Zablude
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
slobadidi
Napredni tragalac

Pridružio: 01 Okt 2009

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 14:51 pm    Naslov: Zablude
Odgovoriti sa citatom

Mnogo toga nam je uskraćeno u predhodnih 2000.godina i Biblija i nauka su krili istinu od nas???ili možda nisu znali,a ni umeli da nam objasne neke stvari.
Božić,rođenje Isusa Hrista,se slavi 7.januara,po novom,a 25.decembra po starom kalendaru.
Niko nije razmišljao ili nije umeo da objasni zašto su uzeta ta dva datuma...
Da li je Isus baš tada rođen?
Nije!!!
313.godine n.e. car Konstantin je u Nišu,video krst(mač) na nebu i tada je ozvaničio hrišćanstvo u rimskom carstvu kao legalnu Religiju.
321.godine Milanskim ediktom,kao i 325.godine na prvom Vaseljenskom saboru u Nikeji,
postavili su neke norme i neka crkvena pravila...
Da se vratimo Božiću,rođenju Isusa Hrista.
Car Konstantin,da bi pomirio staru i novu religiju,uzeo je 25.decembar dan kada su slavili Boga Sola,kao dan Hristovog rođenja i to je ostalo kod katolika,a kod pravoslavaca je uzet 7.januar.
Nastavili su sa starim običajima...
Mnogi astrolozi,pokušavaju da urade Hristovu natalnu kartu,ali uzimaju za datum rođenja ... od 22.marta,u večernjim satima...pa nadalje...do polovine aprila!?
I, što je još čudnije uzimaju za godinu rođenja...6,4,ili 2.g.p.n.e.???
Da objasnim prvo dan i mesec,rođenja.
Kaže se u Jevanđeljima da je rođen u vreme kada su pastiri u kratkim rukavima čuvali ovce i jaganjce na pašnjacima...
Moj pokojni deda Brana je imao stotinak ovaca i za moj rođendan je davao po jedno jagnje...kada?
4.aprila!
Mnogi spisi govore da je za Pashvu,Hrist išao sa roditeljima u Jerusalim,i to na svoj rođendan,a Pashva je bila od 2.aprila do 4.aprila...
Logika nam govori samo jedno - da je rođen 4.aprila.
Logika nam dalje govori a i spisi,da je Vaskrsao 4.aprila,znači ponovo je rođen,na svoj rođendan.
Kažu spisi da je na krstu bio od 12-15h,po današnjem merenju vremena.
Ja bih bio malo precizniji,rekao bih od 12h i 35'.
Zašto baš 12h i 35'?
Zato što je to tačan sat njegovog rođenja!
Dokazali smo da je rođen 4.aprila u 12h i 35',ali ostaje problematična godina!!!
Šta je uzeto za NULTU godinu???
Nije uzeta godina njegovog rođenja,jer uzimaju i sveštenici i nauka ...tri datuma ...
6,4,2.g.s.e.
Logika nam govori da su u zabludi.
Isus (Emanuilo) je od rođenja,a Hrist od trenutka VASKRSENJA!!!
NULTA godina je trenutak ulaska Zemljine ose u SAZVEŽĐE RIBE,TO JE TRENUTAK VASKRSENJA GOSPODA BOGA ISUSA HRISTA!!!NA NJEGOV 33. ROĐENDAN!!!
Da apsolviramo : Isus Hrist je rođen 4.aprila 32.godine stare ere u 12h i 35'!!!
Moram da se osvrnem na još neke zablude koje su nam servirane...
Već je svima poznato da je Isus imao brata blizanca TOMU DIDIMA!
Crkva je pokušala da Tomu skloni,ali bezuspešno,jer samo njegovo ime BLIZANAC zvani BLIZANAC,govori samo po sebi ko je ON!!!
Mnogi govore da je Josif sa Marijom imao još četiri sina i dve ćerke!?
Nije tačno!!!
Josif je iz prvog braka imao četiri sina i dve ćerke!Oni su bili mnogo stariji od Isusa i Tome!!!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
slobadidi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 14:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

U poslednje vreme na sve načine svetski moćnici,eseni,probaju da odstrane Isusa Hrista,kako iz istorije tako i iz Biblije.
Sve više probaju da prikažu kao dominantne Petra,Pavla,a u poslednje vreme Jakova,Isusovog brata.
Ko je Jakov,prvi sveštenik hrama u Jerusalimu?
Jakov jeste Isusov brat po ocu,i to najstariji od četvoro braće,imao je Josif iz prvog braka i dve kćerke.
Jakov je bio starešina kumranske zajednice,iste one zajednice koja je pripremala Isusa i Jovana Krstitelja,za misiju,ispunjenja proročanstva.
Jovan Krstitelj je bio nešto stariji od Isusa,i bio je Isusov brat od tetke,njegova majka i Marija su bile rođene sestre.
Jovan je bio pripreman da preuzme duhovnu a Isus svetovnu vlast.
Bili su obučavani u od 12.godine u manastiru u Kumranima,pod budnim okom Jakova,pa sve do 30.godine.
Izbrisani su skoro svi tragovi te obuke i za teologe je to kao misterija,kao i za onog jadnička sa Histori kanala koji se ubi da dokaže neke gluposti,koje su mu servirane.
Pošto su Isus i Jovan došli do spoznaje,nije im se dopao način na koji su Eseni hteli da manipulišu narodom pa su rešili da osnuju novu religiju,pokret.
Kod esena je bilo verovanje,da ako si dobar u ovom životu,da si dobar i u svim nerednim životima,a ako si loš onda si stalno loš.
Isus je spoznao da je Tvorac pravedan i da svima daje istu šansu za popravak,i zato je sa Jovanom odlučio da napusti esensku zajednicu.
Kada su Jovana pogubili,Jakov i Agripa I,Isusu je preuzeo na sebe i svetovnu i duhovnu misiju.
Jevanđelja koja su prihvaćena kao kanonska su lažna,i u stvari nastavljaju učenje esenske zajednice.
U sukobu dva brata,Jakova i Isusa,narod se odlučio za Jakova(Barnabu),i to potpomognut zilotima,mladićima koji su "zapalili" narod,kada su počeli da uzvukuju njegovo ime.
Sve je to bilo urađeno u dogovoru sa Isusom,Judom,Simonom,Marijom Magdalenom(Isusovom ženom,sa kojom je Isus imao dva sina i kćerku),kao i sa Kaifom i Nikodimom.
Juda nikada nije bio Apostol.On je bio Isusov najbolji prijatelj.
U dogovoru sa Isusom,Juda je "izdao" Isusa,i tako je počela realizacija plana da se ispuni proročanstvo.
Isus je razapet na krstu.
Sa njegove desne strane je bio razapet Simon Ceranec,a sa leve, njegov najbolji prijatelj - Juda Iskariotski.
Velika žrtva tri mlada čoveka za ideju u koju su verovali.
Isusu je data smirna,mešavina meda i otrova,i on je bio pao u komu.
Bili su razapeti po današnjem vremenu od 12h do 15h .

Isusov,najmlađi brat po ocu,Josip iz Aritmeje,je izmolio Isusovo telo od Pontija Pilata,i zajedno sa telima Jude i Simona ih je preneo u već pripremljenu grobnicu na svom imanju.
U grobnici ih je čekao najveći učenjak toga vremena ,Simon Zelot,koji je povratio Isusa u život,namestio prelome Judi i Simonu Cerancu,i zatim su napustili grobnicu.
Pošto je u to vreme bila Pashva,kada eseni nisu ništa radili,smatralo je svešteno osoblje da neće niko da se usudi da prekrši običaje i da bilo šta radi toga dana.
Ipak su zamolili Pilata da postavi stražu ispred grobnice,i na taj način samo su potvrdili istinitost proročanstva,jer kada su otvorili grobnicu u nedelju,u njoj nisu nikoga pronašli.
Narod je poverovao u proročanstvo,u njegovo ispunjenje.
Tako je počet pokret Hrišćanstva.
Lud do bola zbog prevare,Jakov je počeo da nemilosrdno progoni hrišćane.
U jednom kamenovanju Stefana,posebno se istakao Savle i bio je postavljen za predvodnika esenske svešteničke garde.
U jednom progonu,u pustinji se pred njim pokazao Isus Hrist,i Savle verujući da je video proviđenje,preobratio se i pridružio Apostolima postavši Pavle.
Svi apostoli su bili proganjani,tako da se Isus sa Judom,majkom i bratom blizancem,Tomom,uputio u Indiju.
On je sa Judom otišao u severnu Indiju,a Toma sa majkom u južnu.
Odatle tragovi da je Isus boravio u Indiji,znači posle "vaskrsnuća",a ne pre kao što neki žele da predstave.
Juda se vratio u Palestinu i poginuo je u okršajima sa rimljanima,jer je bio zelot.
Jakov ili otac,kako su ga svi oslovljavali je bio postavljen za prvog sveštenika hrama u Jerusalimu.
Ko nije proganjan od Apostola?
Jovan!
Zašto?
Zato što je esenima bio potreban neko od Isusovih Apostola,da bi imali pokriće za ono što su nameravali da urade.
I uradili su,Otkrovenje,koga se pridržavaju i dan danas.
Jovan Zabedejev je bio izdajnik!
Njegov rođeni brat Jakov je bio prvi ubijeni Apostol,i to je verovatno slomilo Jovana,tako da je prišao Jakovu.
Posmatrajući sa današnje distance,hrišćanstvo je izdalo učenje Isusa Hrista,jer ovo što se danas naziva hrišćanstvom je u suštini esensko učenje ogrnuto plaštom hrišćanstva.
To se desilo pre tačno 1606.godina.
Datum Isusovog Vaskrsenja je NULTA godina.
Tada je Zemljina osa ušla u Sazvežđe Ribe.
Tada su svi očekivali da će da dođe do kataklizme,jer je od ranije bilo poznato da ulaskom Zemljine ose u novo Sazvežđe dolazi do kataklizme(Nojev potop,ulazak Zemljine ose u Sazvežđe Bika,Mojsijev prolaz kroz Crveno more,ulazak Zemljine ose u Sazvežđe Ovna),ali tada se nije desila kataklizma.
Zašto?
Zato što se sa tim Sazvežđem zatvara Galaktički krug i kataklizma će se desiti na kraju tog kruga i na kraju Sazvežđa Ribe.
Isus se Vazneo u svojoj 51.godini života u Raj i postao je Gospod Bog za biološki život,za našu treću dimenziju.
Infiltrirani eseni su gospodari sveta,umislili su da su toliko moćni,da se spremaju za sam rat protiv Boga!
U strašnoj su zabludi.
Znam da će Tvorac da ukine njihove duše na kraju ovog vremena i prostora,koje ubrzano dolazi.
Počnite da stražarite!
Počnite da se kajete za grehe iz prošlih života i činite moralna dobra u ovom životu,jer samo na taj način ćete otvoriti vrata Raja!
Ko ima oči videće.
Ko ima uši čuće!
 Nazad na vrh »
slobadidi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 14:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Šetajući se vremenom i prostorom iz današnje perspektive dajemo objektivne ili subjektivne sudove,koji mnogi prihvataju,ili koje nam svetski moćnici nametnu kao ispravne.
Većina takve stavove prihvata i počinje da ih prezentira kao objektivne i opšteprihvaćene,čak kao svoje,ne razmišljajući da li su istiniti.
Mnoge stvari su izbrisane iz istorije,jer ne odgovaraju sadašnjim moćnicima.
Današnja civilizovana Evropa nameće svoje stavove varvarima sa Balkana,da čak i ti varvari počinju da veruju da su stvarno varvari,i pojedini varvari koji pripadaju tom istom Balkanu,gledaju da se odvoje od njega.
Ne razmišljajući mnogo,jer od razmišljanja boli glava,prihvata se sve zdravo za gotovo.
Danas je opšteprihvaćena teza da su rimljani sa svojim carstvom nasledili Grke ida su to dve najrazvijenije civilizacije na ovim i svetskim prostorima.
Stvar percepiceje.
Doktor pravnih nauka Božidar Trifunov Mitrović je naučno dokazao da su rimljani ukrali rimsko pravo od pismenih varvara Etruraca(Srba),da su Grci jedan bezličan narod,koji je izbegao iz Egipta i koji je falsifikatima,oteo varvarima - Srbima,kompletnu istoriju.
I Rimljani(Latini) i Grci,su radili isto što i Ćirilo i Metodije,silom nametali pismenim varvarima - Srbima,pismenost.
To radi i današnja civilizovana Evropa i cilivizovani zapadni svet.
Žele da nametnu genocid varvarskom narodu Srbima!!!
Varvarskom narodu,nad kojim je izvršen najveći genocid od postanka čovečanstva do danas.
Stvar percepcije,zakrivljena ogledala,kakve to veze ima?!
Dugačak uvod i čemu on služi kada ne govorimo o politici,već o duhovnosti,o Veri?
Isto se dešava i sa duhovnošću,ista stvar se ponavlja na svim poljima.
Isfabrikovani Dejvid Ajk i njegovi reptili,misteriozne otmice,pod strogom kontrolom svetskih moćnika,izmišljeni vanzemaljci i Rozvelt,izmišljena Srebrenica,Merkale,Račak...
Sve je upereno protiv izabranog,Božijeg naroda - Srba.
Stvar percepije i nivoa svesti!!!
Vekovima su mnogi doživljavali prosvećenje i učili ljude ili su ih dovodili u zavludu?!
Percepcija!!!
I danas ima prosvećenih i šta oni rade???
Dovode ljude u zabludu!!!
Od nivoa svesti prosvećenog zavisiće i njihova prezentacija onoga što im je dato od Gospoda Boga!!!
Čitajući razne forume i prateći dešavanja na duhovnom,shvatio sam da nema podudarnosti,da svako iznosi svoju spoznaju.
Percepcija ili nivo svesti.
Mnogi su zloupotrebili to što su dobili od Boga i materijalizovali svoju spoznaju!!!
Ono što ti je Gospod Bog dao ne smeš da naplatiš!!!
Percepcija ili zakrivljeno ogledalo???
Serviraju se razne priče,razne spoznaje,predviđaju se događaji,21.12.2012.godine,prelazak na viši nivo,dolazak Isusa Hrista,Avatar(Tvorac) je na Zemlji...
Da se zadržimo kod Tvorca...da on je na Zemlji,ON je postao svestan ko je i šta je...
Čeka trenutak koji je ON odredio pri dolasku na Zemlju da bi svet saznao za njega.
Sklapaju mu se kockice i sećanja.
Povezuje stvari i objašnjava ih.
Da li će biti kataklizme?
Hoće!
Kada?
Između 2013. i 2015.godine.
Tada će nestati ovaj Sunčev sistem - postaće beli patuljak!
Teritorija Srbije ide u Raj,sa svim ljudima koji se u tom trenutku nađu na njenoj teritoriji...ali svi ljudi neće ostati u Raju,samo oni čiste - kristalne duše ostaju u Raju,a ostali će imati tu sreću da vide Raj,da vide Božanstva i da se vrate u istom obliku na novu planetu gde će da otpočne novi život.
Neće dugo poživeti,jer će struktura DNK biti promenjena,pošto će ta planeta biti bliža Suncu,ljudi će biti divovi,preko 6 metara visine,i ponovo će biti dinosaurusa,koji nikada nisu ni nestali,već su se smanjili kao i ljudi.
Percepcija ili...???
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 15:23 pm    Naslov: Re: Zablude
Odgovoriti sa citatom

slobadidi ::
!NA NJEGOV 33. ROĐENDAN!!!

A to ti on rekao...a vole i masoni taj 33 stepen,...

Da apsolviramo : Isus Hrist je rođen 4.aprila 32.godine stare ere u 12h i 35'!!!

Znaš i vreme ...samo reci koje opijate koristiš...

Da li će biti kataklizme?
Hoće!
Kada?
Između 2013. i 2015.godine.
Tada će nestati ovaj Sunčev sistem - postaće beli patuljak!

Jesi video patujka...............

Teritorija Srbije ide u Raj,sa svim ljudima koji se u tom trenutku nađu na njenoj teritoriji...ali svi ljudi neće ostati u Raju,samo oni čiste - kristalne duše ostaju u Raju,a ostali će imati tu sreću da vide Raj,da vide Božanstva i da se vrate u istom obliku na novu planetu gde će da otpočne novi život.
Neće dugo poživeti,jer će struktura DNK biti promenjena,pošto će ta planeta biti bliža Suncu,ljudi će biti divovi,preko 6 metara visine,i ponovo će biti dinosaurusa,koji nikada nisu ni nestali,već su se smanjili kao i ljudi.
Percepcija ili...???

.............. samo lekovi....

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 17:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Teritorija Srbije ide u Raj,sa svim ljudima koji se u tom trenutku nađu na njenoj teritoriji...

Slobadidi , da li pod teritorijom Srbije podrazumevaš i prostor ex Yu Razz ,
zanima me pošto imam neke drage prijatelje koji žive u Hrvatskoj .

Da li da već sad krenem da im organizujem ovde u Srbiji smeštaj , da se spasu i oni ? Confused Uhhh!

Abducted
slobadidi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 17:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne.
Od severa ispod Subotice,na jugu ispod Skoplja,deo Bugarske,Rumunije,CG,BiH.
Šteta što ovde ne može slika da se ubaci.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 17:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne.
Od severa ispod Subotice,na jugu ispod Skoplja,deo Bugarske,Rumunije,CG,BiH.
Šteta što ovde ne može slika da se ubaci.

E,stvarno šteta Crying or Very sad

E moj Slobadidi , sad si mi dao borbeni zadatak.... uh, kad bi ti samo znao koliko mnogo prijatelja imam u Hrvatskoj , ne znam gde da smestim toliki narod Confused

Gljedam i ćudim

Ništa , moraću već sad da proglasim vanredno stanje... Cool

Kako bre ne umeš da postaviš sliku Slobadidi ?
Lako je , evo ti uputstvo pa se snađi nekako :
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?t=625

Moraju da vide ljudi tu sliku , pa da na vreme isplaniraju bežaniju Razz
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 20:33 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kakvo ludilo Smesno

Šteta što nisam u elementu...
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 20:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma opušteno kad pokosiš travu,neće to pre...a tu je i elementica sa svih pet ....pa da evakuiše ekipu...
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 21:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

AAAaaa ?????????????
.....

Someone, call dr. Shephard now!
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 21:19 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::

Someone, call dr. Shephard now!

Drii su digli ruke......a neće ni jedan psihijatar da poseti ova magična prostranstva....
 Nazad na vrh »
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 26 Feb, 2010 22:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pa onda, za ekipu...

Link
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
slobadidi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 01 Mar, 2010 07:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

SIMBOLIKA BROJEVA

Oduvek su ljudi voleli i pratili simboliku brojeva.
Na osnovu te simbolike su probali da dokuče stvari i dešavanja van prostora i vremena.
Na osnovu brojeva su predviđali događaje i dešavanja,nekada uspešno,nekada neuspešno.
Posebno su se time počeli baviti u poslednjim decenijama prošlog i početkom ovog veka.
Ameteri i profesionalci,svi su nešto predviđali i predpostavljali.
Kružile su i kruže raznorazne priče.
Da se malo i mi pozabavimo brojevima.
Galaktički krug traje 25920.godina.
2+5+9+2+0=18=1+8=9
Kažu 9 neba,9 stepenika,Božanski broj,ja kažem 9 dimenzija.
Podelili su taj galaktički krug na 5 delova po 5184.godine???
5+1+8+4=18=1+8=9
9 dimenzija???
Pitanje je šta je onih 5 delova???
% dimenzija je očitavanje programa,po mojim saznanjima,po svim ostalim...verujte da je nebitno,a i dosta literature imate o tome.
Ali napravljena je greška,Galaktički krug je podeljen na 4 dela.
25920:4=6480
6+4+8+0=18=1+8=9
Zašto na 4 a ne na 5,kako se smatralo do sada?
Prvo 4 strane sveta su.
4 godišnja doba imamo.
4 Sazvežđa uvek dobijamo od svakog novog postanka sveta.
Kreće se uvek od 8 Sazvežđa,pa dobijemo još 4 Sazvežđa kroz koja prođe Zemljina osa.
Da izvedemo novu igru brojeva.
6480:4=1620
1620.godina traje jedno Sazvežđe,a ne 2160.godina kako su astronomi i astrolozi zaključili.
Čitam da vremenska razdoblja Sazvežđa nisu ista...i nisu.
1+6+2+0=9
Čudna podudarnost?
Slučajnost???
Slučajnosti ne postoje.
Recimo da su danas izračunali tačno koliko traje jedna godina.
365,25 dana.
Pođimo od toga.
365,25:12=30,4375 bi trebao da traje jedan mesec.
Nama će ovaj decimalni broj 0,4375 da posluži za našu teoriju i igru brojeva.
Ako je u poslednjem stvaranju od Adama i Eve,što nam govori Biblija,a ja je uzimam za istinu,bilo 8 Sazvežđa,znači krenulo se iz Sazvežđa Raka.
Bog je stvarao 6 dana 7 se odmarao.
Već smo rekli da je sve podeljeno na 4.
Uzimamo 7 x 4=28
7 dana ,4 sedmice,= 28 dana je trajao mesec.
Pošto je bilo 8 Sazvežđa,bilo je i 8 meseci.
Videli smo da ni jedan mesec ne traje baš okrugao broj,pa ćemo dodati naših 0,4375.
28,4375 x 8 = 227,5 dana je tada trajala godina na Zemlji.
227,5 x 1620 = 368550 dana je trajalo jedno Sazvežđe.
Sa današnjeg stanovišta to bi izgledalo ovako.

368550 : 365,25 = 1009,0349 godina je trajalo Sazvežđe Raka iz koga se krenulo.
Zaokružićemo na 1009.
1+0+0+9=10=1+0=1
1 novi početak,čudne li simbolike?!

Dobijanjem novog Sazvežđa,uvek dolazi do kataklizme na Zemlji,veće ili manje,a to se dešava zato što Zemlja menja svoju orbitu i udaljava se od Sunca.

Sada možete već i sami da se pozabavite ciframa i brojevima.
28,4375 + 0,4375 = 28,9375 x 9 = 260,4375 itd...

Lako je kada imate nešto konkretno od čega ćete da krenete.

Da se pozabavimo poslednjim sazvežđem Ribe.

30,1875 x 12 = 362,25 nešto se ne slaže?moguće,ali Zemlj je ubrzala svoj okretanje sa 7,3Hz na 12,1Hz.
Sve je moguće...

362,25 x 1620 = 586845

586845 : 365,25 = 1606,694?????
U kojoj godini živimo?
Bog će ga znati.
Znači od trenutka ulaska Zemljine orbite u Sazvežđe Ribe prošlo je 1606,694???to je i trenutak Isusovog Vaskrsenja!!!
Ali mi ne živimo baš u toj godini,kažu da je 2010.godina,da živimo u 1606.godini,bila bi kataklizma,a kataklizme neće još biti.
Možda i živimo a ne znamo?!
U kojoj godine živimo?
Ako mi kažete, reći ću vam kada će biti kataklizma.
Ako pratite pažljivo sami ćete doći do zaključka.
Učenik Žorža Kivijea, D'obrini je izračunao da je do sada bilo 27
kataklizmi i 28 postanka.
To je u jednom galaktičkom krugu.
Znači još jedan dokaz da je krug podeljen na 4,a ne na 5 delova.
5 x7 = 35 pa se nikako ne uklapa.
4 x 7 = 28 to se već uklapa.
Sitnice dokazuju da je moja teorija – ISTINA.

Do sada je u ovom ciklusu od 6480.godina bilo 6 kataklizmi,preostaje 7,poslednja.

Do sada su se svi bavili dolaskom Sudnjeg Dana.
Uzimali su broj 666 iz Jovanovog Otkrovenja,moram odmah da vam kažem da je to lažno Otkrovenje,napisano pod dirigentskom palicom Esena,pa su uzimali broj 999,pa 1666,1999,i ništa se nije dogodilo.
Čudno.
Zašto?

6+6+6=18=1+8=9
6 x 6 x 6 = 216 = 2 + 1 + 6 = 9

Da rastumačimo.
216
Kada od 2 postanete 1 idete u 6 dimenziju.
Vrlo prosto.
Kada se usklade 2 principa,pozitivan i negativan,postaju 1 i prelazi se u 6 dimenziju.
To je i REŠENJE GORDIJEVOG ČVORA.
Sve je vrlo jednostavno,ali ljudi su navikli da komplikuju.
Isus reče : „ Sve što je tajno postaće javno.Sve što je skriveno otkriće se.“
Ništa nije nerešivo,kada imate pravog učitelja.

Sećam se da je napravljena prava histerija na kraju 1999.godine,koja je nama u Srbija ostala u sećanju po zločinačkom bombardovanju svetskih moćnika Esena, zbog navodnog ulaska u novi Milenijum.
Rekao sam odmah koja glupost,ali sada mi je tek jasno zašto je to bilo tako.
Pa moćnici se pridržavaju Rimske imperije,kod rimljana nije postojala 0.

Ostatak možete pročitati na

http://slobadidi.blogspot.com/2010/03/simbolika-brojeva.html
 Nazad na vrh »
IIpotoMajctop
Urednik

Pridružio: 30 Avg 2008

Poruka Poslao: 02 Mar, 2010 11:03 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

313.godine n.e. car Konstantin je u Nišu,video krst(mač) na nebu i tada je ozvaničio hrišćanstvo u rimskom carstvu kao legalnu Religiju.
321.godine Milanskim ediktom,kao i 325.godine na prvom Vaseljenskom saboru u Nikeji,postavili su neke norme i neka crkvena pravila...

Свака ти част на толиком труду, али морам да ти скренем пажњу на чињеницу да је Константин рођен у Нишу, а мистично виђење је имао уочи битке на Тибру близу Рима 312. године, а Милански едикт је донешен 313. године.
Ако имаш овакве непрецизности код опште познатих чињеница, онда не можеш очекивати да се лако прихвате остале информације које износиш.

Citat:
Božić,rođenje Isusa Hrista,se slavi 7.januara,po novom,a 25.decembra po starom kalendaru.

Слобо, зар није обрнуто?
Ипак у праву си да је соларно божанство слављено 25.12. и да је била намера да се оно истисне на овај начин! Али, то пише у хришћанским књигама - нема заблуда ту никаквих.

Citat:
NULTA godina je trenutak ulaska Zemljine ose u SAZVEŽĐE RIBE,TO JE TRENUTAK VASKRSENJA GOSPODA BOGA ISUSA HRISTA!!!NA NJEGOV 33. ROĐENDAN!!!

Добро, пракса слављења рођења је каснијег датума пре свега зато што то и није битно. Битно је Васкрсење. Оно се пак слави прве Недеље након првог пуног Месеца након пролећног еквинцијума и плус не сме поклопити са јеврејском Пасхом која се слично рачуна. Дакле нема то везе са прецизношћу већ са Симболиком.

Citat:
Već je svima poznato da je Isus imao brata blizanca TOMU DIDIMA!

Свима који тебе читају! Laughing
Али на крају мене више занима шта ти намераваш да урадиш конкретно као Месија.

(И зашто си ме на youtube два пута одбио за пријатеља!? Cool )
slobadidi
Napredni tragalac

Poruka Poslao: 02 Mar, 2010 12:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kao prvo nikoga ne odbijam za prijetelja.
za ostalo,stvar viđenja i percepcije...
ljudima sam ponudio mnogo toga...
dižite svoju svest...
to ne može niko da uradi umesto vas... Very Happy
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeci
Strana 1 od 10

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 13276 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka SAMOSPOZNAJA 16 Vakan Tanka 18218 13 Jan, 2010 12:55 pm
Giba Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 36514 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ISTINA - to je moj dar za Tebe 18 Vakan Tanka 21370 06 Okt, 2009 05:19 am
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka PARABOLE ISUSA IZ NAZARETA 1 adminfob 5430 26 Feb, 2008 02:53 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Duboko se upustite u sadašnji trenutak 1 adminfob 5473 31 Jan, 2008 21:56 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26361 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)