REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 15 Jan, 2011 03:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dok je ovaj sajt pado, i podizao se,
Ja sam, priznajem, javno, pred svima,
Se, za tri dana – zaljubio = tri puta.
I to u tri razlicite zenske!

( sto i vama zelim, onima koji to vole).

TAKO DA SE NE CUDITE, MOLIM VAS, SVE,
NITI OSUDJUJETE,
Mada moze sve, naravno,
Ako vam budem isgledao u narednom periodu – cudan.
Misteriozan, ili kakav god.

Cini mi se da ova faza nije bas - Tamna strana duse, jer to sam vec prosao, pardon, to znam kako izgleda, imam ta iskustva.
Ovo mi deluje slicno, dosta, ali nekako – lepse, prijatnije.
Barem mi se prividja, pa sve i da nije Istina!

e, a sada opis vecerasnje moje seanse, sa samim sobom, u regresoterapiji:

pa, ne bih sada, da napisem, mozda je prejako?
Ili – nametanje svojega necega?
Mozda – svoje seanse, kao da sam ja nesto posebno bitan.
Pa, ok, onda necu da napisem. Ne, ne ljutim se, ali ne bi bilo bas ok,
Da povredim nekoga.
Neka ostane tajna, ili samo na poziv.

Pozz

p. s, samo za one znatizeljne:
imao sam seansu mnogih svojih zivota, desetine barem, , ODJEDNOM.
POVEZANO U JEDNO – ZAJEDNO.
I ukratko, znate sam sam doziveo?
Da je svaki moj prosli zivot, u stvari, jedna ljubav i zaljubljenost,
Sa mnogim zenama,
Koje su, u stvari – SAMO JEDNA!
ZENA.
POVEZANA OD SVIH!
A ima, osim love story price i detalja, i jos jedna dimenzija.
Ali, ta je vec duhovna. To nije za forum.
Ionako ne bi bilo razumljivo.

ali, videcemo kako ide dalje.
ko zna, svasta je moguce, pa i da se...

hahaha, skoro da sam napisao, otkrio, neke inrtimne stvari. Rolling Eyes

nastavak sledi, ne birinite.

Wink

pps. sve moje prijateljske duse - pozdravljam.
radimo, radimo, nove pruge gradimo.
hahaha

Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 15 Jan, 2011 03:49 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

elem, ako uopste mozete da me razumete
nije ni meni lako
t.j. uopste mi nije lako.
sve tri ribe su manekenke i modeli,
sve su mlade i jeko dobre ribe,
do jaja su, sto bi se reklo, po slengu, ali i stvarni, realno,
sve duvaju travu, ahahaha,
i sto je najgore,
radim sa njima seanse regresoterapije neko duze vreme.
i - sexualnu magiju.
i - priznajem, naucio sam ih da prevazidhu svog - ucitelja.
znaci - apsolutne azdaje,
kakvi reptili amateri,
u sexualnom smislu,
a mi znamo to i vezu i sa duhovnim.
dakle, samo mogu da kazem,
prevazilaze me, toliko, da mogu samo da im se - predam!
da mi rade, ili da rade sa mnom - sta god one hoce.
postao sam isuvise mali, za njih.

ali, kako da oopisem, i kazem, koja je to tek - domenzija?

eto, pa ko razume, kako se kaze - shvatice.

sta da lazem - zivot je - s..., hahaha,
pogotovo kad te spopadnu dve monstruozne zenske, ili tri, odjednom,
a ja / ti = nepripremljeni.

mozda cu da pojedem kiflicu i virslicu,
i da ojacam, maximalno,
i da procitam sve postove Plavog zraka, hahaha
kao dobru pripremu - ZA ISPIT, ahahaha.
ludilo, verujte mi, ali - doooobro.

jel ima neko da ovo oseca kao nesto lepo, inspiracija,
ili - hebiga, zivimo?
i zezamo se.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 19 Jan, 2011 22:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::
elem, ako uopste mozete da me razumete
nije ni meni lako
t.j. uopste mi nije lako.
sve tri ribe su manekenke i modeli,
sve su mlade i jeko dobre ribe,
do jaja su, sto bi se reklo, po slengu, ali i stvarni, realno,
sve duvaju travu, ahahaha,
i sto je najgore,
radim sa njima seanse regresoterapije neko duze vreme.
i - sexualnu magiju.
i - priznajem, naucio sam ih da prevazidhu svog - ucitelja.
znaci - apsolutne azdaje,
kakvi reptili amateri,
u sexualnom smislu,
a mi znamo to i vezu i sa duhovnim.
dakle, samo mogu da kazem,
prevazilaze me, toliko, da mogu samo da im se - predam!
da mi rade, ili da rade sa mnom - sta god one hoce.
postao sam isuvise mali, za njih.

Nisam ovde zalazio, priznajem.

A, eto, kucnuo čas i to. Za Tao.

Za sada, dosta je ovde jezivo, ali - može da bude i gore. Bio sam i na "Depresija Forumu", mal' ka' i imam iskustva sa jezama.

Ne možeš da napraviš sintezu,
ako ne iscrpiš i jezu.

Ako to niko do sada nije rekao, onda sam ja.

No, dobro, imaš te energije u sebi, koje traže da se istutnje.

Ti ih ne sabijaš, nego im ga daješ, tj. energijama, da se istutnje.

Ali, imaj u vidu kraj tim energijama.

Nemoj da ih vidiš kao cilj.

Nisu, ne smeju ti biti, te energije kao cilj: u smislu još i još. Ah, još i još!

Cilj je da ih nadiđeš. Da im ga smanjiš, Intenzitet.

DA NE NOSE ONE TEBE, NEGO TI NJIH.

Ne te dve, tri, nego - ENEREGIJE U TEBI.

Dok im se ne smanji (intenzitet) - ti moraš da tutnjiš. Sa dve, tri, četiri... koliko već bude trebalo, naravno, ti ZA SADA ne pitaš za cenu. Energetsku.

Možda ti se vremenom ispostavi račun, ali - o tom-potom. (P.S. Vidi kako se Tale frapnuo nad računom za energiju u vidu struje!)

Samo si se preispitaj. Čije, reći ćeš, po inerciji tih energija. Ne, mislio sam: sebe preispitaj.

KOJI TI JE OVDE?

CILJ!

Jer te on OTVARA ili ZATVARA.

Ne za njih dve, tri, četiri, pet...

Već za Put.

AKO TI ON NIJE SAMO SREDSTVO.

OPRAVDANJE.

Za energije koje idu na njih dve, tri, četiri, pet, šest...
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 19 Jan, 2011 23:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Plavi, nemoj da se ljutis,
ali ovo je, ipak, OZBILJNA TEMA!

Ako te interesuje - ti citaj,
ako te ne interesuje - nemoj da citas.

ako imas neko pitanje, ozbiljno,
napisi.

ali ovde se radi o ozbiljnim realizacijama, iksustvima, isceljivanjima, spoznajama,
sve da izgledaju, na prvi pogled kao mastanje, bajke, ili apsolutno neozbil;jno.

ako nisi primetio, ja imam sa kim ovo radim, i od koga se ucim, iako i tvoje nesto koristi kao inspiracija, bez sumnje.

ali, nemam bas vremena, na ovoj temi, da se bavim nekim trivijalnim opservacijama.

ako te nesto inspirise - super.
ako ne, zao mi je, nemas nikakve koristi.

pozz
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 19 Jan, 2011 23:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo pokusacu ukratko, iz secanja, da opisem jednu jucerasnju seansu.
Zbog nekih realizacija, i simbolike. Kao i povezivanja sa nekim ljudima i enerijama.
Zena, srednjih godina, ima poodosta problema. Nema mira, proganjaju je duhovi, nocne more, sve postaje sve tamnije, crnje, teska vremena, sto neko rece…
I, poceli smo sa susretom sa delfinom, svidja joj se more, Sunce, radost, voda…
I malo opustanja, malo gutanja slane vode, cisto da oseti ukus i da ima licna iskustva, da je dozivljaja – stvaran.
Onda dolazi delfin, veoma veliki i unosi joj se u lice. Mio, mazi je njuskom.
Sa desne joj je strane lica, za one koji anliziraju simbole.
Malo plivaju, zajedno i ona vidi da je ona – mala riba, pored ogromnog delfina. Sada ga vidi celog.
Hoce da se popne na njega da ga zagrli, uzjasi, da se vozi na njemu.
Prvo je nesto odbio, ne secam se sta je prvo uradio, nesto je bilo problem sa njenim strahovima samrakom i klecanjem kolena strahovima, teskim zivotom… pa je posle se spustio ispod nje da ona legne na njega. Malo je ljuljkao, kao u kolevci, i ona je osetila veliki unutrasnji mir.
Onda je jako zaljuljao, iznenada, malo se uplasila, i raspustila.
Onda je opet ljuljkao i skotro se zaustavio. I, ONA JE – ZASPALA, kao mala beba, skroz opustena, na seansi.
Ostavio sam je kratko, pa smo nstavili. Onda su seigrali dalje, i on se obavio oko nje,kao da je stegne, nekako, glavom, njuskom, i repom, kao krug, polukrug, oko nje. Kao da je zastiti, ili pokaze da je stiti i fizicki, svakako. Enerije kao i obicno – radost, sreca, zadovoljstvo
Kasnije ili pre spavanja, ne secam se, je bilo jos jedno iznenadjenje, bacanje nje od strane delfina uvis, da se skroz istrese ( iz gaca, kako se kaze), i skroz opusti, razbije svoje preostale odbrane.
Dakle tu je bilo jos zabva, ali da opisem samo najbitnije, koliko se secam.
Pomenuo sam odlazak do andjela, radi upoznavanja sa andjelom cuvarem. Delfin se smeskao, ali kada je trebalo dakrenu ka andjelu, delfin se nesto mrstio i odbijao.
Nekako je kasnije, ipak pristao na to, i vodio je, kroz dubinu vode. Onda su naisli na jedan prolaz, koji je bio zatvoren ostatkom nekog broda. Ne znam zasto nisu isli nekako okolo i da li je bilo moguce, ali to je bio jedini prolaz do andjela. Delfin joj je pokazao poravac i da dalje mora – sama. On ce tu da je ceka, i da gleda, kroz taj prozor te olupine. Ali, ona je morala da prodje – ispod olupine, kopajuci kroz pesak. Posto je ona jako mala, ona to moze, ali delfin je jako veliki, pa nikako ne bi to uspeo.
Onda sam je poveo. Bio je to put kroz malo mraka, kao tunel, kroz taj pesak. Njoj je izgledalo d – nikad kraja ( teskim vremenima, hahaha).
Dok nije izasla na drugu stranu.
Onda se tu ukazao jedan srednjevekovni zamak, sa mostom preko reke. Ona je stajala ispred i imala je strah da predje, jer je nekako osecala da u toj recici ima – krokodila. Onda sam je ja poveo preko mosta i dosla je do vrata zamk. Vrata sus e otvorila i tu je cekao jedan cuvar. Obucen u metalni pancir, s kopljem. Rekli smo zasto smo dosli i on je rekao da malo sacekamo. Da se pripremi trpeza, specijalno za nju.
Onda je dosla dvorska luda, da je mal0 zabavlja dok se trpeza i sto postavi.
Ubrzo je sve to postavljeno, tu su bili svi veseli, zabaljali su se, pevali, smejlai. Trpeza – sto , je bio bogato postavljen, i sve je bilo u njenu cast. Kkao je ulazila, svi su joj se klanjali. I ona je trebalo da sedne odmah pored kralja, kao da je ona – kraljica.
Medjutim, ona se okrenula, da vidi svog delfina, i tom trenutku, kroz onaj prozor je ugledala neverovatno tuzan prizor: njen delfin je bio toliko tuzxan, kako ona rece, da je hteo da – presvisne od tuge. Za njom. I ona je odjednom pocela tako da place…
Posle par minuta, rekla mi je da ne zna sta da radi, gde da ide: ovde su je docekali najlepse moguce svi su veseli, dosla je da potrazi svog andjela, spremili za nju spec, trpezu, a sa druge strane vidi delfina i njegovu tugu, da ne moze da se odluci – sta dalje, gde da ide?
Rekao sam da odluci sama, kako oseca, svejedno nece da pogresi. Moze da bude iovde, da delfin saceka ili da ove zamoli da se vrati kod delfina, na 5 minuta, pa ce da se vrati. Hitan slucaj. Pa sta bude.
To je i uradila. Izvinila se, i vratila kod delfina. A on je toliko kruzio, plivao, ukrug, od napetosti i nervoze i tuge, da osim stoje hteo da presvisbe od tuge, skoro da bi se i ubio od takvog plivanja.
Kada je ugledao, odmah se skroz promenio i poceo da pisti od srece.
. tako da je, u jednom trenutku, ona uzviknula – Upiskicu se, od srece!
I – upiskila se, u pantalone. Totalno opustena, bez imalo stida ili osecanja krivice. I nastavila da bude srecna, bas kao mala beba. ( ko ne razume, ovde se radi o realizaciji i licnom iskustvu oslobadjanja od prekora i kazne, kada je bila mala, od strane roditelja, u vezi sa piskenjem… sto sam nesto kroz zezanje napisao Bebi… a sto se obicno transformise u naglasenu potrebu za PRICANJEM, kad se odraste – tako da ako osecate da previse pricate ili pisete, probajte sa – piskenjem, i sa pijenjem vode, ili retro u detinjstvo i izboksovati odobrenje a to – bez kazne)…
Onda mi je opisivala koliko je on bio tuzan i kave velike suze su lile iz njegovih ociju, da su se kristalizovale, nekako…
I da takvu tugu nije videla ni osetila u zivotu. Da ga je bilo toliko zao, da je morala da mu se vrati i ostavi cak i docek, tamo, kod kralja, kao i odlazak kod andjela.
Onda su se zabavljali kao ludi.
Onda sam ja pitao – zasto je bio tako tuzan: da li za to sto se brinuo za nju, da joj se nesto lose ne desi, ili je ljubomoran na andjela, ili je mislio da ce da ga ostavi i da nece da mu se vrati?
Odgovorio je – da je mislio da joj se nesto lose ne desi i da nece moci da je zastiti. Ali i da – kad upozna andjela, da nece vise da joj bude interesantan.
Onda, posle par minuta zabava, smo ga pitali za odobrenje i objasnili za obecanje, da ce da se vrati tamo, i da saceka, da ne ora vise da se brine, vratice se, sigurno. A i sam vidi koliko su privrzeni jedan drugom.
On je pristao.
I ona se vratila u zamak.
Sela je na ponudjeno mesto pored kralja. Svi su poceli da jedu, ali ona nije mogla. Sve jeste bilo super, ali joj nekako nije bilo do jela. Svi su bili veseli…
A onda sam pitao za – andjela. U tom trenutku su svi osim kralja poceli da se – boje, spustaju glavu, prestali su sa zabavam, smehom, kao da su nesto radili pogresno, ili se bojali, iz nekog razloga – andjela.
Kroz neki otvor iza ledja kralju i njoj se pojavio vetar, kaoji je naglo usao, napravio kovitlace i jednim potezom rascistio sto sa sve hranom i sve ljude uokolo. Osim kralja. Kralj se nije bojao. Ali, posle nekog vremena je i on nestao, a ostala je samo – KRUNA njegova. Ali, ona nije osecala nikakav strah, naprotiv, neko priajtno osecanje, odmah cim se on pojavio, za razliku od svih drugih i kralja.
Sada se poigrao malo, i onda se prostro, kao cilim, da ona sedne na njega, legne, i da je vodi. Ona je to uradila i on je vodio, nosio, po nebu, po predelima, da ona uziva u leti i da gleda krajolike. Iz njenih ociju su posle suze.
Andjeo joj je rekao:
PLACI, SLOBODNO!
I ONDA JE NAISLA BUJICA SUZA. I na mom krevetu, ali jos vise na tom nivou. Ona je sipla suze kao – kisu. I posmatrala kako pada na zemlju, na ljude, dole. Ali to je bila zaista neverovatna bujica suza koju ja nisam video skoro nikada, osim pre nekog vremena kada sam sam to doziveo, iz cista mira, smo sam zatvorio oci i video – to se dogadja, iz celog lica, ne samo iz ociju.
i… onda se isplakala. I dalje se ne secam, sada… aha, onda je odveo na jedno drugo mesto, jedan drugi predeo, sasvim drugaciji od ovog.
Onda se i sam andjeo u tom obliku prosvetlio, i sunce se pojavilo, i svi ljudi, koji su bili dole, na zemlji su se – SMEJALI, RADOSNI.
Kao sto rece Tle, ona je gledala te ljude i videla samo – SMAJLIJE, kao deca sto crtaju.
I bila je jako ispunjena pozitivnom energijom, radoscu.
Andjeo joj je rekao:
A sad mozes i da se smejes.
I ona je pocela i da se smeje. Ogromna tuga je izasla, i sada na to mesto dolazi – radost.
Bilo je to smo par minuta i andjeo joj je rekao d a mora da je vrati, jer je ovo, sada, PREJAKO ZA NJU.
Za sada je dovoljno. Moci ce da dodje opet, pa ce da bude jos duze.
I onda je vratio, skoro kod delfina, s tim da delfin to nije mogao da vidi.
Ja sam zamolio za par kratkih pitanja, ako moze, pre kraja.
Andjeo je pristao.
Pitao sam – o cemu se radi u vezi sa nocnim morama i sa osecanjem te zene da je opsedaju duhovi, i da je pipkaju, guse…
On je rekao da to sada nece da kaze, jer bi je to uznemirilo.
Ne secam se drugog pitanja, sada…
Aha, sta da kaze delfinu za njega i nju:
Rekao je da delfin ne mora da zna, da je on uvek sa njom, i da moze da dodje kad god hoce, posebno, ali da delfin to ne zna. Jer tu postoje nekakve DVE STRANE, KOJE JE VUKU, svaka na svoju stranu, pa je to malo tesko za podneti, tu rascepljenost, sto joj je pokazao vec ranije, kad nije znala gde da ide – kod kralja na prijem ili da e vrati delfinu.
Ovako je najbolje resenje, da bude sa delfinom. A on je tu, uvek, sa njom/ njima.
Ali, delfin je, za sada, odvlaci od njega, pa ne treba to da mu se potencira.
Ok, pozdrav i dolazak do delfina.
Opet ludilo, zabave, vristanje, igre u vodi.
Onda sam ja ipak reka, da mu kaze, kako je bilo, i da je sve bilo ok, da se ne brine.
Delfin je bio – zadovoljan.
Onda sam pitao, da li bi i on hteo, zajedno, nekada, da odu do andjela, t.j. da budu svi zajedno?
I delfin rece: mozda, drugi put.
Hijuuuuu!
SUPEEEJ!
Znaci, nema frke, pristace.
Drugi put, ZAJEDNO!
Javljam za neki dan, kad bude druga seansa, kao je bilo, jel delfin pristao i sta se iizdogadjalo, izrealizovalo, i licno – iskusilo.

p.s. dodatak u vezi sa povezivanjem sa nekim likovima sa foruma, koje sam napomenuo:
Plavi zrak – i tema – odnos ucitelja ucenika, vodica i ZASTITE, kao VELIKI DELFIN, koji treba da razume Alfidinu poruku oko odrastanja,
Makar i kao preveliku tugu od – razdvajanja. Nema razdvajanja, osim kao privid, ali treba dopustiti i samostalan rast, jer mala ribica je morala sama da prodje kroz tunel… gde delfin nije mogao, iako potpuno dobronameran i zastitnicki.
Vesna – isto, svoj odnos zastite prema deci, svojoj, i na neki nacin, mozda i prema clanoovima foruma, iako ih naziva – bracom i sestrama
Tale – sa bicima, andjelima, onostranim… i realizacije druzenja sa njima, licnih iskustava, dozivljaja, zabava, samo ovde sa nekim konkretnim ciljevima, i isceljivanjima
Alfida – kao inspiracija za pomenuti post oko odrastanja, brige o deci i onom – da samo miran staratelj moze da prenese mir deci, i smao mudar staratelj moze daprenese mudrost, i samo slobodan covek – moze da prenes slobodu, itd…
Caca, ovde ima neke price sa KRUNOM i sa kvazi zabavama na dvoru, koje su igra moci i izobilja, ali ima nekih pitanja u pozadini, koliko je to stvarno, iznutra, a koliko je to samo spolja, kao prikrivanje neceg drugog, ovaj drugi deo ne mora da ima veze sa Cacom, ali mozda ima sa celim forumom…
Kvazi zAbava ali – isprazna, KABINETSKA.
I NARAVNO, OPET NA KRAJU, CUVENI Plavi zrak,
I opis licnih iskustava sa BHS, od strane mene i ove zene.
Druzenje i realizacije.
Izvinajvam se za dug post, i to sto nisam snimao tacne reci u komunikaciji, jer su, u druzenju sa BHS, i tacne reci izuzetno vazne, i nacin na koji se kazu. Kao i simbolika na visim nivoima.
Nadam se da je neko video i sebe, u ovome, necemu, svejedno u cemu.

Pozz

Drugu seansu, moju licnu, cu da napisem – malo sutra.
Ipak nisam ja Plavi, treba i da se zezam malo.

Laughing
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 20 Jan, 2011 01:45 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Talerman:
Citat:

Dok sam tako stajao pred gradskim kapijama, ugledao sam tablu na kojoj su bila ispisana imena 3 konzula. Zapanjen, ugledao sam kako se sa tog spiska ”kompjuterskom tehnologijom” (?) briše moje ime, i postavlja nečije drugo ime. U tom trenutku mi je odmah bilo jasno da sam izgubio poziciju u gradskoj upravi i da sam se nasao u nemilosti. Dao sam se u beg. Bežao sam u pratnji te zenske osobe preko ”mora i gora”, sa neprijateljima za leđima koji su hteli da me ubiju. Zatekao sam se na kraju u pećini gde sam promenio odeću. Svukao sam togu i obukao plavu haljinu. Tada mi je laknulo jer mi se učinilo da vise nisam bio u opasnosti.

Ovaj opis je identican opsima sa seansi regresoterapije, iako je razlicit jer je tvoj, lican.
Bas skroz opis jednog dela seanse i ulaska u neku karmu, sa sve mogucim osecanjima.
Jedino sto se u seansama r.t. ide jos dalje, da se vidi sve sta ovde stvara losu karmu, za ovaj zivot, pa se to – ispravlja.
Dakle, SUOCAVAMO SE SA NEPRIJATELJEM, i da vidimo KAKO DA ISPRAVIMO SUKOM, IZGLADIMO, ako je moguce.
Mozda cak i davanjem svog zivota, svejedno. A sa druge strane sta je to pozitivno sto preuzimamo i potyenciramo.

Dakle, Tale, ovo si mogao da napises na temi – regresija, hahaha.
Ali, sve je ok.
Jedino, ako imas jos neke takve seanse, onda ih napisi tamo, jer su interesantne!
Ja ne stizem da popisem ni deo seansi koje radim, a i pisem po osecaju, no sto smatram da je najosnovnije, i najintereantnije.
Eto, pridruzi se, tamo, pa napisi.
Mada ja cesto ne pisem o proslim zivotima, nego to andjeo aranzira, rezira.

pozz

p.s.
ovde sam preneso deo posta Talermana, sa Vreme - ja jesam,
koji mi izgleda cista seansa - regresije u prosli zivot.
Ne i regresoterapije, barem ne potpune, jer sama regresija na neki nacin vec OSVESCAVA NESTO, pa samim tim i deluje, nekako.
ali za razliku od same regresije, evo ovde NOVINE,
regresoterapija se bavi ISCELJIVANJEM tako sto SUOCAVA DVE POLARNOSTI, ali ne one koje su razdvojene u PLESU, IGRI, ZABAVI,
nego one koje su odvojene U SUKOBU, MRZNJI, NEGATIVNIM ENERGIJAMA,
pa se time malo vise - pozabavi.
u ovom slucaju, Tale, da je bio na seansi kod mene, bi trebalo da se vrati nazad, a NE BEZI.
Prvo da SAZNA - STA JE TO ZEZNUO, ako je izbrisan sa spiska mocnika, Konzula, i da li on nesto zeznuo, ili je to bilo nesto kao - prevrat, bojkot, protiv njega, a on je bio - ok.
u tom slucaju bi se regresija vratila u jos dlaju proslost, jer NEKADA JE MORAO DA NASTANE TAJ SUKOB INTERESA, T.J.
POVREDA NEKIH DRUGIH LICA, koja je imala za POSLEDICU - KARMU - NAPISANU.
Tada bi Tale znao sta je problem, kakav, sa kim konkreno i onda se ide ka IZMIRENJU.
Postoje brojni nacini izmirivanja dugova, i ljudi, ali najjednostavniji je da ne bezi, gec da se vrati i PROZIVI, DOZIVI - REZULTATE.
Ako je to da ga ubiju, onda to da dozivi i da vidi i lica, s kojima je povezan.
i onda je dozvolio njima da mu vrate negativnu karmu.
e, a tada terapeut i Tale dobijaju - POTEZ, kao u shahu.
i umesto da se nastavi sukob u ovom zivotu, Tale razresava problem tako sto ANDJEO ULAZI U TALETA
I DAJE MU - PRENOSI - OPRATSANJE.
Dakle talerman cak i da ne zna kako se oprasta, andjeli to znaju i imaju to licno iskustvo.
ulaskom u tTaleta, kako kaze Alfida, andjeo prenosi svoje znaje i svoju energiju i iksustvo i - desava se OPRSOTAJ, koje tale sam dozivljava, kao svoje iskustvo.
ujendo, to moze da bude malo ili vise plakanje, jer nekako ta negativna energija mora da izadje.
i ujedno se tu pojavi i neki mali demon, kao plod tog bola, t.j. oprastanja. Ali taj demon je u skladu sa mnogo sirim planom,
i taj demon je iskusio ovaj bol i patnju, opet zajedno sa Tletom i zajedno sa andjelom
KAKO JE GORE, TAKO JE I DOLE
pa i on ima = benefit, tako sto se time inkarnirao u, ZA NJEGA, VISI SVET,
ovaj nas.
Iako na izgled, demona smatramo losim proizvodom, ovde se radi, sa sireg plana, da ON POSTAJE ANDJEO,
U ODNOSU NA PRETHODNU POZICIJU, MESTO,
ali i Tale postaje sve vise andjeo.

a pogotovo ako ovo napisano proba da odradi.
MOZDA JE OVO TAJ AMBIS o kome Tale pricas?
ali, imas mogucnosti i moci, DA ZAMOLIS NEKOG ANDJELA DA TO OVO POMOGNE, NIKAKO SAM.
Onda nema Ambisa.
nadam se da ti se svidja ovo, kao ideja, da izgladis to, iz proslog zivota.
pa ako to budes probao, napisi ovde - KAKO JE BILO, SA SVE OSECANJIMA.
I kako je, na kraju, nekakav teret skinut sa tebe, naravno.

pozz
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 20 Jan, 2011 02:11 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Puno toga znaš Alekse Radoviću...
Često sam se bavio regresijom pre četiri godine kada sam došao da živim u Šangaj jer mi je bilo fascinantna spoznaja da sam tamo već živeo u prethodnom životu. Bavio sam se regresijom, a da nisam tada ni znao da se to tako zove Smile
Hteo sam da saznam ko sam bio, šta sam radio, gde sam živeo, sa kim sam živeo...I došao sam do nekih spoznaja...
Ali, te spoznaje su me vraćale u još dublju prošlost: u Srbiju XII veka i konačno u Atlantidu za koju pre toga nisam baš ni mnogo verovao da postoji. Ipak, sam ja školovani istoričar, a oni kažu da Atlantida nije postojala. Pošto sam imao neke uvide iz Atlantide, onda sam rešio da poverujem sebi, a ne knjigama u kojima stoji da Atlantida ne postoji.

Nisam imao nekog drugog čoveka koji bi pomagao u prolaženju kroz prošle živote, kao što je Aleks Radović koji drugima pomaže...Zapravo, sam sam ušao u sve to.
Nekim svojim metodama sam radio...A pre svega, u tome mi je pomagao Hermes Trismegistos, koji mi se jedne noći predstavio, poveo me kroz astralni svet, pokazao budućnost i na kraju još rekao da će Beograd 2299. godine nestati u vulkanskoj vatri.

Moji metodi su se sastojali u tome da bi uzeo komad kamena iz dvorišta neke stare kuće i meditacijom preko njega ulazio u prošlost te kuće i svega što se u njoj zbivalo. Ili bih šetao ulicama grada i razgovarao sa duhovima...ali to je posebna priča... Uzimao bi fotografije nekih ljudi iz tridesetih godina prošlog veka koji bi mi se učinili poznato, pa bih nastojao da se spojim sa njima...Onda sam tako naišao na moju ljubavnicu iz prošlog života, izvesnu američku levičarku, Agnes Smedli...U potrazi za njom završio sam u samom paklu...ali sam je odatle iščupao...barem se nadam...znam da me je posle toga dugo pratila...bila je stalno sa moje desne strane...i često smo razgovarali...a onda je otišla....
U svakom slučaju, saznao sam neke stvari o sebi i o svom prošlom životu:
Znam da sam se zvao J. V, da sam bio ruski Jevrejin, da sam bio izbeglica, da sam živeo po raznim gradovima širom sveta i da sam konačno skončao u Beogradu 1949. godine. Vrlo brzo sam nastavio novi život odande gde se raniji završio...Neke stvari sam pročitao iz akaše- ali kada kažem akaša, govorim o stvarnoj biblioteci i o namrgodjenim majstorima koji čuvaju zapise u kamenim ormanima...I koji nevoljno pružaju povelju na kome se nalazio zapis po tačkama iz mog prošlog života...

I tako, upoznavao sam i samog sebe iz 12. veka. Upoznavao sam svoju tadašnju ženu koja je ista kao i moja sadašnja...Tada sam se i zainteresovao za bogumile, jer mi je bilo jasno da sam bio bogumil. I onda sam viđao mnogo toga između 12. veka i kraja 19. veka...Znam kada sam bio Kinez...Znam da su me ubili kao trogodišnjaka neki kineski revolucionari...a da sam bio rođen u plemićkoj porodici...a bio sam i siromašan Kinez...svašta je bilo....

U svakom slučaju, neke stvari sam naučio o prošlosti, video sam sebe u kolevci, video sam svoju tadašnju majku i čuo je kako mi kaže da sam to ja u kolevci i da mogu samog sebe da zagrlim...

I tako šta reći...

Paralelno sam aktivno izučavao kabalu i tarot...

ali ova dva sistema ne ulaze toliko u prošlost, već pažnju posvećuju sadašnjosti (kabala), kao i sadašnjosti i budućnosti (tarot).

Otvarao mi se svet sefirota, velikih i malih arkana...

I malo sam počeo zapostavljati prošlost...

U pravu si Alekse Radoviću...To što sam ja radio verovatno nije bila regresoterapija...Ali znam da sam se dao u jednom trenutku svesno dopustiti da me ubiju u šumi nakon čega mi je bilo lepo i nakon čega sam i ovde na ovom forumu napisao da je "smrt svečan trenutak"....

Svašta je još toga bilo....

Ali, za početak ovoliko...

Pozdrav.
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 22 Jan, 2011 03:19 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

TALE, POST TI JE SUPER.

I ja sam imao dosta slican put, iako i, na neki nacin, sasvim drugaciji.
ali to cu da napisem kad nadjem malo vise vremena.

sad ide nastavak prethodne seanse, sa simbolikama oko odlaska kod Kralja, krune, dezintegracije laznih dvorana i uvlakaca u..
i price sa ogromnim delfinom - zastitnikom, vodicem astralnim, i njegovom tugom...
i on se, sada, u seansi pretvorio u orla - mojom zeljom.
i sada ide dijalog, nadam se da ce biti razumljiv i po pitanju nastvka prethodne price, seanse,
ali i skroz posebno, samo analizom simbola, i koliko je sve ovo povezano sa nekim ljudima na ovom forumu.

Ne moze, da te ponesem, kaze Andjeo orlu, koji nastao transformacijom delfina, iz prosle seanse.
A dogadja se da je orao leteo sa ovom zenom – Z, i tako su dosli do andjela.
Onda ju je andjeo uzeo kod sebe, da je nosi dalje, a orao je hteo da i njega ponese, ili ne, nebitno, to je vec razmisljanje – orla i njegova stvar.
Dakle, ide dalje dijalog:
Andjeo – ORLU – mozes za nama da letis, ali VIDECEMO DAL CES USPETI> DA NAS PRATIS.
Izasli su iz kanalizacije ( ovo je povezano sa Verom, Filipom, Bebom i crvima…ali to je prethodni deo seanse, sada manje bitan).
Hoce da mu pobegne, BAS GA IZAZIVA!
SAD CEMO DA VIDIMO, JURI NAS ORAO – KAZE ANDJEO.
SAD CEMO DA vidimo da li je on za to sposoban.
Z -A orao je ubedjen da je najbrzi.
Sad JA PRICAM- kaze Z:
Sad pusta i gromove na njega i cerupa mu perje… da ne uspe
I nekako je TUZNO, jer je rekao prosli put da cemo ZAJEDNO. DA IDEMO.
DA ME VODI MIRNO, POLAKO.
SUrov je bio prema njemu. Ako moze da ga pusti, da ga prati. On se bori kao kandzama se zakacio da nas stigne.
Evo, sad mu je dozvolio. Da se zakaci.
Sad je JADAN, SAV OCERUPAN. KAO KOKOSKA, I ISCRPLJEN.
Neko vreme ce da GA VUCEMO.
VIDIS, KAO PJAVICA, KAD SE ZAKACI.
IZDRZAO JE, SVE TE MUKE.

ako bas nista nikome nije raumljivo, ni kao simboli, sta sve govore, ili barem neki simbol, objasnicu kasnije.
mozda je slika koja se vidi, iz ovoga - nejasna?
ko sta radi, ko sta prica, ko je ko, itd.

pozz
 Nazad na vrh »
Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 22 Jan, 2011 17:25 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Prijatan vikend svima !
Uzivajte u ovoj prelepoj muzici .

Pesma andjela
http://www.youtube.com/watch?v=9txHygsGkss

herc
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 23 Jan, 2011 01:22 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

hvala Saro, za ABBU, moju omiljenu grupu iz mladosti.

a evo nesto za Taleta,
posto smo poceli neko razmatranje o lakoci postojanja, t.j. putovanja kroz vreme, na temi VREME - JA JESAM,
ali posto se radi o cistim regresijama u proslot, kao i o terapijama, isceljivanjima, evo da nastavim ovde.
ovo je nastavak navedene seanse i bas se bavi pitanjem - regresije u prosli zivot.

vrEme: 1873. godina, tako kaze Z.

negde na severu, Svedska ili sl, sudeci po garderobi, nekim kapicama... i osecaju

KAKO SMO DOSLI DO TOG PROSLOG ZIVOTA.
POSLE NAVEDENIH CITATA DIJALOGA SA ANDJELOM I ORLOM, u prethodnom citatu, andjeo je poveo Z do jedne sumice i kucice u sumici. drvene. i pocelo je ragledanje. Prvp je Z primetila zenu, malo punacku, sa osmehom na licu, pa onda i videla unutrasnjost kuce , pa sitnu decicu - njih 5, svi mali, koji se vrte i drze je za nogu ili haljinu. Ona sprema veceru, nesto lepo kuva.
pisem ukratko, iz secanja, jer seansu sam pisao na 8 strana a4 sveske, pa bi bilo predugacko da se sve iskucka.
smao u najkracim crtama: i ceka muza da se vrati iz sume, on je drvoseca.
kuca je udaljena nekoliko kilometara od sela, ali je usamljena. dolazi muz na veceru, donosi deci sumsko voce. deca sedaju za sto, postavlja se vecera, jedu i td... tu ima i emocija, ali sada nema vremena za opis detalja.
onda muz odlazi, posle vecere da nasece jos drva, za potpalu, i dovodi nekog coveka. poludivljeg, na veceru, vidi se da danima nije jeo. ovaj guta sve sto stigne, sa obe ruke... muz kaze z eni da ce da prespava kod njih... itd...
i onda kada je ona odbila, vec mu predlozila da spava u konjusnici, ovaj ga je izveo, onda je nastala frka... i ovaj je uzeo sekiru da ubije njenog muza. ovaj je brzo usao u kucu i zatvorio.
poenta, da skrati, price, je da je covek koji je doveden ziveo u sumi dugo vremenajer je poludeo i mislio je da je to njegova kuca i njegovi zena i deca, i hteo da ubije muza. a poludeo je jer je njemu njegova kuca spaljena, kada se vratio od negde, i u njoj su mu poginuli svi - deca i zena. od toga je poludeo, otisao u sumu i tamo ziveo neko vreme, a sada mu se ucinilo da je ta kuca, ova - njegova.
i ovde je bilo opet natezanja kod Z u smislu strahova i da li da zastiti decu, ili muza, da ubedi da ne izlazi, da se potuce, jer ce biti ubijen. nesto kao OPET JE VUKU EMOCIJE NA DVE STRANE I NE ZNA NA KOJU STRANU DA SE OKRENE, KRENE.
ONDA SE DESAVA JUTRO, i muz odlazi u sumu... i biva ubijen od tog coveka.
ona to saznaje posle nekog vremena, ali i sada moze astralno da vidi da ga je taj covek ubio, iako to, za zivota nije saznala.
i vidi da je jadan, scucuren, uplasen...
i saznaje nesto sto nije znala - da je ta soba rodjeni brat njenog muza, ali smo po majci. I da je bio ostavljen kao mali, i da ga je neko usvojio, pa se nisu poznavali, braca.
i na kraju odlazi kod svoga oca, u selo, da nastavi da zivi, sa decom...

pitamo andjela, pored emotivnog dozivljaja o cemu se jos radi, naravoucenije. I on kaze - da je tako i u sadasnjem zivotu, veoma slicno. Porodica, kuhinja, toplina doma, sa decom, a onda i IZMEDJU DVE VATRE, KAD NASTENE PROBLEM - DA LI DA SE OKRENE DECI, ILI KA MUZU.
I TAKODJE, DA JE NJEN I SADASNJI MUZ PREVISE POVERLJIV PREMA I NEPOZNATIM LJUDIMA, A MANJE VERUJE - NJOJ. pOGOTOV KAD DODJE DO NEKIH NESPORAZUMA.
ita, itd, da ne duzim.

e, sada, kako Tale ovo vidi? kao astralnu projekciju u prosli, neki zivot, ili kao unutrasnju projekciju, ili?

napominjem da retko radim prosle zivote, ovo je mozda bilo bas zbog tebe, andjeo je tot ako izveo naravno.
ali, kada sam pocinjao sa regresijama i kada me to jako zanimalo, onda sma istrazivao i detalje:
da osoba vidi i tacan datum rodjenja, ime i prezime, grad, drzavu, datum smrti, na nadgrobnoj ploci da procita, ako je bilo, pa jos mnogo detalja, bas vezano za autenticnost, t.j. utrdjivanje, po podacima.
nisam nikada to proveravao, ali znam dosta primera slinih regresija kada je i bilo proveravanja svega - od datuma, imena, imena rodbine...
naravno, to sada smatram manje bitnim a vise bitnim ono sto dobijemo posle seanse, kao i sama iskustva, emocije.

pozdrav
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 23 Jan, 2011 05:58 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zao mi je Aleks, sto mi je paznja otisla u sasvim suprotnom smeru ovih dana...Vraticu se uskoro na ovu veoma zanimljivu temu i raspravu sa tobom...Pozdrav.
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 25 Jan, 2011 02:38 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

evo dela vecerasnje seanse, po pitanjima - astralnih tela i astr. putovanja, znacaja toga za duhovni zivot, kao i putovanjce kroz strah od dezintegracije duse, do izlaska iz svih tela i realizacije bivstva ciste duse, u cistoj svesti i ljubavi.
nesto ce, Tale, sigurno da pridoda, za diskusiju, kad nadje vremena. A mozda i Plavi zrak, jer ovde sada radimo DIREKTNO, IZ PRVE RUKE, neka osnovna pitanja. Na zalost, htedoh Mathu da upoznam sa BHS i da, iz prve ruke, saznamo - koliko je Plavi kopirajt, I STA KAZU BHS - po pitanju odnosa astralnih putovanja i regresoterapije i duhovnog, ali je bilo kasno, pa ostavismo to - za neki dan. ALI - BICE!
Ujedno ako mozemo i andjela da smatramo delom BHS, onda su ovde i njegovi odgovori, po ovim, konkretnim pitanjima.
pa da vidimo sta na to kaze - Plavi? ali samo ozbiljna pitanja, ili sumnje. ili moze kako hoce, ali sa znanjem da cemo sledeci put da ga prijavimo - kod BHS, za sve ovo kako se ponasa, aha!

[12:29:49 AM] alex radovic: jel imas i ti strah od smrti i nepostojanja?
[12:29:59 AM] Matha: ne
[12:30:00 AM] alex radovic: pitaj andjela
[12:30:05 AM] Matha: imala sam, pre dve godine, pa mi smo radili puno oko mojih strahova. … nepostojanje ,kao nema me vise kao duse ,nestajem… jel to to ?
[12:31:54 AM] alex radovic: pa to cemo sad da radimo… hahaha… pitaj andjela jemoze
[12:32:22 AM] Matha: BRRRRRRRRRR…
[12:32:34 AM] alex radovic: pitaj andjela jel moze, videces kako je posle super
[12:32:41 AM] Matha: razumem smrt, ali da me nema vise nigde
[12:32:59 AM] alex radovic: pa eto vidis ima jos straha
[12:33:12 AM] Matha: ima u tom smislu… POTPUNO ME NEMA ,rasprsim se ?
[12:33:49 AM] alex radovic: pa videces
[12:33:59 AM] Matha: MOZE, ionako mi fali adrenalin
[12:35:22 AM] Matha: pita me da li sam ja premna za to… a ja jesam… kaze… i jos se plasim astralne projekcije… idemo redom… idemo u nista… mogu mentalno
[12:38:38 AM] alex radovic: pa andjeo ce da udje u tebe, ili sta vec, on ce to da uradi za tebe
[12:38:58 AM] Matha: i sta bude, pa ces da napises
[12:39:25 AM] Matha: sta sada radimo, da se ne zbunim
[12:39:41 AM] alex radovic: pa neces da postojis, pa nema ni zbunjivanja
[12:39:55 AM] Matha: ok, idem… : sta konkretno ?
[12:42:00 AM] alex radovic: pa kao da ne postojis… smrt… dezintegracija
[12:42:27 AM] Matha: postoji li to ?
[12:42:34 AM] alex radovic: pa pitaj andjela
[12:42:38 AM] Matha: mora da postoji… kaze da ,postoji… i sada ce da to pokaze… i da ja to dozivim… sta ce biti bice… plasim se
[12:45:14 AM] alex radovic: hahaha, aha vidis to
[12:45:22 AM] Matha: eto vidis da se plasim
[12:45:32 AM] alex radovic: pa sada resavamo i taj praiskonski strah
[12:45:55 AM] Matha: to ti je ono abra kadabra i nema me… ajd da vidim… cekaj taman sam u toku… a i ti si tu ,pa pripazi da me sastavite… ti se i inace delis
[12:51:35 AM] alex radovic: ok idemo
[12:52:37 AM] Matha: idemo
[12:52:53 AM] Matha: ja vec stigla kod tebe, ovo je malo cudno, neobicno… vidim da se fizicko telo odvaja… i astralno… sada sam tri… na tri mesta… fizicko telo se raspada… polako to vidim…astralno i ono… ostaje duhovno… ima puno svetlosti
[12:56:30 AM] Matha: sasvim sam lagana ,kao pahuljica,magla,duh
[12:56:44 AM] Matha: providna skoz… al imam i dalje neki oblik… ustvari mogu da imam… i svest o svemu… sada se polako .nekako i to razgradjuje
[12:58:33 AM] Matha: i ja sam sada samo cista svest
[12:58:39 AM] Matha: nista
[12:58:44 AM] Matha: i sve
[12:59:07 AM] Matha: svetlost,cista kreacija
[12:59:32 AM] Matha: mogu gde hocu i kako hosu
[12:59:52 AM] Matha: ali sada treba da i toga ne bude… da nestanem… to ne mogu… uvek imam svest… pomozi mi
[1:01:25 AM] alex radovic: pa ok, ja ne mogu mozda je to tako… pitaj andjela
[1:01:50 AM] Matha: dotle moze… do ciste kreacije…potpune svesti o svemu
[1:02:27 AM] alex radovic: i kakav je osecaj
[1:02:38 AM] Matha: to nadilazi sve sto smo do sada radil
[1:02:47 AM] Matha: ocaravajuci
[1:02:54 AM] Matha: potpuna sloboda
[1:03:12 AM] Matha: samo mi fali drustvo… ali vidim ,mogu da se prikljucim
[1:03:40 AM] alex radovic: pa moze i to valjda
[1:03:44 AM] Matha: nekim… nekim dusama… da vidim grupu… da to je moj krajnji cilj
[1:05:11 AM] Matha: formiranjem tih grupa ,stvaraju se neka jezgra moci… kosmicke moci
[1:05:57 AM] Matha: grupe se posle udruzuju i opet se stvaraju js vece grupe… i tako dok se ne utope u celinu udju u sam centar
[1:07:35 AM] alex radovic: ok, hajde da vidimo prapocetak, kad si bila malopre cista svest, pa onda kako ide sa stvaranjem materije - planeta, zvezda, ljudskih tela
[1:08:31 AM] Matha: sve je vibracija
[1:08:45 AM] alex radovic: kako ide redom
[1:09:47 AM] Matha: sada pocinje sa odvajanjem ,znaci ja se ponovo odvajam iz grupe… ja sam pojedinacna ,sama ,jedna ,posebna vibracija… jedna nota u svemiru ,jedan ton,zvuk,svetlost…menjanjem vibtacije polako dolazi do formiranje neke vrste mreze ,cini mi se da je nekako to sjajno ,kao neki kalup… kako se vibracija dalje menja to sve postaje gusce ,…i to je neko ,svetlece telo… i dalje je sve isto… kako idemo unatrag sve vise i vise ulazimo u nova podrucja ,materijalna… i telo se menja… i sada se polako formiraju i ostala tela… i ponovo astralno… i sad smo vec kod kuce… znavci i fizicko telo… ceo proces je vodjen… to je kao neki kosmocki… to je za sada tako… moze da se desi i neka dformacija pa se nesto izmeni… ali uglavnom sve ide po automatozmu… ono sto mi andjeo sada kaze to je da moze a dodje i dotoga da se neke duse potpuno vrate u neki prvobitni ,oblik ,kao u obliku minerala
[1:20:09 AM] alex radovic: aha
[1:20:46 AM] Matha: i dusa ceka neke uslove da se pokrene i razvije do sadasnjeg oblika… moz se desiti da u slucaju necega neke duse namerno budu u tom stanju i cekaju… mozda neka kataklizma…. kada se privremeno to radi… ili jako opterecene duse
[1:23:14 AM] alex radovic: ok, a nema potpune dezintegracije… ne postojis
[1:23:19 AM] Matha: nisam razumela sve ovo bas dobro
[1:23:25 AM] Matha: ne… nema dezintegracije… dusa i kao iskra je vecna
[1:24:10 AM] alex radovic: i jel ces da se secas toga
[1:24:10 AM] Matha: i kao mala je vecna
[1:24:17 AM] alex radovic: taj osecaj ciste duse
[1:24:32 AM] Matha: to je potpuno ludo
[1:25:01 AM] Matha: samo postojanje ,cisto,i ljubav
[1:25:16 AM] Matha: neverovatan osecaj
[1:25:23 AM] alex radovic: bivstvo, ali i ljubav zajedno
[1:25:31 AM] Matha: da, ja se tresem jos a nije bilo nista strasno… malo ono dok sam gledala kako nestaje fizicko telo, a posle je bilo sve lako
[1:26:54 AM] Matha: nisam znala da se i astralno telo raspada pri fizickoj smrti
[1:27:08 AM] alex radovic: pa verovatno ne odmah
[1:27:15 AM] Matha: ne odmah
[1:27:16 AM] alex radovic: pitaj andjela
[1:27:26 AM] Matha: pa to mi i kaze
[1:27:34 AM] alex radovic: ili malo duze traje etericno telo
[1:28:06 AM] Matha: astralno telo ostaje dugo posle fizicke smrt… dok se ona tri tela ,sto cine fizickio telo,ne raspadnu… a onda se i ono raspada
[1:29:28 AM] alex radovic: ok, Plavi zrak je imao pitanje, KAKO OVE SEANSE I ASTRALNE PROJEKCIJE SU - DUHOVNE, I DA LI SU DUHOVNE ILI SAMO EGZIBICIJA
[1:30:02 AM] Matha: pa duhovne su
[1:30:09 AM] alex radovic: KAKO
[1:30:11 AM] Matha: zasto egzibicija
[1:30:13 AM] alex radovic: sta kaze andjeo, pa on misli da je to iluzija i zamajavanje i odvlacenje od duhovnog zivota
[1:30:59 AM] Matha: ma gde zamajavanje
[1:31:07 AM] alex radovic: ali pitaj andjela, da objasni prednosti, ovog nacina… duhovne
[1:33:20 AM] Matha: kaze andjeo da je tehnika astralnih odvajanja i putovanja jedna od vaznih tehnika i moze se koristiti za dobrobit mnogih i mnogo toga se moze kroz to nauciti
[1:33:28 AM] Matha: ali je i vrlo opasna
[1:34:13 AM] Matha: moze se desiti da u slucaju tih putovanja tvoje telo zauzme neka lutajuca dusa
[1:34:55 AM] Matha: i ti ostade bez tela ,da tako lutas po svemiru .
[1:35:03 AM] Matha: ne razumem bas sve
[1:35:18 AM] alex radovic: pa zar je moguce da se vrati u telo, zar ne postoji srebrna nit koja povezuje tela
[1:36:29 AM] Matha: pa sta ,neko ti zauzme telo… koja nit moze da to spreci,nije naivno,, a ja nista to ne razumem, tako kaze andjeo
[1:37:19 AM] alex radovic: pa covek se vrati nazad i izgura tog sto je usao
[1:37:32 AM] Matha: nije nemoguce kaze ,i desava se
[1:38:00 AM] Matha: a taj ,razbaskario se i bas ga briga, to ja kazem
[1:38:22 AM] alex radovic: da ali nije valjda bas tako da ne moze da se vrati?
[1:38:55 AM] Matha: to nije tako ali postoji mogucnost
[1:39:05 AM] alex radovic: a sta se dogadja dok spava i sanja
[1:39:31 AM] Matha: pa ti vidi da li ces da se setas gde hoces i kada hoces ?, salim se
[1:40:05 AM] Matha: ne razumem se u to i ne vredi ni sta mi andjeo kaz, dok spavas cuvaju te andjeli, zasto ih imas
[1:40:34 AM] alex radovic: a kakve duhovne korisit ima od regresoterapije, ovo sto radimo, sto Plavi ne veruje
[1:41:32 AM] Matha: Alex,pa to si mu objasnio
[1:41:41 AM] Matha: Velike koristi
[1:41:45 AM] alex radovic: ali da cujem sta kaze andjeo, Plavi ne veruje meni, misli da se ja zamajavam,
[1:43:16 AM] Matha: On kaze da mnoge stvari mogu da se razumeju bolje vracanjem u prosle zivote .kao sto je uzrok mnogih bolesti,depresija.fobija
[1:43:21 AM] Matha: lecenje, postojanje zivota izmedju zivota… i jos mnogo toga
[1:44:17 AM] alex radovic: i da cujemo to od BHS, hahaha, KO SU BHS? DA TE ANDJEO UPOZNA SA TOM GRUPOM, I DA CUJEMO STA KAZU ONI, DA TE ODVEDE DO NJIH
[1:44:44 AM] Matha: alex ,ja sam se umorila jako
[1:44:50 AM] alex radovic: DA PROVERIMO DA LI JE DOBAR UCENIK ?
[1:44:53 AM] alex radovic: OK
[1:46:50 AM] Matha: sutra ,pa ne moramo da sve uradimo sada
[1:46:57 AM] alex radovic: naravno, onda na masazu, hahaha
[1:47:13 AM] Matha: odoh, na masazu… u spa centar
[1:48:52 AM] alex radovic: laku noc…
[1:50:46 AM] Matha: (wave)…pa posle te kritikuju da zavodiz zene
[1:51:20 AM] alex radovic: ma oni imaju problema sa sexom i sl… zabranjeno voce za decu
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Poruka Poslao: 25 Jan, 2011 05:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex,
neka od jako visokih bića (sa Saturna) govorila su mi da i oni umiru - kazala su mi: "kada prestane da kuca srce i mi umiremo"...

Upoznao sam i neka druga bića vanplanetarna (van ovog sunčanog sistema) koja su mi isto tako govorila...

Čini se da kroz osnovne lekcije života i smrti, prolazimo ovde...

Kasnije te lekcije postaju dublje, ali jednostavnije....

Po nekim mojim iskustvima, postoje nekoliko vrsta smrti kroz koje prolazimo:

1. Fizička smrt - smrt fizičkog tela.
2. Eterična smrt - smrt eteričnog tela - tada tek više nismo živi. Jer život nam ne daje fizičko telo, već eterično telo. Pravi život je u eteru (prani, či)--
3. Astralna smrt - to je smrt astralnog ili osećajnog tela.
4. Mentalna smrt - to je smrt mentalnog, kauzalnog tela..

Na kraju nam preostaje DUH. Duh je, da kažemo, uslovno večan...

Jer i Duh umire...a to je kada odluči da se spoji sa NIŠTA, NIRVANOM ili AIN-om što kabalisti kažu...

Ovo što sam sada napisao jesu samo smernice...

Ali, mislim da odgovara rezultatima tvoje najnovije seanse koja je izvedena maestralno...

Šta ćemo sada da radimo Aleks???

Koje pitanje da protresemo detaljno? Mislim da možemo...da našu saradnju podignemo na viši nivo...
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 03 Feb, 2011 17:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman
Citat:

Jer i Duh umire...a to je kada odluči da se spoji sa NIŠTA, NIRVANOM ili AIN-om što kabalisti kažu...

Ovo što sam sada napisao jesu samo smernice...

Ali, mislim da odgovara rezultatima tvoje najnovije seanse koja je izvedena maestralno...

Šta ćemo sada da radimo Aleks???

Koje pitanje da protresemo detaljno? Mislim da možemo...da našu saradnju podignemo na viši nivo
...

ovde cu da prenesem post koji sam napisao Ginger, na letacima...
jer smatram da je nesto sto zavredjuje posebnu paznju. S obzirom na nerazumevanje vecine citalaca, po pitanju -
STA JE TO - DUHOVNO?
A i Plavi, kao rusilac iluzija, nije razumeo, niti je sebe postavio na pravo mesto, pa umesto uvida i spoznaja, nasao je kritiku.
Njabitinije je da autoritete, ipak, postavimo na njihova mesta, kod sebe, jer onda cemo da imao i - dobrobit, uvide i spoznaje.
ukoliko to nije, onda nalazimo gresku u sistemu ( sto je i neminovno, jer smo pobrkali - mesta), i nemamo nikakvu korist, od te blagodeti.
ni zabvnu ni spoznajnu. Ostajemo na svojim navikama, drzeci se svoje istine.
...
Ovde cu reci jos nesto, u skladu sa SHOK - TERAPIJOM, koju koriste andjeli.
U skladu sa ovim sto je Tale naveo.

Andjeli su i savrseni ZEN UCITELJI!

To znaci da ce, nekada, DA NAS TOTALNO IZBACE, IZ RAVNOTEZE, ILI IZ DRZANJA ZA - SLAMKE!
Nekada malo iznenadjujuce, ili vise iznenadjujuce, nekada to dozivimo kao izraz apsolutne i ciste ljubavi, nekada samo kao obracanje paznje, i ISPADANJA IZ NAVIKNUTOG - SISTEMA!
Kao kad Zen majstor presece tovar na ledjima ucenika, pa ostanemo - zabezeknuti!
STA SAD?
UM je ispao iz svoje funkcije, i ne zna - sta i kako dalje.
( naravno, pod pretpostavkom da andjela postavimo na svoje mesto, inace se neko - BRANI, kao da je napadnut - sistem, sto i jeste tacno, sistem jeste napadnut, ali BIVSTVO - NIJE! NAPROTIV - BIVSTO TEK TADA DOLAZI DO IZRAZAJA!!!)
ZBUNJENOST!
Nekada to prati i osecanje bespomocnosti, NEMA VISE - SLAMKI, nekada mozda i malcice straha, biti sam, iako je andjeo, naravno, tu pored nas, ali...
u svakom sluscaju, tim nacinom se zadire, duboko, u otvranje - podsvesti.
i razbucavanje starih navika, drzanje za odredjene PROGRAME, ubedjenja u SVOJE ISTINE, itd...
do SAMOG BIVSTVA!
Ovde cu napomenuti dve seanse koje sam skoro napisao, a koje Plavi zrak - jos ne razume. Sa duhovnog stanovista.
1. kako to da Alex, ovako necist, dodje do Akasha hroniike i tamo, o svojim proslim zivotima, umesto da procita razne dogodovstine i emocije, veze sa drugim, pojedinacnim ljudima, itd... STO OCEKUJE SVAKO KO JE NESTO MALO CUO O AKASHI, a Alex je u potpunoj, kao, iluziji, jer mu je servirana - PREVARA, dakle, sve knjige zivota, imaju samo jednu rec, sastavljenu, doduse, od dve reci: NAJ - PRIVLACNIJI, sto na sanskritu znaci - KRI - SHNA!
Dakle, ovde je tipican primer I MOG SHOKA, ISPADA IZ SISTEMA ZNANJA I OCEKIVANJA, kao i, sada Plavog, i jos mnogih drugih, koji, dkakako ZNAJU ISTINU, DA JE TO NEMOGUCE DA BUSE - STVARNOST, nego prevara, iluzija, Maya!
Ali, ovo je tipican primer tog ZEN - SHOKA, I ISPADANJA IZ SISTEMA. i ZABAVAN, I, NADASVE - POUCAN, INSPIRATIVAN, SPOZNAJAN, A O TOME DA SADA RAZRADJUJEM koliko sta sve i kako bih otisao - predaleko, i najvise - pitanje LJUBAVI!
A LJUBAV je daleko iznad znanja, ocekivanja, kao i detalja o odnosima ALEXA SA - KRISHNOM U - RAZDVOJENOSTI NA POJEDINE ENTITETE. Sve je receno u SAMO JEDNOJ RECI!
I IZBACIVANJE IZ - UMA!

2. drugi shok zen stila je bio moj prvi susret sa Krishnom, koji sam takodje opisao, kao moja OCEKIVANJA da kao vrhunski duhovni ucitelj, on zna sve, pa sam jajako ponosan da sam dosao - do vrha!
i njegovi odgovori ce biti iz prve ruke, najISTINITIJI, NAJSIRI...
Dakle, pitao sam ga, DA LI MOGU DA MU POSTAVLJAM PITANJA, ubedjen da je vrhunac duhovne spoznaje i realizacije =
SVE ZNATI!
Nasta mi je odgovorio: NISMO SADA, U SKOLI!
JEL HOCES DA BUDES MOJA LJUBAVNICA?

Da li je ovo sto je um, muski, OCEKIVAO?
Sa ubedjenjem da je ZNANJE VRHOVNO ISKUSTVO I NAJPOZELJNIJE U DUHOIVNOSTI.
I, kao deluje, uopste, ovaj NJEGOV ODNOS, PREMA MENI?
SHOKANTAN, NADASVE!
I - SPOZNAJAN.
Da sam spoznam neke stvari.
A - KOJE?
Pa u najmanju ruku - to sto mi je rekao:
NISMO, SADA, U SKOLI -= DA NIJE ZIVOT - SAMO SKOLA!
I da POSTOJI I NESTO DRUGO, ZA MENE KAO PONUDA, JOS INTERESANTNIJE:
DA MU BUDEM LJUBAVNICA.
DA IZADJEM IZ MUSKOG UMA I DA BUDEM U ZENSKOM UMU!
I DA OSECAM - SRCEM.
I - LJUBAVLJU.

A imam slobodnu volju - da izaberem, sta god hocu!
Nadam se da je, konacno, razumljivija ova prica sa Zen uciteljima, ali i sa nacinom kako oni vode i poducavaju.
U skladu sa nama i nasim mestom, sposobnostima, pa i karmom.

u svakom slucaju - lepo, zabavno, i spoznajno.
i - LJUBAVNO!

pozz
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 10 Feb, 2011 02:20 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

opet neki deo seanse kao kanalisanje od BHS, sa pitanjem vezano za globalnu situaciju, i posebno forum, koji je malo cudan, u poslednje vreme...

[12:00:26 AM] M: sa andjelom sam
[12:00:35 AM] alex radovic: hajde malo sa njim, da te podigne
[12:01:31 AM] M: ok
[12:01:43 AM] alex radovic: jel idemo pitanja
[12:01:49 AM] M: jako mi se obradovao i ja, … da moze…
… alex: sta se dogadja globalno
[12:07:50 AM] M: sada se odlucuje o necem velikom… nece da mi kaze sta je to… vazno je samo pozitivno usmerenje… iz galakticke federacije ,porucuju ,da se ne brinemo za telo… vec za dusu… sve se nadgleda i sve je pod kontrolom…

ovako mora da bude… mnogo je prljavstine ,duhovne i svakojake svuda… sada se bije bitka za svak dusu ,za budjenje… tu su ukljucene mnoge duse i ovde na zemlji a i iz drugih galaksija… ovo je doba preobrazaja… to svi znamo… akcenat ratnika svetlosti je na podizanju frekfencija kod ljudi i uskladjivanje sa zemljinom .

[12:12:50 AM] alex radovic: kako je na forumu objave, gde pisem, jel ima neki savet
[12:12:51 AM] M: na forumu se lupa mnogo
[12:13:20 AM] alex radovic: u kom smislu
[12:13:35 AM] M: tu ima i velikih duhovnjaka… koji mogiu puno da doprinesu
[12:14:09 AM] M: da se siri mir ,tolerancija
[12:14:42 AM] M: ljubav
[12:15:15 AM] M: ako je tu tako kako je kod potpuno neprobudjenih ljudi
[12:15:56 AM] M: a da bi zemlja opstala a mi sa njom ,treba bar 1%da bude budan
[12:16:04 AM] M: primer
[12:16:28 AM] M: sta znaci to ko je srbin a ko slovenac… kada smo svi isto ,na globalnom planu
ko je bolji ili gori ,i ko sta karmicki treba da iskusi je zapisano… i tako ce i biti… a ne zavisi od mene ,tebe ,....,

svako prica svoju istoriju.

[12:19:05 AM] M: ovo su velika i velicanstvena vremena za podizanje na vise vibracije a ne da se resavaju i zamajavamo sa nevaznim stvarima

[12:19:13 AM] M: kako to da se uradi
[12:22:38 AM] M: Televizija ,novine su puni negativnih informacija ,koje ubijaju… namerno se to radi… pa onda sve te crne hronike ,poplave ,vulkani ,...….. sve je to za zastrasivane… toga je bilo i ranije
[12:24:30 AM] M: ovo je poseban period kada je potrebno puno svetlosti da se razbije ovaj crni omotac oko zemle

[12:25:27 AM] M: nista se nece desiti 2012 godine osim sto bi ljudi i zemlja trebali da se podignu na visu vibraciju
[12:25:42 AM] M: to je velicanstven dogadjaj
[12:25:50 AM] M: duhovni preporod

[12:26:37 AM] M: ako se povedemo za tim da je sve katastrofalno i crno ,bice jako tesko ali i ne nemoguce
[12:27:09 AM] M: o tome je vec doneta odluka na visim nivoima
[12:27:28 AM] M: i svi su spremni da pomognu u tom cinu… ali puno… znaci siriti lepe vibracije kakokod… makar i jednim lepim osmehom slucajnom prolazniku… To ne kosta… Birati ,selektivno ,sta se cita ,slusa… PRIRODA je najbolja uciteljica ,sada ,veoma vazna… Da se covek oplemeni ,stopi sa njom… procisti i napunu lepo energijom… Ono koji ne mogu cesto ,koliko mogu… u prirodu,pored tekuce vode… u sumu ,puno ima kiseonika koji je neophodan…toliko za mene… kaze andjeo… za moj nivo razumevanja… a oni na visim nivoima neka osluskuju ,njima se govori na razlicite nacine… kroz snove ,uvide ,kanalisanjem…
jos samo nesto o literaturi… : nije sve u onome sto se pise istinito… izbegavati destruktivne stvari…
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 33 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 31273 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 99924 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 44294 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 37342 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 44489 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 12313 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 26885 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)