Zajednička putovanja na Mesec
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 20 Jan, 2010 02:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sneguljica nema pristup internetu, pa mi je rekla da mogu da prenesem njen dozivljaj sa Meseca:

Bila sam na stenama, belicastim stenama koje su sijale od neke daleke svetlosti, tako da iako je bila noc ja sam mogla sve da vidim, bio je Mesec, u to sam sigurna. Sedela sam i posmatrala predivne prizore...kad je dosao duh, vise Ja... te osobe. Neznam kako sam znala da je to ona, ali cim sam je ugladala znala sam da je tako. Bilo je dovoljno samo da je ugledam i osetim njenu bezgranicnu ljubav, da, saznala sam da mi je ta osoba u poslednjem zivotu u kom smo zajedno bili, bila jedan od roditelja. Sticajem okolnosti smo odjednom bili razdvojeni i patili jedno za drugo - zato i postoji to bezgranicno medjusobno poverenje. Saznala sam jos neke stvari licne prirode, koje su samo meni bitne.
Eto, ukratko to bi bilo to.

talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 20 Jan, 2010 02:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ana43 ::
Sinoc se desavalo mnogo toga.Oko ponoci pomolila sam se i legla,pozelela sam da odem na mesec.Proslo je neko vreme i ja sam videla duhovnog vodica ,ovaj put uzeo je lik mog muza.Poletela sam i dosla u neku kucu,srela sam se jos sa nekim i rekla sebi da cu sve ovo zapisati kad se vratim da ne bi zaboravila a zatim sam se uputila prema mesecu. Prvi put sam bila svesna da letim i bila sam jako srecna zbog toga.Pojurila sam kroz prozor i izletela ali onda se dogodilo nesto sto me jako prestrasilo.Pogledala sam ispred sebe i videla neku letilicu okrugle forme koja kao da je cekala bas na mene i posto nisam znala sta je to i gde bi me odvelo pojurila sam natrag usla kroz prozor i zatvorila sam sva vrata i prozore.Kao da su dve sile delovale na meni,jedna me vukla prema van a druga natrag u telo.
Tako sam se vratila i probudila.
Proslo je 2-3sata i ja sam opet sanjala kako sam dosla u neku kucu sa mnom su bili jos dvoje,sedeli smo za stolom i dobili po jedan cvet na poklon jedan plavi,jedan beli i jedan zuti a isto tako dobili i po casu vode.To bi bilo sve za sada.

Ana, tvoja iskustva sa astralnim projekcijama se u mnogome poklapaju sa mojim. I meni cesto duhovni vodici preuzimaju oblike meni bliskih osoba. Obicno i ja tokom astralne projekcije izlecem kroz prozor jer to u stvari na astralnim planovima predstavlja prelazak iz jedne u drugu sferu. Osecaj letenja je predivan. I ja volim da letim prema Mesecu, ali u principu, negde na pola puta se odlucujem za drugaciji vid transporta preko projekcije svesti jer je tako mnogo brze (tada covek zapravo ulazi u takozvane energetske tunele koji povezuju razlicite delove univerzuma). Letelicu nisi ocekivala, pa te je njena pojava prestrasila. Zbog toga si se i povukla... U svakom slucaju, u nastupajucim astralnim projekcijama, stalno ce se iznova desaviti razlicita iznenadjenja. Uglavnom su to jako prijatna iznenadjenja. Neka umeju da budu i neprijatna. Vazno je da znas da ti se ne moze nikada nista lose dogoditi, jer sa tobom su uvek duhovni vodici koji znaju kako da te zastite. Pored toga, um jedva ceka da pronadje svaku zgodnu priliku da te vrati natrag u telo. Cesto kada je najlepse, um prekida dozivljaj. U slucaju neke opasnosti, um bi prekinuo dogadjaj za stotinku. Koliko god da se nadjemo visoko, um u trenu vraca duh natrag u telo. Mislim da ne postoji vece brzine od te...
Dakle, ovaj vasionski brod je najverovatnije imao zadatak da ti ubrza put do Meseca. Mozda je ideja bila da udjes na brod i upoznas se sa posadom. Alternativno, to bi mozda mogli da budu neprijateljski nastrojena bica... Kako bilo, i u buducim dogadjajima, sigurno ce ti se povremeno desavati da naidjes na neprijateljski raspolozena bica i demone. Oni ti ne mogu nista. Kada ih budes videla, samo im reci: Bezite demoni, ja sam andjeo! Ukoliko stvarno verujes u to sto si rekla, videces kako ce pobeci glavom bez obzira.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 20 Jan, 2010 02:50 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::
Pa ne znam zašto već drugi put za redom, Sunce, vjerojatno ima neki razlog...doduše noćas sam samo sjedila kao na nekoj grani (ali stalno se nalazim u nekom neograničenom ugodnom prostoru, svijetle tame) i odtle gledala u Sunce: veliko, okruglo i ne baš pretjerano svjetleće, odnosno, drugačije je nego kad ga gledamo sa zemlje. Sa zemlje u biti i ne možeš gledati u Sunce (osim Cybermikana, off course), vidiš zapravo sve one slojeve bljeskova prstenasto oko njega, čak i kad se zagledaš. Ovo sam baš jasno vidjela i mislim da mi je zadaća bila da ga promatram.

Zvoncice, ako uporedis tvoj opis sa opisima drugih (ugodan prostor svetle tame), onda si zapravo i ti bila na Mesecu odakle si posmatrala Sunce.
Pogled na Sunce sa Meseca je drugaciji nego kada se na njega gleda sa Zemlje. Zapravo, posto se krecemo u astralnim sferama, onda ni to Sunce nije fizicko vec ga vidimo kao onostrani Tipharet.

Tipharet obasjava Malkut, Yesod, Netzach, Hod, Geburu, Chesed i "juzni" Binah (njegov severni deo osvetljava Keter).

Tipharet je mentalno podrucje, sto znaci da su na njemu najnizi pojavni oblici zivota na mentalnom nivou.
MEDUZA
Tragalac

Pridružio: 27 Maj 2009

Poruka Poslao: 20 Jan, 2010 09:01 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dozivela sam sebe kao da se nalazim u letecoj kapsuli.Videla sam kosmonaute u skafanderima i jedan je iznenadjeno gledao iz skafandera.Nakon toga sam videla vojnike pretezno su sedele.Posle toga sam videla vodu kako tece i obradovala sam se zato sto sam htela da popijem vodu sa yesoda ali je slika nestala,pa sam opet videla coveka kako pije vodu i ta mi je slika brzo nestala,posle sam videla vodu ali sada je imala svetleci sjaj,tekla je od nekud(manja visina) i opet htela da popijem ali slika mi je opet iscezla.
Napominjem da su kod mene samo mentallne slike i da ne izlazim iz tela jos uvek.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 20 Jan, 2010 10:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meduzo, interesantno je da si bila u letecoj kapsuli, a da je Ana isto tako videla vasionski brod.

Sto se astralne projekcije tice, nemoj da brines. Ona ce se vec razvijati postepeno. Neki ljudi su odlicni lucidni sanjaci, drugi su odlicni u astralnim projekcijama, a treci su, poput tebe, odlicni u mentalnim slikama.

Uzmi mene za primer. Pa ja uopste nisam dobar u mentalnim slikama. U tome sam pocetnik. Kada dozivim neku mentalnu sliku, ja se odmah prenem od iznenadjenja pa tako odmah pokvarim taj prizor. Ja znam da jos uvek moram mnogo da ucim po tom pitanju. Mnogo toga sam pokvario u tom smislu, jer jednostavno nisam uspevao da odrzavam um pod kontrolom od iznenadjenja.
A vodom Yesoda cemo se posluziti sledeceg ponedeljka Wink

Poz Smile
ana43
Na duhovnom putu

Pridružio: 21 Dec 2009

Poruka Poslao: 20 Jan, 2010 13:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tale zelela bih te pitati dali je moguce kroz lucidne snove i astralnu projekciju da sretnemo jedni druge .Dali je moguce da su ono dvoje sto su bili za stolom samnom da bi mogli biti
clanovi nase male grupe i sta znaci voda i cvece sto smo dobili tamo.
Pozz..
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 21 Jan, 2010 10:14 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Najzad mi je proradio internet i pristum forumu, koji me je ovih dana nedostajao, posebno zbog dozivljaja ostalih clanova.
Puno pozdrava za sve.

Talermane, hvala ti sto si preneo moj dozivljaj.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 24 Jan, 2010 00:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

TABLICA MJESEČEVIH MJENA U 2010.

http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=mjeseceve_mijene&param
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 15:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ponedeljak je, vreme je za Mesec.
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 16:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Naravno, kao i do sada.

Pozz
 Nazad na vrh »
ana43
Na duhovnom putu

Pridružio: 21 Dec 2009

Poruka Poslao: 25 Jan, 2010 22:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Idemo pa sta bude....
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 26 Jan, 2010 14:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Interesantan je Rahu, odfikarena glava previse unestasenog demoncica koji htede prerusen s polubogovima da popije nektar besmrtnosti ali srecom otfikarise mu glavu pre nego sto je progutao.
Ta glava je poprilicno suptilna a predskazuje obicno neke velike nesrece..
Materijalisticki naucnici ga cesto brkaju za mesec..
On kada pomraci mesec obicno se desi nesto nezgodno..

Mesec je u sastrama opisan detaljno kao jedna od visih, rajskih planeta.. tamo obicno idu mistici (nakon napustanja tela) koji su radili velike strogosti.. zivotni vek tamo je 10 000 godina
I ima dosta culnog uzivanja..
Mozda neki ljudi sa ovog foruma odu tamo kada umru.
Sve po zasluzi.. ne moze na silu.
Mada kada se istrosi bankovni racun poboznih delatnosti koje je osoba imala nastekano, opet ce sici ovde na zemlju.
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 26 Jan, 2010 15:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Na zalost, nocas nisam uspela.
Sanjala sam da sam sa svojim mladjim sinom bila u Nis... ja isla do fakulteta za neku dokumentaciju, on me cekao sa nekom zenom u gradu.
Sve vreme sam pokusavala da se nadjemo i vratimo zajedno, bila na zeleznickoj ... a usput uzela pogresan kisobran iz butika, umesto svoj.
Na kraju se tu nasla i moja svekrva koja je bila sa njim, pa mi je bilo lakse jer ce se vratiti ili sa njom ili samnom.
Bilo je sivo, oblacno nebo...verovatno da je u pitanju Malkut.

Pozz
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 26 Jan, 2010 15:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alaemyrus ::

Mesec je u sastrama opisan detaljno kao jedna od visih, rajskih planeta.. tamo obicno idu mistici (nakon napustanja tela) koji su radili velike strogosti.. zivotni vek tamo je 10 000 godina
I ima dosta culnog uzivanja..
Mozda neki ljudi sa ovog foruma odu tamo kada umru.
Sve po zasluzi.. ne moze na silu.
Mada kada se istrosi bankovni racun poboznih delatnosti koje je osoba imala nastekano, opet ce sici ovde na zemlju.

Alaemyruse, hvala ti na ovim informacijama o Mesecu. Nisam znao da tamo idu oni koji su radili velike strogosti.
Sto se bankovnog racuna tice, bilo da ima balansa ili nema, ja se ovde vise ne vracam. Kraj price, sto se toga tice. Tako sam resio i tako ce i biti, pa makar to spolja i delovalo na silu.
Mesecji raj je miran i tih. Tamo nema puno ljudi. Zivot protice u nekoj bozansko srebrnoj melanholiji. Nikako ne mozes da naslutis, odakle dopire svetlost, ali ona dopire u svakom slucaju, to je neki sjajan mrak, mrak koji svetli... Kada bi neko mogao da napise najromanticniju srednjovekovnu bajku, ali bez nekih velikih radnji i zapleta, to bi bio Mesec.
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 26 Jan, 2010 16:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[color=violet]Talerman
Nikako ne mozes da naslutis, odakle dopire svetlost, ali ona dopire u svakom slucaju, to je neki sjajan mrak, mrak koji svetli...[/color

Da, tako je i meni izgledao, kad sam bila tamo.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeci
Strana 5 od 27

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 251073 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 91215 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 59456 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 62864 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 48344 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 44576 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 17017 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)