PREDANA - SLUŽBA – BOGU – IZ – LJUBAVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 02 Mar, 2010 17:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

p.s. uz NAPOMENU, vezano za prethodni nacin lecenja:

moja INTUICIJA I ZELJA... DA SE LJUDIMA POMOGNE U SAMOIZLECENJU... jeste lepa...
ali, ipak bi za sve ovo, onaj ko hoce ozbiljnije da se bavi... trebalo da se posavetuje sa lekarom... ili nekim strucnjakom, ili sazna daleko vise...
kako ne bi doslo do pogresnog koriscenja...
znaci, probati i informisati se bolje i sa vise strana...
ipak, raditi nesto ovako sam... snosi i odgovorost, licnu.
a ja nisam strucan u ovome i ne mogu da potvrdim - sigurno je.
ako se neko zainteresuje dublje, i sazna vise... ili ima i licna iskustva, kako to deluje,
zamolio bih da napise...na korist svih nas.

znaci - ja sam hteo da radim sa DNK... ali sam PRVO KONSULTOVAO SVOG ANDJELA...
i odgovor sam izneo, sa te seanse...
kada i opis kolektivnog uma,mozga ... sa nasom povezanoscu...
nesto po principu...
a sta ako nesto krene naopako... KO CE DA SNOSI ODGOVORNOST, za to... sa obzirom da ljudi olako prihvataju sve...
pogotovo ovo sa astralnim projekcijama, chakrama i DNK... to deluje veoma - IN... biti u tom fazonu
dakle, ... malo vise informacija, sa raznih strana, nece skoditi...

pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 02 Mar, 2010 21:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Koliko dugo vremenski puštaju određene frekvencije.
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 03 Mar, 2010 16:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
Koliko dugo vremenski puštaju određene frekvencije.

cini mi se da tamo pise, na pocetku... nekoliko minuta...ali i prema osecaju

pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 03 Mar, 2010 19:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex
a sta ako nesto krene naopako... KO CE DA SNOSI ODGOVORNOST, za to... sa obzirom da ljudi olako prihvataju sve...
pogotovo ovo sa astralnim projekcijama, chakrama i DNK... to deluje veoma - IN... biti u tom fazonu

Naravno Alex, ne treba nista raditi bez zastite , mozemo je zatraziti od svog Andjela...Arhandjela koji ce nas stiti.
Ne znam da je IN biti u tom fazonu...ja to tako ne dozivljavam ....nekog ili vice ili ne vuce ...ili je imao ili nije nesto sto ga je povuklo u tu stranu

Puno pozdrava
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 03 Mar, 2010 20:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

sneguljica ::
Alex

Naravno Alex, ne treba nista raditi bez zastite , mozemo je zatraziti od svog Andjela...Arhandjela koji ce nas stiti.
Ne znam da je IN biti u tom fazonu...ja to tako ne dozivljavam ....nekog ili vice ili ne vuce ...ili je imao ili nije nesto sto ga je povuklo u tu stranu

Puno pozdrava

Draga Sneguljice,

mozda ces da se iznenadis, ali vecina ljudi radi tako - ide tamo gde ih nesto vuce...
a bezi odatle gde ih odbija...
moja namera je bila da se probudi svest, o tome, kao kod tebe...
da za svaku, ili barem bitniju delatnost... svaki covek moze i treba da kaze:

ok... ovo me privlaci... I JA DONOSIM ODLUKU... A SAMIM TIM I SNOSIMI ODGOVORNOST, SA SVE POSLEDICAMA, KOJE NIKADA NECU DA PRIPISEM NEKOM DRUGOM...

ovo se odnosi i na pitanje - KOME CU DA PODARIM SVOJU - VERU...
T.J.KOME ILI U STA CU - DA VERUJEM...
A, OCIGLEDNO IMA I DOSTA RAZLICITIH VERA I ANDJELA...
i mnogi i dalje - SUDE... DRUGIMA...
umesto da kazu... ja sam sam izabrao i doneo odluku da verujem OVAKO...

naravno, ukoliko postoji i zastita, onda je super, onda moze i da se pogresi.

andjeli i arhandjeli nas stite - UVEK.
trazili ili ne trazili zastitu, to je njihiva funkcija, uloga.

problem je ili pitanje KOLIKO SMO MI TOGA SVESNI.. I KADA...
Nekome je potrebno da to zatrazi, kako bi postao toga svestan. neko to radi cesce... a neko to radi i bez da trazi... svakog dana... jer je sa njim...
dakle razliciti su nivoi svesti a samim tim i vreme i intenziteti povezivanja...
jacina TE VEZE, ako razumes sta hocu da kazem.

problem moze da nastane kada ih NE VIDIMO, PORED SEBE, a um je, poznato je, brzi od svetlosti, pa u toj brzini se nekada desava i vrlo povezanim osobama da se sjure ZA NEKOM PRIVLACNOSCU, i tada zaborave na zastitu, t.j. svog andjela.
a, nekada i samo prolete kroz neku neprivlacnost, koja ih iscrpi, pa nemaju ni energije da se sete andjela, neki i ceo zivot provode tako.
dakle ovo i jeste pitanje jacine VERE...
a, nekada... i PODUCAVANJA...
jer, ONI NAS NESTO I UCE... i VODE... kao roditelji,
a ne samo trckaraju za nama, da ne upadnemo u blato, pa da nas izvlace.
znaci, ipak ZAVISI STA RADIMO... I STA TIME ZELIMO DA POSTIGNEMO
I, KAO STO REKOH, MOZEMO I DA POGRESIMO, ako je poenta u STRAHU OD GRESKE.
...
OVDE zbog toga i pisemo... ne samo provode i trckaranja, nego i STA SMO SE NAUCILI, IZ NEKIH LEKCIJA... OD ANDJELA...
SVOJA ISKUSTVA, LICNA...
za dobrobit i drugih

pozdrav
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 03 Mar, 2010 23:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

posto sam ja sada ORIGINALNO sa Plejada, a i vreme se ubrzava za one koji ne znaju, jos, i da moze i da se uspori i zaustavi...
EVO MOG IZBORA iz knjige o Plejadancima sa Stanford Univerziteta...
ZHVALJUJUCI JOSCHUI, cela knjiga je na 35. str download materijala, na objavama...
pa, verovatno ce nekoga drugog da privuce i nesto drugo.
...
danas, na seansi, je bilo kontakta sa Plejadanima, i imao sam zelju da bude neka specijalna poruka, telepatski, naravno... za citaoce objava... ali bilo je samo - isceljivanje, moguce i nesto sa dnk...
znaci oni su dosli... i izvukli maceve. Onda su se macevi pretvorili u cvece. I poceli su da igraju, uokolo, kao nekakav ritual. A nekoliko njih je radilo sa rukama, kao isceljivanje, ali ne sa slanjem svoje energije, koje obicno radimo sa andjelom... vec sa izazivanjem vibracija kod same osobe, iznutra, od nje... kako bi se poboljsavalo stanje, energetsko i emotivno, kao i opste stanje.
ukratko, dakle,nadam se sledeci put i neke poruke, za sve... na objavama...
...
citati:

I naravno oni su preuzeli na sebe zadatak, koji im je dao Tvorac. A on je rekao ˝Idite i stvarajte, i dovedite sve stvoreno meni.˝ Sasvim jednostavan zadatak, da li je? ˝Idite, stvarajte, i dovedite sve stvoreno meni.˝ Drugim riječima, ˝Daću vam jedan dio sebe, a vi ćete ići tamo i davati sebe svojevoljno, tako da sve što stvorite u Univerzumu, može da razumije smisao svega, moj identitet.˝
A sad, ove energije ( zvaćemo ih bogovima, božjim bićima ) izađoše i počeše da stvaraju svoju hijerarhiju. I svaka uspješno stvorena hijerarhija je uticala na stvaranje nove, i zavještana da bi potpomogla razvoju vašeg Univerzuma. Eventualno jedan Galaktički sistem, zajedno su donijeli plan da stvore mjesto koje će se zvati Zemlja, početna zamisao je bila da to bude mjesto za intergalaktičku razmjenu informacija

Sad, novi vlasnici vaše planete, imaju drugačije potrebe, drugačiji apetit, nego što su to imali prijašnji vlasnici ove planete. Oni se hrane Strahom. Oni se hrane Haosom, strah je njihov osnovni izvor hrane. Na neki način, ako ih hrani, onda ih stimuliše, održava ih u moći. Razumjete li?
……

Pitanje: Njihova povezanost sa Grejsima i Drakonima?
Odgovor: To su sve dijelovi hijerarhije. Mnogi od njih ne razumiju kako se odvijaju stvari na višim nivoima. Isto kao ni što običan vojnik, ne razumije šta se dešava u glavnom štabu među Generalima.

Pitanje: Ko su tačno ova bića koja misle da su vlasnici ove planete?

Odgovor: Oni su svemirska bića. Oni imaju ono što bi nazvali njihovim staništem svemir. Oni su pokretu. Oni su Bogovi kreatori. Mogu da stvore život, takođe postoje i oni koji bi ih rado izbacili iz tog ˝kluba˝ kreatora, zato što ne cijene ono što stvore. Još uvijek Glavni Tvorac svega ovoga je ljubav.

I pošto su sve stvari ljubav, mnogo, mnogo lekcija moraju biti naučene.

Tako, ova bića koja su došla ovdje, čija priča je zapisana u drevnim spisima, ona žele da se bore. Došli su ovdje zato što žele ovo mjesto, iz mnogo razloga. Oni su Rudari.
………..
Oni su toliko zaljubljeni u moć, da se bore između sebe samih.
……..

Odgovor: Reći ću ti, vi kreirate svoju realnost. Ne kreiraju je Gušteri. Da li to razumješ?
………
Odgovor: Dopusti da ti to kažem na drugi način.....Kao predstavnik porodice svjetlosti ispred ljudske populacije, sa ljudskom verzijom događanja, takođe postoje verzije ovih dešavanja i na Reptilski način. Sve mora da evoluira! Sjeti se Pravog tvorca? Prvobitnog zakona ˝Idite i stvarajte i dovedite ih meni˝ Pravi tvorac je u svim bićima i svakoj tvari
….

Pitanje: Ja sam čuo na trakama kako govoriš na drugim seminarima, da oni koji se bave unutrašnjim svjetlom treba da posjećuju sveta mjesta, poput piramida u Peruu. Da li je neophodno? Ili se ovo može razvijati bez toga.

Odgovor: Reći ću ti ovo...Ne, nije neophodno da se ide. Drugim riječima ako nikad ne ideš na sveta mjesta, i vrijeme provodiš u pozadini, nije obavezno da nećeš izgubiti. Namjera, je da se pročisti put ka shvatanju, onoga što ti želiš da iskusiš. Ta namjera je da se otvore centri tvoje memorije, takozvana sjećanja. A posjeta tim mjestima ima takav uticaj.
Drugim riječima, mnogo ljudi je obišlo mjesta, gdje su podaci pohranjeni u stijenama. Istorija tvoje planete i frekvencija tog kamena, je frekvencija koja još nije otkrivena, bar na vašoj planeti. U tijelu, kada dolazi u promjenjivo stanje, postoji mogućnost primanja ovih informacija.

Zato mnogo puta ljudi dožive razne reakcije, kada posjećuju ovakva mjesta. Oni osjećaju frekvenciju ovih mjesta.

Takođe osjećaju energiju, znanje koje je pohranjeno u stijenama ovih mjesta. Većinu puta, ove stijene su od Granita, a on ima sličnu strukturu kao kristali. Naravno neki od njih su samo stijene.

Priča je ugrađena u kamen. On je obrađen, nahranjen, sa uređajima koji proizvode zvuk. A korišteni su da bi ljudi mogli da razumiju sačuvanu frekvenciju.

Ako odeš u Egipat i pogledaš na zidove i slike, vidjećeš da ljudska bića sjede u neobičnim položajima. Gdje su pola na jednoj pola na drugoj strani. I njihove ruke su iznad glave. Između ruku je cik cak linija onog što zovemo svjetlost. To je čuvar frekvencije. Što znači da su pojedinci bili sposobni, da prate određene frekvencije, i da ih ugrade u neke strukture njihovog znanja kroz frekvenciju. To nije samo pisana forma. Tako da onaj koji ide na ova mjesta, takav i sreće te vibracije.
……….

Pitanje: Ko kontroliše DNA? Od onog što sam čuo, izgleda da postoje druge inteligencije koje vuku konce u našoj DNA. Ono što bih ja htio je da mi sami kontrolišemo našu DNA.

Odgovor: Hajde da kažemo, vi ste oni koji će je kontrolisati kada se probudi znanje u vama.
……….
Pitanje: Da li bi neko mogao da dopre do 10,11, i 12 čakre da dobije te informacije?
Odgovor: Ta sposobnost se razvija zajedno sa vama, kada budete spremni.
Kada završite sve faze vašeg emotivnog dijela života i uspone i padove.
Vidiš, emocije su ključ ka svemu ovome. Ti trebaš kao ljudsko biće da osjetiš vezu sa svojim duhovnim. Emocije napajaju osjećanja. Osjećanja su treći centar tijela, gdje je energija zaustavljena.
Kod žena osjećajni centar ostaje nedirnut, zato što žena rađa i donosi život na planetu. Tako da su one spojene sa osjećanjem kroz život. Da li razumiješ?
Muškarci postaju veoma dezorijentisani u životu, a tako je u većini kultura, oni su isključeni iz procesa života. Oni nisu bili prisutni na porođajima, to jest na mjestu donošenja života. Tako da je za njih lakše da učestvuju u ratu, s obzirom da nemaju dodira sa životom. Dok žene naravno, imaju mnogo više poteškoća sa učestvovanjem u ratu, zato što su okusile život i porođaj, putem emocija.
Kada počnete da pročišćavate svoja shvatanja, kroz principe i okvire opstanka, novca, hrane, skrovišta, kad počnete da shvatate pravu svrhu seksualnosti, to jest frekvenciju i razbijete onaj oblik shvatanja koji vam je sada predstavljen, tek tada ćete da počnete da primate informacije sa svih razvijenih čakri, i svih razvijenih energetskih centara. Sve će se otvoriti pred vama, i vi ćete da spoznate kompletnu prirodu postojanja. Da li ovo razumiješ?
…………
Jedna od tih promjena je „kinoteka“. To predstavlja kompletno novu vrstu uticaja, koji je sada prisutan, a to je Film.

Neki od njih su za zabavu, neki za edukaciju, a neki za ispiranje mozga.

Da li razumjete? Na vama je da odlučite šta je šta.
……….
Pitanje: Hoćeš reći da su viđenja NLO mogla biti holografska projekcija?

Odgovor: Veoma dobro, a ponekad su učitelji dolazili dole na Zemlju u ljudskim tijelima i radili, ono za šta su bili poslani. Na primjer mnoga viđenja u Jugoslaviji, su samo holografski inserti. Da li sad razumiješ šta je holografski insert?
……….
Vi ste u prelaznom stanju. Kad idete na mjesta, koja ćemo nazvati svetim mjestima.

Vi prelazite u različitu dimenzionalnu frekvenciju, tada primate snagu, sve se mijenja, osjećate se uključenim, puni energije, ili se čak dešava da osjetite slabost u stomaku. Nešto se dešava. Vi prelazite u stanje promjene na bolje. Ovo je samo početak, osjećanja koja se dešavaju kad se iskuse druge dimenzije.
………..
Za one koji su zaraženi strahom, sa ljudskom popoulacijom, čija je svrha da budu na planeti u ovo vrijeme da iskuse promjene, za one, koji samo misle da iskuse promjene,

oni odbijaju promjene, odbijaju da se mijenjaju, oni će da iskuse ove dimenzije kao zavjeru. Zato što neće biti sposobni da se sjedine sa tim.

Oni će biti kao jak zid koji će udariti u jak zid, i to će se desiti mnogima na ovoj planeti.

To će biti jedan veliki neugodni osjećaj, i to se već počinje dešavati samo u manjoj mjeri, trenutno kao nelagodan osjećaj (nervni sistem). To će prouzrokovati zarazu nervnog sistema, samo zbog tog odbijanja evoluiranja.

Odbijaju da se promjene, da promjene svoje gledište svoju realnost.

I svi vi koji radite sa ljudima, na svim mjestima, svejedno kao medicinar, profesor, muzičar, ili šta god, razumite da su to ljudi u dilemi, oni trebaju da promjene kompletnu definiciju svega.
……..
Ljubavna frekvencija donosi kreativnost, poštovanje i vezu sa svim što postoji. Ideja je nositi ljubavnu frekvenciju informacije, postati informisan, vezati se sa ljubavnom frekvencijom koja dozvoljava da se osjeti sve što je stvoreno.

To znači ne suditi,
ne plašiti se, već uvidjeti ljepotu cjelokupnog postojanja, i savršenstva

što uključuje širenje

sopstvene svjesnosti o sebi samom.

……..
Jedan od stvarno dobrih filmova, neće se možda svi složiti ali nije neophodno, je ˝Totalni Opoziv.˝ Zaobiđite nasilje u filmu.Tu je stvarno dobro opisano, kako čovjek može da izgubi sebe, i kako je identitet svakog bića veoma složen.
….
Njihov izvor hrane će im biti oduzet, izvor hrane, izvor straha, izvor haosa, gladi. Shvatate li poentu?

Pogodite ko će ukloniti taj izvor hrane? Vi ćete! Kao članovi porodice svjetlosti, vi ste odmetnici vi ste uništavači sistema. Vi ste jednostavno članovi svjetlosne porodice, ponašajte se ka prijemčivi i primićete kreativnu kosmičku energiju u vaše tijelo. Tijelo u kojem ste kao čovjek, zato što ste opijeni u tijelu čovjeka i dozvolili ste da se to desi.
……..
Vi ste multidimenzionalni, i imate mnoge druge verzije vas samih, gdje vi zanemarujete sistem. Kršitelji uzora kako bi drugačije nazvali. Tako da će biti vaš zadatak da napravite kontakt, sa vama kao takvima, i
da shvatite kako druge verzije vas samih izlaze na kraj sa svojim problemima.
Da vidite kako oni upropaštavaju svoje sisteme. Zato što,
vidite postoje određeni Bogovi, ako ih vi želite zvati, koji su iza ovih procesa, a koji se nazivaju Univerzalni procesi.

p.s. mozda nije lep kraj, ovoga do sada... ali nastavice se... bice mnogo lepse

Laughing
 Nazad na vrh »
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 04 Mar, 2010 00:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi Alex razumem te i mislim da ako se neko pokrene i ponovo krene onim davno zaboravljenim putem svoje unutrasnjosti, svesnosti moze da nadje nacin kako da stupi u kontakt...tj postane svestan uzvisenih bica univerzuma i tako i prima deo njihove svetlosti.
To se u pocetku i ne vidi, ali je itekako stvarno...put ka Bozanstvu je beskonacan....i mislim da je na ovoj nasoj zemlji...planeti najteze da covek sebe nadgleda .....da pokusa da nauci kako da postane svestan sebe, osecaja i osecaja ....koji mu dolaze i prozimaju u svakom trenutku. Ova kolotecina cini civeka uspavanim.
Najveci korak je kad nauci da vlada svojim osecajima i kad ih usmerava ...tada nema mnogo gresaka.....ali doci do toga je tesko....ne i nemoguce i verujem svi pre ili kasnije moraju proci tim putem.... vreme je beskonacno...za Njega i ne postoji, za ljude da.

Pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Šomika
Tragalac

Pridružio: 27 Jan 2009

Poruka Poslao: 04 Mar, 2010 11:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Alexu za frekvencije !
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 05 Mar, 2010 15:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo jedne VELIKE MUDROSTI'
I REALIZACIJE... barem za mene
od mog andjela
od sinoc:

SPAJANJE I RAZDVAJANJE

kada ides u visine
koristis i pomoc
= stepenice
prvo stojis,
pa dignes jednu nogu (razdvojis noge)
pa je stavis na visi stepenik
pa prebacis tezinu
teziste
skroz na drugu stranu
na drugu nogu
i = onda predjes
ceo stepenik.

i, TAKO SE, DUHOVNO, NAPREDUJE...!!!
...
p.s.
uz MOJE razmatranje... kako sam ja ovo razumeo... :
jer si na 3d, a ne na 4, 5...ili

t.j. NAJNIZI NIVOti je 3d...

a njega je NAJBITNIJE - DA PODIGNES,

JER ostalo je vec na vecoj visini...
i znaci PREBACIVANJE RAVNOTEZE...
promena ravnoteze... i promena oslonca...
na obe strane...
RAZDVAJANJE I POSLE SPAJANJE =NAPREDAK...
a ako odletis visoko... to je da te inspirise i da znas - gde ides,
pa se opet vratis na onaj stepenik koji si = preleteo,
da bi bilo redom, iskustvo, jedno po jedno...
e, posle, valjda, dolazi i KVANTNO...
nadam se da ti je ovo interesantno, simbolicki,
...
e, sada... ne znam... koliko i kako ovo razume neko drugi, stvarno
jer, jasno mi je da nekada pisem - naucnu fantastiku
sci - fi roman... u buducnosti...
NEDOVOLJNO RAZUMLJIVO...
pa nekome moze da izgleda i nerazumljivo skroz..., ili zbunjujuce, lupetanje, gluposti,
a nekome i da sva i mala deca OVO ZNAJU...

ali, eto prenosim kanalisanje od mog andjela, od sinoc... putem telepatije i simbola u vidu reci i recenica, koje sam morao da pisem sa bivstvovanjem malo tamo, malo ovamo... na 3d, sa olovkom i sveskom
jer kad sam tamo i pisem, onda ne umem sve da procitam, pisem brzo i razmazano, moram na tome da poradim
koliko ovo... i sa cim ima veze... ne znam... ali je neki pokret u spejsu, duhovni...
a mozda i ono pitanje vere... biti savrsen... NA SVOM PRAVOM MESTU...
na bilo kom stepeniku...
Laughing
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 05 Mar, 2010 23:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Seansa sa Nad dusom slikara I muzicara

Evo opisa jednog dela seanse, pri kraju, u vremenu od 30 minuta.
Kod mene cesto dolaze slikari I muzicari, ne da bi resavali probleme, vec da bi nesto novo saznali, ali I da bi dobili inspitacije za stvaranje novih dela. Umetnici, uopste,
Ovde smo poceli jedan projekat za ozbiljniji stvaralacki rad, pre svega na polju slikanja… kao I izlozbe slika,
Ali I magistarski rad.
Ovo pisem i posebno za one koji veruju da je regresija i r.t. samo za resavanje psihickih problema… i to jos i kada osoba dodje do zida,pa nema dalje kuda nego da zatrazi pomoc.
Ovoje primer kako je regresija MNOGO VECI POTENCIJAL… i inspiracija, nego sto se da zamisliti… i stalno je u razvoju… sa NOVIM MOGUCNOSTIMA

Dakle deo seanse ide ovako:
Vec smo bili, ponovo, sa andjelom I Nad dusom… onim dekicom kao Zevs, sav u belom, sa bradom, I belom togom… i posle izvesnih zabava… rekoa sam joj da ga zamoli da joj pokaze deo sebe, u obliku NAD DUSE svih velikih slikara… koji su postojali, koji ce postojati… i sa rajskih planeta, naravno… kao i isto to za sve muzicare.
Onda su se pojavila jedan po jedan, oba bica.
Prvi je bio Nad dusa slikara. Bio je sav providan, belicast… ne previse visok, ni priblizno kao Nad dusa – Zevs…
I ja sam joj rekao da udje, u njega.
Nije znala kako, malo je bila zbunjena… pa sam joj rekao – kao i obicno… jer smo vec radili mnogo puta takve stvari u drga tela i saosecanjima i empatijom, sa njima.
Onda je usla i pocela da mi prica KAKO SE OSECA.
Cello telo joj je bilo unutra, a poseban senzibilitet dozivljaja su bile ruke i, vrlo posebno – glava.
Glava joj je bila kao u stanju opijenosti, blage, kao da se malo i zavrtelo… od prevelike kolicine emocija… i prosirenja svesti… na taj deo umetnickih inspiracija.
Pitao sam je da li bi mogla tako da se oseca i sa otvorenim ocima, jr ipak, kod kuce, trebace ida gleda na platna kada bude slikala. Ne secam se odgovora, ali, kao pokusace da se seca… ili ulazi i izlazi…
Onda smo uzeli da slikamo jedno platno, t.j. ona, ali i uz moju asistenciju.
Prethodno je bila nekakva konkretna prica o temi i nacinu slikanja… po sistemu da udje, sada, u svoje telo,
U svoje chakre… i da koristi bojekoje oseca i vidi… i iznutra, a kroz kozu… izbacuje na platno.
Bilo je, mislim, 8 boja, za pocetak… kao 8 delova tela… potpuno svesna svakog pojedinog dela tela i boje,
Kao i energije u svakom od tih.
I onda je pocela – eksplozija boja – po platnu…
Prvo polako, a onda sve jace i jace… kao vatromet…
I kad je zavrsila, pitao sam je da lepo pogleda platno i opise mi kako izgleda, gde su koje boje, itd.
To je opisala, ali kao nesto nije bas bila zadovoljna, sama… ne bas kao kicerica… ali njena samokritika, kao moze i mnogo bolje.
Onda sam rekao, pa dobro, ok… hajde da pozovemo nekog galeristu, umetnickog kriticara, pa da pogelda to platno…
Da da svoju ocenu, kao strucnjak… kao i savet.. kako i sta bi moglo da bude jos bolje…
Ili ako nista ne valja, ok…
I, onda se pojavila jedna gospodja… i pogledala platno i BILA SVA UZBUDJENA I ODUSEVLJENA, na neki nacin.
Pitali smo je za njeno misljenje… i ona j potvrdila da je uzbudjena… jer je platno NABIJENO ENERGIJOM… VRLO MOCNO…
A, onda smo pitali i za drugu stranu medalje… a sta ne valja, ili bi moglo da bude jos bolje…
I ona je odgovorila:
DETALJ… I PERSPEKTIVA…DA se razrade,… i bolji izbor boja…
I TO TREBA STO VISE LJUDI DA VIDI…!!!
Ok, zahvalili se… i posto je ostalo samo jos dva minuta do kraja seanse…
Pokusali smo nesto KVANTNO… da za dva minuta napravi 10 komada, platna… naslika…
Na brzinu, uz pomoc Nad duse slikara, pa cemo sledeci put, posto vec radimo a zakrivljenjem vremena, ubrzavanjem i usporavanjem, moci da ta dva minuta razvucemo na dva sata… ili vise, koliko gpod treba…
Jer bio je jos jedan dozivljaj, realizacija, a to je da je SVAKI DODIR CETKICOM, PO PLATNU – IZAZIVAO ODREDJENI SENZIBILITET… dakli svaki pojedinacno… a koliko ih je tek bilo UKUPNO, DODIRA CETKICOM… NA 10 PLATNA… za dva minuta…
Znaci, uz pomoc Nad duse je to uradjeno, i imali smo vemena da se platna razvuku, kao na izlozbi, da se vide ODVOJENO, ili po redu, ili svi zajedno… kao odredjena KOLEKCIJA… SLIKA za izlobu.
I, pitao je jel to pamti, kako izgleda… i detalje… i morali smo da zavrsimo zbog prevoza.

Ovo sam hteo da napisem kako deluje povezivanje sa inspiracijama, konkretno, kao i sa osobama, Nad dusom, opstom, seobuhvatnom, kao i NJEGOVIM DELOVIMA,Nad dusam zaduzene za odredjene GRUPE, KOLEKTIVE… i kako se ukljuciti u to drustvo.
Nije nepoznato da mnogi naucnici dobijaju bukvalno na ovj nacin svoje inspiracije… ili ideje..
Ili cak i gotove projekte… i Nikola Tesla je imao tu zaslugu i mogucnost… kao i mnogi danasnji vrhunski naucnici..
A, naravno i umetnici.
Nadam se da je bilo zabavno, mozda malo poucno, mozda sci – fi… mozda ne razumljivo, skroz ili delimicno…
Svejedno… nesto se desava… lepo i korisno…i sa odredjenom svrhom, ciljem.
Laughing
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 05 Mar, 2010 23:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::

Ovo pisem i posebno za one koji veruju da je regresija i r.t. samo za resavanje psihickih problema… i to jos i kada osoba dodje do zida,pa nema dalje kuda nego da zatrazi pomoc.
Ovo je primer kako je regresija MNOGO VECI POTENCIJAL… i inspiracija, nego sto se da zamisliti… i stalno je u razvoju… sa NOVIM MOGUCNOSTIMA

Bravo Alex! Bravo!

Tako treba - istraživati nove mogućnosti , probijati postojeće granice , proširivati vidike i iskorišćavati nove potencijale,,,,, svaka čast !
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Mar, 2010 00:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

alex radovic ::

Ovo je primer kako je regresija MNOGO VECI POTENCIJAL… i inspiracija, nego sto se da zamisliti… i stalno je u razvoju… sa NOVIM MOGUCNOSTIMA

Bravo Alex! Bravo!

Tako treba - istraživati nove mogućnosti , probijati postojeće granice , proširivati vidike i iskorišćavati nove potencijale,,,,, svaka čast !

pa, trudim se Caco... evo vec 20 godina... pa mi je jasno i zasto me ljudi ne razumeju...
dok ne probaju nesto novo... barem jednom...
vidis da ima dosta veze sa tobom i tvojim radom, samo neke drugacije tehnike...
nemoj da se ljutis sto se nismo razumeli povodom pitanja ratova...
ima dosta iskustava sa svojim smrtima, u prethodnim nekim ratovima, gde nisam, u svima, mkorao da ucestvujem, pa tako ni budem ubijen...
a ostavljao sam zene i decu... bez sebe, fizicki... papostoji neka lekcija i za to...
a sada radim i sa nekim bivsim voskovodjama i iz medjuplanetarnog rata... koji imaju prilike da to vide, kao na filmskom platnu... kao i posledice svojih delatnost posle smrti...
i da uvide i svoje greske...
a sada su u prilicnom haosu, bespomocni, bezvoljni, bezenergije... itd...
znaci, jasno priznajem da imam i licni problem po pitanju ratova... a i u ovom zivotu sam to izbegao, kao ponavljanje karme, na neki cudan nacin, onemoguceno mi je...
a, takodje mogu da gledam islike sa astralnih nivoa na mestima gde se odvijaju ratovi...
a to mozes i ti... pa da vidis koliko je to privlacno za horde losih entiteta, koji se time hrane i podbadaju...
ali, znaci... ja radim ovaj posao, ovako...
i ako ja nisam, trenutno, u fazonu nekog licnog stvaranja... onda barem to rade drugi, uz moju pomoc...
nekako sam postao kao mentor, ili stariji asistent... ali, naravno, usput ide i dalje neki istrazivacki rad...
pa i tvoje seanse i opisi, kao sto sam rekao, me inspirisu...
mozda sam i malo ljubomoran, hahaha... ali nemoj to pogresno da shvatis... i da mi objasnjavas...
ja to radim - namerno...
pa kao velim, ako mozes ti, zasto ne bih i ja, hahaha...
i to je primer KAKO SE DEMON MOZE UKLJUCITI U POZITIVNU STVAR...
ako razumes poentu...
i tako se podizemo, zajedno
a dobrobit imas i ti... cak i da ne znas ili ne verujes, svejedno
na visim nivoima postoji jedinstvo... i nema odbijanja
pogotovo sto postoji okretanje na gore... odakle dolazi hrana... inspiracija... ljubav...
hijerarhija...
a za one druge... svejedno je... moze i iznutra...
samo, za mene je ovako lakse i brze i jednostavnije

Laughing
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 08 Apr, 2010 06:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Steta je da ova tema zamre i bude zatrpana jer je jedna od najbitnijih za ljudski oblik zivota..

Pa evo jedne lepe pricice

VEŽI ME

Ovo je priča o planinaru, koji se želio popeti na najvišu planinu. U tu se je pustolovinu upustio nakon dugih godina pripremanja. Pošto je svu slavu želio samo za sebe, odlučio je, da će se na planinu popeti sam!
Počeo se uspinjati. Vrijeme je prolazilo, spuštao se mrak. Umjesto da potraži utočište gdje bi prespavao, nastavio je s uspinjanjem, sve dok se nije posve smračilo. Neprozirna noć je zagrlila planinske vrhove. Svud oko njega bila je gusta tama. Nebo i mjesec su bili prekriveni teškim crnim oblacima, nije se vidio ni prst pred okom.
Dok se uspinjao, samo nekoliko koraka prije vrha poskliznu se i poče padati strahovitom brzinom. Mogao je vidjeti samo crne tačke i osjećati silu teže koja ga je neumitno vukla prema dolje. U trenutku očajničkog straha, pred očima mu se počeše odigravati svi lijepi i ružni trenuci njegovog života. Zastade mu dah. Kada je već pomislio da će umrijeti, osjeti iznenada kako ga zaustavlja uže za koje je bio privezan. Njegovo je tijelo visilo u vazduhu. Sve što ga je držalo bilo je uže. U tom je trenutku povikao:
“Bože, pomozi mi!”
Odjednom se s neba začu dubok glas koji mu odgovori:
“Šta želiš da učinim?”
“Spasi me, Bože!”
“Zaista vjeruješ da te mogu spasiti?”
“Naravno da vjerujem!”
“Onda prereži uže za koje si privezan.”
“Molim!“
“PREREŽI UŽE ZA KOJE SI PRIVEZAN.”
Nastala je duga tišina. Čovjek je na kraju ipak odlučio, da će se ipak držati za uže svim svojim snagama.

Spasioci pričaju, kako su sljedećeg dana pronašli planinara mrtvog, smrznutog. Njegovo je tijelo visilo na užetu, za koje se grčevito držao… SAMO TRI METRA OD ZEMLJE.

A vi? Koliko ste vezani za svoje uže?
Da li biste ga prerezali?
Nije ni bitno hoćemo li prerezati nego jesmo li toliko slijepi da ne vidimo kako u životu ništa ne možemo sami.

p.s. posto mi je otac dugo planinar a maceha bila na mont everestu, mogu vam reci da cesto nadju ovakve planinare zamrznute na kanapu ili umrle u snegu sklupcane jer su hteli sami se popeti na planinu.. veoma tuzno..
Mystic_Storm
Hodočasnik

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 08 Apr, 2010 10:54 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prica je prelepa ali zao mi sto kvarim dozivljaj ali kako smo mogli da saznamo da je planinar pricao sa Bogom i sta je pricao, kada je mrtav i ne mozemo od njega da saznamo pricu. Pa ko je preneo onda ovu pricu piscu. Tako da reci cu zanimljiva bajka.
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 08 Apr, 2010 10:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mystic_Storm ::
Prica je prelepa ali zao mi sto kvarim dozivljaj ali kako smo mogli da saznamo da je planinar pricao sa Bogom i sta je pricao, kada je mrtav i ne mozemo od njega da saznamo pricu. Pa ko je preneo onda ovu pricu piscu. Tako da reci cu zanimljiva bajka.

Mozda je na planini ziveo neki mistik ili u pecini a mistici obicno mogu da citaju misli..
Ili su jednostavno svesni svega sto se desava na planeti, to su yogiji.. uglavnom ovo je moguce kada se stupi u kontakt sa paramatmom..
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 27 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 248719 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13789 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 28956 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 58872 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14065 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19976 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16949 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)