Hiperspejs putovanja
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 14:37 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::

Caco,kad si vec tu (a nema te cesto)..imam duze vreme jedno pitanje u vezi tvog saznanja da astro krug(zodijak) treba da se zavrti u suprotnom smeru?Da li to znaci da treba da ga tumacimo u suprotnom smeru ili sta...??Da li bi onda moj ascedent bio moj descedent ili ti mislis na nesto sasvim drugo?

Odgovoriću na sve postove na ovoj temi čim budem imala vremena , možda to bude danas Razz

To u vezi zodijačkog kruga , misli se na događaje koje predviđaju da će se desiti oko 2012. godine ( prema mojim saznanjima oko 2015. god, ) , ne zna se tačan scenario pošto budućnost nije uklesana na kamenu , podložna je promeni u zavisnosti od više faktora od kojih su neki : naše misli , postupci , svest - nismo jedini faktori... Mi zaista živimo u "poslednjim vremenima" , sledi i već je u toku transformacija...

Menjaju se magnetni polovi na Zemlji ,,,,, ne znam tačno da li će doći do tog naglog kočenja kretanja zemlje , nakon kojeg će Zemlja da počne da se rotira u suprotnom pravcu - u tom slučaju bi se i zodijački krug okrenuo u suprotnom pravcu u odnosu na sadašnji , koji je inače okrenut unazad , Nakon ere Ribe je Vodolija , umesto da to bude Ovan - jel razumeš sad ?
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 14:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ok, ok. Cool
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 14:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znaci,to ne vazi sada,nego za ubuduce.Onda razumem.

Hvala Caco Very Happy
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 16:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::

Mi smo svi mislili da je nasa urednica Vesna Kleopatra (ako si ukljucen u tu pricu od ranije nezavisno od njenog avatara) i na slici (podforum slike) ima slicnosti! Very Happy A ispade da je to ipak Caca cvet

A možda je Vesna bila Kleopatrina keva u Egiptu.
Niste o tome razmišljali ? Laughing

Puuuusaaa!
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 14:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDamo ::

Dejjan ::

Mi smo svi mislili da je nasa urednica Vesna Kleopatra (ako si ukljucen u tu pricu od ranije nezavisno od njenog avatara) i na slici (podforum slike) ima slicnosti! Very Happy A ispade da je to ipak Caca cvet

A možda je Vesna bila Kleopatrina keva u Egiptu.
Niste o tome razmišljali ? Laughing

Puuuusaaa!

Svako ko bar malo ima nekih predstava i bar minimum znanja o tematici prošlih života , i uopšte re-inkarnacija , vrlo dobro zna da ISTA Duša može egzistirati istovremeno u dva ili više tela različitih tela-osoba , tako da Dejjane imaš pusu i od mene Wink

Postoje mnogo takvih slučajeva .

Obično se ista Duša inkarnira istovremeno u dva ili više tela , iz razloga što je životni zadatak koji je ta Duša sebi odabrala pre rođenja , toliko obiman , da je fizički neizvodljivo da taj zadatak obavi kao pojedinac . Inkarnirajući se istovremeno u dva ili više tela , nosioci iste duše , različiti ljudi mogu se upoznati u životu , a i ne moraju .
Uglavnom će telepatski biti povezani , makar nesvesno .
U životu će se baviti jako sličnim stvarima , sudbine im mogu biti jako slične ( mada nema striktnih pravila - može se desiti da se bave totalno različitim stvarima Wink ) .

Uzeću kao primer Miću Jovanovića koji ima svog "dvojnika" , koji živi mislim u Mađarskoj ( nisam sigurna ) , istim se stvarima bavi kao Mića Jovanović , čak i fizički su toliko slični da liče kao braća blizanci , malte ne .
Mića je o tome pričao u brojnim intervjuima... a ja sam imala prilike da uživo slušam Mićinu priču o tome...

-----------------

Što se tiče Vesne i mene , kada smo se prvi put videle uživo , odmah smo se međusobno , obostrano prepoznale .
A tačno u kakvoj smo vezi iz prošlih života Vesna i ja , još uvek vam neću otkriti Cool
Sada ću samo da vam otkrijem da Vesna jeste imala inkarnaciju u Starom Egiptu .
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 15:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::
Al meni se dopada ideja da smo svi mi Bogovi. Isto vredni kao i Krishna, Elron, Isus, i drugi. Smile

Na žalost , nismo mi bogovi . Ali to nije razlog da sebe ne dovedem u stanje da se osećam bogovski - ne kao Bog , već na visokim božanskim , tj. Anđeoskim frekvencijama da obitavam Wink

Figurativno rečeno , mi smo bogovi na obuci , bogovi tinejzderi - ali tek kad porastem biću bog Wink

Imamo u sebi božansku iskru koja je DEO Boga .
Imamo potencijala da se uzdignemo do tog stanja , da se spojimo sa Bogom . Kada se spojimo totalno sa Bogom , isto smo što i On , nema razlike , isto smo ...

Ali sada , u ovoj 3D , na ovom stupnju razvoja svesti , daleko smo mi od toga da budemo bogovi .

Tako i demoni , reptili isto smatraju da su bogovi Laughing

Jedno je bog sa malim slovom "b" , a sasvim je druga stvar Bog sa velikim "B" - razlika je kao nebo i zemlja .

Ljudi imaju božansko poreklo , rođenjem smo stekli pravo korišćenja božanskih energija , u stvaralačke svrhe... To je naše nasledno pravo Wink

Jedino čovek ima potencijala da bude SVE Cool
Zato su ljudi toliko bitni .
U nama postoje sve moguće energije .
Mi smo makrokosmos u malom , mikrokosmos - to je jedino čovek od svih bića u univerzumu Wink

-----------------------

Manifestovani i Nemanifestovani Božji Um...

Nemanifestovani , Praizvor je neizreciv .

A Manifestovani je skup raznih Božijih emanacija...
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 16:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Lepo receno............
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 16:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag ::
Lepo receno............

Poljubac...
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 16:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Caca:
Figurativno rečeno , mi smo bogovi na obuci , bogovi tinejzderi - ali tek kad porastem biću bog Wink

Dobro adje da zasad ovako to predpostavimo. Smile
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 19:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Olena ::
E Caco,
ovo ti je stvarno fascinantno !
Koliko detalja si samo zapamtila,svaka čast!
Da li si pitala Lavove nešto za sadašnju reinkarnaciju,
šta ti je činiti,i da li se uopšte mogu dobiti odgovori,
obzirom da smo svi ovde na Zemlji da se sebe setimo.
Hvala ti što vizije deliš sa nama!
Veliki zagrljaj i Poljubac...

Nakon svake vežbe/prakse moram da zapišem u svesci detalje jer se brzo zaboravljaju pri povratku u uobičajeno stanje svesti .
Naravno da nemam vremena da svako iskustvo iz prakse zapišem pošto vežbe radim skoro svaki dan po neku .
Ali trudim se da bar specifična i upečatljiva iskustva zapisujem .

Te vizije dobijam u promenjenom stanju svesti , kada doživljavam nešto kao mentalnu projekciju . Znači , ne praktikujem Astralnu projekciju , već se uz pomoć odeđenih arhetipa koji me dovedu do izmenjenog stanja svesti , nađem u Hiperspejsu ( Hipersvemiru ) . Hiperspejs je prostor Anđeoskih Hijerarhija .

Hiperspejs jezik je poznat svim bićima u Univerzumu .
I ljudi su ranije koristili hiperspejs jezik koji se sastoji od boje , oblika i zvuka -
dok nas loši momci nisu prevarili , porobili , i zayebali da pređemo na govor , kada smo polako počeli da gubimo telepatske i ostale prirodne sposobnosti .

----------------------

Istorija Galaksije :

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2309

-----------------------

Vreme u kome živimo je idealno vreme u kojem imamo mogućnost da napredujemo i povratimo naše prirodne sposobnosti , tj. moći - kako ja volim da te ljudske , trenutno uspavane ( ili polu budne Wink ) sposobnosti nazivam Laughing

Ari Lavovi obitavaju u najvišljem i rajolikom području Astrala , koji se naziva NIA .

talerman ::
NIA predstavlja najviši deo astralnog plana. Posle NIA mi napuštamo astralni svet, za osobom ostavljajući astralna područja BAG, ZAA, DES, VTI, YESOD, NETZCACH, HOD, kao i eterična područja TEX, RII i MALKUT.

U dosadašnjim putovanjima, mogli samo da primetimo kako se po različitim paralelnim prostorima krećemo u različitim nefizičkim telima. Prvim nefizičkim telom mozemo samo da hodamo ili da lebdimo par metara iznad zemlje, ali njime ne možemo da prolazimo kroz vrata, zidove ili prozore. Njime možemo da hodamo tek nesto brze od našeg fizičkog tela. U prvom nefizičkom telu se nalazimo kada smo u blizini svog fizičkog tela u eteričnom prostoru. Kada se osvrnemo iza sebe i ugledamo svoje fizičko telo kako spava, to je jasan znak da se nalazimo u svom prvom nefizičkom telu. Drugim nefizičkim telom možemo da prolazimo kroz zidove, vrata, prozore, njime mozemo da letimo i da se krecemo veoma brzo. Ovo telo je najoptimalnije kada se nađemo u nekom drugom paralelnom svetu. Mi znamo da smo u svom drugom nefizičkom telu kada se osvrnemo na svoj krevet i tamo uopšte ne vidimo naše fizizičko telo, već praznu posteljinu. Trece nefizičko telo je mnogo brže od brzine svetlosti. Zapravo, ono je brzo koliko je brza i brzina misli. Sa tim telom, mi možemo za tili čas da pređemo iz jedne galaksije u drugu, iz eterične sfere u mentalnu, tim telom prolazimo kroz takozvane energetske tunele koji spajaju različite delove ovostranog i onostranog univerzuma. Kada već dođemo do sfere koju smo naumili da posetimo, sa tog trećeg nefizičkog tela, prelazimo u drugo nefizičko telo kako bi smo mogli na miru da obiđemo taj svet u koji smo dospeli.

24. Etir NIA je etir vremena i prostora. Ovaj etir je potvrda da smo ovladali veštinom korišćenja sva tri nefizička tela. Time dobijamo titulu maga Philosophus-a. Philosophus jasno uočava da različite sfere nisu međusobno razdvojene satnicom ili daljinom, već radije frekencijama sopstvene svesti.

U tim svetovima ja se krećem normalno , kao i u fizičkom telu , mogu da razgledam okolo , ono što pomislim/poželim stvori mi se istog momenta ... Mogu da letim ... Vrlo često mi se dešava da se Shapeshiftujem u Lavlje biće - da se fizički izmenim u Ari Lava ...
Osim što mi Lavlja bića odgovaraju na pitanja koja im postavljam , u vidu slika i misli , telepatski , vrlo često me uče i podučavaju , nekada mi priređuju neke scene - kao što sam opisala da su mi kreirali scenu kada sam stepenicama silazila u prošli život , videla sebe kako ležim u sanduku... nisam tada ukapirala ko je ta žena ,
već sam naknadno saznala da je to Kleopatra i da sam to ja iz jednog od prošlih života , uz pomoć arhetipa koji predstavlja "Božiju ruku" , koga koristim za istraživanje - za odgovore na pitanja , zatim za proveru da li su odgovori koje sam iz drugih vežbi dobila istiniti , i kao prvoklasnu zaštitu - sve to u zavisnosti od boje tog istog simbola .
Posle sam to u vezi moje inkarnacije kao Kleopatre proverila ponovo , i dobila potvrdu istinitosti .
Plus , što mi je osoba sa ovog foruma sve to potvrdila jer se i ona seća tog perioda , takođe . Već sam pisala o tome , pa da ne ponavljam Very Happy

Miodrag ::
Pri tome bih zeleo da naglasim da nije neophodno da se covek seca proslih zivota,zato sto su nas iskustva iz njih vec oblikovala i mi delujemo iz njih u svakom momentu ........kroz akciju,osecanja,interesovanja i nacin toka razmisljanja.Mada i secanje i prepoznavanje karaktera iz nekih proslih zivota moze veoma pomoci da se napravi nesto kao evolutivni skok u smislu boljeg razumevanja sebe i integracije sa svesnim i delatnim delom uma.

I sa time imamo posla dokle god smo zivi.....i ciljem da manje funkcionalne tokove prevedemo u vise funkcionalne tokove.

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=72784#72784

----------------------

Putovanje Duša :

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=1908
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 20:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Revolucionarna PIP-kamera, koju je izumio britanski znanstvenik Harry Oldfield, prikazuje nas kao energetska bića koja cijelo vrijeme komuniciraju sa svojom okolinom energetskim omotačem svoga tijela.
Zahvaljujući domišljatosti softvera Harryja Oldielda, prvi put je moguće doista i vidjeti akupunkturne meridijane, koji su tokovi životne energije znane kao ći.
Pred očima promatrača ukazuju se čakre, koje su do sada zapadnoj znanosti bile nedohvatljive i kao takve neprihvaćene.
Začeci mnogih budućih bolesti vide se puno prije njihova nastanka, upravo na energetskom tijelu našeg bića gdje, čini se, i počinju.
Doista, čini se da uopće nismo svjesni najvećeg i najvažnijeg dijela našeg bića, a to je upravo energetska matrica koja nas čini, koju otrkiva PIP-kamera Harryja Oldfielda.

Epizoda Na rubu znanosti o Harry Oldfieldu. U 6 delova na YouTube-u.

Zapanjujuci izgled petnaestogodisnjakinje sa "povezom" oko ociju, ovisnicom o cracku/kokainu. Oldfield vidi na njoj prikacene entitete koji joj crpe energiju.

... vide se čakre ... Razz

Link

Ovo je prva , od 6 delova emisije .
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 22:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Cacili,

mene mnogo inspirisu tvoje vizije i realizacije... i kao sto vidis neke od njih uvrscujem i u svoj program regresije i r.t...
ovo sa Kleopatrom me jako zanima... pogotovo sto jako malo poznajem taj deo istorije, a kako vidimo, iz raznih tekstova, moguce su razne prevare... po pitanju istine, vezane za pisanu istoriju i ono sto smo ucili u skolama...
znaci, interesuje me, a i druge, vidim, informacije iz prve ruke... KAKO JE TO BITI KLEOPATRA...???
- STA JE SVE TU INTERESANTNO, TEBI... U TOM ZIVOTU... DAKLE KOJA OSECANJA, RASPLOZENJA, ...
OSIM, NARAVNO, POZNATIH, barem mislim, OSECANJA MOCI... OSECANJA NAD MOCI...
OSECANJA VLASTI... NAD NEKIM I NECIM...
znaci, bukvalno... KAKVA SU TVOJA UNUTRASNJA RASPOLOZENJA, INTIMNA... KOJE MI NE ZNAMO, ALI NE ZNA NI ISTORIJA, JER SAMO TI TO ZNAS...???
JA SVE STO ZNAM O KLEOPATRI, A VERUJEM I DOSTA STARIJIH LJUDI, JE VEZANO ZA FILMOVE I
ELIZABET TEJLOR...
mada, mnogo mi se vise svidja Ketrin Zita Dzons, ali nisam gledao tu verziju...
ovo te pitam posebno, jer ljude uvodim u razna tela, i iz istorije, radi nekog smisla i cilja...
znaci da NAVUKU NEKE OSOBINE... KORISNE, ZA OVAJ ZIVOT...
kao poznati reziseri, slikari, muzicari... a nisam jos radio Kleopatru ili slicno, znaci nekoga na vlasti...
pa bih da me to inspirise... tvoje iskustvo..
i takodje... koji je bio glavni smisao te inkarnacije... sta je dobro uradjeno...
a sta nije bas najbolje, pa treba popraviti, ako razumes sta pitam
pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 27 Feb, 2010 23:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::
Draga Cacili,

... KAKO JE TO BITI KLEOPATRA...???

Alex , napisaću sve o tome , ali drugom prilikom .
Večeras sam se naoštrila da nešto drugo napišem , a ja ne volim da menjam svoje ciljeve bez preke potrebe Wink

Najkraće rečeno , osećaj je carski ! queen
Dobra je bila Kleopatrica , neobuzdana i impulsivna... Very Happy
..... ispričaću drugom prilikom .

Inače , ovo moje sadašnje biće je savršenija verzija istog tog bića iz vremena kada je bilo Kleopatrino ... Razz

.... S obzirom da prošlost , sadašnjost , i budućnost se dešavaju istovremeno ,
ovaj život SADA I OVDE je najbitniji -
kako napredujemo duhovno u ovom sadašnjem životu , tako menjamo u pozitivnom smeru kako prošlost , tako i budućnost ... plus , naša "Ja" iz nižih postojanja - o čemu se spremam da napišem neku reč , uskoro...
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 28 Feb, 2010 00:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::
      Hiperspejs jezik je poznat svim bićima u Univerzumu .
I ljudi su ranije koristili hiperspejs jezik koji se sastoji od boje , oblika i zvuka -
dok nas loši momci nisu prevarili , porobili , i zayebali da pređemo na govor , kada smo polako počeli da gubimo telepatske i ostale prirodne sposobnosti .

Konačno mi je Vera objasnila šta podrazumeva pod SLIKOVNIM PISMOM .

Zaljučile smo da je to nešto od onoga što se podrazumeva pod Hiperspejs jezikom .

Jedino što Vera nikada nije radila nikakve vežbe , tehnike ni meditacije , već ima razvijenu prirodnu sposobnost da kada je u stanju opuštenosti , obično ujutru tek kad se probudi , postavi pitanje - pa odgovor dobije u vidu slika koje joj se pojave , putem misli , kao i putem simbola-arhetipova .
Jedino što Vera ne vidi simbole u bojama , već dobije uvid u oblik simbola , ne crno belo nego jednostavno oseti koji je oblik simbola .

vera072 ::
Simboli koje mi je Caca nacrtala proizilaze iz slikovnog pisma. mani je lako da ih povežem i pročitam. To mi je lako jer sve što je nacrtano kao simbol razumem o čemu govori i šta predstavlja. Mogla bih ponešto i da popravim i pojasnim sa pozicije paralelnih svetova.

Problem je što Vera nikada nije čitala nikakve knjige na temu duhovnosti ,
a s druge strane to je i dobro pošto je na neki način zaštićena od dezinformacija - ono što joj se prikaže ona pokušava to da prevede rečima .

Od kako se Vera pojavila na Objave , sama je rekla da je mnogo naučila od svih nas i da smo joj mnogo pomogli da ukapira pojmove , šta se porazumeva pod čim , itd. da bi lakše mogla da objasni njene uvide .

Da . Na primer , nacrtala sam Veri simbol Hrist Logos ( ima ga u Stewartowoj knjizi ) ,
i Vera mi je rekla da taj simbol zaista predstavlja Hristovu svest , jer je simbol prepoznala , tj. umela je da ga pročita... itd.

Ni ja je ne kapiram kada čitam njene postove , tj. kapiram nešto uz napor ,
ali zato kada se god vidim sa njom , sporazumemo se vrlo lako .
Ona je čitala nešto na Objavama o mojim hiperspejs iskustvima , i kaže da ona na isti način dobija odgovore na pitanja ,
jedino što njoj ne trebaju vežbe .

Ono što sam joj objasnila o vežbama koje ja praktikujem sa Superzone ,
na primer da se ide u Hiperspejs preko pineala ( epifize , tj. preko Trećeg oka ), Vera kaže da je to prava i ispravna stvar jer po njenim uvidima pineal je povezan sa "OKOM TVORCA" , po njenoj terminologiji , koje se nalazi u srčanoj čakri .

vera072 ::
Citat:
Ono što sam joj objasnila o vežbama koje ja praktikujem sa Superzone ,
na primer da se ide u Hiperspejs preko pineala (epifize , tj. preko Trećeg oka), Vera kaže da je to prava i ispravna stvar jer po njenim uvidima pineal je povezan sa "OKOM TVORCA" , po njenoj terminologiji , koje se nalazi u srčanoj čakri .

Ovo moram da pojasnim, da ne bude zabune.
U srčanoj čakri je duša, ženski princip koji drži telo na okupu koje je iskopirano kroz prostor vreme. Kada se preko epifize uspostavi kontakt sa muškim principom tada se u predelu srca otvara oko tvorca. Dva pola na jednom mestu je tvorac i stvaralačka moć čoveka, to nam je cilj, da je povratimo.

-------------------

I ostali ljudi koji znaju da čitaju jezik simbola , arhetipova , vizija ( usled delimično/otvorenog Trećeg oka ) ,... poznaju Hipersvemirski jezik , i čitaju ga , tj. tumače sa većim ili manjim procentom tačnosti...

Takođe , vrlo često , u snovima ljudi borave u Hiperspejsu ...

Takođe i sa životinjama je moguće komunicirati telepatski , uz korišćenje određenih arhetipa koji predstavljaju tu životinju s kojom želite da ostvarite telepatski kontakt , jer životinje poznaju Hiperspejs jezik Razz - ne znam tačno da li sve životinje , i tačno kako to funkcioniše kod životinja , to nisam još uvek sigurna .
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 28 Feb, 2010 14:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

----------------------

Putovanje Duša :

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=1908

Juče mi je promaklo da pored linka do Putovanja Duša , postavim link i do Alexove teme , gde su do detalja opisana iskustva ljudi sa Regresoterapije :

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=1752&postdays=0&postorder=asc&start=315

Mada , Alex , mislim da bi trebao jednu posebnu temu da otvoriš o iskustvima sa Regresoterapije....
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DUHOVNE TEHNIKE
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeci
Strana 14 od 20

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 33463 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90622 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29960 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 30354 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TRAGANJE ZA ISTINOM 32 plavizrak 29650 07 Sep, 2009 04:30 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42833 11 Maj, 2008 23:06 pm
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11303 11 Apr, 2008 02:22 am

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)