Hiperspejs putovanja
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 04 Feb, 2010 22:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Rune - Hiperspejs arhetipovi

( levim klikom miša na sliku - uveličaće se Very Happy )

Germani su imali vlastitu abecedu, futhark, (riječ futhark dolazi od naziva prvih šest znakova Starijeg Futharka (baš kao naša abeceda, ili kao alfabet), sastavljenu od znakovlja koje su nazivali rune. Riječ rune vezana je za nordijsku riječ run što znači tajna, te njemačku riječ raunen, što znači šaptati. Rune su korištene u Skandinaviji, Britaniji, Njemačkoj i Islandu od oko II. st. pr. Kr. do oko XVII. st. n. e. Runski su natpisi nađeni čak i u Sjevernoj Americi, što potvrđuje da su Vikinzi stigli ondje davno prije Kolumba. Runski je kamen nađen i na Grenlandu sjeverno od Upernivika, a Vikinzi su rune urezali i na statuu lava u Ateni u Grčkoj.

Rune kao pismo koje se uglavnom sastoji od ravnih linija, osmišljene su za urezivanje u tvrde površine kao drvo, kamen, metal, kost. Nađene su urezane na nadgrobnim pločama, mačevima, urnama, štitovima, kaležima i draguljima, ali i na okvirima vrata. Od početka, rune su imale ritualnu funkciju. Korištene su za proricanja, rituale u kojima se prizivaju više sile koje mogu utjecati na živote ljudi. Postojale su rune i čarolije koje su utjecale na vrijeme, plime, žetvu, ljubav, zdravlje, plodnost, rađanje i smrt. Svaka runa, osim što predstavlja određeno slovo futharka, služi i kao oznaka za određenu prirodnu silu, pojavu ili objekt što vodi do dubljeg značenja.

Pretpostavlja se da su se rune razvile iz starijih abeceda, primjerice grčke, etrurske i rane rimske. Najprije su se pojavile u sjevernoj i centralnoj Europi. Njima se zapisivalo više jezika: gotski (danas mrtav jezik, koristili su i Istočni Ostrogoti i Zapadni Vizigoti. Potisnut je drugim germanskim jezicima između VII. i IX. st. n. e., no nešto duže se zadržao u nekim dijelovima istočne Europe), staronjemački, frizijski (Frizi ili Frizijci su bili jedno od anglosaksonskih plemena, što je kolektivni naziv za Germane koji su sa obala Sjevernog mora migrirali u Britaniju u V. i VI. st. n. e.), staroengleski, danski, švedski, norveški, islandski, litvanski, ruski... Ondašnji skandinavski jezici nisu se jako razlikovali, no s vremenom su postali posve različiti. Tako je danas ono što podrazumijevamo pod staronordijski najsličnije današnjem islandskom. Većina runskih zapisa pisano je upravo staronordijskim. Najstariji poznati runski natpisi datiraju u II. st. n. e., no smatra se da su rune upotrebljavane već oko tri stoljeća ranije.

Sve runske abecede razvile su se iz najstarije, Starijeg Futharka. On je sadržavao 24 znaka podijeljenih u tri skupine od po 8 runa koje se nazivaju Aetti. To su: Freyov Aett, Hagalov Aett i Tyrov Aett. Frey je bog plodnosti i blagostanja. Rune njegovog Aetta povezane su sa stvaranjem svijeta, bićima koja ga nastanjuju i bogovima. One imaju efekt pokretanja događaja i označavaju osnovne stvari u životu - novac, zdravlje, sukob, inteligenciju, kontrolu, znanje, ravnotežu i užitak. Hagalov Aett neki autori povezuju s Hel, nordijskom božicom mrtvih koja živi u Svijetu tame, Niflheimu ili Helheimu. Drugi ovaj Aett povezuju s Heimdallom, bogom koji čuva i promatra, a koji posjeduje toliko razvijen sluh da može čuti kako raste trava na livadi i runo na ovci. Rune ovog Aetta su povezane s energijom kojom čovjek ne može vladati. One predstavljaju snage kao što su Norne, vrijeme, Wyrd i duhovni razvoj. Posljednji Aett pripada bogu rata i pravde Tyru. Rune trećeg Aetta se odnose na duhovno prosvjećenje i intelektualna postignuća. Prema nekim izvorima, tim runama dodana je i jedna posebna, neispisana runa, nazvana Wyrd. No, postojanje tzv. prazne rune i danas je upitno i izaziva rasprave. Porijeklo tog naziva je slijedeće. Mreža Wyrda jest mreža sudbine, koju izrađuju tri Norne u dvorani smještenoj kraj izvora Urda u Asgardu, domu bogova, u koji vodi jedan od tri korijena Drveta svijeta Yggdrasil. Norne dizajniraju uzorak sam po sebi neizmjenjiv, ali unutar kojeg djelovanja pojedinca ili kolektiva utječu na budućnost na način koji jest izmjenjiv i nepoznat.

U V. i VI. st. n. e. neka germanska plemena migriraju u Britaniju; kolektivan naziv za njih je Anglosaksonci. Sa sobom su ponijeli rune, da bi ubrzo razvili svoj vlastiti futhark. On je danas poznat kao anglosaksonski ili sjevernoumbrijski futhark koji je prvotno sadržavao 29 znakova, a kasnije 33. Gotovo istovremeno, na području sjeverne Europe razvija se Mlađi Futhark koji je sadržavao 16 znakova. Postojalo je nekoliko njegovih verzija, a jedna od najpoznatijih i najrasprostranjenijih bila je ona danska, koju su koristili i Vikinzi. Također se razvija i gotski futhark sa 24 znaka. Njega je pokušao izmijeniti misionar Ulfila, no tek su njegovi učenici uspjeli pokrstiti dio Gota. Goti su bili jedan od prvih naroda koji je koristio rune. Najstariji zapis cjelokupne runske abecede ugraviran je u gotskom spomeniku koji se naziva kamen Kylver.

Od 5000 runskih zapisa do sada otkrivenih, većina ih je nađena u Švedskoj, gdje su uvelike korišteni u vikinško doba u pisanju nadgrobnih natpisa. U nekim predjelima rune su obilježene kao poganske, a negdje su imale blagoslov Crkve. U anglosaksonskoj Engleskoj primjerice, runske spomen ploče su se pojavile tek u kršćanska vremena. No, na gotovo svim područjima Crkva je rune pokušavala iskorijeniti, kao i svaki drugi znak poganstva.

Germani su poznavali i legendu koja govori o postanku runa. Prema legendi, bog smrti, mudrosti i čarobnjaštva Odin otkrio je rune preko mukotrpne samospoznaje. Ranio se svojim moćnim kopljem Gungnirom i obješen za noge visio je devet dana i devet noći na Yggdrasilu kao na vješalima, gledajući u ponore Niflheima i razmišljajući o misteriji runa. Njegova žrtva je bila danak za pridobivanje značenja tog božanskog znakovlja. Sa svojom patnjom, Odin je pridobio znanje o misteriji runa, a s tom mudrosti je zadobio moć nad svime; dospio je u svijet onkraj smrti i tako stekao nadmoć nad smrti. Ista pripovijest kaže kako je Odin izrezivanjem i slikanjem runa mogao tijela na vješalima povratiti u život. Zanimljivo je što je ta Odinova povezanost s vješalima sadržana u staronorveškoj riječi alruna. Ta riječ označava biljku mandragoru, jednu od najvažnijih magijskih biljaka. Vjeruje se da mandragora, s korijenom koji izgleda poput ljudskog tijela, vrišti kada je se čupa iz zemlje, te da raste ispod - vješala. Nju su u ritualima primjenjivali i stari Germani.

http://www.fantasy-hr.com/content/view/66/80/

----------------------------------

Bdw. Rune su se koristile još u vreme Atlantiđana ...
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 00:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
Evo malo pa pogledajte sta sve mi radimo u Beogradu...

Obavezno odslusajte ovaj zvucni zapis od Velimira Abramovica..

http://www.n01a.org/

Odlično! Svaka čast! Very Happy
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 00:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::

Aleksandra-Caca ::

Intuitivno sam znala da sam na Lavljoj frekvenciji, i pre nego što sam uradila vežbu prvi put , pa sam kasnije dobila potvrdu .

Sestro Cacili, nije slučajno što si Lavica u horoskopu, pa čak si i u Egipatskom horoskopu - Boginja sa glavom lavice - Sekmet...
Evo, vidi ovde, he,he -
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=35545#35545

He,he, Vesna , ko bi drugi uočio tako nešto , ako ne ti ! Wink

Nisam do sada ni primetila Egipatski horoskop Razz

Poljubac...
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 01:50 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tetraeder - Tetrahedron - Sacred geometry - Heilige geometrie (Didy-Designs)

Link

Ovako izgleda Octahedron:

Link

Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 23:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
ANDJEOSKA HIJERARHIJA

Svi Andjeli su cista energija, ali se manifestuje na nacin koji je najznacajniji za primaoca.
Imajte na umu da mozeta da naucite vise o Andjeoskoj Hijerarhije ako kontaktirate sa svakim nivoom licno.

Deveti nivo: Archangels (Arhandjeli)
Arhandjeli su desna ruka Hrista upravljanja od strane Oca Boga. Postoje sedam razlicitih funkcija, svaka sa svojim indetitetom.
Oni pomazu u rukovodjenju inteligencijom, stavljajuci sve frekfrencije u pravu liniju.
Oni aktiviraju Isusov Um u svim bicima zbog logike, zdravog razuma I kraja greskama. Njihova boja je zlatna I oni donose jedinstvo I vracanje izvoru. Oni su intimno umesani u takozvanu borbu dobra I zla.

Frekvenciju Arhanđela koristim već neko vreme , konektujem se sa frekvencijom tako što kroz određeni simbol , za koji se može reći da je "kapija" , prođem na određeni način ( pomoću "ključića" ) i uđem u njihov svet .

Tamo treba krenuti čista srca i iskrenih i plemenitih namera . U suprotnom te ne puštaju da uđeš u njihov svet...

Kada sam prvi put uradila ovu tehniku/vežbu ,
namera mi je bila samo da vizuelizujem simbol i konektujem se na energiju ,
ne i da prođem kroz simbol u uđem u njihov svet .
Smatrala sam da mi je potrebno da postepeno idem .
Međutim , u trenutku kada me je energija simbola punila energijom ,
prikazala mi se slika Anđela obučenog u belo , spustio se od gore do mene i pruživši mi ruku dao mi jasan znak da želi da ja zatražim da prođem kroz simbol kod njih .
( Pre toga sam više teoretski znala i osećala da nam se Anđeli ne mešaju direktno u odluke , ovim sam dobila jasan uvid i potvrdu toga iz ličnog iskustva - pored slike Anđela koji mi pruža ruku , mentalno/mislima mi je Anđeo rekao da sam kod njih dobrodošla , ali da trebam sama da poželim , pa da prođem kroz "kapiju" u njihov svet ) .
Ušla sam kod njih .
Odmah me je dočekao taj Arhanđeo obučen u belu odeću .
Svuda gde bi mi pogled dopro bila je zlatna boja... čak se i vazduh presijavao zlatnom bojom .
Slike su nestale , bila sam fokusirana duboko u sebe .
Osećala sam jaku povezanost sa čitavom energijom okoline u kojoj sam se našla . Prožimala me je predivna , sofisticirana energija . Jako sam bila srećna , toliko da mi je došlo da plačem od sreće .
Samo sam se fokusirala na osećaj , na energiju .
Ali , čim bih zatražila da mi se prikaže neki Arhanđeo , odmah bi mi se pojavio pred očima , stojao malo , pa nestao .
Postavljala sam i neka pitanja , a odgovor bi mi davali u vidu slika , i mislima koje bi mi se javile u trenutku pojavljivanja slike .
Prikazao mi se i jedan Arhanđeo sa odećom belom , sa nekom šarom zelene boje , kao trava .
Nakon jednog mog postavljenog pitanja , videla sam kao odgovor zlatnim slovima napisano ime : URIEL .
Nakon što sam nešto tražila od njih , stavili su me u nešto što je oblika jajeta , cele unutrašnjosti u zlatnoj boji .
To "jaje" je lebdelo zajedno samnom unutar njega .
Predivno sam se osećala , osetila sam da se svaka moja ćelija i celo moje biće puni nekom prefinjenom energijom , osećala sam se kao da plutam Very Happy
Tada su mi mentalno rekli koji simbol da ugradim u svaku moju čakru , počev od Korenske čakre pa na gore , redom ... i na još nekim mestima u mom telu - obavila sam . I još neko vreme uživala u tom energetskom "jajetu" , pa sam krenula nazad .
Koračala sam putićem zlatne boje , onaj Anđeo obučen u belo me je pratio ,
odjednom sam osetila da me je neko dodirnuo po mojoj desnoj ruci ,
okrenula sam se i videla prelepog Anđela , kao žensko mi se prikazao , plava duga kosa , taj Anđeo ( Arhanđeo ) me je dodirnuo da mi skrene pažnju da bi me pozdravio , mahao mi je . Delovao mi je taj Anđeo jako , jako poznato Idea
Mahnula sam i ja tom Anđelu , poslala mu poljubac i vratila se nazad , u svoje telo .

-------------------

Nakon tog iskustva , dva dana konstantno sam bila na izuzetno visokim frekvencijama ( naredna tri dana nisam ni jednu tehniku radila ) , u stanju totalnog blaženstva , fenomenalan osećaj koji se i nakon toga mnogo , mnogo dana produžio , do dan danas Very Happy ... Od tada se ne spuštam na energije niskih vibracija ... Srce si!
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 05 Feb, 2010 23:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Smile E dobra si Caco sa ovim "kljucicima"!

Znam da se odnosi na necije shvatanje tvojih kljuceva! Rolling Eyes

Bas zanimljivo zvuci to sto ti se dogadja...Mozda se jednom upustim u to...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 16:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sara ::
Hvala svima ,sve diskusije smatram kao pomoc !

Daga Caco ,ovo sto ti radis je za mene potpuno NEVEROVATNO .
Potpuno sam zadivljena .

Svima sve najbolje !
herc Pozdrav

Draga Saro , to što uspevam da izvedem , svi ljudi mogu da uspeju uz malo ili malo više vežbi .

Ovo što izvodim preko hiperspejs tehnika , može se izvesti to isto i na druge načine uz pomoć drugačijih metoda/tehnika , a pojedinci to mogu da izvedu samo uz pomoć namere ( +volja ) , retkim pojedincima se događaju i spontano ovakve stvari Very Happy .

Srce si! Poljubac...
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 16:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::
Smile E dobra si Caco sa ovim "kljucicima"!

Znam da se odnosi na necije shvatanje tvojih kljuceva! Rolling Eyes

Bas zanimljivo zvuci to sto ti se dogadja...Mozda se jednom upustim u to...

Drago mi je što ti je interesantno Very Happy

Pozdrav love3
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 17:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

KRAJNJA TEHNIKA ZAŠTITE

Krajnja tehnika zaštite je vizuelizacija napravljena da zaštite šta god da stavite unutar nje.
Ova tehnika je geometrijski oblik koji je, prema istraživanjima Biblijskih kodova, glavni
oblik God-Minda (Bozjeg Uma). Svi drugi oblici, arhitajpovi, i slova se mogu naći u
njemu.

Vizualizujte sebe, ili šta god želite da zaštitite, unutar ljubičastog ( violet ) tetrahedrona.
Onda, stavite ovaj oblik unutar ljubičastog oktahedrona.
Možete staviti i zlatni prsten oko ovog geometrijskog oblika.
Ova zastita je toliko jaka da ce trajati tri dana bez potrebe da je ponovo radite.

Stewart Swerdow , "Hiperspejs pomagač"

-----------------------

Okačila sam klipove na kojima se vidi kako izgledaju tetrahedron i oktahedron .
Violet nijansa ljubičaste boje je više rozikasta , kao sa prvog video klipa , i sa slike koja je u ovom postu .
Ukoliko se ova zaštita odradi kako treba , ništa je ne može probiti ( uz korišćenje visokih frekvencija...) .
Inače , sam boravak u ovim geometrijskim oblicima potpomaže podizanju svesti .
Postoje razne varijacije ovog štita .
Pre nego što krenete da gradite štit potrebno je da budete u stanju opuštenosti ...
Najbolje , tj. najlakše je da se ne vizuelizuje odjednom cela , kompletna slika geometrijskih figura , nego je izmaštajte , nacrtajte deo po deo ili kako vam je lakše .
Možete zamisliti ovaj štit ispred sebe , pa svoje energetsko telo kako se odvaja od fizičkog tela i kako ulazi u tetrahedron , pa onda sagradite i oktahedron - kako je kome lakše Very Happy ( na primer , ja ga gradim oko sebe ) .
Bitno je da se nađete u ovakvom štitu , kao na slici - izmaštajte , vizuališite , zamišljajte Very Happy

Snaga vizuelizacije je snaga mentala .
Snaga dugotrajne vizualizacije je stanje discipline vlastitog mentala .
Vizuelizacija podrazumeva objedinjavanje četiri aspekta Jednoga u sebi - volje, mudrosti, ljubavi i kreacije .

Kod SVIH vrsta zaštita mora se reći da mogu da propuste jer niste uvek u dobrom psiho-fizičkom stanju.
Najbolja zaštita je jačanje SVESNOSTI, podizanje frekvencije energije u svom telu/telima/biću , i stanje prisutnosti/budnosti - da bi u svakom trenutku znao šta se dešava, i da bi na pravi način mogao da reaguješ ili da ne reaguješ.
reborn
Iskušenik

Pridružio: 31 Jul 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 18:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Svaka cast i svako dobro Caco za tvoj rad i trud. Koristim povremeno merkabu kao zastitu i uvek je obujim ljubicasto,niko mi nije rekao zasto, to radim intuitivno , a ovo tvoje je cu uskoro isprobati,havla ti!
poz!
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 20:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ŠTA JE TAČNO NAD-DUŠA (OVERSOUL)?

Šta je tačno Nad-duša (Oversoul)?
Nad-duša (Oversoul) je mesto sa koga ste potekli.
Kao analogiju, mislite o Božjem Umu (God-Mind) kao o svom dedi/babi.
Iz Božjeg Uma su potekli manji delovi energije koji se nazivaju Nad-duše (Ovesoul).
Mislite o Nad-duši (Oversoulu) kao o svojoj majci/ocu.

Kako Nad-duša (Oversoul) izgleda?
Svaka Nad-duša (Oversoul) je energetska masa inteligencije.
Za svrhe vizualizacije, možete misliti o njoj kao o suncu na svetlom danu.

Koje funkcije izvržava Nad-duša (Oversoul)?
Vaša Nad-duša (Oversoul) obezbeđuje posrednu vezu između Božjeg Uma (God-Mind),
ekstremno široke energije, i vas, malog dela te široke energije.
Vaša Nad-duša (Oversoul) je tip tampon zone između vas i Božjeg Uma (God-Mind).
Na primer, ne biste mogli da uključite svoj kuhinjski toster direktno u električni
generator.
Snažna voltaža izelektričnog generatora bi bila prejaka i spržila bi toster.

Sva vaša iskustva potiču iz vaše Nad-duše (Oversoula).
Vaša Nad-duša (Oversoul) šalje vaša iskustva bacajući mrežu energije.
Vi vučete mrežu energije u sebe dok se iskustva dešavaju.
Onda, možete izabrati da se držite energije i da nastavite da ponavljate isto
iskustvo, ili možete svesno izabrati da vratite enrgiju Nad-duši (Oversoulu), da bi
energija mogla da se pročisti i preradi u nova i drugačija iskustva.

Kako da kontaktiram svoju Nad-dušu (Oversoul)?
Vaša Nad-duša (Oversoul) je stalna. Uvek ste povezani bez obzira gde ste ili koju formu
uzimate. Uvek ste povezani bez obzira da li ste vi toga svesni ili ne.
Vaša Nad-duša (Oversoul) vas prepoznaje po vašoj frekvenciji - vibraciji koja je za vas jedinstvena.

Kako da razvijem svest o mojoj povezanosti?
Prvo, vizualizujte čist, elastični kanal koji vas povezuje od vrha glave do vaše Nad-duše
(Oversoula).
Koristeći svoj dah kao alatku, izdahnite kroz vrh glave, kroz kanal, sve do vaše Nad-duše (Oversoula).
Udahnite nazad kroz kanal.
Ponovo izdahnite i udahnite kroz kanal.
Ako vidite ili osetite bilo kakve mračne nagomilane odlomke, koristite svoj dah kao
četku za čišćenje da ovo odstranite.
Dok pomerate dah gore-dole, prebacite tamne odlomke kroz kanal svojoj Nad-duši (Oversoulu).
Vaša Nad-duša (Oversoul) uvek ostaje čista.

Kako da znam kada da napravim kontakt?
Sa svojim rukama osetite prostor koji se nalazi iznad vaše glave.
To je prostor koji sadrži vaše misli.
Morate koristiti svoj dah, ili svest, da pogurate pored svojih sopstvenih misli i stignete u prostor koji sadrži vašu Nad-dušu (Oversoul).
U početku, može biti teško da osetite da se bilo šta dešava.
Vaša komunikacija može biti toliko fina da nećete moći da je razaznate od svojih misli i osećanja.
Zbog toga je važno da se probijete iznad prostora koji sadrži vaše misli.
Što više koristite kanal, sve više opažate komunikaciju koja kroz njega teče.

Kako će moja Nad-duša (Oversoul) komunicirati samnom?
Naučićete jezik svoje Nad-duše (Oversoula), koji je jezik osećanja.
Naučićete da znate znanjem.
Shvatićete koliko već znate, a onda ćete graditi na tom znanju.
Jednom kada naučite jezik vaše Nad-duše (Oversoula), pitajte svoju Nad-dušu (Oversoul) da kominicira sa svim drugim stvarima za vas, a onda da vam prenese te informacije.
Vaš posao će postati mnogo lakši, jer će vam umesto da učite jezik svakoga i svačega, biti dovoljan samo ovaj jedan, prost jezik.

Da li će ovo promeniti moj uopšteni pogled na život?
Pomeranje vaše energije dore-dole, umesto tamo-vamo, znači da gledate na život odozgo umesto horizontalno kroz vaše nagomilane vibracione utiske koji postoje u
vašem polju aure.
Ovo vam dozvoljava da funkcionišete kao objektivan posmatrač.
Ovo vam za uzvrat dozvoljava da sakupljate manje subjektivne, a više tačne informacije.

Da li i dalje imam slobodnu volju?
Vi učite da poravnavate svoju volju sa voljom vaše Nad-duše (Oversoula) i Božjeg Uma
(God-Minda).
Počinjete da funkcionišete kao dimnjak energije.
Vi ste na dnu, konstantno punjeni od strane Nad-duše (Oversoula) i Božjeg Uma (God-Minda).
Vi ovu energiju vraćate nazad Nad-duši (Oversoulu), radije nego da je zadržavate.
I dalje ćete moći da radite šta želite, ali ćete otkriti da život teče mnogo lakše ako slušate
svoju Nad-dušu (Oversoul).

Mogu li započeti kao početnik?
Vi ste već povezani. Jednostavno postanite svesni da ste već povezani.
"Početnik" je reč koja je napravljena da zakomplikuje nešto što je prosto.
Samo to uradite! Oslobodite se potrebe da komplikujete.

Mogu li i dalje imati duhovne lidere i pomagače?
Pitajte svoju Nad-dušu (Oversoul) da vam objasni ko i šta su "duhovni lideri i pomagači".
Oni mogu biti ili ne, zakoniti i/ili korisni. Oni mogu samo biti proizvod vaše umne šeme.
Samo vaša Nad-duša (Oversoul) zna sigurno.
Idite do najvišeg izvora koji vam je dostupan, i onda gledajući na dole, sakupite svoja pojašnjenja.

Da li mogu i dalje da koristim kristale i kamenje?
Možete da radite šta god želite.
Pitajte Nad-dušu (Oversoul) za objašnjenje.
Neka kontaktira Nad-duše kristala i kamenja, i neka vam vrati tu informaciju.
Saznajte svoju informaciju.

Da li mogu da pristupim informacijama o drugim životima?
Apsolutno. Ali, ponovo, trošite svoje izvore mudro. Radite to samo ako to služi svrsi.
Radoznalost je izraz ega.
Koga je briga ako ste Kraljica Elizabeta u drugim životnim linijama ako to ne služi svrsi? I, ako je tako, kako to direktno utiče na vaša životna iskustva sada?

Da li mogu da kontaktiram druge dimenzije, vrste, i/ili šak i preminule kroz moju
Nad-dušu (Oversoul)?

Apsolutno. Ali, još jednom, trošite svoje izvore mudro.
Možete biti odvedeni na horizontalnu poteru na bilo kom nivou koji dostignete. Fokusirajte vašu umnu šemu na vertikalni rast.
Idite što dublje i brže možete u vaš izvor.
Šta god da odlučite da istražujete, radite to svesno.
Oslobodite svoju potrebu za igranjem igara i zabavom.
Dostignite svoje ciljeve. Vreme je od značaja.

Da li ima drugih ljudi u mojoj Nad-duši (Oversoulu)?
Ima mnogo duša ličnosti koje osećaju Božji Um (God-Mind) kroz vašu Nad-dušu
(Oversoul), neke su u ovoj dimenziji, neke nisu.
Svaka individua je važna za svoju Naddušu (Oversoul).
Svaka individua se sastoji od jedinstvenih iskustava koja doprinose celini.
Kao analogiju, mislite o ćelijama i organima u vašem telu.
Svaka ćelija i organ imaju određenu ulogu i funkciju.
Vaše srce doprinosi nečemu što vaša jetra ne ispunjava, i obrnuto.
Vašem telu nisu potrebna dva srca ili dve jetre.
Na isti način, svaka individua koja pripada istoj Nad-duši (Oversoulu) doprinosi njenim jedinstvenim iskustvima u njenom istraživanju Božjeg Uma (God-Minda).

Kako da prepoznam druge ljude u mojoj Nad-duši (Oversoulu)?
Prvo, njih osećate kao da su deo vas.
Ovaj osećaj je nešto što ne morate da preispitujete ili da u njega sumnjate.
To je kao da nađete ruku ili nogu - ne morate da se pitate da li je vaša ili ne.
Drugo, oni neće biti "baš kao vi" zato što jedna Nad-duša (Oversoul) neće nikada imati dve duše ličnosti koje prolaze kroz ista iskustva.
Svaka duša ličnosti će biti komplementarna drugoj, ali neće duplirati drugu.

Da li životinje imaju Nad-dušu (Oversoul)?
Sve ima Nad-dušu (Oversoul) zbog efektivnije komunikacije sa Božjim Umom (God-
Mind).
Ponekad se one nazivaju "grupni um".
Ima mnogo Nad-duša unutar mineralnog carstva, biljnog carstva, životinjskog carstva, i u okviru svake vrste.
Ovo formira efikasnu hijerarhiju komunikacije sve do Božjeg Uma (God-Mind).

Gde mogu naći više detaljnijih informacija o komunikaciji sa Nad-dušom
(Oversoulom)?

Najbolje mesto je unutar vas samih .
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 21:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

reborn ::
Svaka cast i svako dobro Caco za tvoj rad i trud. Koristim povremeno merkabu kao zastitu i uvek je obojim ljubicasto,niko mi nije rekao zasto, to radim intuitivno , a ovo tvoje je cu uskoro isprobati,hvala ti!
poz!

Reborn , drago mi je što si intuitivno došao do savršene boje za zaštitu Very Happy

Kada budeš isprobao Tetra-Okta zaštitu , ponovo ćeš intuitivno da saznaš da li je bolja od Merkabe , ili nije Wink

---------------------

LJUBIČASTA BOJA

Ljubičasta boja se smatra za naj-svetiju boju od boja pronadjenih u polju aura ljudskog tela.
Nalazi se na "kruni" (vrh glave) ili u sedmoj čakri na samom vrhu glave.
Najmanji deo sistema čakri je najmoćniji.
Ljubičasta je prelazna boja iz fizicke u ne-fizicku energiju.
Pristupni kod za informacije najviseg nivoa, takodje dozvoljava mozgu da spaja informacije.
Nijansa ljubicaste nije toliko vazna koliko njeno koriscenje . Ali , najbolja je VIOLET nijansa Very Happy
Postoje boje koje su deo reda i boje koje su deo haosa .
JEDINO ljubičasta boja moze da bude u bilo kojoj nijansi jer nije toliko bitno niti opasno kao u vezi sa drugim bojama ,
i može se zadržavati oko tela i u telu bez ikakve štetnosti po nas ( takođe i zlatna boja , ali za razliku od ljubičaste , nekim ljudima može biti "teška" vibracija zlatne boje . A na primer bela svetlost koja služi za pročišćavanje , ne valja se zadržavati u telu jer bledi čakre , što je štetno . ).

Ljubičasta se ponaša kao filter za negativne energije, dozvolivši prolaz samo onome sto je pozitivno za osobu.

Jedna odlična tehnika je okružiti se balonom u obliku jajeta ispunjenim ljubičastim
svetlom. One energije koje se provuku u ljubičasti balon će biti pročišćene ljubičastim svetlom.

Vizuelizacija Ljubičastog plamena menja energiju u nešto pozitivno i korisno. Može se na primer vizuelizovati da uz pomoć ljubičastog plamena sagorevate negativne misli/emocije .

Ljubicasta je frekvencija veoma velikog nivoa .
Ljubičasta je veoma duhovna boja.

Poslednji izmenio Aleksandra-Caca dana 06 Feb, 2010 21:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 21:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Caco ovo sam stavila i na topic o čakrama ali ako ti ili neko drugi zna..
Zašto se zanemaruje čakra koja se nalazi u predijelu iznad srca.. Timus..prema nekim mojim saznanjima to je mjesto gdje boravi Duša i preko te čakre se vjerojatno povezuje sa Nad dušom.

Milim ako neko ima neka saznanja o ovoj čakri..kako se zove i koje je boje i kojeg simbola.. da ih stavi ovdje.
Smile
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 06 Feb, 2010 21:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

5.element ::
Caco ovo sam stavila i na topic o čakrama ali ako ti ili neko drugi zna..
Zašto se zanemaruje čakra koja se nalazi u predijelu iznad srca.. Timus..prema nekim mojim saznanjima to je mjesto gdje boravi Duša i preko te čakre se vjerojatno povezuje sa Nad dušom.

Milim ako neko ima neka saznanja o ovoj čakri..kako se zove i koje je boje i kojeg simbola.. da ih stavi ovdje.
Smile

I meni je poznato da se na tom mestu nalazi Duša .

Kada su mi Anđeli rekli da ugradim određeni simbol u sve čakre , počev od Korenske - kada sam došla do srčane , rečeno mi je bilo i da u čakri između srca i grla takođe ugradim taj simbol , i u još nekim mestima na telu - juče sam opisala to iskustvo sa Anđelima ali nisam nabrojala u koje sve tačke na telu sam ugrađivala simbole , jednostavno ne mogu tako detaljno sve da opišem , umorim se Razz

Ako budem našla nešto o toj čakri , staviću to ovde .

Bdw , mislim da se preko Krunske čakre vrši povezivanje sa Nad dušom .
Sigurno da postoji više načina pomoću kojih se možemo povezati sa Nad dušom - na primer, postiže se i u toku Theta meditacije Wink

Pozdrav
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 07 Feb, 2010 12:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Acoustic Levitation Chamber - Levitacija pomoću ZVUKA

Link

Blazenstvo
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Strana 9 od 20

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 33434 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90560 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29942 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30349 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29620 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42822 11 Maj, 2008 23:06 pm
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11298 11 Apr, 2008 02:22 am

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)