Zajednička putovanja na Mesec
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 16 Feb, 2010 01:39 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Obično je u ponoć, jer osim što je cilj da svatko za sebe iskusi ovo putovanje fora je i u tome da krenemo svi skupa istovremeno, upravo stoga što smo na različitim geografskim duljinama.

Ja večeras nisam stigla, imala sam nekih obveza koje su se protegle do šanka, pa nema smisla sada. Tale je rekao da nije dobro pokušavati svjesno ikakov putovanje ako smo konzumirali alkohol....premda, osobno u zadnje vrijeme ionako ne forsiram stvari, primjetila sam da se događaju neovisno o mojim koordinatama, pa mislim da svi imamo neki svoj kompas u Animi.
O nekima od njih sam pisala, a o mnogima još nisam....ali hoću. Obično uvijek ima razlog kad nešto treba napisati, a kad nešto ne. Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 16 Feb, 2010 12:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Obično je u ponoć, jer osim što je cilj da svatko za sebe iskusi ovo putovanje fora je i u tome da krenemo svi skupa istovremeno, upravo stoga što smo na različitim geografskim duljinama.

Ja večeras nisam stigla, imala sam nekih obveza koje su se protegle do šanka, pa nema smisla sada. Tale je rekao da nije dobro pokušavati svjesno ikakov putovanje ako smo konzumirali alkohol....

Aha! Rolling Eyes I ja bi rado malo al' ga moj organizam ne podnosi.Zao mi je zbog nase domace,to je stvarno dobra stvar.Mozda neko vino ponekad.

Citat:
premda, osobno u zadnje vrijeme ionako ne forsiram stvari, primjetila sam da se događaju neovisno o mojim koordinatama, pa mislim da svi imamo neki svoj kompas u Animi.
O nekima od njih sam pisala, a o mnogima još nisam....ali hoću. Obično uvijek ima razlog kad nešto treba napisati, a kad nešto ne. Very Happy

Naravno,svako ima svoj neki ritam a zavisi i od toga s'kim si u kuci,tj.da li si sam i da li je izvodljivo.Ideja zajednickih putovanja je revolucionarna!

Mene ova tema interesuje jer sam se se s'gnosticizmom,misticizmom susrela jako rano sa 19god.ali izgleda od strane pogresnih ljudi.Tako da umesto ultimatuma koje mi je konkretno jedan od njih postavljao u smislu daljeg konstatnog druzenja (sticanja znanja) samo su me udaljili od sebe.A on ima znanje iz ovih oblasti ,cak,vidim napisao je i neku knjigu u vezi svega toga sa ne bas privlacnim naslovom ali sigurna sam da je u pitanju neki haos i ludilo Very Happy
Tako da videvsi sta Talerman radi ovde, za mene je bilo pravo otkrovenje.On ima metodican,pa da kazem pravi pristup duhovnosti, na ovaj nacin,a ne radi sticanja moci,ego tripa itd.Ima i strpljenja da to podeli sa drugima.

Stvari uglavnom ljudi shvataju zdravo za gotovo pa i ja,ali resila sam da na ovom forumu istrajem (ovo je prvi forum na kome ucestvujem) iz razloga sto sam na zanimljiv nacin i dosla do njega...a najbitnije je to sto ovde vlada dobra atmosfera,gotovo domacinska i svi su dobrodosli.
Nije to bez veze.Pogledala sam ostale forume i prilicno su hladni i nisu organizovani kao Objave.
A da ne govorim koliko mi je drago sto se svi upoznajemo na ovaj nacin!
Ne pisem ni ja sve moje dozivljaje.

Nadam se da ces ti uskoro Zvoncice naci razlog da treba nesto najnovije da objavis.Ipak si ti sa primorja i sigurno imas finiju percepciju!Ah,to more...mogla bi da provedem zivot na nekoj obali Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 16 Feb, 2010 23:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I meni je ovo prvi i jedini forum na kome ucestvujem, atmosfera je super.

Prosle veceri nisam uspela da odem na zeljeno mesto.
Opet sam se nasla na slicnom mestu kao iz prethodnog dozivljaja, ali sada u snu i po svemu sudeci to je bila Venera, koja me po drugi put puni energijom i vedrinom, a mislim da mi je to sada i bilo najpotrebnije.

Pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 00:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Valen:
Aha! Rolling Eyes I ja bi rado malo al' ga moj organizam ne podnosi.Zao mi je zbog nase domace,to je stvarno dobra stvar.Mozda neko vino ponekad.

Ha, ha, ha....pa pazi na količine! sve ima svoju mjeru. Ni moj organizam ne podnosi alkohol nakon neke granice.
Pij dobro i kvalitetno ili rađe ni nemoj konzumirat alkohol.

Što se tiče suptilnosti, pa ima istine u tome da priroda djeluje na percepciju ali ne bih ja bila isključiva...moj tata nije s mora, recimo, ali mu je precepcija puno, puno suptilna.
Nije toliko bitno je li gledamo more, rijeku ili planinu ako je uopće ne gledamo. Very Happy
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 12:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Very Happy Zvoncice ti si 300 na sat!

Da,cesto ne vidimo to sto nam je ispred nosa a gotovo uvek imamo sve sto nam je potrebno.

Gledala bi ja u more da mi je u blizini Wink

Pozzz
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 17 Feb, 2010 22:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pitam se,pitam...da li bi strasni ambis mogao biti predstavljen crnom rekom?Sa sve naseljima tik uz obalu pa i klupama za sedenje...Samo ne znam ko bi tu zeleo da sedi...
Ako da,pa i nije tako strasan,samo jeste ruzan..doduse gledan sa visine a i naselja su malo vise na visini u odnosu na njega...
Trazih na netu,al' nema adekvatnog odgovora Idea
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 18 Feb, 2010 10:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bas mi nedostaje slobodno vreme. Nemam pristup internetu, a kada i imam obicno je oko mene deset ljudi, pa ne mogu da pisem....

U pravu si Valen, jako malo toga ima na internetu o ambisu.

Izgleda da su doktorske studije, aktuelna thema kod astralaca ovih dana.

Dobrodoslica novom clanu Angelu.
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 18 Feb, 2010 14:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ideš s nama Tale na jedan PHD ?
ajde, bit će fora....što veći šušur, to bolji rezultati Very Happy
 Nazad na vrh »
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 18 Feb, 2010 16:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tale, nedostaje nam nas vodic i tvoji inspirativni teorijski i prakticni postovi.

Pozdrav i srecno.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
valen
Majstor

Poruka Poslao: 25 Feb, 2010 12:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nocas me je duhovni vodic vozio u grad u kom mi je sledece radno mesto i u koji ja bas i ne prizeljkujem da idem.Na ulasku u grad,usla je jedna starija gospodja u vozilo i upitala ga:Da li volis sto si tu?Bio je tuzan i sagao je glavu.A ona je rekla da zna da on to ne voli i da bi vise voleo da je na nekom drugom mestu.

Jasna poruka.Jasno mi je sta dobijam a sta gubim prihvatanjem tog posla.Velike su to zivotne odluke.Razmislicu.
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 25 Feb, 2010 19:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uh, Valen, fakat dobro promisli...
ja sam prije pet godina bila u identičnoj situaciji: nudio mi se isti posao u zg, za malo veću lovu, ali to nije bilo presudno. Prihvatila sam samo zato što mi je ovaj koji sam imala i sve skupa postalo toliko dosadno, da me ubijala perspektiva - plaća mi je tek sad vidim bila izvrsna za naše prilike, stimulacije su pljuštale sa svih strana ali nisam znala šta bih ja više mogla u karijeri dostići. Ubijalo me to što sam gledajući starije kolegice molila boga da se ne pretovrim za desetak godina u jednu od njih i takmičim koja ima bolju kožnu torbu, frizuru, jaknu, čizme...itd.
I otselila ja.

Najgora odluka u životu. Skoro sam umrla u zg od nedostatka sunca, smog me gušio, dobila sam astmu, grad je bio prljav, do posla mi je trebalo sat vremena a živjela sam u Petrovoj, skoro u centru, džaba kad je gužva stalno, šefica histerično ljubomorna na sve što nije muško, mijenja odluke od sata do sata a tako i mišlejnja, bome i raspoloženje...zažalila sam nakon tri mjeseca.

A ljepo sam prije konačnog donošenja odluke čula onaj glas u sebi "ne trai preko kruha pogače, ovdje ti je dosadno, ali dobro". Ne! Ja sam htjela promjenu jer sam mislila da ću umrijet od dosade. Onda sam dobila promjenu ali sam mislila da ću umrijet bez sunca i zbog prljavštine, grada, depresivnog duha....

Vratila sam se nakon 11 mjeseci (toliko je trajao sram zbog pogrešne odluke).

Ne kažem da je i tebi tako, svatko ima svoj put.
Ali, mislim da bi ti dobro došlo moje iskustvo, čisto da još jednom razmisliš. Doooobro razmisliš....
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 25 Feb, 2010 21:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Jeste,pomoglo mi je!

Tako nesto,smog,guzva,stres i robotizovani ljudi.

Al' ono,preko hleba pogace sto kazes...
Prvi put osecam da bi sa manje para normalniji zivot.

Ma ja se slazem sa onim da zene treba da sede kuci i gaje-raduju se sa decom ali...u nekom drugom svetu gde bi muskarci razumeli vaznost te pozicije,pa recimo u idealnom svetu. Very Happy

Kada jednom stupim u brak,dobrovoljno biram da budem domacica!

Ne bi da se prosipam na poslove i stvari koji su toliko znacajni da od njih mozes da dobijes na primer aritmiju,napade panike i tako redom. Smile

Lepo sto si se vratila!!!
valen
Majstor

Poruka Poslao: 25 Feb, 2010 21:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I lepo je "ne znati sta vise postici" u karijeri! Bravo! Daleko sam ja od toga Smile

Sad mozes da uzivas na moru. love3

Ps.Imam drugaricu koja ima rodjake,tj.porodicnu kucu u Rijeci i na Korculi i svako leto visi tamo.Mozda svratim jednom tamo Very Happy
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 25 Feb, 2010 22:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

točno razumijem o čemu pričaš. Sve sam to imala, a nešto vučem i sada sa sobom, aritmiju, napadaje panike, trešku ruku nakon pete kave popijene do podneva, nesvjestice od iscrpljenosti, nesanice od adrenalina...a sad mi sve to izgleda smiješno. I to zbog koga? Ma ne boli mene zapravo to što su ovi pomažnjavali sve što se stvorilo u socijalizmu, pa se sad ovzikaju u ferarijima i smetaju im rupe na cesti, nego što nemaju ni trunke stila, obrazovanja, manira, a bome ni pameti.
Kad se samo sjetim koliko muka je bilo na početku da nekoga od njih citiram...pa ne znaju složit ni dvije rečenice, a o lupetanjima da ne govorim. A ja ga moram citirat, takva su pravila struke; a ako ga citiram, dobit ću otkaz jer ne smijem pokazati nepismenost; a ako opismenim to što su rekli, onda ne citiram (lako što ne znaju govorit, nego ne znaju ni mislit pa su im rečenice takve karambole...jednostavno, teško je prenijeti ono što misle.

I ja sam za emancipaciju muškaraca, dosta smo se mi emancipirale. Nek nam prepuste i ona dobro plaćena radna mjesta, ali i pravo na dvogodišnji porodiljni s punom plaćom! S time da isto mogu konzumirati i oni - budimo fer.
Žene ipak moraju vratiti i figuru, osim što prolaze kroz sve to što prolaze dok nose, rađaju i hrane dijete, a usput kuhaju, čiste, misle i žele izgledati lijepo.
E, dragi moji...za to treba i vrijeme.
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 25 Feb, 2010 23:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kafe od skoro,2 samo, ujutru i uvece!Bolje je stvarno bez viska adrenalina.Nemam aritmiju,to je bio primer,napade panike,hmm,vidjala sam i gore.Ja se nekako kontrolisem,a ne znam koliko je to dobro,stigne te pre ili kasnije.

Citat:
A ja ga moram citirat, takva su pravila struke; a ako ga citiram, dobit ću otkaz jer ne smijem pokazati nepismenost; a ako opismenim to što su rekli, onda ne citiram
Laughing

Ja sam prevodilac,znam kako je kad treba da prevedes sa Srpskog na Srpski Very Happy Uh,to je bas zanimljiv fenomen.

Citat:
I ja sam za emancipaciju muškaraca, dosta smo se mi emancipirale. Nek nam prepuste i ona dobro plaćena radna mjesta, ali i pravo na dvogodišnji porodiljni s punom plaćom! S time da isto mogu konzumirati i oni - budimo fer.
Žene ipak moraju vratiti i figuru, osim što prolaze kroz sve to što prolaze dok nose, rađaju i hrane dijete, a usput kuhaju, čiste, misle i žele izgledati lijepo.
E, dragi moji...za to treba i vrijeme.

Slazem se,treba biti zena da bi se osetilo kako je to "do u know what it feels like to be a girl in this world"sto rekla Madona.
Mozda bi trebalo da se malo pravimo glupe,lude??Mislim da tako ponekad bolje prolazim.Uvek mi je zabavnije kada me olako shvataju,nema prevelikih ocekivanja,ili mi se bar tako cini.. Laughing
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeci
Strana 11 od 27

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 251074 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 91215 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 59456 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 62864 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 48344 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 44576 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 17017 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)