PREDANA - SLUŽBA – BOGU – IZ – LJUBAVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 18 Feb, 2010 23:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo i malo inspirativnijeg texta za laku noc... jednostavnije, nadam se...

SUSRET SA NAD - DUSOM...

jednom sam, ranije, opisao PRVI susret sa Nd dusom, cetvororukim Narajnom u srcu osobe... ovde moram da napomenem da ovo nema bas nikakve veze sa nekim tekstovima i opisima o nad dusi, LICNOJ, kao neki suoersoul ili OVERSOUL... sa hiperspejs putovanja od Svardlova... nego NAD - DUSOM kao POSEBNOM OSOBOM, DELA UNUTRASNJE ENERGIJE SAMOG BOGA... koji po kvantitet je, ipak, na ansu zalost, neki, a an srecu mnogih drugih, ipak RAZLICIT, od nas ... i, posebno... ON NIJE SAMOENERGIJA... VEC - LICNOST, LIK, sto bi se reklo, sa OBLIKOM, koju on moze damenja... i da nam se prikazuje... u NAJLEPSEM, ZA NAS, SVETLU. LIKU... IZGLEDU... I RASPOLOZENJIMA...

dakle, seansa ide ovako... zamolio sam andjela da je odvede do Nad duse...
i, andjeo je OTVORIO SRCE, njeno... u njemu je bila - jabuka... odgriznuta... za analizu nekome ko to zeli...
jabuku smo ostavili i krenuli, sa andjelom, u unutrasnjost srca, da potrazimo Nad Dusu...
i andjeo i ona su trcali, trcali, trcali.... strasno komplikovano, hahaha...
i, onda se andejo sapleo, kao... i rekao joj: DALJE MORAS DA IDES - SAMA...
mislio je - bez njega, jer i dalje nije sama, VEC SA MNOM, naravno...
i isla je dalje, usput je sretala nekakve ljude i dogadjaje, ali smo to zaobisli, sada.. nastavila dalje... i dosla do Nad duse...
prvo jako pozitivno raspolozenje,pa svetlost... i neka ogromna osoba... u beloj odori... toliko velika da je ona bila manja od palcice...
on ju je podigao, na dlan... i ona mu je ugledala lice... bio je, za nju, naravno,kao - ZEVS...
to jos nislo istrazili zasto, ali verovatno ima znacaja...
i bio je,prema njoj, kao neki DEDA... DOBAR... i pozitivan, zastitnicki... ali i kao otac, na neki neopisiv nacin... uz napomenu da joj je andjeo vise kao ljubavnik,kada sam je pitao da uporedi raspolozenja i odnose...
i onda je skakala po njemu, Zevsu... slocila na njegovu bradu, mazila ga... pa se kotrljala niz odoru... pa se popela i na glavu... sedela u njegovoj kruni... i bilo je tu jos puno igrarija... i onda joj je rekao: TI SI - PRINCEZA...!!!
na neko pitanje, verovatno, kao odgovor... za njegovo ponasanje, takvo... ili taj odnos...
Caca ce razumeti sta ovo znaci... kao i jos neki...
i, posle nekog vremena je spustio,mada smo imali jos dosta pitanja,za njega... i rekao:
ovo je dovoljno, za sada... videcemo se drugi put... i pozdravio...

Laughing Laughing Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 00:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ipak moram da dodam jos nesto, sajednim demonom, hahaha...
koji se TRANSFORMISAO U - BUDU...ahaahaaha...

dakle, ne znam dali po povratku sa susreta sa Nad Dusom, ... ili kasnije... ali, bili smo unutra, u njenom srcu... da ne napominjemkakve i kolike ovo ima veze sa otvaranjem srcane cakre... to jeste mnogo komplikovanije, sto kaze Valen... jednostavnije je radii neke vezbe, sa bojama i zvucima i zamisljati nesto...
dakle... unutar srca je bila galerija slika... OVO CU, TAKODJE DA RAZRADIM jer sam vec negde napomenuo neke smislove SPAJANJE I RAZDVAJANJE...
KAO I ULASKE U POJEDINE SLIKE... ILI ZIVOTE... ILI TELA... ZADRZAVANJE, NE PREDUGO, DA SE NE STVARA I PREVELIKA NAVIKA,NARAVNO... I IZLAZENJE IZ TIH SLIKA.... ZIVOTA... TELA... RAZMISLJANJA... STAVOVA... SUDA...
I, NA TIM SLIKAMA SU BILE RAZNE OSOBE... NJOJ NAJBLIZE... KAO I ODNOSI, POJEDINACNO, SA SVIM TIM OSOBAMA... I U OVOM ZIVOTU ALI I OD PRE... MADA NISAM JE KROZ TO PROVEO, SVE, JER RADIMO POSTEPENO, JEDNOSTAVNIJE JE...
I, DAKLE, IZMEDJU TIH OSOBA, POZNATIH... BIO JE I -
JEDNA DEMON...hahaha...
DEMON... I TO - U SRCU...
posto vec ima razna islustva, svakojaka... i ovo sa demonima i da raznim bozanstvima, obilaske hramova... razne susrete i sa raznim andjelima, pa Nad dusom... nista nije bio nekakav problem suocavanje sa navedeneim demonom...
i... predlozio sam joj DA ZAIGRA, SA NIJIM... DA PLESE...
POSTO SE VEC NALAZE - NA POSEBNOM MESTU... jer, srce je, ipak POSEBNO MESTO... zbog Nad duse... a i nasa, POJEDINACNA DUSA... SE NAJCESCE I NALAZI ISTO, U SRCU... mada, jasno je da moze da bude - SVUDA... I U TELU I U PROSTORU... kod nekih mislilaca, filozofa i umnih spekulanata je dusa najcesce U GLAVI... pa zato ekakda previse spekulacije znaci u DA BOLI GLAVA, preopterene vijuge, sto se kaze...
dakle, posebno mesto I POSEBNO MESTO ZA = PLES...!!!
JER PLES JE I - POSEBAN, INTIMAN, ODNOS... DVE OSOBE...
i jos posebnije, u MUSKO = ZENSKOM ODNOSU...
i, kada se to desilo,KADA JE POCELA DA PLESE, SA NJIM... DEMON JE POCEO DA SKIDA, T.J. SAMO OD SEBE...SU SE SKIDALI = RAZNI SLOJEVI... CRNILA, RUZNILA.... TUGE, BESA... OPASNOSTI... I POLAKO SE SVE TO PRETVARALO U SVETLOSNO BICE, SVE PUNIJE POZOTOVNE ENERGIJE I LE[OTE I = RADOSTI...
I, TAKO... SE, NA KRAJU... OD TOG DEMONA... presvalcenjem, pojavio...
BUDA... ILI SIDARTA, kako ona rece...

ETO JOS MALO SIMBOLIKE I LEPIH REALIZACIJA,KAO I KONTANJA...
LJUBAVI...
i - ODNOSA...!!

Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 00:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

O, Mighty Alex,

Ucini nesto na daljinu da prestane da me boli glava i razne neke boljke koje traju vec 3 dana!

Nisi komplikovan,navikli smo se vec na tvoje tekstove,tako da desifrujemo odlicno Exclamation

E,ta princeza vec bolje zvuci od onih demona!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 00:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::
O, Mighty Alex,

Ucini nesto na daljinu da prestane da me boli glava i razne neke boljke koje traju vec 3 dana!

Nisi komplikovan,navikli smo se vec na tvoje tekstove,tako da desifrujemo odlicno Exclamation

Draga Valen,

ti gledas na stvari bas samo sa svoje tacke gledista...
smisao ovih tekstova je i za neke druge osobe... koje bi da se ukljuce u ubrzanije vreme i povezuju... razne inkarnacije, stavove, razne prosle zivote, ali i buduce...
u koje mogu da zalaze... i da UZIMAJU... OD SEBE... ONO STO IM JE VREDNO I POTREBNO... i za ovu PROSLOST... ili sadasnjost...
ovo i jeste komplikovano, ali KAO I SVE... SAMO PRVI PUT...
DOK SE TO NE PROBA I DOZIVI... drugi put je to vec iskustvo... i znaci vec si - DRUGA OSOBA... ZAJEDNO SA TOM PRVOM... I MOZES DA KOMBINUJES...I DA BUDES ZAJEDNO, JEDNO... ALI, PO ZELJI... I ODVOJENO, POSEBNO...
SPAJANJEM I RAZDVAJANJEM...
ALI, moracu detaljnije i ovo... sa ulaskom u matericu... BILO KOJE OSOBE/// KAO BEBA, NERODJENA...
ILI... STAVLJANJEM U MATERICU - SVOJU... BILO KOJU OSOBU...
TO ZNACI - BITI - JEDNO I ZAJEDNO...
opisacu posle... ili drugi dan... ima puno toga... samo javi sta je interesantno, kada sam raspolozen za pisanje...
...
znaci - ZA TEBE... KAO DRUGACIJU OSOBU... POSTOJE I DRUGACIJE REALIZACIJE... KONKRETNE... I LEPE...
mozda ti nesto napisem na p.m.... mislim da bi to razumela, a lepo je... a nije bas za javnost...

sto se tice lecenja na daljinu, to ne radim, zao mi je... nista bez tebe, licno... i bez znanja uzroka i posledica...
mozda to tako treba, zbog necega, kako god da ti se ne svidja... popij, slobodno, 2 tablete i procice...
i... idi do Arh. Rafaela... kako sam razumeo, ti se lecis kod nejag, a ne kod mene...
JA SNOSIM ODGOVORNOST ZA ONE KOJI DODJU I TO ZATRAZE...
ALI... SAMO SA ANDJELOM... ja sam - ipak, isuvise mali...
DA NE BI BILO, POSLE, KOMPLIKACIJA, t.j.- komplikovano...
ZATO LJUDE NAUCIM BAREM NAJOSNOVNIJE, AKO NE DA ISCELJUJU DRUGE, A ONO - SEBE MOGU - SIGURNO... pa to je deo svake seanse...

molim se da te to prodje... ida shvatis - UZROK... i promenis ga...
za ubuduce, da se ne desava...

p.s. ta princeza je, usput, obisla i svoje zivote kao Maja poglavica koja je strasno zabrljala u medjuplanetarnom ratu... pa zato i dosta ima ciscenja tih demona...
pa je prosla i jos neke stvari, pa sa Plejada... pa Oriona... itd...
pa to princeza je, valjda, i zasluzila...
ali, treba istaci i da je to i - POSEBNA - MILOST...
odozgo...
razume ce se...

p.p.s.
kad ti ne budem komplikovan... kao i ovo sto radim... i kada budes donela odluku... da krenes ovim putem, a kako vidim - nisi... isticanjem da ides kod Rafaela... jer vec imas - ZAKAZANO...
dakle, onda ja preuzimam odgovornost...
ali, SVESNA SI, SAMA... SVOG IZBORA... mislim, barem...

KO HOCE KUDA
POMAZE MU SE - TUDA...!!!

duhovna izreka mog andjela.... razumeces, sve...

pozdrav za tebe...
i ne razmisljaj na taj nacin... AKO NE MORAS...
MENJAJ SE...
OVO JE VREME - PROMENA...!!!
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 00:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[font=Arial]
Citat:
nekakav problem suocavanje sa navedeneim demonom...

i, kada se to desilo,KADA JE POCELA DA PLESE, SA NJIM... DEMON JE POCEO DA SKIDA, T.J. SAMO OD SEBE...SU SE SKIDALI = RAZNI SLOJEVI... CRNILA, RUZNILA.... TUGE, BESA... OPASNOSTI... I POLAKO SE SVE TO PRETVARALO U SVETLOSNO BICE, SVE PUNIJE POZOTOVNE ENERGIJE I LE[OTE I = RADOSTI...

Pa dobro bre Alex,jel si ti sa ove planete??? Umm

Nemam neki odredjen stav prema tvom radu,postujem u svakom slucaju,ali sam se iskidala od smeha
roto2
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 01:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::
O, Mighty Alex,

Draga Valen,

ti gledas na stvari bas samo sa svoje tacke gledista...
smisao ovih tekstova je i za neke druge osobe... koje bi da se ukljuce u ubrzanije vreme i povezuju... razne inkarnacije, stavove, razne prosle zivote, ali i buduce...
u koje mogu da zalaze... i da UZIMAJU... OD SEBE... ONO STO IM JE VREDNO I POTREBNO... i za ovu PROSLOST... ili sadasnjost...
ovo i jeste komplikovano, ali KAO I SVE... SAMO PRVI PUT...
DOK SE TO NE PROBA I DOZIVI... drugi put je to vec iskustvo... i znaci vec si - DRUGA OSOBA... ZAJEDNO SA TOM PRVOM... I MOZES DA KOMBINUJES...I DA BUDES ZAJEDNO, JEDNO... ALI, PO ZELJI... I ODVOJENO, POSEBNO...
SPAJANJEM I RAZDVAJANJEM...
ALI, moracu detaljnije i ovo... sa ulaskom u matericu... BILO KOJE OSOBE/// KAO BEBA, NERODJENA...
ILI... STAVLJANJEM U MATERICU - SVOJU... BILO KOJU OSOBU...
TO ZNACI - BITI - JEDNO I ZAJEDNO...
opisacu posle... ili drugi dan... ima puno toga... samo javi sta je interesantno, kada sam raspolozen za pisanje...
...
znaci - ZA TEBE... KAO DRUGACIJU OSOBU... POSTOJE I DRUGACIJE REALIZACIJE... KONKRETNE... I LEPE...
mozda ti nesto napisem na p.m.... mislim da bi to razumela, a lepo je... a nije bas za javnost...

sto se tice lecenja na daljinu, to ne radim, zao mi je... nista bez tebe, licno... i bez znanja uzroka i posledica...
mozda to tako treba, zbog necega, kako god da ti se ne svidja... popij, slobodno, 2 tablete i procice...
i... idi do Arh. Rafaela... kako sam razumeo, ti se lecis kod nejag, a ne kod mene...
JA SNOSIM ODGOVORNOST ZA ONE KOJI DODJU I TO ZATRAZE...
ALI... SAMO SA ANDJELOM... ja sam - ipak, isuvise mali...
DA NE BI BILO, POSLE, KOMPLIKACIJA, t.j.- komplikovano...
ZATO LJUDE NAUCIM BAREM NAJOSNOVNIJE, AKO NE DA ISCELJUJU DRUGE, A ONO - SEBE MOGU - SIGURNO... pa to je deo svake seanse...

molim se da te to prodje... ida shvatis - UZROK... i promenis ga...
za ubuduce, da se ne desava...

p.s. ta princeza je, usput, obisla i svoje zivote kao Maja poglavica koja je strasno zabrljala u medjuplanetarnom ratu... pa zato i dosta ima ciscenja tih demona...
pa je prosla i jos neke stvari, pa sa Plejada... pa Oriona... itd...
pa to princeza je, valjda, i zasluzila...
ali, treba istaci i da je to i - POSEBNA - MILOST...
odozgo...
razume ce se...

p.p.s.
kad ti ne budem komplikovan... kao i ovo sto radim... i kada budes donela odluku... da krenes ovim putem, a kako vidim - nisi... isticanjem da ides kod Rafaela... jer vec imas - ZAKAZANO...
dakle, onda ja preuzimam odgovornost...
ali, SVESNA SI, SAMA... SVOG IZBORA... mislim, barem...

KO HOCE KUDA
POMAZE MU SE - TUDA...!!!

duhovna izreka mog andjela.... razumeces, sve...

pozdrav za tebe...
i ne razmisljaj na taj nacin... AKO NE MORAS...
MENJAJ SE...
OVO JE VREME - PROMENA...!!!

Alex,

Stvarno mi je zao sto si me pogresno razumeo!!!Bila sam najozbiljnija,stvarno me je bolela glava sve do sada!!!

Rekoh vec u prethodnom postu da postujem to sto radis!
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 01:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[font=Arial]
Citat:
nekakav problem suocavanje sa navedeneim demonom...

Pa dobro bre Alex,jel si ti sa ove planete??? Umm

Nemam neki odredjen stav prema tvom radu,postujem u svakom slucaju,ali sam se iskidala od smeha
roto2

hahaha... pa, misim da sam vec napisao DA NISAM... sa ove planete...
u prethodnom, nekom, postu...
recimo, da bi bilo blize, nesto kao - sa Plejada... ali ne originalno, samo u prolazu...
ali, mao jasnije razumljivo,l ko je citao poruke sa Plejada... i sl...
hahaha...
cak nisam ni alex... sve vreme... u ovom telu...
ali, ne daj se zbuniti...
nisi ni ti sa ove planete... ali to ne smem da ti kazem, bas... dok ne skupis hrabrost i dodjes na regresiju... onda ce ti biti sve jasnije...
ovako.... kao sto rekoh... ako ti jos nije vreme za to... onda nije... ides na drugu stranu...ali, dosla si... u buducnosti, ne brini nista, hahaha...
drago mi je da sam te nasmejao...

Laughing
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 01:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uostalom,ja se kod tebe osecam slobodno jer smo tako i zapoceli komunikaciju.
Ne verujem da si se uvredio za ovo sa desifrovanjem,pa to je cist humor~!

Naravno da mi nije najjasnije kad ja nisam u tome i ne razumem tvoje tehnike!
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 01:24 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
hahaha... pa, misim da sam vec napisao DA NISAM... sa ove planete...
u prethodnom, nekom, postu...

Welcome Back

des na drugu stranu...ali, dosla si... u buducnosti, ne brini nista, hahaha...
drago mi je da sam te nasmejao...

Laughing[/quote]

OK.ako sam dosla,dosla sam Exclamation Exclamation Exclamation
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 01:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="valen"]Bas ti Hvala Alex!

Citat:
Od plavusa si napravio glupace (ono jeste male,pa ti se kao oprasta) a od mene toliko bolesnu da mi ni andjeli ne mogu pomoci!

Ja se inace spremam u Tipharet kod Arhangela Rafaila i zamolicu ga da prvo pomogne nekim drugim osobama a onda i meni za moj "minorni"problem.

Ti ionako zvucis komplikovano!
Pozdrav

Izvini,neozbiljno sam ti se obratila i tako i pocela komunikaciju!
Nece se ponoviti!
Veliki pozdrav i
Laku noc Embarassed
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 19 Feb, 2010 01:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uostalom,ja se kod tebe osecam slobodno jer smo tako i zapoceli komunikaciju.
Ne verujem da si se uvredio za ovo sa desifrovanjem,pa to je cist humor~!

Naravno da mi nije najjasnije kad ja nisam u tome i ne razumem tvoje tehnike!

pa, naravno da se osecas skroz slobodno... zasto, uopste, SUMNJAS...???

NEMAS NIKAKAV PROBLEM, u vezi sa mnom... naravno da se ne ljutim, ili vredjam... uvredjujem kako se kaze...
cak ako nekada tako i izgleda... znas... i ja sam demon, hahaha...
koji moze damenja maske...
zavisno od smisla i potrebe... ali i SA ODGOVORNOSCU... za to...
koliko sam, naravno, sposoban...
zato moje tehnke i rad se zasnivaju na ASISTIRANJU - ANDJELIMA...
a, oni rade SVOJ POSAO... I SVOJU SLUZBU - BOGU...
i ni meni, u pocetku, i nekada... nisu jasni i razumljivi... ali, ucim se... pored njih, i sa njima... gledam KAKO TO DELUJE... analiziram... pa, vidim, ima tu necega... cak i kada mi se, na prvi pogled, ne svidja... ili mi je neobicno, novo... vidim to kao neko novo iskustvo, prosirenje, obogacenje...
a, i drugima - lepo i korisno...
i, polako i oni ulaze u sve to... kao i ja na svom pocetku...
samo, jos mnogo brze... jer i ja napredujem... sa tehnikama...
zamisli, prvi put sam osobu, pre oko 20 godina, izveo iz tela... da gledamo prosle zivote... vrcajuci, secanjem, u detinjstvo... pa kao bebu... pa ulazak nazad, u matericu...
potpuno = pesice, korak po korak... trajalo je to dva sata, valjda...
pa, letenje u astralu... prvo gamizanje, kao zmija, kao da mora da bude nekog OTPORA, KAO NA ZEMLJI, da bi se napredovalo...
a zamisli koliko je to - danas... SMASNO...
A SADA KAZEM LJUDIMA DA LEGNU, ZATVORE OCI...
I TU SMO... RADIMO...ODMAH...
NA MESEC... U EGIPAT... NA SUNCE.... ZRACENJE KAO SUNCE,T.J. NJEGOV DEO...
KONTAKTI... RAZNI... PITANJA I ODGOVORI... SVE PO 5 MINUTA, MOZE... OSIM AKO JE ZADRZAVANJE, ZBOG DOZIVLJAJA...
zanci... i njima je PRVI PUT... I SVE, SKORO, NOVO... pogotov o U PRAKSI, KONKRETNO, NE TEORIJA I CITANJE, SAMO... ILI NEKE VEZBE... NEGO LICNI DOZIVLJAJI...
ALI IM JE DALEKOLAKSE... nego meni... prvi put...
ukenjao sam se, od straha... a sta ako ne uspe... ili podje naopako...
sta ce da bude, dalje, sa mnom...
a, i sa tom osobom... koju obozavam, kao svoje dete...
i - bozanstvo... najdrazi prijatelj...
znas li, kakav je OSECAJ... KADA TI NEKO KAZE I URADI, t.j. DOZVOLI... DA TI URADIS, TAKO NESTO, SA NJOM...???
TO JE JEDNA JAKO VELIKA STVAR I - DOZIVLJAJ...
POTPUNA MOC... SA JEDNE STRANE... I - POTPUNA BESPOMOCNOST... SA DRUGE STRANE...
JEDNOG...!!!
TO JE... BAS... SIRINA... I- OPSEG...!!!
I - ODGOVORNOST... OKRENUT NA GORE... PREDAVANJEM... SVEGA...!!!
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 17:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo jednog dela... opisa, postseanse, sa navedenom osobom, sa kojom smo radili susret sa Nad dusom, kao Zevs... i demonom, u srcu... koji se pretvarao i pretvorio u Sidartu...
dakle, kako teku realizacije i posle seansi, sama... dalje... preneto u svakodnevni i 3d zivot...
sa napomenom, da cemo nastaviti, da to bude i svakodnevna meditacija... ili jedna od...
normalnih... stanja... koji je to level, jel zna neko...???

Sinoc sam osetila NESTO prema Sidarti,
Ljubav ili zaljubljenost...
...ali to je istovremeno bilo PREMA NJEMU.... I PREMA SEBI...
....JER JA SAM ON, ON JE JA,
A I ON JE ON..
...hahahaha, ovo je super....
nisam tripovala, nego su mi se samo javila ta osecanja i te misli...

a onda se to nastavilo u snu...
ne secam se tacno slika i sna
ali se secam tih osecanja
to je bila LJUBAV...
a tu je bio i SHIVA..
i Ljubav prema njemu..
...ali ne mogu da opisem tu Ljubav....
....sve to je bilo u meni..
i Sidarta i Shiva...
i izvan mene u isto vreme- mislim oni kao oni - zasebne licnosti...
i toliko mi je bilo lepo... da nisam zelela da se probudim
...i spavala sam do 12 hahaha...
a onda kad sam se budila, pozelela sam da sacuvam to OSECANJE
i u BUDNOJ SVESTI
...ali nece to bas tako...
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 22:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

izvinjavam se, opet, sto prenosim neke citate... ali ovo hocu ovde... jer sam poceo neke stvari da opisujem... pa da se ne ponavljam... nego samo razradjujem

Dragi Almsivi... ja opisujem seanse na predanoj sluzbi... dakle i sa odgovorima na tvoj pitanja,pa probaj da skoknes tamo i, nadam se, nadjes ih, barem neke..
mada, zbog NEPRIVLACNOSTI SAME TEME... razmisljam, odavno, da pocnem posebno samo temu o regresijama, sa seansama... pa videcemo... ali da se ne razbacujem bas svuda...
a, evo da odgovorim.znaci bilo jepitanja, prilicno... o odnosima SA DEMONIMA, cak... a ne samo sa onima koji mi se ne svidjaju,t.j. tim osobama.
sve ostalo, gore, se slazem, po mom poimanju...
jedino ako bas nisam ujasnio, nabrzaka... dakle kod religija postoji opsti odnos sa bogom RODITELJ - DETE... znaci, vecina danas religija je - OTAC - SIN... odnos, anekada su bile i MAJKA - DETE, kao vrhovno bozanstvo - ZENA.
dakle, po vedama postoje BEZBROJNE KOMBINACIJE, ali nekoliko najbitnijih odnosa SA BOGOM... kao i sin, ali i kao roditelj, ljubavnica, sluga... jer se poima materjalni svet KAO POKRET, za sta je potreban nekakav RAD...
pa, prijatelj.. GOSPODAR, znaci - SVE MOGUCE...
u tom kontekstu se mi svi, kroz inkarnacije UCIMO - LJUBAVI...
KROZ SVE NAVEDENE ODNOSE...
dakle, posebna je oblast - BEZLCNI BRAHMAN, t,j, ENERGIJA APSOLUTA, onaj drugi deo koji kazes da volis vise, i to je ok... u okviru toga je i BUDIZAM...
ali da ne idem presiroko... pojava Bude i smisoa i sta i zasto... kao i opis bezlicnog Brahmana... i svega u njemu... imas u Vedama... Buda je u I ili II pevanju Srimad Bhagavatama...
dakle... ucimo se da budemo svako... u ovom... pa i svim univerumima... dok ne dodjemo na najvisi nivo... da sve to mozemo LICNO... SA BOGOM,,,
znaci, onda, sve to i sa demonima, u tome i jeste poenya, ne samo ovo mi se svidja a obo ne...
znaci - ZASTO TO NE...???
U CEMU JE PROBLEM...???
volim crnu cokoladu a ne volim belu...
ali takodje i - volim bezlicni Brahman a ne volim bOga kao Osobu... na neki nacin VECU od mene...
ali, ON SE REALIZOVAO BAREM TOLIKO KOLIKO TI MISLIS DA JE TVOJ MAKSIMUM... a jos nisi to postigao... STVARNO...
a, za pretpostaviti je da ima i jos nesto,ozda, dalje... i vece, sire...
i to moze saznati, teoretski... razliku i slicnost izmedju Jive, ili Arme... i Paramatme... i bezlicnog Brahmana i Parmbrahmana...
ISVARA PARA MAHA KRISHNA
SAT CIT ANANDA VIGRAHA...
anadir adir Govinda
sarva karana karanam...
znaci iz najstarijeg spisa, Brahma samhite... milijardu govina i vise... na rajskim planetama... stji da je VRHOVNI UPRAVITELJ ( ISHVARA)... iznad svih najvecih ( para... i maha)... Krishna ( naj - privlacniji, kao osobina... imena)...
znaci da je i IZNAD... PARAM... TEBE... I SVIH DRUGIH... NAJVECIH... MAHA...
UZIVAAC... ISVARA...
svidelo se ili ne, koga to briga...
ali biti savrsen, znaci REALIZOVATI - OBE STRANE... SVE STRANE...
kao sto to i pises... znaci i bezlicni brahman... ali i ODNOS sa bogom kao ODVOJEN, DVE OSOBE...
znaci i beba, u stomaku... kao DEO... I JEDNAK, PO TEBI, SA MAJKOM,jer za njega je nepojmljiva velicina i oblik majke...
ali i posle RODJENJA... I RAZDVAJANJA... KAO DETE...
A,POENTA JE SVE TO... KAO ODRASLA OSOBA - POVEZATI... OBE STVARI...
ISTO JE I SA SVIM DRUGIM ZIVIM BICIMA delovima, kao i mi... boga...
ISKUSTVA RAZMENE LJUBAVI... U BEZBROJNIM VARIJANTAMA... SVE DOK NE DODJEO DO CISTE LJUBAVI PREMA SVEMU...
ONDA VISE NEMA RAZLIKE - OVO VOLIM, OVO MI SE NE SVIDJA... ili ovomi se manje svidja...
e, tek onda si - kao bog...
JER, ZA BOGA NEMA NISTA STO MU SE NE SVIDJA... ILI MANJE SVIDJA, ZAR NE...???
zato i brojne inkarnacije, jer sporo kapiramo... jednu po jednu lekciju... jednu po jednu osobu... a, onda, sad mozemo i KVANTNO...
ovo su neke od tih realizacija... za ubrzanje karme i vremena... i prosirenja svesti... i ljubavi, naravno... i PRIHVATANJA... SVEGA...
ZA MAC... NE ZNAM... sta pitas... NIJE MI BITAN...
ZNACI, NE ZNAM DA LI SAM NAPISAO NEKU OD SEANSI ZA - MOC... NAD DEMONIMA...
ali ne u smislu, sada, prihvatanja, niti IZDIZANJA IZNAD, ... niti stitove i odbrane... nego bukvalno MOC DA SE RASTRGNE DEMON, OGROMAN, ZUBIMA I NOKTIMA, KANDZAMA...
ZNAS, za to se radi seansa SA MAJKOM...KOJA IMA BEBU... I BEBU JOJ UZME TAKAV DEMON...
ZNAS LI - STA SE ONDA DESAVA...???
PA,MAJKA GA - RASTRGNE... ZUBIMA... NEKA SANSE DA RAZMISLJA,A NI VREMENA, O BILO KAKVOM - MACU ILI STITU... ILI NE ZNAM STA...
ZVER... POSTAJE... VECA OD DEMONA I ZVERI...
ako to razumes, kao realizacija i vezba... u regrsoterapiji...
znaci, ne znam kako ce da deluju BEZLICNE ENERGIJE... i vezbe, slicne...
znaci - ODNOSI... LICNI... DVA BICA... u ljubavi... ili sasvim suprotno...
RAZDVAJANJE... I SPAJANJE... O tome vec pisem na ps bogu...

pozdrav
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 23:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

dakle ovako...
PRVI PUT SAM, U ZIVOTU, ZAGRLIO - ZENU... sa 30 godina...!!!
znaci, imaosam, tada vec sina sa 5 godina... i grlio zene...
ALI... znaci ovde hocu da kazem POTPUNI I FIZICKI I DUHOVNI - ZAGRLJAJ...
to opisujem ovde... KAO SPAJANJE DVA TELA... DVA BICA... DVE DUSE...
U - JEDNO...
ZNACI, naravno da je fizicki,na 3d to moguce kao majka i beba, u stomaku... u potpunosti...
znaci, kad sam vec poceo sa opisima i ovih seansi... ULASKA U MATERICU DRUGH OSOBA... kao vrsta realizacija i POTPUNE EMPATIJE...
uz pomoc snage ili moci UMA... da to realizuje...
onda postajemo jedno... sa nekim drugim, POTPUNO GA PRIHVATAJUCI...
a to znaci i SA SVIM NJEGOVIM LOSIM OSOBINAMA, t.j. losim po nekom umnom kritetijumu ili SUDU... obicno po pitanju SVIDJA - NE SVIDJA...
ali, znaci i sa svim i bozanskim, ali i demonskim osobinama...
i, KADA SE TO JEDNOM DESI, U POTPUNOSTI... SA SAMO JEDNOM OSOBOM...
TO POSTAJE KLJUC ILI SEMA... ZA MULTIUNIVERZUME... znaci i SVE DRUGE OSOBE KOJE SU POSTOJALE ILI CE POSTOJATI...
zvuci lepo... ali idemo ipak, jedno po jedno, barem za pocetak...
onda dolazi prosirenje svesti i na Budu... itd...
i realizacija i POTPUNOG MIRA... KAO CELINE... SA SVOJOM DRUGOM POLOVINOM, kako se kaze nardoski, lepsom polovinom...
to znaci i BITI I PAS, MACKA... TIGAR... AJKULA... MAJMUN...
ALI I DRVO... TRAVKA...
jednom samopisao VEZBU:
UZIMANJA MAJKU PLANETU GEJU... U SVOJ STOMAK... MATERICU, KAO MAJKA...
ali, vezba jeprosla nezapazeno, valjda isuvise - LUDA.. ili nemoguca, sta li...
svejedno, onda - jedna po jedna beba... pa dok se ne dodje do BLIZANACA, TROJKI... itd
hahaha...

Smesno
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 23:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Very Happy

Nadam se da ces jos uzivati u zagrljaju sa svojom voljenom...
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 23 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 245118 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13715 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 28764 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 58384 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14009 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19917 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16914 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)