PREDANA - SLUŽBA – BOGU – IZ – LJUBAVI
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
uspensky
Hodočasnik

Pridružio: 11 Apr 2009

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 00:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo da ti kažem Alex,šta ja mislim o tome...
Regresija je metoda koja osvesti ono što je u tom datom momentu nekom problem,kao što jsam opisala pom. primer i onda si dobro...jedno vreme...dok ne ispliva sledeći...a primalna terapija je takav "oblik" ili način da se izdvojiš negde, gde uz pomoć terapeuta ne "istreseš" sve ono potisnuto a to može da potraje 15dana ili duže...
E ja sam htela to da se ne vraćam kući dok se ne oslobodim svega...
A ovo drugo što si rekao da je trebalo sve na toj seansi,to si u pravu ali to zavisi koliko je terapeut ...dobar u tome...
Onog momenta kad me je K. pitala kako se osećam, ja sam rekla da su mi utrnute ruke i noge,ona je rekla ne...tako već emotivno...ja sam odgovorila,pa mi je mnogo lakše.
Ona tog trenutka nije prepoznala da je to ono što je važno, verovatno se to odužilo,emocije,plakanje,pa je htela da okonča terapiju...možda je bila gladna... Njamnjam
U svakom slučaju...uspelo je!!!
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 00:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pitija ::
Mislim da si za prvi dio u pravu,a za ljubav toliko volim jednu osobu iz proganjanja da bih ju mogla bez začina i salate kanibalski..
Njamnjam
.možda je prije mržnja glavni motiva..znaš ono ...ne zatučeš ga u jednom životu pa u ovom tražiš prikladno oružje
Smesno

Draga Pitija,

ti si moja Mataji, majka, pa nije lepo da te savetujem ovo sto nameravam...
ali, probaj, u sledecem zivotu, ako sada ne ide... da budete ljubavnici...
i da, kroz seks...lepo izdrndate... UNISTITE... JEDAN DRUGOG... i izbacite svu negativnu eneriju... onda ce, na neko vreme, da nastane PRAZAN PROSTOR... pa ce moci i nesto drugo da udje...
eto, aja neko vreme ne pominjem sex... pa ce ljudi da pomisle da sam odlepio...
cisto, malo...
inace, pa znas sta je rekao CIKA BUDA... al to je teorija:
AKO NA MRZNJU ODGOVORIS MRZNJOM,
A - KAKO CE - MRZNJA... PRESTATI...???
nadji neku LEPU OSOBINI, JEDNU BAREM, MAKAR DA JE - NAJGORI...
I - ZALJUBI SE... U TU OSOBINU... A OSTALE - NE GLEDAJ...
pa - sta ti bog DA...
znam, sigurno - POMAZE...

Molitva Molitva Molitva

pzz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 00:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mislim da si za prvi dio u pravu,a za ljubav toliko volim jednu osobu iz proganjanja da bih ju mogla bez začina i salate kanibalski..
Njamnjam
.možda je prije mržnja glavni motiva..znaš ono ...ne zatučeš ga u jednom životu pa u ovom tražiš prikladno oružje
Smesno

Ova ti je dobra...šališ se,naravno... Smesno
Pitija
Hodočasnik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 01:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi moj Aleks..tko o čemu ti o seksu..da probam to na astralu rješiti

Smesno

Naravno da se šalim uspensky,ali i ne u ovom životu toliko mržnje da svaki put kad pomislim na tu osobu hoćeš -nećeš moram misliti oprosti,...jer sve što rječima ljubav izrazi,pozadina je sve samo ne ljubav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 01:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Razumem te i ja sam prošla sve te faze...mržnje...ahvatanja...praštanja... u jednom trenutku mi je bilo žao te osobe...dal je tu bila ljubav na pomolu (mislim, na kosmičku ljubav,naravno)...ne znam
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 01:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi moj Aleks..tko o čemu ti o seksu..da probam to na astralu rješiti

Smesno

Draga Pitija... samo napred...
korisit sva oruzja na raspolaganju... a ako zatreba pomoc... javi...

za vesele devojcice

Poljubac...

Srca4

Njamnjam

ovo, poslednje - ne preterivati... zbog linije...

pzz

Poljubac... Poljubac...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 01:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno da je tome prethodio rad na sebi,to baš nije lako bez neke tehnike kao što je (ranije bih rekla regresija a sad kažem) Rekonekcija...jer je ona sveobuhvatna...za kratko vreme nas oslobodi svega toga...nepotrebnog
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 01:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mada, kažem ono što nam je nadohvat ruke,pa koja god bila...svejedno...regresija,rekonekcija...sve što je RE jer tamo su svi odgovori za naše probleme... Razz
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 01:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga moja S. Uspensky-moram prestati,jer ako me se ta osoba dočepa,letjet će po astralu perje kao kod kokoši- Smesno
Znam danas sve ali nije mi više bitno,a mislim da je od ljubavi do mržnje korak i obrnuto,pa biram nešto između,jer u ljubavi s tom osobom gube svi osim njega
Sad mataji..za svog Aleksa
morat ću ja tebi Aleks napraviti regresoterapiju na neviđeno,da vidimo što si ti Bogu grješio pa se ovdje s regresijama patiš i o seksu snivaš i noću i danju..da nisi negdje bio Evnuh možda u starom Egiptu..oprosti ali to je samo pitanjce Srca4
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 01:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pitija,
ako cemo OZBILJNOA...
REGRESOTERAPIJA... ILITI TERAPIJA... NA DALJINU, EVO OVAKO...
zamislis svog PROTIVNIKA... I, LEPO GA - VEZES... I - MUCIS... NAJVECIM MUKAMA koje ti padnu napamet... gangrene... odsecanja, zigosanje... budi kao mali veliki FASISTA... specijalac SS...
i - URADI TO... SVE...
mozes da gledas i kao - FILM... osveti mu /joj se... mozes i da pricas... ZASTO TO RADIS... da ta osoba to zna... i, ew. da cujes i odgovore...
ali, bitno je da se ispraznis, do kraja... ali bas do kraja... dok ti ne bude trebalo... vise...
to je japanska tehnika izbacivanja negativne energije...
i - onda si mirna... a ako ide dijalog, onda je - regresoterapija... pa mi javi kako ide
jel to ok, za tebe... SMES... MOZES...
Ppzz
Laughing
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 01:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex...ajde uputi ti mene kako da stupim u kontakt sa svojim duhovnim vodičem ili anđelom,ako je to anđeo...
Imaš li neko uputstvo...
Pitija
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 01:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Aleks -ljepo spavaj i shvati sve kao zezanciju.Sorryz
ali znaš onu u šali pola istine
Za keksiće si u pravu,hvala na brizi ,prelazim na rakiju..jer utjehe nema u vodi Foodsmiley
Smesno

Uspenski -vidimo se na MSN-u
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 01:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sad mataji..za svog Aleksa
morat ću ja tebi Aleks napraviti regresoterapiju na neviđeno,da vidimo što si ti Bogu grješio pa se ovdje s regresijama patiš i o seksu snivaš i noću i danju..da nisi negdje bio Evnuh možda u starom Egiptu..oprosti ali to je samo pitanjce Srca4

ma, ja sam to radio i - ZNAM... nista nije problem... eto, imam repove, da kazem, karmu, iz proslog zivota... ne evnuh... nego sa jednom - prostitutkom... vrlo dubok odnos i realizacije... pa pitanje - VERNOSTI... pa sve zajedno... ljubomora, ljubav, mrznja... oprastanje... itd...
zato sam, karmicki... fotograf, u ovom zivotu... i radio sa modelima, imao agenciju... mada modeli nisu prostitutke... ali blizina zena, lepih, privlacnih... i, polako, ciscenje karme... a ta osoba je pak povezana i sa drugim , mojim bliznjima... iz oba zivota... pa uticaji sredine... tadasnje... ima dosta za pricu, sto bi rekla Uspensky... ali je lepo i - ZABAVNO... mada i - bolno... ali bol prolazi, a lepota POVEZANOSTI I LJUBAVI...
OSTAJE
VECNO
DVE VECNE DUSE... U LJUBAVI... VECNOJ...
a, kada dodje do ODVOJENOSTI... ljubav je JOS VECA... tako kazu,
AL IM NE VERUJEM
 Nazad na vrh »
uspensky
Hodočasnik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 01:41 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex...pozdravljam te ...odoh ...zove me moj krevetac... Goodnight
I sutra je dan.....
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2009 01:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

uspensky ::
Alex...ajde uputi ti mene kako da stupim u kontakt sa svojim duhovnim vodičem ili anđelom,ako je to anđeo...
Imaš li neko uputstvo...

NARAVNO DA IMAM UPUTSTVO:

pojedes dve kiflice... onda dodjes u Smederevo... sednes ili legnes... zatvoris oci... opustis se, ako nis bila... i ja te pitam: STA VIDIS... a ti mi kazes... to sto vidis...
e, onda ti ja kazem... da pogledas okolo, na sve strane... da vidimo jel tu andjeo... ili neko drugi... moze mama, mada, bojim sed a ti ne bude to JAKO - EMOTIVNO... ali i ona je deo TVOG PUTA... i... tako... neko od nas ce da te DOVEDE DO ANDJELA... tako ja radim... po principu NEKO NEKOGA VODI NEGDE... ne ides... sama...
a, ako si citala moju knjigu, tamo je UPOZORENJE, OD ANDJELA... DA SE TO NE RADI... SAM... JER MOZES DA NALETIS - NA DEMONE...
naravno, ima ljudi koji to rade i sami... na svoj rizik.. al ne preporucujem
dakle, jednosavno... traje to par minuta, petnaestak najvise... ne dobijas injekciju.. znaci - in vivo... ne boli... citala si PRVE SEANSE koje sam opisao, pa ti je jasno...
e, sada, pitanje... jel mozes do Sd- a i zasto bi dolazila...
to ne znam, ali ovako je ipak, brze... i sigurnije...
kakav problem imas da dodjes...??? kikinda nije bas daleko
valjda
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeci
Strana 5 od 34

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 250787 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Inuraki Reptil Koji Zivi U Meni 0 Branovic 13875 24 Jul, 2011 17:53 pm
Branovic Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka RECEPTI KOJI ŽIVOT ZNAČE 13 Vera Bojičić 29113 12 Jun, 2011 16:58 pm
Bojan71 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 59399 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Seminari i kurseviPozdrav. Da li neko zna koji sajtovi prat 1 krang 14142 18 Jan, 2010 01:39 am
uspensky Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KYMATICA - KIMATIKA - film koji treba obavezno pogledati!!! 3 ENEMOON 20068 21 Sep, 2009 18:50 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 17011 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)