REGRESIJA I REGRESOTERAPIJA ... lek i inspiracija
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 26 Feb, 2011 14:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

EVO, NESTO NADJOH I NA SRPSKOM.

ZIVELI!

Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 27 Feb, 2011 15:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kako izgleda ponuda hrane koju rade deca, brahmacariji, sa znanjem vedskih mantri.
mi mozemo to jednostavnije, na srpskom jeziku, kao kada nudimo hranu svojoj porodici, deci, muzu, zeni, gostima.

Link

inace, ko zeli da zna mantre, na sanskritu, za nudejnje hrane:

nama om Vihnupadaha
Krishna presthaja bhu tale
Srimati Bhaktivedanta
svamin iti namine

namaste Sarasvate deve
Gaura vani pracharine
nirvi Sheha sunjavadi
pasjatja desa tarine

namo maha vadandjaja
Krishna prema pradaja te
Krishnaja Krishna Cejtanja
namne goure tvishe namaha

namo brahmana devaja go
brahmana hitaja cha
DJagat hitaja Krishnaja Govindaja
namo namaha
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 27 Feb, 2011 16:45 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="alex radovic"]kako izgleda ponuda hrane koju rade deca, brahmacariji, sa znanjem vedskih mantri.
mi mozemo to jednostavnije, na srpskom jeziku, kao kada nudimo hranu svojoj porodici, deci, muzu, zeni, gostima.

Link

inace, ko zeli da zna mantre, na sanskritu, za nudejnje hrane:

nama om Vihnupadaja
Krishna preshthaja bhu tale
Shrimati Bhaktivedanta
svamin iti namine

namaste Sarasvate deve
Gaura vani pracharine
nirvi Shesha shunjavadi
pashjatja desha tarine

namo maha vadandjaja
Krishna prema pradaja te
Krishnaja Krishna Cejtanja
namne goure tvishe namaha

namo brahmana devaja go
brahmana hitaja cha
DJagat hitaja Krishnaja Govindaja
namo namaha

pozz
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 27 Feb, 2011 16:46 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ovaj prethodni post je ispravljen sa nekim nasim izgovorima vedskih mantri, jer n isam uspeo da obrisem prethodni, pukla mi veza.
ovde cu da prebacim i post odgovor Plavomzraku, jer ima i dodatnih pitanja i odgovora za nacin ponude hrane i smisla.posebno jer ovaj deo citaju i neki drugi ljudi, sa drugih foruma.

plavizrak ::
alex radovic ::
DA!

Jednostavno i lako. I empirijski, iksustveno, i teorijski, i sa znanjem i sa ljubavlju, i sa deljenjem hrane, drugima,
i sa jedenjem, ZAJEDNO, i sa podizanjem vibracija na vise, suptilnije nivoe. I sa BLAGOSLOVOM.

Da pokušam da shvatim ovu teoriju...

Pre, na primer, ručka najpre ponudimo hranu anđelima i Bogu.

Time hranimo sva živa bića, ceo Univerzum.

Time podižemo vibracije te hrane.

Time otpisujemo karmu koju imamo.

"A - JEDUCI - OSTATKE, MI SEBE CISTIMO OD NASLAGA LOSIH DELATNOSTI IZ PRETHODNIH ZIVOTA, KAO I IZ OVOGA." Ako jedemo ostatke hrane - time se takođe oslobađamo karme. Nije mi u ovom slučaju jasno - ko onda pojede glavni deo ručka.

pa - BOG!

Ne glavni DEO, NEGO - CEO RUCAK!
Tvoje pitanje je isto kao i kada bi JEDNA CELIJA TVOG TELA pitala - glavu:
a ko pojede glavni deo rucka?
zeludac? ili usta? ili glava? ili misici? srce?... ili koja celija, a koja - ne?
PA = SVE CELIJE DOBIJAJU HRANU, ZAR NE?

a = jede CELINA!
I svaka celija, dobija oono sto njoj treba, a sto je nepotrebno se izbaci.
rucak, hrana se sastoji iz odredjenih sastojaka, i KOJI SASTOJAK JE - GLAVNI?
ILI - GLAVNI DEO, PO TEBI?
miris - dobija - nos i culo MIRISA.
svetlost, boje - dobijaju oci i culo vida.
dodir - prstima.
zvuk je transcedentalan, pa se cuje na visim nivoima.
i ukus u ustima, culom ukusa.
KOJE JE - GLAVNO?
Nije samo ukus glavni u jelu!!!

Takodje tu su i sastojci od materijalnih elemenata: zemlja, vatra, voda, vazduh, etar i UM.
Svaki element ide gde treba.

takodje i drugacije podele, sastojci, sta je glavno: vitamini, minerali, ili proteini, secer... itd...

sta je glavni deo?

NEMA GLAVNOG DELA,

SVI DELOVI SU = GLAVNI!!! zA POJEDNIACNE DELOVE.
I JEDAN GLAVNI KAO - CELINA.
Razmisljaj malo - duhovno.

Citat:

Nuđenje hrane anđelima i Bogu je bolji način za preradu karme od trpljenja karme. Čak, TRPLJENJE KARME DONOSI NOVU KARMU, DAKLE - PORUKA JE: NE TRPETI KARMU, već je se oslobađati nuđenjem hrane anđelima i Bogu.

Nuđenjem hrane anđelima i Bogu mi razvijamo svest o jedinstvu, izdižemo se na nivo razmene znanja, energije, Božanske Ljubavi i iskustva sa njima.

Kao način: jednostavan, zabavn i koristan.

Onaj ko ne nudi ručak anđelima i Bogu, čini to zbog ponosa, egoizma ili nekih drugih prepreka.

Preciznije, po redosledu ručak treba nuditi:

1. svom duhovnom učitelju (ako ga nemamo - anđelu koji nas vodi, svim učiteljima i anđelima),

2. "PARAMPARI, t.j. REDOSLEDU DUHOVNIH UCITELJA, KOJI IDE OD APSOLUTNE BOZANSKE LICNOSTI",

3. pa se nudi duhovnom učitelju koji je zadužen za sektor Ljubavi,

4. "i na kraju, hrana se nudi i BRAHMANIMA, t.j. svestenicima, koji su zaduzeni za prenosenje znanja i koji rade izvesnu svoju duhovnu SLUZBU = BOGU"; ovde samo nije jasno da li su oni u fizičkoj ili suptilnijim ravnima.

Pri spremanju hrane - hrana ne sme da se proba, dok se njima ne ponudi.

Boga i anđele takođe uključujemo i izbor i u pripremanje hrane. Postoji li u tom smislu neki poseban duhovni kulinarski priručnik?

postoji i zove se - KUVAR, ili KUVARICA.
HAHAHA
SALIM SE.
dhovno posebno je kada se - PRODUHOVI!
A TO se postize GORE NAVEDENIM PROCESOM.
SPREMANJEM I NUDJENJEM HRANE, PRVO - DUHOVNOM UCITELJU, ILI ANDJELU I - BOGU!
Samo ih PRIZOVES, DA DODJU, U GOSTE I - PONUDIS.
MOZES I SRPOSKI I KAZES:
Dragi moji, dodjite mi u goste i budite ponudjeni ovim sto sam spremio, ili sto je spremila moja zena, ili sto smo kuoili gotova jela.
TO IMAMO DANAS ZA JELO, PA BUDITE - POCASCENI!
Specijalno andjeli, duhovni ucitelji i najvisa osoba Boga NE JEDU MESO, RIBU I JAJA...
ALI JE MOGUCE I TO PONUDITI,
PA CE ONI , NE PRIHVATAJUCI TO,
DA OPET
PROSLEDE NEKIM SVOJIM
DELOVIMA
KOJI TO JEDU.
Dakle proces je krajnje JEDNOSTAVAN.
Time sto oni jednu, PRVO, CEO RUCAK, ONI SU PROMENILI I FREKVENCIJU I MI JEDEMO TAKORECI - NJIHOVU -
KARMU,
A POSTO BOG NEMA KARMU, JER NEMA DVOSTRANOSTI, U SEBI,
TIME DOBIJEMO - JEDINSTVO SA NJIMA I SA SVIMA!

Citat:

Ko zaista želi da podigne svoje vibracije na viši nivo - treba da primenjuje ovu proceduru sa hranom.

Na ovaj način se postižu planetarni rezultati.

Onaj, ko izabere da trpi karmu - izabrao je mazohizam. Pravi način oslobađanja od karme je - nuđenje hrane Bogu i anđelima.

Moja lična dilema u vezi sa ovom teorijom je: da li se ova procedura odnosi na svaki naš obrok (doručak, užinu, ručak, večeru...)?

Pa - zamisli da imas porodicu: decu i zenu, mozda i rositelje u kuci.
i sada pitas da, kada zena spremi rucak, da li je procedura se odnosi NA SVAKI OBROK, I - ZA SVAKOG UKUCANA?
Znaci, da li ce zena da spremi samo rucak, i da vama, celoj porodici ponudi da jedete, ili ce da spremi SAMO ZA SEBE?
I - KOJI OBROK?
A OSTALI - BAS JE BRIGA, HAHAHA?
Ili ce da stavi SO, samo u dorucak, a za OSTALE OBROKE, ZACINI SU - PROCEDURA, VELIKA?
DA LI JE OVA PROCEDURA ZAISTA TAKO KOMPLIKOVANA, KAO STO JE TI PREDSTAVLJAS, ILI KAO NEKI SCI FI,
GDE JE POTREBNO OGROMNO ZNANJE, ILI JE SASVIM DOVOLJNO DA SE RAZUME:
HEJ ANDJELI, BOZE, DODJITE OVAMO, RUCAK JE SPREMAN!
I BHS - OVCI.
EVO I JA VAMA NESTO DA PONUDIM, ZA UZVRAT I ZAHVALNOST ZA VASE - DAVANJE - MENI!
I TAKO SE - HRANIMO ZAJEDNO, SVI, UKRUG.
JEDAN DRUGOGA HRANIMO.
I SLUZIMO.

Citat:

Sve u svemu: da li sam dobro razumeo teoriju duhovnog razvoja kroz nuđenje hrane Bogu i anđelima?

PA, SA OVIM DODATNIM OBJASNJENJIMA BI TREBALO DA JESI.
Ali imas jos niz pitanja, pre nego sto to realizjujes u pRAKSI, ZAR NE?
Jer kazu BHS, IPAK JE TO ZNANJE JESNO, A PRAKTICNO ISKUSTVO JE SASVIM DRUGO.
STA TEBE SPRECAVA DA TO - LICNI ISKUSIS?
TO JE MOJE PITANJE.
AKO VERUJES U OVO STO SAM NAPISAO.
AKO NE VERUJES, RECI STA NE VERUJES, KOJI DEO?
I DREAMER JE NA[ISAO JOS NEKE - DODATKE:
SVE MOZE I TREBA DA SE PONUDI - BOGU!!!
JER NISTA NE PRIPADA NAMA.
MI SAMO POZAJMLJUJEMO.
I RED JE, POSTENO, PONEKADA DA SE TO I VRATI.
NA NAJLEPSI NACIN, IZ LJUBAVI I DRUZENJA,
A NE IZ NAJTEZIH NACINA, PUCANJEM PO SHAVOVIMA ZBOG REZULTATA KARME.
POSEBNO JER RAZVIJAMO VISU SVEST.
I IMAMO I TA ISKUSTVA.

JAVI DAL SI OVO PROBAO, I KAKO TEBI TO IZGLEDA, KAO ISKUSTVO.

pre jela POZOVES - BHS, svoja obozavana Bozanstva i kazem im:
evo, pozivam vas na rucak, i nudim vam ovaj GLAVNI DEO RUCKA,
ali ostavite nesto i za mene.
hahaha
TAKO ISTO VAZU I ZA SVE DRUGE, KOJI OBOZAVAJU SVOJA ODREDJENA BOZANSTVA, PO SVOM AFINITETU!
ili im PONUDI SAMO VODU I SALATU, a glavni deo pojedi ti.
kako ti hoces.
BITNO JE DA SE - DRUZITE - LICNO!
NE SAMO KROZ PRENOS POSLANICA, KOJE ZATEZE UM,
NEGO I KROZ JEDENJE, ZA CELO TELO.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 27 Feb, 2011 17:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Postoji jedna prica koja je, na ovom forumu, dva puta napisana, pre par meseci, negde, ne secam se gde.
pa cu je ispricati po secanju.
Umro neki covek, ili je hteo da vidi razliku izmedju Raja i Pakla.
i povede ga njegov andjeo - prvo u Pakao.
i pokaze mu, kako zive, tamo, ljudi.
vidi on veliku ciniju sa hranom. Ogromnu. i svuda uokolo ljudi sede. i pokusvaju da jedu hranu iz nje.
Imaju ogromne kasike i nikako ne uspevaju da uzmu zalogaj. Jer je kasika prevelika i ne mogu tako da je okrenu da je stave u usta.
i tako se pate.
Onda ga andjeo pvede u Raj.
i na njegovo iznenadjenje, covek ugleda istu situaciju. Ogromna posuda sa hranom i isto, oko nje, puno ljudi
i, pomisli covek, pa kako to da je sve isto, a pricali su mu, svi, da je u Raju nesto lepo i dobro.
Jedino sto je odmah primetio je da su svi bili veseli, radosni i zadovoljni.
Onda primeti i glavnu razliku:
svako od ljudi koje je uzimalo hranu onom ogromnom kasikom
je HRANILO DRUGOG.
Tako je jednostavno i moglo, da se zahvati hrana i prinese ustima drugoj osobi.

i tako su svi zajedno uzivali, hraneci jedan drugog.

zar ima ista lepse?
i zar nesto nije razumljivo?

tako je i sa Bogom. Mi njemu dajemo ono sto mi ZAHVATIMO, SVOJOM KASIKOM, t.j. ono sto imamo,
a On nama daje svojom kasikom, ono sto ON IMA!
A TO JE 0 PRANA I DUHOVNOST I CISTOCA I LEPOTA I RADOST I
LJUBAV!
CISTA, NJEGOVA - BOZANSKA LJUBAV/

pozz
Laughing
pozz
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 02 Mar, 2011 16:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ovo na prvi pogled ne deluje da ima veze sa regresoterapijom, ali ima veze sa - PROGRESOTERAPIJOM.
Naime, u svom istrazivackom radu, odavno pisem da su svakakve informacije, pa i na najvisem nivou, istrazivacke, koje jos nisu dostupne na Zemlji, ili su bile nekada, pa su ta znanja zaboravljena - dostupne putem progresoterapije.
Ovo je i ono sto mene posebno zanima, u svom istrazivackom radu, na bilo kom naucnom polju.
Dakle, spustanje znanja sa suptilnijih nivoa, koja bi mogla, umnogome, da poboljsaju zivot na nasoj planeti, i da, ujdeno, ne zagadjuju, vec je - ciste.
Zato sam pozvao i ponovo pozivam strucnjake u pojedinim oblastima da mi se jave da probamo da damo i svoj neki malo veci doprinos. Konkretniji.
Radi se o energijama, o gorivima, koji ne bi zagadjivali, vec cistili planetu, a ujedno bi bili i sto jeftinije moguce, ili ak do nivoa - besplatnog.
I za svako domacinstvo.

ovo je jedan citat iz ndanasnjeg BLICA,

Dizel gorivo od sunca, vode i ugljen dioksida

Naučnicima biotehnološke kompanije “Džul anlimitid” iz Kembridža pošlo je za rukom da genetskim inžinjeringom dobiju organizam, jednu vrstu cijanobakterija, koji luči dizel gorivo kad god ima dovoljno sunca, vode i ugljen dioksida.

Predstavnici kompanije o kojoj je reč tvrde da na ovaj način mogu da proizvedu dizel gorivo i etanol po narudžbini, u dosad nezabeleženim količinama, kako u velikim tako i u malim postrojenjim, i to po ceni trenutno najjeftinijih fosilnih goriva, dok istraživači ove kompanije objašnjavaju da se gorivo koje pokreće mlazne motore proizvodi praktično po istom principu po kom raste trava.

Na vebsajtu “Džul Anlimitida” ovaj proboj se opisuje kao ostvarenje “energetske nezavisnosti”, mada su mnogi i dalje skeptični. Kao problem se navodi prikupljanje goriva koje bakterije proizvedu, a skeptici tvrde i da se tehnologija ne može smatrati uspešnom dok se eksperimentalno ne dokaže da funkcioniše i u velikim razmerama.

“Ako smo makar i napola u pravu, ovo će značiti revoluciju najveće svetske industrije, industrije nafte i gasa. A ako smo potpuno u pravu, nema nikavog razloga zbog kog ova tehnologija ne bi promenila svet”, kaže generalni direktor kompanije Bil Sims.

POZZ
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 04 Mar, 2011 15:21 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne znam jesam li nešto loše učinila. Spontano sam pozvala muža i njegovog anđela. Moj muž je visok i krupan. Njegov anđeo mu sjedi na ramenu i mali je . Moj muž ne obraća pažnju na njega, kao da zna da je oduvijek tamo. To je njegov brat blizanac koji je umro kao beba. S mužem je došlo puno demona. Moj anđeo im je otvorio vrata i otišli su van. Muz je smrknut. Pita me za anđela. -j... te?
-Da.
Ija sam te katkad dobro?
-Jesi.
-Dobro ti je ovdje.
-Zašto se nisi sa mnom hteo preseliti u ovu kuću?
-Zbog njih.- Pokazuje na demone.
njegov anđeo ga grli i ljubi po očima i glavi. Za njega je savršen. Tu plačem.
-Kako su djeca?- pitam ga.
-Žalosna.
- Zašto ih ne puštaš k meni?- Pokazuje na demone.
-Zbog njih.
- Izaberi Boga, XX, molim te.
-Ne mogu više- moj anđeo ga grli.
-Možeš uvijek ponovo izabrati Boga. Samo se svaki dan odluči za njega.
- Zašto si ti otišla?
-Znaš da si bio zao.
-Znam.
Moj anđeo ga dodiruje po prsima i govori:
- Djeca će ti smekšati srce. Djeca su važna. Moraš se potruditi.
-Što ćemo sad ja i ti?
-Svatko svojim putem-rečem ja.
-Svejedno sam te volio
-Znam-plačem- I ja sam tebe.
-Zašto onda?
-Nikad ne bi shvatio da si me volio da sam ostala s tobom. Sve je samo škola.
-U pravu si. Idem sad.

ovo je skracena seansa koju je sama uradila jedna zena, dakle bez mene, posle oko nedelju dana rada regresoterapije i nekoliko seansi.
Uz njenu saglasnost da mogu da postavim na forume.
Mozda je prerano da to radi, jos uvek sama, ali i ovo je nacin nekakve prezentacije rada regresoterapije.
I ima veze i sa nekim drugim pricama, na drugim potforumima - o uticajima demona, o manipulacijama sa njihove strane, o,
mozda trpljenju / netrpljenju karme, i uzimanja stvari u svoje ruke da bi se doslo do poboljsanja, o spajanju Bozanskog u nama sa Bozanskim u Univrzumu, a pogotovo ima veze sa andjelima, sa duhovnim uciteljima i vodicima, i musko - zenskim odnosima,
U PRAKSI.
t.j. kako ide nastavak ovoga, u svakodnevnom zivotu, i kako deluju seanse na promene u svakodnenvom zivotu i, dakako, na
PODIZANJU FREKVENCIJA.
Jednostavan dijalog sa puno simbolike. i - PODUCAVANJA.

pozz

ps. pre oko pola godine je navedena gospodja imalaogroman strah od seansi regresoterapije, ali i potpunu - neveru, da ovaj rad ikako deluje, da je to - STVARNO, i da moze da joj barem nesto pomogne.
Mozda napisem i kakve sve promene je doivela eto, za nekih nedelju dana, na razlicitim poljima, oblastima, medjuljudskim odnosima, a prolazi kroz tamni vilajet u svakodnevnom zivotu.
SAMA.
 Nazad na vrh »
Mystic_Storm
Hodočasnik

Pridružio: 01 Jun 2009

Poruka Poslao: 04 Mar, 2011 15:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

alex radovic ::
Postoji jedna prica koja je, na ovom forumu, dva puta napisana, pre par meseci, negde, ne secam se gde.
pa cu je ispricati po secanju.
Umro neki covek, ili je hteo da vidi razliku izmedju Raja i Pakla.
i povede ga njegov andjeo - prvo u Pakao.
i pokaze mu, kako zive, tamo, ljudi.
vidi on veliku ciniju sa hranom. Ogromnu. i svuda uokolo ljudi sede. i pokusvaju da jedu hranu iz nje.
Imaju ogromne kasike i nikako ne uspevaju da uzmu zalogaj. Jer je kasika prevelika i ne mogu tako da je okrenu da je stave u usta.
i tako se pate.
Onda ga andjeo pvede u Raj.
i na njegovo iznenadjenje, covek ugleda istu situaciju. Ogromna posuda sa hranom i isto, oko nje, puno ljudi
i, pomisli covek, pa kako to da je sve isto, a pricali su mu, svi, da je u Raju nesto lepo i dobro.
Jedino sto je odmah primetio je da su svi bili veseli, radosni i zadovoljni.
Onda primeti i glavnu razliku:
svako od ljudi koje je uzimalo hranu onom ogromnom kasikom
je HRANILO DRUGOG.
Tako je jednostavno i moglo, da se zahvati hrana i prinese ustima drugoj osobi.

i tako su svi zajedno uzivali, hraneci jedan drugog.

zar ima ista lepse?
i zar nesto nije razumljivo?

tako je i sa Bogom. Mi njemu dajemo ono sto mi ZAHVATIMO, SVOJOM KASIKOM, t.j. ono sto imamo,
a On nama daje svojom kasikom, ono sto ON IMA!
A TO JE 0 PRANA I DUHOVNOST I CISTOCA I LEPOTA I RADOST I
LJUBAV!
CISTA, NJEGOVA - BOZANSKA LJUBAV/

pozz
Laughing
pozz

Jako lep tekst sa kojim se slažem i dobra ideja i primer. Smile
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 04 Mar, 2011 22:49 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mystic_Storm ::
      Jako lep tekst sa kojim se slažem i dobra ideja i primer. Smile

Da, samo sto mi to cesto umemo da zaboravimo, ako to ne radimo neko vreme i dok nam ne postane NAVIKA!
Jer imamo odavno, drugaciju naviku, da uzimamo samo za sebe, ne spoznajuci ZAKONE PRIRODE, kao sto je prvo
KARMA, a drugo, jos vaznije,
ZAKON = LJUBAVI i
SU - ZIVOTA.
Po oba ova Zakona koji su savrseni i PRIRODNI bi trebalo da pocnemo da menjamo navike, da budu korisne za sve,
a tako i za nas, naravno.
U protivnom se samo mucimo, uzimamo kredite od Univerzuma, kamata raste a nikako ne mozemo ISTIM NACINOM stalnim SAMO UZIMANJEM
DA VRATIMO.
A gde je tu tek ono drugo - NADOGRADNJA.
...
Ovde postoje dva problema:
1 prvo mi ne vidimo , zbog ILUZIJE VREMENA , rezultate svojih delatnosti, jer su - ODLOZENI, kao i cek na odlozeno placanje.
2. ne vidimo ni druga BICA koja su, za nas, na 3d nivou - NEVIDLJIVA: RAZNI ANDJELI, BOZANSTVA, DUHOVI, pa cak i demoni.
i NAVIKA NAM JE DA VERUJEMO - SAMO SPOLJASNJIM CULIMA, tj. onome sto vidimo spoljasnjim ocima.
Zato ljudi nikako da shvate da hranu i sve drugo, cak, treba da delimo, t.j. PONUDIMO - ANDJELIMA, DUHOVNIM UCITELJIMA I
BOGU!
Tesko je mnogim ljudima i da zamisle to, da postoji, iako se o tome vec poodavno pisu knjige, raspredaju price, a tako kazu cak i mnoge religije i kanalisanja, i gde god se okrenes, u novije vreme.
A kako je tek onda kada se druzimo sa njima, SARADJUJEMO - U SVEMU!!!
Ne samo u raspodeli hrane, vec i u svom radu, svakodnevnom, sa licnim iskustvima i posebnim
DUHOVNIM - DOZIVLJAJIMA.
I TO JE NESTO STO TREBA JEDNOM POCETI, DOK SE NE STVORI TAKVA, VISA NAVIKA.
To se zove = VISI UKUS, VISE FREKVENCIJE!
I tako se, jednostavno i lako, BEZ PATNJI, TRPLJENJA, BOLA, I MI PODIZEMO NA VISE FREKVENCIJE, A TIME DOPRINOSIMO I - KOLEKTIVU.
Bilo narodu, gradu, porodici, ili i celoj planeti, pa cak, za ne verovati, i sire.

Nadam se da je barem neko poceo sa ovim novim navikavanjima, nudeci hranu andjelima i Bogu, i nudeci svoje telo i svoj rad, i nudeci i rezultate svog rada,
BEZ VEZIVANJA ZA ISTE!
TO ZNACI OSLOBADJANJE OD VEZANOSTI ZA - KARMU!
Ali kome ja pisem, godinu i po dana, kada je malo usiju da ovo cuje, malo srca da ovo oseti, i malo mozga da ovo i
URADI, hahaha.
LJdudski PONOS u SVOJE ZNANJE, SVOJU ISTINU, SVOJE NAVIKE... je - CUDO!
I - BRANJENJE SE, i nekih demona, za nicije babe zdravlje.
Umesto da se sve malo barem ispoba, niti ista kosta, niti je naporno trpljenje.
A samo Bozandka ljubav, cista, je rezultat, takvih barem - POKUSAJA.
CAK I DA NISU USPESNI, u pocetku.

eto, ja se PREDAJEM! Wink
cemu i kome pisem godinu i po dana???
osecam se kao u kafanskim raspravama, i spekulacijama uma, gde svako zna koji fudbaler treba da bude u sastavu reprezentacije, ili ko je kakva pevaljka, iza zavese i u krevetu, hahaha.

Sva sreca da ima ljudi koji dolaze ili rade seanse, pa znaju o cemu pricam i kako to STVARNO
DELUJE.

SARADNJA SA ANDJELIMA I NAD DUSOM.

U nastavku, jos jedna realizacija KOD KUCE, jedne druge osobe , koja je sama uradila, sa svojim andjelom.

pozz
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 04 Mar, 2011 22:53 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ovo ima veze sa navedenim KVANTNIM UCENJEM, koje sam postavio kao klip sa Jutjuba, samo sto je ovde u pitanju - kompozicija, t.j. MUZIKA!

dakle SARADNJA SA ANDJELOM I NAD DUSOM:

imala sam neke zanimljive meditacije ovih dana,
dosao mi je mocart, vodio me u neku veliku dvoranu koja je SAMO za STVARAOCE,
upoznala sam tamo mnoge kompozitore,....
onda drugi dan mi se opet pojavio i vratio me na to mesto, pa smo trazili moj ormar sa notama u toj zgradi posto je to baza u kojoj svi stvaraoci imaju svoj ormar.....
dugo smo trazili i nasli smo - bela vrata sa mojim imenom i prezimenom i rimski broj 13.... usla sam u prostoriju
i to se prenelo u glavnu dvoranu, svi su gledali a meni se desavalo da je sav sadrzaj
te prostorije ulazio u moje telo u obliku oblaka srebrno bele prasine,
i imala sam one emocije "kao na heroinu", ..... trajalo je neko vreme..... i
bilo mi je simpaticno sto je neko iz mase rekao
"NIKO SE NIKADA NIJE TAKO LEPO PREDAO"

....onda kada se to zavrsilo, bila sam malo malaksala i mantalo mi se, a andjeo i mozart su mi rekli da je potrebno neko vreme
da se to INTEGRISE u mene.... da se sloze sve "kockice"....

Sledeci dan sam bila sa andjelom i razmisljala o komponovanju,
dao mi je da popijem casu neke zelene tecnosti, nije hteo da mi kaze sta je,
bio je malo rezervisan,
ja uzela, popila do kraja, i pocela muka da mi bude strasna,
pa su svakakva SR ANJA krenula iz mene da izlaze, cudovista, gadosti, zveri, ruzne i tuzne emocije,
tuga i suze, i bes ...strah...... raspadalo mi se telo ..... bilo je mnogo lose.....
i dugo je trajalo ......
......a onda sam shvatila da nije hteo da mi kaze jer bih se uplasila pa to ne bih uradila,
a ovako je dobro ispalo, jer sam morala to da URADIM,
da izbacim sve iz sebe nakupljeno ruzno, beskorisno, i staro .......
da bih mogla da pocnem svoj novi zivot, i da stvaram.....
......na kraju sam bila iscrpljena, cista, i punila sam se suncem,
i rekao mi je da ovih dana moram to da ponavljam - znaci ciscenje-izbacivanje svega, pa SUNCE...
...i radila sam i jutros,
radim u u prevozu dok putujem na posao, jedino
mi je malo nezgodno jer ne mogu da placem pred ljudima....
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 06 Mar, 2011 17:35 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

juce sam imao PRVI PUT seanse vezane za Grayes,
za entitete koji se bave programiranjem i koji ljude programiraju za rad svojih, nekih, ciljeva.
robotizacije, naravno.
Obzirom da sam imao dve naporen seanse, skoro 10 sati, a bilo je povezano ciscenje za tri porodice, 7 osoba zivucih u telu, tri duha zivucih u presorijama i kaceci se na ljude, kao i nekoliko Grejseva, ostaje da vidim da li i kako da napisem deo seanse, da bi biolo interesantno za ljude.
S obzirom da je bilo chatovanje preko Fejsa, nisam uspeo da uradim copy/ paste dijaloga, ili bi mi trebalo puno vremena.
U svakom slucaju, prica je morala da ide do HRISTA I DOBIJANJA ZASTITE, ZLATNOG PRAHA, kao i omotaca zastite, za te ljude i prostorije u kojima zive.
Grejsi su neutralizovani, po recima Hrista, a promene se vec desavaju, prema suptilnijim i pozitivnim nivoima.
Ono sto je meni interesannto, ali ne bih da plasim nikoga, je ta prva pojava Grejsam, na mojim seansama, znaci za nase ljude, u Srbiji.
e, sada, simptomi su - bas kao programiranje...

mada se to cesto cuje i vidi i ovde na forumu, na neke nacine, kako ljudi deluju u svom, naucenm i NAVIKNUTOM - PROGRAMU,
ZA NEKOG DRUGOG, NEVIDLJIVOG, koji UPRAVLJA time.
interesantno i zabavno, hahaha.
Dakle, Grejsi, ZAO MI JE...
LJUDI SU TRAZILI - POMOC, OD MENE, pa je prirodno da im pomognem. Crying or Very sad

pozz
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 13 Mar, 2011 03:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

deo seanse o PROSVETLJENJU

zbog sredjivanja texta, da bi sto manje mesta zauzelo, nastavice se, kad to sredim.

11:10:00 alex radovic: evo ponude kokica, za tvog andjela i za tebe
11:10:51 M.B.: hvala alex, lepo od tebe, zahvaljujemo obadvoje
11:13:47 alex radovic: imam 7-8 tema za tebe pa da pitamo andjela sta cemo prvo, redom
11:13:58 M.B.: STA RADIMO ? kazi ?
11:14:15 alex radovic: 1. povezivanje dece sa andjelima 2. povezivanje tebe sa nekim andjelom ili vanzemaljcem kao nacin prosirenja svesti i znanja, o onoj energiji sa vodonikom za intergalakticka putovanja 3. ulazak u telo Mozarta ili nekog muzicara, kompozitora, kao KVANTNO UCENJE TEBE 4. PROSVETLJENJE 5.TESLA U GLAVI TVOJOJ 6. PUT U SAZVEZDJE LIRE… VI BIRATE
11:16:13 M.B.: kakve teme
11:16:21 alex radovic: hahaha, hoces prvo PROSVETLJENJE
11:16:39 M.B.: HAJDE DA RADIMO : … STA CEMO SA TIM PROSVETLJENJEM,dodje mi zanimljivo… I sta je to ?
11:17:57 alex radovic: pa to mozemo kao uvod, to nismo radili… pa da saznamo kako je to kada si ti prosvetljena… i sta kaze andjeo
11:18:40 M.B.: ma znam ,to je ono sto se svi pitamo sta je
11:18:42 alex radovic: t.j. sta se radi, teoretski i praksa
11:18:49 M.B.: samo poneki znaju
11:19:00 alex radovic: oces prvo to?
11:19:04 M.B.: da, da vidim sta je to
11:19:20 alex radovic: ok, pitaj andjela jel moze
11:19:37 M.B.: mozda ,mogu da pretpostavim
11:20:19 M.B.: pa to sam i mislila ,da li sam spremna za to u smislu da mogu da dodjem do toga… pitacu… Moze… kaze
11:20:59 alex radovic: ok, jel ce ukratko da nam kaze teoriju
11:21:10 M.B.: BICE VESELO NOCAS ,vidim ja
11:21:14 alex radovic: da saznamo i da znas sta te ceka
11:21:22 M.B.: PITACU, POSLUZICU SE KOKICAMA <HVALA… DA PREDAHNEM
11:21:52 alex radovic: vazi naravno… jel to – PROSVETLJENJE… to posluzivanje kokicama?… sta kaze andjeo?
11:23:01 M.B.: pa izgleda da da ,i to je neka vrsta toga… nisam ocekivala ovo
11:23:22 alex radovic: jer nisi slucajno to sad rekla
11:23:53 M.B.: Pa ja mislim da sam rekla slucajno ali nije
11:24:04 alex radovic: aha, a sta on kaze
11:24:13 M.B.: i htela sam da to podelim sa Andjelom… Pa to je sve ,ono oko hrane ,o cemu smo pricali i on kaze da sam to razumela
11:26:36 M.B.: Kao ,prosvetljenje ,kaze smatra se ,trenutak .bljesak svesti kada si jedno sa kreatorom ,kada se potpuno tvoja svest ,bozanska iskra i Bog ,stopite u jedno… i to je nesto sto se dozivljava kao bljesak svesti da je sve jedno ,i tad se mozi a i oseca ta univerzana ljubav… to ,traje kratko… za pocetnike… za velike mudrace posvecenike moze da traje dugo…. ja sam to ,nekako tako razumela .Znaci stanje kada smo kreator i ja Isto… I u toj tacki ,tada ,moguce su i mnoge spoznaje .znanja .koja jednostavno dobjas a da i ne trazis
11:31:00 alex radovic: aha
11:31:26 M.B.: Stanje ,kada se sve sto opterecuje dusu ,makne i ti budes ono sto jesi… BOZANSTVO… MALO <U VELIKOM… po kvantitetu razlicito ali po kvalitetu isto
11:32:44 alex radovic: jel se to dogadja slucajno, kao ono spavas i onda se probudis, prosvetljen ili se do toga dolazi na neke nacine i kako
11:33:37 M.B.: do toga se dolazi u stanju mira ,potpunog mira, koji mozes da postignes ,recimo u meditaciji ,mozda i molitvi ,tihovanje a moze i iz cista mira ,u prirodi ,morskoj obali ,reci ,sumi ,potoku ,.....izvoru… tada moze ,da se prosiris i prosto spojis sa univerzumom… u tom stanju nema vremena ,nema nista ,samo ljubav i postojanje …. ljubav sto jesi ,prosto ti i bog ste isto ,na neki nacin… To stanje se ne moze oisati recima… to se samo dozivljav
11:38:58 M.B.: DA LI SI TI ALEX BIO U TOM STANJU ? TO TE JA PITAM
11:39:08 alex radovic: ne znam… verovatno da nisam cim ne znam
11:39:37 M.B.: kaze andjeo da jesi
11:39:38 alex radovic: ili jesam, nesto slicno se secam, pitaj andjela
11:39:58 M.B.: Kaze da jesi
11:39:58 alex radovic: aha, kada
11:40:14 M.B.: bivas cesto, to on kaze
11:40:27 alex radovic: aha, pa hvala
11:40:55 alex radovic: jel sad idemo da ti svetlis u praksi… prosvetljenje
11:41:42 alex radovic: ja sad nista ne radim, to radi andjeo, ja samo operater
11:42:07 M.B.: Pa poradi i i nesto i ti, kaze andjeo i smeje se
11:42:34 alex radovic: pa sigurnije je kada on to radi a i uspesnije, sada… aha… doobro
11:43:16 M.B.: Ima tu meni mnogo nerazumljivog… Ima neke veze i sa povecanjem percepcije ,prosirenjem opsega vida ,sluha ,..….. otvaranje 3.oka .sve to prati ,to, tako da cestim ulaskom u to stanje mozemo da posirimo nasa cula tako da mozemo da vidimo i duhovna bica ,nasim ocima ili ih cujemo
11:46:13 alex radovic: jel ima veze i sa DNK?
11:46:21 M.B.: da, menja se i nas dnk
11:46:57 alex radovic: jel se menjaju ove dve spirale ili neka treca
11:47:18 M.B.: i to je ustvari taj nas rast ,promena ,ka bogu, prosirenje ide na ukljucivanje jos jedne spirale ,, jednog jos para… ja sam razumela da tu ima i nekih promena i na samim spiralama a i na ukljucivanju 3. za nas ,koji smo u ovoj dimenziji… Nisam bas sve razumela…. NEKI OD VAS IMAJU TO VEC… promenjeno
11:50:31 M.B.: Otvara se treca spirala
11:50:52 alex radovic: a mozak, jel se deasava i u mozgu povecanje korisnosti, upotrebe, mislim na one procente
11:52:40 M.B.: Sto se mozga tice ,tu dolazi do promena u smislu povezivanja desne i leve mozdane polovine a to ti je to sto se otvara trece oko, Ono mu dodje kao neki most…. Samim tim se povecavaju neka znanja-INTUICIJA
11:53:55 alex radovic: ok, jel idemo da to uradimo
11:54:07 M.B.: Hajde, … za ovo ce biti potrebno da budem u potpunom miru
11:55:58 alex radovic: on ce da te dovede u potpuni mir, ili odvede u nirvanu, to smo vec radili… : polako i kad hgoces napisi ili kad si prosvetljena
11:56:44 M.B.: ma pisi ,svi sada ucestvujemo, moze i ulaskom u srce ,sa naddusom i andjeo predlaze da ti vodis ovo
11:57:33 alex radovic: ok, onda idemo do nad duse… vec si tamo bila… secas se
11:58:27 M.B.: znam, kako to pamtis?… bas cudno… tolike seanse pamtis
02:56 alex radovic: hahaha, ok, znas kako ide
03:10 M.B.: pa cini mi se da znam
03:15 alex radovic: pa secas se
03:18 M.B.: sada se smanjujem i ulazim ,ali zajedno sa andjelom u srce… a andjeo ,i on mora da se smanji… ili ja ulazim u njega pa idemo zajedno… Potseti me
04:55 alex radovic: svejedno, ti vec to znas
05:29 M.B.: znam sta treba i gde treba
05:29 alex radovic: a i on
05:48 M.B.: urediu je… Mi smo vec unutra
06:06 alex radovic: ok… sad idemo do Nad duse
06:54 M.B.: vec znam ,naddusa je jedan cicica sa sedom bradom ,veseo ,nasmejan i zraci
07:07 alex radovic: hahaha
07:24 M.B.: i on je u centru srca ,koje je jako prostrano i svetlo
07:32 alex radovic: ok, sad idemo pravo kod njega, da se pozdravis
07:59 M.B.: sada idem tamo ,… opet isto osecanje… i ostalo… pozdravljanje ,ljubljenje grljenje… i puno radosti… i eto me u njegovom zagrljaju
09:35 M.B.: sedim mu u krilu ,opet sam devojcica .i on me mazi po kosi… i tako ,cutimo….. i ja se polako opustam… potpuno sam u zagrljaju… moram malo duze da budem… nekoliko minuta
10:51 alex radovic: vazi… dok se skroz ne opustis i ne dozivis taj mir, potpuno
11:27 M.B.: DRMNI ME AKO ZASPIM
11:33 alex radovic: hahaha, pa znas da neces, to je ona prelazna faza, na vise nivoe
M.B. stvarno sam opustena i potpuno mirna
13:05 alex radovic: ok, sad treba da udjes u njega i da se stopis i da dozivis prosvetljenje i posle napisi kako je bilo
14:03 M.B.: treba li da pitam za dozvolu ?
14:05 alex radovic: nemoj da zuris… dozivi sto duze mozes… pa mozes
14:35 M.B.: alex… sve sljasti… sija
14:58 alex radovic: ok prosvetljuj se
15:02 M.B.: jos nisam usla
15:03 alex radovic: sto duze, da zapamtis
15:19 M.B.: ali ambijent se menja, sve se siri… postaje prostrano ,… sve vise i vise… boje se menjaju .
16:09 alex radovic: jel osecas da se i ti siris… ili jos ne?
16:16 M.B.: da… sve se povecava ,jos malo pa do beskraja… i ja i svi
17:20 alex radovic: aha
17:27 M.B.: boje se menjuju
17:44 alex radovic: kako
17:53 M.B.: od srebrne do zlatne, ljubicaste, plave… sada smo u beskraju
18:22 M.B.: halo
18:26 alex radovic: tu sam
18:29 M.B.: ok
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 13 Mar, 2011 17:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

nastavak seanse o PROSVETLJENJU:

18:43 alex radovic: i kakav je osecaj
18:57 M.B.: sada se pojavljuje i neko drugo sunce
19:04 alex radovic: aha
19:05 M.B.: sta je ovo ?
19:12 alex radovic: ne znam, kako izgleda… sta osecas
19:31 M.B.: toliko boja
19:51 alex radovic: postaces slikar, vidim ja
19:55 M.B.: i sumova ,cuje se neka muzika… .. Boze gde sam to
20:12 alex radovic: hahaha, a jel uzivas?
20:47 M.B.: uzivam… mi smo ogromni… zauzimamo ceo jedan univerzum… ali ja sam i dalje u narucju nadduse ,… on se samo smesi22:04 alex radovic: a pitaj ga sta ako udjes u njega
22:11 M.B.: i ima me i nema….. sada vidim da smo on i ja isto…… mi smo jedno… ne znam kada sam usla
23:04 alex radovic: i kako je sada
23:26 M.B.: sada mogu i da zaplacem od siline neke posenne ljubavi
23:28 M.B.: DA
23:35 M.B.: DA<DA
23:38 M.B.: TO JE LJUBAV
23:45 M.B.: To je to
23:54 M.B.: UNIVERZALNA LJUBAV
24:22 M.B.: to me prozima ali ne mogi ni da opisem sta je i kako izgleda…. neopisiva sreca…. a ja ne umem to da opisem24:45 alex radovic: i jedinstvo, sa svim
25:03 M.B.: da sa svim i svacim…. ne mogu da opisem stvarno
25:31 alex radovic: pa sad si ti Bog
25:51 M.B.: ne radi me ?
25:54 alex radovic: hahaha
25:58 M.B.: To ja kazem
26:03 alex radovic: znam…. pa zar nisi?
26:30 M.B.: ovo je bozanstven osecaj… a sada jos nesto…. ovo je bas cudno
27:02 alex radovic: jel imas neko telo…. ili nemas
27:19 M.B.: ne ,ne osecam telo…. nemam
27:29 alex radovic: a jel svetlis?
27:30 M.B.: samo sam ja
27:49 alex radovic: i spolja
27:54 M.B.: da ceo univerzum ,sve je svetlo
27:54 alex radovic: ne samo boje unutra
27:59 M.B.: i spolja…… svi smo kao mocno sunce…. kao hiljadu sunaca…. NE BAS TOLIKO ,ne znam
28:43 alex radovic: a to drugo sunce sto si pomenula, sta sa njim
29:16 M.B.: vidim i neko sunse spoljai…. Ja sam kao ogromna svetiljka…. ali negde u daljini vidim i neko sunse… cudno
30:02 alex radovic: sta je to
30:06 M.B.: izgreva na zapadu…. cini mi se
30:16 alex radovic: aha, interesantno… odakle ono
30:29 M.B.: sta je ovo ?
30:39 alex radovic: pa ti znas
30:40 M.B.: i ja se pitam
30:44 alex radovic: cujes glas i sve odgovore
31:11 M.B.: mi smo zasli u nek drugi univerzum
31:20 M.B.: AUH BRATE !
31:23 alex radovic: hahaha, ok…. zabavno
31:49 M.B.: Cujem glas mog andjela
31:58 M.B.: DOVOLJNO JE ,kaze
32:03 alex radovic: aha, ok, polako se vracaj da osetis i svoje telo i gde se nesto razradjuje u telima i zapmtices ovo
32:35 M.B.: sada se ,polako vracamo
32:36 alex radovic: nadam se
32:53 M.B.: smanjujemo se… prostor se suzava… ali osecanja su mi ista…. i eto me ponovo u zagrljau nadduse
33:46 M.B.: smesi se i pita me
34:11 M.B.: da li sam srecna ?…. da li osecam radost ,sto jesam
35:37 M.B.: da li sam spoznala postojanje ljubavi koja pokrece stvaranje svega ,svih zivota i svega sto jeste
36:26 M.B.: Ljubav je mocna ,jedina snaga ,koja stvaralac…. nju posedujes i ti i svi vi…. kada naucite ,kada se ocistite ,bicete jedno sa bogom… smesi se i dalje…. i misli da je za ovaj put dovoljno…. LJUBIM GA I ON MENE38:38 M.B.: I NA RASTANKU KAXE
-NE ZABORAVI <LJUBAV JE SVE

39:27 M.B.: ja sam sada napolju i svi smo…. SRECNI ,svo troje
40:45 M.B.: UMORIH SE ,ali stvarno,iako se osecam potpuno ispunjena i mogu da zagrlim ceo svet i vise od toga
41:32 alex radovic: prosvetljenje
42:01 M.B.: ne teraj me da pricam ,jer cu reci koliko volim mocno… sve
42:14 alex radovic: pa kazi
42:16 M.B.: i svakoga… ali stvarno
42:37 M.B.: idem da kuliram malo…. IZLJUBIM DECU I MUZA… to bar mogu
43:04 alex radovic: pazi kad svetlis… u mraku… i super da preneses i dalje…. na druge… onda je pravo… prosvetljenje…. da svetlis na druge
44:03 M.B.: ma bolje mi je da upalim neku sijalicu u hodniku ,za svakoi slucaj
44:10 alex radovic: hahaha, vazi
44:22 M.B.: odoh da ih grlim i ljubim
54:37 M.B.: Andjeo kaze da je bilo dovoljno za sada… da je ovo preozbilno… Ovo je bilo CUDECNO…. ja to i sada imam
56:23 alex radovic: bila si kao ceo univerzum pun bozanske ljubavi i sada znas… za uvek… kako je to
56:44 M.B.: zato ,kaze andjeo ,da stanem
58:52 alex radovic: sad si ti univerzum
58:55 alex radovic: i Bozanstvo
59:03 alex radovic: napredujes
59:16 M.B.: SVI SMO SAMO TO NE ZNAMO…. AUH !
59:36 alex radovic: ali neki jos nisu to ni doziveli… iskusili… a ti jesi
59:43 M.B.: kRUPNE RECI… da znam…. to znam da znam
02:17 M.B.: DA ,da ,moze nesto i da se prenese ,zagrljaji ,poljupci ,osmesi ,ljubav na neki nacin,da ,moze,

i te kako moze
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 17 Mar, 2011 17:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

prebcicu ovde seansu regresoterapije, t.j. vise kao kanalisanje i uputstvo, vezano za predstijeci period od 20. marta,
sa mogucim nekim negarivnim dejstvima, iz svemira,
i zbog teme
i zbog citalaca koji prate ovu temu,
ali i zbog par pitanja koja su OPSTA:

1. pitanje VRSTI MEDITACIJA, kao i koje su one KOJE SE NE PREPORUCUJU, za ovaj period.
a za one koji nemaju Jutjub, da kazem ukratko:
NE PREPORUCUJU SE OTVORENE MEDITACIJE, U SMISLU OTVARANJA KANALA
NA BEZLICNO,
NA ENERGIJE,
NA NISTAVILO,
jer TADA je samo otvoren kanal, i malo je onih koji mogu da odu daleko iznad ovih frekvencija.
Zato se PREPORUCUJU MEDITACIJE:
NA ANDJELE, NA BOZANSTVA, NA LJUBAV itd... Na Boga, jer tu dolazi do SPAJANJA I DO - ZASTITE, od tih osoba.

2. SMISAO - LEKCIJE, koju treba da se naucimo, realizujemo je ODSUSTVO SVAKOG STRAHA,

ili barem nekih, koliko ko moze,
kao i VERA U VISE PLANOVE,

PREDAVANJE SE!

T.J. PREDAVANJE I SVOJIH PROBLEMA, uz strahove koje takodje - PREDAJEMO.

...

Pa nije lose da imamo i RAZLICITE INFORMACIJE I OD
RAZLICITIH IZVORA.

TO daje i slobodnu volju izbora, kao primalnu distorziju ovog Logosa.

i, naravno, i dalje nama ostaje DA PRATIMO SVOJE MISLI,
i da ih analiziramo i spoznajemo.

pozz

izvinjavam se za neprilagodjen zvuk, pogotovo za razliku u mom glasu i doticne osobe
bitno je da se, IPAK - CUJE.

Link
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 18 Mar, 2011 17:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Postavljam seansu koju cesto radim, kao jednu veoma korisnu - vezbu.
a vezba je vrlo jednostavna i moze SVAKO DA JE URADI!

Pogotovo ko ima previse MISLIS, previse informacija, boli u glavi, haos, strahove, uznemirenost...
ali i KO ZELI DA PREDJE NA VISE DENZITETE, jer iovako, to je neki predstojeci, globalni i kolektvini plan,
da ne kazem i Bozji plan.
Treba to razumeti i USKLADITI SE SA PROMENAMA,
PREPUSTITI SE, NJIMA,
A DA BI SVE BILO BEZBOLNIJE, LAKSE, JEDNOSTAVNIJE,
I LEPSE,
EVO - VEZBE:

SKIDANJE GLAVE, SVOJE, I OSTAVLJANJE - KOD BOZANSTAVA
( na - pro - ciscenje, vetrenje, podizanje na vise frekvencije, i
DOBIJANJE - DRUGE GLAVE, NA VISEM DENZITETU!!!)

Vezba je korisna za sve predstojece dogadjaje!
...

[3/17/2011 10:39:42 PM] m.s.: puna mi je glava
[3/17/2011 10:39:49 PM] alex radovic: pa skini je, zar te to nisam naucio
[3/17/2011 10:40:09 PM] m.s.: pa trebalo bi, nisi
[3/17/2011 10:40:33 PM] alex radovic: pa hajde'to je bar lako
[3/17/2011 10:53:31 PM] m.s.: Sada sam procitala knjigu nulta tacka, super je… i kaze se da sve sto je u drugima i to nam se ne dopada to je i u nama i da je jedini lek ciscenje tih programa ,kod nas a smim tim se cisti i kod svih koji imaju taj problem… vrlo mi je pozitivna
[3/17/2011 10:56:00 PM] alex radovic: i sada prelazimo na visu frekvenciju
[3/17/2011 10:56:10 PM] m.s.: samo ima i recept
[3/17/2011 10:56:27 PM] m.s.: i ti to znas a znamo svi
[3/17/2011 10:56:31 PM] m.s.: LJUBAV. TO JE LEK
[3/17/2011 10:57:02 PM] m.s.: znaci mantra :VOLIM TE <SVEMU I SVACEMU… ali moras i da osetis to
[3/17/2011 10:57:22 PM] alex radovic: jel skidamo glavu
[3/17/2011 10:57:27 PM] m.s.: ne ti ,ti znas, nacelno govorim
[3/17/2011 10:57:56 PM] alex radovic: da se naucis kako se osloboditi informacija… previse
[3/17/2011 10:58:16 PM] m.s.: Bolela me glava celog dan… znaci giljotina
[3/17/2011 10:59:03 PM] alex radovic: hahaha
[3/17/2011 10:59:15 PM] m.s.: glava na panj, pa u cose
[3/17/2011 10:59:27 PM] alex radovic: skidas je rukama… i ne u cose, nego ostavis kod Bozanstava
[3/17/2011 10:59:52 PM] m.s.: kako je to lepo… da ti glava bude kod bozanstva
[3/17/2011 11:00:27 PM] alex radovic: pa to ja radim… na seansama… sad cemo
[3/17/2011 11:00:57 PM] m.s.: moze
[3/17/2011 11:01:02 PM] alex radovic: ok, kazi kad si sa andjelom
[3/17/2011 11:01:10 PM] m.s.: da li je dugacka seansa?
[3/17/2011 11:01:12 PM] alex radovic: i kad te podigme, napuni i idemo dalje
[3/17/2011 11:01:25 PM] m.s.: ok, …. malo sam uzbudjena… pa zato jos malo….. da bidem sa andjelim… moze…. opet mi se pomalo spava ali to mi je poznato stanje…. bude i prodje……. moze
[3/17/2011 11:06:45 PM] alex radovic: ok, sad mozes ovo da uradis sama
[3/17/2011 11:06:56 PM] m.s.: kazi sta radimo sada
[3/17/2011 11:06:59 PM] alex radovic: ali andjeo neka je pored tebe
[3/17/2011 11:07:06 PM] m.s.: ok
[3/17/2011 11:07:08 PM] alex radovic: pa uzmes glavu, sa obe ruke i skines je sa tela i ostavis kod Bozanstava…. mozes da je razvuces…. ili samo kao kacigu kada skidas
[3/17/2011 11:07:59 PM] m.s.: Kog Bozanstva ?
[3/17/2011 11:08:04 PM] alex radovic: pa da…. tamo smo rekli
[3/17/2011 11:08:52 PM] m.s.: vec mi mili nesto po kosi, miluje me … sa leve strane…. uradjeno
[3/17/2011 11:10:53 PM] alex radovic: i kako se osecas
[3/17/2011 11:11:04 PM] m.s.: andjeo mi je pridrzao glavu i odneli kod bozanstva…. neobicno ,u fizickom smislu
[3/17/2011 11:12:04 PM] alex radovic: i jel te boli
[3/17/2011 11:12:10 PM] m.s.: malo ispitujem, ne, ne boli… samo mi je neobican osecaj
[3/17/2011 11:12:42 PM] alex radovic: pa da dozivi ga
[3/17/2011 11:12:47 PM] m.s.: kada sebe vidi tako
[3/17/2011 11:12:48 PM] alex radovic: da zapamtis
[3/17/2011 11:13:07 PM] m.s.: bez misli da…. bez misli sam…. samo sam telo
[3/17/2011 11:13:46 PM] alex radovic: a osecaji
[3/17/2011 11:14:01 PM] m.s.: cudan…. mada se andjeo smesi… kao da se polako smirujem
[3/17/2011 11:14:47 PM] alex radovic: aha, pa smiri se skroz
[3/17/2011 11:14:58 PM] m.s.: prepustena sam…. i opustena
[3/17/2011 11:16:21 PM] m.s.: iako nemam glavu ja jos uvek imam mogucnost da mislim
[3/17/2011 11:16:38 PM] alex radovic: cime
[3/17/2011 11:16:49 PM] m.s.: kao da misao i nije u glavi
[3/17/2011 11:16:50 PM] m.s.: srcem
[3/17/2011 11:16:55 PM] alex radovic: aha i kako to izgleda
[3/17/2011 11:17:39 PM] m.s.: pa isto ,na neki nacin… kao i pre,…
kao da se i ne misli glavom…
kao da je srce glavni organ ,pa i za misao…
bas sam ga preterala ,
[3/17/2011 11:20:19 PM] alex radovic: pitaj andjela… jel jeste
[3/17/2011 11:21:10 PM] m.s.: kaze da je ok… da je srce glavni organ,kroz njega mora da prodje sve ,sve se desava u njemu… Glava je izvrsni organ… a i da mozemo i imamo na cemu da nosimo kapu i naocare
[3/17/2011 11:22:46 PM] alex radovic: hahaha
[3/17/2011 11:23:02 PM] m.s.: nisam razumela sve BAS
[3/17/2011 11:23:11 PM] alex radovic: kako nisi razumela
[3/17/2011 11:23:56 PM] m.s.: Mislim cemu sve sluzi glava pored navedenog… I andjeo se smeje…. ma sve sto treba da znam vec znam ,kaze
[3/17/2011 11:25:10 PM] alex radovic: a jel osecas
[3/17/2011 11:26:08 PM] m.s.: ja sada imam neku novu glavu ,koja nije materijalna
[3/17/2011 11:26:21 PM] m.s.: koju mi ne vidimo….. Sa ovom vezbom ,kaze andjeo,Alex te uci da si sada na malo visim frekfencijama i da sada imas duhovnu glavu…. koja funkcionise na isti nacin samo ti je malo sada svest prosirena…. kaze da sam sada u nekoj dimezziji drugoj a da mogu da se popnem najvise do 6.og nivoa i da sam to i bila vec
[3/17/2011 11:30:10 PM] m.s.: BAS ZANIMLJIVO…. TI NIVO… 6.ti nivo
[3/17/2011 11:30:35 PM] alex radovic: jel su to denziteti…. koje pominju
[3/17/2011 11:30:57 PM] m.s.: nesto slicno ,moze se reci isto… ETO SKIDOSMO I GLAVU
[3/17/2011 11:32:09 PM] alex radovic: pa sad imas giljotinju iza sebe… prezivela si
[3/17/2011 11:32:14 PM] m.s.: i treba da je ponovo vratimo ,kaze andjeo
[3/17/2011 11:32:19 PM] alex radovic: aha, samo pitanje… da li je to dobro…. i za bolove u glavi…. i za te neke napade
[3/17/2011 11:32:45 PM] m.s.: AKO TI DOZVOLIS <STETA <TAKO LJUPKA GLAVA
[3/17/2011 11:32:50 PM] alex radovic: sa neg. energijama
[3/17/2011 11:32:52 PM] m.s.: TO NE KAZEM JA
[3/17/2011 11:32:55 PM] alex radovic: ili od tih frekvencija
[3/17/2011 11:33:10 PM] m.s.: ANNJEO JE REKAO TO
[3/17/2011 11:33:23 PM] alex radovic: aha
[3/17/2011 11:33:46 PM] m.s.: DA
[3/17/2011 11:34:45 PM] m.s.: to je dobro da se isprazni glava od nagomilanog djubreta ,negativnih misli
,…. te se tako malo po malo iz potsvesti brisu neki programi…. Kaze da je ova vezba vrlo delotvorna… i da bi trebalo da se s vremena na vreme ponovo vraca na nju…. Nije to za uvek…. mada ako se odradi jednom onda se uz pomoc andjela mogu da prizovu sva ta osecanja koja i cine sustinu svih seansi ,a i ove

[3/17/2011 11:37:51 PM] m.s.: Sada smo uzeli glavu od Bozansva ,prociscenu… i to je to…. Ali i nije…. Andjeo mi sada na toj mojoj glavi stavlja neki vencic
[3/17/2011 11:38:51 PM] alex radovic: aha i sta kaze, za ove dogajdje… da li pomaze ova vezba
[3/17/2011 11:39:33 PM] m.s.: sve pomaze… najgori je strah,ostalo je sve delotvorno ,pa i ova vezba…

ucimo se da smo duhovna bica i da smo vecni i bezvremeni…

i da ocas moze sve da se desi
ali da se glava U sustini moze da skine ali da ne treba da se "izgubi"[/
b]
[3/17/2011 11:42:02 PM] alex radovic: hahaha, i kako je sada sa glavom…… zajedno
[3/17/2011 11:43:36 PM] m.s.: pa cim nesto dodirne bozanska ruka ,mora da je bozanski… videcu kako sve ovo funcionise
[3/17/2011 11:44:07 PM] alex radovic: hahaha… i da li radi… a kako je izgledalo kod Bozanstva
[3/17/2011 11:45:24 PM] m.s.: [b]Glava je stajala u nedrima ,blizu srca… nezno stavljena

[3/17/2011 11:45:50 PM] alex radovic: mislis kod tvog srca… opisi kako je to bilo
[3/17/2011 11:47:09 PM] m.s.: Ne, ne mog srca… Andjeo je moju glavu odneo odmah kod mog Bozanstva i on je glavu imao prvo u rukama a onda je stavio u nedra i tu je bila sve vreme

[3/17/2011 11:48:43 PM] alex radovic: aha, a koje je Bozanstvo, tvoje i gde se nalzi
[3/17/2011 11:49:08 PM] m.s.: To vec znas
[3/17/2011 11:50:53 PM] alex radovic: nije fora da ja kazem
[3/17/2011 11:51:12 PM] m.s.: HRIST
[3/17/2011 11:51:50 PM] alex radovic: a gde se nalazi
[3/17/2011 11:51:53 PM] m.s.: STO JE TO VAZNO?
[3/17/2011 11:52:18 PM] alex radovic: pa jer me kritikuju da samo pominjem Krishnu a nikako Hirsta… pa da ima za promenu
[3/17/2011 11:52:59 PM] m.s.: Pa eto ,sada imas i Hrista za promenu
[3/17/2011 11:53:03 PM] alex radovic: ok , a gde je mesto… u kuci… na planeti… u vazduhu… u mislima
[3/17/2011 11:53:51 PM] m.s.: Da li me pitas gde je HRIST?
[3/17/2011 11:54:01 PM] alex radovic: ne nego gde si ti i andjeo… odneli… gde je BIO… HRIST…. KADA STE ODNELI GLAVU
[3/17/2011 11:54:53 PM] m.s.: Hrist je sada blizu… U nasoj galaksiji
[3/17/2011 11:55:21 PM] alex radovic: aha… onda i pitaj…. sta se dogadja na planeti… stize neki talas?

[3/17/2011 11:56:34 PM] m.s.: Andjeo kaze da se nista ne dogadja sto vec nije bilo… i sto se vec nije dogadjalo… Ne zeli vise da o tome govori ,ne meni… kaze bice jos dogadjanja…. i sve sto treba da uradimo je da se usmerimo na ljubav… kakogod ko zna i ume… ali ne samo da o tome govorimo ,moramo to duboko da osetimo… U svemu su emocije te ljubavi najvaznije… i da zahvaljujemo

m.s.: PORUKA JE ,zahvalnost .oprastanje i LJUBAV
[12:00:07 AM] m.s.: sve to mora da se oseti a na samo da se govori

[12:00:26 AM] m.s.: ZATO JE I PRIRODA NAJPOZELJNIJE MESTO… ONA MOZE DA PRUZI MNOGO TOGA … IZNUTRA DA SE OSETI… VEC ZNAMO SVI DA SMO U PRIRODI PREPORODJENI… SVE JE TAMO … VAN OVIH KUCA NASIH … DATO DA SE COVEK OSETI BOZABSTVENO… i jedno sa kreatorom… da sada ne nabrajam sta sve moze da bude
[12:03:24 AM] alex radovic: ok, hajde da povezemo decu sa andjelima
[12:03:34 AM] m.s.: svi imamo taj osecaj i znamo to
[12:03:37 AM] alex radovic: i da budes sa njima zajedno…. samo zamoli andjela da pozove njihove andjele… i decu… i kazi kad su tu…. sa vama
[12:05:05 AM] m.s.: ok
[12:06:07 AM] m.s.: tu su
[12:06:11 AM] alex radovic: ok, pa upoznaj ih sa svojim andjelima… i vidi kako sve izgleda
[12:06:26 AM] m.s.: svi su tu… ok… Sin ima malo starijeg andjela ,muskarac je ,vedar drag veseo…. devojcica ima takodje muskarca za andjela ,mladica ,plavog ,kao da su brat i sestra… i oni se upravo pozdravljaju i… grle i ljube… svi smo radosni… i ja i moj andjeo i oni i muzevljev ,svi smo skupa… bas je veselo… deca su odusevljena a i oni… nesto se vec dogovaraju

[12:12:17 AM] alex radovic: ok, uzivaj malo sa njima… pa cemo da nastavimo…
[12:12:25 AM] m.s.: lepo ,jako lepo… ja pomalo placem ali nema veze
[12:13:45 AM] alex radovic: hoces da te ostavim sa njima… a ja se odjavljujem
[12:15:08 AM] m.s.: pa ja se tako ponekada rasplacem ,kada ne mogu da izdrzim tako jaka osecanja kao sto je ljubav ali ne mislim na ono ,musko -zenski odnos nego od neke ispunjenosti a da i ne znam koje
[12:15:14 AM] m.s.: Cao Alex!

pozz

Laughing
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43  Sledeci
Strana 35 od 43

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Obaveštenje: Pravilnik foruma OBJAVE.COM 0 adminfob 30315 07 Jan, 2008 07:29 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 90542 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42467 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35396 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 42819 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11298 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ŽENA TELE BELOG BUFALA 1 adminfob 25663 13 Jan, 2008 00:10 am
adminfob Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)