REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
RA8
Tragalac

Pridružio: 27 Mar 2010

Poruka Poslao: 09 Apr, 2010 20:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro veće, dobri ljudi Very Happy

[quote]KIDANJE... I RAZDVAJANJE... imaju DVA RAZLICITA INTENZITETA.

RAZVOD BRAKA je moguc i dogovorom, i da ucesnici ostanu i posle - PRIJATELJI.
kod KIDANJA BRAKA,obicno barem jedan od ucesnika oseca VELIKU BOL, i oseca drugog kao nekakvog neprijatelja, a sebe kao zrtvu koja je spasena, donekle. Znaci ulazi u novu igru, kako god da je intenzitet, mora da bude adekvatan intenzitetu BOLI.
ne ulazim u to sta treba da bude i kako, sta je bolje... ne sudim... nego analiziram razliku. ja to tako razumem.[quote]

Složila bih se sa tobom da riječ "kidanje" zvuči poprilično nasilno i iskreno i sama tražim načina kako da to preoblikujem, jer ova tehnika nije nasilna...
Iz osobnog iskistva mogu reči da dogovoreni razvod braka može biti i izuzetno bolan i težak, a da osobe ostanu prilikom toga dobri prijatelji... no to si vjerojatno naveo, kao primjer da objasniš percepciju nasilnog kidanja i dogovorenog razdvajanja...

[quote]KO STITI - TO DETE... u bilo kojoj varijanti... pa i u NAJVECOJ BOLI...???
KOLIKO JE VELIKI, MOCAN... SPOSOBAN... za to...???
mama, univerzum, Bog, andjeo... ti, ja...
KO.... JE TA OSOBA...???...[quote]

štiti ga osoba koja radi na unutarnjem djetetu, a nju štiti viši Ja, viša svijest, zuajednička viša svijest...
Ja na unutarnje dijete gledam kao dijeliće osobe, koji su zbog nekog šoka ostali na određenom mjestu. Dakle ja sam ta koja ću prihvatiti i maziti i voljeti to dijete (nije bitno dali sam otac ili majka, ona sam koja u tom trenutku jesam), jer ono misli da je negdje pogriješilo... i to ću činiti dokle god se ne integrira ponovno u mene...
Što se tiće oca i majke, radimo povezivanje sa kozmičkim roditeljima, a što se tiće muško ženskih principa, radimo sa animom i animusom...

[quote]...KO... JE = TAJ...??? ... VISI - VODJA, hahaha... jel se vracamo na pitanje VODJE...???
vise vodstvo koje POMAZE...!!!
OSOBA... I KOJA...???
ILI - ENERGIJA... I - CIJA, hahaha...???
ili energija BEZ IZVORA... ili - od NEPOZNATOG IZVORA = VODJE...???[quote]

Izgleda da nisam bila dovoljno jasna tko je to Više vodstvo...

zajedničko više vodstvo (svijest) => osobno više vodstvo (svijest) => viši (svijesni) JA

Ovdje postoje nijanse koje se cijelo vrijeme preljevaju i ulaze jedne u drugu.
Prilikom prizivanja višeg vodstva, osobi se pojavi "lik" kojem vjeruje i od koga se osijeća zaštičeno i sigurno, ona kojoj vjeruje. Nekima se pojavi anđeo, nekima Isus, Sai Baba ... a nekima je to čista svijetlost (često se on tijekom vremena mijenja). Dakle na osobi je koji će se lik momentalno pojaviti, jer nešto što je meni simbolički zajedničko više vodstvo ne mora biti i drugome, bitno da se osoba osjeća sigurno i da vjeruje tom vodstvu. Znači na tu "osobu" se oslanjaju i znaju da kada god zažele mogu ju posvati da ih utješi, zagrli, da sa njm popričaju... a vođeni smo od iste...
Na ovaj način osoba uči da postoji nešto više od nje, no u konačni se osoba uči i vjerovati SEBI i slijediti sebe i radi toga je ovaj znak jednakosti i sa višim JA.
Kako je zaštita u domeni osjećaja, radimo i simbole zaštite kako bi se taj osjećaj još više "ugradio" u osobu.....

[quote]po mom stavu, shvatanju... naucenim od andjela...
MI = ZAHVATAMO taj oblak, a ne on nas.[quote]

Ma meni je već toliko normalno da smo si sami sve izabrali pa ponekada ne biram toliko riječi... no ok, to je ono što sam mislila... Very Happy

[quote]da li i ti radis i sa decom u roditeljima REALNIM, kao i sa BAKOM I DEDOM... itd...
i - kako znas... kakvi su bili baka i deda kad su bili = deca...???[quote]

Ovo nemogu baš skužiti pa te molim da mi malo još pojasniš...

Pročitala sam ovu seansu sa majkom i djetetom...
Kako ja radim sa zajedničkom višom svijesti, prvo uspostavimo kontakt sa njom. Zatim bi radila simbol zaštite kako bi se osoba osjećala još sigurnijom. Zatim bi ju uputila da zamoli višu svijest da joj pokaže o čemu se to radi, zašto njeno dijete plače i čega se toliko boji. Osobe tu sliku gledaju ispred sebe, dakle ne ulaze u osobe kojima se nešto događa iako nije isključeno da se i to nemože desiti. Kada bi osoba dobila uvid o čemu se radi, uputila bih je kod njenog drveta (drvo je simbol osobne snage), gdje bi ju čekala odora prikladna za rješavanje "problema". Zatim bih je uputila da pita svoju višu svijest za način kako da se suoči i uništi tog, u ovom slučaju, demona.
No ovo ti odgovara RA8, jer neznam kakove bih upute dobila od mojeg višeg vodstva u tom trenutku.

Very Happy
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 09 Apr, 2010 22:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

RA8 ::
Dobro veće, dobri ljudi Very Happy

Namaste, RA8

Citat:

Citat:
KIDANJE... I RAZDVAJANJE... imaju DVA RAZLICITA INTENZITETA.

RAZVOD BRAKA je moguc i dogovorom, i da ucesnici ostanu i posle - PRIJATELJI.
kod KIDANJA BRAKA,obicno barem jedan od ucesnika oseca VELIKU BOL, i oseca drugog kao ... ne sudim... nego analiziram razliku. ja to tako razumem.

Složila bih se sa tobom da riječ "kidanje" zvuči poprilično nasilno i iskreno i sama tražim načina kako da to preoblikujem, jer ova tehnika nije nasilna...
Iz osobnog iskistva mogu reči da dogovoreni razvod braka može biti i izuzetno bolan i težak, a da osobe ostanu prilikom toga dobri prijatelji... no to si vjerojatno naveo, kao primjer da objasniš percepciju nasilnog kidanja i dogovorenog razdvajanja...

PA, eto, dao sam ti i predlog za rec - RAZDVAJANJE, umesto - kidanje.

naravno da svako razdvajanje moze da bude bolno, zbog nekih navika, ali i igrica.
ali, mislio sam i na to, po pitanju RAZVODA BRAKA, na primer, ukoliko postoje i zajednicka deca - razvod ili kidanje je u potpunosti - nemoguce. Delimicno jeste moguce, ali dok su deca mladja... pa cak i starija, ONA povezuju roditelje.
Mislim pre svega na POSTOVANJE DRUGOG RODITELJA i IZBEGAVANJA SUDA, OSUDE,KRITIKE...
i, naravno iz svog licnog iskustva. Jer iako sam se razisao sa zenom sa kojom imamo sina, nikada nisam rekao nijednu ruznu rec, za nju, niti cu ikada to uraditi. Iako se nismo slozili, kako god da se okrene, dugujem joj ZAHVALNOST i POSTOVANJE i smatram da je
NAJBOLJA MAJKA nasem detetu, cak iako ona ponekada sumnja.
Jer, ona je majka i moga deteta.I - njegova JEDINA MAJKA, NAJBOLJA NA SVETU.
Kakva god da je, sa svim nedostacima, nije savrsena, kao ni ja.
Znaci tu postoji nekakva VEZA... za ceo zivot... svejedno sto se mi ne slazemo i ne zivimo zajedno.

Citat:

Izgleda da nisam bila dovoljno jasna tko je to Više vodstvo...

zajedničko više vodstvo (svijest) => osobno više vodstvo (svijest) => viši (svijesni) JA
Prilikom prizivanja višeg vodstva, osobi se pojavi "lik" kojem vjeruje i od koga se osijeća zaštičeno i sigurno, ona kojoj vjeruje. Nekima se pojavi anđeo, nekima Isus, Sai Baba ...

pa, onda izgleda da radis potpuno isto sto i ja, sada, samo dodajes jos neke stvari koje sam ja radio na pocetku, ali ih sada ne povezujemjer smatram da nisu potrebne.
Citat:

Citat:
da li i ti radis i sa decom u roditeljima REALNIM, kao i sa BAKOM I DEDOM... itd...
i - kako znas... kakvi su bili baka i deda kad su bili = deca...???

Ovo nemogu baš skužiti pa te molim da mi malo još pojasniš...

mislim da procitas seansu ODNOS SA MUSKARCEM I SEXS, po treci put, hahaha...
jer tamo se to opisuje kako se ulazi u tela i mame i tate kao deca, ali i bake ...
pa, moze i u nedogled
Citat:

Pročitala sam ovu seansu sa majkom i djetetom...
Kako ja radim sa zajedničkom višom svijesti, prvo uspostavimo kontakt sa njom. Zatim bi radila simbol zaštite kako bi se osoba osjećala još sigurnijom.

pitanje: zasto je to potrebno? mislim, ako je to NEKA OSOBA, kao sto pominjes u prethodnom pasusu... zar nije DOVOLJNO TA OSOBA...???
Citat:

Zatim bi ju uputila da zamoli višu svijest da joj pokaže o čemu se to radi, zašto njeno dijete plače i čega se toliko boji. Osobe tu sliku gledaju ispred sebe, dakle ne ulaze u osobe kojima se nešto događa iako nije isključeno da se i to nemože desiti. Kada bi osoba dobila uvid o čemu se radi, uputila bih je kod njenog drveta (drvo je simbol osobne snage), gdje bi ju čekala odora prikladna za rješavanje "problema". Zatim bih je uputila da pita svoju višu svijest za način kako da se suoči i uništi tog, u ovom slučaju, demona.

Very Happy

ma, da, ok...
mislim podosta lici, osim eto te razlike sto ovo sto ja radim se ide sto pre na susret sa andjelom,
pa, opet sto pre na ulazak te osobe u ego stanje deteta, u odnosu na andjela...
sa ociglednom zastitom i ZAMENAMA ULOGA... gde andjeo postaje NOVI OTAC...
DUHOVNI... i POKAZUJE SVOJIM PRIMEROM - kako to izgleda biti savsren otac:
pun ljubavi, vodi, ne namece, igra se, itd... zavisno od osobe do osobe, jer treba i OCISTITI NEKAKVU KARMU...
ali on je PRIMER - KOGA TREBA SLEDITI... i nacin na koji on to radi, jer on POKAZUJE...
KAKO TO IZGLEDA - LICNIM PRIMEROM.
i, tu je RAZLIKA - izmedju fizickog, karmickog oca i DUHOVNOG, SAVRSENOG OCA.
i, kroz taj odnos osoba postaje SAVRSENO DETE, jer ima savrsenog oca.
a, postajuci savrseno dete i sledeci PRIMER SVOG SAVRSENOG DUHOVNOG OCA, kao i na fizickom planu,
NAUCI SE da bude i savrseni roditelj, otac ili majka...
a, usput i savrsena odrasla osoba.
sve uloge, sva ego stanja... a, pored toga i savrseni ljubavnik / ljubavnica...
poslovni partner, prijatelj,....

jer ima KOGA DA SLEDI... SA LICNIM PRIMEROM.

dakle, pisem samo tu razliku koju ja vidim, shodno tvojoj zelji za uporedjivanjem, hahaha...
ali, smatram da je to dosta slicno, sto radis, osim tih navedenih simbola, drveta, viseg ja...
koja, po meni, nisu potrebna.
ako razumes reci koje ti neko prenosi, telepatski ili srpski... nema potrebe za simbolima, kad je sve jasno.
mislim barem...
kao inspiracija za tebe, mozda, da probas.
ali, mozda i treba i malo vremena i vise iskustva, ili sigurice.
....

e, ajd sad nam napisi - KAKO SE IZLECITI OD PROBLEMA:

1. straha od MANIPULACIJE UMA
2. NE - PRIHVATANJA... TUDJEG NAMETANJA, hahaha
t.j. branjenja se od tudjeg nametanja

3. POSTAVLJANJA DRUGIMA GOMILU OGLEDALA, sa svih strana, da se osoba SAMO OGLEDA... i da zaboravi da izadje iz SAMOOGLEDANJA, hahaha

pozdrav

p.s. ovo nema, mozda, toliko veze sa RA8...
ali ima veze sa kidnaperima, hahaha
tudje dece, aha aha

da pisemo nesto konkretnije i za dobrobit dosta citalaca,
ako hoces, naravno

Laughing

Poslednji izmenio alex radovic dana 09 Apr, 2010 22:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 09 Apr, 2010 22:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

p.s. zaboravio sam da napomenem jednu izuzetno bitnu stvar, duhovnu, za koju mnogi duhovni tragaoci, mislim da ne znaju:

RAZDVAJANJE I - SPAJANJE...

ponavljam da NEKO TO I - PRIMETI, KAO IZUZETNO BITNO.

A, EVO DUHOVNE realizacije... I KAO TEORIJA I KAO LICNO ISKUSTVO I
PRAKSA:

NAJVECA LJUBAV SE DOZIVI U - SPAJANJU, PA - RAZDVAJANJU...!!!

dakle ne u potpunom spajanju, kao sto vecina ljudi misli.
nego tek kada bude i AKO bude
POTPUNI SPAJANJE...
pa, tek AKO BUDE, posle tog potpunog spajanja i
RAZDVAJANJE.

onda je zatvoren CEO KRUG, i to se zove

LJUBAV U ODVOJENOSTI...

i mnogo je veca, ta ljubav, nego u spojenosti.

tako kazu autoriteti, a takva su i moja licna iskustva.
doduse, trebalo mi je najmanje 5 -6 puta dubokih intimnih i svakojakih spajanja, sa zenskim osobama mislim, kao najveca ljubav u musko - zenskim odnosima...
pa da to prvo prihvatim, i shvatim i - dozivim.
uvek je bilo kao ono: a sta je moglo bolje da se uradi, ili sra je ko pogresio, ili kriv, ili
kazna ili, lalala...
dok nisam dosao do tenutka ZAHVALNOSTI stoto jeste bas tako i tek onda shvatio i doziveo ljubav - do kraja.
i, nosim ih, sa sobom.
i, mogu da dajem i drugima.

SPAJANJE... I RAZDVAJANJE...
I, tako... jedan po jedan stepenik...
kvantno

Thinking2

Welcome4

Partysmiley
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 09 Apr, 2010 23:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Alex:
Namaste, RA8

RA, NamastI, zlato medeno. Smile Ili ako ti se ne da samo navlazi... Laughing

Laka noc. Doso ja tek da vidim sta ima, pre spavanja, pa eto, cekam nesto vlazno u snovima.... Laughing
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 00:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::
Citat:
Alex:
Namaste, RA8

RA, NamastI, zlato medeno. Smile Ili ako ti se ne da samo navlazi... Laughing

Laka noc. Doso ja tek da vidim sta ima, pre spavanja, pa eto, cekam nesto vlazno u snovima.... Laughing

Jadna tvoja majka,sigurno mora da pere posteljinu svako vece Laughing
Almi ti si virtuelni "Ludi Milojko" xixixi Very Happy
Aj ziv i zdrav ti meni bio!!!

poz!
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 10:53 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E pa varas se prijatelju. Very Happy Ne radim ono nikad u sobi. A ves/posteljinu perem sam.

Ziv i zdrav bio i ti! Cool
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 18:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ovde pisemo o regresijama, secanjima iz detinjstva, da bi smo pronasli:

ZABRANE,
NAREDBE,
i PROGRAME,

koje smo dobili i prihvatili,
kao i da vidimo nacine za oslobadjanje od istih.
dakle - DOZVOLE.

a, ujedno i inspiracije. lepa secanja.

pozdrav

Laughing

p.s. ali, sve je ok, necete biti banirani, jer imate dozvolu
samo da dokazete punoletstvo, hahaha
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 10 Apr, 2010 21:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nema problema. Smile Ok, sorry za malo spama i sale. Nasa draga RA je aromaterapeutica, sve ce ona da nas
NamastI etericnim uljem. Laughing
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 11:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::
ovde pisemo o regresijama, secanjima iz detinjstva, da bi smo pronasli:

ZABRANE,
NAREDBE,
i PROGRAME,

koje smo dobili i prihvatili,
kao i da vidimo nacine za oslobadjanje od istih.
dakle - DOZVOLE.

a, ujedno i inspiracije. lepa secanja.

pozdrav

Laughing

SECANJE

1.KAJSIJA I MI

Odmah do naseg dvorista bio je vocnjak .Lepo uredjen ,ogradjen visokom tarabom sa svih strana i velikom kapijom ,koja je bila stalno zatvorena ,zakljucana katancem .
Vlasnik je bio bracni par ,bez dece ,koji je stanovao u kuci odmah iza vocnjaka.
U vocnjaku je rasla ,pored ostalog voca ,jedna jako lepa kajsija i to uz samu ogradu .Jedna velika grana je skoro lezala na krovu nase ize,niske zgradice ,u kojoj je bilo ognjiste i gde se mesio i pekao hleb.Kajsija je radjala ,krupne i lepe plodove i deo plodova je preko kosog krova padao i u nase dvoriste.Nama je bilo dozvoljeno da mozemo da uzmemo samo plodove koji su pali a da nikako ne smemo da diramo nista sa grana a nedaj Boze da udjemo u vocnjak .Ali deca ko deca .Da se nebi dirala grana na nasem krovu ,moja braca su otkovala ,sa donje strane jedu tarabu i kroz otvor ulazili u vocnjak i za sve nas donosili kajsije .Ja sam bila jako plasljiva i uvek me je hvatao uzasan strah da ne naidje vlasnik ili nas otac .Moj najmladji brat je bio najhrabriji a imao je onda oko 10 godina ,ja 5.Ostala braca,malo starija , su vodili racuna da neko ne naidje .
Ali desilo se .Naisao je vlasnik a brat na vrh stabla .Mi smo svi bili uzanuti .Nije imao vremena da pobegne ,zaglavio se izmedju taraba .Vriska dece je i nase roditelje uplasila .Ja sam videla samo gvozdenu vilu koju je drzao nas komsija i kako se zabada u tarabe i mog oca kako vadi svoje zaglavljeno dete .A onda je pukao yestok zamar
i jos jedan ......Ja nisam dobila batine a bilo mi je draze da jesam.Samo beskrajna tuga i suze.

2.JA KASNIJE ,KAO MALO STARIJA
Nikada nisam smela da se usudim da bilo sta tudje uzmem ,cak ni voce .
Kod nas se ne smatra kradjom ako se u polju ili bilo gde ubere po koja vocka ,sljiva ,kruska ,orah.Na putu od kuce do skole ,bilo je dosta voca pored puta .Nikada nisam smela ni sa zemlje da pokupim voce.

3.JA ODRASLA
Na nasem malom placu van grada , prvo smo posadili KAJSIJU .I to pored puta ,da svako ,ko god prodje moze da ubere .To je sada jako lepo drvo i ima iste ,ukusne ,plodove kao i ono iz mog detinjstva.
A nasoj deci smo vrlo rano poceli da dajemo dzeparac ,da ne bi pali u iskusnje da nesto uzmu iz samoposluge ...
Ja i dalje ,nista tudje ne uzimam ,preslo mi u naviku . Smile

Pozdrav ,
Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 11:57 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sara, Bravo4 Bravo!
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 16:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sara, Bravo4 Bravo!

naravno, Sarin text je za svaku pohvalu.

mislio sam Almi da i sam probas da napises neko secanje iz svog detinjstva,

neku zabranu, naredbu... mozda cak i kaznu... u vezi sa ocem.
mozda to secanje moze da pomogne nesto kod samospoznaje, ili spoznaje programa koji imas, ako se ne ljutis kada mozes i smes da se setis toga.
jer, videces da mnoge stvari, tvoje poimanje boga, na primer, kao i neke druge stvari imaju veoma veze sa uputstvima od oca. Ili majke.

ona neka pitanja koja sam napisao su izuzetno bitna za OTKRIVANJE PROGRAMA, i mnogo bitnija nego filozofiranje kako programi nisu dobri, ili osude, ili trazenje krivca,
ili plivanje u magli i nepozntom.
vrlo lako mogu da otlriju i igrice, i ko ima kakvu ukogu u nasem zivotu, i zasto nam se nesto svidja a drugo ne svidja...
i, mnogo, mnogo toga...
da upoznamo sami sebe i svoje matrix - programe.

recimo i po pitanju MOCI ... Marije Magdalene... i zasto je kurva, pardon, slobodna i sposobna zenska a NEVERNA tako privlacna za tebe.
sta je tu privlacno ako nije I MOC NAREDJIVANJA, koju ces da slusas kao poslusan sluga, rob... i kako je to uzbudljivo, sexsualno...
i, zasto si se pobunio, protiv cega...
i, u osnovi i PROTIV KOGA - STVARNO...???

koje reci TACNO... su te dovele do nje?
od koga izrecene?
kakav je njen odnos prema muskarcima?
kakva je simbolika= kamenovanja?
sta je - karma, uzrok, a sta karma - posledica - zelje za kamenovanjem?
itd...
da li primecujes neku vezu sa tvojim zivotom, programom>?

ono ostalo, pitanja su za sve citaoce.

da li jos neko primecuje duboke veze sa svojim karakterom, programom, ili ja pisem izmisljene gluposti, iz svoje glave? t.j. iz knjiga psihologije.

koliko nekoga interesuje ZAISTA da sazna svoj program?

i, sta radi da bi to saznao?

i, naravno, kako se OSLOBODITI, zaista... a ne spekulisati i igrati se dalje
JA SAM OK, A TI NISI OK...
ili jesi i ti ok, ALI - SAMO AKO...

( pod USLOVOM)... nekim.
i, POD KOJIM - USLOVOM...???
Ovo je objasnjenje da bi svako razumeo).

dakle, nevezano samo za tebe Almi.

PITAM SE - KOLIKO LJUDI OVO STVARNO INTERESUJE?

i, STA je toliko interesantnije, u zivotu... za pisanje, citanje, razmisljanje...???
mislim, naravno, za one koji sebe smatraju 18+ godina...
duhovne zrelosti.

Laughing
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 18:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Izvini Alexe, ali ja onu tvoju poruku nisam skapirao.

Znaci tek sad sam shvatio, onu poruku gde si rekao o - zabranama, naredbama i programima.

Sorry al tako je cesto ne kapiram tvoju poentu.

A ovu drugu, kapiram jednim delom, mada opet, ako mozes budi konkretniji.

Marija Magdalena koja, mislis Tetra?

Nije mi do analize sebe sada, (ja inace analiziram sebe, al ne pisem o tome mnogo).

Citat:
recimo i po pitanju MOCI ... Marije Magdalene... i zasto je kurva, pardon, slobodna i sposobna zenska a
NEVERNA tako privlacna za tebe.

Marija Magdalena ILI/I Tetra mi nije privlacna.

Privlacne zene su one od kojih mogu ocekivati nesto. Recimo sexualne igre. Ili filozofiranje, npr voli da mudruje
ANALIZIRA i pametuje - da analizira do srzi - sto vise to bolje.

Ne znam sta si ovde naglasio NEVERNOST. Niti zasto si naglasio MOC.

Niti zasto si skrenuo paznju na Mariju Magdalenu.

Bolje da si me pitao "Almsivi zasto ti je RA8 zanimljiva?" Odgovor bi bio zato sto je RA8 tolerantna dama,
new agerka koja voli da filozofira, i ne uvredi se nego normalno primi sexualne komplimente od mene.

Protiv koga sam se pobunio? Tetre? To sam sve objasnio vec.

Karma, kamen, ITD, odgovor je prost. Ja sam tolerantan, podnosim svasta. Neki drugi nisu tolerantni i ne podnose svasta.

Imam engrame iz proslosti kao i svaki drugi to je jasno.

Ako ocekujes da opisem neki svoj engram iz proslosti, ok. Ali to sam vec napisao jednom.

Moj otac je bio generalno los otac. Nije nas decu tukao mnogo fizicki ali recima nas je svaki dan tukao.

Uglavnom, kad smo kao deca nesto zabrljali, on se naljutio i poceo je da nam drzi svoja predavanja,
bla bla bla bla, itd itd bla bla bla, jako glupe stvari je pricao npr celih pola sata, i mi kao deca za to vreme
dok je on pricao gluposti morali smo cutati i sedeti i slusati njegove price.

Razumes, morali smo sedeti i cutati i slusati njegove price. Kad god smo pokusali nesto reci on se samo
jos vise naljutio i situacija se pogorsala. Jer dok je otac bio ljud, njegov analiticki um je bio jako iskljucen
a reaktivnim umom je sve radio. Sta god analiticki smo ga probali ispraviti, nije prihvatio nego reagova
samo reaktivnih umom.

Dakle to se desilo minimum 500 puta da je otac tako bio ljut i ja i braca smo morali da ga slusamo. Znaci 500 lockova*
lock je kao mali engram.

I sad, posto imam te engrame i lockove u sebi. I kad mi neki Tetra pocne tako pricati da sam ja glup i programiran
i zabranjuje mi da se izrazavam meni se tad NARAVNO restimulise (ukljuci) citav lanac engrama/lockova i ja se
pocinjem osecati kao u situaciji da me otac maltretira recima.

Ali ja sada nisam tako mali i da bih to morao podnositi, pa sam se usprotivio na neki nacin.

Na srecu moje reagovanje je bilo i uvek je analiticki, logicno i racionalno.

Ja ne lupam kao drugi npr kad im se aktivira engram/lock da pocnu prositapti uvrede/ruzne reci.

Dakle ja sam se jos poneo kao dzentlmen.

Video sam, sa bratovog naloga na Superzoni sta su pisali nakon sto sam banvan. Grese, i Tetra i Ganima grese.
Na zalost Ganima se pravi jos i luda. (napisala je asHtar, a zna da sam joj na pp rekao da nije SH nego AStar)

New World Order, il ukratko NWO.

Sajentologija ne podrzava NWO. Niti Galakticka Patrola (koju vodi ASTAR).

Tetra je zbog neznjanja o ovim grupama rekao da ove grupe podrzavaju NWO, i da on nece takvo nesto na svom forumu.
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 20:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Izvini Alexe, ali ja onu tvoju poruku nisam skapirao.

Znaci tek sad sam shvatio, onu poruku gde si rekao o - zabranama, naredbama i programima.

pa, nije bitno kada...
bitno je da vidis da jesi iskapirao.

Citat:

Sorry al tako je cesto ne kapiram tvoju poentu.

to je ok. nekada se obracam sirem krugu ljudi, ili nekome konkretno...
a onda taj razume - jasno... ako je iskren i otvoren, kao ti, aha aha aha

Marija Magdalena koja, mislis Tetra?

pa, vidis da znas

Citat:

Nije mi do analize sebe sada, (ja inace analiziram sebe, al ne pisem o tome mnogo).

Citat:
recimo i po pitanju MOCI ... Marije Magdalene... i zasto je kurva, pardon, slobodna i sposobna zenska a
NEVERNA tako privlacna za tebe.

Marija Magdalena ILI/I Tetra mi nije privlacna.

mozda vise ne... mada do pre mesec dva... hmmmm???

Citat:

Privlacne zene su one od kojih mogu ocekivati nesto. Recimo sexualne igre. Ili filozofiranje, npr voli da mudruje
ANALIZIRA i pametuje - da analizira do srzi - sto vise to bolje.

a, recimo sexsualne iigre odbijanja, kaznajavanja po guzi, malo sado mazo, kritike?

Citat:

Ne znam sta si ovde naglasio NEVERNOST. Niti zasto si naglasio MOC.

jer od neverne zene mozes da OCEKUJES nesto. Koja nema ZASTITU, t.j.
SVE - SAMA.
aod VERNE zene mozda i mozes da ocekujes ali ZNAS i sta je REALNOST, da dobijes,
i nema RAZOCARENJA.
MOC je pitanje JACINE, INTENZITETA - (ZASTITE), hahaha

pitanje: KOLIKO BI VOLEO sexsualne igrice SA LUTKOM...???
NE prica, ne mrda se, NIJE ZIVA...
samo, MOZDA slusa, cuje... ali NE REAGUJE NIKAKO.
Citat:

Bolje da si me pitao "Almsivi zasto ti je RA8 zanimljiva?" Odgovor bi bio zato sto je RA8 tolerantna dama,
new agerka koja voli da filozofira, i ne uvredi se nego normalno primi sexualne komplimente od mene.

ok, ali prvo je poceo daje muva moj andjeo, za mene, hahaha
mislis akoje on pitao direktno da bude alexova ljubavnica, da znaci da je NEVERNA, hahaha???
( ne znam ni ja sve odgovore, hahaha... jer neka pitanja i nisu za mene, ili za tebe, pa se ne zabrinjavaj ako obojica ne razumemo sve)
Citat:

Protiv koga sam se pobunio? Tetre? To sam sve objasnio vec.

Magdalena je ZAMENA...
NIJE ORIGINAL, hahaha

Citat:

Karma, kamen, ITD, odgovor je prost. Ja sam tolerantan, podnosim svasta. Neki drugi nisu tolerantni i ne podnose svasta.

Imam engrame iz proslosti kao i svaki drugi to je jasno.

ok... ali pitanje je glasilo drugacije - koja je SIMBOLIKA... kamenovanja...
a ne ti... ili ja... ili bilo ko...
znaci STA PREDSTAVLJA - UOPSTE?
Citat:

Moj otac je bio generalno los otac. Nije nas decu tukao mnogo fizicki ali recima nas je svaki dan tukao.

Uglavnom, kad smo kao deca nesto zabrljali, on se naljutio i poceo je da nam drzi svoja predavanja,
bla bla bla bla, itd itd bla bla bla,

Nisi primetio rec - TACNO... KOJE RECI...???
blablabla... ima simboliku i to je ok, za reci GLUPOSTI... ali - KOJE RECI - TACNO,
jer u tome je poenta PROGRAMA.
BLAblabla jeste SAMO DEO PROGRAMA, FOLDER za - GLUPOSTI.
ALI - KOJE, TACNO?
reci, RECENICE JE IZGOVARAO najcesce, jer jedino onda znas i detalje programa i kako da nadjesRAZRESENJA -
DOZVOLE.

prva DOZVOLA KOJU TI JA DAJEM, a razumeces KAD TAD...
je
DA MOZES I SMES DA BUDES - GLUP...!!!

Ostale detalje NE ZNAM.

Citat:

jako glupe stvari je pricao npr celih pola sata, i mi kao deca za to vreme
dok je on pricao gluposti morali smo
cutati
i sedeti
i slusati
njegove price.

ok, ovo je vec detaljnije, ali treba se setiti TACNO RECI:
MORAS DA CUTIS, ili - umukni... ili zacepi vilicu... ili...
a sve su to slicne, a opet razlicite stvari, kao novi folderi...

.........
znaci ja dajem nova odobrenja:

MOZES ZADOVOLJNO I SRESNO DA CUTIS, DA SLUSAS I DA SEDIS.
i da te neopterecje kada NEKO GLASNO PRICA GLUPOSTI.

Citat:

Razumes, morali smo sedeti i cutati i slusati njegove price. Kad god smo pokusali nesto reci on se samo
jos vise naljutio i situacija se pogorsala.

ok, opet pitanje KOJE JE RECI - TACNO... KORISTIO...???
samo ljutilo i pogorsanje nista ne govori o PROGRAMU, MATRIXU,
ali
TACNE RECI- GOVORE - TACNO i detaljno, kakav je program.

[/quote]
Jer dok je otac bio ljud,
[/quote]
mislis ljut... ili lud, hahaha
Citat:

njegov analiticki um je bio jako iskljucen
a reaktivnim umom je sve radio. Sta god analiticki smo ga probali ispraviti, nije prihvatio nego reagova
samo reaktivnih umom.

ne znam ti ja ove engrame... simbole i koji um...
RAZUMEM RECI = KONKRETNE...
osim toga ovo je NJEGOV PROBLEM, cime je razmisljao, a ne tvoj, hahaha
Citat:

I sad, posto imam te engrame i lockove u sebi. I kad mi neki Tetra pocne tako pricati da sam ja glup i programiran
i zabranjuje mi da se izrazavam meni se tad NARAVNO restimulise (ukljuci) citav lanac engrama/lockova i ja se
pocinjem osecati kao u situaciji da me otac maltretira recima.

pa, naravno... ali SADA ZNAS i KOJA JE PRAVA ADRESA, sta je ORIGINAL, a sta ili ko je
KOPIJA, ZAMENA.
i - KOME SE OBRACAS???
kopiji ili originalu...???

Citat:

Ali ja sada nisam tako mali i da bih to morao podnositi, pa sam se usprotivio na neki nacin.

ok, odlicno. ALI - KOME SI SE USPROTIVIO:
kopiji ili originalu?
Citat:

Na srecu moje reagovanje je bilo i uvek je analiticki, logicno i racionalno.

pa, pohvalio sam te, hahaha... dobro si uradio...
samo moze malo i bolje, hahaha...
sa PRAVOM ADRESOM.
Citat:

Ja ne lupam kao drugi npr kad im se aktivira engram/lock da pocnu prositapti uvrede/ruzne reci.

da, ali od sadaMOZES I SMES I TO, hahaha

Citat:

Dakle ja sam se jos poneo kao dzentlmen.

KONACNO - TACNA REC...
a ne uopstena.
kao DZENTLMEN... + POZITIVA.
e, sada, ja bezobrazan, ne zameri mi...
ali
OD KOGA SI DOBIO TU TACNU REC...???
( DOBRO JE PONETI SE KAO DZENTLMEN)
Citat:

Video sam, sa bratovog naloga na Superzoni sta su pisali nakon sto sam banvan. Grese, i Tetra i Ganima grese.
Na zalost Ganima se pravi jos i luda. (napisala je asHtar, a zna da sam joj na pp rekao da nije SH nego AStar)

A, CIJI JE TO PROBLEM...???
tvoj ili njihov?

i, gde je OVDE, sada, tvoj dzentlmen?
i, kakve ovo ima veze sa KAMENOVANJEM?

Citat:

New World Order, il ukratko NWO.

Sajentologija ne podrzava NWO. Niti Galakticka Patrola (koju vodi ASTAR).

Tetra je zbog neznjanja o ovim grupama rekao da ove grupe podrzavaju NWO, i da on nece takvo nesto na svom forumu.

NADAM SE DA TI JE BILO ZABAVNO ovo moje pojasnjenje,a mozda i korisno, kao sto obicno biva.
i, na kraju, malo dublje:
da li zamisljas Boga, ako bi, u kojem slucaju bio OSOBA, kao nekoga koga
MORAMO
SLUSATI
SEDETI
i CUTATI
bez pogovora...???

jer, AKO ZUCNEMO, mrdnemo se, ODBIJEMO poslusnost,
onda se Bog strasno naljuti i bude JOS GORE...???

da li se ovakva definicijA boga UKLAPA... U
TOLERANTNOST,
LJUBAV
ZASTITU...???

ILI bi bog MOZDA mogao da bude dragi prijatelj, ali malo stariji?

pozdrav

Laughing
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 20:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex, preduga ti je poruka da bih sad odgovarao. Smile Ajd nekad sledeci put kad svratim na forum odgovoricu. Cool

Uzivaj, slobodno muvaj RA8, taman je ona za tebe. Smile A meni je prepusti samo na par minuta radi inspiracije.
Ja nju znam od pre, sa drugih foruma, pa zato tako smelo pisem kad je ona u pitanju, zlatna medena plavusa. Laughing

Srce si! Pozdrav
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 11 Apr, 2010 21:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex, preduga ti je poruka da bih sad odgovarao. Smile Ajd nekad sledeci put kad svratim na forum odgovoricu. Cool

Uzivaj, slobodno muvaj RA8, taman je ona za tebe. Smile A meni je prepusti samo na par minuta radi inspiracije.
Ja nju znam od pre, sa drugih foruma, pa zato tako smelo pisem kad je ona u pitanju, zlatna medena plavusa. Laughing

Srce si! Pozdrav

ma, ok...
bitno, iz ove poruke, i uopste, je da se setis KLJUCNIH RECI, RECENICA...
koje je otac izgovorio kad je bio ljut.
nema tu nikakvih simbola, nego srpske recenice, cak, verovatno i GLASNO izgovorene.

naravno uz moguci problem - da ga NISI VISE SLUSAO, jer je govorio
blablabla... ( NEBITNO STA)

ALI, dok sa ga slusao, ka manji... setices se...

a, za RA8...
ok, sto se znate,

ali - BUDI...
DZENTLMEN, hahaha

( ovo je vec BLAGA naredba), a treba reci -

MOZES DA BUDES...
I PREMA NJOJ - DZENTLMEN.

( vidis da se malo uplasila i povukla)

Laughing
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 20 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30322 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90613 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42472 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35404 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42830 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11303 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25665 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)