Hiperspejs putovanja
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
majstor
Mistik

Pridružio: 14 Mar 2009

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 00:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
Naslov ove teme je : "Hiperspejs putovanja".

Ako imate nešto da kažete na tu temu , prokomentarišete ili pitate - ok .

Ako želite da komentarišete nešto odavde što nema veze sa Hipersvemirom i ovom temom , imate podforum : "Komentari" , pa tamo lepo otvorite temu , ili na nekoj od postojećih na tom podforumu iskomentarišite sve što želite...

Hvala !

Majstore , ne kažem ovo zbog tebe , nego kada neko skrene sa teme to se nastavi u nedogled , pa se važne stvari na temu izgube među postovima koji nemaju nikakve veze sa temom Rolling Eyes
:

pozz: Pozz Pozz Pozz Pozz

u pravu si
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
Litlneks
Mistik

Pridružio: 16 Jan 2008

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 00:23 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

majstor ::
Uf, mene je znala povuci i to lepo, ali sada sam dosta smireniji, retko je koristim, mada vidim da mnogo ljudi nema nikakvu kontrolu nad tim, a to je mnogo nezgodno, uvek se obije o glavu onome ko je koristi ( na kraju). Spoznaja i njena pravilna upotreba jeste jedino sto nam stvarno treba...lakse reci , nego izvesti...sto je cilj uzviseniji, duhovne prepreke su ozbiljnije, a jedna od njih je i moc

A ja ih nikada nisam upotrebio,zato mi je srce ojačalo Wink Caco izvini zbog remećenja teme,neću više obećavam Laughing i bravo za temu Bravo3
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 02:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote]Alexandra:
Almi , mislima sam te dozivala da dođeš na ovu temu i pomogneš mi da objasnim Hiperspejs Very Happy[quote]

Ok. Smile Ali ja ne mogu pomoci. Nisam imao uspeha sa Hiperspejsom. Nesto mi je blokirano.
Verujem da je lepo. Al dzabe, nisam nikad nikakvo bice kontaktirao. Sad

Tako da, mora se raditi na necem drugom. Cool
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 03:44 am    Naslov: Re: Hiperspejs putovanja
Odgovoriti sa citatom

Ali , postoji opasnost od aktiviranja Kundalinija u toku vežbe , zato se ove vežbe ne preporučuju netreniranim osobama , jer kundalini aktivacija može izazvati ozbiljne posledice ukoliko osoba nije u stanju da izađe na kraj sa tom moćnom energijom .

Najpre da izrazim svoju radost sto je Caca postavila ovu temu iz koje cemo mnogo toga moci da naucimo.
Nije mi, medjutim, jasno, zasto ova tema nije postavljena na Praksi, ali to nije toliko bitno, vazno je da je negde postavljena.

Imam najpre jedno pitanje za Cacu.

Da li ti sebe smatras netreniranom osobom?

Ako sebe ne smatras netreniranom osobom, cemu strah od Kundalini?
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 03:54 am    Naslov: Re: Hiperspejs putovanja
Odgovoriti sa citatom

U hipersvemir se ulazi uz pomoć vizualizacija u trećem oku, odnosno pinealnoj žlezdi. Tamo se ne ulazi tek tako "da vidim šta ima" , već se ulazi sa jasnom namerom, da se nešto sazna, nauči, razvije itd. Da bi se određena namera postigla, potrebna je "šifra" za to, a ta "šifra" se sastoji od boje i oblika, a u naprednijoj formi se koristi i zvuk. Generalno ih zovemo arhetipovima.

Za hiprerspejs nije potrebno iskustvo izlaženja iz tela kao u slučaju astrala. Hiperspejs je suptilniji . S njim se stupa u kontakt smirenjem uma i imaginacijom s određenim arhetipovima. On je unutar nas, a ne izvan.

Bilo bi meni, a verujem i nekim drugim nasim prijateljima sa Objava drago kada bi nas uputila u neke od tih sifri.

Sa ovom tvojom recenicom koju sam podvukao se uopste ne slazem.

Verujem da je hiperspejs suptilniji od astrala, ali mi nije jasna paralela koju si navela da zbog toga sto je suptilniji, nije potrebno iskustvo izlazenja iz tela Question Question Question

Mislim da si to napisala zato sto nisi jos uvek dobro savladala neke osnovne pojmove koje se ticu astralnih projekcija. Nije da se zbog toga ljutim na tebe, ali da si, kao sto Istina kaze, citala sto sam pisao, ne bi sada napravila takvu omasku...

Naime, pored fizickog tela, mi imamo dodatno i po jedno etericno, astralno, mentalno i kauzalno telo.

Fizicko telo se krece u fizickoj ravni, etericno u etericnoj, astralno u astralnoj, mentalno u mentalnoj i kauzalno u kauzalnoj ravni, to jest u visem mentalu.

Prema tome, mi imamo etericne, astralne, mentalne i kauzalne projekcije...

Po ovome sto si napisala, ispada da je imaginacija na arhetipove kroz smirivanje uma metoda koja prevazilazi metodu astralne projekcije.

Po meni, sve metode su podjednako dobre... Ipak, astralna projekcija je najzahtevnija metoda.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 03:57 am    Naslov: Re: Hiperspejs putovanja
Odgovoriti sa citatom

[quote="Aleksandra-Caca"]       
majstor ::

On je unutar nas, a ne izvan.

Ni sa ovim se Caco ne bi slozio.

Kako je dole, tako je i gore.

Onog sto ima u mikrokosmosu, toga ima i u makrokosmosu.

Sto je u coveku, to je i u vasioni.
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 04:06 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

DAJBOG ::
MOC JE SAMO ZABLUDA...
ODVLACI OD PRAVOG CILJA...
Potrosio sam mnoge zivote na tu glupost..
OKANITE JE SE PRE NEGO STO ONA ZAGOSPODARI VAMA...
SRECNO... Laughing

Sigurno zna Dajbog zasto je ovo rekao.
Upravo tako su i meni nesto rekli budisti sa kojima se druzim u Sangaju.
Medjutim, ko je nama kriv sto smo zapadnu mistiku spalili na lomacu,
pa tako ispadamo kao budale pred budistima koji su svoju tradiciju negovali hiljadama godina.

Za budiste sve je Maya, osim Nirvane koja nije Maya, ali je zato Nista.

Naravno, takav filozofski stav, ako zaista udje u tebe kao vrhunska spoznaja, ne moze a da te ne nacini srecnim.

Pa nije cudo sto se budisti stalno smeju: s jedne strane imamo iluziju, a sa druge strane Nista.

Medjutim, zapadni mistici ne bi tek tako opovrgnuli realnost postojanja neke sfere ili nekog entiteta.

U pitanju su dve sasvim suprotne postavke.

Ja sam deset godina proveo na Dalekom Istoku, ali sam ostao dosledan zapadnom misticizmu.
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 04:07 am    Naslov: Re: Hiperspejs putovanja
Odgovoriti sa citatom

talerman ::

Ali , postoji opasnost od aktiviranja Kundalinija u toku vežbe , zato se ove vežbe ne preporučuju netreniranim osobama , jer kundalini aktivacija može izazvati ozbiljne posledice ukoliko osoba nije u stanju da izađe na kraj sa tom moćnom energijom .

Najpre da izrazim svoju radost sto je Caca postavila ovu temu iz koje cemo mnogo toga moci da naucimo.
Nije mi, medjutim, jasno, zasto ova tema nije postavljena na Praksi, ali to nije toliko bitno, vazno je da je negde postavljena.

Imam najpre jedno pitanje za Cacu.

Da li ti sebe smatras netreniranom osobom?

Ako sebe ne smatras netreniranom osobom, cemu strah od Kundalini?

Sebe smatram istreniranom osobom ! Very Happy
Nemam strah od Kundalinija , energetski kanali su mi u velikoj meri pročišćeni ( znam to i sama , a i drugi ljudi koji su kompetentni su mi to potvrdili , skenirali su me ... )
, jer svakodnevno radim sa energijama .
Sa Kundalinijem sam već imala nekih iskustava , duga je to priča ...
Samo da kažem jedan primer - Theta tehnika koju praktikujem konstantno više od godinu dana , dovodi u toku meditacije do toga da se Kundalini pokrene , ali pri uzemljenju se vrati na svoje mesto ( ne dolazi do potpune aktivacije ) -
ali smo obogaćeni tim ISKUSTVOM . Naše energetsko telo pamti sve trenutke proživljenog .

Žestoko sam se dvoumila na kom podforumu da otvorim ovu temu ;
čak sam je prvo otvorila na "Čudesnim bićima i svetovima" , pa sam rekla Adminu da je prebaci na "Moje spoznaje" .
Nije ni bitno na kom je podforumu kad je ceo forum naš Razz , važno da možemo da čavrljamo .

Drago mi je što ćeš da se uključiš na temu . Vrstan si poznavalac Astrala , na ovoj temi si više nego potreban !
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 04:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alexandra-Caca ::
:
Almi , mislima sam te dozivala da dođeš na ovu temu i pomogneš mi da objasnim Hiperspejs Very Happy
Almsivi ::

Ok. Smile Ali ja ne mogu pomoci. Nisam imao uspeha sa Hiperspejsom. Nesto mi je blokirano.
Verujem da je lepo. Al dzabe, nisam nikad nikakvo bice kontaktirao. Sad

Tako da, mora se raditi na necem drugom. Cool

Ej, pa pomozi mi bar teorijski , sa pojmovima... Help! Thanx
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 04:23 am    Naslov: Re: Hiperspejs putovanja
Odgovoriti sa citatom

Za hiprerspejs nije potrebno iskustvo izlaženja iz tela kao u slučaju astrala. Hiperspejs je suptilniji . S njim se stupa u kontakt smirenjem uma i imaginacijom s određenim arhetipovima. On je unutar nas, a ne izvan.

Bilo bi meni, a verujem i nekim drugim nasim prijateljima sa Objava drago kada bi nas uputila u neke od tih sifri.

Sa ovom tvojom recenicom koju sam podvukao se uopste ne slazem.

Verujem da je hiperspejs suptilniji od astrala, ali mi nije jasna paralela koju si navela da zbog toga sto je suptilniji, nije potrebno iskustvo izlazenja iz tela Question Question Question

Mislim da si to napisala zato sto nisi jos uvek dobro savladala neke osnovne pojmove koje se ticu astralnih projekcija. Nije da se zbog toga ljutim na tebe, ali da si, kao sto Istina kaze, citala sto sam pisao, ne bi sada napravila takvu omasku...

Naime, pored fizickog tela, mi imamo dodatno i po jedno etericno, astralno, mentalno i kauzalno telo.

Fizicko telo se krece u fizickoj ravni, etericno u etericnoj, astralno u astralnoj, mentalno u mentalnoj i kauzalno u kauzalnoj ravni, to jest u visem mentalu.

Prema tome, mi imamo etericne, astralne, mentalne i kauzalne projekcije...

Po ovome sto si napisala, ispada da je imaginacija na arhetipove kroz smirivanje uma metoda koja prevazilazi metodu astralne projekcije.

Po meni, sve metode su podjednako dobre... Ipak, astralna projekcija je najzahtevnija metoda.

He,he, pa znaš da sam se više puta izjašnjavala da nisam upućena u Astralne projekcije... a sada mi treba ubrzani kurs Very Happy

I Giba mačor je počeo da radi hiperspejs vežbe...javlja mi se Razz

Spava mi se sad , nastavljamo sutra...

Ti napiši još neki post ako dobiješ inspiraciju ...

Neke od hiperspejs vežbi koje radim se mogu naći u knjigama Stewarta Swerdlowa :

- "Hiperspejs pomagač" ,
- "The Healer’s Handbook"

Pa ću neke vežbe iz tih knjiga da postavim na novoj temi , koju ću da otvorim na Praksi .
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 04:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pri tom, uopste ne kazem nista protiv budizma, daleko od toga, svako ima pravo na neki svoj put,
ja samo hocu da istaknem da je moj put drugaciji, jer smatram da nista nije MAYA i da je sve STVARNOST.

Dakle, po mom shvatanju, Stvarnost je i astral, a stvarni su i Cacini lavovi, stvaran je arhandjeo Mihailo,
sve je to stvarnost!

I primetio sam takodje da se onostrana putovanja cesto od nekih povezuju sa mocima. Dajbog je to povezao sa mocima, sa cim se odmah i Majstor slozio.

Ja necu sada govoriti za druge ljude,
necu govoriti sta to njih navodi na ovakve i slicne vezbe,
ali sto se mene tice, mogu da kazem sledece:

Mene na ta putovanja ne navodi zelja za moc,
vec jednostavno ljubav prema Bogu i prema Bozijim svetovima i Bozijim bicima koja su nedostupna nasim ovozemaljskim culima.

Jedan zen budista mi je rekao: Vrlo je opasno imati deve (andjele) za duhovne vodice.

To je potpuno u suprotnosti od onoga sto ja mislim, pa sam mu odgovorio: Pa, moglo bi da bude vrlo opasno imati zive ljude za duhovne vodice. Ja sam, dakle, u svom odgovoru bio tolerantniji od njega, jer sam ostavio i drugaciju mogucnost.

Za budiste, ovakva putovanja su poigravanje sa nekakvim mocima. To je za njih opasno. U tome bi se u sustini oni slozili i sa stavovima zvanicnih hriscanskih crkava koje su sklone da u svemu vide uticaj demona i demonskih sila.

Medjutim, ima u ovim istrazivanjima hiperspejsa nesto sto mi je cudno...

Ovo je predstavljeno kao nesto novo, a da to uopste nije novo, vec je stvar necega sto je mnogo staro i deo je starog znanja...

I jos jedna stvar koja mi je u ovome svemu cudnovata, ja sam za postepen i temeljan rast i razvoj u duhovnosti.

Po mom misljenju, mnogi bi odmah skocili na dvadeseti stepenik, a da pri tom nisu jos uvek postepeno stupili ni na drugi.

Prvi stepenik je onostrani omotac Zemlje, drugi je Mesec, treci je Merkur, cetvrta je Venera....

Hiperspejs ispada kao da hoce da kaze:
Sve vam je to bez veze...

Mozda i gresim...

Veoma sam zainteresovan za Hiperspejs i smatram da je analogan nizoj mentalnoj ravni i visoj mentalnoj ravni (kauzalnoj ravni).
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 04:46 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Medjutim, ima u ovim istrazivanjima hiperspejsa nesto sto mi je cudno...

Ovo je predstavljeno kao nesto novo, a da to uopste nije novo, vec je stvar necega sto je mnogo staro i deo je starog znanja...

Još samo da ovo kažem pre nego što zaspim -

Hiperspejs vežbe potiču iz starog , drevnog znanja ...
Pravo znanje je nekada bilo dostupno ljudima, ali su ga negativne sile zloupotrebile i sakrile.
Ovo što Steward S. opisuje u njegovim knjigama , njemu je prenela jedna slepa žena , a on je zapisao ( i unovčio Razz ) .

Ovo je jedna stara disciplina koja je vremenom i izgubljena za opstu populaciju a i skrivena.
Stari narodi su nazvali ovo "an arcane language".
Neki su mu dali ime Vril.
U glavnom je interuniverzalni jezik koje su sve rase znale.
Ovo su stari koncepti koji se ne mogu naći na netu kao mnoge druge stvari.
Vremenom su stare svešteničke klase sakrile ovo znanje od običnih ljudi.
Samo ga je elita koristila, i vremenom, čovecanstvo je izgubilo ovo znanje.
Nastali su razni oblici zarobljavanje čovekovog uma, kroz religije...itd i ovo je postalo zaboravljeno i izgubljeno.

Koji su rezultati koriscenja ovog starog drevnog znaja? Podrazumeva maksimalno korišćenje svog uma. Zahteva veće koriscenje moždanog kapaciteta čime se dobijaju nove sposobnosti, nova saznanja, i maksimalno razvijanje ljudskog bića.
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 10:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E,super što si ovo napisala.
Taman sam hteo da te pitam da li imaš kakvih rezultata sa vežbama.
A šta kaže mrT na sve ovo ?
A što se tiče moći,to je moć znanja,iskustva,spoznaje,razumevanja.
A u krajnjem slučaju što i ne stvarna moć,ali kontrolisana moć,moć kojom možeš da usrećiš one koji zaslužuju,a da se odbraniš od zlih.
A jel treba da budemo svi nesvesne amebe,koje će svako da gazi ?
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 11:30 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Caco ,
ovo je meni jako zanimljiva tema .Mislim da cu kroz ono sto ti pises i kroz diskukusiu ,bilo da je praksa u pitanju ili samo teorija, dobiti i ja odgovor na neka, meni nejasna, pitanja a koja se ticu nekih desavanja u predelu treceg oka .Mislim da sam o tome vec pisala .
Od kada znam za sebe ,kad god bih uvece legla da spavam ,jos kao dete ,meni su se u ceonom delu ,kao na ekranu ali trodimenzionalno ,pojavljivale neke boje ,uglavnom ruzicasta ili nebo osuto zvezdama .Za mene je to bilo tako normalno pa ni sa kim nisam o tome ni rzgovarala .Negde u pubertetu je to nestalo ,sto mi je opet bilo normalno ,prosto tome nisam pridavala neku vaznost i mislila sam da tako treba .Kasnije , vec sam bila i udata ,rodila dvoje dece ,na fizioterapiji ,dok sam cekala da prodje vreme ,ja sam zmurila i samo je bljesnulo sunce ,pravo pravcijato sunce .Trgla se jesam ali se nisam uplasila ,samo sam se setila detinjstva .Eto od tada pa do danas ,kad god sam opustena ,pred spavanje meni se otvara to polje i vidim svasta .Kada se pojavi nebo sa zvezdama obicno je jedna najsnajnija i ja znam da kroz nju mogi da prodjem .Pojavljuju se ljutski lkovi , i predeli ,samo oci -jedno ili dva,boje - jednobojne ,ralicite boje kao kuglice ,oblaci ,nebo plavo i sunce a i tunel ...ili samo bljestava svetlost .Kad god sam svesna da se to desava ja odustajem .
Moram da priznam da se nisam ni potudila da nesto o tome saznam vise ili da protumacom nesto .U knjigama ,koje sam do sada procitala a koje se ticu duhovnosti ,nisam pronasla nista o tome .
Draga Caco ,ovo o cemu ti pises mi je pomalo slicno ili se mozda meni cuni .

Ako sam van tvoje teme ,ja se izvinjavam ,a ti obrisi .

Cekam nestrpljivo nastavak.

Pozdrav ,
Sara love3
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 23 Jan, 2010 17:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Caco,

evo ovde cu da napisem nesto, pa to isto i na mom forumu - predane sluzbe Bogu... ali ne mogu bas svuda... jer si se razbacala po forumima, a tema jeste veoma interesantna...
ove VEZBE, kako ih nazivas, me mnogo podsecaju na regresije i regresoterapije koje ja radim. Zato mislim da mogu mnogo toga da ti napisem, sa ovih nekoliko tvojih realizacija, ili vezbi... kao i o tebi i tvom poimanju... ali bilo bi mnogo toga, zaista...
ne znam da li si citala moju knjigu, sa seansi i SIMBOLIMA, U NJIMA, ZA VREME TRAJANJA SEANSI... pa cu, ovde, navesti jednu od seansi, vezanu za SIMBOLIKU - PRSTENA... ali i mnoge druge simbole...
jer, kao sto se secas, mozda, pre par nedelja sam naveo da se ZENIM... a ti si mi odgovorila - samo jos da izaberem, sa kojom cu...
a ja nisam uspeo, odmah da objasnim SIMBOLIKU... REALIZACIJA... pa je izgledalo kao da je to 3D varijanta... ali nije...
naime, JA IMAM PRSTEN... ODAVNO... KOJI MOGU DA - DARUJEM... NEKOJ ZENI... ILI ZENAMA... ali, bilo bi glupo da sada objasnim JASNU SIMBOLIKU... SVEGA TOGA... iako je dovoljno da svako razume kako razume, po svome, STA SIMBOLISE PRSTEN... I STA SIMBOLISE - POKLON PRSTENA... MUSKARCA - ZENI... NA VISIM NIVOIMA, kakvo god da su, hiperspejs ili astral, SVEJEDNO...
ovo znam da razumes... samo KOD TEBE PRSTEN IMA DRUGACIJU SIMBOLIKU... ZBOG STRAHA OD AUTORITETA... LJUDSKOG... ljutila se ili ne sto sam to nazvao - strahom... ali - POMOCI CE...
ujedno, TREBA POSLUSATI SAVETE, DOBRONAMERNE... ovde ISTINE, MAJSTORA... koji imaju mozda DRUGACIJE UVIDE... ali... SAOSECAM, SA NJIMA...
ne mislim da te kritikujem jer TI RADIS, NA SEBI, TO SE DA VIDETI... ali svaki savet, dobronameran je - DOBRODOSAO... ZA RAZMATRANJE, BAREM... pa kasnije mozes i da ga odbacis, AKO TEBI NE TREBA... kao i MOJ...
- ja NE ZNAM STA TACNO PODRAZUMEVS POD HIPERSVEMIROM, jer sam imao zaista brojne i razlicite realizacije, pa mi ovde deluje MALO POMESANO... ali svejedno...
- pomenucu svoju realizaciju BITI VECI OD CELOG UNIVERZUMA I, UJEDNO, U ISTO VREME, SEKUNDE ILI VECNOG VREMENA - KALE... BITI I MANJI OD NAJMANJEG ATOMA U SVIM ATOMIMA TOG ISTOG UNIVERZUMA, KAO I BITI SVAKO OD SVIH ENTITETA... STO JE - LUDILO... HIPERSPEJSA I HIPERVREMENA... I NIKOME NE PREPORUCUJEM, NI POD RAZNO...
- ono sto mislim da bi moglo da bude nekkva realizacija manja, za neke ljude je SPOZNAJA DRUGE STRANE KAO SAMO JEDNE OD BEZBROJNIH MOGUCIH REALIZACIJA... MAKAR I U RAZLICITA VREMENA...
na primer: IMAS AVATAR... NEKO... NEKAKAV... ILI VOLIS OVO... I NAPISES SPISAK STVARI I LJUDI, SITUACIJA, OSECANJA... KAO I SPISAK SVIH ONI - SUPROTNIH STVARI... KOJE NE VOLIS, MRZIS...
I ONDA SE REALIZUJES U OVOM DRUGOM... JEDNO PO JEDNO... a ne sve odjednom, i ne sve u isto vreme... jer... kapiras...
ne znam koliko sam bio jasan...
ali, ove VEZEBE SE NIKAKO NE RADE - BEZ ZASTITE - AUTORITETA... OSOBE... NIKAKO - SAM, NI POD RAZNO...!!!
znaci - BANALAN PRIMER: volis mlade i mrsave, visoke muskarce... a zamislis - suprotno... matore, debel, niske... i kako te - recimo - siluju... iskoriscavaju, zadovoljavaju se... u sexu, jer tu je lakse doziveti skroz realizacije...
i - GDE JE TU - TVOJA - LJUBAV.... ILI BAREM TOLERANCIJA...???
i, mozes tako redom.... PREDAVANJE - SEBE...
NEMA STITA I MACEVA... TO JE - IZNUTRA, AKO SI USPELA DA RAZUMES SIMBOLIKU...
TO TREBA DA - REALIZUJES... I ONDA TI NISU POTREBNI STITOVI... RAZUMES, JER SI IH DOBILA, NA POKLON, SAMO JOS NISI REALIZOVALA...
ZATO SE, JOS UVEK - BRANIS....!!!!
OD KOGA... I OD CEGA...??? I - STA BRRANIS...??? DUSU, EGO, UM, TELO...???
TO RAZUMES... ali TREBA I DA DOZIVIS... a za to ti treba - TUCANJE... U GLAVU...
U TVOJE SIMBOLE I TVOJU ANALIZU... DA TI ISPADNE MOZAK... I ONDA ZNAS TO...
KAO SPOZNAJU...
- jenda, t.j. dve lake vezbe koje radim, povodom toga, sa ljudima:
1. realizacija - MAJMUNA... DA UDJES U TELO MAJMUNA I NJEGOV UM... pogledaj detaljnije SIMBOLIKU, PISE U KNJIZI OVO...
i da SAOSECAS SA UMOM MAJMUNA... DA BUDES U TOM UMU...
2. skidanje glave... realizacija, vezba ide ovako... SKINES GLAVU, SA TELA... I STAVIS JE U COSAK MOJE SOBE (bdw... tamo su - BOZANSTVA, ali ne mora tamo, AKO TI TO SMETA)...
i, ONDA PRICAS - KAKO SE OSECAS... hahaha...
NEMA SIMBOLIKE, JER NEMA - GLAVE... NI RAZUMA...
javi, ljudima - KAKO SE OSECAS... U OVOME... vezba je za I razred... ALI VISE SKOLE...

- i pre citata sa seanse o andjelu, prstenu... UZETU... ahaahaaha... (VEZIVANJE)...
SAMO DA ZNAS DA TE PODRZAVAM... U OVIM NAPORIMA, VEZBAMA, REALIZACIJAMA... I DRAGO MI JE DA IH PISES... IMA MNOGO TOGA TU, STO PISES, sto ni sama ne razumes, a pogotovo mnogi ljudi... ali je DOBRO, da se o tome pise...
a, mozda i ja dobijem neku inspiraciju, nesto sto jos nisam radio, jer RAZMENA POSTOJI...
PROCITAJ SEANSU SA - GALAKTICKIM UMOM, MOZGOM... i povezanoscu, DA VIDIS SLIKE I DOZIVIS - IMPULSE, jer ti radis vise sa ENERGIJAMA I SIMBOLIMA... seansa je na - predanoj sluzbi Bogu...
i to je - HIPERSPEJS... KADA ISKAPIRAS I POCNES... DA ULAZIS - U DRUGA TELA... DRUGIH OSOBA... I NJIHOVOG ISKUSTVA... KAO SLIKE, FILMOVE, KARMA, SVEJEDNO - KAO PROSIRENJE, OBOGACENJE...
ALI, DA ZNAS I DA IZLAZIS... OBAVEZNO...
JER, STO DUZE SI U JEDNOJ SLICI... ALKESANDRE - CACE... SVE JE VECA - NAVIKA... I SVE SE TEZE IZLAZI...
MESAJ, MALO, SESTRO... hahaha...
OVO JE ZA TEBE - DUHOVNA LEKCIJA...

evo sad citata sa seanse, O SIMBOLICI PRSTENA...
i, jos nesto... negde sam napisao da sam, pre 15 - tak godina imao susret sa Krishnom, kada sam hteo SVE DA ZNAM... A NJEGA SMATRAO UCITELJEM SVIH UCITELJA... I PITAO GA, PONIZNO: DA LI MOGU DA MU POSTAVIM NEKA PITANJA...
nasta je on odgovorii da NISMO, SADA, U SKOLI, NEGO... DA LI BIH JA HTEO DA BUDEM - NJEGOVA - LJUBAVNICA...
e, sada, posto MORAM DA OBJASNJAVAM - SIMBOLIKU I SIMBOLE... TO JE DUHOVNA LEKCIJA, REALIZACIJA... VERENJA... MOG... SA - KRISHNOM... jer, na duhovnom nivou NEMA RAZLIKE IZMEDJU PONUDE I - PRIHVATANJA, TO JE - JEDNO... TAKO DA SAM JA - TIME, NJEGOVIM PITANJEM, I U ISTO VREME - PONUDOM... POSTAO - NJJEGOVA - LJUBAVNICA... a to znaci, bez obzira I IZVAN I IZNAD - SAME SIMBOLIKE PRSTENA...
JA TAJ PRSTEN - IMAM... CAK I KAD GA NEMAM ILI NE NOSIM...
A, SAMIM TIM - MOGU DA GA DARUJEM... DRUGIMA...
A SIMBOL PRSTENA JE - ZASTITA... NEKO SE, O NEKOME, STARA, STITI GA...!!!
VISE OD SVIH - STITOVA I SIMBOLA I MACEVA... I ZNANJA, MUDROSTI... SVIH FREKVENCIJA... JER JE OVO - ZASTITA - AUTORITETA...
ako razumes, ili neko... ako ne, svejedno, kad dodje vreme... ipak pisemo o HIPERSVEMIRU...

dakle, citat:

VEOMA SKRACEN TEKST SA SEANSE SA Z:

…PROLAZIM KROZ TUNEL…izlazim sa druge strane…vidim jedno OKO, koje me posmatra…ali je u svetlosti…a ja sam, kao u zenici tog oka…ja gledam to oko i kao da smo se stopili…lepo mi je…prijatno…ono nesto osmatra, levo i desno…neke predele…ali tamne predele, kao planine, neke ljude, neke siluete…NESTO SE TU DOGADJA, ali daleko…taj predeo je dosta taman, dosta mraka ima…
- Jel hoces da pridjes blize, da vidimo sta ima, o cemu se radi? Ako je opasno, ti mi reci, pa necemo da idemo dalje…
- ne, nije opasno, samo je nekako tamno, mracno, ne vidim bas lepo..
- Ok, kazem, hajde da pridjemo blize, zajedno, da pogledamo izbliza…
- moze, evo sad sam tu, dole, vidim neku osobu, nazirem je, kao da je u senci…sedi, zamisljen je, kao… i skroz tuzan…ne gleda nista okolo, nista ga ne zanima, samo njegove tuzne misli…stala sam ispred njega i on je podigao glavu prema meni. Primetio me je i, odjednom se, nekako, promenio…smeje se, ali je jos tuzan…
- Ok, kazem, pitaj ga da li mozete da razgovarate…
- kaze da mozemo…
- Pa, upoznajte se, da vidimo sta ce da bude…
- Kaze da je tuzan jer me je strasno dugo CEKAO. Kaze da se mi poznajemo, odavno, i da je zato tako tuzan. Jer me je cekao, da se ponovo vidimo.
- Koliko dugo, pitam…
- mnogo, mnogo dugo, ne jedan zivot, kao da je proteklo hiljade godina…a sad je srecan sto sam sa njim, ponovo. On je tuzan i usamljen, u tom mraku, kao i ja, sve ovo vreme, nas prvi bliski susret, neizmerna radost sto smo se, konacno, upoznali…suze…zagrljaj…,MOJ ANDJEO!!!
…Sad je ustao i posao negde…ja idem za njim…nesto mi pokazuje, neko uze…i sad smo na nekim stepenicama i tu ima vise svetlosti…vidi se druga strana, na svetlu…kao da smo na jednom delu, gde je veliki mrak, a onda je provalija, a sa druge strane je drugi deo, nekakva priroda, osvetljena, zelena…i kaze mi da predjemo na drugu stranu…i daje mi uze…kaze da ce da stavi uze izmedju ova dva dela, ova dva kao posebna sveta, posebna ostrva…i da ja treba da predjem na drugu stranu, pomocu tog uzeta…i ja sam pocela da idem, prelazim, rukama se drzim…on mi pomaze…kaze mi da moram malo i sama da se potrudim, da ce on da mi pomogne da predjem na drugu stranu, ali da moram sama nesto da uradim, da se potrudim, da on to vidi da zaista to hocu…sve je ok, ja napredujem i on je tu, pored mene i daje mi svoju ljubav i podrsku,
dosla sam do polovine…gledam na jednu i drugu stranu…vidim, sada, lepo i drugu stranu, detalje, planine, sume, svetlo je, lepo, privlacno, lepe su boje…uporedjujem, jer sam na sredini, podjednako udaljena…
- A sta ako padnes u provaliju, pitam, ako se pustis ili ne izdrzis dalje?..
- pa, preletecu na drugu stranu, sad umem da letim, necu da padnem, a i on je tu, pored mene…on mi kaze da bih svakako presla na drugu stranu…
- ok, idemo dalje…
- sad prelazim, skroz, na drugu stranu… spoznala sam svetliju stranu, PRESLA SAM, OVDE JE SASVIM NOVI SVET, NOVI OSECAJ, DOZIVLJAJ, ...
…DARUJE MI PRSTEN! MAGICNE MOCI. On je od zlata, ima drago kamenje u obliku kruga, osecam prenos pozitivne enrgije na mene…izuzetno je lep…Andjeo ima krila koja su svilena i duginih boja, sav je u raskosi i sjaju, svecano obucen u belu odoru…,… pauza…
-
-
Nastavak…3 MAGICNE VODE…
Andjeo me ceka na livadi, sad je obucen svecano, ali u crvenu odoru…raduje mi se i ja njemu, sav je nasmejan. Dolazimo do vodopada koji se kupa u suncevoj svetlosti, svuda okolo je pozitivna energija, oseca se u vazduhu miris prirode, cvrkut ptica, cvece, u daljini muzika…IDEMO DO IZVORA MAGICNE VODE, gde sede vile, sumska bozanstva, koje se razigrano smeju i uzivaju u suncu…igraju se, blazeno, bezbrizno, veselo…pozivaju me da dodjem da se okupam u toj magicnoj vodi…ja im se zahvaljujem…andjeo je tu pored mene…srecna sam…on nece da se kupa…dok se kupam osecam magican izvor te vode na mome telu, koza mi blista i svetluca, osecam se magicno, lepo, zenstveno i blistavo…kako spolja tako i iznutra…ta voda mi tece kroz krunsku chakru, prolazi kroz moje unutrasnje bice…
…Zatim ja i andjeo prelazimo recicu, letimo i dolazimo do neke sume.Jedan putic poplocan ciglom nas vodi do neke pecine. Ta pecina ima prolaz, osecam pomalo strah…andjeo mi kaze slobodno da udjem…ja ulazim i nailazim na termalni izvor, koji je tirkizno plave boje. Skidam se i ulazim u vodu, bas mi prija, energetski mome telu…osecam se bas opusteno…andjeo mi kaze da TA VODA IMA LEKOVITE MOCI, da je dobra za moje zdravlje. Isto tako osecam da ta voda prolazi kroz centar moga unutrasnjeg bica…,…i…zatim, na kraju, dolazimo ponovo do tog vodopada. Andjeo mi kaze da je OVA VODA ZA PROCISCENJE OD NEGATIVNE ENERGIJE. Dolazim ispod tog vodopada, sa mene se spira sva negativna energija i prljavstina, kako spolja tako i iznutra. Andjeo mi kaze da TA VODA, SA TRI IZVORA, IMA MAGICNE MOCI ZA LEPOTU, ZDRAVLJE I PROTIV NEGATIVNE ENERGIJE…
- pitam da li moze da ponese kuci po malo od sve tri ove vode?
- Andjeo kaze da moze i vec je i spremio, nesto narandzasto, pomesao je sve tri vode i daje mi to… Andjeo mi kaze da tu vodu vizualiziram uvek kad se kupam u narandzastoj boji i ta voda ima lekovitu moc…
…i kaze da je to NJEGOVA KREACIJA I DA JE TO I DAR, ZA TEBE (za mene, alexa). Da mozes da koristis pri regresoterapiji, jer ce maksimalno da deluje, i da treba da se zahvalim…
- naravno, odmah sam se zahvalio, najponiznije, i Z. i njenom andjelu….
- ovo sve ne moze da se opise recima, kako se lepo osecam, isceljena, napunjena pozitivnom energijom, koza, spolja, iznutra,…znas, ovo je fantasticno…
- Ok, onda idem, odmah, da napravim reklamu za NOVI SPA – CENTAR….
- ona se smeje, pa, da ovo je nesto posebno…
- Pitam andjela da li treba da se doda i masaza i salon za podmladjivanje…
- Andjeo kaze da ne treba, sve se vec nalazi u ova tri izvora…

dakle, ukoliko se ne vide SIMBOLI, ILI IZGLEDAJU PREVISE - REALNO... ILI BILO KAKO... SVEJEDNO, ONI SU - TU...
I - RADE... SVOJ POSAO... JER SU - POSLATI... OD NEKOGA...
nadam se da ti to razumes, ako ne, znam da ces da pitas... stariji sam, pa nije ni sramota ni ponizavajuce...

pozdrav

Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Strana 2 od 20

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 33428 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90541 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29939 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30344 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29615 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42819 11 Maj, 2008 23:06 pm
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11298 11 Apr, 2008 02:22 am

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)