REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 16 Mar, 2010 22:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

sneguljica ::

..imala sam neverovatan osecaj uzbudjenja povezanosti sa necim tu i bila sam sigurna da to ima neke veze samnom....
Nisam sigurna kako se zove film...nulta tacka ...ali znam o cemu se radi...a kakve veze imam ja sa tim , neznam.

pozz

pa, ti si - NULTA TACKA

oko koje se SVE - VRTI, hahaha...

Smesno Smesno Smesno

salim se, naravno...
treba da NAPISES - SCENARIO... kako ide film... i gde SEBE OSECAS - NAJVISE...
STA - TACNO - tebe najvise uzbudjuje... koja scena... GDE SI TI - U TOJ SCENI, ODAKLE GLEDAS... sta radis... sta se dogadja... sa tobom?

p.s. svidja mi se ova igra - POGADJANJA...
sad sam i ja u regresiji, kao malo dete... da se igramo - pogadjanja, hahaha

Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
sneguljica
Hodočasnik

Pridružio: 25 Okt 2009

Poruka Poslao: 16 Mar, 2010 23:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Probacu da nadjem taj film i ponovo odgledam, ovako ne mogu da se setim detalja.
Neznam ni da li taj naslov ...ili zelena tacka...ali je tacka...ha ha ha.
Moracu da nadjem taj film, radnja filma je izmedju 1950-60 i neke....i radnja se odvijala u Americi, pored ostalog vezana za neko ubistvo i skrivanja tog oruzja...ali dok ne nadjem taj film ne mogu nista blize da konkretizujem.

Puno pozdrava
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 16 Mar, 2010 23:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sneguljice... ti ces da nam se - regresiras, hahaha...
a sta ako otkrijes da si bila neki tajni agent... pa pronasla mapu sa skrivenim blagom?
ces da podelis malo, hahaha
mirise na to... ta neka tacka...
da nije KOTA 54, hahaha???

Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 17 Mar, 2010 00:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ha ha, kad budem dosla na regresoterapiju tada cu da se regresiram, ovako se samo prisecam i pogadjam...a za mapu, ako je pronadjem ti ces da saznas pre mene.
Blago cemo podeliti.

Pozz
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 17 Mar, 2010 02:00 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ne znam zasto, ali ovaj tekst Zvoncice moram negde da postavim, jer mnogo toga objasnjava
valjda je i ovo deo nekakve regresoterapije...
a ako nije, smislicu sutra - kako da bude da jeste, hahaha...

zvoncica ::
Gibo, danas sam te se sjetila, a i sebe i još nekih...
http://www.index.hr/vijesti/clanak/tko-prezivi-pricat-ce/480028.aspx
pročitaj ovaj tekst na linku, skužit ćeš...
Ave!

BRAVO, ZVONCICE... SVAKA CAST, za ovaj tvoj doprinos, profesionalni...
mislim da text treba postaviti na nekoliko potforuma, u celini, a ne samo link...
im puno toga za skuziti, hahaha

..................

SENZACIJA i igara. To je naš moto. Čak štoviše, moglo bi se reći da današnje vijesti više ni ne uređuju urednici i novinari već čitatelji koji svojim klikovima diktiraju i donekle formiraju naslove koji su se pretvorili u nemaštovitu bujicu tobožnjih skandala kojima morate pristupiti s velikom pažnjom jer često se iza šoka ne krije ništa drugo nego magnet za klikove. Naravno, u slučaju da je riječ o stvarnoj i relevantnoj senzaciji na koju valja privući pažnju, takav je naslov sasvim opravdan jer ponekad ljude morate šutnuti da bi se trgnuli. U načelu nije riječ o nečem novom, radi se o konstantnom podizanju letvice jer ono što nas je šokiralo i sablaznilo prošle godine, neće nas u tolikoj mjeri šokirati u 2010. Tražimo nova uzbuđenja u svemu pa tako i u vijestima. No, znate da su stvari potpuno izmakle kontroli ako ni sutrašnju prognozu ne možete predstaviti na normalan način već posežete za senzacionalizmom kao da su meteorološka predviđanja nešto što mora biti nabijeno akcijom poput blockbustera Michaela Baya.

"Sutra će se nebo spustiti na zemlju! Jednom riječju: kaos" isprva zvuči kao jeftin tagline novog hita Rolanda Emmericha, ali riječ je o naslovu na koji ste jučer mogli naići čitajući dnevni tisak. Ostali su vijesti pristupili nešto blaže, ali u načelu mnogi su prigrlili taj pristup ovoj "nesvakidašnjoj" pojavi koju inače nazivamo "nevrijeme". Iza ove sulude konstrukcije ne krije se potres, tornado, erupcija vulkana ili smak svijeta već srijeda popraćena snijegom, burom i nešto nižim temperaturama. Obući ćete se toplije, uzeti šal, kišobran ili kabanicu i to je u pravilu to. Čak i ako padne nezamisliv snijeg i dođe do prometnog kolapsa, ponovno se ne radi o vijesti koja bi zaslužila ovakav naslov.

I naravno da je vijest najčitanija. Kada strahujete od četiri jahača Apokalipse koji na plećima atova očiju crnjih od duše Beelzebubove dolaze u vaš grad, donoseći sa sobom pestilenciju, smrt dojenčadi, skakavce i pritom kose nevjernike plamenim mačem, naravno da ćete to pročitati jer to bi otprilike značilo da se "nebo spustilo na zemlju". Zoran Vakula pokušava smiriti uznemireni narod riječima "ništa neuobičajeno, vjerujte", ali lako je njemu govoriti. Čovjek se valja pripremiti za "kaos". Vreće pijeska stavljaju se na prozore, kupuju se trajne namirnice jer možda nećemo iz podruma do kraja ožujka pa se valja opskrbiti onim najpotrebnijim. Roditelji šalju djecu rodbini u inozemstvo jer roditeljska je dužnost zaštiti nejač, a temperature od -4 pa sve do nevjerojatnih -7 mogle bi ih skončati jer svima je poznato da ovako niske temperature mogu značiti samo jedno - ledeno doba. Ovo je "dan poslije sutra"...
....................
Laughing Laughing Laughing
 Nazad na vrh »
Miodrag

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 17 Mar, 2010 02:34 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da ,tekst veoma precizno ukazuje na kalektivnu paranoju i strah za svoj zivot,zivot u programskoj semi paranoje ..........od samoga sebe.

. . . .
Link

alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 17 Mar, 2010 21:17 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

i meni je,Miodraze, ovaj melos sa Istoka nekako opustajuci, meditativan...
sa neobicnim zvucima...
nadam se da neko nece da zaspi, dok ovo slusa...
a ako zaspi... bice lepi snovi, hahaha...

Link

Link

..............

a evo i price sa seanse o strahu od padanja u provaliju...

Prva njena seansa. Žena, tridesetak godina,majka…ima čest osećaj kad zatvori oči ili to sanja, kao da je iznad provalije, u mraku, kao na mesečini, i oseća da je neko hvata, neka jaka ruka i vuče na dole, u provaliju…grozan osećaj, strah…Ovo radimo pre kontakta sa anđelom, ja sa njom.
-“Ok, idemo u tu situaciju…sad si tamo, na vrhu, i pričaš mi šta vidiš i osećaš…”
“Pa,• uvek isto…kao i pre…ne mogu da se pomerim i osećam da me neko hvata, od pozadi, kao ruka, i da me vuče u provaliju.”
Jel se nekad desilo da te je odvukla• ili samo dotle, taj strah i posle se prekida?
“Pa, ne mogu dalje…strašno• je, opasno…”
“Ok, kako se sada, osećaš, sada radimo seansu, je li strah• isti, manji, svejedno…?”
“Nije svejedno, osećam veliki strah, ali i ne• toliki kao pre, onako kao između, ali dosta jako…”
Ok, jel možeš da se• okreneš, da vidiš tu ruku, ništa nije strašno, na seansi si i ako je prevelika frka, možeš da se vratiš, pa ćemo polako ili nećemo, ako se mnogo bojiš i sada.”
“Evo, okrenula sam se…vidim šaku, veliku, ogromnu, i dlakavu, ružnu,• kao od neke životinje…velike nokte…samo taj deo, dalje je mrak, ne vidim ništa…”
“Jel možeš da ga uhvatiš za ruku?•
Mogu…evo uhvatila sam…,…Ok, ajmo polako da se kao vereš, po njegovoj ruci, da ti ideš, sada, ka njemu, do lica, da vidimo kako izgleda…,…on je dole, u toj provaliji…idem polako ka njemu, ali kao da ima ogromnu ruku, beskonačno dugačku…, ok, idemo do kraja…,..pa sad sam došla do dna provalije, vidim mu lice, neko grozno čudovište, ali oči su mu, nekako, čudne, kao da je slep, onako skroz mutne…ne plašim se, sada, uopšte, ne osećam da može i da hoće da mi uradi bilo šta loše…čak mu nisam ni interesantna, nekako, kao da se- isključio…kao da je neka mašina i jednostavno se isključio…kao da je to trebalo da uradi, da me povuče dole u provaliju, i sada je završio taj posao i kao mašina, isključio se…interesantno…,…ok, šta ima dole, u provaliji?…pa mračno je, ali nešto nazirem, neke kanale, kao male tunele…izgleda da ima nekog, osećam to…kao da tu neko živi, puno njih…i osećaju da sam tu, ali se ne pojavljuju, kao da se kriju, od mene…ne plašim se, ali osećam da mi nije ovde mesto…,…ok, izlazimo…
Kasnije mi je ta žena otkrila• da je dugo godina bila padobranac, pa je možda ostao neki strah da joj se ne otvori padobran…ko će ga znati, nismo to pitali, bitno je da tog straha više nema.

Laughing
 Nazad na vrh »
5.element

Pridružio: 06 Feb 2009

Poruka Poslao: 17 Mar, 2010 22:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja se uživo ne bojim visina ni provalija ali u snu da..tj.uvijek me nešto tjera da moram pogledati preko ruba a ako sam na strmini i desilo se da najprije umirem od straha kad poćnem padati prema dolje a onda uvijek nađem neke putove koji me uspore i stignem dolje bez ozljeda i sama se uvijek čudim kako mi nije ništa.. Very Happy
( 5.element )
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 17 Mar, 2010 23:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex,
txt sam inicijalno postavila samo zbog one rečenice "šta nas još čeka? deset pravila zašto ne paliti šibicu iznad benzina? vodič kroz drevnu vještinu disanja ? e, zbog drevne vještine disanja...

Tekst je vapaj, stvarno je nekad teško pridržavat se onog hladnog, objektivnog tona , nekad ti stvarno dođe da uzmeš riječ i "gađaš" njome čitatelja, da se trgnu.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 18 Mar, 2010 01:16 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

bez obzira ako se nekima nece svideti ovi spotovi... radi se o NAJCUVENIJEM FESTIVALU MUZIKE
WOODSTOCKE - U, 1969.godine...
i o DECI CVECA, NAIVNOJ, ali i sa puno IDEALA... o slobodi, ljubavi...
i - MIRU...
A,za starije, malo prisecanja, regresije...
uzivajte...
jer... OD HIPIJA SU MNOGI POSTALI - DUHOVNI TRAGAOCI...

Link

Link

Link

a, ovo je - za svakoga...

Link

Link
 Nazad na vrh »
agnes
Na duhovnom putu

Pridružio: 18 Okt 2009

Poruka Poslao: 18 Mar, 2010 11:59 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pa zar i deca nisu naivna?a njihov svet je lep..cim se ukljuci,da nazovem racio,dolazi do promena u zivotu,al nagore.lepo je leteti kroz svet.ziveti zivot bez ogranicenja,po bozjem modelu.ja sam jos uvek dete u srcu.naivna.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 18 Mar, 2010 13:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

agnes ::
pa zar i deca nisu naivna?a njihov svet je lep..cim se ukljuci,da nazovem racio,dolazi do promena u zivotu,al nagore.lepo je leteti kroz svet.ziveti zivot bez ogranicenja,po bozjem modelu.ja sam jos uvek dete u srcu.naivna.

hahaha...
pa,naravno... zato sam i postavio ove spotove i SECANJE na jedan period... jednu filozofiju...
radosti, cveca, slobode, igre, ljubavi...
da se vratimo u detinjstvo, i kao odrasli... iskljucimo racio... i samo ZIVIMO...
u druzenju, igrama... zabavi... prirodi.. da slobodno i pogresimo... opusteno

poz
 Nazad na vrh »
Miodrag

Poruka Poslao: 18 Mar, 2010 14:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E, Alex Alexs...........bila su to lepa vremena i ko je ziveo to to sigurno zna .Malo je njih uspelo da se prilagodi na sadasnje vreme i da zadrze zdravlje decije percepcije,a oni koji su uspeli, danas su nosioci realnosti ljudskog zdravlja i humanosti u svakom smislu.

Ja sam na primer dosta dobio i znanja i iskustva od nekih koji su se izborili za svoju unutrasnju slobodu i nisu pali pod negativne uticaje poslednjih decenija.

Zahvaljujuci i njihovom iskustvu covecnosti uspeo sam da napravim korak unazad i da podrobnije razumem i sebe i vreme u kome zivim.

Tako da istina o coveku ne moze da bude zaboravljena ,ma kako to izgledalo povrsnom i neiskusnom promatracu.
sneguljica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 18 Mar, 2010 17:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Miodrag
E, Alex Alexs...........bila su to lepa vremena i ko je ziveo to to sigurno zna .Malo je njih uspelo da se prilagodi na sadasnje vreme i da zadrze zdravlje decije percepcije,a oni koji su uspeli, danas su nosioci realnosti ljudskog zdravlja i humanosti u svakom smislu.

i ja to tako dozivljavam. Samo takvi su na putu istine.

Puno pozdrava
 Nazad na vrh »
Miodrag

Poruka Poslao: 19 Mar, 2010 03:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo nekog iz tog vremena...............

.
.
.
........
Link

Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 8 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 31273 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 99925 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44294 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37342 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 44489 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 12313 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26885 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)