PREDANA - SLUŽBA – BOGU – IZ – LJUBAVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 11 Feb, 2010 20:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
ne znam, brate Istina, jel ima nesto bolje... samo znam da to umem i mogu... kad god hocu... iz raznih iskustava... dovoljno da - pomislim... SETIM SE... I - KOMBINUJEM...
po zelji...

Lovac u zitu:Sve sto mozes da zamislis to onda i imas....
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 11 Feb, 2010 21:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::
Citat:
dragi moji,
moram da se IZVINIM... jer sam, citajuci ponovo, svoje postove ( obicno ih procitam barem dva puta, naknadno, da bih mogao i sam da se nesto naucim... ili jednom da budem iznutra, u tome... a drugi put sa strane, kao posmatrac)..
osetio da moze da izgleda kao: JA... pa JA... a da drugi samo - blenu... kao, auuu, svaka cast sta si sve postigao... sam... ili nista narocito
...

Stvarno Alex,ja,ja....
I kad kazes mi ti mislis ja,i kad kazes ti,oni ti mislis ja Razz ???

draga Valen,
iz plemena, odakle ja, pa ja... dolazimo...
mi nemamo razlicite nazive, kao vi na zemlji za: ja, ti, oni... mi, vi...
pa mi je malo teze da se ukljucim u sve... pojmove... i podele...
i, razdvojim...
to se ucilo u skoli... da postoji jedno... carstvo... jedno pleme...
gde smo svi... ja, pa ja...
malo zaboravljeno... u vremenu...
ALI - POSTOJI... VECNO...

Smesno Smesno Smesno

Partysmiley
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
valen
Majstor

Poruka Poslao: 11 Feb, 2010 21:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U bre,pa vi svi isti!Ne mozete ni da pogresite u mraku!
Cool Nije zanimljivo!
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Feb, 2010 21:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
ne znam, brate Istina, jel ima nesto bolje... samo znam da to umem i mogu... kad god hocu... iz raznih iskustava... dovoljno da - pomislim... SETIM SE... I - KOMBINUJEM...
po zelji...

Lovac u zitu:Sve sto mozes da zamislis to onda i imas....

opasna si ( mala)... hahaha...
izvini sto cu da te ispravim... za nas je to slicno, ali izgleda ovako:
SVE STO MOZES DA ZAMISLIS,
(A STO NE MOZES - MOZE TVOJ ANDJEO...)
TO ONDA I - JESI...!!!

naravno, moze i ono prvo... tvoje...

ovo bi trebalo da bude INSPIRACIJA... ZA SVAKOGA...
svejedno prvo ili drugo... poenta je da MOZE SVAKO... OD VAS...
JER, SVAKO IMA SVEST o kontinuiranom vremenu, pa tako i o proslosti - SAMO SECANJEM...
imas, kako ti kazes, jednu lutku, na primer, OVO JE VEZBA... JEDNOSTAVNA...
odes u obdaniste... MOZE I SECANJEM... a ko nije bio, moze i sutra u prvo obdaniste da ode...
onda SEBE POVEZES SA NEKIM DETETOM... najbolje sobom, kao dete, opet secanjem, jer je to najlakse, za svakoga, ostalo su, ipak, visi nivoi, ALI MOZE - SVE...
onda se igras, tom lutkom...
pa, uzmes drugu lutku... i opet se igras... na razne nacine, ZAVISI I OD LUTKE, je li musko ili zensko... i sta te najvise privlaci... mazenje ili otkidanje glave...
ili borba... ili ljubav...
i, tako... koliko hoces...
TI SI - TA... LUTKA...
jer si, kao dete, sposobna JEDNOSTAVNO I PRIRODNO... DA BUDES - LUTKA...
i, dozivis sebe... na sve nacine... kako se igras... sa sobom...
znaci i jeste: ja... i ja...
samo je pitanje VELICINE... i odnosa...
ti si i dete... veliko u odnosu na lutku... ali i lutka... koja radi i oseca to kako se ti igras, njom...
i, ona, lutka... ce JEDNOM, DA PORASTE... I - BUDE - DETE...
i da se igra sa drugim lutkama...
jer I TI - TO - MOZES DA ZAMISLIS... I - BUDES...
a, sto se tice posedovanja... manje je bitno... mozes i da OSTAVIS, U OBDANISTU...
IZADJES... I - ODES KUCI...
ne moras da je poneses... bukvalno...
DOVOLJNO JE - PONETI... SECANJE...
a, sutra mozes da nastavis, opet, u obdanistu...
...
naravno, pisem za svakoga, jer SVAKO... KO CITA... MOZE DA BUDE - DETE...
znaci - VEZBA JE - JEDNOSTAVNA... i svako ima tu DOBROBIT...
...
a, mi... smo i malo drugaciji... pa kombinujemo i vremena...
kao sto vidisi i razumes NI TO NIJE BAS KOMPLIKOVANO...
jer, kada si odrastao... to znaci samo da si DETE... U BUDUCNOSTI... kao covek...
onda, kada objasnjavas detetu... za tebe je to proslost... i sadasnjost... ali, ti dolazis iz njegove - buducnosti...
i, mozes da menjas... lutke... i nacine igara...
LEPO... ZAR NE...???

Thinking2

Ridinghorse

Totepitam

Bdance

Poljubac...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Feb, 2010 22:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U bre,pa vi svi isti!Ne mozete ni da pogresite u mraku!
Cool Nije zanimljivo!

hahaha...
pa, nisam rekao da smo svi isti...
nego DA SE NE RAZLIKUJEMO...
a, to nije bas sasvim isto, zar ne...???
i, zasto nesto ne bi mogli... da pogresimo... i u mraku...
ako TI MISLIS TO... onda - POSTOJI... za sve... zar ne...???
i za tebe... i za mene... pojedinacno, ako tako vise volis... ili je lakse...
SVEJEDNO...
mi samo ulazimo i izlazimo...
tamo... ovamo... tamo...

Smesno Smesno Smesno

Poljubac...
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 11 Feb, 2010 22:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa ne znam,nisam ja bas iz tog plemena..Ozbiljno sad,ekstremne situacije zahtevaju extremna resenja.Meni bi te "igre" bile pod extremno ali neophodne usled nekih tezih emotivnih trauma.Onda to ima smisla.
Naravno,ako si ti to toliko dobro savladao (a iz prilozenog se vidi da jesi),da mozes svakodnevno da se na taj relaxiras onda ne vidim tu nikakav problem.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Feb, 2010 22:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa ne znam,nisam ja bas iz tog plemena..Ozbiljno sad,ekstremne situacije zahtevaju extremna resenja.Meni bi te "igre" bile pod extremno ali neophodne usled nekih tezih emotivnih trauma.Onda to ima smisla.
Naravno,ako si ti to toliko dobro savladao (a iz prilozenog se vidi da jesi),da mozes svakodnevno da se na taj relaxiras onda ne vidim tu nikakav problem.

pa, svako se igra - kako hoce...
neko extremno... neko samo drzi, lutku, po ceo dan, stisnutu... i nikome je ne da...
ili samo vozi kamion... po ceo dan... ili jede i spava... ili se samo sminka...
poenta je da ima raznih lutaka... i raznih mogucnosti...
ma... ja se relaksiram slusajuci muziku, devocijsku... sa ili bez projekcije...
moze i samo UHO... samo zvak... moze i sa slikom...
i, gledanjem u predivnu kosu i oci... usta... lice... stopala... MOG... Krishne...
iako je on, za svakoga... eto vidis, u ovom slucaju je, nekako i ILUZIJA da je moj...
...
a ovo ostalo, sa lutkama... pa, kao sto napisah: udjem i izadjem...
kad mi se igra - igram se...
ili - kad je vreme za igru... sa nekim...
zaljubljivanje... i - prihvatanje...

love3 love3 love3
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 11 Feb, 2010 22:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo,ukljucujem se onda i ja.Ja cu samo da se sminkam Shocked
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Feb, 2010 23:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo,ukljucujem se onda i ja.Ja cu samo da se sminkam Shocked

SUPER... to mi se svidja...
KREATIVNO... LEPO... ZENSTVENO...
a ja lako mogu da udjem u telo - gledaoca, bdw - fotografa, koji samo gleda...
iz secanja, laganica... i Da uzivam - U LEPOTI...
ETO, SAMO - GLEDAJUCI...
vidis... ne mora nista - extremno...
skoro obicno, ali NADAHNJUJUCE - LEPO...

Laughing Laughing Laughing

p.s. ne znam, samo, da li je ok... za tebe... da i drugi gledaju...
svi, sa foruma, hahaha...
Shocked
Rolling Eyes
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 11 Feb, 2010 23:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zavisi od toga sta je za njih lepota.
Pozdrav Very Happy
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 18 Feb, 2010 22:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo malo nekih, kao, vezbi... sa seansi, novijih... i realizacije...
koliko ce to moci neko da uradi sam, ne znam... ali vredi pokusati... sve je moguce u nekoj dimenziji i vremenu...

1. SAMOIZLECENJE... uz isceljivanje rukama

Mala GLUPACA, plavusa, jel te... nije mogla iz tri pokusaja da iskapira i nauci se, na seansama - KAKO SE RADI ISCELJIVANJE - SAKAMA... takozvanom bioenergijom...
a posto smo bili stigli i do ginekoloskog pregleda... koji je kod zena vrlo bitan, nadam se da se ovo razume... ne samo kao pregled trenutne situacije i stanja zdravlja, VEC I PREGLED BUDUCIH SITUACIJA... I MOGUCIH POTENCIJALNIH OBOLJENJA, dakle na suptilnijim nivoima... KAKO BI SE OVI - SPRECILI, t.j. oboljenja, ali sa ciscenjem karme... a NE PREBACIVANJEM, T.J. - IZBEGAVANJEM... za druge zivote ili prilike...
ovo je bila jedna sentenca, DUHOVNO POIMANJE LECENJA...!!!
KAO JEDNA MEDITACIJA, ILI - SPOZNAJA... SAZNANJE...

- druga realizacija je druga rec : GLUPACA... ovo kada ja kazem, to znaci - KOMPLIMENT, jer se ovde rade - DUHOVNE STVARI, koje se, dakako VRLO RAZLIKUJU OD MATERIJALNIH... pa i poimanje GLUPACE, u duhovnom svetu i REALIZACIJA - ISTE, znaci - OSLOBADJANJE OD DVOSTRANOSTI:
PAMETAN I GLUP...
a to sa sobom nosi i sva druga OSLOBADJANJA, vezana za GRANE OVOG DRVETA... kao sto su razni strahovi, neprihvatanja sebe i druge kao glupe, vrednovanje... ovo nije lepo... manje je vredno... kao i ILUZIJE vezane za ova pitanja... a sa tim i mogucnosti da nas prevare... ili varaju... drzeci se snaznO dami jesmo, kao pametni... a ispada - glupi...
malo mozda teze za razumevanje... ali ima vremena za sve... kao i one pricice o demonima...
dakle, mala - ovo je iz milste... je ispunila zadatak - da USPE DA BUDE MALA GLUPACA...
I DA - OSTANE I ZIVA I ZADOVOLJNA I ZASTICENA I - SLOBODNA,,,
to ne znaci da je tako SAMO AKO JE GLUPACA, naprotiv, SVE JEDNO... ali ovo, biti glupaca jeBIO - PROBLEM... SAMOSPOZNAJE I PRIHVATANJA... SEBE I DRUGIH...
ko razume - shvatice, naravno...
dakle, nije mi bilo tESKOzbog tog uspesnog zadatka... da i po treciput i objasnim i POKAZEM ... KAKO SE RADI - SKENIRANJE TELA... dakle, posebno zenskih organa.. i KAKO SE RADI - ISCELJIVANJE, KONKRETNO, LAKO I MOCNO:

dakle, naravno, posto ja radim UZ POMOC I PODRSKU ANDJELA... bilo je potrebno da se dodje do andjela... i SA NJIM... ZAJEDNO... DAKLE BITNA REC - ZAJEDNO, sa njim...
uradi skeniranje i isceljivanje...
jer, plavusa je to pokusavala SAMA, pa onda... aha... neki trnci u sakama, pa ne znam ovo ili ono... a KARMA MOZE I DA SE PRENESE... ILI - ZADRZI - TUDJA - BOLEST, ili bol... sa,kao, pranjem ruku posle, hihihi... tako se negde nacitala knjiga i primila...
dakle, andjeo je POVEZAN SA NJOM... GLAVA IZNAD GLAVE...
SAKE NA SAKE...
I NOGE STOPALA,NA STOPALA...!!! SA ANDJELOM...
I, onda ide... MAZENJE SVOJIH ORGANA... ILI TUDJIH, u slucau da se radi sa drugom osobom...
OVO JE INACE - INICIJACIJA U ISCELJIVANJU... koju radim na seansama, ne bas na prvoj, naravno...
dakle, ne salje se neko svetlo, belo ili zlatno , lalala... ili ljubav... ili ne znam sta vec sve pise po knjigama i forumima...
NE ZAMISLJA SE - NISTA... niti je ovo ikakva vezba...
jednostavno, sa andjelom, zajedno... se uzme jedan organ, koji SE VIDI KAO MALO SIVKAST... I - POMAZI SE, KAO MALA BEBA...!!!
DOK NE POCNE DA SE - SMEJE,simbolicki, naravno, ali je sve jasno...
onda sledeci organ i tako dalje...
naravno, kad se dodje do MOZGA... ONDA TREBA MALO VISE DA SE PORADI...
na zalost... i zbog raznih informacija i sa foruma... i iz raznih knjiga... i zbog raznih vezbi... prethodnih...
ali, o tom - potom...
zato sam bio postavio PITANJE - SEBI I SVIMA:
ZASTO - JA - PISEM...???
DA ZAVEDEM NEKOGA... KO JE SKLON DA BUDE PREVAREN... IL DA SE POMOGNE... IZLAZECI IZ EGA
I PITANJA - MOCI...
I - OBOZAVANJA...
...
DAKLE, OVO JE BIO PRIMER kako se radi- ISCELJIVANJE... sa inicijacijom...
cak i bez potrebe da se ide u prosli, neki, zivot... ili u uzroke...
ovo verovatno je malo teze za Valentinu... ali, moguce su i operacije, na visim nivoima... ili neka druga tehnika koju ja jos nisam radio... ali radicu, verovatno...

Laughing
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 18 Feb, 2010 23:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pricica o demonu kojeg nije moguce - ubiti...
jer je DEO NAS, t.j. te osobe sa kojom sam radio seansu...
a, radilo se o nekom projektu, radu i nedostatku i volje i inspiracije povezano i sa strIahovima, nekoliko vrsta...
naravno, prvi problem je bi OTKRITI DEMONA... i kako izgleda i sta radi i sta je njegova funkcija, kao i na koji nacin ometa osobu... i da li joj je potreban, ceo... ili u nekim delovima...
kao sto NIJE POZNATO... BAS... demoni postoje i pojedinacno, raznoliki... ali umeju i DA SE UDRUZUJU... U JEDNOG, VELIKOG... ono sto se mi LJUDI - TEK UCIMO, NA ZALOST...
NE ZNAJUCI DA SU DEMONI... U OVOJ TEHNICI UDRUZIVANJA I REALIZACIJE - BITI - JEDNO... CAK I NESVESNO... ISPRED LJUDI...
ali da ne prekomplikujem,jer bi ovde mogoloda bude podosta analize i znanja... bitno je da se resava ju problemi, ili jedan po jedan, ILI - KVANTNO... SA GRUPOM DEMONA...
dakle, kada smo dosli do te OSOBE, tog demona... koji je skroz bio zaduzen ZA ODUZIMANJE VOLJE... I INSPIRACIJE... CAK SE I ISPRECIO - FIZICKI... da nije moglo ni da se pridje - REALIZACIJI I OSTVARENJU - PROFI PROJEKTA, VEOMA BITNOG I KORISNOG, za tu osobu... I SIRE... A, NADAM SE, KASNIJE... DA CE BITI I PROSIREN PROJEKAT, UZ POMOC BICA SA RAJSKIH PLANETA... ANDJELA ITD... JER JE - DOBROBIT I SIRE, za druge, mnoge, ljude...
dakle, bilo je SUOCAVANJE SA TIM DEMONOM...
naravno, nista strasno... ni ruzno... jr ova osoba je vec imala PRIPREMU, a izvinjavam se sto to nisam napisao... ali napisacu - kasnije... kakvu pripremu... dakle nesto slicno PROPUSTANJEM DEMONA I NJIHOVIH NAPADA,A NE BORBA I RAT...
DAKLE, OSOBA JE SUOCENA SA DEMONOM I PRVO JE BILO - RAZMISLJANJE... STA SAD I KAKO... ne kao sa opasnim i strasnim demonom, nego kao,malte ne sa OGROMNIM DETETOM, FIZICKI OGROMNIM I MOCNIM... ali ne i opasnim...
NARAVNO, IZMEDJU OSTALOG SAM dozvolio OVOJ OSOBI I DA UBIJE DEMONA, AKO HOCE I AKO CE TO DA POMOGNE, MADA - NAPOMENA, ZA SVE:
UBIJANJE DEMONA - UVEK - PRIVLACI - NOVE DEMONE.... jasno i zbog cega, zbog ubijanja... krvi... mozda i strahova, bola...
dakle, osoba jeste to pokusala i iskapirala da OVOH DEMONA NIJE MOGUCE - UBITI...AHAAHAAHA...
i, onda smo presli na druge nacine... i ISTRAZIVANJA... RAZNE PONUDE ZA ZADOVOLJENJE DEMONA... ALI, NISTA NIJE POMOGLO...
onda je dosla IDEJA... Idea

DA SE DEMONU DA NEKI ZADATAK, DA RESAVA... a za to vreme ce ova osoba moci da radi svoj projekat... slicno kao i saponudama, KADA SE DEMON ZADOVOLJI, SKROZ... ONDA IMA NEKAKVA PAUZA, U UZIVANJU... PA JE DEMON NEAKTIVAN... ODMARA SE... pa ga je tako moguce prevariti i iskoristiti to vreme za sebe i svoj projekat, rad, DUHOVNI...
a,ovde je bilo u pitanju i VOLJA...
pa, dobro... probalo se sa raznim zadacima, enigmama, ukrstenicama... I OVAJ DEMON JE SVE ZNAO DA RESI... GOTOVO U SEKUNDI... PAMETAN NEKI DEMON... pa nije bilo sanse da se ZAUZME, NEKO DUZE VREME...
e, na kraju... jel te... NA KRAJU... IPAK SMO MORALI DA POTRAZIMO POMOC OD ANDJELA... ZA RESENJE PROBLEMA... I RESNEJE JE BILO:
ANDJEO JE DONEO - PESCANI SAT... I DAO JE DEMONU...!!!
I, demon je gledao u sat... U SVAKO ZRNCE PESKA... I ZNAO JE - KAKO PADA... NA DOLE... pa je prelazio na sledece zrnce, pa na sledece,sledece...
i, onda, kako rece andjeo, KADA PREDJE SAV PESAK NA DRUGU STRANU,SAMO TREBA OKRENUTI - SAT...
hahaha...
KAKVA SIMBOLIKA... I KAKVA REALIZACIJA...
JEDNOSTAVNA, kao pesacni sat, A - TOLIKO UCINKOVITA... I OSLOBADJAJUCA...
NE ZNAM DA LI TREBA I DODATNO OBJASNJENJE, ALI OVA REALIZACIJA MOZE MNOGIMA DA KORISTI... I U SVAKODNEVNOM ZIVOTU... SA DEMONIMA...
ali i - KAO DEO SAMOSPOZNAJE...
T.J. spoznaje samog sebe... SA SVE SVOJIM DEMONIMA...
USPESNIM i PAMETNIM... RESAVACIMA PROBLEMA, hahaha...
nadam se da se pricica svidja... a ako i ne, svejedno, jedan ogroman problem, sa mnogo potproblema je - reseno... jednoj, barem, osobi...

Laughing
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 18 Feb, 2010 23:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas ti Hvala Alex!

Od plavusa si napravio glupace (ono jeste male,pa ti se kao oprasta) a od mene toliko bolesnu da mi ni andjeli ne mogu pomoci!

Ja se inace spremam u Tipharet kod Arhangela Rafaila i zamolicu ga da prvo pomogne nekim drugim osobama a onda i meni za moj "minorni"problem.

Ti ionako zvucis komplikovano!
Pozdrav
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 18 Feb, 2010 23:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

dakle, posto sam naveo - PRIPREME, ZA SUSRETE SA DEMONIMA, koje je imala ta osoba, a neke od svari vec opisujem ovde... evo nekoliko samo detalja, ukratko:

- bila je prica i rasprava: POBEDITI DEMONE... SAVLADATI IH... ILI IM SE - PREDATI... PROPUSTITI...
dakle, nema neke posebne vezbe... osoba je sanjala da je napadaju neki demoni, nevidljivi, ali tamni, teski... neprijatni... na grudi... i oko kreveta...
i, onda smo to uradili... da ih PUSTI... DA JE NAPADNU... I DA VIDI - STA CE DALJE DA SE DESAVA...
i, naravno, posto se PREDALAL, BEZ STRAHA, NARAVNO, POTPUNO... sa poverenjem u mene, KAO ZASTITU... jer ovo ne preporucujem nikome da radi SAM... znaci, ja ODOGOVARAM I ZA POSLEDICE, AKO SLUCAJNO BI NESTOKRENULO NAOPAKO...
dakle, te protuve su pocele da je jasu... i kada se prepustila... pocele su da je jedu... i PRETVARAJU U - LOPTICE, RAZNIH BOJA... koje vise nisu imale nikakvu nameru za napadanjem... cak su bile i simpaticne, sa svim raznim bojama...
onda us tu bila i neka koplja... dugacka,pa nisu se ni videle OSOBE... iza koplja, napadaci... i isto smo ponovili i sve je opet, nestalo...
naravno, tu je bilo i dosta prica, sa moje strane... o odnosu prema demonima i strahovima,o POBEDI I PREDAVANJU... o naoruzavanju i ZASTITI PREDAVANJEM SE...
pPREDAVANJE JE - PREDAVANJE... NECEMU... KAO - VERA... U BOGA... I VERA DA JE ON = SVE... I DA JE ON = VRHOVNI REZISER I ZASTITNIK...
dakle, U TOJ VRLO VISOKOJ REALIZACIJI = VERE.... NEMA SE = OD KOGA BRANITI...KAD JEBOG = SVE... OSIM, NARAVNO, AKO NIJE BAS VASA FUNKCIJA I ZADATAK,SPECIJALCA RATNIKA... ali, ja ovde, na seansama radim duhovne stvari... mao drugacije... za poimanje... mozda... ili na visem nivoima, da ne zvucim narcisoidno...
onda je I ANDJEO uradio neko zezanje sa tom osobom... prvo joj je dao trozubac...
ali, napomena, prethodno je, PRVO... DOSLO DO SAMOSPOZNAJE I DOZVOLJAVANJA SEBI I = POTPUNOG PRIHVATANJA, SA STRANE TE SOSOBE... DA ONA NIJE SAVRSENA...
DA ONA NIJE DOBRICA ANDJEO... VEC DA IMA I DEMONE, U SEBI I DA JE TO = SKROZ OK...!!!
I, KAD JOJ JE ANDEJO DAO TROZUBAC, KAO STO MAJU, NA SLIKAMA, BAREM, DEMONI, ona je pcela da gadja po autima... gromom iz trozupca... pa po ljudima... pa sva takva zezanja... KAO MALO DETE - DEMON, NEVALJALI I STETOCINA, CAK I UBICA...
onda joj je andejo dao, t,j, stavio I ROGOVE, djavoljske... pa REP... itd... tako da je LEPO,MOGAL DA UZIVA KAO DJAVO, ili demon barem...
naravno, i ovo je USKLOPU REGRESOTERAPIJE I REALIZACIJA, ovde, sa zatitiom, pa se nikako nikome ne preporucuje SAM da isprobava... vec samo SPOZNAJNO, lili zabavno, svejedno,
dakle, ovo su bile neke razne pripreme... kao i silovanja, ubistva... pa kasnije supcavanje sa demonom, drugog demona,jel te... U NJOJ... i nije bilo nesto strasno, cak uopste...
ali, ovde bih dodao NAJBITNIJU - SPOZNAJU... PO PITANJU : BRANJENJE SE... ILI - PREDAJE...
dakle, isli smo u dublju ili dubinsku analizu - STA TO, U STVARI, ONA I IMA SVOJE, TAKO MNOGO BITNO, NAJBITNIJE - DA BRANI... i odbrani, nezavisno od koga...
i - odgovor je bio... ne telo... ne sexualnost... ne od povreda, boli, patnje...
poenta je da postoji STRAH OD PREDAVANJA ZBOG - GUNITKA SVE MOCI...
.t.j POTPUNA - BESPOMOCNOST...!!!
da li je ovo,nekome, poznato... OD OVIH RAZTNIKA KOJI SPASAVAJU PLANETU ZEMLJU I COVECANSTVO od raznih napadaca ili manipulanata, programera...???
dakle, pitanje NAORUZANJA I SAMO - ODBRANE JE, JEDINO... PITANJE -
MOCI...!!!
DRAGA MOJA PRIJATELJICE KOJA RADIS SAMA... ali kao sluskinja, slepa... nekima...
UBEDJENA DA SLUSAS SAMO SVOJU INTUICIJU, A NE DA SLUZIS, VEEEERNO... onome ko te programira sa: nikome ne veruj, samo sebi... ja ti to kazem, hahaha...
ALI, O OVOME... KASNIJE...
( NIKAD NIJE - KASNO)...

Laughing
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 18 Feb, 2010 23:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas ti Hvala Alex!

Od plavusa si napravio glupace (ono jeste male,pa ti se kao oprasta) a od mene toliko bolesnu da mi ni andjeli ne mogu pomoci!

Ja se inace spremam u Tipharet kod Arhangela Rafaila i zamolicu ga da prvo pomogne nekim drugim osobama a onda i meni za moj "minorni"problem.

Ti ionako zvucis komplikovano!
Pozdrav

Draga Valen,
kod nas se to za plavuse kaze iz zezanja... barem tako mislim...
izvini ako sam te uvredio... kao i bilo koga drugog...
...
ovo za Tipharet mi nije poznato... ali ne vidim zasto ne bih mogao da koristim, kao i do sada... i tudja iskustva...
kontaktiracu Arh Rafaela... kada budem imao sledecu priliku vezanu za neko izlecenje... ako se to odnosilo na izlecenje... kao i za druge stvari, naravno...
svako novo iskustvo je za mene interesantno...
ovo komplikovano, za tebe... je ZA ISCELITELJE... INICIRANE, dakle one koji ce, kasnije, sami... sa andjelom, da se TIME BAVE... konkretno... SA DRUGIM LJUDIMA...
MOZDA I JESTE KOMPLIKOVANO... ALI ZAVISI I SA KOJEG MESTA SE GLEDA...
i - STA OSOBA ZELI... DA RADI, KASNIJE... sa svojim zivotom...
naravno, uvek je bolje - jednostavnije... samo sto je ovoj osobi, ovako - jednostavnije, da ne verujes... i - zabavnije...
onako je pokusavala i NIJE JOJ ISLO... a i bilo je napornije...
pa, sad uporedi...

pozdrav za tebe... i - sve najbolje...

Laughing Laughing Laughing
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 22 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 245045 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13714 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 28756 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 58372 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14008 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19917 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16913 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)