REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 08 Nov, 2010 01:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Petar iz Podgorice
Citat:
Jesi li ti iamo rak Alekse?
Jesi li nekome izliječio rak?
Je li Vera imala rak?
Je li ga nekome izliječila?
Ako je neki odgovor potvrdan, e onda tvrdite to što tvrdita...
I opišite nam to.

Petre,
evo nisam hteo bas odmah da ti odgovorim, iako sam o isceljivanju uopste, pa i raka, i sa konkretnim slucajevima, vec pisao, na temi regresoterapija.
Razumem ovo pitanje u pozitivnom kontekstu, jer ljudi oboleli od raka i njihovi bliznji imaju potrebu za isceljivanjem, a ne za ofrlje opisivanjima - ovo bi mozda moglo, ali... ja sam cuo, a nisam bas siguran je li tako ili sa druge strane...
ZA SVE ZAINTERESOVANE, OVDE CU POSTAVITI SEANSU, BAS SA NAVEDENIM PITANJIMA,
KAKO RAZUMETI - RAK...
I STA - POKUSATI...
iako sam i ono prethodno napisao IZ SVOG LICNOG - ISKUSTVA I RADA, KAO I SPOZNAJA po ovoj temi.
Napomenuo bih, barem za sebe, PONOVO"
JA SAM ASISTENT NEKIM ANDJELIMA I BOZANSTVIMA U PROCESU - IS - CELJENJA, t.j. dostizanja CELINE.
Bilo da je rec, kao i UVEK, O DUHOVNOM ISCELJIVANJU, ili na prvi pogled - fizickom, umnom ili mentalnom isceljivanju, pa tako i isceljivanju od raka.
Dakle, ja se trudim da radim, a isceljivanje prepustam andjelima, koji znaju mnogo bolje sve sto je potrebno da znaju, i umeju mnogo bolje... a ako i ne znaju i ne umeju - ZNAJU KOME DA SE OBRATE... ZA POMOC.
Dakle, RADI SE... A REZULATI SE PREPUSTAJU - BOGU, jer su u igri razne kombinacije, sto se tice samog rezultata, t.j. ono sto vecina ljudi smatra USPESNIM - ISCELJIVANJEM.
Nekada je uspesno isceljivanje POMOC nekoj dusi da se REALIZUJE U POTPUNOSTI, u skladu sa svojom zeljom, slobodnom voljom, izborom, odlukom... kako god da to nama zvucalo, caki i dostojanstveno napustanje tela, otpustanja svih zabrinutosti, itd...
dakle, evo razgovora bas po pitanjima raka i isceljivanja od raka, a ima ih mnogo vise nego sto je moguce opisati univerzalno, jer se sa pojedinacnim slucajevima - tako i radi - POJEDINACNO. Dakle, malo uopsteno, ALI VRLO - KORISNO.
ZA SVE... KAO SPOZNAJA.
seansa je deo realizacije ulaska u telo, u inkarnaciju Indijanskog poglavice, i u vezi je sa opstim isceljivanjem...

...

[11/5/2010 11:09:38 PM] Marta: kao prvo… Kada se u porodici desi da je neko bolestan ili bilo sta neprijatno… mora se leciti prvo prostor… zivotni prostor… moraju da se svi clanovi zajednice leciti svako ponaosob… sve dok ne zavllada harmonija u porodici… to je preduslov za izlecenje bolesnika
[11/5/2010 11:12:08 PM] alex radovic: znaci sve komplet
[11/5/2010 11:12:17 PM] Marta: sve komplet… posebno su mentalna zagadjenja opasna… mora da se prostor ocisti… samo se u tim uslovima moze leciti i izleciti
[11/5/2010 11:13:48 PM] Marta: on ( Indijanski poglavica, u ciju inkarnaciju je usla…)… ima puno znanja u vezi lecenja… svega ,pa i toga… prostor se leci ,u zavisnosti od toga sta je uzrok zagadjenja
[11/5/2010 11:15:21 PM] Marta: uglavnom posebnim grupnm ritualma ,gde je pokret -igra i muzika kljuc za izlecenje… u toj kulturi ima puno znanja vezana za igru i muziku
[11/5/2010 11:16:24 PM] alex radovic: a kakve mentalne moci on ima… t.j. ti… jel moze svojim mislima da deluje… probaj
[11/5/2010 11:16:43 PM] Marta: tako se moze leciti veliki prostori pa i citavo pleme… naselje… on je povezan sa nekim elementima prirode… vatra… takodje ima veliku moc
[11/5/2010 11:18:17 PM] alex radovic: ajde oseti to… povezi se i ti sa vatrom
[11/5/2010 11:18:28 PM] Marta: ok… da pokusam onako bas
[11/5/2010 11:18:39 PM] alex radovic: i ostalim elementima… prirode
[11/5/2010 11:19:33 PM] Marta: kada je neko u skladu sa prirodom onda su mu na raspolaganju sva znanja… sve mu se kaze… informacije dobija automatski… nikada ne zna sta i kako dok se ne fokusira na poblem i onda dobije odgovor ,ili preko reci ili mentalno ili vizuelno
[11/5/2010 11:21:57 PM] alex radovic: a kako osecas to… i gde
[11/5/2010 11:22:22 PM] Marta: jednostavno znam ,vidim… sliku… ili ton… zavisi
[11/5/2010 11:22:45 PM] alex radovic: a kako da preneses to u svoju kucu… i svoju okolinu… sada
[11/5/2010 11:23:19 PM] Marta: sada ?… iz ovog stanja
[11/5/2010 11:23:32 PM] alex radovic: pa kad si vec povezana… da povezujes do kraja… da iskoristis tu moc… i da vidis kako radi

[11/5/2010 11:27:54 PM] Marta: tako vidim i osecam
[11/5/2010 11:27:57 PM] alex radovic: ali da li mozes nesto da uradis…vezano za jednu osobu XX… … bez njega… sada… sa ovim iskustvom
[11/5/2010 11:28:07 PM] Marta: ali nije to tesko
[11/5/2010 11:28:09 PM] alex radovic: i mentalnom moci… poglavice
[11/5/2010 11:28:18 PM] Marta: nije tesko nimalo… mogu… mogu da ga prihvatim i volim bas takav kakav je… i da ja za njega preuzmem odgovornost… u smislu da svu tu energiju preusmerim… transfrmisem u pozitivnu
[11/5/2010 11:29:44 PM] alex radovic: pa da… ti mozes da budes i on… i onda oprostis
[11/5/2010 11:30:08 PM] Marta: da ,tako
[11/5/2010 11:30:09 PM] alex radovic: sa njegove pozicije… razumes me?
[11/5/2010 11:30:20 PM] Marta: da ,da… razumem potpuno… i to i ja mislm tako… da ne cekam na njega… samo jos nesto… o lecenju
[11/5/2010 11:31:28 PM] alex radovic: ok, vracacemo se jos na isceljivanje
[11/5/2010 11:31:37 PM] Marta: ima puno znanja vezana za lecenje sa travama
[11/5/2010 11:31:43 PM] alex radovic: pa da… kao i vestice
[11/5/2010 11:31:53 PM] Marta: onda disanje
...
nastavak KONKRETNO SAMO ZA RAK... u sledecem postu, da ne bude predugacko
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Nov, 2010 01:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[11/5/2010 11:32:18 PM] alex radovic: pa ok, pitaj i za lecenje raka… to je aktuelna tema
[11/5/2010 11:32:39 PM] Marta: sve te vezve koje u tim zajednisama rade deca sa odraslima imaju visestruki karakter
[11/5/2010 11:32:40 PM] alex radovic: koje trave se koriste
[11/5/2010 11:32:44 PM] Marta: DISANJE… Ima puno toga… MELEMI ,neki… trave kao lek ,koje se pale ,gore i sagorevaju negativnu energiju… ima i nekih rituala za prosirenje vesti… koje radie samo neki posebno odabrani ,koji to smeju… a poglavica radi i vrlo delikatne stvari
[11/5/2010 11:35:10 PM] alex radovic: kakve
[11/5/2010 11:35:25 PM] Marta: kao sto su neki zahvati .operativni… neke dijagnoxe n bazi pulsa… boje zenice .koze i mnogo toga… Takodje pomoc dobijaju i od zvezda… zna se tacno kada se sta radi… u kom dobu godine ,meseca dana… ma to je citava nauka… Ima i prosirenje svesti sa travama
[11/5/2010 11:37:41 PM] alex radovic: sa kojim travama
[11/5/2010 11:37:42 PM] Marta: sa kojim travama?
[11/5/2010 11:37:47 PM] alex radovic: da
[11/5/2010 11:37:57 PM] Marta: Pa onim ,ti znas ,salim se… raznoraznim
[11/5/2010 11:38:12 PM] alex radovic: hahaha… pa pitaj za neke konkretno
[11/5/2010 11:38:20 PM] Marta: cak ima i neke gljive… kaktus… ali umereno dozirano
[11/5/2010 11:39:18 PM] alex radovic: a marihuana, konoplja… i ona je aktuelna
[11/5/2010 11:39:38 PM] Marta: konoplja da… i marihuana… lele sta rekoh ?
[11/5/2010 11:40:06 PM] alex radovic: pa ne znam… hahaha… ali moze i regresoterapija… kao prosirenje svesti… pa ok… radicemo i marihuanu… malo kasnije… da vidis kako je… hahaha
[11/5/2010 11:41:24 PM] Marta: biti iscelitelj je vrlo humah posao
[11/5/2010 11:41:27 PM] alex radovic: a da ne pusis stvarno… nego u seansi… to je isto… na nivou uma
[11/5/2010 11:44:20 PM] Marta: Rak je rekla bih karmicka bolest
[11/5/2010 11:44:34 PM] alex radovic: pitaj andjela
[11/5/2010 11:44:42 PM] Marta: ali ne u smislu da te ubije nego da te nauci
[11/5/2010 11:44:47 PM] alex radovic: sta
[11/5/2010 11:45:02 PM] Marta: da volis sebe
[11/5/2010 11:45:10 PM] alex radovic: i sta jos
[11/5/2010 11:45:15 PM] Marta: neizmerno mnogo
[11/5/2010 11:45:51 PM] Marta: i da umes da se radujes zivotu… i da oprostis… kad god si u nekoj guzvi ,dusevnoj ,zbrci ,kada ne vidis izlaz ,kada si odvojen od seve i boga u sebi ti proizvodis celije koje te ubijaju… na silu umires… donosis odluku na nivou ne svesti nego potsvesti… ako nemas izlaza i tako i bude
[11/5/2010 11:48:44 PM] alex radovic: znaci da je rak izleciv
[11/5/2010 11:48:45 PM] Marta: Preporuka andjela ,uvek ima izlaz… Da… sigurno
[11/5/2010 11:48:57 PM] alex radovic: kako najbolje
[11/5/2010 11:49:04 PM] Marta: To je tacno… VERA A I POMOS SA STRANE… VERA DA SI ONO STO SI… I DRUGI OKO TEBE TO TREBA DA ZNAJu… da te vide zdravog… UGLAVNOM PORODICA POKLEKNE… ONA STVARA ONO O CEMU SMO U POCETKU PRICALI… MENTALNE SLIKE SU JAKO BITNE… DA TE SVI VIDE ZDRAVOG <RADOSNOG >>>>… A DA BI SE I BOLESNIK PODIGAO POTREBNA MU JE DODATNA ENERGIJA… JAKA VERA… TO SE POKAZUJE I KAO CUDESNA ISCELJENJA I U RAKSI… NIJE BAS LAKO… NEKOME USPE <UZ POMOC OKOLINE <VERE MOLITVE SVETACA <LEKARA KOJI ZNAJU KAKO SE SA BOLESNIKOM OPHODI… I RECI LECE I TE KAKO
[11/5/2010 11:54:52 PM] alex radovic: a andjeli i regresoterapija
[11/5/2010 11:55:21 PM] Marta: I ANDJELI AKO SE POVEZES… PA I TI… MISLIM KAO REGRESOTERAPEUT… MOZES MNOGO DA UTICES… JER SVI SMO MI SAMI SEBI NAJBOLJI LEKARI
[11/5/2010 11:56:41 PM] alex radovic: a kakvi su najcesci karmicki uzroci
[11/5/2010 11:56:59 PM] Marta: SAMO NAM JE PONEKADA JAKO POTREBNA PODRSKA SA STRANE DA U TO POVERUJEMO… Pa dusa nesto hoce da nauci ,da se realizuje i to brzo… UGLAVNOM SU TESKE BOLESTI ZBOR VELIKIH DUSA… KOJE HOCE DA NAUCE <PRISETE SE NECEGA NA - PA BIRAJ PRECICU<KOJA JE VEOMA TESKA
[11/5/2010 11:59:14 PM] alex radovic: aha, jel ima i nesto konkretnije
[11/5/2010 11:59:37 PM] Marta: recepturu?… MISLIS?… ali i kao savet…… sto konkretnije… barem ovako… spoznajno
[12:00:46 AM] Marta: KAO PRVO NADA… ona mora da ostoji… i ona je pocetak izlecenja… ALI MORA DA SE ZNA I TO DA SU NEKE DUSE ODLUCILE DA TAKO I BUDE… I DA ONE ZELE DA DOZIVE TO ISKUSTVo… A DA JE LECENJE USTVARI SAMO NACIN DA SE PRONADJE PUT… ZNACI DA NE MORA DA SE SVI IZLECE… ALI MOGU DA POKUSAJU… znaci da mnogo zavisi… od odluke pre rodjenja… ZAVISI… ALI UVEK TREBA TRAZITI… TAKO SE I DUSA polako uzdize… ziri… svest se ziri… I do poslednjeg daha treba nesto da se preduzima… po pitanju lecenja
[12:07:14 AM] alex radovic: ok… jel ima jos nesto… pa da se vratimo indijancu
[12:07:32 AM] Marta: Nema… SAMO JOS OVO<APSOLUTNO JE NEMOGUCE DA NEKOGA LECIS AKO JE GNEVAN<LJUT ,MISLI DA JE GRESAN ILI SU DRUGI GRESILI… : PRVO SE TO RASCISTOI… OK… GDE CEMO SADA… JA MISLIM NA PAUZU <AKO SE SLAZES
[12:10:12 AM] alex radovic: ok… samo pitaj… koliko je bitno… kod raka… oprastanje
[12:10:37 AM] Marta: VEOMA<BITNO… i mnogo ljubavi… treba
[12:10:56 AM] alex radovic: i ne osudjivanje
[12:11:17 AM] Marta: NIKAKO I NI ZA STA NE OSUDJIVATI… TO JE SVE ISKUSTVO… KAO SPOZNAJA… I NEMA OSUDE A NI ZRTVE
...
p.s. ovo sam morao da dupliram, jer ima ljudi koji citaju samo ovu temu... a i da se ne bih ponavljao na raznim potforumima.
sa istim ili slicnim pitanjima

pozz
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
kosmička_beba
Mistik

Pridružio: 11 Okt 2010

Poruka Poslao: 16 Nov, 2010 02:12 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Na ovu temu bih podelila sa tobom Alekse jedno iskustvo.
Iako rođena sa pojačanim prozorljivim sposobnostima,
koje svaki čovek ima(da posebno ne naglašavam),
dok sam išla u jednu duhovnu školicu na seminare,
kad sam rešila da se ozbiljnije otvorim ka sebi ,
desilo se posle jedne dublje meditacije na seminaru,
pred samo spavanje kad sam isključila komp,
legla ugasila svetlo i onda je počeo unutrašnji glas vrlo jasno da mi izgovara
-Ruterford-nekoliko puta toliko glasno,
da sam ustala, upalila komp i google-
tražeći i pronašla ime , iako sam volela da učim fiziku,
a moje poznavanje atoma i pre nego što sam počela da učim fiziku je oduvek bilo
kristalno jasno i pojmljivo meni-
engleski jezik,potpuno kao maternji,
san o zelenim poljima i brdima, ostrvo okruženo vodom,redovno sam brkala sa Irskom,
i onda sam se sledila-oči u oči sa svojom reinkarnacijom(da se čovek zapita otkuda osobi toliko talentovanoj za prirodne nauke-toliki otpor prema učenju i školovanju-zapravo u ovoj reinkarnaciji zadatak mi je potpuno drugačiji), ovo sam bila ja-verovali vi ili ne-gledanje u ogledalo-moj otac u ovoj reinkarnaciji strahovito podseća na Ernesta,a ja na svog oca .
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 20 Nov, 2010 20:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga Bebo, hvala ti sto si podelila ovo sa mnom, i sa citaocima.
Interesantno je, u svakom slucaju, kao neko povezivanje, ili usmeravanje.
ja imam dosta razlicita iskustva sa regresijama, secanjima, umom i projekcijama, pa, ako si citala malo ranije ovu temu
jednom sam napisao, malo u sali, malo i ozbiljno, da ja, za 20 evrica, mogu da provedem ko god to hoce, kroz koji god hoce zivot, tada je bila aktuelna Kleopatra.
Imao sam dosta slucajeva reinkarnacija nekih poznatih licnosti, a u svetu sam to citao jos poodavno. Toliko faraona, bivsih, da se ne zna ni broj. Meno se javio covek koji je vec bio na regresoterapijama i vec utvrdio, na tim seansama, sigurno, da je bio - Nikola Tesla. Cak se seca i poprilicno detalja, cak i intimnih, iz zivota sebe kao Tesle, pa sa svojim saradnicima, detalje prostora radnog, dijaloga sa saradnicima...
ono sto i ja najcesce radim na seansama, posle resavanja osnovnih problema, radi usavrsavanja, je - ulazak u tela andjela, Bude, Shive, Krishne, Hrista... koji su takodje veoma poznate licnosti, ali i vrlo inspirativne.
Da li smo svi mi, t.j. ove osobe koje to rade sa mnom, bile zaista Bude, Krishne, Shive, Hrist... ili ne???

i da li, po toj logici, moze i svaka druga osoba da to bude, t.j. realizuje?
po meni, odgovor je - DA.
SVAKO MOZE DA BUDE SVAKO.
jer, SVAKO JE - SVAKO.
Neko, u nekom trenutku, periodu vremena, je malo vise jedno, a malo manje drugo, u drugom vremenu obrnuto i tako dalje, ali na nivou celine su to samo treenutni ulasci i izlasci.
To je nesto kao da se podelis i budes i ti i tvoj otac i majka i deca i muz i prijatelji... i sve zajedno i ujedno, kao jedan, jedna, pa cak i kao Bog, Boginja.
zabavama nikada kraja.
vazno je uzivati u svim tim igrama, a ti ces vec otkriti sve strane, ili celu sferu, svakog pojedinog slucaja ili inkarnacije.
pa tako i vezu sa ovim frajerom.
kada se realizujes da si ti - on, onda probaj i da mu budes i zenska, jer dobro izgleda, pa onda tako sve redom, da budes on a k. beba njegova zenska... ma kombinacije su ludilo.i onda sve to zamesaj, ujedno, zajedno... pa opet razdvajaj.
i prosiruj svoja iskustva.
uzmi, prenesi, sve ono sto je dobro za tebe, u odredjenoj inkarnaciji, pa onda sto je dobro kao njegova zena, ili bliznji, pa onda zajedno... itd, ako me razumes sta pisem.
sada se reinkarnacije ne desavaju svakih 100 godina, vec mogu na svakih 100 sekundi, mada ne bas skroz i potpuno fizicki, ali
to je vec drugi nivo i pitanje relativne brzine i frekvencije vremena odredjenih elemenata.
vec smo barem na 10 Mhz.
uzivaj,
pozdrav
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 21 Nov, 2010 16:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo upravo gledam neku putopisnu emisiju na B = 92, o tamo negde, u Aziji, na Tajlandu, gde sam, inace, vec bio, u ovom telu, zivotu, i cija mi se kultura i hrana veoma svidjaju.
Ljudi se smeju, kako god... i kakav god zivot da vode, a hrana je prekrasna, bogata, raznovrsna, raznih boja, ukusa, svasta ponesto, lepo i za oko i za ukus, itd.
i onda jedan detalj - kako se skuplja inteligentno i brzo - kokos, sa drveca.
prikazujeu se dva tipa koji imaju dresirane majmune, sa lancem oko vrata, i koji brzo i vesto se penju na drvece i beru samo zrele kokose.
Rade 8 sati dnevno i naberu, kako kazu, oko 1.000 komada kokosa.
oda je red za pauzu, ali ne kit - ket, nego za jednu bananicu.
verovatno da posle 8 sati radnog vremena dobiju i nesto za rucak, pa i veceru.
i ... tako... zivot ide dalje.

samo RAZMISLJAM.

Koliko ljudi bi radilo ovakav posao, na opvaj nacin, vezani lancem oko vrata, i da dobiju jednu bananicu.
i koliko vidim, to im je skoro svakodnevni zivot, mozda, hajde, da izmastam, da imaju i neke praznike, ili slave, mozda cak i malo zabave, drugacije, vikendom.
ali, zive potpuno u saglasnosti sa prirodom, na cistom vazduhu i u potpunoj meditaciji -
DA SU = MAJMUNI.
Imam utisak da bi mnogi ljudi odmah poceli da raz,misljaju - STA JE TO - MANIPULACIJA
drugim zivim bicima,
i naravno, prvo polazeci od sebe -
da li mene neko manipulise kao mladog majmuna,
i AKO = DA,
onda me zanima: KO manipulise sa mnom, t.j. mnom, kao objektom?
kao da je to jako bitno.
pa, znamo svi - odgovor.
Reptili, Iluminati, Baba Roge, mili energetske forme.
ma, bas me briga, ni ovom majmunu nije to bas bitno, jer zna za koga radi. Ili sta radi.
hebem ti reptilku, kad je skroz s..., a ume i da se podeli, na 4 super zenske, iz moje fantazije, samo da me napali i da uziva u mojoj energiji.
i tako, zivot ide dalje...
planete, zvezde i univerzumi se okrecu, kako god, i bez nas i sa nama, mislio ili brao cvece, svejedno.
sta ti je - ljudski.... ili majmunski - um.

razmisljam.

kako je sve bilo , kad sam bio majmun.
i zasto je realizacija i iskustvo majmuna, u regresoterapiji, znacajno.
hahaha

pozz
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 08 Dec, 2010 15:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo, htedoh da napisem jedan detalj sa poslednje seanse, koji mi nije izgledao nekako posebno, ali je povezan sa nekim energijama, sinhronicitetima, pogotovo na forumu.
i, kad ono - pogledam kraj prethodnog posta, o0d 11. novembra,
i pricu o MAJMUNSKOM UMU, hahaha.
i toj realizaciji, kod coveka.
prica je malo duza za meditaciju, i ko to nije smeo da dozivi u potpunosti, stalno se koprca, ili klacka, na toj relaciji, kao kada se brani unutar vrtloga, umesto da se - preda.
...
e, sada sa poslednje seanse:
decko je mlad student i dosao je na seansu iako nema nekih problema, nista posebno. zainteresovao ga je moj rad, i mogucnosti raznih realizacija, ulasci u razna stanja, tela, iskustva, a i nacin koji je - zabavan.
i, da skratim pricu, dosli smo do - musko zenskog odnosa, t.j. njeogovg odnosa kao muskarca - prema devojkama.
da bi smo prevazisli pojedinacno, presao sam odmah na realizacviju - da njegov andjeo bude - ta zenska.
i, da vidimo - reakcije, ili dogadjaje, osecanja, ubedjenja.
i - sta se desilo? Andjeo,k koji mu je imponovao, u svom prethodnom obliku, iako i sam tvrdi da IMA PROBLEMA PREMA AUTORITETIMA,
odjednom je, za njega, bio - zenska, i to jako dobra riba.
i - prva stvar koja je njemu pala na pamet, prva misao, kreativna, hahaha...
je da macki, ribi od andjela, opali - samar.
iako ju je tek upoznao, u tom obliku, i svidjala mu se, dakako, eto sta je - primalna ideja.
ZENSKOJ PRVO OPALITI SAMAR, pa onda ide - sve ostalo.
naravno, odmah je postao i svestan te ideje, misli, pa je i zastao. OSVESTIO se.
i, naravno, dosao i do pitanja: zasto je to bila prva ideja koju je imao. I zasto mu se ta ideja cak i - svidjala?
onda mu je, narvno, andjeo to objasnjavao, i poducavao ga.
kada je zavrsena lekcija, onda sam predlozio da se promene uloge, da vidi i dozivi sada sve to - kao zensko. sa druge strane, kako bi imao celinu price i celinu spoznaje.
znaci da on bude zensko a andjeo muskarac.
i - odjednom je skocio i - prasnuo u smeh, gotovo orgazmicki.
kada se smirio, upitah ga - sta se desilo?
a on, onako... pa, kaze, andjeo mi je zviznuo takvu samarcinu, bez pardona, da me - izuo iz cipela. Nije se ni malo zamisljao, hahaha.
ali, narvno, kaze, da to tako ne mora da se radi.
treba, ipak, razumeti, to drugo bice, saosecati. mozda ce ta osoba da ode, u cudu, sta joj se desilo, zasto je to tako zasluzila, zbunjena i, mozda, ne retko, i ponizena.
a, mozda ce to i da usvoji kao nekakv i nacin za komunikaciju, sa muskarcima, mozda i ka najcesci, moda i kao - jedini.
...
nadam se da je dovoljno razumljiv simbolika i ovaj nacin zabave. I nadam se da nisam nekoga razocarao time sto sam predstavio jednog andjela koji lupa samare.
i, kao sto rekoh, ne bi mi ovo bilo nesto posebno za pisanje, da nije nekih slicnih situacija, sinhroniciteta, i ovde, na forumu objave.
pa, na zdravlje.

a, o programu siledzijstva, i kako roditelji uce decu da budu jaki, jer ovaj svet je, kao bajagi, realno veoma strong, pa jedino prezive oni najjaci, o tome drugom prilikom.
najinteresantnije je, da nekada roditelji tako lepo treniraju svoju decu za OVAJ SVET svoje iluzije, da cak i koske lome, a o hebanju u mozak da ne pricam.
ali, ne mora se bas tako, jer ako je ovaj svet surov, onda ga ostavite - surovima.
samo se pomerite i nadjite svoj svet, onaj koji vama odgovara.
jer za to postoje MNOGE - MOGUCNOSTI.

pozz
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 11 Dec, 2010 02:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::

a, o programu siledzijstva, i kako roditelji uce decu da budu jaki, jer ovaj svet je, kao bajagi, realno veoma strong,
pa jedino prezive oni najjaci, o tome drugom prilikom.

E moj brate Alex, ja svoje sinove nisam naučila da se biju, pa su ih druga deca tukla, a oni nisu znali da se brane.
Otišla sam kod školskog psihologa u nameri da joj ukažem na nasilno ponašanje nekih agresivnih učenika,
da bi škola trebalo da nešto preduzme u prevaspitavanju tih problematičnih učenika itd...
I koji odgovor sam dobila ?
Da ja grešim kao roditelj što ne učim sinove da se biju, jer je ovaj svet surov, i vršnjaci znaju da budu jako okrutni,
pa moraju da nauče da se brane, odnosno da se tuku !
Dakle, nije opomenula roditelje agresivne dece, nego je meni rekla da pogrešno vaspitavam decu.

I da ironija bude još veća, to se sve dešavalo u ,, NEDELJI BORBE PROTIV NASILJA U ŠKOLAMA'' !

Ko je tu lud, ko je zbunjen, zaključi sam brate.
Pozdrav za tebe !

.
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 11 Dec, 2010 09:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Vesna ::

alex radovic ::

a, o programu siledzijstva, i kako roditelji uce decu da budu jaki, jer ovaj svet je, kao bajagi, realno veoma strong,
pa jedino prezive oni najjaci, o tome drugom prilikom.

E moj brate Alex, ja svoje sinove nisam naučila da se biju, pa su ih druga deca tukla, a oni nisu znali da se brane.
Otišla sam kod školskog psihologa u nameri da joj ukažem na nasilno ponašanje nekih agresivnih učenika,
da bi škola trebalo da nešto preduzme u prevaspitavanju tih problematičnih učenika itd...
I koji odgovor sam dobila ?
Da ja grešim kao roditelj što ne učim sinove da se biju, jer je ovaj svet surov, i vršnjaci znaju da budu jako okrutni,
pa moraju da nauče da se brane, odnosno da se tuku !
Dakle, nije opomenula roditelje agresivne dece, nego je meni rekla da pogrešno vaspitavam decu.

I da ironija bude još veća, to se sve dešavalo u ,, NEDELJI BORBE PROTIV NASILJA U ŠKOLAMA'' !

Ko je tu lud, ko je zbunjen, zaključi sam brate.
Pozdrav za tebe !

.

Draga Vesna ,
dotakla si jednu veoma vaznu ,najvazniju ,po meni temu.
Totalna nebrija za one koji su nam najdrazi .
Ko god hoce moze da se u ovo uveri.

A gde smo mi ?
Jedna lasta ne cini prolece .

Sad
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 11 Dec, 2010 10:44 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mi smo tu gde jesmo. Iluzije u bezuslovnu dobronamernost prirode i društva su nadam se kod većine nas konačno prevaziđene. Zato se snalazimo i dalje opstajemo u ovakvom prirodnom i društvenom okruženju kako znamo i umemo a da to bude u skladu sa našom svešću, a eto, jedan od načina koji smo izabrali je i preko ovog foruma.
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 17 Dec, 2010 14:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo malo specijalnog poklona - inspiracije, za Bebu, Saru, Meduzu, Vesnu, Starcy, i sve ostale prijatelje.

malo neobavezno, ali zabavno, ponovo kod Bude.

Bas mi je prijatno sto se, sada, posebno smeje i - zraci.

i na sve vas.

dodjite, kad god hocete.

Link

Laughing
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 18 Dec, 2010 13:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dragi Alex,
hvala za poklon .
Kako si znao da mi trebaju bas Budine energije?
...
Nema te a ja bas htela da ti kazem poruku, koju sam dobila u snu ,u vezi vremena .

Starcy je samo sistematicna ,kao i svaka Devica i jedna nezna i emotivna Riba.
Poveruj da je imala sasvim dobru nameru!
(moja cerka je Devica a majka je bila Riba )
...
Evo reci cu ti poruku iz sna .
"Pored vremena koje se meri secundama ,satima ,danima, .....svako od nas ima svoje LICNO vreme .Tako da dve osobe, kada se secaju jednog istog dogadjaja ,mogu to da dozive a i dozivljavaju sasvim drugojacije."
Ovo mi je jasno.
"Pored ovoga postoji i Veliko vreme".
To mi nije jasno.

Toliko .

Pozdrav ! Very Happy
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 18 Dec, 2010 22:59 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Sara,

evo jos malo zabava, inspiracije, simbolike, i spoznaja.

i cudne i lepe relacije izmedju ove tri osobe, sa andjelom, dakako.

ne znam da li neko razume simbole i ove price, ali svejedno je.

Kakoo je lepo i lako biti - zena. predana i vodjena. Barem u plesu,
sa muskarcem koji uma da - vodi.

nadam se da uzivate u zabavama, koliko i ja.

Link

Laughing
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 18 Dec, 2010 23:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ti si jako zabavan i neobičan tip Radoviću.
...

Da sada odeš da foruma priznajem malo bi mi nedostajao.
Ispočetka mi je bilo teško da pratim sve što pišeš jer je bilo prilično konfuzno,
ali ponekada bi vredelo kada bih naišao na dio teksta koji je zaista bio smiješan.
Ipak ja stičem povremeno utisak da ti želiš da predstaviš nešto ozbiljnije nego izvođenje solidnog zabavljača.
Ali po meni ne uspijevaš.
I sada pitanje;
Šta je motiv za tvoj rad?
Zabava?
Novac?
Nesigurnost?
Neispunjenost?
Stvarno ne bih volio da si samo neki sitni šarlatan
ili nesigurni muškarac
skriven iza maske zabavljača duhovnjaka.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 18 Dec, 2010 23:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

inspiracija,

brate Petre.

Laughing
 Nazad na vrh »
Petar iz Podgorice
Duhovni učitelj

Pridružio: 07 Jan 2009

Poruka Poslao: 19 Dec, 2010 00:09 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...

Alphilda,
interesuje me,
šta misliš ti,
ako si preslušala ove snimke našeg Radovića,
šta on to radi?

...
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 30 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 31273 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 99925 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44294 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37342 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 44489 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 12313 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26885 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)