PREDANA - SLUŽBA – BOGU – IZ – LJUBAVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
uspensky
Hodočasnik

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 07 Dec, 2009 23:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I zamisli čuda...
Da ne opisujem ceo"ritual"koji prethodi povratku u trenutak traume,"otvorim vrata" i nađem se u jednoj prostoriji koja ima visoke bele zidove i pod, kako da ga opišem, kao kad se izbetonira pa se taj beton posle izšlajfuje,pa liči na mermer,onako sitni kamenčići...a ja sve to vidim kao da ležim,zato su zidovi onako nenormalno visoki...i već nadire i emocija,neka tuga.Pita me K. šta vidim i ja opisujem...čuje da mi se sa glasom nešto događa (govorim kroz suze)Opisujem joj prostor i kažem...nema nikoga...pa dobro kaže K. ko bi tu trebao da bude...a ja kroz suze...moja mama...da ne dužim sa opisom,našla sam se u trenutku kad sam rođena,(verovatno u boln.sobi)odvojena od majke,sama...K. me pita kako se osećam..ja kažem "utrnute su mi ruke i noge..."
Najzad se okončao "tretman" K. mi daje uputstva,trebaće ti dan-dva da sklopiš kockice,praznićeš se kroz snove i bićeš ok.Naravno da sam otišla od nje sa olakšanjem,kao da mi je pao kamen sa srca ...
Odlazim kući i šta se događa...ne mogu da spavam,neće san na oči...posle dva dana zovem K. i pitam "Kako ću se prazniti kroz snove,pa ja nisam oka sklopila dve noći...!"Dobro, kaže K. svi smo različiti,kad legneš i ako opet ne budeš mogla da zaspeš...pitaj "Što ne mogu da zaspem...šta treba da shvatim...?"
Sledeću noć sam se tako uspavljivala i...naravno zaspem.
Probudila sam se sledeće jutro i gle čuda...ZNALA SAM SVE...!!!
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 07 Dec, 2009 23:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

eeeee, pa jel ima - nastavak?
sad si me zaintirgirala... kako je islo... karmicki, duhovno... ili mesano...
posto si htela da malo pisemo i o regresijama... terapijski... isceliteljski...

to je ONO sto sam, malo pre - pisao... i o KARMI... ali i ciscenju, OSLOBADJANJU... ili svescu... o karmi... ili podizanjem na duhovni nivo... pa sve zajedno...

Rolling Eyes

pzz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 07 Dec, 2009 23:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

To je bio trenutak mog rođenja, bila sam sama...odvojena od majke i bolelo me je...utrnule su mi ruke i noge...
Povili su me (kao što su povijane bebe u to vreme), kao kiflu u pelene obmotane oko tela,sa pruženim rukicama i nogama i vezane trakom...zato (tako su mislili) da bebi ne ostanu krive noge...
Znala sam da je traka bila bela i samo sa jedne strane vezena plavim koncem...to mi je bilo interesantno...Pošto je moja majka umrla dok sam bila beba,preostalo mi je samo da nazovem tetku i da je pitam...jesu li me tako povijali...i da li je to bila takva belo plava traka.Tetki je otpala vilica...kad sam opisala trake..."odakle ti to"...pričaću ti...
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 07 Dec, 2009 23:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa... ne mogu brže....izlizana su mi slova na tastaturi....ne vidi se ni jedno...!!!
Slepo kucanjeee.... haker
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 07 Dec, 2009 23:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

uspensky ::
I zamisli čuda...

Probudila sam se sledeće jutro i gle čuda...ZNALA SAM SVE...!!!

Wow... ovo je bas - inspirativno...
ne znam - u kom smislu... i sta je to - sve... ali i... sta je - SADA... sa tim znanjem...jer kazes... ZNALA SI...
pitanje i jeste bilo - provokativno... za odgovor...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 07 Dec, 2009 23:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

eeeeeeeeeeeeeej, SUPERISKA...
kao pre neko vece sa Gibom...
pisem ja, pise on... pa se ne sustizemo... evo, ja odmaram... i - cekam
ali... bas - ZABAVNO...

Laughing
pzz
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 07 Dec, 2009 23:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I SAD ONO NAJVAŽNIJE!!!

Napisala sam prethodno da sam svoj problem opisivala da su mi vezane ruke...i da ne mogu ništa da uradim dok sud traje...
E,pa...posle te regresije su se meni ODVEZALE RUKE...!!! Very Happy
Klikmulo je negde u glavi "Bože...pa svaki problem ima rešenje pa mora biti da ima i ovaj moj...!"
Do tada sam se oslanjala na advokate,misleći...ne znam pravo...pa oni će to rešiti,najbolje znaju..i to! A pošto sam taj odlazak na sud jako teško preživljavala...a vuklo se iz meseca u mesec i iz godine u godinu...trudila sam se da ne mislim na to bar između ročišta i te sve papire bih sklanjala u najdalji ugao kuće,samo da ih ne gledam,tako mi je to sve bilo mučno...
Do tog "klika" u glavi...ustala sam pokupila sve te fascikle i predmete..."Ma daj,čoveče da ja to prelistam, mora biti da negde nešto piše...ma ne može ni jedan advokat da posveti toliko pažnje niti mu je stalo kao meni...
I naravno nađem papir na kom je pisalo,sad da ne zalazim u detalje, ali u smislu da taj ugovor(koji je meni bitan) nije pravosnažan dok se ne uknjiži u katastar...Eto...rešenja ,čoveče...uknjižim i problem ...rešen!
Tako je i bilo...Sve u svemu...meni su se odvezale ruke... Dancee
Pitija
Hodočasnik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 00:25 am    Naslov: moj duhovni put
Odgovoriti sa citatom

I da li si taj problem rješila za stalno uvidom u prošli život ili ti je to bila samo smjernica
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 00:28 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislim da je trajno, ali to sad sve treba da prođe kroz te naš institucije a to se čeeekaaa...ali neka imam ja strpljenja...naučila sam se tome...!!! Very Happy
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 00:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa, gde si ti sad Alex...?Otišo si a nisi video kraj filma..! kapa
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 00:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve će bit super,samo vjeruj u to.
Ja strpljenje ponavljam iz života u život..pa ..slabo mi ide
Morat ćemo pitati Aleksa on je stručnjak za prošle živote,zašto se neke blizanačke duše proganjaju iz života u život
Ako i sad ne uspijem poslati čujemo se na MSN-u jer mi se forum otvara pužo-brzinom
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 00:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zato da bi ispravile ono što su činile jedna drugoj ranije ii da bi naučile jednu jedinu lekciju zbog koje smo svi tu...lekciju koja se zove LJUBAV
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 00:40 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pa, SUPER... bas mi je drago... vrlo interesantna realizacija...
naravno, zao mi je zbog smrti majke... i tolikih problema...

osecam da nije slucajno... neko... pomenuo... u onom mom tekstu - oslobadjanje od vezanosti... za karmu... kao kad te neko - odveze... i mozes da mlataras rukama i nogama... i kako ima veze sa ovom tvojom zivotnom pricom...
zato sam i napisao da treba pisati, o tome, naravno ako nije bas bolno ili tajno...
ZBOG DRUGIH... kao nekakvo iskustvo... ili inspiracija...
cudi me, malo, nisam razumeo... zasto to nije uradjeno na seansi, nego... kasnije
jer, ako dodjes, vec, u stanje bebe, sto ja radim, cesto, ili kako tako... onda treba da se zavrsi, u toku seanse, a to je par minuta posla, i - oslobadjanje... i ruku i nogu... i svega... i to jos i sa ZASTITOM...
cak i bez obzira na Andjele, sa kojima radim... ali, svejedno, bitno je da je posao - doradjen, kroz snove... sa NEKIM... mislim, ipak, andjelima, ili andjelom...
zao mi je i sto je ovo, kako sam te razumeo, delovalo i emotivno jako bolno... jer ne bi trebalo, barem ne prejako, moze da se dozira... ne rado se o prosvetljenju, pa mora primalni krik, jer, uopsteno, onda sama ta bol i emotivno stanje koje je negativno - privlaci odredjene entitete, da ne kazem demone, koji u tome uzivaju...
to je nekakva moja analiza ovoga... s tim da nije pomenut UZROK... svemu tome... ali, verovatno niie ni bitno... da se zna... ili je to onaj deo... bolan...
nadam se da ces da dodjes kod mene na seansu... manje boli... vise je inspirativno... citala si moju knjigu... da te upoznam sa tvojim andjelkom... zastitom... treba ce ti...
da se malo reklamiram, a ti posle da pises... kako je bilo, jel ok...???

Laughing Laughing Laughing

pzz

p.s. napisi jooooos, ja to volim da citam... da se EDUKUJEM...
 Nazad na vrh »
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 00:41 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislim da si za prvi dio u pravu,a za ljubav toliko volim jednu osobu iz proganjanja da bih ju mogla bez začina i salate kanibalski..
Njamnjam
.možda je prije mržnja glavni motiva..znaš ono ...ne zatučeš ga u jednom životu pa u ovom tražiš prikladno oružje
Smesno

Poslednji izmenio Pitija dana 08 Dec, 2009 00:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 00:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jaaoooj, ima toga mnogo...ali ..pisaću...!!!
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 4 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 248758 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13791 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 28964 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 58885 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14068 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 19978 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 16950 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)