toga drvo je osuđeno na smrt. Polako se suši i odumire. Roditelji daju jedino seme svom detetu. To je miraz. Poklon uz najlepše želje da zasnuje svoju porodicu i da ima kapital sa kojim će pošeti novi život.
Dete ostavlja roditelje i odlazi daleko, da nađe partnera sa kojim će živeti. Roditelji su osuđeni na smrt, jer uskoro neće biti ni drveta, ni hrane, ni vode. Ako dete nađe partnera i zasnuje porodicu, ima šanse da preživi. Jer da bi se seme zasejalo i ridilo, potrebno je dvoje ljudi, muškarac i žena. I njihova međusobna ljubav. Jedini način da seme iznikne je da ga posade njih dvoje i da ga zalivaju svojom međusobnom ljubavlju, kao i ljubavlju prema semenu i budućem drvetu. Ako ljubavi ima, seme će niknuti i dati novo drvo, ako ne, biće to krah za oboje. I kad nikne, ostaje im nada i vera da će neka od generacija živeti barem malo bolje…
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 13:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

3. DA LI JE OVO STVARNO?

jedno od cescih pitanja vezana za regresoterapiju... posle prve seanse...
a, kako vidim i na ovom forumu... po pitanjima ISTINE... ili lazi... iluzije... programa...
manipulacije... PREVARE, ahaahaaha...
je pitanje - da li je ovo sve... ili KOLIKO PROCENATA... STVARNO... ISTINA...
I nravano - KOJI DEO JE STVARAN, A KOJI - NIJE, t.j. srpski receno - PREVARA, OBMANA

Pokušavam, kao modni fotograf, da dam svoje objašnjenje. Da li je žena sa šminkom- stvarna? Za mene jeste. I sa šminkom, ali i bez. I to mi se sviđa, obe strane, jer mogu da se kombinuju, po potrebi i želji i sa zadovoljstvom.
I ima puno raznih varijanti u ljubavi.
I samo sa šminkom, i samo sa ženom, nenašminkanom, ali i sa svim varijantama različitosti u šminkanju.
DA LI VAM JE PALO NA PAMET - da pitate, nekoga... STA JE - STVARNO... vasa zena...
ili ona koju ste sreli na ulici...
NASMINKANA... ILI BEZ SMINKE...
OBUCENA... ILI ono drugo...
pa, ZNAJTE... FUNKCIJA I ULOGA ZENE I JESTE... DA SE - DOPADNE... MUSKARCU...
nasminkana ili bez... KAKO SE, VEC, MUSKARCU - VISE SVIDJA...
ALI - I NJOJ... zar ne...???
i, sve su to - KOMBINACIJE... U - LJUBAVI...

Ujedno na to isto pitanje anđelu, obično je odgovor:
“okreni glavu NA - GORE...!!!
Pa ćeš znati je li stvarno.”

pzz
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 13:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

6. DA LI DA MU VERUJEM SVE ŠTO KAŽE? ( andjelu)

Niko nije obavezan da sluša ili da veruje anđelu!!!
On je tu da nas posavetuje, pomogne, ali treba da budemo svoji. Ako smo sumnjičavi, to je ok, tako treba da se i ponašamo. Ako se, sa njim, ne slažemo, i to je ok, možemo da to ne prihvatimo, ili se raspitamo, malo bolje…

6.1. DA LI ANĐEO GOVORI ISTINU, UVEK?

NE, iako bi to mnogi voleli, jer je to naša predstava o anđelima. I oni sami kažu da, ponekada- lažu! A ako vam neko, u životu, kaže da nikada ne laže- budite krajnje oprezni, sa njim.

6.2. PA, KAKO IM, ONDA, VEROVATI, AKO JOŠ I SAMI KAŽU DA PONEKAD LAŽU?

To zavisi od osobe do osobe. Jednostavno, anđela treba shvatiti kao najboljeg prijatelja i STARATELJA. Ovo je i meni bio problem da razumem, prvi put, jer se kosi sa mojom VEROM i predstavom o anđelima, da oni nikad ne lažu. Ali, treba ga razumeti kao duhovnog roditelja, ili drugara, prijatelja, koji nas, kao malu decu, odgaja, podučava, vodi, uči i pomaže. Tu je, uvek, pored nas, u svakodnevnom životu, a na seansi i sa nama. I, nekada nas i laže, jer bi nas istina razočarala ili deprimirala ili iscrpela, a recimo da je nepotrebno, da je bolje da nas inspiriše, ili na taj način usmeri na bolje. I to nije ni najmanji razlog za zabrinutost. Naprotiv, to je i kriterijum ispravnosti i dobrote anđela, zaštite. I stavljanja našeg dobra i zaštićenosti i dr. ispred znanja i istine itd. Jer nama, istina, ipak, nije najbitnija, u životu, a nekada bi nas i jako potresla. Mnogo je bitnije da znamo ono što je za naše mesto potrebno, ali da se osećamo dobro i da napredujemo. I kako napredujemo, možemo sve više da znamo i istinu.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 13:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

7. MOŽE LI TO I KAKO DA BUDE OPASNO?

DA, NAPOMENA, izuzetno bitna: NIKADA NE RADITI SAM SEANSE! U smislu, bez vodiča, mene, ili nekoga ko to radi uspešno godinama.
- Anđeo: "Napiši UPOZORENJE! Da ne probaju da rade sami, seanse, da ne bi došli do demona...da ne pokušavaju, sami, kod kuće, ako nisu došli kod tebe neki put."
Ne želim nikoga da plašim, ali i autor ovog teksta je imao prilike da, sasvim “slučajno”, krećući se po univerzumu, naleti na predele sa crmom magijom, dakle i to postoji, kao i pakao, i da je bila situacija kada su se horde demona sjurile na mene, jer sam slučajno upao u njihov prostor. A poznati su mi i slučajevi totalne posednutosti, ludila, samoubistava, ne iz moje prakse, ali iz istorije.
Jednostavno, treba shvatiti da postoje, zaista, i takva bića, kao i anđeli, a da naša vera nije baš dovoljna da nas zaštiti, kad zalutamo u takav prostor. Kao dete koje veruje da je najjače u ulici, a onda naleti na nekoga, sa strane, ko ga isprepuca, pa čak i ubije, što je danas i realnost na ulicama.
Mi možemo da se igramo svega, ali u ovom slučaju prestaju sve bajke, i nikome ne preporučujem da se imalo igra sa tim. Verovao ili ne, ali i ovo jeste realnost, kao i anđeli.
Sigurno je, poznato mi je, da ovo rade i druge osobe, ne samo ja, i u Srbiji i u svetu. Nisam u fazonu, kao ja najbolji i jedini. Ali, ne može se sam!!!
Ujedno, imao sam slučajeve, ne malo, da su se, umesto anđela, pojavljivale druge osobe, tvrdeći da su baš oni anđeli. A bili su u astralu te osobe i kroz nju delovali na način koji su oni želeli. To se zove posednutost. Nekada nije toliko primetna, jer osoba funkcioniše veoma dobro. Čak i pomaže drugim osobama, kao lekarka opšte prakse ili bioenergetičar. Oni su radili mnoge stvari skroz ispravno, ali se, kroz sve to, provlačila i potreba navedene osobe koja je glumila anđela, koja je uzimala neku vrstu energije samo za sebe….kakvi su načini za raspoznavanje tih osoba, otkrivanje..ne bih o tome, jer to zahteva veliku, posebnu knjigu.
Čak, šta više, ukoliko neko ima jake želje da deluje za svoje dobro, ali to loše deluje na druge, a osoba potpuno veruje da radi ispravno, za dobrobit druge osobe ( kao što nekada roditelji, možda, kažu detetu: radim sve za tvoje dobro, a vidi kako mi ti vraćaš…i sl.), čak i anđeo, iako će da ga upozori, može da ga gurne u to. Ali vera da je dobro jače od zla ili da je iznad i izvan, je sigurno bitna. Samo, u ovom slučaju vera nije baš sasvim dovoljna, na žalost, iako neki veruju da je vera najbitnija i najpotpunija. Jer, isuviše često, mi verujemo i svom egu i njegovoj projekciji, verujući da smo potpuno ispravni i u saglasnosti sa bogom, a – nismo baš uvek. Ne malo ljudi je čak, u ubeđenju da rade po božjoj volji i ispravno, čak i ubijalo druge ljude, a o drugim vidovima suptilnog mučenja da i ne govorim, a čak su verovali da im pomažu.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 13:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I tako…”BIO JEDNOM JEDAN DIV, OGROMAN I DOBAR.
Voleo je decu i strogo pazio na njih, da im se ništa loše ne desi. I pošto je bilo mnogo, mnogo dece na svetu, a on sam nije mogao da signe, uvek, da bude sa svakim pojedinačno, on se počešao i iz njegovog tela je izašlo na hiljade malih divova. Oni su, u potpunosti ličili na njega, samo su bili mnogo manji. Jedino, što su i dalje bili, za decu, ogromni. Samo, deca su, sada, mogla da ih vide cele. Onog prvog diva nisu ni mogli da vide, bili su isuviše mali, manji od njegovog nokta. Mogli su da ga vide samo u detaljima, delovima, ali nisu, nikada, mogli da ga vide celog. A to im nije smetalo, jer su imali svog, ličnog diva, sa kojim su mogli i da pričaju, da se igraju. Ti divovi su bili dlakavi i debeli, kao mečke, ali skroz mekani i nežni….Jednom je, jedno dete, kad je zagrlilo svog diva, sve u oduševljenju, reklo:” Ti si moj anđeo!”…i- div se promenio. Bio je isti onaj div, ali je izgledao drugačije. Bio je mali, kao i to dete i izgledao je kao dete. Samo je imao krila. I od njega je dolazilo neko posebno svetlo. Lepo, prijatno, koje je dete osećalo čak i kad se nisu gledali, pričali ili dodirivali….i tako je dugo trajalo bezbrižno i radosno detinjstvo, u igri sa anđelom, a on je dovodio i druge divove, drugu decu, pa je bilo igranja koliko je dete želelo.
Ali, opet jednog dana, za to je čula zla veštica. Ima i dobrih veštica, mnogo više, ali ova je baš bila zla. I nije joj se to svidelo. Htela je da i ona bude div, ali nikako nije mogla. Sva deca su se igrala sa svojim divovima, a nju niko nije hteo ni da pogleda. Onda je dugo, dugo, smišljala kako da promeni situaciju i da ona zauzme mesto diva, barem jednog malog, a volela bi i onog najvećeg. Čitala je neke knjige, radila razne rituale, ali nije imalo nikakvog efekta. Na trenutak, samo, bi umislila, u svojoj fantaziji, da je ona div, ali to nije bilo stvarno.Onda je rešila, ovakva kakva je, da obiđe decu i da im sipa otrov u jelo i da deca sve zaborave. I kad se probude, jer neće da umru, njoj trebaju deca živa, onda neće znati ništa o divovima, već će da misle da je veštica njihov prijatelj. Divovi će, i dalje da budu tu, pored, ali deca neće, uopšte, da ih vide. Toliko će biti omađijana.
I- deca su počela da žive potpuno drugačije nego pre. Morala su da rade teške poslove, da se muče,da se svađaju, čak i tuku…i bajka bi bila mnogo dugačka, šta se sve izdešavalo, u međuvremenu…i šta bi bilo, do kraja, da jedno dete nije bilo jako nevaljalo i protivno. Čak i sa svojim divom: nekada ga je štipao, do bola, zavlačio mu prste u nos i uči, nije ga slušao, kezio mu se, nazivao ga majmunom i budalom…pa tako nije hteo da sluša ni zlu vešticu.
Zla veštica nije bila kao div, da sve to trpi, nije joj se sviđalo to dete, pa je rekla da neće da bude sa njim. Iovako ima dovoljno dece, a ovo je nevaljalo, neposlušno, nema živce za njega. I- ostavila ga. A dete kao dete, postalo mu je dosadno, trebalo mu je društvo, pa je opet primetio prisustvo svog diva. Jer magija veštice je prošla, a ona nije uspela, za to vreme, da ga nauči da je sluša. I dete je nastavilo da se igra sa divom, na svoj način….Samo, bilo mu je jako čudno, kad je bilo sa drugom decom, ne što oni ne štipaju svoje divove i ne guraju prste u nos, nego što više niko od njih i ne pominje svoje divove. Svi pričaju samo o veštici. Kao, ona je in, ma kakvi divovi, oni ne postoje. Oni su izmišljeni. Ovo, sa vešticom je realnost. Nije uvek lepa, čak često nije lepa, neko je primetio, čak, i da je jako ružna, ali je realnost. I ovo dete je bilo zbunjeno. Bilo mu je žao što je, nekako, potpuno drugačije, i što ga posmatraju kao da sa njim nešto nije u redu. Ali, njemu se, ipak, više sviđalo da živi kako živi, drugačije. Jer, sa divom se nije samo svađao, to je radio povremeno, ali div mu je čitao bajke, pre spavanja. A znao je, od druge dece, da njima više niko ne čita bajke. I bio je malo tužan, zbog njih.
I onda je rešio da sam napiše jednu bajku, drugačiju, pa da sačeka, možda će neko, nekada, od te dece, opet poželeti da čuju bajku i da uživaju, kao nekada. I napisao je bajku. I ona je otišla, u ceo svet. I bila je tu, na dohvat ruke, svoj deci.
I…sada neka deca čitaju, ali i odrasli, i sećaju se…bio jednom jedan mali div, njihov lični, i zvali su ga anđeo…zaboravili su kako je izgledao i šta su radili, jer je magija veštice delovala, ali i kasnije sve što su radili po njenom uputstvu…sad im se nije baš sve sviđalo, u njihovom životu…ostarili su, zabrinuti su, gledaju samo neke loše stvari, čak neki ne bi više ni da žive, muka im je od svega…i, iznenada, počeli su, ne znam ni ja kako, da se interesuju za bajke. Barem da otkače, malo, na jedno veče, bolje nego da se ucirkaju, ili barem da probaju, kako i to deluje…i tako, nekako, dođu kod ovog dečaka da vide o čemu se to radi. A kad su videli, razrogače oči od- čuda. Da tako nešto, stvarno, postoji. I onda su, malo po malo…počeli da prizivaju svoje divove. Još nisu verovali da je to moguće, možda su divovi svi otišli, na neku drugu planetu, digli ruke od njih, ali su hteli da to isprobaju…jer, bilo im je jako žao što nisu, sa njima. Ali, veštici niko nije hteo da kaže istinu. Ona je verovala, a i danas još veruje, da su divovi nestali . i ako bi neko dete, slučajno, pomenulo diva, kao da ga vidi, opet, i priča sa njim, vešticu to nije pogađalo, jer je znala, sigurno, da to oni samo izmišljaju, i da će to da ih prođe, jednog dana. Od tada su i deca imala ponovo svoje divove, ali je i veštica bila zadovoljna u svojom ubeđenju.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 13:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

deo jedne seanse

Ok, kažem, hajde da radimo nešto što sam ja hteo: KANALE ENERGIJE.

“Vidim tigra koji stoji ispred mene i gleda me u oči…i spajaju se sa mojim očima, kao da je prošlo kroz mene, samo kroz glavu…kao da gledam iznutra, ja, mali, u glavi tigra…osećam kao da nema ništa izvan mene…ne vidim i ne osećam, ništa, sa strane i ne zanima me ništa šta se dešava van…NIKAD NISAM OVAKO SE OSEĆAO!…( interesantan red reči, prvo NIKAD…pa NISAM…pa OVAKO…pa tek sada SEBE…i na kraju OSEĆAO! –ovo dodajem ja, ali ne bih sada analizirao, ostavljam kao naglasak!)…Ceo sam u u drugom telu, sad, jedino izvan sebe osećam to drugo telo, tigra…mislim da je telo čoveka a glava tigra…Imam veću snagu i sigurnost! Neku zaštitu…kao da je to maska neka…mogu da budem, šta hoću…niko ne zna da sam to ja…misle da je tigar…Sad sam opasan…ispustio sam neki krik. Baš sam jak!”…(smeh)…sad je došao anđeo od pozadi i šutnuo me i kako sam poleteo iz te maske…kao dete…i vratio se…on se igra sa mnom…zašto me šutnuo? (da T. se ne primi, previše, kako je toliko jak, već da to može da bude, kad zatreba, ali i da se spusti na zemlju*)…
I sad hoće da mi pokaže taj snop svetlosti, (te kanale energije). I T. duboko uzdahuje…”pravo iz njegovih ruku ka mojim očima…i cela mi glava sad svetli!…pauza oko pola minuta…”Ejjj…JEL- SVETLIM???…pita me T. i …smejemo se zajedno. I svetlo prolazi skroz, kroz telo, od glave nadole.
“Kao svitac”? pitam ja…”ne, njemu svetli samo dupe!”(smeh…)…Ko kaže, pitam…pa, anđeo….,
…aha, sad se gasim, šta da radim? (T. gleda u svoje noge da usmeri svetlost iz glave i otvori kanale i sprovede svetlost i energiju izlečenja po celom telu*)…aha, opet T.,… treba da gledam u svetlost i ono ide kroz oči i glavu…i ono ide, samo, do nogu…a ne da gledam u noge, onda se gasim!”…kapiram kad se gasim i šta ne treba da radim…
Ok. “To smo uradili, sad znaš kako da meditiraš na energiju i kanale, kako da se puniš svetlošću i da ti prolazi kroz celo telo, a i kada se gasiš, a kada i kako se pališ”…kažem ja.
“Hajde da vidimo ona dva slučaja, dve pacijentkinje i šta im je valjalo raditi, a i tebi”. Pacijentkinje su ispitivane na klinici gde je T. asistirao.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 13:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

izvinjavam se... frka sa vezama...
brisem duplikat prethodnog posta

Poslednji izmenio alex radovic dana 08 Feb, 2010 14:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 13:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Seansa 2: “KO SAM JA?”

Posle nekoliko dana od prethodne seanse, T. je ponovo došao da radimo nekakve realizacije. Prethodno smo malo razgovarali o trenutnim interesovanjima i šta bi želeo, otprilike ili tačno, da realizuje…počeli smo…
Prvo je bilo pitanje; Ko sam ja?
“Približavam se toj kući i prvi put vidim da ima i dvorište, cveće, trava, lepa, zelena…i vidim prozor, u prizemlju i anđeo mi pokazuje rukom da uđem…na druga vrata, iz dvorišta, a ne na glavna (prvi put), kao nešto važno se dešava, da požurim da vidim…i ušao sam…(smeh…), a on gleda neku fudbalsku utakmicu na tv-u. i pored ima flašu piva i dve čaše i nazdravlja…za mene…sad je ugasio tv i tu se stvorio buket, neko cveće, umesto tv-a,… kao to je ono cveće iz bašte, ubrano za mene,… da ponesem sa sobom!”
“Jeli to neki specijalni događaj, pa taj poklon? – pitam. “ Kao neka Nova godina i neki novi početak, za T., pa mi to poklanja…sad smo nazdravili, ali to je vino a ne pivo…i on očekuje da ja probam”. “A- ti ne piješ? “Ma, pijem malo…sad ću da probam…i probao sam i PROGUTAO, i sad sam se našao u nekom prostoru, na livadi i osećam mirise, lepe…tog cveća…On se spušta…u nekom svetlošću, sa neba…doneo je novu bocu i dve čaše i rekao: “Ovo će mo da ostavimo za posle”…i rekao je: “Sada da pitam, šta smo hteli”. I seo sam preko puta njega, za taj sto.

Iako je prvo dogovoreno pitanje za T. bilo:”Ko sam ja”,bilo je razgovora i oko pitanja STRAHA OD BOGA i u vezi sa hrišćanstvom, koji je meni prenaglašen i bespotreban ili obeshrabrujući, po sistemu: kako možeš nekoga da voliš ako imaš strah od njega…ali postoji odeljak i u Bhagavad Giti, gde se Krishna pokazuje Arđuni u svom kosmičkom, materijalnom, obliku, sa mnoštvom živih bića i rajskih, ali i paklenih, koji nije Arđuni ni prijatan, čak ga se, u tom trenutku i bojao…
OK, idemo…
T. je podigao glavu ka nebu…i sad je nebo izgubilo plavu boju i postale su raznobojne nijanse i …,…ne mogu da sagledam sve te nijanse…vrti mi se u glavi od tolike…a na jednom kraju je nešto kao da usisava…kao vrtlog na gore…i sve se okreće oko njega…tamo ne bih smeo da priđem, u taj vrtlog…kao da usisava a sa druge strane je izlaz…kao da bi me to usisalo u sebe…imam strah da uđem…”.
“Ok, a sa anđelom, zajedno? Sa njim, da priđeš barem bliže?…(smeh…)…ispustio me, ali kao i da sam prošao kroz to i izašao u obliku kocke…i sad sam pao pored njega…i nije mi tesno, iako je kocka mala, nego mi je smešno…nije bilo tako strašno…
“Šta je poenta ove priče?- pitam anđela. On pokazuje T.-u…uhvatio me za obe ruke i pomera me…i sad ne osećam ni strah…čak me je pustio…jednom rukom me drži…a ako bi…se ja tu našao sam, imao bih jaki strah. Ali sad više ne, jer sam došao sa njim i sledeći put me ne bi bio više strah…poenta je POVERENJE U NJEGA…NISAM SAM!!!
“A kako je to u hrišćanstvu?”- pitam.
“Ali T. JE HRIŠĆANIN!…ovo nema veze samo sa hrišćanstvom…i oni to mogu…ne svi, pojedinci…malo je hladnije u hrišćanstvu…taj odnos ozmeđu osobe koje te drže za ruku i…i tamo postoje osobe koje MOGU DA TE ODVEDU…DA TI PRUŽE RUKU, ali su, nekako, više udaljeni jedni od drugih, hladnije je…
“A zbog čega”? pitam.
(Smeh….)…”Vidiš da sam ja obučen u šortcu a sveštenik stoji pored, u mantiji…NJEMU JE HLADNO!…više se oblače sveštenici…više stavljaju…posvećuju pažnju…ne svom telu, već oblačenju…više obraćaju pažnju na sebe…NE MOGU DA PRUŽE RUKU NA ISTOM NIVOU…kao anđeo i prijatelj…već više pružaju ruku…kao autoritet…ali OČEKUJU VIŠE NEKI PONIZNI STAV svojih sledbenika”…

citat iz knjige o r.t.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 13:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pitanje postavlja T:”ŠTA DA RADIM A DA BUDU ZADOVOLJNI MOJI DEMONI?”

“Teško pitanje…ima mnogo demona i kad bi svi demoni bili zadovoljni, bilo bi nemoguće, jer imaju suprotstavljene želje…jer su oni jedan protiv drugog i čak je i jedan sam protiv sebe, menja svoju želju, nisu postojani a čak i kad se zadovolji želja, oni je menjaju kao neka nadgradnja, i mora da se dalje zadovoljava…zato je nemoguće zadovoljiti demone- večno…kad si gladan zamisli, najeo si se i…i opet si gladan…tako i nihove demonske želje…da nastavi da zadovoljava neke demone…a, sad osećam jak pritisak sa leve strane, jedna tačka na glavi…bol…a sad mi je prijatno…kao da mi je izvukao iz glave jednog malog demona…on je beba i još ništa nije radio…ja nisam ni bio svestan, ali je anđeo to uradio da se ne razvije…ali …NE MOŽE, TEK TAKO, DA IZVUČE DEMONE KOJI NEŠTO VEĆ RADE…ja ne bih izdržao da mi on izvuče te velike demone, jer bi pružali neverovatan otpor…da li može u anesteziji?…Da, totalnoj, ali i T. i anestezija demona, jer demon može, uvek, da me probudi iz anestezije…a, kakva je anestezija za demone?…Najosetljiviji su nakon kad su zadovoljili svoju želju…taj neki period…osećaju…nisu, tad, toliko aktivni, jer uživaju u tom zadovoljstvu…treba ih uhvatiti u tom periodu i onda im koknuti anesteziju…Kako?…Pa, igla i špric i pravo u arteriju…, (smeh…)…to je način kako on meni da izvuče demone a da ja preživim…već da ja njih postepeno da smanjujem, a ne da anesteziram…moram da učinim da se razbole, ali da oni, toga, nisu svesni…onda se njihove potrebe smanjuju, kao kod čoveka, a oni, pri tom, to ne znaju…kad se skroz razbole, onda sve njihove želje se pretvaraju samo u jednu, u želju da ozdrave…taj trenutak treba iskoristiti, jer tad mogu da ih prevarim…Kako?…mogu da ih pustim da umru, ali to je loše, jer to privlači nove demone…ne moram da ga eliminišem, već da ga održavam stalno bolesnim…a AKO ŽELIM POTPUNO DA GA ELIMINIŠEM, ONDA MORAM DA SE ODREKNEM TOGA ŠTO JE ON RADIO…ILI DA PREUZMEM ODGOVORNOST DA TO JA RADIM, SVESNO, UMESTO NJEGA …jer demoni koji to rade, umesto mene, preuzimaju odgovornost i mene onesposobljavaju da radim korisnije stvari…ali posledice osećaju oni…
ZAKLJUČAK (kaže anđeo*): “Demone treba umanjiti, a potpuno eliminisati je velika odgovornost i veliko odricanje od stvari koje se, inače, u životu rade…pa i samo hranjenje, jelo, je pod kontrolom jednog demona…ako bih preuzeo potpuno odgovornost, morao bih da budem svestan svakog atoma hrane i gde da ode, da sam raspoređujem, a to je jako komplikovano, a to radi jedan demon, koji pri tom uživa…ne bih umeo tako dobro to da radim kao on…ali nisu svi denoni isti… bez nekih je nemoguće živeti, ali bez nekih se može, nisu potrebni”…Sledi priča o jednom demonu kojeg je T. želeo da upozna, svog demona, ali ukratko…
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 13:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

9.2. JA SAM DELFIN U TELU AJKULE

Probali smo prvo kao punjenje energijom odlazak na more. Plaža, sunce, slana voda, šetanje po plićaku, bućkanje u vodi. Onda je ona plivala, jer joj, posebno, treba plivanje. A zima je, ovde nema zatvorenog bazena.Što zbog tela i mršavljenja, a sve ovo i zbog izgleda, bubuljica, da malo pocrni (naravno, kako reče anđeo, ljudi u ovo ne veruju, da može regresoterapijom i da se pocrni ili izleče bubuljice, dotera koža...kao da je telo stvarno na moru, ali može, malo dužim tretmanom). Onda sam joj rekao da gnjura, što duže i dublje, pa smo prešli, zbog neke posebne realizacije na ribe.
Prvo je bila ajkula. Opasna, velika, kao mnogo vrti perajima, ali je i usamljena. Nema ni puno riba u njenoj blizini. Ali, oseća se jaka, moćna, kao ranije realizacija sa lavom...i ništa. Onda sam joj rekao da bude DELFIN i da uporedi. Kao delfin joj se mnogo svidelo. Bila je- SREĆNA! Neverovatno koliko je opuštena i ima i društvo, druge delfine i ribe, nije usamljena.A posebno što se igra, skače, izvodi razne akrobacije, oseća svoju nežnu kožu i telo, lakoću, bezbrižnost.Bukvalno ne samo vrlo zadovoljna, već upravo- srećna. Onda smo uradili jednu posebnu meditaciju: da bude delfin, iznutra, ona, ali da bude, ujedno, i sa telom ajkule, spolja.
"Delujem nekako opasno...ali sam dobra...ima više riba...osećam kao da sam...delujem zastrašujuće...ko me ne zna...ali kad počne da priča sa mnom vidi da sam pozitivna, dobra, vesela...lepo je...ne sme neko da me baš...da me zeza..."
Raymišljam,... mnoge devojke, danas, vole da budu ajkule. Opasne. Ali više kao odbrana. Ne znaju da je mnogo bolja varijanta ova, unutra delfin, srećna, zadovoljna, ispunjena, a samo spolja, za neke osobe, ajkula. Jer samo ajkula i nije baš neki užitak, nije potpun užitak. I ovo je priča o razdvajanju i spajanju, dva sveta.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 14:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

. DEVOJČICA M.K, 16 GODINA, PRVA SEANSA

Ova seansa je snimana, tonski, od početka, pa, uz saglasnost devojčice i roditelja, možete i da ćujete tačno kako je protekla i kako protiče ova seansa, pogotovo što je to prva seansa.
Došla je po nagovoru majke, sa kojom sam radio pre oko godinu dana. Prvi razred, problemi sa školom, matematikom, strahovi, često se svađa, ne oseća da ima prijatelja, nezaštićena, …
OK, radimo. Upoznata je kako to ide i napisala pitanja- teme, koje je zanimaju.
“Pošli smo….letim…kao da imam krila, u stvari imam krila…letim visoko…sviđa mi se, nekako je skroz opušteno, laka sam…idemo da nađemo anđela…dolazim do neke velike crkve…ulazim unutra…da ga nađem…vidim njegovu sliku…gore, sa leve strane…to je on…ali je to samo slika…nije stvarno…,
…a zašto je to potrebno- pitam…
pa da znam kako izgleda…pa da ga tražim dalje…,…je li to crkva poznata,ova u gradu?…nije, to je neka crkva gde se okupljaju anđeli, drugačija, ali vrlo liči…letim dalje i kao da stižem do nekog dvorca…kapija…,
…jeli otvorena, jel možeš da uđeš?..,
…aha, ulazim i on me čeka, ispred vrata….kaže da dođem…,
…kako izgleda? –pitam…
pa, kao na slici, mlad je, ima lepu dugački kosu, ima krila, kao nešto belo obučeno, i dole…,…pozdravio me…ali je ona žensko,…
ok, kako se osećaš?…
pa lepo, prijatno…kaže da uđem, hoće nešto da mi kaže…,
…ok, uđi…,
…pauza…
šta kaže?…,
…kaže da moram više da poštujem roditelje…da se ne ponašam, prema njima lepo…da pazim šta pričam, jer ih ponekad vređam…,
…kako?…
pa kažem majci, na primer da je veštica i ona se naljutila…to nije lepo…
ok, pitaj anđela kako da ti pomogne, kako to da realizuješ, da bude bolje…,
…kaže da će sad da mi pokaže, da ja uđem u telo majke i da vidim kako se ona oseća…
tužna je i razočarana…misli da je sve uradila najbolje, za mene a sada ne zna šta je pogrešila i zašto sam joj to rekla…oseća kao da nije dobra majka, a ne zna zašto…,
…ok, a kako bi bilo da joj kažeš nešto lepo? Kako će da se oseća…,
…evo, rekla sam joj: ti si brižna majka…i odmah se promenila…hoće nešto lepo da mi spremi,… neke kolače…drago joj je…i ja se osećam bolje…,…tako smo radili razmenu i sa ocem i sa bratom, koga voli da naziva majmunom i …,…

ovo sam postavio KAO JEDNOSTAVAN PRIMER... ALI I VEZBU, ZA SVAKOGA...
KAKO DA - SAOSECA... I RAZUME... DRUGE...
prvo - SVOJE NAJBLIZE...
ULASKOM U NJIHOVA TELA...
I - RAZMENOM...
kao i IZBALANSIRANJEM... NEDOSTATAKA...
nadogradnja, bez potrebe reinkarnacije... i PROSIRENJE - SVESTI...
dakle, OCIGLEDNO -
PREDAJOM...
SEBE...
DRUGOJ OSOBI...

pozdrav svima...
nadam se da sam ovim danasnjim postovima i citatima
NEKOGA INSPIRISAO... NA NESTO - LEPO...

Laughing Laughing Laughing
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 15:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To sam imao realizaciju, zaista vrlo neobičnu, kada su dve osobe bile u istom telu, ali, naravno, uz saglasnost obe osobe.

Alex,

Na sta konkretno mislis kada kazes da su dve osobe u istom telu?SAglasnost na svesnom ili nesvesnom nivu?Mozda klasicna zaposednutost?

Svidja mi se tvoja prica (ipak govoris na osnovu prakse),ipak ne bi ja to s'tim iznutricama,krvlju,odsecanjem glave...Te vise inteligencije su bas zato vise sto su upoznate sa nasim,duhovnim,mentalnim stanjem pa nam valjda mogu u skladu s'tim i suptilnije prici i proveriti nasu posvecenost....
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 15:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo i dela opisa postseansi... dakle ono sto je osoba uradila sama, kod kuce... ali sa mojim odobrenjem... posle par seansi...
samo mali deo, zbog zastite intimnosti osobe...

I videla sam sebe sa onim zrakom sto izlazi iz 3. oka,
( ovo smo radili vise puta... otvaranje treceg oka...)
ali sad je zrak bio zlatne boje. mogla sam sa njim da vidim kroz ljude - njihove organe. Zamislila sam onda pojedine ljude iz zivota, kako ih pregledam,
i onda sam videla celu planetu Zemlju i osetila LJUBAV prema svima,
SVEOPSTU LJUBAV.....
Fenomenalan osecaj - svi smo povezani i ..... ma neopisivo....
to je kao kada posmatras nesto LEPO - dakle kao LEPOTA ali za razliku od nje,
ljubav je STEPEN VISE ahhahahaha!!
LJUBAV JE ODUSEVLJENJE !!

Druga stvar - u sakama sam osetila nesto ...neverovatno....
( prethodno smo radili i nacin lecenja bioenergijom... otvaranjem kanala... sa ulaskom energije, od andjela... pa kroz telo, temenu chakru... i kroz ruke i dlanove...)
NESTO JE KRUZILO U MOJIM SAKAMA !!
I to je bio toliko jak FIZICKI osecaj !
Pretpostavljam da je to neka energija ?
Covece, toliko intenzivan osecaj, da sam se UPLASILA !
Pocela sam da mislim "sta ce sad da bude" "andjele, reci mi" itd... hahahaha.
Onda sam pokusavala da uticem na taj osecaj - rekla sam mu da se zaustavi.
Onda se primirio, ali je i dalje mrdao.
I tako.... onda sam polako i neprimetno - zaspala Sad((
...
Sinoc - sam citala na netu nesto malo o Majama. I naravno - sanjala sam o Majama!
E sad, ovako je to bilo:
Neka zena mi prica o Majama, ili cita. I ja vidim taj papir na kome je taj tekst ispisan.
I razumem sta prica. I to je nesto mudro i zanimljivo.
I - TRUDIM SE IZ SVE SNAGE DA TO ZAPAMTIM ! U SNU !
I onda se desava da se budim iz sna, ali u DRUGOM snu, gde smisljam nacin da zapamtim tekst. Pa sam se dosetila - ja cu da kucam na tastaturi txt - preko tog texta, tako da ga osvetljavam! hahahha. Onda se budim u sledecem snu, gde kontam da je ono prethodno san, i da mi taj papir nece ostati - jer je on deo sna! I razmisljam, ako sad ustanem i odem po svesku, razbudicu se i dzabe mi sveska ako ne mogu da se setim txta!
joj ma ludilo hahahahha......

ovo je opis lucidnog sna... t.j. dozivljaj svesnosti u toku sna... sa vise nivoa...

pzz

nadam se da se OSECA - ENERGIJA... DOZIVLJAJA...
LJUBAVI... ODUSEVLJENJA...
ISPUNJENJA...
REALIZACIJA
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Feb, 2010 15:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::
To sam imao realizaciju, zaista vrlo neobičnu, kada su dve osobe bile u istom telu, ali, naravno, uz saglasnost obe osobe.

Alex,

Na sta konkretno mislis kada kazes da su dve osobe u istom telu?SAglasnost na svesnom ili nesvesnom nivu?Mozda klasicna zaposednutost?

Svidja mi se tvoja prica (ipak govoris na osnovu prakse),ipak ne bi ja to s'tim iznutricama,krvlju,odsecanjem glave...
Te vise inteligencije su bas zato vise sto su upoznate sa nasim,duhovnim,mentalnim stanjem pa nam valjda mogu u skladu s'tim i suptilnije prici i proveriti nasu posvecenost....

Draga Valen,

dve osobe u jednom telu... mislim na ulazak druge osobe, suptilno, astralno i mentalno, u
tu osobu... dakle 2 komada 4d... u jednom telu 3d...
ne znam da li sam razumljiv... nesto kao SPAJANJE... STO LJUDI OPISUJU... da zele da se SPOJE, SA BOGOM... tako je i ovo SPAJANJE... U JEDNOM TELU... ALI, IPAK - DVA RAZLICITA BICA...
na primer ja i partnerka... i sl...
DAKLE - U LJUBAVI... I UZ SAGLASNOST, KOJA SE PODRAZUMEVA...
inace sam vec opisao, mislim, da je pre izvesnog vremena jedna moja ucenica mislila na mene, na daljinu... i projektovala svoje astralno telo kod mene, mog fizickog tela...
i HTELA DA UDJE, U MENE, MOJ UM I MOJE TELO...
I - JA SAM JE PUSTIO... JER JE TO ZELELA... I JER JE TO ZELELA - IZ LJUBAVI... ili postovanja, svejedno, prema meni, ALI I KAO UCENIK, DA SE POVEZE SA MOJIM UMOM... I TELOM...
pa sam joj to - dozvolio, naravno...
I JAKO LEPO SE OSECAO... KAO PRODOR VELIKE LJUBAVI U MOJE TELO, FIZICKO...
...
ZAPOSEDNUST JE - SLICNA... samo se tu ne radi o SVESTI... nego jednostavno OSOBA NI NE ZNA DA NEKO DRUGI MANIPULISE NJOM... i to, obicno, nije bas osoba sa 3d... nego SA SUPTILNIJIH PLANOVA...
ali, to nema veze sa ovom da kazem realizacijom...
nadam se da sam razumljiv, ... ako nisam, slobodno pitaj, da razjasnim
............................

Te vise inteligencije su bas zato vise sto su upoznate sa nasim,duhovnim,mentalnim stanjem pa nam valjda mogu u skladu s'tim i suptilnije prici i proveriti nasu posvecenost....

..............................................

da, potpuno si u pravu... ONI SU UPOZNATI... I ZATO I ZNAJU STA RADE, hahaha...
nekome ovako, nekome onako...
NEKOGA I DA - OSLOBODE STRAHOVA...
A NEKOGA I DA - OCISTE... OD - CRNILA...
e, sada, mozda ovo treba da objasnim...???
poenta je - ZASTITA ... I - LJUBAV...!!!
i - POVERENJE... VERA...
i, znaju dobro i TACNO... KOLIKO I KAKO...
naravno, posle PRVOG DELA, naizgled RUZNOG...
SLEDI - CISCENJE I ISPUNJAVANJE - POZITIVNOM ENERGIJOM...
JER, RADE SE - OBE STRANE MEDALJE...
naravno, ti... ili bilo ko... moze da kaze: heeeej, DAJ MALO I LEPOG... ne svidjas mi se - OVAKAV... i, vrlo moguce, najverovatnije, da ce i andjeo da promeni IZGLED... I TO STO RADI... REALIZUJE...
ne znam, opet, jel sam razumljiv, a VOLEO BIH DA JESAM...
pa pitaj slobodno... ili bilo ko...
NE MORA SVAKO NI DA SE SLAZE SA OVIM... NITI SA OVAKVIM RADOM - ANDJELA...
nekada je i SAMO LEPO...
ZAVISI - OD - POTREBE ZA BALANSIRANJEM... I - CISENJEM...

hvala ti na pitanju,

Laughing Laughing Laughing

pozdrav
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 19 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 245146 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13715 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 28764 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 58390 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14011 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19917 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16914 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)