REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 29 Jul, 2010 19:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Alex ,za komentar!

Pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 02 Avg, 2010 01:08 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ehehehej... ovde niko nista ne pise... neki ce da imaju vise poena od mene... i da odu u interkontinentalni, galakticki... kup.
oook...

samo da se ZAHVALIM... VEOMA... nasoj dragoj prijateljici sa sajta MEDUZI... koja je doputovala iz dalekog Tibeta, zvanog Makedonija, i provela tri cela dana kod mene na seansama regresoterapije...
naravno,na kraju sam je vratio na Tibet... kod Rimpo Chea... a, usput smo prosli... svasta kojesta...
i, msm... jedno od meni najdrazih stvari - Meduza je dobila i svog Andjela, ali i - krila Andjeoska...
i sada je... i ubuduce - Andjeo Meduza. Wink
tek toliko da se zna.
a, usput, sta je sve bila... i realizovala se... videcemo...
nije sve bas za svakoga... da se napise... barem do 2012... hahaha.
osim da je dematerijalizovala... reptila... koji joj je cucao iza ledja... kao kontrolor
znaci, definitivno... decko, taj... je otisao... u svetlost.
o ostalom, mozda, samo ukratko... naknadno
pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Dejjan

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 02 Avg, 2010 16:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sve mi se čini da si taj dečko bio...ti Twisted Evil
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 02 Avg, 2010 20:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dejjan ::

ma, naravno da sam ja najveci kontrolor i manipulator, na ovim galaktickim mini prostorima, hahaha...
pa se podelim, pa ulazim i izlazim...
ko da je to neka mudrost?
ali, da ti kazem, kad vec znas sve ove cake sa regresoterapijom, to smo, Taj on, decko- svi mi... kao i sve drugo...
samo nekada u razlicitim vremenima, a nekada mozda i razdeljeni, pa i vise toga - odjednom.
Eto i ona je imala ta iskustva i da se podeli i da bude i reptil i krokodil i zmija i slon i crna pantera i lav i zaba, da juri antilopu i igra se, gleda svet infra crvenim zmijskim ocima, da bude i ajkula, delfin, kit... zlatni delfin... da ga golica nogicama po stomaku,
pa malo i orao, Sunce... vanzemaljka, koja vozi vasionski brod... malo i utopljenica iz nekog proslog zivota, njihajuci se na talasima dok olupina broda lezi na dnu... pa kroz vreme... unazan ili u buducnost... i kao gnjurac koji otkriva tu istu olupinu broda sa koga je potonula nekada... o zurkama podvodnim da ne pricam, jer ona je,ipak - Meduza...
iako bas sam zaboravio, ai ona... ocigledno, da bude bas i meduza... iako je imala slicna iskustva u kosmosu, gledajuci nasu galaksiju... izvan... iz mehurica koji pluta... sa jednom realizacijom i velikog i potpuno praznog nista ...
ali i sa Budim, Shivom, Krishnom, Isusom na krstu... itd, itd...
ne znam ni da popisem sve... ali znas i sam da smo sve to samo mi... svi...
cak me je i pitala - da li da udje i bude bas TAJ reptil, ali je prvo bila zenski reptil... a onaj TAJ se vec transformisao u svetlost, pa nisam hteo da se zadrzavamo...
sve samo zavisi kako se ko cega seti, ili dozivi, realizuje... kao prosirenje svesti... iskustva...
ulaska i izlaska... iz odredjenih formi,iskustava... oblika... i raznih identifikacija... spoznajuci da nismo samo to...
nego mozemo sve, kao sto to radimo odavno...
ali neki su bas u velikom strahu... programirani... da ne probaju ni da izadju... iz svoje kuce, sobe, fotelje, tela...
radi kao neke - sigurice...
ehhhh... sta da ti kazem, kad ti to znas...
a znas i mene... ko sam... i ko sve mogu da budem...
po zelji... ili potrebi...
...
ali posto si postavio pitanje kao zezanje, onda cu ti odgovoriti da ne znam zasto tebe reptilsko pitanje bas toliko privlaci...
od svih ovih nevdenih... mogucih... ja... ili ti...???
sram te bilo, hahaha...
salim se... vidis, moraces da dodjes na seansu,pa da i tebe uvedem u telo reptila... nista strasno,
ali onda ces da budes i mali Buda... ili jos kojesta... pa posle radi sta hoces.
nemoj si se stiso, ko da je strasno biti reptil... pa tebi zabranjeno.
a - privlacno... kao i sve sto je zabranjeno>>>???
sta misis, zasto mi andjeli imamo krila - pozadi>>>???
na ledjima.
mozes cak i racio da koristis, i logiku... pa ces znati... Wink
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 02 Avg, 2010 21:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

p.s.
ono sto bih istakao kao meni interesantno, mislim mozda i prvi put da mi se to desilo... je opis susreta Meduze sa Krishnom.
Prvo se poklonila, pa se Krishna podelio na musko i zensko... i onda je dosla ta zenska polovina Krishne i poljubila je u celo...
kao majka...
dakle, prvi put sam doziveo da je Krishna - kao duhovna majka, nekoj osobi...
i, interesantno je da se, odmah posle toga, pojavila slika Isusa... na krstu...
i da je presla u tu dimenziju, realizaciju... i bila i u telu Isusa, na zlatnom krstu... sa opisima osecanja i u fizickom telu.
podigla se, na seansi, sa kreveta, i stajala uspravno, podupiruci zid, rasirenih ruku...opisujuci osecanja bockanja na glavi
od venca eksera ili cega vec... kao i probadanje u rukama... itd...
ali, ovo sa Krishnom kao majkom... meni je prvi put... jer, Krishna je najcesce ili ljubavnik,ili nekako kao otac,
nekada, cesto, i kao dete... ili prijatelj... ili sluga.
dakle, svasta od Njega... i nje, hahaha...
Laughing

ps. ja nisam nista kriv.. i nisam ja nijedno od nevedenih osoba bio, tada... samo posmatrac
pitajte njih... ako ne verujete
a - i snimljeno je... pa ako bude Meduza saglasna, da se isece i pusti snimak,imam dokaze
ostali su - saglasni, hahaha
( nisam ih ni pitao, sram me bilo)
 Nazad na vrh »
Dejjan

Poruka Poslao: 02 Avg, 2010 22:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::

...
ali posto si postavio pitanje kao zezanje, onda cu ti odgovoriti da ne znam zasto tebe reptilsko pitanje bas toliko privlaci...
sram te bilo, hahaha...
salim se... vidis, moraces da dodjes na seansu,pa da i tebe uvedem u telo reptila... nista strasno,
ali onda ces da budes i mali Buda... ili jos kojesta... pa posle radi sta hoces.
na ledjima.

Ko kaže da je bilo zezanje Laughing
Ok, ti mene uvedi u telo Reptila,a ja ću u tvoje telo da uvedem Reptila,to jest njihovog kontrolora.........dečka Laughing
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 03 Avg, 2010 01:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
sram te bilo, hahaha...
na ledjima.

Ko kaže da je bilo zezanje Laughing
Ok, ti mene uvedi u telo Reptila,a ja ću u tvoje telo da uvedem Reptila,to jest njihovog kontrolora.........dečka Laughing

brate DEJJO,
pa, posle toliko opisa seansi... zar jos nisam napisao da je to = ISTO>>>???
telo kao telo... dusa kao dusa...
DA li ja ulazim u telo reptila... ili on u mene... sve je isto, osim - polaska,t.j. ko ide ka kome...\nekada, jednostavno, reptili... ili neki drugi = nece da saradjuju... i slusaju.. pa moramo sami... jedino to je razlka... okamene se, protivni... i kazu - njet...

mada,moze da ostane, ono sto ti mislis, i malo foliranja, kao deo zabave, zavodjenje... znas ono... kada nisi bas potpun...
pa hoces malo da se igras - da obidjes jos jedan krug... zbog... da neko ne pomisli da si laka zenska.. ili laki man...
ali, pazi... ovo naravno nije za tebe, niti za svakoga,jer mora, zaista, jaka = zastita.... nije zezanje, lepo pises...
znaci -predan - do kraja... ali samo sa zastitom, inakce ne vredi,ne vazi se... da se neko ne zablesavi.

ali -ovo se ne racuna... ako hoces ozbiljno da radis. na sebi... i prosirivanju - sebe.
i - oslobadjanju od zavisnosti - bilo straha od reptila,kontrolora uma, demona... kojih god, svejedno, moras da se suocis sa njima, lice u lice... i nemas problem - sta god da ti urade... jer ostajes - ZIV...!!! VECNO... I OSLOBODJEN.
ako hoces ozbiljno iskustvo, onda se ozbiljno i - do kraja i - predas... i, jopet ostanes i ziv i prav...
kako bi inace doziveo i iskustvo jednog Dejjana>>>???
znaci = sve je ok... nemoj da panicis... hahaha...
poenta je u zasiti i - oslobadjanju, to znam da razumes... kao i u ulasku i izlasku...
i nekim malo raznim iskustvima - kao biti pecaros, gnjurac, plivac, ili... sta god... nesto sto je tebi jako vazno.
i odozgo... ali i odozdo...
reci mi - da li si se ikada osecao kao kontrolor, manipulator uma... i sta i kako si uzivao, u tome>>>???
da razmenimo iskustva... za opstu dobrobit... korist.
ja - jesam... i ovako i onako, znaci - obe strane... ali napisacu kako je sa jedne, a kako sa druge...
ima razlike
ali,prvo treba to doziveti... i sa jedne, ali i sa druge strane... onda znas - celinu, zar ne>>>???
ili mislis da ne treba dirati, nista... samo bezi - sto dalje?
imam utisak da tako mislis, ali... mozda gresim... varam se... izmanipulisan...
reci mi - istinu

Shocked
 Nazad na vrh »
Dejjan

Poruka Poslao: 03 Avg, 2010 16:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

pa hoces malo da se igras - da obidjes jos jedan krug... zbog... da neko ne pomisli da si laka zenska.. ili laki man...
ali, pazi... ovo naravno nije za tebe, niti za svakoga,jer mora, zaista, jaka = zastita.... nije zezanje, lepo pises...
znaci -predan - do kraja... ali samo sa zastitom, inakce ne vredi,ne vazi se... da se neko ne zablesavi.

Kad imaš prirodnu zaštitu netreba ti nijedna druga.
Samo je važno da nezabadaš svuda nos,jer ti onda nikakva zaštita neće pomoći.
Ima lepa izreka : Ako se sam nečuvaš neće te ni Bog sačuvati.

reci mi - da li si se ikada osecao kao kontrolor, manipulator uma... i sta i kako si uzivao, u tome>>>???
da razmenimo iskustva... za opstu dobrobit... korist.

Po rečima drugih,bio,i to malo žešći Very Happy
Sada se ta energija vuče,ništa manje intenzivna,ali se zbog izrazite dobroćudnosti malenkosti,to jest subjekta o kome pričamo,vrlo retko ispoljava kao negativnost Razz
Subjekat ponekad oseća ushićenost zbog dejstva iste,ponekad perveznu samozadovoljnost,ali ga brzo tresne otrežnjujući Saturn da mu pokaže i ukaže koliki je jedan običan crv. Smile
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 03 Avg, 2010 16:54 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

dobar ti avatar crvitju Razz
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 03 Avg, 2010 19:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

danas u 15:32 h je izvrsena prva laserska operacija oba oka putem regresoterapije... i preko interneta...
sa osobom udaljenom oko 300 km.

Verovatno da nije prva u svetu koja je uradjena regresoterapijom, dakle uz pomoc andjela i na suptilnijim nivoima,
verovatno da nije prva ni koja se radila preko interneta,
ali je prva koju sam ja uradio.
naravno,malo teze ce biti nekima to da razumeju, ali svejedno, sta je - tu je.
Teorijsko znanje postoji, odavno, bilo je samo pitanje vremena kada ce se ovakve operacije raditi i prakticno.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000037322340&v=app_2392950137#!/video/video.php?v=147772995233944

Laughing
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 03 Avg, 2010 20:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

KAKVA VEST !
Cestitamo !
Koju dijagnozu je imala pacijentkinja ?Sta ste operisali ?
Oftamologija me posebno interesuje .

Pozdrav !

Very Happy
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 04 Avg, 2010 01:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Sara ::
KAKVA VEST !
Cestitamo !
Koju dijagnozu je imala pacijentkinja ?Sta ste operisali ?
Oftamologija me posebno interesuje .

Pozdrav !

Very Happy

Draga Sara,
zhavaljujem ti se na cestitkama, koje cu preneti svim akterima, naravno najvise osobi koja se podvrgla operaciji, za njeno poverenje i meni i svom Andjelu... kao i svim andjelima koji su ucestvovvali, najvise njenom i mom Andjelu, kao i Bogu, naravno.
Upravo sam se cuo sa njom, i postoperaciona faza ide kako bi trebalo...iako se ja ne razumem skoro nista u ove operacije,
a pogotovo u oftalmologiju... ja sam samo bio nekakav, ko bajagi, vodic... i zapisivac, snimatelj...
kao mali istrazivac... i posmatrac.
Ono sto sam ja razumeo iz razgovora, koji je snimljen i postavljen kao seansa na Fejsbook,
je da se radi o operaciji spaljivanja laserom, roznjaca na oba oka sa ciljem da se popravi vid, t.j. dioptrije,
sa 3,5 i 1,75... na, kako sam sada informisan, na nekih o,25, ali u plusu, sto ce reci da ce, vremenom, da se isceli potpuno.
Ovo se ocekuje u roku od 5 dana...
trenutno nasa prijateljica moze normalno da gleda svojim ocima, skinula je povez, iako joj jos uvek smeta jako svetlo,
ima povremeno bolove u glavi za koje joj je i receno da ce biti... jos dan - dva... ali u manjem obimu...
inace, ona mi se i javila zbog bolova u glavi, koje je imala...dobila... boraveci u jednoj Banji... zbog neravnoteze energija i uticaja vibracija od ljudi koji se tamo lece... tih depresivno - tuznih...bolesnih...
pa nije ni bila dogovorena operacija... ali, dok smo resavali taj problem oko ravnoteze tih energija i bolova u glavi, i njihovih prijekcija i na potiljak i na oci... dosli smo, eto, do toga da.... provodeci je kroz drugu Banju, Onaj Spa centar za lecenje o kojem sam vec pisao, na astralnom nivou, sa tri magicne vode...
uradimo i odmah i operaciju oba oka.
toliko za sada.
hvala na podrsci,
pozdrav

Laughing
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 17 Okt, 2010 16:27 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zahvaljujem se svima koji citaju moje postove, posebno ove teme, i kako vidim po reakcijama na raznim stranama, interesovanje i inspiracije – postoje, kod prilicnog broja ljudi.
Iako sam sebe banovao sa foruma na mesec dana, zbog nekih tendencija koje nisu na mojim frekvencijama, zbog gore navedenog cu nastaviti, barem pisanje na nekim podforumima. Vidim da ima koristi.
U medjuvremenu sam procitao desetak knjiga i radio, naravno, razne realizacije.
Ovde cu napomenuti nekoliko knjiga koje sam procitao i sa malim zaostatkom u razvoju, hahaha… a koje jasno opisuju mnoge stvari koje i ja pisem. I I radim. Objasnjavaju spoznaje i iskustva koja su mnogima nova, mnogima nerazumljiva, a mnogima i – neprihvatljiva. Ali samo onima sa krutim stavovima i ubedjenjima.
Radi se o nekoliko knjiga. Koje ce neko, verovatno, da postavi i kao posebne podforume, jer to zasluzuju, mnogo vise od mnogih drugih. To su knjige:
RAZGOVOR S BOGOM – 1, 2 i 3,
Kao i KOD KUCE S BOGOM, autora Nila ili Neala Donalda Wols – a
Takodje knjiga: NEMA VREMENA ZA KARMU – ROBEY PAXTON,
I za neverovati, meni, ali i knjiga : REKONEKCIJA – ERIHA PERLA.
Ove knjige toplo preporucujem radi prosirivanja vidika i spoznaja. Mogu se skinuti u pdf – u sa: www.baneprevoz.com/e-knjige
Ili …

Ujedno hteo bih da dam neka svoja objasnjenja o ovim knjigama, kao i vezu sa mojim radovima, kako bi bilo lakse razumeti – sve ZAJEDNO. Iako postoje i poprilicne razlike, cak i protivurecnosti, ono sto sve ovo povezuje je neko znanje i iskustvo koje je, naravno, zajednicko u razlicitosti.
Knjige i spoznaje nisu bas jednostavne za pojedniacna razumevanja, pogotovo za ljude koji imaju samo jedan pogled na svet i koga se jako cvrsto = drze. i mnogi bi mogli da budu cak i zbunjeni, ili da traze greske, osudjuju, ktitikuju, itd… sto je sasvim ok za neciji nivo svesti i spoznaja.
Ovde cu pokusati da olaksam citanje tih knjiga, razumevanje, kao i povezivanje sa mojim pisanijama i iskustvima.

Zamislimo da sviramo klavir. Jedna ruka svira nesto, a druga ruka svira nesto sasvim drugo. Tipke su razlicite. Jedna ide do krajnosti tastature sa leve strane i svira od krajnje dubokih tonova, a druga ide do druge krajnosti i svira tonove do najvisih frekvencija.
Svaka svira svoju POJEDINACNU svirku.
Onda zamislimo osobu koja to svira. Glavom i bradom, ili srcem i dusom, svejedno.
Ona usaglasava levu i desnu ruku tako da obe POJEDINACNO daju i nesto sto se zove ZAJEDNICKI – ZVUK. SA – ZVUCJE. To je nekakva kompozicija.
Isto je i kada bi posmatrali MIKROSVET, SAMO JEDNE SAKE. Pet prstiju takodje mogu da sviraju i svaki pojednicno to i rade, ali nekada se desava i da dva ili vise prstiju iste sake u ISTOM TRENUTKU VREMENA sviraju, t.j. pritiskaju tipke.
I tu postoji RAZLIKA izmedju sviranja dva tona sa dva prsta u isto vreme i u redosledu vremena, jedno za drugim. Sve su to neverovatne i moguce – KOMBINACIJE. Jednog mikrosveta jedne sake, drugog mikrosveta druge sake, i onda jednog MAKROSVETA, CELINE, onoga sto obe sake odsviraju. I tu postoje razlicite mogucnosti OPAZANJA, FOKUSIRANJA, PERCEPSIJE, ISKUSTVA, SVESTI:

Sa jedne strane mi mozemo da se fokusiramo i dozivimo iskustvo SVAKOG POJEDINOG TONA koji je odsviran, a sa druge strane, opet kao druga krajnost, mozemo da cujemo i CELINU, ZAJEDNICKI ZVUK, SAZVUCJE svih tonova u JEDNOM TRENUTKU. A ono sto mogu samo iskusni muzicari je da mogu da cuju
SVE
ZAJEDNO I POJEDINACNO, U ISTO VREME…!!!
Znaci i da cuju CELINU KOMPOZICIJE, SAZVUCJE SVEGA, ALI I DA CUJU I OSETE I SVAKI OD POJEDINACNIH TONOVA, I TO U ISTO VREME.
Mozda deluje neverovatno, ali to je ono o cemu se prica i u ovim knjigama i u alexovim regresoterapijama i u zivotu, naravno.
Svesnost lepeze skale, mogucnosti, iskustava i realizacija koje su POJEDINACNE, kao mikrosvemiri, i svesnost jedne GRUPE mikrosvetova, koja moze da bude i MAKROSVET, za tu grupu, a onda i svesnost jos veceg makrosveta, povezivanje GRUPA U CELINU… i naravano, osim svih pojedniacnih svesti i iskustava i SVA GRUPNA SVEST, SVAKE ODREDJENE GRUPE, KAO I CELINE GRUPA.
Zvuci komplikovano, zar ne?

Mnogo je lakse, dakako, tipkati SAMO JEDNIM PRSTOM, samo jedne ruke, i cuti samo jedan jedini ton u jednom trenutku vremena.
Da li vam je ovo – poznato?
Da neki ljudi do beskonacnosti PONAVLJAJU… RAZRED, hahaha… mislim JEDNU ISTU PRICU… jedan isti text, jedan isti stav, ubedjenje, NOTU… pogovoto je to vidljivo u RAZDVAJANJIMA, KRITIKAMA, OSUDAMA, NALAZENJU GRESAKA KOD ONIH TAMO… DRUGIH…. TEORIJA ZAVERA NA SVIM NIVOIMA…???
( ALI … TI SI – TAKAV… ONI SU – TAKVI… NISAM – JA, NIKAKO, hahaha)

Ali, kao sto znamo, neki se ne zadovoljavaju time. Hoce malo vise, da kuckaju, ili sviraju, BAREM SA DVA PRSTA.

Ovo su te price, o ljudima koji to zele, da iskuse, i spoznaju, kako je to.
A za to je potrebna neverovatna stvar: SVEST o postojanju DVA RAZLICITA PRSTA, DVA RAZLICITA POGLEDA NA SVET, DVA RAZLICITA STANOVISTA. U ISTO VREME.
Za pocetak je sasvim dovoljno i da to bude i u razlicito vreme. Jedan za drugim, Kontinuirano.

Zato se nemojte ljutiti ako ne mozete da cujete u sto vreme i visoko C i nisko D…ili ne razumete jedno od ta dva… ili cak i vise. A jos manje ima smisla to = osudjivati, ili traziti greske. Stvar je samo u tome da mi to ne mozemo bas sve, mozda i necemo, ili nemamo ta iskustva, te spoznaje. Nemamo dovoljno veliku glavu da to razumemo ili dovoljno velike usi da to sve cujemo. Ili dovoljno veliko srce da to osetimo.
I – sta onda? Pa onda ili radimo na sebi, da te velicine i iskustva dozivimo, PROSIRIMO SVOJE VIDIKE I SVOJU – SVEST, ili ne idemo na koncerte i ne slusamo tudja iskustva. I prodajemo – svoja, ogranicena. Za novac ili za energiju, hranu, tapsanje po ramenu, samopotvrdjivanje svojih stavova i ubedjenja – svejedno. Jer ostajemo unutar bureta.

Dakle, kao sto muzicar moze da PODELI SVOJU SVEST na odredjene DELOVE… sake,… i noge, da ne zaboravim… kao i te delove na sitnije delove – prste… i da svaki deo radi SVESNO svoju sluzbu ili posao, na dijametralno raznim stranama univerzuma klavijature,
tako postoji i centralni duh, ili svest, koji objedinjuje, prirodno, sve pojedinacne svesti u JEDNU CELINU. Dakle jasno je da se duh i svest MOZE I PODELITI, i to i tako da LEVA SAKA NEMA POJMA… a NI SVEST O DESNOJ SACI, KAO NI O – CELINI, jer je potpuno posvecena samo svom poslu…
Ali centralna svest je svesna svega… i kao celine delova i kao svest pojedinacnih svesti, delova … kao i delova delova, t.j. prstiju, svakog pojednog.

To su i PUTOVANJA SVESTI, od ZAJEDNICKE, KOLEKTIVNE, UNIVERZALNE, DO GRUPNIH, PA JOS DALJE – DO POJEDINACNIH.
Ali, jasno je, da svaki pocetak trazi – VEZBU. Samo svest o pojednacnom jednom svakom od prstiju. I to ide – jedan po jedan, mislim. Pa tek onda jedna grupa., saka, pa tek onda druga… itd… dok se ne dodje i do = kompozicije. VELIKE SLIKE.

A kompozicije su nam, umnogome, VEC DATE. Od VELIKIH ili malih – kompozitora. PROGRAMERA, hahaha…
Naravno da mi mozemo i ODMAH da stvaramo SVOJE NEVIDJENE I NECUVENE, U SVETU POTPUNO NOVE – KOMPOZICIJE. I to je deo NASEG IZBORA, slobodne volje. To je ono sto rade mnogi istrazivaci… pogotovo recimo, u dzezu.
Ali, note i prva slova, prvi dodiri prstima i kako se to CUJE ipak treba – nauciti.

i da POD – SETIM sta radi regresoterapija, Alexova, jer drugi rade drugacije: PODSECA nas na sve ovo sto sam pisao, sto pisu ove i druge knjige… na to KO SMO MI… I = STA RADIMO. Da li smo mi SAMO - prst, saka, ili – CELINA?
I, kada, u kom slucaju, slucajevima smo samo saka… samo jedan prst… i da to mozemo da budemo, ako hocemo, da prste i saku – koristimo, a kada smo sve zajedno. I KAKO SE KRECEMO, t.j. kako se NASA SVEST KRECE, OD OPSTEG, KOLEKTIVNOG – DO POJEDINACNOG… I NAZAD… ukrug, spiralama, pravim linjama…
Povezujuci RAZLICITOSTI U CELINU… i stvarajuci predivne, harmonicne kompozicije.
Dakle ono sto su mnogu culi – regresija u prosli zivot, kao secanje na PROSLI TRENUTAK VREMENA, ili SECANJE IZ DETINJSTVA, ili secanje iz natalnog perioda, prenatalnog, izmedju zivora, secanje NA PROSLI PRVI ALI I POSLEDNJI = ZIVOT, sa koje god strane da UPOREDJUJEMO… ZNACI I PRVA INKARNACIJA, A ONDA I … NA TRENUTAK VECNOSTI KAO DELA BOGA… ili KOD BOGA, sa zabavama plesa sa bogom i RAZMENAMA CISTE BOZANSKE – LJUBAVI.

A ko ovo ne zna… onda procita knjige… seanse… i proba.
PROBA.
DA – ISKUSI.
Jednostavno i lako. Vracanjem, secanjem, do IZVORA i do KOLEKTIVNE SVESTI… I KOLEKTIVNOG – ISKUSTVA, i POVEZIVANJEM, PONOVO, SA NJIM.

Ja to radim sa povezivanjem sa NAD DUSOM, U SRCU…
Ili sa Bozanstvima koja su I IZVAN MENE, ALI I U MENI… isto kao i Nad dusa.

Dakle NE SAMO IZVAN MENE, negde na nebesima…
I NE SAMO – U MENI… izvan svih drugih i svega drugog,nego U ISTO VREME I SPOLJA I IZNUTRA. ZAJEDNO. POVEZANO.
Kao i sa povezivanjem delova tela u skladnu svirku, kompoziciju.

Ovo je spoznaja… o iskustvu treba detaljnije pisati… ali i licno iskusiti, PROBA - TI, KAO STO SAM NAPISAO… toga sto mnogi kazu: JA SAM – BOG. Ali ne samo kao celina, sama i jedina u svemiru, nego i kao DEO BOGA, koja je jos veca CELINA… SVIH POJEDINACNIH – NAS – BOGOVA. I – SA KOJIMA IMAMO – ODNOS. DVA BOGA. DVA – BOZANSTVA. U svim mogucim – varijantama, frekvencijama.
Kao i sazvucje VISE BOGOVA, pojedinacnih, u novu kompoziciju.

I, na kraju – sta sa onim Bozanstvima koja ne veruju u to? Koja su skroz zaboravila to, koja to ne zele ni da cuju, ne mogu, ne smeju, koja se bune, protive, bore, BRANE, traze greske, OSUDJUJU, pa cak, i KAZNJAVAJU… svirajuci najdublje tonove i stalno ponavljajuci samo jednu notu, SAMO JEDAN ZVUK?
Pa, nista, takvi imaju opet neke svoje manje grupe, ODVOJENE OD DRUGIH, i sve vise se odvajaju isticuci SAMO SVOJU NOTU, SAMO SVOJU – ISTINU, samo svoje ubedjenje… da na kraju, ostaju ili SAMI… ili skoro sami… kako bi SAMI mogli da cuju SEBE, ( ahhhh… kako je to lepo i KORISNO – POCUTI SAMOG SEBE, KAO NEKO DRUGI… ali ZA TO SE TREBA – RAZDVOJIT, OD SVOJIH UBEDJENJA…_)
i cuju samo taj jedan jedini ton. A dokle ce… ne znamo.
Verovatno… dok ne umru. Napuste grubo telo, svoj um, misli, stavove, ubedjenja… i opet dodju do CELINE. Ionda, PRIRODNO, SEBE – REINKARNIRAJU… u neku drugu NOTU, OPET SAMO JEDNU, ali sa skroz druge strane SKALE…
JER – PRIRODU… I CELINU… NIKO NE MOZE DA – PREVARI…!!!
Barem ne za dugo vreme. Ali, dakako, MOZE SEBE, da VARA. Neko vreme.

Iiiii???
ZIVOT ide dalje… i svako se ZABAVLJA na svoj nacin.
RAZDVAJANJEM… ili SPAJANJEM… ili
I – RAZDVAJANJEM I SPAJANJEM, U ISTO VREME.
Ili barem u toku dana, ili jednog zivota jednog tela.

a mi nastavljamo ove nase zabave, prosirenja.
Svesti, spoznaja, iskustava.

I, da se vratim na razlicitost navedenih knjiga: kao sto se kaze u NEMA VREMENA ZA KARMU, mis mo uzeli ucesca u zivotnoj skoli koja ima odredjene nivoe i svesti i spoznaja i LEKCIJA. RAZLICITIH – RAZREDA. NIVOA.
Sa druge KRAJNOSTI, RAZGOVORI S BOGOM i KOD KUCE S BOGOM govore da NISMO U SKOLI… jer se u skolu ide ako hoces nesto da se naucis. A mi sve vec ZNAMO, potrebno je jedino da se – PODSETIMO, SETIMO.
TO RADI REGRESOTERAPIJA, nadam se i ova moja pisanija. DA nismo UVEK I SAMO U SKOLI. ZNAMO SVE, samo smo nesto ZABORAVILI. I TO SE – PODSECAMO.
Tp je ono pitanje koje sam vec opisao iz svojih regresoterapija, kada sam dosao prvi put, do Krishne. Ubedjen da je On duhovni ucitelj svih ucitelja. I kada sam, zeljan znanja, ga ponizno upitao: Jel mogu da te pitam neka pitanja? Nasta me je on ZABEZEKNUO svojim odgovorom: NISMO SADA U SKOLI…!!!
DA LI BI HTEO DA BUDES MOJA – LJUBAVNICA>>>???
To je pitanje za sve vas: DA LI ZELITE SVE DA – ZNATE… ILI HOCETE DA BUDETE – LJUBAVNICA>>>???
A ovo vazi i za muskarce, hahaha…
Pitanje je izgleda veoma aktuelno, i u vezi i sa pitanjima homosexualaca, koje vidim da i na ovom forumu se veoma kritikuju… bez imalo razumevanja – CELINE. I – SMISLA, VISEG.
A ono sto sve ovo POVEZUJE JE: mozemo da se zabavljamo, i ako UDJEMO u JEDNO TELO, JEDAN = PRST… JEDAN RAZRED, I iskusimo jednu odredjenu frekvenciju LJUBAVI… ali mozemo lako i da IZADJEMO IZ TOGA… I UDJEMO U DRUGI PRST, DRUGI RAZRED… ZA SAMO POLA MINUTA… I ISKUSIMO – DRUGU REALNOST. Pa onda i trecu… pa onda opet POVEZEMO U CELINU… itd…
Beskonacne ZABAVE I ISKUSTVA… BESKONACNE KOMPOZICIJE.
LJUBAVI. I JEDINSTVA.

i jos nesto, a sta kaze Erih Perl u REKONEKCIJI, kada sam ga vec pomenuo i preporucio:
SVE OVO – ISTO. Samo sa jedinom razlikom, on te spoznaje opisuje sa stanovista BEZLICNOG IZVORA, t.j. IZVORA koji se zove CEO UNIVERZUM, kao CELINE.
Ne pominje neka Bozanstva, osim onoga da smo mi POJEDINACNO SVI – BOGOVI.
I DA SMO SVI – POVEZANI.
Moje pisanije i spoznaja i ISKUSTVA govore da je sve to ISTINA. Ali da su i drugi stavovi, uverenja, iskustva, takodje – ISTINA. I oni, kao sto navodim, o Bozanstvima LICNOSTIMA, i IZVAN UNIVERZUMA, MULTIVERZUMA, I UNUTAR MIKRO CELIJE, NAJMANJE CESTICE. To je Nad dusa, i ostali DRUGARI, PRIJATELJI.
Meni je ovako jos ZABAVNIJE, SA NJIMA. A sve ostalo je – ISTO.
A VI = KAKO VISE VOLITE.

puno pozdrava svim mojim citaocima, i nadam se da su, sada, neke stvari, mnoge, mnogo i jasnije, i inspirativnije. Celina i razumevanja celina ima na svim nivoima. I sa svih strana.

A oni koji nisu izdrzali ovako veliki post ili sviraju samo jednim prstom, ili su veliki kompozitori.
 Nazad na vrh »
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 17 Okt, 2010 17:34 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleks,
poštovanje.Zaista ne poznajem tvoj rad, ali ovako sročeno nikako ti neće pomoći.
Možda onima koji te zaista poznaju ,verovatno DA, meni ne.
Moraćeš da uvedeš jedan red , pogotovo što kao uvod u tvoj rad savetuješ da se ljudi koriste literaturom drugih ljudi .Spomenuo si više istina, pa bih volela da te pitam-ako svako ima svoju istinu-čemu onda regresija?I još nešto, nije u pitanju kritika već NEJASNOĆA,vidim da forsiraš hinduizam , pa kako se to slaže sa tvojim stavom da je sve istina???
Mislim takođe da potencijalni klijent treba da poznaje svog regreoterapeuta sa njegove profesionalne strane, pa stoga ne bi bilo loše da ovde napišeš tvoju radnu biografiju,jer na taj način stičeš poverenje klijenta.Ovako nemaju ljudi vremena da iščitaju sve tvoje postove.
I još da dodam - koristiš se delfinskom energijom koja je poznata po tome da briše programe.To bezlično o čemu ti pričaš je polje haosa iz kojeg je nastala forma.
Daj molim te objasni ljudima neke termine koje koristiš.Posle čitanja tvojih postova osećam se kao da sam zaboravila i ono što sam već znala.Eto , molim te.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 17 Okt, 2010 18:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga kosmicka bebo.’Mislio sam da sam bio jasan barem u nekim stvarima:
1. ovde sam pomenuo nekih 6 knjiga koje su jako teske za razumevanje normalnim ljudima, sa jako puno krupnih i bombastickih informacija, koje sadrze neke jako korisne ideje, spoznaje, cak i iskustva. To je i moja preporuka da se PRO = STUDIRA cak, ne samo procita. Tih 6 knjiga.
2. Moj tekst je pokusaj da objasnim slicnosti ovih knjiga, iako postoje dijametralne RAZLIKE, cak i NEJASNOCE KOD SAMIH AUTORA, KOJE ONI I ISTICU. SAMI, DA NE RAZUMEJU… NESTO.KAPIRAS – ONI NE RAZUMEJU, A PISU I objasnjavaju DA NE MORA SVE NI DA SE RAZUME I DA SE TOGA TREBA – MANUTI. TOGA STO SE NE RAZUME, JER ZNACI I DA, TADA, NI NE TREBA DA SE RAZUME. BAS TAKO. I jos i da je BAS TAKO – SAVRSENO. DA LI JE OVO SADA – JASNO?
3. KAO I SHVATANJE – DA NE MORAMO SVE DA ZNAMO niti sve da razumemo, sto je vec i deo cele ove price, ali KADA SE OVE KNJIGE PROCITAJU. ZNACI ZA ONE KOJI SU OVO VEC CITALI, ILI koji ce hteti, sa MOJOM INICIJACIJOM, KAKO GOD DA TO ZVUCI, da je procitaju. Neki su to vec uradili i kada su naknadno citali – skoro sve su razumeli.
4. Dakle ne radi se o uvodu u moj rad, jer to nikome ne treba, posle toliko postova i direktnih primera sa seansi. A ako je nekome bas to potrebno, taj mi se obrati – licno.
5. Radi se uvodu u citanje i razumevanje navedenih knjiga, a opet za onu grupu citalaca koji me vec poznaju i poznaju moj rad.
6. Za one koji su novi, shvatices, morace malo bolje da se upoznaju – ili sami, citajuci postove, AKO IH TO INSPIRISE, ako ih ne inspirise nece ni citati, niti ih, znaci, ineteresuje moj rad. Na sta bi licilo da svaki post pocinjem svojom biografijom, ili hiljadaa seansi koje i sluze bas zato kao primeri za neke spoznaje. Mislis samo ukratko, u par recenica, samo tebi?
7. Mozda, verovatno, ovo nece pomoci meni, ili tebi… svejedno. Sta da se radi?
8. Da pokusam da ti odgovorim na nekoliko pitanja: AKO SVAKO IMA SVOJU ISTINU – CEMU REGRESIJA? = da bi mogao da ima i drugaciju istinu. Da bi mogao da posmatra jednu stvar sa vise mesta, gledista… da bi mogao da svira sa vise prstiju… ruku… da bi razumeo drugu stranu, prihvatio, VOLEO. Onu koju je zaboravio, ili koju osudjuje, kritikuje. Sa kojom je RAZDVOJEN, PODELJEN… Itd, itd… ima mnogo jos toga vise nego sto je napisano, cak iovako neshvatljivo…
9. Ja forsiram SVOJE ZABAVE, sa svojim dragim Bozanstvima, a medju njima je i HRIST, ali ne onakav kakvog ga zamisljaju Hriscani… iako kod mene dolaze, naravno, najvise bas ljudi sa Hriscanskom orijentacijom… meni je svejedno ko je u kakvom fazonu. Ali navescu i seanse sa druzenjem sa Hristom, pa ce onda mnogi kvazi ili pravi Hriscani da skoce na noge lagane… zbog osuda. Jer je, naravno, po njihovom ubedjenu NEMOGUCE PRICATI SA HRISTOM, A JOS NEMOGUCIJE kao najjeres je i BITI HRIST, UCI U NJEGA ILI ON U TEBE, kao drugi povratak Hrista, koga oni ocekuju na drugi nacin.
10. Nemoguce je to za neke i da dozvole a kamoli da poveruju. Cekaju SPOLJA.
11. Sta je, po tebi – hinduizam? I da li je moje potenciranje bas – H – IND – uizma, s one strane reke IND… u Indiji… ili nesto drugo?
12. . slaze se… svakako… OVO SVE… sa svim i svacim. Ne slaze se samo sa onim sto je RAZDVOJENO. Za onoga KO = razdvaja. Ja ne.
13. ovo ne pisem zbog potencijalnog klijenta, imam ih dovoljno, ne stizem, cak nekada radim i po 12 sati seanse – dnevno, od kada radim preko neta. Nekada i dve u isto vreme. Ovo su textovi radi navedenih knjiga i prosirenja spoznaja. Znas ja nisam nekim ljudima uspeo da objasnim a kako je uopste moguce raditi seanse preko neta i samo chatovanjem? Kako neko moze da kucka a da uejdno bude tamo negde, u transu, hahaha… cak su mnogi drugi regresoterapeuti ocenili to kao ili nemoguce ili sarlatanstvo. Da li je? Procitaj neke seanse samo chatovanjem i probaj da ih dozivis, pa onda i analiziraj svaku rec, svaki simbol… pa procitaj dva puta, aha… ako hoces da imas sposnaje i na visim nivoima… ali to trazi OKRETANJE PREMA, a ne OD…
14. ZNAM DOVOLJNO LJUDI KOJI SU ISCITALI SVE MOJE POSTOVE, I MOJU KNJIGU… ITD… i ja citam STALNO, necije tudje radove, istrazivanja, usavrsavanja, jer MENE TO BAS – ZANIMA.
15. KOME JE POZNATA DELFINSKA ENERGIJA… I od koga je tebi ona poznata takvom kako navodis? Ona ti daje PROGRAM – DELFINA, a kakva je, to treba da iskusis, pa da znas, osetis.
16. I, to je SAMO JEDNA REALIZACIJA, SAMO JEDNO ISKUSTVO. Posle 10 minuta si kit, mozda majmun, ovca, zmija, orao, ajkula, lav, crna pamtera, srna, leptiric, svoja majka, otac, dete, poslovni partner, vanzemaljac, pa onda i Bozanstvo, Buda, Hrist… pa tako, po zelji, da ima RAZNA ISKUSTVA I RAZNE POGLEDE NA ISTE STVARI, kao i SPOZNAJU DA SI SVE ZAJEDNO, ili… bilo sta STO POVEZUJE SVE NJIH, A NE SAMO – KOSMICKA BEBA…
17. To sto se osecas kao da si zaboravila nesto sto si vec znala je SUPEEJ…!!!
Jer da je bila pravo znanje ne bi ga zaboravila…. Salim se. A mozda je i ISTINA.
Moja istina je da je i to SAMO JEDNO STANJE, koje je IZUZETNO – KORISNO: da bi osetila da I DALJE – POSTOJIS, cak i bez svih znanja, da si i dalje IN… i dalje POTPUNO ZIVA… MOZDA CAK I PROSVETLJENA, U STANJU SAMOSPOZNATE – DUSE. I SA CISTOM, NEUSKOVLJENOM, LJUBAVI.
18. BUDI SRECNA I RADOSNA. Jer to je PRAVO ZNANJE.
19. Sve ostalo su samo varijante, ili programi… da se provede neko vreme. U ZABAVAMA, IAKO NEKI SAMI SVOJOM ODLUKOM – BIRAJU – PATNJU.
20. JER… PA ONI, ZA BOGA… ZNAJU … ISTINU… KAO TAKVU.
21. PATNJE MENI, PATNJA, ONDA, MORA… I DRUGIMA. CAK I – NA SILU.
22. ZATO POSTOJI – PROMENA, KAO ZAKON PRIRODE. Drugacije istine.
23. Ali, svakako, napisi pitanje/ pitanja koje te najvise zanima/ ju.
24. I, ne zabrinjavaj se, hahaha
25. Ako te zanima nesto, pitaj ili – I - STUDIRAJ.
26. POZDRAV
Smile
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 27 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 31273 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 99925 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44294 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37342 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 44489 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 12313 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26885 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)