Zajednička putovanja na Mesec
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 26 Jan, 2010 17:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ni ja nisam uspjela...ne samo to, nego čak nisam mogla zaspati cijele noći, sve do sedam i pol ujutru, tako da sam spavala sitno, ali nisma umorna.
Na kraju sam se skajpala sa frendom u LA...od tri do pet...sva sreća da je negdje dan.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ana43
Na duhovnom putu

Pridružio: 21 Dec 2009

Poruka Poslao: 26 Jan, 2010 20:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sanjala sam kako ulazim u neku kucu, isla sam stepenicama, srela sam muskarca i zenu pricali smo neko vreme, zatim sam produzila setnju i srela jednog velikog crnog psa bio je jako ljubazan prema meni kao da me poznaje odavno igrali smo se neko vreme novcanicama; nisam bas sigurna dali je to bio Mesec...
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 28 Jan, 2010 06:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::

ana43 ::
Sinoc se desavalo mnogo toga.Oko ponoci pomolila sam se i legla,pozelela sam da odem na mesec.Proslo je neko vreme i ja sam videla duhovnog vodica ,ovaj put uzeo je lik mog muza.Poletela sam i dosla u neku kucu,srela sam se jos sa nekim i rekla sebi da cu sve ovo zapisati kad se vratim da ne bi zaboravila a zatim sam se uputila prema mesecu. Prvi put sam bila svesna da letim i bila sam jako srecna zbog toga.Pojurila sam kroz prozor i izletela ali onda se dogodilo nesto sto me jako prestrasilo.Pogledala sam ispred sebe i videla neku letilicu okrugle forme koja kao da je cekala bas na mene i posto nisam znala sta je to i gde bi me odvelo pojurila sam natrag usla kroz prozor i zatvorila sam sva vrata i prozore.Kao da su dve sile delovale na meni,jedna me vukla prema van a druga natrag u telo.
Tako sam se vratila i probudila.
Proslo je 2-3sata i ja sam opet sanjala kako sam dosla u neku kucu sa mnom su bili jos dvoje,sedeli smo za stolom i dobili po jedan cvet na poklon jedan plavi,jedan beli i jedan zuti a isto tako dobili i po casu vode.To bi bilo sve za sada.

Ana, tvoja iskustva sa astralnim projekcijama se u mnogome poklapaju sa mojim. I meni cesto duhovni vodici preuzimaju oblike meni bliskih osoba. Obicno i ja tokom astralne projekcije izlecem kroz prozor jer to u stvari na astralnim planovima predstavlja prelazak iz jedne u drugu sferu. Osecaj letenja je predivan. I ja volim da letim prema Mesecu, ali u principu, negde na pola puta se odlucujem za drugaciji vid transporta preko projekcije svesti jer je tako mnogo brze (tada covek zapravo ulazi u takozvane energetske tunele koji povezuju razlicite delove univerzuma). Letelicu nisi ocekivala, pa te je njena pojava prestrasila. Zbog toga si se i povukla... U svakom slucaju, u nastupajucim astralnim projekcijama, stalno ce se iznova desaviti razlicita iznenadjenja. Uglavnom su to jako prijatna iznenadjenja. Neka umeju da budu i neprijatna. Vazno je da znas da ti se ne moze nikada nista lose dogoditi, jer sa tobom su uvek duhovni vodici koji znaju kako da te zastite. Pored toga, um jedva ceka da pronadje svaku zgodnu priliku da te vrati natrag u telo. Cesto kada je najlepse, um prekida dozivljaj. U slucaju neke opasnosti, um bi prekinuo dogadjaj za stotinku. Koliko god da se nadjemo visoko, um u trenu vraca duh natrag u telo. Mislim da ne postoji vece brzine od te...
Dakle, ovaj vasionski brod je najverovatnije imao zadatak da ti ubrza put do Meseca. Mozda je ideja bila da udjes na brod i upoznas se sa posadom. Alternativno, to bi mozda mogli da budu neprijateljski nastrojena bica... Kako bilo, i u buducim dogadjajima, sigurno ce ti se povremeno desavati da naidjes na neprijateljski raspolozena bica i demone. Oni ti ne mogu nista. Kada ih budes videla, samo im reci: Bezite demoni, ja sam andjeo! Ukoliko stvarno verujes u to sto si rekla, videces kako ce pobeci glavom bez obzira.

Ana:
Izvini sto se mijesam:
Znas li ti sta je san?.. Znas!
Dakle, tijelo se odmra u krevetu a dusa se odvoji od tijela i ide svoim putevima. Koliko si povezana sa svojom dusom, toliko ona i objasni tebi ili ti da odgovore na neka od tvoih pitanja. Posto nemas znaje o kojekavim hieroglifima ona, dusa ti daje odgovore u slikama zivim. Sveka ta slika ce biti po vrednosti neke osobe. Ako na primjer mozes birati posao i ti odaberes taj i taj zbog tog i tog sefa. U viziji ces vidjeti toga sefa kao komsiju koji je licemjer i lazov sa lijepi, ponasanjem. Znaci ... NE UZIMAJ TAJ POSAO ...nego onaj drugi. A ako imas samo taj, prpremi se i budi dobar radnik i lukav... nece te moci iskoristit a ni otjerati jer mu je stalo do dobrog radnika.
Jesi li razrijesila ono sa suprugom ... nisi ... znaci drzi se covijeka, supruga, muza ... to ti je posao i duhovni vodic.
Kako mozete ici dalje a ne shvacate bas nista od recenog.
Posleje ti pojacavaju viziju i stavljaju ti pola familije i da im se vratis ... uzela si tudi nacin zastite koji ti ne pripada ... kisobran.
Nesto te vuklo amo nesto tamo ... jesi li sigurna da sledeci puta sa tvojim odobrenjem neces biti odvucena kod drugih bica. i gotovoooo.
Daje ti se na poklion zuti cvijet ili pleksz cakra i biblioteka da naucis kroz taj cvijet ili spoznas svoju pravu sluzbu ka jednome a pava da mozes da pokazes spoznas itd. Da bi mogla kreniti ka jednom ... bjelini ...
Dakle uzmi svoj kisobran ili zastitu a to ti je familija ... a uputstva si dobila.
Kakve ti rezultate ocekujes kada ne VJERUJES NITI SEBI NITI SVOME DUHU ... pitas taleta.
Postivaj svoju porodicu ... to ti je prioritet ... a upute si dobila, kako sporedno uciti i kroz koje boje I CENTRE. Dakle ne meditirati na te boje ... nego spoznati povezanost njih sa IZVOROM.

Taletu je prikazana supruga kao duhovni vodic ...ZAJEDNICKI ... dok god ne razresi to pitanje ....!?

Nadam se da nisam smetao ...
 Nazad na vrh »
ana43
Na duhovnom putu

Pridružio: 21 Dec 2009

Poruka Poslao: 29 Jan, 2010 02:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Istina,naravno da nisi smetao, drago mi je sto mi pises,znam da imas mnogo znanja zato te i cenim mnogo a isto tako i Talerman ima znanje pa i njega cenim. Sto se moje porodice tice ,pa ja ih puno volim oni su mi sve na svetu ali ponekad mi je jako tesko jer oni stoje cvrsto na zemlju i duhovnost ih uopste ne zanima. Jos kad sam bila mala imala sam a i sada imam neke vizije i snove tako da ne mogu da se ne pitam ko sam ja i koji je moj cilj u ovom zivotu a znam da ga imam i ne mogu se smiriti dok ne otkrijem to. I zato sam spremna da idem i na sunce i na mesec ako treba samo da pronadjem odgovore na bar neka pitanja.Nisam dobro razumela sta bi to moglo da se lose dogodi gde i ko me moze nekud odvuci kad ja uvjek nosim Boga u srcu. kad osetim neku opasnost uvjek se pomolim Bogu i on me uvjek stiti, tako je bar do sada bilo. Drago mi je sto si mi objasnio ono sa cvjetovima mislim da razumem to a nadam se da mi mozes pojasniti i neke druge vizije.Bila bih ti veoma zahvalna.
Pozdrav!
 Nazad na vrh »
istina
Gost

Poruka Poslao: 29 Jan, 2010 20:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Normalno da trebas sve da ispitas ... ali na koji nacin?

Rodena si na zemlji a ne na mjesecu ili na suncu, pa stoga zivi na zemlji i istrazuj na zemlji .. Prvp spoznati majku i oca pa je i obavezno cijelu porodicu... suncev sistem.
Odnosi se i na zemaljsku porodicu prvo.
Kako se treba postici inkarnacija u porodici tako se desava i u porodiciti suncevog sistema. Staje blize to je prvo!!!
Posto imas vece znanje i vece uvide stoga imas i vecu zelju i poriv za tim. ALI REDOM.

BOG I CRKVA SU PRVO U TEBI ... Dakle kroz sebe samu moras otkriti sta je zadatak i naci SVOJU ZASTITU ILI KISOBRAN ... a ne istrazivati pod tudim.
Valda si svjesna da se kod ucitelja ide na ispit a ne da ga se drzi za rukav.

Da te BOG nije stitio i povukao gdje treba !?

ALI PAZI SAMO ... POSTIJI TAJNI BROJ ...poslije kojih ni sam bog vise nema prava da se mijesa ... nastaje slobodna VOLJA ... u toj slobodnoj volji su potrebni milenijumi da se stekne ponovo spoznaja BOGA.

Normalno da i tale zna ... i svako radi svoj posao ... drugcije nebi ni moglo.

Pozdrav i tebi i taletu

Dalje citaj na mojim spoznajama.

Zaboravih

Procitaj Anastaziju ... i za to vreme ostavi sve.

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 31 Jan, 2010 18:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sutra je ponedeljak.
Dogovor vazi, u isto vreme , na istom mestu.

Pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 02 Feb, 2010 14:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Danas nisam u mogucnosti da napisem svoj dozivljaj, sutra cu moci.

Pozz
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 02 Feb, 2010 18:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bila sam negdje..stepenaste piramide i neke spoznaje i misao ovo je vrlo bitno i moram zapamtiti..i naravno nisam. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 09:47 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Bila sam u nekom gradu ...i nasla sam se u jednoj kuci.
Sedela sam sa jednim mladjim covekom ... on je bio kao neki ucitelj...pricali smo o necemu...ali ne secam se o cemu.
Koliko zelim da zapamtim sta mi kazu ...toliko se kasnije niceg ne mogu setiti ...zasto je tako? Koliko mi je drago kad uspem da budem tamo, toliko sam besna na sebe sto skoro nista ne uradim ...ne zapamtim.

Pozz
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 14:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I meni se isto dogadja kada sam u lucidnom snu,pogotovo kada shvatim da mogu svesno da ga kontrolisem tj.ucestvujem u njemu.Pretpostavljam da je to zbog toga sto ih ne uvezbavam(valjda postoje te neke vezbe).
Inace astralnih projekcija se uzasno plasim,dogadjaju mi se samo spontano i uvek im se opirem.Pogotovo sam freaked out od kada su mi se u sobi pojavili nekakav covek i zena i zena mi je doslovno ovako rekla"Dobrodosli na Univerzalna vrata,ovo je covek s'kojim cete vi leteti".Mislila sam da ce otici ako ih ignorisem ali ne,ona je insistirala pa sam je ja onako preplasena pitala"Ali ko si ti"?Zavesa je letela u sobi od vibracija koje sam osecala i u svom telu kao i neki jak zvuk..Posle mog pitanja sve je prestalo.
Takodje,u lucidnim snovima se cesto pojavljuju moje drage osobe ali kao da tu nesto nije u redu i obicno ih onda pitam"Kako da znam da si to ti"?Dobijam razne odgovore,jednom "Pa mozda i nisam" i onda se pojavi neka nepoznata osoba.Nekad tog nekog pitam da se prekrsti a on ne moze.Tako da je oprez potreban,ipak nesto nas cuva u takvim situacijama jer nisam se ja dosetila tek tako da ih pitam ko su itd.vec sam nekako znala da mogu to da uradim.
Od kada pratim objave,ogotovo Talermanova iskustva sa ap-om,manje se plasim,jer se slazem i iz iskustva znam da je dovoljno pitati te neke nezeljene likove,ko su.Skoro mi se dogodila ap u kojoj sam odlucila da se ne plasim,izasla iz sobe i tu je bio moj Andjeo Cuvar ili Duhovni vodic u liku moje majke.Ovog puta sam po izrazu njenog lica znala da nije neko zlockasto stvorenje!
Eto,ipak zahvaljujuci ovom forumu i ljudima i njihovim iskustvima sticem i ja nova
iskustva.Praksa je nesto sto me najvise interesuje,ipak nisam sigurna u kom pravcu i ne bi da je forsiram.Ionako mi se dogadja...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 15:29 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav draga Valen.
I ja sam iz istog razloga pristupila ovom forumu. Dok sam bila mladja imala sam veoma ucestale spontane AP i uzasno sam ih se plasila. Cak sam imala osecaj da se i kod mene par puta pokretala zavesa, carsav, mada, bilo je odavno i mozda sam tada zbog straha i umislila da se pokretalo nesto.
Imam osecaj da mi svojim strahom privlacimo negartivnu energiju i entitete koji mogu da budu negativni. Kada sam prestala da se plasim AP nista lose vise nisam dozivela, naravno iako sam mislila da sam se oslobodila straha od prvih susreta sa tim drugim bicima uvek bih se uplasila.
Kroz ta iskustva sam naucila da ce me vera i ljubav prema BOGU uvek i svuda cuvati i vise se nicega ne plasim.
Zao mi je sto mi se AP ne dese bas uvek kad ja zelim i sto i kad se dese ja obicno vecinu stvari zaboravim.

Pozz
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 16:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav i tebi Sneguljice,

Meni su Bog, Isus i krst, neodvojive kategorije (iako verujem da mogu i nezavisno da se posmatraju)Meni je eto tako najlakse..I drago mi je sto sam shvatila da se ap i ostale "aktivnosti" ne kose sa pomenutim..
Cudi me to da se ne secas nicega,ja obicno (za razliku od obicnih snova) sve pamtim jer su to za mene stvarni dogadjaji..
Kad pomenuh i Krst izmedju ostalog,mislim da sam dozivela neku vrstu inicijacije ali ne znam kakvu i cime sam je zasluzila:
Naime,bila sam u nekom praznom prostoru,u vazduhu,ispred mene covek u narandzastoj kosulji,normalno obucen koji drzi krst a iza njega sedam andjela koji drze crkveni barjak (to je ono sto podseca na zastavu a nose je ljudi uglavnom na litijama).On mi tada kaze da poljubim krst i ja se prekrstim i poljubim krst tri puta.Zanimljivo je to da su andjeli i kod mene (kao i kod mnogih) imali izgled decaka u odraslom telu,skoro pa im se nije mogao odrediti pol!!
Sve mi je licilo na neku ceremoniju i ako neko zna nesto o tome moze mi odgovoriti.

Pozdrav
 Nazad na vrh »
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 16:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja se secam dogadjaja, ali ono, sto mi tada neko kaze cesce zaboravim kad se probudim.

Bas je lepo ovo tvoje iskustvo, i sigurno da je neka vrsta inicijacije, ali verujem da odgovor moras da pronadjes sama, a iskustva ostalih ce sigurno pomoci.
Skoro sam citala jedan Cacin dozivljaj vezan za susret sa Arhandjelom Mihailom.
Mislim da je na podforumu moje spoznaje/moje vizije - nisam sigurna.

Meni se jednom desilo da sam bila ispred nekih visokih osoba, brzo i sve jace i jace su izgovarali neke reci - kao neka vrsta mantre, ali ja njihov jezik nisam razumela.

Pozz
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 17:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala na podrsci,Sneguljice!

Ljudi imaju razlicita iskustva i znanja i ako je verovati da neka mesta postoje nezavisno od nas samih,mozda bi neko znao sta/gde se ovo desilo jer ja uopste ne naslucujem a obicno imam bar neku ideju.

Odgovor ce svakako doci..

Veliki pozdrav!
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 17:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vidim da se ovde svasta ponesto izdesavalo u poslednjih nedelju dana, to jest od kada nisam imao pristup internetu, to jest od kada nisam bio na Zemlji, ostao sam na Mesecu duze nego sto sam planirao, a tamo nema interneta.
Pozdrav svima,
i neizmerno mi je drago sto se pokazalo da ove vezbe mogu i u mom odsustvu.

Sneguljice,
postoje neke mocne inteligencije kojima mozes da se obratis u cilju postizanja bolje memorije.

Pored toga, samim tim sto ides na Mesecu, ti ces automatski unapredivati svoju memoriju.

U tome i jeste jedna od brojnih funkcija Meseca.
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VEŽBE VEZANE ZA ASTRALNU PROJEKCIJU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeci
Strana 6 od 27

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 251074 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tetoviranje maštom... Stihovi članova Foruma 228 Vakan Tanka 91215 01 Maj, 2011 00:16 am
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka DUHOVNOST za početnike..a i one koji misle da to nisu 111 5.element 59456 16 Dec, 2010 06:55 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 62864 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SVETA ZNANJA - MESTA MOĆI - dr sci. Ljubiša Stojanović 64 drugar 48345 17 Apr, 2010 13:58 pm
drugar Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka IZVODI IZ OBJAVA 73 plavizrak 44576 25 Apr, 2009 23:40 pm
plavizrak Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zimski začini koji griju tijelo i duh 0 Vakan Tanka 17017 22 Jan, 2008 10:08 am
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)