Velika zamka - upozorenje!
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 17:40 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da,znam,nije bio potreban,kao i ono Joj Valen... Very Happy
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 18:02 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

I najveće bez smisla je manje od najmanjeg sa smislom, osim …kafa?
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 18:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Skroz ste oladili prasiće. Arrow družionica.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
valen
Majstor

Pridružio: 11 Nov 2009

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 18:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uh,nadam se da nisi dugo razmisljao sta da odgovoris Very Happy
Pozdrav Zosim Very Happy
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 18:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Odgovori183

Pogledano 2964

Vruće vruće.
I tek smo na trinajstici!!
Very Happy
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 18:24 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDamo ::
Odgovori183

Pogledano 2964

Vruće vruće.
I tek smo na trinajstici!!
Very Happy

to pogledano je vrlo relativno jer svako od nas je pogledao po 20 puta, kad udje i izadje iz teme.

To treba regulisati jer stvara pogrešan utisak.
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 18:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Caca:
Lično meni , nikada niko nije na Superzoni branio da kažem svoja mišljenja ,
stavove, koji odudaraju od stavova većine ljudi na SZ .

Smatraj se srecnom osobom. Meni je branio. Smile

Citat:
Caca:
Znaš i sam da na Superoni imam par svojih tema na kojima pišem o Theta tehnici , raznim metodama isceljivanja, imam i temu na kojima dajem uputstva za izvođenje raznih duhovnih tehnika - od kojih mnoge spadaju i u new age tehnike , u odnosu na kriterijume većine forumaša na SZ,,,, itd.

Da. Lepo. Mozda zato sto si jaka osoba, i plus zracis poztivinom energijom. Dobro je ako ti nije branio.

Citat:
Caca:
Tetra je divan čovek , plemenit , predusetljiv , izuzetno kulturan i fin !
Niti je sujetan , niti mu je ego jak , niti voli da dominira drugima - baš naprotiv !
A kako se on predstavlja na forumu , i kao ga drugi doživljavaju to je druga stvar .

Ok. Mozda je dobar u reali. Nije tako los ni na forumu. Imam postovanje prema njemu. I dalje mislim
da on ima mnogo znanja i napredniji je duhovno od nas.

Ali jednim delom je u onom sto kazem zaglavljen u tom alteru dominacije.

Pokazao je prema meni odredjenu dozu NEtolerancije (ili bezobrazluka). Tu su se moj i njegov put razisli.
I vise nemam zelju da se druzim sa njim, niti da ga u realnom svetu susretnem.

Ono sto je istina je da je slicnu NEtoleranciju pokazao i prema dosta drugim osobama.

Ja nisam tako hrabar (antagonistican) kao drugi, da se pobunim i popijem ban kao drugi.

Nek je i dalje dobar prema nekima, super, ako je dobar onda je to pozeljno, al za za mene vise nije dobar.

Cak iz svoje gledisne tacke, vidim da je Superzona zapravo neko mesto za suptilno programiranje.
Dobijes masu informacija, koje trebas prihvatiti da su ok, i vecinom jesu ok, ali caka je da ti onda vise nije pruzena
sansa da istrazujes nesto drugo/trece/cetvrto. Nego Tetrini textovi postaju autoritet i stabilni podatak.

I meni su govorili neki da je Tetra takav kakvog ga sad vidim. Ali nisam hteo to verovati, jer je bio manje vise ok prema meni.
Sad kad je pokazao svoju losu stranu prema meni, vidim, i prihvatam da vise nismo na istoj "frekvenciji". Very Happy

Citat:
Caca:
Ako ti nekada bude zaista pošlo za rukom da uđeš u Lion frekvenciju , što ti zaista od srca želim , i tebi i svima - tada ćeš imati prvo da kažeš koju reč o Lavljoj frekvenciji -
a do tada , možeš da pričaš šta god hoćeš , ali samo ćeš da se prosipaš i lupetaš , jer izvoditi nagađanja i predpostavke o stvarima o kojima nemaš pojma šta su , kako izgledaju ,,,,, je isto kao kada bi slepom čoveku počeli da objašnjavamo kako izgleda zelena boja....

Slazem se. Ja jos ne znam sta je Lavlja frekvencija iz prve ruke.

Citat:
Caca:
Zbog čega neko meni ne zabrani da pričam o čemu hoću , zbog čega se ljudi prema meni odnose sa poštovanjem ,
a prema tebi se ponašaju drugačije ?
Odgovor nađi u sebi , u svojim uverenjima , umnoj šemi,itd.

Ne znam tacno. Moguce je zato sto dirnem druge tamo gde "ne treba". Drmnem im malo stabilni podatak. (?)
Ili je Tetri ponizenje da prizna da nesto ne zna.

Citat:
Caca:
Ja volim i PRIHVATAM Sebe , baš takvu kakva jesam

Super, drago mi je. Smile

Citat:
Caca:
Dragi Almsivi , i Ti si meni izuzetno drag !!! Zato sam ti i posvetila pažnju , koju bdw ne posvećujem tek tako , svakome - pogotovo NE pojedinim energetskim vampirima na forumu Laughing

Hvala ti. Smile cvet

A sad da se vratim jos malo na Lion frequency.

Da, malo sam prenaglasio ono sto sam izjavio. Ipak mislim da je Lion frequency nesto plemenito i dobro, korisno.
Ali je problem, sto Lucifer (vrhovni manipulator) grabe tu frekvenciju i koristi je za manipulativne svrhe.

Koje ljude Iluminati najvise vole programirati? Pa one koji su na Lavljoj frekvenciji.

Ljudi sa jakom energijom, na Lavljoj frekvenciji, mogu jako uticati na druge, pa onda Iluminati ovakve programiraju
da bi ovakvi ljudi onda "odradjivali" svoje zadatke gde i kako treba, po planovima programera.

Otuda sam napravio analogiju Lion freq = Lucifer freq.

Ali se slazem da to nije ista stvar.

Kad kazem Lucifer, uopste ne mislim na nekog Satanu sa rogovima, nego na BLISTAVU DUSU, koja svojim sarmom
lepotom i slatkorecivoscu zavodi druge duse da igraju po njenim pravilima i shablonima.
A njegova pravila nisu tako dobra za druge Duse.

Njegova pravila se mogu prepoznati po tome sto Duse koje pristanu na njegova pravila strmoglavo gube SLOBODNU VOLJU.

Politicari, programeri, gusteri, greysi i ostala gamad, imitiraju Lucifera (sluze mu). Suzbijaju slobodnu volju narodima na planeti.

Citat:
Zosim:
Almsivi,
svako učenje koje se zasniva na negiranju Lucifera nije ništa drugo nego nadgradnja.
Sve dok si nadgradnja u sistemu si. A kada si u sistemu možeš samo da maštaš o slobodi.
Tako mi tvoja borba protv Matrixa liči na pacova u (karmičkom) točku koji je umislio da će
steći slobodu samo ako bude malo brže trčao.

Mogu da se slozim stobom. Nekad jednom, mozda mali pacov otkrije nacin kako izaci iz svog tocka. Smile

Citat:
Zosim:
Onda je Kublai Khan sasvim u pravu kada kaže u svom postu, gore:

-Smisao reinkarnacije je,da parafraziram jednu meni dragu osobu:
”Tamo gore je jebeno dosadno”

Moglo bi se reci. Ali tamo gore postoje razne dobre igre, koje nisu ovaj MATRIX. To je razlika. Samo kada Duse
pocnu igrati u ovom Matrixu, e onda bivaju "izgubljene". Ko im je kriv kad su naivne. Smile
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 19:32 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Posto mi je Giba skrenuo paznju da budem malo precizniji, evo iznecu detaljnije.

Kada sam na Superzoni forumu napisao nesto o Atar Paramejgianu, dobrio sam ovakav
komentar od Tetre.

Citat:
Tetra:
Almi,nemoj mi pricati gluposti.Molim te me postedi.Ja znam sve sta je napravljeno,stvoreno i izneto
za ovce.Nekome je sudbina da bude programiran i da OSTANE programiran.Nekome kao meni nije.
Ti nemas nikakve stabilne podatke,jel ti nisi ni sam stabilan.Jedino sto imas je stabilno programiranje.

Zasto nije rekao prosto, nesto ovako "Almi, ja se ne slazem stobom",
ili "Almi, ja mislim da to nije istina". I onda nek mi DOZVOLI da pisem dalje sta zelim,
pa on ako zeli procita i komentira sta misli jeli istina ili ne itd. ???

Nego mi kaze "Almi,nemoj mi pricati gluposti." . Plus masa uvreda prema meni.

Onda, kada sam na Superzoni na nekoj drugoj temi, napisao ukratko ono sto sam i ovde
o Luciferu kao kreatoru Matrixa, dobio sam ovakav komentar.

Citat:
Tetra:
E,ajde malo oladi sa tom tvojom scientologijom.

Opet on meni brani da se izrazavam.

Zasto mi ne dozvoli prosto da pisem sta zelim? Sta je strasno ako ja pisem nesto sto se ne
uklapa u njegovu pricu? Neka tolerise malo. Neka dozvoli razna misljenja, ideje i gledisne tacke. Ali nece.

Nakon oba ova komentara, ja sam ostao povredjen, jer on meni brani da se izrazavam.
I stvaro sa takvom osobom ne zelim vise imati prijateljstvo.

Osoba koja ne zna (a mozda i zna, ali iz nekog ludog razloga) ne dopusta drugima da se izrazavaju slobodno.

Ok, nekima je svasta tolerisao. Neke (kao clanicu Hibrid) je banirao za sitnicu.

Dakle, Tetra je primer onog sto je Talerman u uvodnom postu napisao. Mudra osoba koja
zaglavi u sopstvenoj mudrosti i gubi toleranciju za druge.

Na tom forumu, se ne bunim u vezi ovoga, zato jer znam da ako se malo pobunim, Tetra ce mi uzvratiti 3 put
vise, onda cu se ja malo "naljutiti" i uzvraticu mu 3 put manje nego on meni, i dobicu BAN.
A li mi nije ni stalo, samo se ne zelim zestoko svadjati.
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 19:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Evo dva svetla primera odnosa prema Bogu.

Almsivi:
Mislim da jesu i Istocnjacki spisi ispravljani i namerno izmenjeni. Al ih je dobro procitati malo za prosirenje percepcije.

Isus je ovde filozofirao. Neko je sigurno nesto pogresio ako je taj covek bio slep. A lepo ako je Isus uspeo da mu ozdravi vid.

Zosim:
Almsivi se suočava sa jednim od brojnih paradoksa iz Bilbije i u nemogućnosti da reši zagonetku zauzima stav: To je Isus filozofirao!
Drugim rečima, zaneo se, pogrešio je!!!

Želim da skrenem pažnju na to koliko je ovo zdrav odnos prema Bogu (pa i celoj njegovoj porodici) i koliko je danas redak.
U stvari, to je zdrav odnos prema sebi, pa iz toga proističe i zdrav odnos prema Bogu.

Evo kako je to Kamilica napisala:
http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=74351#74351
“I sve bi bilo lepo da se slučajno u naš život (čiji smisao nam pomalo izmiče) nije umešao tamo neki Bog. I šta ćemo sad? Pa možemo raditi isto ono što radimo kad upoznamo nekog čoveka. Možemo se sprijateljiti s njim, saslušati šta on ima da kaže, i smerno se nadati da će i on takođe saslušati šta mi imamo da kažemo, ili možemo da se s njim, grubijanom s razlogom posvađamo. A možemo i da se posvađamo i da se pomirimo i svašta... Zavisi od nas.”

Z:
Nekada su ljudi pregovarali sa Bogom, rvali se po čitavu noć sa njim, izdejstvovali da da čvrsto obećanje da neće više da ponovi potop i pomor sveta, uspevali da se uzdignu da budu manje ili više ravnopravni sa njim, primoravali ga da se odnosi prema ljudima maltene kao sebi ravnim, pravili savez sa njim koji ga je ozbiljno obavezivao. Bog se nije bunio, niti protivio.
Takvi su ljudi nekada bili!

Šta je danas ostalo od svega toga? Ništa! Samo puko ulizištvo. Biti manji od najmanjeg.

Od kako su se izmedju Boga i ljudi umetnuli “interpretatori” Bog je postao nedostižan i nedodirljiv. Nedodirljiv! Zato se danas, pored živog Boga, ljudi većinom mole andjelima i arhandjelima, devici i sl. Postalo im je nelogično ili strano da se obrate samom Bogu.

Čak i ako mu se neko obrati to je jadni, ponizni stav, “smiluj se meni, bednom rabu” ili
“ako mi ispuniš to ja ću do kraja života…” itd.

Interpretatori tj. sveštenici su osvojili najintimniji deo našeg bića.
Zaslepili nas i zaludeli. I dalje pomno rade na tome da nam upropaste mozak i svako dostojanstvo.

Bog je rekao ovo, bog je rekao ono…čak i ako je pogrešio, NE!, nije pogrešio nego ste vi to pogrešno shvatili. Ništa vi ne znate! Mi ćemo vam reći šta je On mislio kada je to izrekao.
I tako, ubediće ceo svet da je glup i da je pogrešno shvatio zapisani tekst u tim Njihovim svetim knjigama, jer Isus nije mogao da pogreši.
A šta je u tome toliko strašno? Pa i on je bio čovek, rodila ga je žena. Osnovna odlika čoveka je da je grešan.

Proverite, kome od vas prolaze trnci uz kičmu kada čuje:
- Ma to se Bog zeznuo. Pogrešio je.
 Nazad na vrh »
ganima
Iskušenik

Pridružio: 15 Feb 2010

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 19:57 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi ::

Da, malo sam prenaglasio ono sto sam izjavio. Ipak mislim da je Lion frequency nesto plemenito i dobro, korisno.
Ali je problem, sto Lucifer (vrhovni manipulator) grabe tu frekvenciju i koristi je za manipulativne svrhe.

Koje ljude Iluminati najvise vole programirati? Pa one koji su na Lavljoj frekvenciji.

Ljudi sa jakom energijom, na Lavljoj frekvenciji, mogu jako uticati na druge, pa onda Iluminati ovakve programiraju
da bi ovakvi ljudi onda "odradjivali" svoje zadatke gde i kako treba, po planovima programera.

Lucifer nikako ne moze da koristi Lion frequency jer je to jako visoka frekvencija na kojoj negativno orijantisane svesti ne mogu da borave. Zato se i koristi za zastitu. Ti si pobrkao Ego i Lion frekvenciju. Donosis povrsne zakljucke.
 Nazad na vrh »
Drexel

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 20:07 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::

Drexel ::
Ja kad sam bio mali pitao sam moje: "A zasto su razapeli Isusa Hrista?" ,odgovor koji sam dobio glasio je ovako "Pa sine,zato sto je bio mnoogo dobar!".E kada sam to cuo od tada sam resio da budem los.

Drexel,
nasmejao si me do suza. Hvala ti!
Very Happy

Zosime,vidis da ipak Isus daje primer kako treba da se zivi ili kako ne treba,njegovo zrtvovavanje ima smisla i ucenja takodje ali samo kada se koriste umereno Very Happy
 Nazad na vrh »
kamilica
Hodočasnik

Pridružio: 29 Dec 2008

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 20:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

"Interpretatori" su pretpostavljam stvorili birokratiju. Ako hoćeš da se obratiš bogu, treba da popuniš neki obrazac, pa onda da taj obrazac pokupi malo prašine u nečijem ormariću, pa ako ima dovoljno mastila za pečate, onda će ga poslati dalje Fedexom... U međuvremenu dobiješ posao, pa decu, pa unučiće. I tako... Na kraju zaboraviš i šta si hteo da pitaš...
Sve dok se jednog jutra ne probudiš i ne shvtiš da ti prosto moraš da znaš. Iz nekog razloga moram da znam sad! A onda počinje avantura.

Poslednji izmenio kamilica dana 22 Mar, 2010 20:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
rale
Mistik

Pridružio: 09 Nov 2008

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 20:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Aleksandra-Caca ::

rale ::
Цаца је била Клеопатра. Боже Цацо ал си ти пропала за ових пар хиљада година које-каквих живота.
Кажете да неко верује у реинкарнацију а неко не.
Колко сам упознат верује се само у оно што је немогуће доказати или проверити.
Значи Цаца је сањала да је Клеопатра.
Што се лепо не замислите мало, можда је неко од вас у прошлости оставио нешто себи кад се роди поново,неко благо информацију или нешто слично.
Дали сте у овом животу оставили нешто за будуће животе,неки ћуп заливен воском,
Као потврду ваших увереља из прошлости.
Нисте урадили ништа по том питању. Немате ви ни вере,већ само празна прича.
Нико од вас не зна шта се тачно дешава за време регресије.Видите нешто и верујете да су то ваши предходни животи.
Невидим разлог да не будем убица и криминалац у сваком од живота у којима се будем родио.
Гледам пса,излежава се,Бог му све даје,нити брине, нити ради да би му било боље а боље му је него мени.
Што бих тражио Бога него што ме мука тера.неда ми се да будем миран ко пас кога поменух.
Шта је то са нама? Откуд овај немир који животињама и биљкама није својствен.

Rale , fanatiku jedan okoreli !

Težak si ko crna zemlja !!!

Informiši se malo pre nego što nešto izjaviš , a ne da lupetaš pa da ti se smeju ljudi...

Za tvoju informaciju , car Konstantin je proglasio da ne postoji inkarnacija jer se njegova žena plašila da joj se ne desi da u narednom životu bude neka sluškinja , ropkinja ,ili slično... šta ćeš , htela je žena da bude carica u svim mogućim životima ali pošto to nije moguće , nagovorila je svog muža debila i ovcu/ovna da izbaci iz Hrišćanstva reinkarnaciju... tako je i Kleopatra želela da ode u večni život , a ne da se ponovo rodi kao Caca
Ali ponovo se rodila kao Caca , da bi sebe još više usavršila,,,,, znači , Rale , Ja sam Kleopatrina savršenija verzija!!!!!! Cool
Ako si ljubomoran , to je tvoj problem! Cool

Pitaj Protomajstora , neka ti malo pojasni istoriju...Hrišćanstva...

Još jednom da ponovim , iz Hrišćanske religije je car Konstantin izbacio pojam re/inkarnacije...

Ма све и да ниси била Клеопатра,ти си ипак Царица овог Форума! Goldy Sorryz
Ево ти и мало да се засладиш Njamnjam
Drexel

Pridružio: 19 Apr 2009

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 20:12 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

valen ::
Dobrodosao Drexel da nam ukazes na meru Very Happy I treba.Krajnost je takodje kada se na primer izbegava skype al' se pisu pisma... Very Happy Very Happy Very Happy

Mozda tamo negde u nekoj HQ bazi to moze da se nazove krajnost,kod mene to nije tako Very Happy
 Nazad na vrh »
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 22 Mar, 2010 20:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almsivi je mlad covek. Almsiviju se vidi dusa kada pogledas u njegovu fotografiju. Dobar je Almsivi. Pametan je i vredan. Sta bih ja sada bio, da sam bio tako pametan i vredan u njegovim godinama? Ali, Almsivi jos treba da uci. Mnogo da uci. Ali to vazi bas za svakog od nas.

Video sam Tetru. Pametan i vredan covek. Sa ogromnim iskustvom. Sa tehnikama koje su meni do sada promicale. Dao mi je par saveta. Ja sam te savete primenio u praksi. Dobio sam lepe rezultate. Srecan sam sto sam upoznao Tetru. A da li Tetra jos treba da uci? Da, svakako... To sto vazi za svakog od nas, vazi i za Tetru...

Rekao bih i da Bog uci. On uci preko nas. On nam kaze, hajde sada vi moje male lepe iskre lepo istrazujte univerzum, rastite, otkrivajte, bogatite se iskustvima i znanjem, pa mi se onda kao arhandjeli vratite nazad da mi ispricate sta ste sve tamo videli, iskusili i doziveli.

Lako je Bogu da upravlja svetom. Ali on to nece bez i mimo nas. Jer kada bi on upravljao svetom, cemu bi smo mi onda sluzili? Kakav bi mi imali smisao postojanja kada bi se Bozja volja i ljubav ocitavala mimo nas?

I jos nesto da kazem, sto smatram vaznim, nije Raj Raj zato sto je on sam po sebi Raj, vec je Raj Raj zato sto su se njegovi stanovnici izborili za Raj da bude Raj.

Taj princip vazi za svaku sferu...pa i ovu nasu...

Ni jedan svet nije sam po sebi dobar ili los.

On je onakav kakvim ga njegovi stanovnici stvore.

Poslednji izmenio talerman dana 22 Mar, 2010 20:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45  Sledeci
Strana 13 od 45

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 126654 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 310596 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KAKVA NAM JE VODA ? 35 Dušan 35929 12 Apr, 2011 12:08 pm
3.1415926535... Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 83131 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 301607 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka BOG JE SA NAMA, SADA I OVDE 96 Zosim 37144 26 Okt, 2010 13:57 pm
5.element Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Za dobro i sretno jutro Nove nam 2010. 2 biblijski-hriscanin 6944 22 Jan, 2010 13:56 pm
biblijski-hriscanin Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)