VAŠE SUGESTIJE
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » VAŠE SUGESTIJE I NOVOSTI NA FORUMU
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 16 Feb, 2009 18:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Predlog br. 1 - da Adminfob obriše sve teme koje su pomerene , tamo gde im je ostao trag .

Predlog br. 2 - da se zaključa moja omiljena tema " Pod tačkom razno " , jer je prešla 100 strana , a da ćaskanje dalje nastavimo na temi " Pričaonica " .

Predlog br. 3 - da Urednici obrišu sve postove u kojima su članovi foruma vredjali jedni druge u diskusijama i medjusobnim svadjama , u kojima sam i ja učestvovala .
69

Pridružio: 14 Sep 2008

Poruka Poslao: 23 Avg, 2009 01:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Starcy ::
Da se nadovežem na Jasnin komentar:
Forum na nekim temama potpuno gubi svoju svrhu, jer ljudi počinju medjusobno da ćaskaju...

Forum Tantra.rs.ba je bio odličan forum u početku, što se vidi po nekim tekstovima i komentarima, a onda su članovi počeli da pozivaju jedni druge na pivo i slično. Iz tog razloga se nisam ni učlanjavala na taj forum niti ostavila bilo kakav komentar. Pročitala sam šta me je zanimalo i prestala da ga posećujem uz unutrašnji komentar "Šteta..."
Nemojmo dozvoliti da se i sa ovim forumom dogodi isto.

Pošto sam ponovo ovde, ali dosta promenjen, prvo bih da pozdravim Zlatnu domaćicu Vesnu, i čestitam na ogromnim pionirskim skokovima na ovim prostorima, i što je stvarno sa ovim forumom mnogo postigla, i koliko vidim većini je život promenjen na bolje!
Listajuci malo forum, naleteh na ovaj komentar, pa se ne suzdržah da ga prokomentarisem.
Ne bih se slozio sa tobom Starcy, upravo najbolje sto se moze desiti je to da se sa nekim sa foruma popije pivo i slično Smile
Kažu da je u starom Egiptu jednom pisar rekao,, Šta da vise pisem kada je sve napisano''. Tako i mi, ako nas zanimaju neke stvari, sigurno ćemo ih naći.
A i da sve u životu pročitamo i naučimo, da li nećemo ući u Faustovsko...
Kroz život sam upoznavao mnoge putnike, slusao njihove price i puteve. Neke vecinom nisam nikada vise sreo, za neke sam sticajem okolnosti cuo iz novina, tv.neta...drugih ljudi. Sa nekima se cujem povremeno, a i sa nekima vidim.
Vremenom shvatam da najvece bogastvo od svega prestavlja to druženje, čak i rasprave do neke granice normale. Zar nije lepše ako nekada budem u Kragujevcu ili bilo gde u nekom gradu gde poznajem nekog sa foruma, da popijem jedno piće sa njim ili slično od milion pročitanih strana, a znanje ce samo doci po sebi, iz iskustva sam naučio da nam velike stvari u životu dolaze spontano, i većinom kada najmanje očekujemo.

Nisam skoro ni jedan od tvojih postova pročitao, ali u ponovnom povratku to je bila tvoja životna priča, koja mi je mnogo pomogla da shvatim neke stvari.
Kao što rekoh, najvise se može naučiti iz obicnog kontakta, mada bih se i složio sa tobom da nije dobro ako se bas u zezanju totalno ode u druge stvari, ipak treba da se bar u načelu drzi određene koncepcije koja je vezana za tu temu.
.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 23 Avg, 2009 02:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

69 ::

Pošto sam ponovo ovde, ali dosta promenjen, prvo bih da pozdravim Zlatnu domaćicu Vesnu, i čestitam na ogromnim pionirskim skokovima na ovim prostorima, i što je stvarno sa ovim forumom mnogo postigla, i koliko vidim većini je život promenjen na bolje!

Vremenom shvatam da najvece bogastvo od svega prestavlja to druženje, čak i rasprave do neke granice normale. Zar nije lepše ako nekada budem u Kragujevcu ili bilo gde u nekom gradu gde poznajem nekog sa foruma, da popijem jedno piće sa njim ili slično, od milion pročitanih strana, a znanje će samo doći po sebi, iz iskustva sam naučio da nam velike stvari u životu dolaze spontano, i većinom kada najmanje očekujemo.

Pozdravljam te brate 69, i zahvaljujem na komplimentima.
Za mene bi stvarno velika sreća bila ako sam ovim forumom uspela bar jednoj osobi da pomognem da joj se život promeni na bolje. A ako bi takvih bilo više, to bi bio fantastičan uspeh.
I da, i ja mislim kao i ti, da je naše povezivanje i druženje VEOMA važno.
Važne su i knjige i znanje, ali su za mene najdragocenija iskustva koja sam doživela u ličnom kontaktu.
A ovaj forum mi je pomogao da upoznam mnogo divnih ljudi, koje na drugi način verovatno nikad ne bih srela.
.
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 11 Sep, 2009 22:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Draga braćo i sestre zanima me da li neko zna za KURS ČUDA mislim da je to zanimljiva tema i da joj treba posvetiti pažnju.
Pozdrav
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 07 Okt, 2009 19:13 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Meni je danas forum osvanuo na engleskom jeziku.

Ako neko ima sličnu situaciju- u profilu imate podešavanje da vratite sa engleskog na serbian.

Pozz...
 Nazad na vrh »
Grishka
Tragalac

Pridružio: 31 Avg 2009

Poruka Poslao: 02 Nov, 2009 21:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Primetio sam da na forumu postoji greška, danas sam počeo da pišem poruku pa sam prekinuo i napravio pauzu od tri sata, posle sam je završio i da pošaljem, dobijem da ukucam šifru, dok sam ja ukucao šifru pismo je nestalo i nisam više imao želju da ga ponovim. Ovo je baš bezveze.
Pozdrav
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 02 Nov, 2009 23:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Grishka ::
Draga braćo i sestre zanima me da li neko zna za KURS ČUDA mislim da je to zanimljiva tema i da joj treba posvetiti pažnju.
Pozdrav

Imaš ovde kompletan ,, Kurs Čuda''
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=6535#6535

A možeš, ako hoćeš, da otvoriš i novu temu o tome,
recimo u podforumu Moj duhovni put.
Pozdrav brate !
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 12 Nov, 2009 02:54 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

(Za Adminfoba, veri poverljivo i veri sikret...! Dostavljam tajni transkript potencijalno kompromitujućeg dijaloga sa "Mog (duhovnog) puta". Molim da se imaju u vidu moje potkazivačke zasluge pri određivanju nivoa mog duhovnog razvoja.)

Kamilica

Citat:
Je l' se kaže predhodne ili prethodne? Toliko mi bode oči ovo "predhodne verzije", da ne umem da opišem!

Plavi Zrak

Citat:
Smiri se, Kamilice...! Mi živimo u Zoni slobodne volje, tako da svako ima slobodnu volju da kaže i jedno i drugo. Dakle, bilo bi ružno da ti Adminfobu namećeš svoje mišljenje.

Kamilica

Citat:
Smislili Japanci predviđivač budućnosti. Samo klikneš jedno dugme i on ti odmah kaže šta će s tobom da se desi naredne sekunde. Zato me i nervira ono "predhodne"...

Plavi Zrak

Citat:
Ali, Kamilice... Adminfob je svakako imao svoje opravdane razloge što je postavio kod korigovanja poruka tu varijantu ("predhodne"). Možda je neophodno da tako bude zbog tipa servera, ili zbog kapaciteta softvera, ili zbog... uvek ima nekih razloga.

Kamilica

Citat:
Dragi moji, ovo više ne može da se izdrži... Kucnuo je čas da obavim svoju kosmičku i građansku dužnost: " Admine, našla sam ti jednu slooovnuuuu greeeeškuuuu!!!"

Plavi Zrak

Citat:
Nisi baš morala da budeš ovako gruba...!

pogledaj
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
adminfob
Admin foruma OBJAVE

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 04:29 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

plavizrak ::
(Za Adminfoba, veri poverljivo i veri sikret...! Dostavljam tajni transkript potencijalno kompromitujućeg dijaloga sa "Mog (duhovnog) puta". Molim da se imaju u vidu moje potkazivačke zasluge pri određivanju nivoa mog duhovnog razvoja.)

Poštovani kolega, tajni transkript koji ste dostavili (označen kao veri sikret), pokazao je vaš uzvišeni osećaj za pravdu i lojalnost. Proverio sam sve navode i zaključio da ste 100% pravilno postupili. Naravno, vaše potkazivačke zasluge nisu i neće ostati neprimećene i svakako da će bitno uticati na vaš duhovni i svaki drugi napredak - a naročito u zoni odgovornosti ovog foruma.

Iz priloženog materijala, jasno se vidi da je mlađa koleginica svesno i vrlo pretenciozno napala direktora ove službe pokušavajući da kroz razne oblike samoisticanja, ogovaranja, spletkarenja, širenjem neistina i laži - ugrozi njegov lik i deleo i time ugrozi njegovu poziciju na ovom forumu.

U skladu sa svim izvedenim dokazima i pozivajuće se na kinesku narodnu poskočicu koja glasi:"LJUDSKI JE GREŠITI ALI JE OSEĆAJ BOŽANSKI!"

Tročlano veće (kadija te tuži - kadija ti sudi - kadija te kažnjava) u sastavu adminfob, adminfob i adminfob - jednoglasno (na veoma tajnom glasanju) je donelo odluku (a prema navodima ove veri sikret dojave) da se optužena proglašava krivom po svim navodima proširene optužnice i donelo sledeću presudu:

1) Da se Kamilici zabranjuje posećivanje ovog foruma dok spava
2) Da joj se uskrati vakcinacija protiv svinjskog gripa
3) Da se njen avatar izmeni i da 3 sekunde prikazuje sliku kamilicu a 7 sekundi da prikazuje sliku žalfije

NEMOJTE SEBE DOVODITI U NEPRILIKE NEGO
SE OSOBODITE ZALA KOJE STE STVORILI.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
kamilica
Hodočasnik

Pridružio: 29 Dec 2008

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 19:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Šta ću, Admine, bilo je jače od mene... Embarassed Priznajem da sam pogrešila, prihvatam da budem kažnjena. Sve se slažem sa tobom.
Samo ova žalfija... To ne mogu da podnesem! Da se umesto moje prelepe slike prikazuje ta napuderisana travuljina koja samo zna da se pravi važna! Odoh da se od sramote obesim međ' šunke... Sad
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 19:18 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A Kamilica se u to ime toliko postidela da se obesila od tuge...
kamilica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 19:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Šta da ti pričam... Mislim da se čak i one tužne šuške u kesici za čaj osećaju bolje od mene sad.
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 19:26 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Dobro,, de... nemoj toliko da se stidiš, uvenućeš totalno... Nećeš čak ni za čaj da budeš kako valja...

Evo, Admi će ti oprostiti... jel da Admine da nije toliko zgrešila?

Buket
kamilica
Hodočasnik

Poruka Poslao: 14 Nov, 2009 19:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hvala Starcy!Heartr
Velika je to uteha kad su zmajevi prijateljski raspoloženi. Već mi je malo bolje...
adminfob
Admin foruma OBJAVE

Pridružio: 05 Jan 2008

Poruka Poslao: 15 Nov, 2009 02:17 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

kamilica ::
Šta ću, Admine, bilo je jače od mene... Embarassed Priznajem da sam pogrešila, prihvatam da budem kažnjena. Sve se slažem sa tobom.
Samo ova žalfija... To ne mogu da podnesem! Da se umesto moje prelepe slike prikazuje ta napuderisana travuljina koja samo zna da se pravi važna! Odoh da se od sramote obesim međ' šunke... Sad

Posle kraćeg ali veoma burnog većanja, tročlano veće u već poznatom sastavu (adminfob, adminfob i adminfob), razmatrajući žalbu Kamilice (u daljem tekstu optužena) na izrečenu presudu a uzimajući u obzir apel koji je uputio njen ovlašćeni advokat Starcy u zakonski propisanom roku (odmah po isteku trodnevnog štrajka advokata), tajnim glasanjem (sa rezultatom 2 glasa ZA i 1 glas PROTIV), donelo je sledeću odluku:

DA SE IZREČENE MERE OPTUŽENOJ ZAMENJUJU USLOVNOM KAZNOM U TRAJANJU OD TRI DANA, POSLE ČEGA OPTUŽENA MOŽE VRATITI SVOJ ORIGINALNI AVATAR.

OBRAZLOŽENJE:

Optužena je pokazala iskreno kajanje što je u praksi i dokazala rotirajući svoj avatar za 180 stepeni (pa se zaista stiče utisak kao da se obeslila međ šunkama) te joj se to ima uzeti kao olakšavajuća okolnost.

Optužena se pri tome obavezuje da se ubuduće, za uočene slovne greške adminfoba, putem podneska u formi privatne poruke, obraća direktno adminfob-u, čime se takve njene aktivnosti imaju tretirati dobronamernim a sve u cilju unapređivanja milog nam foruma.

NEMOJTE SEBE DOVODITI U NEPRILIKE NEGO
SE OSOBODITE ZALA KOJE STE STVORILI.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » VAŠE SUGESTIJE I NOVOSTI NA FORUMU
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeci
Strana 4 od 8

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka PREDAVANJA OLGE HADJIĆ NA TEMU "ENERGIJA BROJEVA I NJIH 0 aki 5778 26 Maj, 2011 23:42 pm
aki Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 32610 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 46830 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VASE TELO VAPI ZA VODOM!!! 10 ENEMOON 11131 09 Dec, 2010 17:11 pm
contractions_of_universe Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KRIZA 111 talerman 32757 15 Okt, 2009 17:08 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE VEŽBE 18 MarkoJakšić 13521 18 Mar, 2009 20:58 pm
MarkoJakšić Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)