REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Drexel

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 01 Apr, 2010 23:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

RA8 ::
Theta je stanje svijesti (to vjerojatno znaš), no nije potrebno da radiš baš tu tehniku nazvanu Theta, da to vidiš.
Ja sam krenula sa tehnikom kidanja veza koja upotrebljava simbole, arhetipove... no prije pola godine svi ti simboli su isčezli i ostala je na kraju namjera.
Ovu tehniku podučavam i druge ljude, prvo kroz postojeće simbole, a onda ih vodim da dođu do svojih.
Što se tiće regresije na način kako je to a.r. radi, nju ne radim ali radim sa ljudima na unutarnjem djetetu. Ponekad dođu i prijašnji životi... uvijek je onako kako kaže unutarnje vodstvo Wink

...ali kako sad ovo sa simbolima i arhetipovima...koje koristis postojece? kako kidas veze?
pokidas vezu i dodjes do unutasnjeg deteta...ono progvori i prica prosli zivot jel to to? Wink
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 01 Apr, 2010 23:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

hahaaaa... nemoj samo dio tantre izvlačiti Wink
no pitanje sexualnosti je jako bitno zar ne, čak i na daljinu hihihiiii

ma, zapravo, vrlo jako bitno... ali, da ne cuju deca, hahaha...
ja ne smem da napisem,mislim, skoro nijednu seansu, sa sexsualnim realizacijama, mislim da bi me mnogi - rastrgli, hahaha...
naravno... ali... spajanje ima dubinu... i, kao sto si citirala knjigu, ili sta vec...
mnogo mogucnosti igre i realizacija, kao i bukvalna prosirivanja... spoznaja, svesti,
samo spoznaje, tolerancije... i ljubavi, psotovanja, zahvalnosti, obozenja i obozavanja, itd, itd...
a, na daljinu je druga dimenzija, i ja sam prestao da radim, sve stvari, nekoliko njih...
na daljinu.
pogotovo - mislima...
barem telefon, ili chat... ima nesto drugo...
osim bas... neke pozitivne energije...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
RA8
Tragalac

Pridružio: 27 Mar 2010

Poruka Poslao: 01 Apr, 2010 23:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drexel... otvoriti ću ovih dana post o kidanju veza pa ću tamo malo to objasniti Wink

Ajde mi AR bar na pm pošalji neku, baš me zanima Very Happy
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 01 Apr, 2010 23:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drexel... otvoriti ću ovih dana post o kidanju veza pa ću tamo malo to objasniti Wink

jel ces ovde da napises, jer ja sam vec odavno to nameravao...
kao razgovor, ili cesto SUDSKI PROCES, jer, u ovoj zemlji, a i malo sire, MORA da se vodi sudski proces, hahaha...
cak i sa, mozda, roditeljima u glavi...
radi OSLOBADJANJA - DETETA...
pa da uporedimo, naucimo se, nesto novo...
mada, ja sam to radio na pocetku, i ide dosta sporo... pa sada preskacem to...
ali je dobro znati...

p.s. ne znam... jednoj maloj plavusi sam poslao, jer je to trazila, kao da vidi... ali veruje da je to za osnovce, sto ja radim, a ona - napredna... pa me oterala u p.m.
kao - vulgarno...
tako da... videcemo, zavisi... koju igru igras, hahaha...
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Drexel

Poruka Poslao: 01 Apr, 2010 23:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::

p.s. ne znam... jednoj maloj plavusi sam poslao, jer je to trazila, kao da vidi... ali veruje da je to za osnovce, sto ja radim, a ona - napredna... pa me oterala u p.m.
kao - vulgarno...

Alex ...ta plavusa ako mislimo na istu zalutala i do mene...nesto trazila kao da me pita...za tebe kao nesto...meni spominjala isto to nesto kao da je napredna bas tako...ali previse se zaigrala usla na tezak level i vratila se na stari check point ...da li je to ta igrica Alex?Ja sam samo bio neutralan posmatrac ,usla je u bonus level.
 Nazad na vrh »
Drexel

Poruka Poslao: 01 Apr, 2010 23:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...RA8...ne moras zbog mene Very Happy ... ja sam mislio onako u par recenica da mi pojasnis posto nisam imao dodira sa tim tehnikama kidanja...to je strano za mene Smile Ali ako si izrazila zelju izvoli otvori...a ja ako budem prisutan na objavama ukljucicu se u diskusiju...
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 02 Apr, 2010 01:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Drexel ::

kao - vulgarno...

Alex ...ta plavusa ako mislimo na istu zalutala i do mene...nesto trazila kao da me pita...za tebe kao nesto...meni spominjala isto to nesto kao da je napredna bas tako...ali previse se zaigrala usla na tezak level i vratila se na stari check point ...da li je to ta igrica Alex?Ja sam samo bio neutralan posmatrac ,usla je u bonus level.

ma, da... jedna slatka mala Crvenkapica, koja je flertovala sa svim potencijalnim vukovima... sad je pod starateljstvom izabranog, valjda...
ali, da je ne kritikujem,

sta zna dete sta je trista kila... sto kaze Miodrag,

ono uzme... i nosi, hahaha...
 Nazad na vrh »
Drexel

Poruka Poslao: 02 Apr, 2010 02:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ma, da... jedna slatka mala Crvenkapica, koja je flertovala sa svim potencijalnim vukovima... sad je pod starateljstvom izabranog, valjda...
ali, da je ne kritikujem,

sta zna dete sta je trista kila... sto kaze Miodrag,

ono uzme... i nosi, hahaha...

Da...nadam se i ja da je pod starateljstvom...ja volim da se igram...ali takve igre stvarno odlaze u krajnost a kada se ide u jednu krajnost moze samo da se zavrsi po zlu...kao sto jedna osoba nocas kuca onako preko messengera opusteno i laze ...kako to fino naucilo ...da bude naivno...neiskvareno...potpuno...bas odgovara opisu crvenkapice...sto je najgore...ta laz se ponavlja u nedogled...ja ne znam sta se desavalo kod tebe Alex i necu da ulazim u to...evo upravo radim jedan povratak u buducnost kao u onom filmu..ako se nastavi sa ovim scenarijom.. moze samo da bude upravo onako kada se ode skroz u jednu krajnost..ja zelim da pojedini izbegnu takvu buducnost..ali ako izaberu pogresnu sami su krivi...zar ne? Laughing
 Nazad na vrh »
RA8
Tragalac

Poruka Poslao: 02 Apr, 2010 09:13 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kao razgovor, ili cesto SUDSKI PROCES, jer, u ovoj zemlji, a i malo sire, MORA da se vodi sudski proces, hahaha...
ali je dobro znati...

kao - vulgarno...

ah te predrasude...
jesam plava,
ali nisam mala,
da nebih znala
koju igru bih zaigrala Laughing

vidla sam da već postoji jedan post o unutarnjem djetetu tamo su lijepo opisane stvari...
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 02 Apr, 2010 12:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ali je dobro znati...

kao - vulgarno...

ah te predrasude...
jesam plava,
ali nisam mala,
da nebih znala
koju igru bih zaigrala Laughing

vidla sam da već postoji jedan post o unutarnjem djetetu tamo su lijepo opisane stvari...

ok... vazi... mada cu ja, ako se ne ljutis, neki deo toga, verovatno da prebacim ovde, jer
regresija upravo i najvise i radi sa ego stanjem deteta u nama.
naravno, napisacu i kako sam to radio, na pocetku... i, ali.. i kao sto svako moze da oseti i razume, i ove nove seanse se rade po principu odnosa OTAC ( PRIJATELJ) I
DETE...
s tim sto ulogu oca i prijatelja IGRA - ANDJEO... za tu osobu.
nadam se da je razumljivo, jer kao sto je receno...
mi smo svi - u duhovnom OBDANISTU, u poredjenju sa andjelima,
a to znaci da smo
duhovna DECA...
zato neke stvari sa seansi, opisi, nisu razumljivi... jer se prelazi, poprilicno, sa nivoa razuma, razumevanja... uma... na nivo
zabave, i - osecanja, raspolozenja...
i kroz te decije zabave se desavaju NADOPUNJENJA onih stvari, osecanja, koja smo, karmom, primili od roditelja, a kojanam sada, kao ODRASLIM OSOBAMA, vise ne predstavljaju ni zastitu, niti slobodu, da MOZEMO I SMEMO... slobodno, da budemo otvoreniji, zadovoljniji, od - programirani... itd...

a o maloj slatkoj cu napisati kraci dodatak, mada je glavno sve poznato...
ali, cisto za rad poimanja psiholoskih igrica, koje, kako kaze Drexi... kada se igraju na visim nivoima intenziteta DRAME...
teze, KAO I SVAKA IGRICA - SVOME KRAJU...
a, kraj, u toj igrici i jeste - UBISTVA...
VUKA... naravno... ozloglasene, PRIRODNE, zivotinje...
a lovac zavrsava kao UBICA... ZASTITNIK...
itd, itd
 Nazad na vrh »
RA8
Tragalac

Poruka Poslao: 02 Apr, 2010 14:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tehnika se sastoji od povezivanja sa višim sebstvom (vodstvom) za koji se koristi simbol majskog drveta. Zatim vodim kroz meditaciju kroz simbole: opuštanje, iscjeljenje, očišćenje, osnaženje. Postoje i simboli za zaštitu, donošenje odluka, prizivanje ispunjenja želja. Glavna med. je kidanje veza koje nas čine ovisnim o ljudima, stvarima, uvjerenjima... povezivanje sa kozmičkim roditeljima, ulazak u osobno stablo... arhetipovi... i naravno to unutarnje dijete... ne postoji jednak redosljed, već vidim prema osobi u kojoj je fazi, pa tako plovimo Smile
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 02 Apr, 2010 16:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Tehnika se sastoji od povezivanja sa višim sebstvom (vodstvom) za koji se koristi simbol majskog drveta. Zatim vodim kroz meditaciju kroz simbole: opuštanje, iscjeljenje, očišćenje, osnaženje. Postoje i simboli za zaštitu, donošenje odluka, prizivanje ispunjenja želja. Glavna med. je kidanje veza koje nas čine ovisnim o ljudima, stvarima, uvjerenjima... povezivanje sa kozmičkim roditeljima, ulazak u osobno stablo... arhetipovi... i naravno to unutarnje dijete... ne postoji jednak redosljed, već vidim prema osobi u kojoj je fazi, pa tako plovimo Smile

da, da... razumem... jer slicno, cini mi se, i ja radim, ili sam radio...
jel mozes, ako nije tajna, da napises jednu KONKRETNU SEANSU...
kao primer, kako to ide...
ako nisi zapisivala ili snimala... da mozes od reci do reci, da prenes, probaj secanjem,
kako to ide...
sta ti kazes, sta ta osoba... ili nesto radte... itd...
mislim da moze nekima da da bliza uputstva, i da se zinteresuju za tvoj rad...
makar i teorijski
evo, kao sto drexel i pita

pozdrav
 Nazad na vrh »
Drexel

Poruka Poslao: 02 Apr, 2010 22:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Znaci...koliko mogu da vidim iz ovog texta osoba kojoj se vrsi terapija treba samo da vizualizira odredjedni simbol...neko vreme ..ili ti to radis umesto nje...ili zajedno?..a ko su kozmicki roditelji..jel svako ima svoje ili su to univerzalni? a kako to da se pokida....pokidas vezu sa fizickim okruzenjem i otvoris svoju rupu ka onostranom?..povezivanje sledi..pojavi se stablo zajedno sa arhetipovima..ulazis u njega..zaplovite zajedno..i dokle idete..tako..sta se desava dalje..slobodno opisi..ovo i jeste tema za tako nesto..koje simbole korisitis..arhetipove..? Smile
kako da znamo sta je lazna a sta istinita sigurnost..a sta pozitivno a sta negativno programiranje?Ne znam sad za ovo prizivanje ispunjenja zelja..zar nije ne vazi ono...sto je manje zelja veca je sloboda? Very Happy
 Nazad na vrh »
RA8
Tragalac

Poruka Poslao: 02 Apr, 2010 23:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo otvorila sam novi topic da tu ne zaspamam

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=75743#75743
Drexel

Poruka Poslao: 03 Apr, 2010 00:37 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Link
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 14 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30322 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90614 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42472 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35404 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42832 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11303 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25665 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)