PREDANA - SLUŽBA – BOGU – IZ – LJUBAVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
daya
Tragalac

Pridružio: 14 Dec 2009

Poruka Poslao: 09 Jun, 2010 21:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zamolio bih tebe ili nekoga ko zna dobro engleski, ako hoce da bude ljubazan i da nam, svima, prevede,[quote]

Mozda,ne znam samo da li ce neko uopste to da cita.
Oprosti,ali nisam te ni pitala da li razumes engleski Oops! love3
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 14:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="daya"]Zamolio bih tebe ili nekoga ko zna dobro engleski, ako hoce da bude ljubazan i da nam, svima, prevede,
Citat:

Mozda,ne znam samo da li ce neko uopste to da cita.
Oprosti,ali nisam te ni pitala da li razumes engleski Oops! love3

hahaha...
pa,CITACU JA.
a znam da moje teme citaju neki moji prijatelji i prijateljice, kao i oni koji rade seanse regresoterapije kod mene,
ali i jos neki drugi.
Krishna i Paramatma ce vec nekoga uputiti i u buducnosti.
To ti sve znas, u stvari.
Drago mi je da si dosla na predanu sluzbu bogu iz ljubavi, i dobro si nam dosla.
Nadam se da ces jos bolje i da se osecas, ovde, a znas i sama da rezultati sluzbe pripadaju duhovnom ucitelju i Bogu.
Bitna je sluzba, a mislim da je tekst koristan, onoliko koliko sam uspeo da razumem.
i odnosi se, mozda, i ne sve vrste meditacije, sve sto je povezano sa suptilnim telom, UMOM, u ovom slucaju.
A obde ima poodosta meditanata, i ljudi koji zalaze u te suptilnije sfere.
pa bi svaki savet, pogotovo iz Veda, bio dobrodosao.
Ja radim 20 godina regresoterapije, tomi je posao, rad sa suptilnim telom, psihologija, prosli zivoti...
ali i odnos sa Nad dusom, ulaskom u srce... itd, mislim u skladu sa Vedama koje citam 30 godina.
I svidjaju mi se mantre, koje se navode ovde, osim, naravno,maha mantre Hare Krishna,
i SITA - RAM...
a mantram i OM MANI PADME HUM
ili om man peme hum...
dakle i pominjanu rec HUM... za zastitu.
intereantni su mi ZACINI koji se ovde pominju, kao i moje pitanj, za tebe:
KAKO REGULISATI, URAVNOTEZITI...
VATU, sa PITTA I KAPHA , na opste zadovoljstvo i dobrobit.
ja radim, za jedno... sa svim realizacijama na suptilnom nivou i delfinske energije, kao i energije kitova i orki,
pa ima podosta realziacija i meditacija vezano i za vodu ( KAPHA),
A mogu reci da dnevno popijem skoro 4 - 5 litara vode, sto je prilicno nenormalno, ali, mislim da mi tako radi ovo telo.
u svakom slucaju ovde vidim prilicno mogucnosti za spoznaje i realizacije, sa navedenim tekstovima iz Ayur vede,
pa predlazem da se razrrade.
Moze i ovde, ako ti ne smeta, ili ko je jos upoznat sa Ayur Vedom...
za dobrobit svih.
Hari Bol
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 17:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DUHOVNI RATNIK II,Preobrazba pozude u ljubav ,Bhakti Tirtha Swami

IZVOD

"PITANJE:Svaka nasa duhovna tradicija poucava da molimo na drugojaciji nacin .Krscani ,zidovi ,muslimani,budisti i hindusi imaju svoje posebne mantre.Koja je mantra ispravna?

ODGOVOR :Sam zvuk ima ucinak na materiju i svjesnost :zvuk moze potaknuti ,procistiti ,izazvati ili ptivuci paznju .Kad zazovemo necije ime uspostavljamo komunikaciju i razmenu ,pozivamo osobu da se druzi sa nama.Slicno tome ,kad pjevamo razlicite mantre uspostavljamo duhovne veze.
Mantre su mocne i djeluju kao macevi ,sjeku negativnu energiju koja nas okruzuje .Razlicite mantr imaju razlicite svrhe .
.........................................................................................................................
Postoje mantre za zastitu kao i mantre koje bude blisku vezu sa Bogom."

MOJ KOMENTAR :Bilo je mnogo reci ,ovde na forumu i o Molitvama i Mantrama ...
Pa i pored toga ,a u vezi gore navedenog ,meni nije bas jasna ,konkrentna svrha ,pojedinih mantri .

MOJE PITANJE GLASI :Koje su mantre za
a. zastitu
b.za budjenje bliske veze sa Bogom.
c.da li postoji neka mantra ili molitva koja zadovolava oba ova zahteva?

Kako je ovo jako opsirno ,ja molim za sto kraci odgovor ,ako je moguce.Sigurna sam da to sve ima ,OVDE,ali ja ne mogu se snadjem.U hriscanskoj tradiciji postoje razlicite molitve za razlicite svrhe ,to mi je poznato ,pa o tome ovde i ne treba pisati.

HVALA !

love3
 Nazad na vrh »
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 18:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo malo devocijskog pevanja na juznoindijski nacin...................znaci mnogo staro.................
Link
...............A sto se tice tradicija Indije i mantranja,malo slozena tema,jer potrebno je da osoba bude iznutra privucena ,a onda vec ide kako ide.I vremenom dolazi ili ne dolazi do prepoznavanja,empatije,ljubavi,razumevanja,pa i zastite.
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 21:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sara ::

IZVOD

"PITANJE:Svaka nasa duhovna tradicija poucava da molimo na drugojaciji nacin .Krscani ,zidovi ,muslimani,budisti i hindusi imaju svoje posebne mantre.Koja je mantra ispravna?

ODGOVOR :Sam zvuk ima ucinak na materiju i svjesnost :zvuk moze potaknuti ,procistiti ,izazvati ili ptivuci paznju .Kad zazovemo necije ime uspostavljamo komunikaciju i razmenu ,pozivamo osobu da se druzi sa nama.Slicno tome ,kad pjevamo razlicite mantre uspostavljamo duhovne veze.
Mantre su mocne i djeluju kao macevi ,sjeku negativnu energiju koja nas okruzuje .Razlicite mantr imaju razlicite svrhe .
.........................................................................................................................
Postoje mantre za zastitu kao i mantre koje bude blisku vezu sa Bogom."

MOJ KOMENTAR :Bilo je mnogo reci ,ovde na forumu i o Molitvama i Mantrama ...
Pa i pored toga ,a u vezi gore navedenog ,meni nije bas jasna ,konkrentna svrha ,pojedinih mantri .

MOJE PITANJE GLASI :Koje su mantre za
a. zastitu
b.za budjenje bliske veze sa Bogom.
c.da li postoji neka mantra ili molitva koja zadovolava oba ova zahteva?

Kako je ovo jako opsirno ,ja molim za sto kraci odgovor ,ako je moguce.Sigurna sam da to sve ima ,OVDE,ali ja ne mogu se snadjem.U hriscanskoj tradiciji postoje razlicite molitve za razlicite svrhe ,to mi je poznato ,pa o tome ovde i ne treba pisati.

HVALA !

love3

Hvala Sari i Miodragu,
nadam se da ce Daya da nas primeti... i da nam pomogne.
a ja da napisem da je PORUKA OD ANDJELA,

ZA NEPREDVIDJENE OKOLNOSTI, T.J. KADA SE DESI
IZNENADA
NAPAD NEGATIVNE ENERGIJE, isisavanje, ili bilo sta drugo...

DA SE STAVE RUKE NA GRUDI, KOD SRCA SHAKE,
I DA SE OKRENEMO ZA 180 STEPENI,
zanci SKROZ NA DRUGU STRANU, i onda ce nase misli dase okrenu
KA SRCU... I LJUBAVI... I BOZANSTVIMA...!!!
a ako smo medju ljudima, pa je to neprimereno situaciji,onda to URADIMO U MISLIMA.

Inace dobre su mantre za svaku priliku,...
a posebna mantra za zastitu je:

om chreem shraum, Ugram viram,
MAHA VISHNU...

ALI ne znam je celu, pa ni bas tacnu,
pa se nadam da ce neko od bhakta da nam pomogne.

Takodje postoje mantre NARASIMHADEVU, kao najvecem zastitniku predanih dusa i bhakta...
i tu nam treba pomoc, meni, t.j.
a u gornjem textu je prica o mantrama:
RAM... I HUM...
SITA - RAM... I naravno, maha mantra.
nadam se da ccemo da isplivamo, nekako, hahaha
pozdrav svima

p.s. mantra za budjenje bliskog odnosa sa bogom zavisi SA KOJIM BOGOM...???
posto se u Vedama pominju brojne expanzije, kao UNUTRASNJE ENERGIJE BOGA,
PRVOBITNE I APSOLUTNE OSOBE BOGA, KRISHNE,
kao sto su: NARAJAN, UPENDRA, NARASIMHA, ANIRUDHA, RAMA, VASUDEVA, SANKARSANA...
pa treba videti sa kojim TI zelis da budes NAJBLIZE?
I svaka od ovih osoba ima svoju duhovnu planetu, na kojima se odigravaju vecne zabave sa njegovim bhaktama.

i kao sto Krishna kaze Arđuni u Bh. Giti ( 9.25):

"Oni koji obozavaju polubogove rodiće se među polubogovima,
oni koji obozavaju duhove i sablasti, rodiče se među takvim bičima,
oni koji obozavaju pretke idu precima,
a oni koji Mene obozavaju
ZIVECE SA MNOM"

MISLIM DA JE TAKO I SA SVIM OSTALIM BOGOVIMA. Wink

Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
daya
Tragalac

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 22:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Probacu da prevedem cim pre stignem
"...To ti sve znas, u stvari..."
Veruj ne znam!
Laku noc pa do skoro Molitva
 Nazad na vrh »
daya
Tragalac

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 22:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Lord Narasimha Mantra
Removes all sorrows and fears
|| Om Hrim Ksraum ugram viram maha-vishnum, jvalantam sarvato mukham, nrisimham bhishanam bhadram, mrityur mrityum namamy aham ||

http://www.sacredspace.com.sg/mantra.php
 Nazad na vrh »
daya
Tragalac

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 22:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meaning:

"I bow down to Lord Narasimha who is ferocious and heroic like Lord Vishnu. He is burning from every side. He is terrific, auspicious and the death of death personified."
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 10 Jun, 2010 23:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

daya ::
Lord Narasimha Mantra
Removes all sorrows and fears
|| Om Hrim Ksraum ugram viram maha-vishnum, jvalantam sarvato mukham, nrisimham bhishanam bhadram, mrityur mrityum namamy aham ||

http://www.sacredspace.com.sg/mantra.php

hvala Daya,ova mantra
OM HRIM KŠRAUM UGRAM VIRAM...
Je izuzetno mocna mantra... koja se izusetno retko koristi...
ja sam je koristio dva puta u zivotu... kada sam astralno putovao SAM...
BEZ ZASTITE SVOG ANDJELA...
I to su bile LEKCIJE...
DA NIKADA VISE... NE PUTUJEM... SAM.
Nadam sse da to govori dovoljno.
ali da ovo bude u sluzbi Boga.
u svakom slucaju, najbolje zastita je SVAKODNEVNA MEDITACIJA
I DRUZENJE SA BOZANSTVIMA,
putem SLUSANJA, PEVANJA, CITANJA... GLEDANJA...
MISLENJA...
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 00:31 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link

i mantra OM HRIM KŠRAUM...

malo je psihodelicna, ali jedina koju sam nasao
mada je potrebno objasnjenje o NARASIMHI,
kao obliku, expanyiji KRIŠNE,
u obliku POLU LAVA, POLU COVEKA,koji stiti predane duse od demona i negativnih entiteta,
postoji prica u Šrimad Bagavatamu kako je Šri Narasimha zastitio
Prahladu Maharadza...
ali o tom potom...
nadam se da nece niko da se uplasi, hahaha...

Link
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 08:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smile
Hvala Miodraze ,Alex I daya!
Hvala vam i za Mantre i za objasnjenja .
Nadam se da ce toga biti jos ,bas po pitanju Mantri.
Ja jesam ,na neki nacin,zainteresovana za ovo ucenje .Knjige koje sada citam ,kupila sam jos pre mnogo godina .Bhagavat Gitu ,Onakva kakva jeste,sam jos onda procitala ,ali je islo jako tesko .Od tog znanja mi je ostao samo Size .Sada ,ponovo vadim knjige sa polica i polako citam .

Moje znanje je vrlo "tanko ". Sad Za sada sluzim Bogu na neki svoj nacin.
Pitam da bih sebi razjasnila ,kako ne bih ispala kao komsija u sledecoj prici . Smile

CUDOTVORNI PAS
Damari,A.de Melo

Covek je poveo svog novog psa prvi put u lov.Ubrzo ,pogodio je divlju patku koja je pala u jezerce.Pas je prosetao po vodi ,pokupio patku zubima i doneo je.Zapanjen ,covek je pucao na drugu patku ,i na njegove oci ,pas je ponovo hodao po vodi da je donese .
Ne verujuci u sve ovo ,covek je pozvao suseda da podje sledeceg dana zajedno sa njim u lov.I ovoga puta ,pas je pred njim hodao po jezeru da donese ulov.Covek nista nije rekao ,kao ni njegov sused.Na kraju ,ne mogavsi da izdrzi ,upitao je suseda :"Zar nisi primetio nesto cudno kod ovog kera ?"
Sused se zamisljeno pocese po glavi ."DA",rekao je ."Kad razmislim ,ta tvoja dzukela izgleda ne ume da pliva ".

love3

Ps.Ako ovo nema veze sa temom ,molim vas da se obrise .
 Nazad na vrh »
Yarilo

Pridružio: 23 Mar 2010

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 13:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smile
Hvala Miodraze ,Alex I daya!
Hvala vam i za Mantre i za objasnjenja .
Nadam se da ce toga biti jos ,bas po pitanju Mantri.
Ja jesam ,na neki nacin,zainteresovana za ovo ucenje .Knjige koje sada citam ,kupila sam jos pre mnogo godina .Bhagavat Gitu ,Onakva kakva jeste,sam jos onda procitala ,ali je islo jako tesko .Od tog znanja mi je ostao samo Size .Sada ,ponovo vadim knjige sa polica i polako citam .

Moje znanje je vrlo "tanko ". Sad Za sada sluzim Bogu na neki svoj nacin.
Pitam da bih sebi razjasnila ,kako ne bih ispala kao komsija u sledecoj prici . Smile

CUDOTVORNI PAS
Damari,A.de Melo

Covek je poveo svog novog psa prvi put u lov.Ubrzo ,pogodio je divlju patku koja je pala u jezerce.Pas je prosetao po vodi ,pokupio patku zubima i doneo je.Zapanjen ,covek je pucao na drugu patku ,i na njegove oci ,pas je ponovo hodao po vodi da je donese .
Ne verujuci u sve ovo ,covek je pozvao suseda da podje sledeceg dana zajedno sa njim u lov.I ovoga puta ,pas je pred njim hodao po jezeru da donese ulov.Covek nista nije rekao ,kao ni njegov sused.Na kraju ,ne mogavsi da izdrzi ,upitao je suseda :"Zar nisi primetio nesto cudno kod ovog kera ?"
Sused se zamisljeno pocese po glavi ."DA",rekao je ."Kad razmislim ,ta tvoja dzukela izgleda ne ume da pliva ".

love3

Ps.Ako ovo nema veze sa temom ,molim vas da se obrise .

Delimo istu zelju za mantrama, sestro. Smile Voleo bih videti jos njih. Najlepse hvala unapred!
Ne bih savetovao nikome da obrise poruku, ova prica je genijalna! Shocked
'Ta tvoja dzukela ne ume da pliva'... ...briljantno! Odavno nisam cuo bolje sklopljen koncept smislja i poruke citaocu u tako malo redova!
Hvala na post-u. Pozz
"Gdje Jarilo hodi, tu vam polje rodi..."

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 11 Jun, 2010 16:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

................

Link

................ 

IZVOD

Mantre su mocne i djeluju kao macevi ,sjeku negativnu energiju koja nas okruzuje .Razlicite mantre imaju razlicite svrhe .

Veoma precizno i jednostavno objasnjeno od ovog malo poznatog Svetog Coveka u ovim krajevima Tirtha Swamija.
Evo jedan dobar i jednostavan sajt za prevodjenje stranih tekstova......http://www.prevodjenjeteksta.com/sa-engleskog-na-srpski.php.
Na primer gore navedena mantra......"I bow down to Lord Narasimha who is ferocious and heroic like Lord Vishnu. He is burning from every side. He is terrific, auspicious and the death of death personified.".......u prevodu je.........Ја клањати се Господу Нарасимха који је прожет и херојски као Господ Вишну Он је гори од сваке стране.. Он је невероватан, повољан и смрт смрти оличена........|| Om Hrim Ksraum ugram viram maha-vishnum, jvalantam sarvato mukham, nrisimham bhishanam bhadram, mrityur mrityum namamy aham ||.Moze da posluzi.

Na tu temu nesto i o 10 Avatara.....

Link

Link

Pozdrav Alex,Sara,Daya,Yarilo i ostalom drustvu.......
daya
Tragalac

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 06:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo ovde je bukvalisticki prevod za kucnu upotrebu,i svako je slobodan da izmeni i popravi gde treba
deo je iz knjige Dr, David-a Frawley-a -Ayurvedic healing

OPSEDNUTOST
U najstarijim, drevnim kulturama mentalni poremecaji su cesto pripisivani razlicitim oblicima opsednutosti-od strane duhova ili zlih dusa-i neka vrsta exorcizma bi bila propisana.Ayurveda takodje deli taj pogled ali na vise sofisticiraniji nacin,kroz znanje o yogi.Taj pogled nije naivno sujeverje vec reflektuje naucno ayurvedsko znanje o astralnoj ravni i okultnim svetovima.Nas fizicki svet je prisno povezan sa suptilnijim svetovima,i tu je konstantno uzajamno dejstvo energija izmedju tih razlicitih dimenzija.
Sile sa tih ravni mogu da uticu na nas,kako na pozitivan,tako i na negativan nacin.
Ayurveda pravi razliku medju razlicitim oblicima opsednutosti,prema entitetima koji su upleteni.Opsednutost je najcesca kod pojedinaca koji su previse pasivni,ovisni,ranjivi,otvoreni(iskreni) i koje je lako impresionirati.Cesto je prisutno slabo samopostovanje,extremna senzitivnost i svojstvo primanja na sebe uticaja okoline.
Aura je uobicajno slaba i osecaj svoje licnosti nije dobro definisan.
Opsednutost se moze dogoditi grupno,kao pri kriminalnim akcijama, a moze da ima uticaj na celu drzavu,kao nemacka za vreme nacizma.
Mi moramo postovati te suptilne sile,nauciti da ih prepoznajemo, i nauciti da se branimo od njenih negativnih uticaja.Inace smo kao deca u mraku,i mozemo na sebe privuci mnoga negativna iskustva koja su nepotrebna.
Tu je astrologija specificno vazna,dajuci nam sliku astralnih sila koje deluju u nasim zivotima.
GENERALNI (OPSTI) TRETMAN
Lecenje od opsednutosti je slicno onom kod mentalnog poremecaju i ludila(o cemu je ranije pisano,prim.prev),ali vise specificnih nacina exorcizma(isterivanja) treba koristiti. Tu se ubrajaju mantranje,incens,zvona i pozivanje na (posecivanje) zasticujucih Bozanstava.Raznovrsna, po demone razorna Bozanstva postoje u hindu tradiciji,ukljucujuci Durgu,Rama i uzasavajuci oblik Shive,poznat kao Rudra.
Durga je gnevni,razjareni oblik Bozanske Majke.Rama je Bozanski Sin,isto tako zastitnik,ratnik i heroj. Rudra je uzasavajuci oblik Bozanskog Oca.
Budisti,narocito tibetanci,imaju takodje svoje unistavaoce demona.
Ali bilo koja Bozanska sila (energija), moze pomoci pri razciscavanju negativnih snaga u nasoj psihi, kojigod oblik Bozanskog je najblizi nasem srcu.
 Nazad na vrh »
daya
Tragalac

Poruka Poslao: 12 Jun, 2010 07:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DIFERENCIJACIJA (RAZLIKOVANJA)
Opsednutost je uobicajeno Vata bolest,kako vata(vazduh) tipovi naginju ka ogradjivanju od fizicke stvarnosti ili fizickod sveta.Njihova energija je cesto vrlo slaba,tako da lakse mogu doci pod uticaj jacih sila.Vata tipom obsednutosti dominira najvise strah.
Pita(vatra) tip opsednutosti uobicajno proizilazi od previse gnevne prirode.Osobu preovladjuje entitet koji je privucen ponosom,ambicijom i moci(pogledaj asuricnu obsednutost)
Kapha(voda)tip obsednutosti uobicajno dolazi od preterane sentimentalnosti i vezanosti. Cesto duse koje su umrle ali jos nevoljne da napuste zemlju zbog preterane vezanosti,su u mogucnosti da udju u nas.
OBSEDNUTOST BOGOVIMA
Bogovi ovde spomenuti su niza bozanstva iz srednjeg astralnog sveta,ne istinska nacela nase vise, ciste svesnosti.Ta niza Bozanstva uzivaju zivot igre,lepote i drame u svetu vibracije,boje i ushicenja. Mi dolazimo u dodir sa njihovom energijom u esteticnom delu uma. Oni obsedaju ljudska bica zarad igre.Oni ne povredjuju svoje zrtve direktno; zapravo mogu ih obdariti znanjem i inspiracijom.Mnogi medijumi i kanalizatori su obsednuti Bogovima i nalaze da je iskustvo stimulativno(razveseljavajuce)
Prema ayurvedi i yogi medjutim svaki vid obsednutosti je opasan.Obsednutost od strane bogova takodje pogorsava vatu, slabeci nasu povezanost sa sobstvenom dusom. Moze uzrokovati takva vata oboljenja kao nesanica,artritis ili prerano starenje. Bogovi ne vole beli luk i mogu se s`njim oterati.Druge dobre biljke su muskatni orascic,valerijana, asofoetida.Mozemo ih se otarasiti otvaranjem ka Visoj Bozanskoj Sili.
Generalno, mi treba da imamo kontrolu nad nasim sopstvenim umovima i sledimo pogodan zivotni rezim(disciplinu).
... nastavice se
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 30 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 248758 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13791 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 28964 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 58885 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14068 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19978 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16950 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)