Hiperspejs putovanja
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 18:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

i... ovo...

ipak moram da dodam jos nesto, sajednim demonom, hahaha...
koji se TRANSFORMISAO U - BUDU...ahaahaaha...

dakle, ne znam dali po povratku sa susreta sa Nad Dusom, ... ili kasnije... ali, bili smo unutra, u njenom srcu... da ne napominjemkakve i kolike ovo ima veze sa otvaranjem srcane cakre... to jeste mnogo komplikovanije, sto kaze Valen... jednostavnije je radii neke vezbe, sa bojama i zvucima i zamisljati nesto...
dakle... unutar srca je bila galerija slika... OVO CU, TAKODJE DA RAZRADIM jer sam vec negde napomenuo neke smislove SPAJANJE I RAZDVAJANJE...
KAO I ULASKE U POJEDINE SLIKE... ILI ZIVOTE... ILI TELA... ZADRZAVANJE, NE PREDUGO, DA SE NE STVARA I PREVELIKA NAVIKA,NARAVNO... I IZLAZENJE IZ TIH SLIKA.... ZIVOTA... TELA... RAZMISLJANJA... STAVOVA... SUDA...
I, NA TIM SLIKAMA SU BILE RAZNE OSOBE... NJOJ NAJBLIZE... KAO I ODNOSI, POJEDINACNO, SA SVIM TIM OSOBAMA... I U OVOM ZIVOTU ALI I OD PRE... MADA NISAM JE KROZ TO PROVEO, SVE, JER RADIMO POSTEPENO, JEDNOSTAVNIJE JE...
I, DAKLE, IZMEDJU TIH OSOBA, POZNATIH... BIO JE I -
JEDNA DEMON...hahaha...
DEMON... I TO - U SRCU...
posto vec ima razna islustva, svakojaka... i ovo sa demonima i da raznim bozanstvima, obilaske hramova... razne susrete i sa raznim andjelima, pa Nad dusom... nista nije bio nekakav problem suocavanje sa navedeneim demonom...
i... predlozio sam joj DA ZAIGRA, SA NIJIM... DA PLESE...
POSTO SE VEC NALAZE - NA POSEBNOM MESTU... jer, srce je, ipak POSEBNO MESTO... zbog Nad duse... a i nasa, POJEDINACNA DUSA... SE NAJCESCE I NALAZI ISTO, U SRCU... mada, jasno je da moze da bude - SVUDA... I U TELU I U PROSTORU... kod nekih mislilaca, filozofa i umnih spekulanata je dusa najcesce U GLAVI... pa zato ekakda previse spekulacije znaci u DA BOLI GLAVA, preopterene vijuge, sto se kaze...
dakle, posebno mesto I POSEBNO MESTO ZA = PLES...!!!
JER PLES JE I - POSEBAN, INTIMAN, ODNOS... DVE OSOBE...
i jos posebnije, u MUSKO = ZENSKOM ODNOSU...
i, kada se to desilo,KADA JE POCELA DA PLESE, SA NJIM... DEMON JE POCEO DA SKIDA, T.J. SAMO OD SEBE...SU SE SKIDALI = RAZNI SLOJEVI... CRNILA, RUZNILA.... TUGE, BESA... OPASNOSTI... I POLAKO SE SVE TO PRETVARALO U SVETLOSNO BICE, SVE PUNIJE POZOTOVNE ENERGIJE I LE[OTE I = RADOSTI...
I, TAKO... SE, NA KRAJU... OD TOG DEMONA... presvalcenjem, pojavio...
BUDA... ILI SIDARTA, kako ona rece...

ETO JOS MALO SIMBOLIKE I LEPIH REALIZACIJA,KAO I KONTANJA...
LJUBAVI...
i - ODNOSA...!!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 18:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

i, znaci i ovo... sa postseanse, kao realizacija...
dakle, sta sve ovo znaci...???
PITANJE JE I ZA DRUGE...
I, izvinjavam se sto sam ove textove preneo sa - predane sluzbe bogu... za one koji su to vec procitali...
i, naravno, ako ovo nesto i vredi, nekome... ove vezbe, ja cu tamo da opisem i detaljno... a, mozda nekoga i inspirisu, ko zna...

evo jednog dela... opisa, postseanse, sa navedenom osobom, sa kojom smo radili susret sa Nad dusom, kao Zevs... i demonom, u srcu... koji se pretvarao i pretvorio u Sidartu...
dakle, kako teku realizacije i posle seansi, sama... dalje... preneto u svakodnevni i 3d zivot...
sa napomenom, da cemo nastaviti, da to bude i svakodnevna meditacija... ili jedna od...
normalnih... stanja... koji je to level, jel zna neko...???

Sinoc sam osetila NESTO prema Sidarti,
Ljubav ili zaljubljenost...
...ali to je istovremeno bilo PREMA NJEMU.... I PREMA SEBI...
....JER JA SAM ON, ON JE JA,
A I ON JE ON..
...hahahaha, ovo je super....
nisam tripovala, nego su mi se samo javila ta osecanja i te misli...

a onda se to nastavilo u snu...
ne secam se tacno slika i sna
ali se secam tih osecanja
to je bila LJUBAV...
a tu je bio i SHIVA..
i Ljubav prema njemu..
...ali ne mogu da opisem tu Ljubav....
....sve to je bilo u meni..
i Sidarta i Shiva...
i izvan mene u isto vreme- mislim oni kao oni - zasebne licnosti...
i toliko mi je bilo lepo... da nisam zelela da se probudim
...i spavala sam do 12 hahaha...
a onda kad sam se budila, pozelela sam da sacuvam to OSECANJE
i u BUDNOJ SVESTI
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 19:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex Radovic, svidja mi se ovo sto si opisao. Smile

Pa ovako, Alex. Ti si glakticki ratnik sa laserskim macem u ruci? Smile Kao na avataru tvom. Jel to zena na tvom avataru?
Ok. Ovo te pitam tako radi zabave. Smile

Dali ste u toj seansi, ti i ta osoba, mislili na Sidartu Guatamu Budu?
Ron Hubbard je bio Buda, ili njegovo kosmicko ime: Elron Elray. On je sada predsednik ove nase Galaxije.
Ko je Maitreja? Kazu da je on bio obecani Maitreja. A ja ne znam tacno ko je bio Maitreja.

Znaci ta dama je osecala ljubav prema "Elronu". Embarassed Laughing Smile Lepo.

Lepo, ljubav je super. Dve osobe realno nikad ne mogu biti JEDNO, ali mogu biti veoma veoma zblizene i to
se manifestira lepim osecanjima, to je ljubav, velika blizina, velika privlacnost, veliko razumevanje i slaganje. Sve za pet.
Toliko su zblizene da misle da su jedno, "zagrljeni", nema prostora izmedju, jedno do drugog. Bliskost, al apsolut jedinstva
je nedostizan.

Jos hocu da spomenem.

Tvoja tema je: "Predana sluza Bogu".

Ok. Al meni se dopada ideja da smo svi mi Bogovi. Isto vredni kao i Krishna, Elron, Isus, i drugi. Smile

Poz.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger MSN Messenger
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 20:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Ron Hubbard je bio Buda, ili njegovo kosmicko ime: Elron Elray. On je sada predsednik ove nase Galaxije.
[quote]

Razz Razz Razz Smesno Smesno Smesno Smesno

Danas sam pročitao dosta gluposti ali ova je neprevazidjena.

MISLIM STVARNO!!!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 21:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::
Alex Radovic, svidja mi se ovo sto si opisao. Smile

Toliko su zblizene da misle da su jedno, "zagrljeni", nema prostora izmedju, jedno do drugog. Bliskost, al apsolut jedinstva
je nedostizan.

Jos hocu da spomenem.

Tvoja tema je: "Predana sluza Bogu".

Ok. Al meni se dopada ideja da smo svi mi Bogovi. Isto vredni kao i Krishna, Elron, Isus, i drugi. Smile

Poz.

pa, vidis, ja cu probati, nekako, da opisem neki deo seanse vezane za sex... sto inace izbegavam, potpuno, da pisem...alii ealizacije koje su realizacije JEDINSTVA MAKE I BEBE, na primer... vezano za prvi tvoj pasus.
naravno, drago mi je da cujem i drugacija misljenja, jer me uvek nagone na razmisljanje i PTANJA ZA ANDJELA, ZA SLEDECE, NOVE REALIZACIJE.
dakle: osobam nebitno koja... kao meditacija, s tim sto je osecaj,ovde, i uz pomoc andjela, gotov potpuno realan kao na 3d... dakle ODNOSI...
O TOME CU DETALJNIJE NA PRDANOJ SLUZBI - ZASTO:
ZATO STO SU SVI ODNOSI, KOJE IMAMO... KAO I SVE U MATERIJALNOM SVETU -
ODRAZ U OGLEDALU ILI VODI... ONOGA STOPOSTOJI U DUHOVNOM SVETU.
dakle, tu se podrazumeva i drugi deo citata... biti JEDNAK BOGU... dotice tu temu...
po Vedama, koje sledim, za razliku od religija, gde je ODNOS SA BOGOM, kao DVE OSOBE, znaci, sada uzima TU KOMBINACIJU - DVE OSOBE..
JA I BOG... i obrnuto... POSTOJI LJUBAV, KAO NESTO MOGUCE SAMO IZMEDJU - OSOBA.
ne moras da se slozis naravno, moze s da voli sSVE, PRIRODU, energiju, svetlo...
ali ja BOLJE OSECAM KAD JE TO - DRUGA OSOBA.
dakle, majka, dete i muz, muskarac.
znaci - BEBA U STOMAKU MAJKE - kakav je to osecaj...??/
to moze da se pita bilo koja TRUDNICA, ali i majka, po secanju.
kaze se - BLAZENO STANJE.
DVE OSOBE U JEDNOM TELU.
znaci, OVO JA RADIM, NA SEANSAMA... ALI IZBEGAVAM DA PISEM...
S TIM STO TI... MOZES DA BUDES - TA MAJKA... jer je ovo na 4d i visem nivou... i da beba bude bilo koja osoba... tvoj otac, majka,zena, ljubavnica, shef sa posla...
i - sta osecas... za svaku pojedinacnu realizaciju...???
- onda B) TI SI - E=BEBA... U STOMAKU... 1.SVOJE MAJKE...
2. SVOG OCA...3 svoje devojke... 4. svog deteta..
i tako redom, sve kombinacije, sa najblizima...
zasto jeovo izuzetno mocno kao realizacija:
jer povezivanjem se... OSECAS - JEDINSTVO...!!!
dakle, to sto pises da ne moze da se bude potpuno JEDNO, dve osobe... ja tvrdim,ovim kombinacijama da MOZE... jer - PROLAZIS KROZ SVE FAZE MULTIINKARNACIJA...
I - povezujes ih, u celinu...
znaci - zen sadi muskarcu u krilu, sa rasirenim nogama... ima odnos, kao musko zenski, sex, znaci... ali - gore je - dete... sa glavom na njegovim grudima i zagrljeni, dakle kao otac i cerka... onda dolazi do realizacije sa ulaskom u matericu... jedno, drugo...
i na kraju ona bude ti, t.j u tvom, muskom telu a ti ta zena...
ovo cak ne mora uopste da se zavrte svekombinacije...
kad jednom probas, koliko god da uspes da vizuelizujes... osetices sta znaci - JEDINSTVO, JEDNO... POTPUNO...
e, sada, ako se tu doda i OKOLO... BOZANSTVA,,, STA DA TI KAZEM, treba to doziveti...
....
a, drugi deo biti jednak bogu... cu kasnije, ali radije se to opisuje na mojoj temi... ali napisacu i ovde...

pozdrav
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 21:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba!! Nemoj da mi se smejes. Very Happy Ma ok, smej se. Ja stvarno verujem da je Elron bio Buda. Pa makar je to malo suludo,
ali svidja mi se, mogu staviti neke slike, pa da vidis slicnost izmedju njima.

Alex Raovic, Smile Lepo. Pokusavam da te skapiram.

Ali moja gledisna tacka ovog je ovakva:

Postoji JA, iliti DUSA. Mi smo razlicite duse. Ali saka dusa je SPOSOBNA da zauzima razne identitete.

Celokupna igre duse je igra idenditeta. Zauzimanje raznih identiteta, svaki identitet ima razne karakteristike,
razne emocije, razne boje, sarenilo.

Dusa svakog trena menja identitete. Majka, otac, zena, ljubavnica, dete, igrac, igracica ITD, bezbroj identiteta.

U tvom slucaju, Very Happy , ako sam ja ista skapirao u tome.

Imamo tri duse. Jedna ima osnovni identitet OCA, druga ima osnovni identitet MAJKE, i treca ima osnovni identitet
DETETA u utrobi majke.

Lepo.

Ono sto ovim osobama omogucava da uzivaju je sposobnost da prilagodjavaju ili zauzimaju razne identitete u skladu
sa drugima. Otac na trenutak odluci i zauzme identitet majke i deteta, i oseca njih, oseca njihove osecaje,
oni takodje zauzimaju njegov identitet ITD, i u tome se sastoji ljubav i to takozvano JEDINSTVO.

Dve ili tri ili vise RAZLICITIH dusa imaju sposobnost da zauzmu identitete koje se stapaju u nesto JEDNO.

Dok oni u izvoru su razlicite duse, samo imaju sposobnost da se ujedinjavaju i igraju se po zelji. Smile

Pogledaj malo - obrnuto. Ljude koje ne volis. Ne zelis da osecas ono sto oni osecaju, ne zelis da budes deo njih,
ne zelis da zazumes na trenutak njihov identitet.

A one koje volis, zelis biti deo njih. To je ok, normalno.

Seanse koje radis ne znam sta su tacno, ali mi zvuce dobro.

I da druze. Nisi mi odgovorio na pitanja.

Dali si ti ratnik sa svetlosnim macem? Ovo je samo saljivo pitanje. Al hocu odgovor. Smile

Maitreja je ko? Ukratko.

Pozdrav.
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 22:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

PS:

Kada bi bili voljni da zauzmemo bilo cij identitet u celom svemiru, onda bi bili zaista PROSVETLJENI.

Zivot je u osnovi igra.

U igri, sto vise identiteta mozemo biti, to je igra zanimljivija i ima vise zadovoljstva.

Biti ja, biti ti, biti ovo i ono, ides ulicom i uzivas da gledas ljude i na trenutak budes "u njima sa njima" - to je znak napredka.

Zato volim Hubbardova ucenja. On je rekao da covek ne treba da se odvaja u sume i gore da meditira sam,
nego da se sto vise mesa sa drugima i druzi sa drugima.

Ziveti zivot - znaci biti DEO NJEGA, BITI DEO DRUGIH, raznih oblika postojanja. Smile
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 22:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi Almsivi... ja opisujem seanse na predanoj sluzbi... dakle i sa odgovorima na tvoj pitanja,pa probaj da skoknes tamo i, nadam se, nadjes ih, barem neke..
mada, zbog NEPRIVLACNOSTI SAME TEME... razmisljam, odavno, da pocnem posebno samo temu o regresijama, sa seansama... pa videcemo... ali da se ne razbacujem bas svuda...
a, evo da odgovorim.znaci bilo jepitanja, prilicno... o odnosima SA DEMONIMA, cak... a ne samo sa onima koji mi se ne svidjaju,t.j. tim osobama.
sve ostalo, gore, se slazem, po mom poimanju...
jedino ako bas nisam ujasnio, nabrzaka... dakle kod religija postoji opsti odnos sa bogom RODITELJ - DETE... znaci, vecina danas religija je - OTAC - SIN... odnos, anekada su bile i MAJKA - DETE, kao vrhovno bozanstvo - ZENA.
dakle, po vedama postoje BEZBROJNE KOMBINACIJE, ali nekoliko najbitnijih odnosa SA BOGOM... kao i sin, ali i kao roditelj, ljubavnica, sluga... jer se poima materjalni svet KAO POKRET, za sta je potreban nekakav RAD...
pa, prijatelj.. GOSPODAR, znaci - SVE MOGUCE...
u tom kontekstu se mi svi, kroz inkarnacije UCIMO - LJUBAVI...
KROZ SVE NAVEDENE ODNOSE...
dakle, posebna je oblast - BEZLCNI BRAHMAN, t,j, ENERGIJA APSOLUTA, onaj drugi deo koji kazes da volis vise, i to je ok... u okviru toga je i BUDIZAM...
ali da ne idem presiroko... pojava Bude i smisoa i sta i zasto... kao i opis bezlicnog Brahmana... i svega u njemu... imas u Vedama... Buda je u I ili II pevanju Srimad Bhagavatama...
dakle... ucimo se da budemo svako... u ovom... pa i svim univerumima... dok ne dodjemo na najvisi nivo... da sve to mozemo LICNO... SA BOGOM,,,
znaci, onda, sve to i sa demonima, u tome i jeste poenya, ne samo ovo mi se svidja a obo ne...
znaci - ZASTO TO NE...???
U CEMU JE PROBLEM...???
volim crnu cokoladu a ne volim belu...
ali takodje i - volim bezlicni Brahman a ne volim bOga kao Osobu... na neki nacin VECU od mene...
ali, ON SE REALIZOVAO BAREM TOLIKO KOLIKO TI MISLIS DA JE TVOJ MAKSIMUM... a jos nisi to postigao... STVARNO...
a, za pretpostaviti je da ima i jos nesto,ozda, dalje... i vece, sire...
i to moze saznati, teoretski... razliku i slicnost izmedju Jive, ili Arme... i Paramatme... i bezlicnog Brahmana i Parmbrahmana...
ISVARA PARA MAHA KRISHNA
SAT CIT ANANDA VIGRAHA...
anadir adir Govinda
sarva karana karanam...
znaci iz najstarijeg spisa, Brahma samhite... milijardu govina i vise... na rajskim planetama... stji da je VRHOVNI UPRAVITELJ ( ISHVARA)... iznad svih najvecih ( para... i maha)... Krishna ( naj - privlacniji, kao osobina... imena)...
znaci da je i IZNAD... PARAM... TEBE... I SVIH DRUGIH... NAJVECIH... MAHA...
UZIVAAC... ISVARA...
svidelo se ili ne, koga to briga...
ali biti savrsen, znaci REALIZOVATI - OBE STRANE... SVE STRANE...
kao sto to i pises... znaci i bezlicni brahman... ali i ODNOS sa bogom kao ODVOJEN, DVE OSOBE...
znaci i beba, u stomaku... kao DEO... I JEDNAK, PO TEBI, SA MAJKOM,jer za njega je nepojmljiva velicina i oblik majke...
ali i posle RODJENJA... I RAZDVAJANJA... KAO DETE...
A,POENTA JE SVE TO... KAO ODRASLA OSOBA - POVEZATI... OBE STVARI...
ISTO JE I SA SVIM DRUGIM ZIVIM BICIMA delovima, kao i mi... boga...
ISKUSTVA RAZMENE LJUBAVI... U BEZBROJNIM VARIJANTAMA... SVE DOK NE DODJEO DO CISTE LJUBAVI PREMA SVEMU...
ONDA VISE NEMA RAZLIKE - OVO VOLIM, OVO MI SE NE SVIDJA... ili ovomi se manje svidja...
e, tek onda si - kao bog...
JER, ZA BOGA NEMA NISTA STO MU SE NE SVIDJA... ILI MANJE SVIDJA, ZAR NE...???
zato i brojne inkarnacije, jer sporo kapiramo... jednu po jednu lekciju... jednu po jednu osobu... a, onda, sad mozemo i KVANTNO...
ovo su neke od tih realizacija... za ubrzanje karme i vremena... i prosirenja svesti... i ljubavi, naravno... i PRIHVATANJA... SVEGA...
ZA MAC... NE ZNAM... sta pitas... NIJE MI BITAN...
ZNACI, NE ZNAM DA LI SAM NAPISAO NEKU OD SEANSI ZA - MOC... NAD DEMONIMA...
ali ne u smislu, sada, prihvatanja, niti IZDIZANJA IZNAD, ... niti stitove i odbrane... nego bukvalno MOC DA SE RASTRGNE DEMON, OGROMAN, ZUBIMA I NOKTIMA, KANDZAMA...
ZNAS, za to se radi seansa SA MAJKOM...KOJA IMA BEBU... I BEBU JOJ UZME TAKAV DEMON...
ZNAS LI - STA SE ONDA DESAVA...???
PA,MAJKA GA - RASTRGNE... ZUBIMA... NEKA SANSE DA RAZMISLJA,A NI VREMENA, O BILO KAKVOM - MACU ILI STITU... ILI NE ZNAM STA...
ZVER... POSTAJE... VECA OD DEMONA I ZVERI...
ako to razumes, kao realizacija i vezba... u regrsoterapiji...
znaci, ne znam kako ce da deluju BEZLICNE ENERGIJE... i vezbe, slicne...
znaci - ODNOSI... LICNI... DVA BICA... u ljubavi... ili sasvim suprotno...
RAZDVAJANJE... I SPAJANJE... O tome vec pisem na ps bogu...

pozdrav
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 22:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[font=Arial]
PS:

Kada bi bili voljni da zauzmemo bilo cij identitet u celom svemiru, onda bi bili zaista PROSVETLJENI.

Zivot je u osnovi igra.

U igri, sto vise identiteta mozemo biti, to je igra zanimljivija i ima vise zadovoljstva.

[font=Arial]Biti ja, biti ti, biti ovo i ono, ides ulicom i uzivas da gledas ljude i na trenutak budes "u njima sa njima" - to je znak napredka.

Zato volim Hubbardova ucenja. On je rekao da covek ne treba da se odvaja u sume i gore da meditira sam,
nego da se sto vise mesa sa drugima i druzi sa drugima.

Ziveti zivot - znaci biti DEO NJEGA, BITI DEO DRUGIH, raznih oblika postojanja. Smile

Ovo ti je za odlican 5!
Tako nesto i ja naslucujem u etru Buket .
Jos kad bi mogli i remote viewing ih gde bi nam kraj bio!

Razz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Yahoo Messenger
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 23:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ok Alex. Budem video da svratim malo i na temu "Predana sluzba Bogu", ali je mozda
prevelika da bi je popratio. Nekih 3 tone texta Very Happy , tj desetke stranica. Pogledacu samo zadnje.

Citat:
Alex Radovic:
JER, ZA BOGA NEMA NISTA STO MU SE NE SVIDJA... ILI MANJE SVIDJA, ZAR NE...???

Da tacno, kapiram poentu. Smile

Citat:
Alex Radovic:
ZA MAC... NE ZNAM... sta pitas... NIJE MI BITAN...

Hvala za odgovor. Pa vidim na avataru tvom da osoba ima plavi svetlosni mac. Zato pitam. Very Happy

Citat:
Valen:
Ovo ti je za odlican 5!
Tako nesto i ja naslucujem u etru Buket .
Jos kad bi mogli i remote viewing ih gde bi nam kraj bio!

Razz

Smile Valen hvala. Srce si! Pozdrav

Dusa ima sposobnost i remote viewing. Moci cemo kao Duse to raditi kada se malo oslobodimo
od nesvesnih konsideracija "ja ne mogu". Jer Dusa moze sve.
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 23:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dusa ima sposobnost i remote viewing. Moci cemo kao Duse to raditi kada se malo oslobodimo
od nesvesnih konsideracija "ja ne mogu". Jer Dusa moze sve.

to jeste i super i istinito...
ali, ALI... treba dodati, mislim... U SKLADU SA OKOLNOSTIMA...
T.J. nasim pravim mestom... U CELOJ PRICI...
znaci... cilj je ok... ali mi smo tu gde jesmo... ilepo je gledati - cilj...
jer, onda idemo - ka njemu...
samo, ne zaboraviti - gde smo, sada.. u okviru okolnosti...
 Nazad na vrh »
valen
Majstor

Poruka Poslao: 23 Feb, 2010 23:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[font=Arial][/quote]

Smile Valen hvala. Srce si! Pozdrav

od nesvesnih konsideracija "ja ne mogu". Jer Dusa moze sve.[/quote]

Hvala tebi sto si me podsetio!Eto,ne citam nista u tom smislu a informacije od nekud dolaze.To se valjda slaze sa ovim da dusa moze sve.Ja i cekam to vreme kada cemo moci da iskusimo svacije bice i da "remotiramo" mesta,dogadjaje...mozda ti i ja Almsivi budemo rodonacelnici bar na ovim prostorima Very Happy Embarassed
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 24 Feb, 2010 00:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ovo da sam bila Kleopatra u jednoj od prošlih inkarnacija , proverila sam . Istina je .

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2078&start=150

Ta mi je inkarnacija značajna za ovaj sadašnji život .

Kada sam naknadno proveravala , videla sam i neku bitku , Rimske vojnike ...

-------------------------

Na Objavama imam jednu prijateljicu koja je moja sestra iz dve prošle inkarnacije . Ona je ovde registrovani član foruma .
Ona ima prirodnu sposobnost razvijenu da može da vidi prošlost , samo se skoncentriše i otputuje u to vreme , jave joj se detaljne vizije .
Ona se setila tog prošlog života , u doba Kleopatre , bila mi je sestra po ocu .
Za njen sadašnji život je najbitnija inkarnacija iz vremena Srednjeg veka . Tada je doživela da je proglase za vešticu i spale na lomači . I u toj inkarnaciji smo ona i ja bile sestre po ocu .

Uz njeno odobrenje , prenosim ovde ono što mi je napisala a tiče se moje i njene povezanosti iz prošlih života ...

"Ja imam od rođenja pogled u svoje prošle živote..probaj se pronaći u srednjem vijeku-dvije sestre-vjera nepoznata.iscjeliteljice seoske,grofovske,babice i slično ..spaljene na lomači zbog vračanja, negdje na području francuske..jedna je bila tamnije puti,kojoj je njen "zaručnik" napravio djete došla od nekud iz Indije ili slično,druga je bila kći istog oca.ali različite majke.
Nakon mog spaljivanja,uzima djete i bježi negdje drugdje ,gdje se bavi isto pomaganjem,ali sada kao neka svećenica - Ti ...isto,trave,čajevi i pomaganje..ne znam kako je ona završila.Stalno imam dojam da sam sestru dočekala na prelazu iz ovog u onaj život..
Sin,ne želim reći tko je sada,nije ni važno,rodio se i on u ovom životu,ali i čovjek koji me je predao Sudu,jer se okrenuo Crkvi ,pa me proglasio vješticom.ni on nije bitan i ne mogu o imenima,jer smo svi tu."

"Ti si bila Kleopatra,a ja sam bila tvoja povjerenica,koja ti je pomagala da se malo zabaviš,pronalazila načine da se zamjenimo da se iskradeš u kako bi danas rekli noćni život..
I tamo smo bile sestre,ali ja sam bila tamnija jer sam bila djete neke usputne ropkinje ili slično
Nisi me dala pogubiti po običaju,nego si me prihvatila, ja sam bila nekakva svećenica i znala sam nešto gatati..ne znam baš detalje.ali odgojile su nas dadilje slične .
Nakon tvoje smrti,ja sam pobjegla negdje s nekim vojnikom .

Kroz puno života se pratimo,nikad nismo bile protivnice,niti na suprotnim stranama,pomagale smo si na reći ću nezemaljskim nivoima,ali u stvarni život se jedna drugoj nismo plele.

U tom srednjem vjeku gdje sam te prvi puta prepoznala..
Ma krenut ću ovako
Došla sam na Objave jer me nešto vuklo.
........
Malo sam čitala,osjećala vibracije..vidjela tko glumata,koga stvarno zanima duhovnost,a ti si tada bila na godišnjem
Nisi se javljala jedno mjesec dana,a mene je nešto stalno vuklo na ono što si ti napisala..nije važna tema ni ne sjećam se
Onda ja jednostavno jedan dan zamislim zašto baš ti ..i nađem nas u srednjem vijeku
Otac je zajednički,a majke nisu
Prvo je oženio neku indijku ili ženu iz nekog plemena,on je bio neki učenjak,koja je bila neobično ljepa,ona je mene rodila i naučila me ljekovitim biljkama i prizivanju božanstava tog plemena ,a nakon toga je nestala.
Nije mogla podnjeti život u zlatnom kavezu-
Nakon toga on ženi tvoju majku,,tebe ne zanima ples ni knjiga,ti želiš moja znanja,i djelimo ih ,a ti upijaš kao spužva,učiš mene pisati i slično
Tamo me oženi neki vitez iz valjda francuske,tako mi se čini kad pokušavam razumjeti što se govori,ali jezik ne znam,tumačim samo slike koje stižu i misli koje ih prate. On je bio na nekom Avanturističkom putovanju,i vodi me sa sobom u "Evropu"..plovi se dugo,dugo nekakvim brodom,on non stop povraća,ja mu miksam neke čajeve..
Rađam u toj Evropi sina,..on nakon što je cijelom Plemstvu pokazao egzotičnu ženu,,odbacuje me i djete..živimo u nekoj maloj kućici,djete i ja,a..on se odlučuje postati svećenik,ali noću dolazi k meni..
Zbog svoje krivice,što bez seksa ne može, mene proglašava vješticom,jer da sam ga začarala,a on se obratio u svećenika..
Da ne duljim mučenja i sve što ide,ja stalno sve izdržavam na nekoj nad svjesnoj razini,ali uporno ponavljam,Bože moj pomozi, šta će biti s mojim djetetom i zovem te u mislima ,dođi trebaš mi..
Tu se ti odnekud pojavljuješ i ja sad već s "neba" vidim da sam te dozvala,ti nekim brodom dolaziš odnekud,to nije brod kao danas više neki jedrenjak,i to djete i ti opet kroz noć otplovljavate u spas..
Znam samo da ti u mislima govorim ,znala sam da će tvoje srce čuti..a ti mi sa "zemlje" odgovaraš,namučila sam se ali tu sam ,ne brini ,putuj prema svjetlosti,vidjet ćemo se..

Eto,draga moja Cacili tu sam te prvi puta našla,a sad kad si spomenula Kleopatru,došle su mi slike,koje sam ti gore napisala."
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 24 Feb, 2010 15:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nivoi realnosti

O nivoima Anđeoske Hijerarhije već sam pisala na ovoj temi .
Inače , mi , na Zemlji u ovoj 3D , živimo u Luciferianskoj svesti - to je taj separativni nivo sa slike - 1/3 palih anđela , demona , negativno orijentisanih vanzemaljaca... u njihovoj smo nemilosti... ali , pošto sve ima svoju svrhu - zahvaljujući pritisku koji oni vrše na nas , pokrećemo se iz inertnosti , radimo na sebi... dolazi do kristalizacije naše svesti - pune svesnosti .
.... Došli smo da donesemo Božansku svetlost na ovu planetu...SVETLOST SVESTI .
Unapred smo pristali na ovu igru...
valen
Majstor

Poruka Poslao: 24 Feb, 2010 22:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi:
Citat:
Ja stvarno verujem da je Elron bio Buda. Pa makar je to malo suludo,
ali svidja mi se, mogu staviti neke slike, pa da vidis slicnost izmedju njima.

Mi smo svi mislili da je nasa urednica Vesna Kleopatra (ako si ukljucen u tu pricu od ranije nezavisno od njenog avatara) i na slici (podforum slike) ima slicnosti! Very Happy A ispade da je to ipak Caca cvet

Tako da,kakve veze ima fizicka slicnost sa prethodnim inkarnacijama?Vibracije duse mozda a ovo drugo ne znam...ne verujem..Mada bi to bilo zanimljivo Exclamation

Pozzz Almsivi
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Strana 12 od 20

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 33483 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90646 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29969 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30356 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29661 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42834 11 Maj, 2008 23:06 pm
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11304 11 Apr, 2008 02:22 am

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)