REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 20 Okt, 2010 18:42 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Што се тиче поновног рађања још за живота.
Не може се Човек родити у Духу а да није умро телу.
Дакле не ,умро телом већ умро телу.
Умрети телу Значи искоренити телесне жеље и прохтеве и препустити Духу да се стара о томе.
Научници су научили биљке да свирају, тако што су их спојили на уређај који детектује њихове емоције и преводи их у звук.Када Биљка повеже да су њене емоције извор звука,она почиње да се поиграва емоцијама стварајући на тај начин музику.
Поента је да не треба да се бринемо о материјалном већ да као Биљке увидимо на који начин наш дух реагује на наше мисли и емоције.
И да почнемо да стварамо музику нашег живота.

Rale, slazem se sa tobom, iako si mi ljuti neprijatelj i protivnik, hahaha... salim se
ovo za biljke koje sviraju si me zadivio. nisam cuo za to. Inspirise me, i vec vidim to kao nasu buducnost.
Zaista. Ocekujem da se uskoro naprave takvi MP3 plejeri koji ce biti masovno proizvodjeni, za male pare kupljeni, pa da mozemo svi da sviramo. Ja cu prvi da kupim taj novi pronalazak, jer me zaista zaima, visestruko.
A najvise jer imam bangave prste pa nisam bas neki muzicar. t.j. nikakav.
a ideja je super. naucicemo sa da vidimo svoje misli i svoja osecanja, pa tako i mnogo lakse da ih usmeravamo u zaista zeljenom smeru i na najlepsi moguci nacin.
I ti ces imati zasluga za ovu masovnu upotrebu.
pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 20 Okt, 2010 19:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

za sve zainteresovane za istrazivanja u regresoterapiji. izasla je nova knjiga Michaela Newtona,
pisca Putovanja dusa i Sudbina duse, sa nazivom:

Michael Newton - Secanja na zivot posle zivota

ili je samo za mene nova, jer sam u zakasnjenju.
nisam je jos procitao, danas sam je tek dobio.

pozdrav
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 20 Okt, 2010 19:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Можда би могло и тако,али то није та музика на коју сам мислио.
Идеја је да наше мисли и осећања кроје нашу судбину или будућност.Па би смо посматрајући везу између наших осећања и онога што наш дух ради научили како да управљамо својим животом.
Видим да иако ми изгледа да имам утицај на оно шта ми се догађа,то ипак није тако.
Већ Дух,једно од наша три божанска лица,управља догађајима и ситуациојама у нашем животу,на неки чудесан начин,ослањајући се на наше мисли и осећања.Па нама изгледа као да ми управљамо својим животом.
Кад би се ухватила та веза између мисли,осећања и живота.Где би нам био крај\'?
Постали би смо композитори музике нашег живота баш као што биљке раде али на једном много вишем нивоу.
Бити Бог је ништа друго до композитор музике свога живота.
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 20 Okt, 2010 21:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Можда би могло и тако,али то није та музика на коју сам мислио.
Идеја је да наше мисли и осећања кроје нашу судбину или будућност.Па би смо посматрајући везу између наших осећања и онога што наш дух ради научили како да управљамо својим животом.
Видим да иако ми изгледа да имам утицај на оно шта ми се догађа,то ипак није тако.
Већ Дух,једно од наша три божанска лица,управља догађајима и ситуациојама у нашем животу,на неки чудесан начин,ослањајући се на наше мисли и осећања.Па нама изгледа као да ми управљамо својим животом.
Кад би се ухватила та веза између мисли,осећања и живота.Где би нам био крај\\\'?
Постали би смо композитори музике нашег живота баш као што биљке раде али на једном много вишем нивоу.
Бити Бог је ништа друго до композитор музике свога живота.

ne znam na koju si ti muziku mislio... ili mislio da sam ja mislio...
ali to je upravo ono sto si ti ovde i napisao. Ja se sa tom idejom potpuno slazem. i na tu muzkiciu sam mislio, ja.
s tim sto se ne slazem samo u jednom: mi iovako sviramo tu muzikicu, samo je ne cujemo odmah...
ne vidimo svoje misli i emocije, nismo ih svesni... jer nama treba neko vreme DA DODJE DO - ODJEKA...
od necega, od nekoga... od nekog zida, ili sume... kao u planini, kad se razderes, pa cujes svoj glas kao odjek, posle nekog vremena.
samo, nas problem. t.j. nerazumevanje, je sto je na planini tiho, pa se ovaj zvuk cuje kao jasno ponavljanje.
u nprmalnim okolnostima, dok cujemo odjek... vec smo pustili nove zvukove, talase, misli, emocije...
a i odjek nam nije naznacen, pa svega toga nismo svesni... cak i kada se odrazi o vrati nam se.
jednostavno, ZABORAVILI SMO da smo to, te misli mi proizveli, sami... pa nam izgleda da su to ONI DRUGI - NAPRAVILI.
Zato se treba SETITI... da su to NASE MISLI, EMOCIJE... KOJE DOBIJAMO - NAZAD...
mozda, samo, kroz neko vreme, sa zakasnjenjem... nekog jednog zivota... ili dana... doba...
ovaj instrument bi bio idealan, jer onda bismo to culi ODMAH... i znali bismo STA PROIZVODIMO, STA STVARAMO...
i naravno, u skladu sa tim i sta nam se svidja a sta ne.
ali, bili bi smo SVESNIJI.
I kada bismo svirali sa nekima ZAJEDNO... GDE BI NAM BIO KRAJ, hahaha...
prosto kao - bend.
a onda, j.., opet bismo se razilazili, jer bi neko poceo
SVOJU SOLO KARIJERU, hahaha...
ali ostali ZAHVALNI... za provedeno vreme.
SPAJANJE I RAZDVAJANJE... NEVEZIVANJE I VEZIVANJE
zabave na kvadrat.
nego, vidim ja da cemo ponovo u skolicu. Na - muzicko.
sta mislis ti o tome?
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 21 Okt, 2010 01:43 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

malo price o tome - kako postati CVET, i jos malo
SUSRET SA VECEM MUDRACA, koji se opisuju kao neke cikice, veoma mudre, koji nam pomazu, obicno posle smrti, da pogledamo lepo ceo svoj zivot, u detalje i natenane... i vidimo sta smo sve radili bitno, sta smo bitno pri tom osecali, kako se realizovali, i kako delovali i na druge ljude... a pogotov kako smo ispunili neku svoju misiju, ili preuzeti zadatak, za taj zivot.
pa, NA ZDRAVLJE, hahaha...

[9/17/2010 10:33:03 PM] alex radovic: znas sve kako ide, radili smo vec, samo nastavljamo tamo gde smo stali… prvo sa andjelom… i kazes mi kad si sa njim… i onda dalje
[9/17/2010 10:33:39 PM] B.M.: andjeo… idemo… mada cujem sva vozila koja prolaze ,moram da zatvorim malo vrata
[9/17/2010 10:39:15 PM] alex radovic: mozes da se zagrlis sa njim, da te podigne malo… na vise frekvencije… i ispuni ljubavlju
[9/17/2010 10:40:53 PM] B.M.: prijatno mi je
[9/17/2010 10:41:07 PM] alex radovic: i da se opustis skroz na skroz
[9/17/2010 10:41:20 PM] B.M.: auh
[9/17/2010 10:41:33 PM] alex radovic: kao mala beba, skroz zasticena
[9/17/2010 10:42:35 PM] B.M.: pa skroz sam ,zakriljena krilima i tu mi je super
[9/17/2010 10:42:43 PM] alex radovic: ok… javi kad si napunjena, ispunjena, pa da idemo dalje
[9/17/2010 10:42:57 PM] B.M.: ok, moze
[9/17/2010 10:44:11 PM] alex radovic: pitaj ga jel je ok da idemo do VECA MUDRACA… TO IMA veze sa vaskrsenjem… znaci posle smrti kad se dolazi do
[9/17/2010 10:45:37 PM] B.M.: moze
[9/17/2010 10:45:37 PM] alex radovic: ok, sta kaze andjeo
[9/17/2010 10:45:49 PM] B.M.: moze… uz njega
[9/17/2010 10:45:58 PM] alex radovic: ajde onda da te on odvede a ti opisuj
[9/17/2010 10:46:05 PM] B.M.: i tebe
[9/17/2010 10:46:07 PM] alex radovic: sve redom sto vidis… osecas… dozivljavas
[9/17/2010 10:46:21 PM] B.M.: moras i ti… tako mi je receno … i on… zbog mene… i sta sada
[9/17/2010 10:47:01 PM] alex radovic: pa pitaj andjela da te vodi i ti opisuj
[9/17/2010 10:48:27 PM] B.M.: idemo .malo se opet penjemo… andjeo me vodi ,bukvalno… za ruku .letimo ,zajedno i idemo visoko ,… a ja mislila nisko … Opet smo negde visoko… I opet sve promice ,poznato, kao pre… i sada smo opet negde na nekom proplanku ,… cini mi se… opet neko tlo… zeleno je sve… bas lepo… Postoj neka ograda… Sva je od nekog cveca… onako siroka… ima ulaz… ulaz je opet od cveca u vidu venca ,nekog iznad… otvorena su vrata… ali nisu bas siroka… Kao na nasim kucama . Sve je pod vedrim nebom… ja sada treba da tu udjem… andjeo kaze da tu treba da se sretnem sa nekim vaznim ljudima… zasto je to tako?
[9/17/2010 10:55:42 PM] B.M.: nije bitno… pa saznaces
[9/17/2010 10:56:02 PM] B.M.: idemo svi… unutra je opet sve zeleno i uredjeno… i nosimo im neku ljubav… Sada vidim da ima i neka zgrada… Andjeo je bas pored mene ,valjda zna… zasto ?… pa jos sam stvarno kao devojcica… ne bas tako mala… super,pa ja sam stvarno srecnica… pa uz tebe i Andjela sam… i nije me briga… sta god da je… ali opet sam nekako leprsava… e sada ,da vidimo sta vidimo… siroko je ovde bas ,onako… i ptice… i drvece… I nebo plavo iznad i oblajke… ovo je neko posebno mesto… cak i… samo je jako mirno… tisina… .:ili sam ja u miru pa m se samo tako cini ?… treba da odemo do nekih ividimo sta dalje… rekoh ,postoji neka ogromna zgrada u sredini ,okrugla… I ona je u staklu ili tako nesto… ovde je sve transparentno ,vidi se i od spolja… ono sto je Unutra… ali i ona je u nekom cvecu

[9/17/2010 11:07:33 PM] B.M.: i onda malo blejim okolo, kao ovcica, razgledam… ali ima ovo mesto poseban miris
[9/17/2010 11:08:18 PM] alex radovic: aha, kakav
[9/17/2010 11:08:45 PM] B.M.: mirise ,cini mi se ,al na bosiljak, malo… i neki jos jaci miris koji nekao umiruje… Majcina dusica ,da ,da… u nekim lejama ,i one su pune cveca… i drveca ima ,, ruza, trave i sitnig cveca… one se samo smese i kao da nas pozdravljaju
[9/17/2010 11:12:38 PM] alex radovic: mozes i da udjes u neki cvet, da ti budes taj cvet
[9/17/2010 11:12:45 PM] B.M.: nesto sapucu… da udjem
[9/17/2010 11:12:58 PM] alex radovic: da
[9/17/2010 11:13:29 PM] B.M.: malo teze… ali moze
[9/17/2010 11:13:34 PM] alex radovic: hahaha, pa moze… andjeo ce da te ugura ako treba
[9/17/2010 11:13:47 PM] B.M.: pa tesko… aha, znam… ali ja sam malo sada divlja ruza… ona ima najprivlacniji cvet i miris… I kao puzavica je… sada sam samo trn… Salim se… ulazim… I evo me… sada sam ruza… dizem se prema svetlu… I grlim se sa prvom do mene… Tako pravimoprolaz ,opet u vidu luka… Tu trba da prodje moj andjeo i ti… I ja se taok igram
[9/17/2010 11:17:57 PM] alex radovic: ja vas ljubim
[9/17/2010 11:18:11 PM] B.M.: I mi tebe… Osetices miris i videces lepotu, kada prodjes… HEJ gde smo mi ustvari ?… mi bacamo latice na vas i polen
[9/17/2010 11:19:19 PM] alex radovic: pa na nebu, hahaha
[9/17/2010 11:19:35 PM] B.M.: Pa na nebu ,vidim i ja… ali posli smo da vidimo neke ljude… moram da izajem i udjem u zgradu i sretnem se sa ti ljudima… Oni treba nesto da mi kaxu… sta ?… videcu… da li sam ja iza zivota sada?… To ja pitam tebe
[9/17/2010 11:21:45 PM] alex radovic: pa ne znam kako mislis iza zivota… izmedju zivota
[9/17/2010 11:21:57 PM] B.M.: sve je isto… da svejedno… Ulazimo u zgradu ,staklenu ,nekako… i ona je okrugla… I nasredini je veliki sto… i tu su neki ljudi ,ali to su andjeli
[9/17/2010 11:23:32 PM] alex radovic: aha, koliko ih je
[9/17/2010 11:23:37 PM] B.M.: nisu cicice… oni su jako zivahni ,pokretljivi ,nesto gledaju ,kao neke mape ili nesto tako… ima ih ,da brojim .6 oko stola… a oklo se krecu jos neki… sada me neko vodi do stola ,gde su oni… jedan je kao glavni… gleda me i smeje se… ja se pozdravljam i nosim nesto… normalno .lepo ,pa jak su prijatni… I nasmejani… i kazu m sta cu ,da nisam zalutala… andjeo se smeska… moj andjeo… ja im poklanjam onako na sto za sve njih sljive… Bas sam ih danas ubrala… i sada ih vidim ,nosim ,i stavljam na sto… Treba da pitam nesto potseca me andjeo… oni znaju… da trba da mi kazu Sada je ovo kao jako vazno… pa ja to tako ,dok stignem ja se i zaboravim gde sam posla… salim se… sta sada bese… i sta biva ,prilazi mi jedan bas lep andeo i vodi me do stola… I ja sam vec bila malo se makla… i kaze… da pogledam… sama… moj zivot ovaj sada ,do sada… DA GLEDAM… I vidim sebe… auh… u materici sam… u majci… ma ne salim se BRE ALEX… od pocetka… i lepo mi je… i ne zelim da se rodim… Ja bih da se vrati duhovnoj porodici… osecam jaku nelagodu ponekada u stomaku… Majka brine
[9/17/2010 11:48:26 PM] B.M.: znam… i htela bi da jesam i sramota je sto jesam
[9/17/2010 11:49:09 PM] B.M.: ovo je bas ludo nesto...
[9/17/2010 11:49:34 PM] B.M.: Jako jako brine… i ja sam uznemirena… ponekada… i sada ,ipak moram da se pojavim ,nekako… LAKO… lako prolazim kroz nesto ,malo bolno ali ne tako strasno… Prva trauma je tu… kazu mi oni ,tj jedan… od andjela… ja sam nezeljena beba… ne planirana beba… tako ispalo… a ja sam htela te roditelje… i ako idemo dalje… otuda toliki stid i strah od ovoga ovde… Ja sam donela odluku ali sam se i pokajala… i zato sam htela da se ponovo vratim .u xx… .godini… klinicka smrt… i opet sam se vratila… ja sam ,neki sitni andjelcic… sa posebnim zadatkom… E SADA NE SMEM DA SLUSAM… TO JA KAZEM TEBI… sve sam upropastila ,ja licno… imala sam predivan zadatak… ali nisam uspela da to uradim… ni do sada
[9/17/2010 11:58:22 PM] alex radovic: pa zato i radimo seanse i ovo, da to vidis i naucis se
[9/17/2010 11:58:30 PM] B.M.: Ok
[9/17/2010 11:58:37 PM] alex radovic: jos za zivota… i promenis nesto, ako hoces, naravno
[9/17/2010 11:59:01 PM] B.M.: moj zadatak je trebalo da bude
[9/17/2010 11:59:07 PM] B.M.: samo momenat…
[12:00:53 AM] B.M.: Ja sam trebala da se naucim i sebe i druge ljubavi i oprastanju… ljubavi u smislu pomoci drugima… i planeti

nastavak seanse je intimne, licne prirode... i ovo je sasvim dovoljno, kao inspiracija...
mogucnost...
za zivota videti Vece mudraca i pogledati svoj zivot, dosadasnji... kao i inspiracija za usavrsavanjem.

pozz
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 21 Okt, 2010 13:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Alex!

I ja sam procitala sve tri knjige RAZGOVOR S BOGOM i sada citam S BOGOM KOD KUCE.
Da sam znala da si napravio izvode , da se ne mucim i citam ih. Cool
Knjige su super .I ja ih toplo preporucujem onima, koje to interesuje .Odusevljena sam . Very Happy

Pozdrav love3
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 21 Okt, 2010 14:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Pozdrav Alex!

I ja sam procitala sve tri knjige RAZGOVOR S BOGOM i sada citam S BOGOM KOD KUCE.
Da sam znala da si napravio izvode , da se ne mucim i citam ih. Cool
Knjige su super .I ja ih toplo preporucujem onima, koje to interesuje .Odusevljena sam . Very Happy

Pozdrav love3

Draga Sara,
pa = gde si ti?
nema te vec neko vreme, a tvoja energija je jako pozitivna i inspirativna.
Drago mi je da si procitala ove knjige, pre mene... ja sam, izgleda u nekom zaostatku.
ali, svejedno, nikad nije kasno. stici cu te, hahaha...
nadam se da ces, posle citanja ovih knjiga, jos bolje da razumes i ono sto ja pisem, kazu ljudi - nejasno... kao i neke seansice.
da te - inspirisu. Spoznajno, barem.
pozdrav

Smile
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 21 Okt, 2010 21:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Pozdrav Alex!
Ne rekoh li da se druzim S BOGOM? Very Happy
A ti i da pozuris ,ne verujem da ces me stici . Smile
A ni seanse ti nisu bas toliko nerazumljive, kako nas sve vreme ubedjujes u to.

love3
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 21 Okt, 2010 22:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

hahaha... pa - super.
Imas dobro drustvo. Samo napred.
neki kazu, kao poslovica: S KIM SI - TAKAV SI.
pozdrav
Smile
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 22 Okt, 2010 01:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo jedne specijalne seanse za - kosmicku bebu.
Specijalne i extremne, koje vise necu da pustam, jer su jako visoke realizacije.
ULAZAK U SRCE

Vec sam opisao par slicnih iskustava, dve su postavljene kao videa na Yutoube/alex radovic
ali, evo za nju, posto ima veze sa nazivom, ali i kao inspiracija.
Doseci Nad dusu u svom srcu, znaci postici NAJVECE MISTICNE MOCI, smanjiti se i biti manji od najmanjeg - atoma.
S druge strane, mozda pustim i seansu - suprotnu = BITI VECI OD CELOG UNIVERZUMA, SA RAJEM I PAKLOM = ZAJEDNO.
OSIM DOSTIZANJA NAJVISIH MISTICNIH MOCI, KOJOJ TEZE MNOGI JOGINI, OVDE SE RADI I O vrhunskoj - ljubavi,
jer se doseze OSOBA, NAD DUSE, a za to je zxaista neophodna CISTA LJUBAV I POTPUNA - PREDAMOST.
Probajte i sami, mozda uspete.
Napominjem, citam, evo, vec tecu knjigu Michaela Newtona, sa hipnotickih regresija: Secanje na zivot posle zivota,
i nisam naisao jos ni na jednu regresiju koja je opisivala ovakav slucaj. Iako postoje razna znanja o postojanju Nad duse, i kao bezlicne, skupine dusa svih dusa, ali i kao OSOBE.
U okviru te Nad duse se nalaze i manje grupne Nad duse, kao sto su nad duse slikara, nad duse muzicara, Nad duse naucnika,
Nad duse svih zena, Nad duse svoih muskih, Nad dusa svih iscelitelja... itd, itd... beskonacno mnogo njih... ako vam zatreba neka specijalizacija. Cini mi se da sam postavio i seanse ssa Nad dusama slikara i Nad dusama muzicara, ali nisam siguran.
nesto treba da ostane i za knjigu.
I, takodje, ovde moze da se spozna i dozivi i RAZDVAJANJE DUSE, POJEDINACNE, ovoga puta na TRI IDENTICNE DUSE,
DAKLE - MULTIPLIKACIJA DUSE, kao spoznaja i iskustvo.
Ako to moze Bog, mogu i ja i moji saradnici, hahaha... zar ne?
a - mozete i vi... dovoljno je da samo to iskreno - zelite. A zasto je to - dobro i korisno?
radi iskustva i radi zabava, zar ne? I radi pomoci - drugima, koji ta iskustva nemaju, pa cak i ne znaju, ili ne veruju.
i naravno, RADI - ZASTITE, SVEMOCNE, jer na nivou duse postoje samo ciste duse, nema demona, nema iluzije, nema negativnosti, nema ni potrebe da se neko brani, stiti, savladava, pobedjuje, hvata za gusu... nema straha, postoji samo cista ljubav.
da ne tupim, evo seanse:

[9/19/2010 10:14:43 PM] alex radovic: pitaj ga ( andjela) jel mozemo da idemo i gde prvo… kod Nad duse u srcu ili kod Narasinhadeva
[9/19/2010 10:15:50 PM] G.P.: U srcu, to prvo
[9/19/2010 10:15:59 PM] alex radovic: vazi
[9/19/2010 10:16:02 PM] G.P.: sta li je to ?
[9/19/2010 10:16:07 PM] alex radovic: onda ga zamoli da te smanji i da te uvede u srce a ti pisi kako se osecas i sta dozivljavas
[9/19/2010 10:16:27 PM] G.P.: Moje ?
[9/19/2010 10:16:29 PM] alex radovic: da
[9/19/2010 10:16:33 PM] G.P.: moje srce?… ok… AUH
[9/19/2010 10:16:50 PM] alex radovic: pa moze i tudje, ali tvoje je tvoje
[9/19/2010 10:16:56 PM] G.P.: sada cu da prolupam… ok
[9/19/2010 10:16:59 PM] alex radovic: i ti si tu… u tvom srcu… pa da realizujes sebe u potpunosti… kao dusa… hahaha
[9/19/2010 10:17:35 PM] alex radovic: pa citala si i znas da nije nista strasno ni opasno
[9/19/2010 10:17:41 PM] G.P.: Ja pomislih u necije… ma ok je
[9/19/2010 10:17:55 PM] alex radovic: pa ok, posle mozes i u moje… ili necije… andjeosko… ali prvo u tvoje
[9/19/2010 10:18:23 PM] G.P.: ok, idemo, polako… hej samo da ponovim… smanjujem se i ulazim u moje srce ,uz pomoc andjela ?… to je to ?
[9/19/2010 10:20:02 PM] alex radovic: pa da, kao pre sto smo radili… kad si gledala svoje telo sa strane… znaci izadjes iz tela… pa te andjeo smanji… nemas sta da brines… dusa moze to… da bude manja od atoma i veca od univerzuma
[9/19/2010 10:20:54 PM] G.P.: ako izadjem izadjem ako ne neka vidi sta ce
[9/19/2010 10:21:04 PM] alex radovic: ma on ce da te vodi… ti samo uzivaj
[9/19/2010 10:21:17 PM] G.P.: idemo… sada cu
[9/19/2010 10:23:10 PM] alex radovic: jel ste se smanjili
[9/19/2010 10:23:14 PM] G.P.: da
[9/19/2010 10:23:19 PM] alex radovic: i kako izgleda… sta vidis
[9/19/2010 10:23:22 PM] G.P.: sicusna… i vec jesam u svom srcu… toplo mi je jako
[9/19/2010 10:23:49 PM] alex radovic: ok i sta vidis… jel si sa andjelom zajedno
[9/19/2010 10:24:07 PM] G.P.: ne
[9/19/2010 10:24:14 PM] alex radovic: ok, kako se osecas osim sto je toplo
[9/19/2010 10:24:27 PM] G.P.: da li treba
[9/19/2010 10:24:35 PM] alex radovic: i sta vidis… sta da li treba
[9/19/2010 10:25:07 PM] G.P.: prvo ,sve je svetlo… da li treba da je i andjeo u mom srcu
[9/19/2010 10:25:35 PM] alex radovic: pa treba
[9/19/2010 10:25:37 PM] G.P.: on vec jeste uvek
[9/19/2010 10:26:07 PM] alex radovic: pitaj ga jel dalje idete zajedno
[9/19/2010 10:26:09 PM] G.P.: sada sam malo otsutna
[9/19/2010 10:26:11 PM] alex radovic: ili ti ides sama
[9/19/2010 10:26:13 PM] G.P.: malo se cudim… nisam zbunjena
[9/19/2010 10:26:23 PM] alex radovic: pa slobodno se cudi… i ti si mala Alisa… u zemlji cuda
[9/19/2010 10:26:43 PM] G.P.: samo mi je i on je samnom
[9/19/2010 10:26:51 PM] alex radovic: u tvom srcu kao zemlji cuda
[9/19/2010 10:27:03 PM] G.P.: cudno mi je… nije ni usko… ali neobicno
[9/19/2010 10:27:20 PM] alex radovic: to je tvoje srce… da vidis sta sve ima unutra
[9/19/2010 10:27:33 PM] G.P.: mislila sam da ce biti crvene boje… nije… sjajno je… nesto sija… sunce… malo sunce… i od toga mi je toplo… ali nije skuceno
[9/19/2010 10:28:21 PM] alex radovic: kako se sosecas…… : imas veliko srce
[9/19/2010 10:29:04 PM] G.P.: nekao je siroko ,pa ja sam sicusna… bas kao alisa
[9/19/2010 10:29:16 PM] alex radovic: super… pa uzivaj… i istrazuj… kao malo dete
[9/19/2010 10:29:33 PM] G.P.: razgledam,malo okolo… ali ne vidim nista osim svetla… da li treba
[9/19/2010 10:29:59 PM] alex radovic: pa treba… da vidis Nad dusu
[9/19/2010 10:30:11 PM] G.P.: da vidim jos nesto
[9/19/2010 10:30:14 PM] alex radovic: verovatno je u centru sunca… pa idi tamo
[9/19/2010 10:30:29 PM] G.P.: moram da udjem… u centar
[9/19/2010 10:30:43 PM] alex radovic: mozes i sa andjelom… ako se bojis sama
[9/19/2010 10:31:33 PM] G.P.: sada mi je malo cudno… u centru sedi opet neko
[9/19/2010 10:32:02 PM] alex radovic: ok, pa pozdravi se sa njim… i daj mu neko cvece
[9/19/2010 10:32:14 PM] G.P.: ne mogu da vidim bas… ali mi se cini opet neko .sada bljesti ,belom svetloscu… osoba je… da jeste… To je ona ista osoba sa kojom sam se srela nekada u snu… bela brada i sve belo i sljasi beloplavkasom svetloscu… Da sada vidim dobro… ,smesi se… ponavlja se isto… ponovo mi pokazuje da treba da pridjem… ja sam opet malo utrgnita ,onako ,ne uplasena ,nego ,vise kao da imam strahopostovanje… da ,sada prilazim… Poklon da ,neke mirisne stapice… GD IH SADA IZMISLIH <TO JA KAZEM I neko cvece… JAKO JE PRIJATAN… I zraci… smeje se blago… ja prilazim i grlim ga jako cvrsto… jos sam malo utegnuta ali vec pocinjem da seopustam potpuno… sada samo da vidim sta… cu dalje… kao da trba nesto da mi kaze… ili da… jos sam kod njegovih nogu… sedim… glava mi je na krilu
[9/19/2010 10:39:40 PM] alex radovic: ok, jel osecas njegovu energiju… i LJUBAV… I ZASTITU
[9/19/2010 10:39:48 PM] G.P.: da… jako i mocno… bas mocno… i taj osmeh… neverovatan
[9/19/2010 10:40:30 PM] alex radovic: ok, pusti neka te to potpuno prozme do kraja i da i izlazi kroz tebe… kad se napunis skroz… i da se smejes kao i on
[9/19/2010 10:41:47 PM] G.P.: treba malo jos da budem… kaze mi… on
[9/19/2010 10:42:11 PM] alex radovic: sve dok to ne realizujes kao svoje licno iskustvo u potpunosti
[9/19/2010 10:42:22 PM] G.P.: i drzi me sada za ruke i kaze .bas si mila m… i draga… i da se opustim ,i on to kaze… vec sve popusta… i ja sam sada kao beba mala… u zagrljaju zasticena… samo jos moram da budem tu… jos malo… ok ?
[9/19/2010 10:43:51 PM] alex radovic: ma naravno… tu cemo da budemo sa njim… jos neko vreme… :necemo da zurimo
[9/19/2010 10:44:28 PM] G.P.: dok ne osetim ,onu pravu ,pravcijatu ,univerzalnu ljubav ,kaze mi
[9/19/2010 10:44:35 PM] alex radovic: pa da… u potpunosti
[9/19/2010 10:44:42 PM] G.P.: meni nije to tesko
[9/19/2010 10:44:48 PM] alex radovic: ako treba i celu noc
[9/19/2010 10:45:14 PM] G.P.: pa sada ,moze… ti odspavaj malo… dok se ja baskarim u sopstvenom srcu
[9/19/2010 10:45:51 PM] alex radovic: hahaha… hoces da te ostavim 5, 10 minuta
[9/19/2010 10:46:15 PM] G.P.: i to u prisustvu nekoga ko je mio i pun ljubavi… ok
[9/19/2010 10:46:37 PM] alex radovic: vazi… ostavljam te sa njim… 10 minuta… pa se javljam
[9/19/2010 10:48:04 PM] G.P.: evo malo predavanja… nema straha ,ne postoji… postoji samo ljubav… pokusaj da je osetis
[9/19/2010 10:48:48 PM] alex radovic: pa osecam i znam… sve jeste samo ljubav
[9/19/2010 10:49:03 PM] G.P.: da… sada sam u krilu… Jako me voli… sada sam u zagrljaju sa njim kao sa andjelom… i jako ga grlim… i tako se ,opet na neki nacin punim
[9/19/2010 10:50:41 PM] alex radovic: jel osecas da strah ne postoji stvarno… samo ljubav… na neki nacun… mada znam to stanje potpune ,univezalne ljubavi… sada postajem Radost… uvek se tako zavrsi kod mene… prvo sam bila kao buda… sada sam malo nestasnija… sada idem okolo i kao da se igram… stalno sam kao dete… ALISA<PRAVA… Ma vec pravim nered tamo… skakucem… jurcam se… ne znam ,da od srece… potpuno sam slobodna… Pa to je jako sirok prostor… ima mesta za igru
[9/19/2010 10:55:19 PM] alex radovic: pa kao mali veliki univerzum
[9/19/2010 10:55:32 PM] G.P.: pa tako nesto
[9/19/2010 10:55:52 PM] alex radovic: sada mozes i nesto da stvaras… kroz igru i zabavu i radost
[9/19/2010 10:56:00 PM] G.P.: sve vise i vise sam opustena… pa taman htedoh da kazem ,vec kao i da letim po tom prostoru… labdim… kao ptica ,leptir… igram se i radujem… ali je tako… Potpuno sam kao malo dete kada je recimo kod nekoga koga jako voli ,ko mu sve dipusta i uziva u njegovim nestaslucima… nista nije zabranjeno… sve je dozvoljeno
[9/19/2010 10:58:43 PM] alex radovic: znaci mozes potpuno da budes – SVOJA… ONO STO SI ODUVEK VOLELA I ZELELA
[9/19/2010 10:59:00 PM] G.P.: Pa ne mogu ovde da ostanem vecno
[9/19/2010 10:59:23 PM] alex radovic: KO KAZE DA NE MOZES… mozes i vecno
[9/19/2010 10:59:31 PM] G.P.: moram i da zavrsim valjda ovu pricu
[9/19/2010 10:59:35 PM] alex radovic: i jos i da se podelis… ili multiplikujes
[9/19/2010 10:59:46 PM] G.P.: Pa mozda i mogu
[9/19/2010 10:59:56 PM] alex radovic: pa probaj… da se podelis… i da budes 3 ALISE… ZAJEDNO
[9/19/2010 11:00:08 PM] G.P.: Da ,oduvek sam zelela slobodu ,u pravu si
[9/19/2010 11:00:11 PM] alex radovic: ALI I ODVOJENO… DA VIDIS I TU ZABAVU… SA NAD DUSOM… U SRCU… I TO SVOM SRCU
[9/19/2010 11:00:26 PM] G.P.: kako
[9/19/2010 11:00:39 PM] alex radovic: pa lepo… pitaj nekog da ti pomogne… nad dusu
[9/19/2010 11:01:12 PM] G.P.: vec vidim tri preslatke devojcice kako prave haos
[9/19/2010 11:01:19 PM] alex radovic: hahaha
[9/19/2010 11:01:27 PM] G.P.: jedna sedi na glavi
[9/19/2010 11:01:28 PM] alex radovic: posle cu ja morati da sredim… da vratim sve na svoje mesto… hahaha
[9/19/2010 11:01:59 PM] G.P.: druge jurcaju
[9/19/2010 11:02:29 PM] alex radovic: jel osecas da si sve to – TI… SVE TRI
[9/19/2010 11:02:35 PM] G.P.: pa daj ,ovo je pomalo sve Da… isto ,nekako ,CUDNO ALI JE TAKO… Prosto ja u tri izdanja,triplikat
[9/19/2010 11:03:26 PM] alex radovic: i jel uziva i Nad dusa?… SA VAMA
[9/19/2010 11:03:38 PM] G.P.: samo se smeje i gleda… i uziva… pa to su samo slatka deca… doduse malo nestasna ali nisu nevaljala… rekla bih radosna… da radosna su, ziva i zivahna… nauzivah se… i sada sam tek potpuno ,bas ,potpuno opustena… sasvim… sada se spajam i jedna sam… i andjeo kaze da je dosta… i ja se penjem… sedam u krilo
[9/19/2010 11:06:49 PM] alex radovic: pitaj Nad dusu jel mozes da spavas kod njega i da dodjes cesce
[9/19/2010 11:06:51 PM] G.P.: i ljubim se… mogu… kad god pozelim… da… uvek… i da mogu tu da dodjem kada budem umorna i neraspolozena da se odmorim i uzivam… kao u najvecem hramu koji postoji
[9/19/2010 11:08:31 PM] alex radovic: super
[9/19/2010 11:08:37 PM] G.P.: da… kao da sam .nemam poredjenje… ne mogu da uporedim… sa nicim… bas sad
[9/19/2010 11:09:31 PM] alex radovic: ok, pa sada si realizovana cista dusa
[9/19/2010 11:10:07 PM] G.P.: znaci ,potpuna sloboda,radost ,neka milina i radost sto nekome pricinjavam radost
[9/19/2010 11:10:21 PM] alex radovic: pa da, cista LJUBAV
[9/19/2010 11:10:36 PM] G.P.: nekako zajednicko uzivanje… to je to… sada pozdrav… ljubimo se i grlimo… on mi ljubi rucice .celo ,ja njega u obraze i ruke… i izlazim polako ,sa andjelom… I tu smo ,odakle smo i posli… to je to… CUdno
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 16:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo malo neke price, sa sense, o HRISTU, posto je kosmicka beba, a mozda i neki drugi, shvatila da sam ja Hinduista, pa onda, kao, nema logike nesto sto radim nevezano za Hind, a povezano da drugim religijama, Bozanstvima, nekada i samo sa impersonalnim energijama, kao da je Bog - OGRANICEN, ili barem Alex. Istina je samo, mozda, da sam proveo nekoliko poslednjih inkarnacija oko reke HIND, pa su mi tamosnja iskustva nekako bliza i jaca.
Ujedno bih ZAMOLIO sve koji ovo citaju da shvate da se radi o KANALISANJU od jedne osobe, koju nazivam andjelom, ali svejedno, mozda je, po Litlneksu, neka ENERGETSKA SUSHTINA, ili PERA, MARKO, BILJA... KOJA PRICA - SVOJU PRICU.
I kao i kod teme RAZGOVOR S BOGOM, i ove reci treba uzeti samo kao informacije od NEKOGA...
NA ZALOST MNOGIH, NEKOGA KOGA - NE POZNAJETE - KO JE, hahaha... salim se... ali zato pratitet RECI I EMOCIJE, pa sami odlucite STA CETE SA TIM DA URADITE: DOZIVITE KAO SVOJE, RAZMILITE O TOME, ponovo procitate, jednom informativno, razumom, drugi put - emotivni, ili obrnuto...
ovde ima i informacija KOJE SE NEKOME NECE SVIDETI, kao i normalno, da se nekima nesto ne svidja, ali ima, po meni, korisnih informacija, i lepih emocja.
UZIVAJTE... U - VASKRSENJU, SPOZNAJAMA... I, KASNIJE, U ODNOSU SA - HRISTOM...
ili nekim KO SE PREDSTAVLJA KAO - HRIST... EMANUEL.

[9/20/2010 10:42:05 PM] alex radovic: ajde da ga pitamo ova pitanja, koja si ti mene pitala
[9/20/2010 10:42:12 PM] G.P.: koja ?
[9/20/2010 10:42:15 PM] alex radovic: o smislu vaskrsenja … i ostalo
[9/20/2010 10:42:23 PM] G.P.: ok, … sustina je da se pokaze.. da je dusa besmrtna… da smtri u sustini nema… i ostalo ono sto vec znamo… i da je dusa iznad tela
[9/20/2010 10:44:24 PM] alex radovic: i da je to za tu grupu ljudi… koja veruje u telo… a manje u duh dusu
[9/20/2010 10:45:07 PM] G.P.: Da… narod je u to sumnjao ,i to je trebalo da bude to… ocigledna nastava… sa vaskrsenjem… bez vaskrsenja raspece nema smisla … ama bas nikakvog
[9/20/2010 10:46:33 PM] alex radovic: a krst kakav simbol i znacenje ima
[9/20/2010 10:47:48 PM] G.P.: to je naknadno uvedeno kao simbol vere u vaskrsenje
[9/20/2010 10:48:13 PM] alex radovic: ok… pitaj ga da li je ok da ti sada uradis vaskrsenje… i da li je opasno… ili strasno
[9/20/2010 10:48:24 PM] G.P.: inace bilo je uobicajeno to razapinjanje na krst… ali posle hristovog vaskrsenja to je postao jak simbol vecnoga zivota [9/20/2010 10:50:02 PM] alex radovic: ok, poraspitaj se i ti kod tvog andjela
sta
[9/20/2010 10:50:35 PM] G.P.: pa kazem pitacu i ja ali dela i ti pitaj nesto u vezi toga… Ok… ma moze
[9/20/2010 10:50:53 PM] alex radovic: ok, onda pitaj ti tvog andjela… jel moze
[9/20/2010 10:51:09 PM] G.P.: To je samo pitanje moje vere
[9/20/2010 10:51:28 PM] alex radovic: da se lepo zabavimo
[9/20/2010 10:51:34 PM] G.P.: ma da
[9/20/2010 10:51:47 PM] alex radovic: tebe cemo malo da mucimo
[9/20/2010 10:51:50 PM] G.P.: samo da jos jednom pitam pa idemo
[9/20/2010 10:51:51 PM] alex radovic: dok se ne upiskis… golicacemo te… i to je valjda to
[9/20/2010 10:52:10 PM] G.P.: ok, moze
[9/20/2010 10:52:30 PM] alex radovic: ok, onda idemo… ti pricas sve… jel treba da ti budes Isus
[9/20/2010 10:52:59 PM] G.P.: kaze nije strasno nista samo DA TE KAZE ALEX NE OSTAVI NA KRSTU I ODE KUCI
[9/20/2010 10:53:17 PM] alex radovic: hahaha
[9/20/2010 10:54:21 PM] G.P.: neko drugi… andjeo ce da izrezira… ok… pa moram da krenem
[9/20/2010 10:55:02 PM] alex radovic: ajde, vojnice nevaljali… bice ti sada sudjeno… za sva tvoja bezbrojna nedela… protiv naroda… i kralja… sta kaze porota… kakva je presuda
[9/20/2010 10:55:53 PM] G.P.: to je bilo ,pilat oprao ruke… rekao je na ovom coveku nema krivice… i sada narod sudi
[9/20/2010 10:56:30 PM] G.P.: Kriv je
[9/20/2010 10:56:31 PM] alex radovic: aha… a on je rekao da nema krivice
[9/20/2010 10:56:49 PM] G.P.: da… njemu se hrist jako dopao… i njegovoj zeni…ona je slusala njegovu besedu
[9/20/2010 10:57:41 PM] alex radovic: a zasto se narodu nije dopao?
[9/20/2010 10:58:14 PM] G.P.: jevreji su imali vec svoga boga i pravila… crkva
[9/20/2010 10:58:25 PM] alex radovic: kog boiga
[9/20/2010 10:58:48 PM] G.P.: Onoga ko kaze ZUB ZA ZUB
[9/20/2010 10:58:56 PM] alex radovic: pitaj andjela kako se zove… i jel to Bog iz starog zaveta… Jahve, Jehova
[9/20/2010 11:00:01 PM] G.P.: Da to je jehova
[9/20/2010 11:00:16 PM] alex radovic: a Isus je bio nesto protiv njega
[9/20/2010 11:00:23 PM] G.P.: I to nije bas bilo u skladu sa hristobvim ucenje… Pa ucenja su se potpuno razilazila
[9/20/2010 11:01:05 PM] alex radovic: a zasto i dan danas postoje zajedno i stari i novi zabvet… ako se razmumioliza
[9/20/2010 11:01:39 PM] G.P.: ISUS JE GOVORIO KO TEBE KAMENOM TI NJEGA HLEBOM
[9/20/2010 11:01:44 PM] alex radovic: cini mi se da je Isus dosao da ukine stari zavert
[9/20/2010 11:01:53 PM] G.P.: DA
[9/20/2010 11:01:59 PM] alex radovic: i smanji uticaj vere u Jehovu… Tako je treblo da bude
[9/20/2010 11:02:10 PM] alex radovic: to kaze andjeo?
[9/20/2010 11:02:13 PM] G.P.: ali crkva se umasala… to je institucija formirana kao drzava sa svim privilegijama i ostalim… i nije im se to dopalo… Rusilo se njihovo carstvo… Pa srkva je i htela d se hrist razapne ,kazno
[9/20/2010 11:03:58 PM] alex radovic: a to je Crkva u sluzbi Jehove?
[9/20/2010 11:04:29 PM] G.P.: Pa Mojsije je utvrdio ta pravila
[9/20/2010 11:04:49 PM] alex radovic: koja: odmazda i kazna, zub za zub?
[9/20/2010 11:05:52 PM] G.P.: kada je izveo narod iz egipta on ih je motao po pustinji 40 godina da bi zaboravili pravu veru .istinsku ,sumersku ,
[9/20/2010 11:06:05 PM] G.P.: mora da je bio u sluzbi nekoga
[9/20/2010 11:06:11 PM] alex radovic: pa pitaj andjela… u cijoj sluzbi… i da li je istina da je Jehova klonirao sebe i tako stvorio izvestan narod na zemlji… i da je imao pakt sa Satanistima, koji se posle srusio, pa su postali ogorceni neprijatelji
[9/20/2010 11:08:19 PM] G.P.: Pa tako nekako
[9/20/2010 11:08:48 PM] alex radovic: a zasto se jos propoveda Biblija sa starim zavetom?… ako propoveda takve stvari… koje plasi narod
[9/20/2010 11:09:37 PM] G.P.: crkva… Ona je to sve odrzava i podrzava… Crkveni i licni neki interesi
[9/20/2010 11:10:49 PM] alex radovic: ciji
[9/20/2010 11:10:56 PM] G.P.: a to je opet u sluzbi nekoga sa malo viseg nivoa
[9/20/2010 11:11:09 PM] alex radovic: aha, koga?
[9/20/2010 11:11:22 PM] G.P.: ma ima… iz drugih dimenzija
[9/20/2010 11:11:45 PM] alex radovic: pa jel smes da kazes
[9/20/2010 11:11:51 PM] G.P.: ne… ne smem
[9/20/2010 11:12:05 PM] alex radovic: ok… jel opasno
[9/20/2010 11:12:21 PM] G.P.: samo mogu da kazem da je hrist sa plejade… i da su oni veliki prijatelji zemljana… i da sve vreme prate sta se desava/// Ne smem… ko sam ja… ima ko ce da kaze… i zna se
[9/20/2010 11:13:44 PM] alex radovic: kakav predivan krug se napravio od dima… od cigarete… kao oreol… fantastino nesto… ko je to napravio?
[9/20/2010 11:14:14 PM] G.P.: Krug?
[9/20/2010 11:14:18 PM] alex radovic: pitaj andjela… i hvala mu… da, kod mene u sobi
[9/20/2010 11:14:37 PM] G.P.: to je simbol Boga… salju ti poruku da te vole… Plejadjani
[9/20/2010 11:15:03 PM] alex radovic: da, hvala… jako lepo… jasan znak
[9/20/2010 11:15:41 PM] G.P.: Ja ne smem da znam… ne smem da znam ,a i to sto znam ne smem da kazem… Ima vise razloga… Elem ,trebalo je hrista ukloniti,bilo kako… I to je to… Om je propivedao ljubav i sve ostalo sto je poznato… i lecio je… I nije pitao da li sme ili ne ,kao sto to mi sada radimo… Da li je nesto karma itd… I bi osudjen… Na raspece… A uisto vreme ,na raspecu je osudjen i Varnava ,jevrejsi heroj ,protiv rimljana… je dizao pobune… I tako je narod odabrao da se on pusi a hrist razapne ,jer su .imali pravo da biraju ,da pomiluju jednog osudjenika u cast praznika PASHe… I to je to… i sada ide deo oko mucenja sikaniranja i ostalo… Sta sada
[9/20/2010 11:22:38 PM] alex radovic: pa pitaj andjela
[9/20/2010 11:22:48 PM] G.P.: malo odosmo podaleko… sada pauza?

[9/20/2010 11:25:30 PM] G.P.: Pa stvarno ,treba nam publika ,rulja
[9/20/2010 11:25:36 PM] alex radovic: pa da… da zadovolje svoje strasti… niske strasti… ali ti treba onda da pravis grimase… ovo je samo uvertira

[9/20/2010 11:28:37 PM] G.P.: moram da udjem u hristovo telo… i tako to dozivim… ono sto je bilo onda
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 17:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

... nastavak...

[9/20/2010 11:35:28 PM] alex radovic: ja predlazem da idemo na Plejade… osim ako ti bas hoces vaskrsenj… pa meni je intersantnije Plejade… lepse i zabavnije… ovo sa vaskrsenjem je sve jasno
[9/20/2010 11:37:57 PM] G.P.: tamo nas ceka Emanuel… HRIST
[9/20/2010 11:39:32 PM] G.P.: Ok… samo da uzmem da nesto jedem ,ovde ,za kopjuterom cu ,malo nesto… brzo cu

[9/20/2010 11:48:21 PM] G.P.: idemo na plejade?… kako mi hocemo… svejedno je… tako kaze
[9/20/2010 11:49:43 PM] alex radovic: ok, idemo onda na Plejade … ako budemo imali vezu
[9/20/2010 11:49:50 PM] G.P.: hajde da resimo gde idemo… idemo znaci na plejade… ok ?
[9/20/2010 11:53:25 PM] alex radovic: ok, kazi kad si sa andjelom, pa idemo na Plejade
[9/20/2010 11:53:47 PM] G.P.: Ok, sa andjelom sam… andjeo kaze ,taman je okupio ekipu ali svejedno je ,kako mi zelimo… i idemo
[9/20/2010 11:55:36 PM] alex radovic: za sta… za vaskrsenje?
[9/20/2010 11:55:45 PM] G.P.: ja sam inace puna energije… da… ali idemo sada na plejade… tako smo sada resili i da ne menjamo vise… ovo je poucnije kaze… ja sam danas vec bila na mukama… i to je to
[9/20/2010 11:57:21 PM] alex radovic: ok onda idemo… vezuj se… polecemo
[9/20/2010 11:57:28 PM] G.P.: sada mi je interesantno
[9/20/2010 11:57:58 PM] G.P.: kako kod sam procitala mnogo toga opet nista ne znam konkretno… idemo… To je u sazvezdju sedam vlasica…VISOKO MNOGO…Idemo… Mora da me andjeo malo nosi .malo cu ja da letim malo na oblaku… i polecemo… sada ide sve brzo… mi smo vec bili tamo… kod hrista… to znas
[12:00:36 AM] alex radovic: znam
[12:00:50 AM] G.P.: ali mozda sada imamo neku novu pricu
[12:01:07 AM] alex radovic: a zar Hrist nije na planeti Sirijus a?… ili su to isto Plejade?
[12:01:32 AM] G.P.: da to su sve plejade… mi idemo tamo
[12:02:04 AM] alex radovic: t.j. zvezdi
[12:02:33 AM] G.P.: da sazvezdje,sa sedam zvezda
[12:03:20 AM] G.P.: mi idemo tamo po neke informacije vezane za zemlju i ostalo
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 17:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[12:03:36 AM] G.P.: to me pita andjeo ,da li je to to ?
[12:03:59 AM] G.P.: Hrist se Zove EMANUEL… to mi andjeo kaze… i oni si jako slicni nama
[12:04:27 AM] alex radovic: sta znaci to ime
[12:04:35 AM] G.P.: POMAZANI… Jako… i po gradji i izgledu ,zato se kaze da je bog stvorio coveka prema svom liku… I mi smo ,ne svi .sa plejada… ima nas sa raznih strana i svakojakih… ali nam je pradomovina Plejada… to je sve usput informacija od andjela… sad se dizemo ,i letimo jako brzo… put znamo… mada nisam znala prosli put da li smo bili tamo… sada se jak udaljavamo od zemlje ,kao da smo u nekoj raketi ,kometi sta li je to ,ne znam… svi smo tamo… nije nlo… i stizemo… ja se sada ne bavim opisom ,sada mi je vazno da sto pre stignemo… malo je gust saobracaj… mi prolazimo ,andjeo zna gde da nas bezbedno provuce da se ne bi napravila neka zbrka… mada je sve harmonicno .predivno… muzka na sve strane ,tj,neka fina melodija svemira… i kaze .da stizemo… vidi se… zvezda jeste ,sve se sljasti… sjajno jeste… i mi smo na ,opet nekom tlu… stigli smo… Sada malo opis… To je meni opet kao planeta ,mada je zvezda… jako je svetlo ,sljasti ,ne pece ali sve je isto ,kao u nekom najlepsem parku… Mi trba da se sretnemo sa hrstom i nesto cujempo…… KAKVA SAM T <DA NIJE ANDJELA NE BIH NI ZNALA ZBOG CEGA SMO OVDE… srecom on zna i sto ga ne pitam on kaze… Ovde mi je sve PREDIVNO… DA LI SI PONEO KAMERU ?
[12:19:42 AM] alex radovic: hahaha… pa ja sve snimam
[12:20:01 AM] G.P.: mogao bi da docaras ovo ovde… ovvo je fantasticno ,snimaj ako smes ,ali kazu nije dozvoljeno
[12:21:02 AM] alex radovic: hahaha
[12:21:36 AM] G.P.: Posto sam preskocila opise ,da predjemo na strucni deo… ja se osecam kao kod kuce ,na zemlji… kaze andhjeo da sam i ja nekao odavde… SUPER!!!… Ne verujem ali nije vazno
[12:23:10 AM] alex radovic: pa jesi… sta imas da verujes ili ne verujes
[12:23:25 AM] G.P.: vodi nas do nekog ,stvarno dvorca
[12:23:33 AM] G.P.: Ne salim se… samo je ovde sve nekako jako blistavo ,sa puno svetla koje se jako prelama u svim bojama… jos sam videla puno ima reka ,vode .koja mi je interesantna ne samo da je jako cista nego se i ona preliba u razlicitim bojama ,i… nekao .duz same reke boje se menjaju prelazeci iz jedne u drugu… ima i planina… viskih ,cudnih oblika i oone su u boju
[12:27:33 AM] G.P.: BOJE DOMINIRAJU OVIM DELOM >SVE ,OD BELE <BLJESTAVO BELE PA DO PLAVE I SVE S TO PRETACE iz jedne u drugu… To mi je najfascinantnije…. ZNACI SVETLOST… Mi sada svo troje idemo u taj dvorac
[12:28:30 AM] alex radovic: jel se kupas malo u toj svetlosti
[12:28:34 AM] G.P.: ne opisujem ga… SVI SMO OZARENI NJOME… i ANDJEO BLISTA TO VIDIM I TI I JA… ONA JE NEKAKO KAO ZIVA… ZIVA SVETLOST… BAS SAM NASLA IZRAZ ALI TAKO JE NEKAKO… ONA JE I NEKA STVARALACKA… IZVOR ZNANJA I INFORMACIJA… NEKAKO KAO DA JE SVE U NJOj… ONA JE KREATIVNA INTELIGENTNA… SVEPROZIMAJUCA <PRODORNA >PUNA INFORMACIJA I ZNANJA… SVE JE ZAPISANO U NJOJ… KO ZNA MOZE DA ZNA… SVE… U KOSMOSU STO SE NALAZI… TO JE ZIVA BIBLIOTEKA… AUH… ala je ovde super… pauzu molim ,minut
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 17:08 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[12:38:09 AM] G.P.: znaci to je u vezi toga… sve se moze da promeni ,i da utice pomocu te svetlosti… ona i leci… ona je i sa delfinima u kontaktu
[12:39:12 AM] alex radovic: aha… pa ok kazi sta bi volela da promenis u svom zivotu… ali prvo razlisli… hahaha
[12:39:46 AM] G.P.: ja ?
[12:39:54 AM] alex radovic: pa ako moze sa tom svetloscu… zasto da ne… uzmes tu svetlost
[12:40:10 AM] G.P.: Hej kakva ideja
[12:40:12 AM] alex radovic: i promenis
[12:40:17 AM] alex radovic: pa da… cudo nevidjeno
[12:40:24 AM] G.P.: Pa mi smo svi u njoj… utopljeni ,ovog momenta… Ponecemo malo sa nama… a sada… sveukupnu mosc nad tim cudom od svetlosti ,ima HRIST… NE REKOH i to da je ona cista svest ,vibracija ciste ljubavi
[12:42:43 AM] alex radovic: ok, poneces tu svetlost sa sobom, pa lepo razmisli posle sta bi zelela da promenis u svom zivotu
[12:43:00 AM] G.P.: NOSIMO OBAVEZNO
[12:43:08 AM] alex radovic: vazi… i da malo podelimo jos nekome
[12:43:58 AM] G.P.: Ma bacimo sa visine na planetu ZEMLJU i svima bude
[12:44:15 AM] alex radovic: ok super… ali malo i po celom univerzumu… univerzumima… ja sam Brama, hahaha… pa trebna da se brinem i o celom univerzumu… t.j. ne brinem nego staram
[12:45:38 AM] G.P.: Hrist je znaci kako bih sada rekla taj koji ima tu moc ili zaduzenje da tom energijom upravlja… VRH VRHOVA… Sreli smo se prosli put i sada ,upravo to cinimo u nekom dvorci ,to rekoh ,sav je u duginim bojama… HRIST je plav,nezan ,bla,
[12:47:12 AM] alex radovic: a kako se sada osecas
[12:47:20 AM] G.P.: BLAZENO… UZVISENO
[12:47:39 AM] alex radovic: sad si i ti kao pomazana?… kao on
[12:47:49 AM] G.P.: Pa tako nekako… HRISTOLIKO I JA
[12:48:06 AM] alex radovic: pa pitaj ga jel mozes ti da budes on… makar na kratko… ili da on udje u tebe
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 01 Nov, 2010 17:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[12:48:26 AM] G.P.: Sada se srecemo svi sa njim… vrlo je jednostava… ali iz njega zraci velika energija ,kako rekoh ,slatkog ukusa i predivnog mirisa.Blagog i nezan dodir oima ,sra rci ,cista ljbav… srela sam to u mom srcu vec… malo price ,posle neznog susreta ,jakog zagrljaja ,sada prica… Zaboravih pokloncic,… da to me andjeo stalno potseca… Smo cvece sa… i on ga prima jako zahvalno… malo price
[12:52:54 AM] G.P.: tema zemlja kao planeta… Jako su zabrinuti… On i ceo stab i svi ostali… stlno su u kontaktu sa nama ,sa nekima sa kojima se moze kontaktirati… puno ima lose energije na zemlji… lose vubracije… to se vec manifestvuje na svim poljima .nivoima… voda pati ,drvece ,… vazduh… zemlja,u celini… sve je u jako teskoj nekoj vibtaciji… misao je izopacena ,strah.mrznja… Ono pokusavaju na sve moguce nacine da se taj ,kako bih rekla ,omotav losih vibracija probije nekao … Da se dopre do ljudi .s obzirom da je covek veliki kreator i da moze da to ispravi… Sve je jedno ,pokusava se na sve moguce nacine da se to polje UNIVERZALNO ENERGETSKO ,ocisti… to je zadatak njihov i nas… MI SPAVAMO JOS ALI IMA ADE… MNOGI SE BUDE… I to je dobro… Ali ima i dosta ometanja… Propaganda… SEJANJE straha… Omalovazavanje onih koji mogu i znaju… nepoverenje… i jos mnogo gluposti… Nadaju se da ce preko probudjenih dusa doci do budjenja kriticne mase… Ima dosta njih medju nama inkarnirani da pomazu… KAZU ALEX JE JEDAN !!!!!!!!!!!!… Ali hrist nije samo zaduzen za zemlju… On je takodje ui u intergalaktickoj federaciji za ceo kosmos… ali ovo sa zemlje se prenosi i na ostali seo… Sta nas bese interesuje jos ?… Da li spavas ALEX?
[1:05:48 AM] alex radovic: sta mozes ti da uradis… hahahahahahaha… sa tom svetloscu… u sluzbi Bogu
[1:06:48 AM] G.P.: Da sirim ljubav
[1:06:56 AM] alex radovic: kako konkretno
[1:07:56 AM] G.P.: nemam ideju kako ali znam da sam pozvana za to
[1:08:06 AM] alex radovic: pa pitaj
[1:08:10 AM] G.P.: Ok… Na razne nacine
[1:09:10 AM] alex radovic: sa kojim ljudima, konkretno, i na koji nacin
[1:09:33 AM] G.P.: preko literature
[1:09:58 AM] G.P.: knjiga ,koje ce napisatiAlex i jos neki drugi… Ljudi… tako se informacija najbrze ziri… jasam zaduzena .kao muza ,za inspiraciju
[1:11:05 AM] alex radovic: super muza… svaka cast
[1:11:26 AM] G.P.: pa vidis ,to sada prvi put cujem
[1:11:38 AM] alex radovic: pa lepo, boga mi… pa ti i jesi … muza… odavno… i ti to znas
[1:12:33 AM] G.P.: pa sto ne kazes nego sipcim do plejada da to cujem… odavno… ali, svejedno, nije na odmet… da putujes malo… po univerzumu… da cujes i od drugih
[1:13:30 AM] G.P.: ti to vec znas
[1:13:38 AM] alex radovic: ok… samo treba da budes muza i drugima… inspiraciuja
[1:13:58 AM] G.P.: I ima dosta njih koji znaju… velika inspiracija… i velika ljubav
….
[1:25:51 AM] alex radovic: ok, jel ti treba punjenje energijicom… ili smirivanje… ili sta da budes KAO BOG
[1:26:13 AM] G.P.: Ma ok sam.. kao Bog sam… MIRNA
[1:26:36 AM] alex radovic: OK, MOZES DA SE KUPAS U TOJ SVETLOSTI
[1:26:37 AM] G.P.: U MIRU SAM POTPUNOM… I LJUBAVI
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 29 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 31273 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 99925 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44294 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37342 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 44489 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 12313 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26885 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)