Zajednička putovanja na Mesec
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 12 Mar, 2010 09:26 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi Tale,
posebno mi ja drago sto ces ti biti prva osoba sa ovog foruma koju cu upoznati. Ja sam i pristupila ovom forumu (to mi je prvi i jedini forum) najvise zbog tvojih postova, pisanja, iskustva...i ona su mi dosta pomogla da savladam neke svoje strahove, da lakse pronadjem svoj put spoznaje koji je bio sve vreme tu, ali u svom tom lutanju ja ga nisam dovoljno razumevala i prepoznavala. Zato se posebno radujem susretu sa tobom i jedva cekam. Very Happy Very Happy Very Happy

Puno, puno pozdrava
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 13 Mar, 2010 23:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tale, bices u Nisu od 20-22 marta. Jedva cekam da te vidim i imam toliko pitanja....ne srece se tako cesto, neko od koga mozes dosta da naucis, saznas i uopste da razgovaras o duhovnosti. Zato se posebno radujem susretu. Meni odgovara dan koji tebi navise odgovara, Ni - Le je pola sata.

Puno pozdrava
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 14 Mar, 2010 01:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Sneguljice, jako se radujem nasem skorasnjem susretu!

Bice mi velika cast i zadovljstvo upoznati jednog letaca iz Leskovca. Takvi susreti su retki. To treba proslaviti. Mozemo se videti ili u subotu ili nedelju.
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 15 Mar, 2010 17:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro je, proradio nam forum.
Hocemo li veceras po starom dogovoru ?

Tale, dolazim u Nis u subotu popodne. Za tacno vreme i mesto dogovoricemo se kad se javis, dan ranije.
Puno, puno pozdrava.
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 15 Mar, 2010 22:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Veceras u 2355h,dakle spremni smo...

Usput,jel se dogodilo nekom da vas zagrli Andjeo Cuvar ili tako nesto? herc

I da li ce biti putovanja u Malkuth uskoro?
Nisam jos uspela da stignem do Meseca,pa bi da eskiviram. Rolling Eyes
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 15 Mar, 2010 22:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Na žalost, meni nije.
ali mi se nedavno dogodilo da me probudi masažom po vratu
jedna bijela ruka. Samo to sam vidjela. I osjetila. I tako se probudila.
Sva u čudu.

(jesi ti Valen riješila išta po onim pitanjima?)
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
valen
Majstor

Poruka Poslao: 15 Mar, 2010 22:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve je u redu.
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 16 Mar, 2010 08:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja nocas veovartno nisam bila na Mesecu, ali sam sanjala sebe kad sam bila sama, tj bila sam svesna sebe - ja sada koja je dobila priliku da vidi sebe kao malu(ona nije bila svesna mene). Bile sam ispred neke zgrade,koja je bila neka skola. Bilo je puno dece i bilo je u bojama kao kad je oblacno, ustvari kao u crno belom filmu.
Ja (ova ja) videvsi sebe, koristila sam svaku priliku da zapamtim sve pojedinosti, i sebe i ostalu decu i ko je bio na prozoru zgrade ... i tamo sam mogla da letim i nisam mogla da vidim svoje telo...kao da sam bila nevidljiva.

Koliko je ovo razumljivo sto sam napisala, alo to bi otprilike bilo to.

Pozdrav
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 16 Mar, 2010 10:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Sneguljice,
Istovremeno sam imao identicno iskustvo kao i ti. Video sam dva mala sebe. To su bili kao mali andjeli. Najpre su se prepali kada su me videli. Onda sam im objasnio da im ne zelim nista nazao uciniti. Osetio sam najintenzivniji osecaj ljubavi prema njima. Onda smo se sve troje zagrlili i postali jedno, makar u tom momentu kada sam bio gore.
Ja znam da je to bilo u Keteru. Vrlo verovatno da je i tvoje iskustvo bilo u Keteru. Kao sto vidis, moguce je doci i do Ketera, ako se zna kako.
Poz....
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 16 Mar, 2010 10:56 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Postoji nizi i visi Keter. Nizi Keter je nesto poput idealnog ljudskog drustva. Kako gore, tako i dole. To gore je idealizovano od ovoga sto je dole. To gore je sa one strane Ambisa. Mi dole smo senka toga gore, jer smo ispod Ambisa...
Gornji deo Ketera je vec mnogo drugaciji od donjeg dela Ketera. I kako su mi juce objasnili zitelji donjeg Ketera, oni nemaju pristup visem delu Ketera. Oni mogu dotle da dodju kroz vantelesna iskustva i meditaciju, veoma slicno onome sto i mi sada radimo. Oni se pripremaju da sa nizeg Ketera dodju do viseg Ketera, kako bi posle toga usli u besmrtnost, ostavivsi za sobom sve sto ih je ikada cinillo ljudskim bicima, ali noseci sa sobom svako dozivljeno iskustvo kako bi ga prezentovali Bogu.
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 16 Mar, 2010 11:27 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi Talermane, neverovatno, ali stvarno identicno iskustvo.
Kad sam vidla sebe malu, osetila sam veliko iznenadjenje, radost i beskrajnu ljubav...i za mene je to bilo izuzetno iskustvo. Nikad dosad nisam imala priliku da vidim sebe, jasnu sliku male sebe iz bilo kog ugla.

Dolazim u subotu popodne u Nis. Jedva cekam, za tacno vreme i mesto dogovoricemo se kad se javis.

Puno pozdrava
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 16 Mar, 2010 11:32 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hm...i ja sam sanjala školu, ali nije bilo niti jednog djeteta u njoj. Bila je obnovljena. bila je to jedna od mojih škola koju sam pohađala kad sam bila mala. Došla sam autom do nje, ja iz sada, i stala i gledala...tražila sam još neka poznata mjesta, ali skužila sam da se sve promijenilo i da ne mogu nać svoju zgradu, naprosto izmjenila se vizura.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 16 Mar, 2010 12:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sneguljice, nesto se iskomplikovalo sa mojim dolaskom u Nis, posto sam rukovodjen planovima mojih rodjaka.
Sada je ovakav plan: dolazim u petak uvece u Nis. U subotu popodne odlazim iz Nisa u Pirot gde ostajem do nedelje uvece.
Dakle, bicu u Nisu, u subotu do podneva, a u Pirotu u subotu uvece. Da li postoji mogucnost da se vidimo u Pirotu u subotu uvece?

Imam dva decja rodjendana u Pirotu, jedan je u subotu, a drugi u nedelju.

Nadam se da cemo moci da se uklopimo.

Izvini zbog ovoga. Moji rodjaci su promenili plan. Umesto u Nis, ti rodjendani ce biti u Pirotu.

Sto se iskustva sa Ketera tice, ovo je bio jos jedan ogromni pomak za tebe i mene. Identicno iskustvo - identicno mesto - identicno vreme.
Zvoncica je imala slicno iskustvo, ona se vratila u ono vreme kada je bila mala.

Puno te pozdravljam Sneguljice, u velikoj nadi da cemo se ipak videti ovom prilikom.
valen
Majstor

Poruka Poslao: 16 Mar, 2010 13:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hej vas dvoje sinhronizovani,viste bas usemili svesti povodom vaseg fizickog vidjenja.
Cestitam Sneguljice!Talerman,video si dva sebe pa si u blagoj prednosti.Koliko se uopste drugih sebe moze videti??

Ja sam bila na prijatnom mestu,u mom krevetu.Izgleda da sam ja za solo akcije.A sve sam lepo uradila kako treba,i to ocekivanje od strane same sebe me sprecilo.

Ali sad mi sledi jogging pa ko zna dokle stignem....

..One magical move from Keter to Malkuth-"Station to Station"- D.Bowie
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 16 Mar, 2010 13:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi Tale, bas se iskomplikovalo.

Meni je laksa varijanta da dodjem u petak uvece u Nis ako ne dolazis kasno, nego li u Pirot u subotu. Imam i ja tamo rodjake kod kojih idem, ali ove subote zbog obaveza mog muza je teze da dodjem.

Pozdrav za sve clanove ovog naseg podforuma, tj letace.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeci
Strana 14 od 27

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 251074 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 91215 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 59456 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 62864 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 48344 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 44576 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 17017 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)