Velika zamka - upozorenje!
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
zvoncica
Mesija

Pridružio: 09 Jan 2009

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 15:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Almi,

vrlo je jednostavno. Doslovce zatvori oči, udahni , izdahni nekoliko puta i probaj ispraznit i glavu i srce, koliko možeš i onda odmah kad otvoriš oči: samo pročitaj šta si mi napisao u onom postu.

Sve si rekao.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
alex radovic
Mistik

Pridružio: 12 Okt 2009

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 15:55 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ne znam da li neko RAZUME ALMSIVOG...i da je COVEK - VEC RESIO PROBLEM...
za cije resenje mu se nude saveti...
sada je u DRUGOM STANJU EGA... i preostao repic se jednostavno razresava:
RAZVODOM...

sa - ZAHVALNOSCU - TETRI... za ono sto je ucinila, ranije, za njega...
i sa POSTOVANJEM - ISTE...
kao i sto to TRAZI, SA PRAVOM...
I ZA SEBE...

ZAHVALNOST... POSTOVANJE...
I - RAZLAZ... RAZVOD...

jer svako ide NA SVOJU STRANU, SVOJIM PUTEM...
i BEZ OSUDA...
jer, ne idu vise ZAJEDNO... i u cemu je - dalje... problem...???

pozdrav

Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 16:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Hajde, Almsivi, budi muškarac!
Ja sam verovao da si se sa svim tim znanjem već oslobodio engrama da će velika vagina da te proguta. Bez obzira da li je brkata ili ne.
Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 16:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Za ove rasprave bi u najmanju ruku trebalo da se otvori nova tema, ako su uopšte za javno izlaganje jer je šaka ljudi upoznata i uključena u temu.

Molim lepo- regulišite se.

Oprosti, ali za ovakve stvari kad je već šaka ljudi upoznata ne želim ići na pp.
Prvo, jer šaka drugih ljudi možda ipak nije upoznata (ima sijaset univerzuma, i nije samo moj onaj koji Jeste) a drugo, dobro je da se svi skupa upoznamo o čemu i kome je riječ.
PP koristim samo za razmjenu određenih informacija privatne prirove a ovo svakako nije privatno. A izgleda ni prirodno ...sorry,smijem se...

Evo, prestala sam.
Pa analogno tome, onda bi cijela rasprava koja se do sada vodila oko nekih situacija koje je imao Almsivi i "šaka" trebala bit vođena na pp ili mailom. Pošto nije dio ovog foruma.
Zar ne?

I eto, vidiš da svaka nova informacija nešto znači...Sad vidimo odakle korijen mode raznoraznih reinkarnacija.
Stvari su uglavnom puno jednostavnije nego što se čine.
 Nazad na vrh »
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 17:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::
Ja sam verovao da si se sa svim tim znanjem već oslobodio engrama da će velika vagina da te proguta. Bez obzira da li je brkata ili ne.
Very Happy

ZOsime, Zosime...
ko o cemu... baba o ustipcima, hahaha...
znas li - KOLIKO VELIKE... mogu da budu - vagine...???
i - KOLIKO - MOCNE...
to ti je ono - LAVLJA FREKVENCIJA... na visokom... CARSKOM... KRALJEVSKOM...
ili POLITICKOM... nivou...
a - tek - GALAKTICKI...

JESI CUO ZA - CRNE RUPE...???
CRNE... MAGICNE... RUPE...
kazu da USISAJU - SVE...
znaci - CRNA MAGIJA, hahaha...

NEMA NAM - SPASA... jedino da se OPUSTIMO... I PREDAMO...
imam iskustva, VERUJ MI...
i znam... da je bolje... da DOZVOLIM... da me USISA... CELOG... isisa... svu energiju...
jer,... JA SAM - SUNDJER BOB...
I- UVEK SE, posle... NAPIJEM... DO yaya... i ispunim...

UVEK SE, POSLE... IZADJE - NEGDE... SA DRUGE STRANE, hahaha...
samoje pitanje VECNO:

KO CE - KOME... PRVO...
DA Da...

ONAJ KO BIRA - PRVI... UVEK MISLI... da nece biti... i ... SA DRUGE STRANE,hahaha...

Laughing
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 18:23 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

zvoncica ::

Giba ::
Za ove rasprave bi u najmanju ruku trebalo da se otvori nova tema, ako su uopšte za javno izlaganje jer je šaka ljudi upoznata i uključena u temu.

Molim lepo- regulišite se.

Oprosti, ali za ovakve stvari kad je već šaka ljudi upoznata ne želim ići na pp.
Prvo, jer šaka drugih ljudi možda ipak nije upoznata (ima sijaset univerzuma, i nije samo moj onaj koji Jeste) a drugo, dobro je da se svi skupa upoznamo o čemu i kome je riječ.
PP koristim samo za razmjenu određenih informacija privatne prirove a ovo svakako nije privatno. A izgleda ni prirodno ...sorry,smijem se...

Evo, prestala sam.
Pa analogno tome, onda bi cijela rasprava koja se do sada vodila oko nekih situacija koje je imao Almsivi i "šaka" trebala bit vođena na pp ili mailom. Pošto nije dio ovog foruma.
Zar ne?

I eto, vidiš da svaka nova informacija nešto znači...Sad vidimo odakle korijen mode raznoraznih reinkarnacija.
Stvari su uglavnom puno jednostavnije nego što se čine.

Ispostavilo se da je šaka postala malo veća i da su se i neupoznati upoznali- ali primedba ostaje- prvo da se objasne osnovne postavke o čemu se priča, a ne da grupa zna, a ostali naslućuju- drugo da se otvori adekvatna tema, jer ovde smo krenuli u jednom smeru- a u protivnom može i ceo forum da bude jedna tema gde bi se svi redjali sa svojim pričama i motivima.

Kad malo bolje razmislim nisam ni skontao šta si ti meni rekla?

Možda nisu za PP ali sigurno da ako su za javno onda treba biti konkretniji i lepo objasniti o čemu se radi.

Naravno, sve ovo u svrhu održavanja neke preglednosti i smislenosti.
 Nazad na vrh »
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 18:30 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alex,

ja sam bio maksimalno ozbiljan kada sam ono napisao Almu.
Preispitujem se da li sam ti dao ikakav povod da me tako neozbiljno shvatiš.
Ti bi, kao r.terapeut, morao vrlo dobro da znaš da svaki pojam koji sam upotrebio u postu ima svoje vrlo precizno značenje u psihologiji.
Cool
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 18:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::

Ti bi, kao r.terapeut, morao vrlo dobro da znaš da svaki pojam koji sam upotrebio u postu ima svoje vrlo precizno značenje u psihologiji.
Cool

Za "uzrasle duhovnjake" kojima je iskustvo nde(pored opštenja sa duhovima) serum za istinitost i sertifikat za spoznaju...šta će njima psihologija, nema važnost tu psihologija...Kakav 21vek i sva čudesa istog ha oni lete i nazivaju se posebnim posvećenicima koji dotiču istinu i vaznose se u više sfere egzistencije na neka lepša mesta samo njima znana..... i ne samo to nego još i ubeđuju druge u takve psihoze.
Imamo li psihologa ili psihijatra na forumu ili samo posmatraju ovaj urnebes. Laughing
 Nazad na vrh »
kamilica
Hodočasnik

Pridružio: 29 Dec 2008

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 19:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDamo ::

Imamo li psihologa ili psihijatra na forumu ili samo posmatraju ovaj urnebes. Laughing

Ne znam, ali ima nas dosta običnih ljudi koji posmatramo urnebes i čudesa 21. veka.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
zvoncica
Mesija

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 19:58 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="Giba"]       
zvoncica ::
       [quote="Giba"

Ispostavilo se da je šaka postala malo veća i da su se i neupoznati upoznali- ali primedba ostaje- prvo da se objasne osnovne postavke o čemu se priča, a ne da grupa zna, a ostali naslućuju- drugo da se otvori adekvatna tema, jer ovde smo krenuli u jednom smeru- a u protivnom može i ceo forum da bude jedna tema gde bi se svi redjali sa svojim pričama i motivima.

Kad malo bolje razmislim nisam ni skontao šta si ti meni rekla?

Možda nisu za PP ali sigurno da ako su za javno onda treba biti konkretniji i lepo objasniti o čemu se radi.

Naravno, sve ovo u svrhu održavanja neke preglednosti i smislenosti.

Ma ja ti ko bodibilder kad treba nosit mami s tržnice špeceraj; već u startu preksačem potencijalne prijedloge, tipa "mogli ste i na pp" pa sam zato odgovorila odmah,i na potencijalno sve. Utrenirana da štedim prostor.

Principijelno, slažem se s tobom oko toga da su ove digresije odvele raspravu daleko od fokusa teme (šta je ono bila tema? regresija? zablude?) ali sami ste ih otvorili.
Ja sam samo pitala tko je taj Tetra. Logično. Ne znam tko je, i zašto se o njemu priča, a vidim da se priča o njemu i da je Almisiviju to bitno da riješi.
Ne slažem se da se treba otvoriti posebna tema u ovom konretnom slučaju, jer mislim da nema potrebe.
Osim toga, sad smo svi oplemenjeni informacijom o kome je Razz riječ.

Osobno, moj interes za ovaj rukavac u raspravi na ovom podforumu prestao je s Almsivijevim odgovorom na pitanje.
No, interes za Almsivijeve refleksije - nije.
Tako bih to razdvojila.

Još sam ti rekla da je sad možda i jasnije u cijeloj ovoj travestiji i reinkarnacijama odakle potiče ideja.
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 21:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Valen:
Dragi moj Almsivi,koga sam upoznala preko ovog foruma i s'kim sam prijatelj na fejsu Very Happy

Ljudi ovde ne znaju da ti imas samo 22 god!I da si ti jedan Andjeo.Upoznala sam ih jos nekoliko u zivotu.
Ti znas znanje i ne pripadas ovoj planeti ( Very Happy moja slobodna procena)po svojoj inteligenciji a uz koju
jos ide i plemenitost. A sve to u kombinaciji ne moze lako da se pojmi, prva ja.
To potvrdjuje tvoja etika:

Hvala Valen. Smile Mada pripadam ja ipak ovde, svidja mi se ova planeta.

Citat:
Dajbog:
To i nije obracanje "duhovnjaka"..
TO JE OBRACANJE JEDNOG VELIKOG EGA KOJI MISLI DA SVE ZNA....

Jeste. Bila istina prijatna ili ne, ali tako je.

Citat:
Alex R:
NADAM SE DA NISAM BIO - PREJAK...???
....
zato ALMSIVI... SVE = POHVALE...

O, thank You. Smile Svidja mi se tvoja objektivnost, samo ne razumem bas sves to pises.

Citat:
Plavizrak:
Sve u svemu: očekivao sam da će se svi vremenom zasititi praznog nadmudrivanja oko apstraktnih tema.

Plavizrak, dao si interesantne i lepe komentare na temi. Samo bih spomenuo, da mislim da "nadmudrivanje" nije isprazno.

Citat:
Talrman:
Jedino sto je relevantno je LJUBAV PREMA BOGU.

Hm, meni u duhovnosti vredi ljubav prema sebi i drugima, a Bog je nebitan. Jer, smatram da smo mi Bogovi.

Zosime, interesantne observacije. Smile

Citat:
Giba:
A jos jedna velika zamka je kad ljudi procitaju negde nesto sto im se jako svidi- i pocnu sa sirenjem istine, kao da su je oni licno spoznali i zive je...

Jedan od tih primera je "tvoje misli kreiraju tvoj zivot" ili jos gore kad kazu da se misli ostvaruju...

Kako da ne.

Zamislimo situaciju u kojoj igraju dva tima fudbal. Kipar i Engleska.

I kipranin da gol i pobede.

25 miliona engleza mu j... majku.

Sta se desava?

a) njihove misli se ostvaruju i kipraninova majka zatrudni.
b) kipranin dobija srcani udar od negativnih misli koje su usmerene u njega.
c) kipranin se telepurtuje u qrac gde su ga poslale misli od engleza.
d) 10000 vatrenih kiprana je nadjacalo misli 25 miliona slabasnih misli engleza.
e) on nasmejan i nikad bolje raspolozen daje izjavu posle meca jer nikakve misli nemogu da uticu na njega.

Odgovorite sami.

Giba, zanimljivo za razmisljanje. Ok. Primer, ti kreiras svoju realnost, ne tudju. Sad vidim da je Zosim to lepo rekao.

Citat:
Zosim:
Polazna teza je bila: "tvoje misli kreiraju tvoj zivot".
Drugim rečima: MOJE MISLI KREIRAJU MOJ ŽIVOT!

Ok.

Citat:
Ganima:
Almsivi, zašto mu se nisi obratio privatno i sve mu lepo rekao?

Zato sto mislim da ja bi njemu lepo, a on bi meni ruzno. Mozda mi ne bi ni dao priliku da napisem nista nakon prve poruke,
nego bi me banovao. Ovako sam ovde sve lepo napisao sto sam hteo.

I njegove poruke su bile dovoljno jasne: "Almsivi ne pricaj mi ti". Sasekao mi je komunikacijsu liniju.

Citat:
Zvoncica:
Almi, vrlo je jednostavno. Doslovce zatvori oči, udahni , izdahni nekoliko puta i probaj ispraznit i glavu i srce,
koliko možeš i onda odmah kad otvoriš oči: samo pročitaj šta si mi napisao u onom postu.
Sve si rekao.

Ok.

Citat:
Zosim:
Ja sam verovao da si se sa svim tim znanjem već oslobodio engrama da će velika vagina da te proguta.
Bez obzira da li je brkata ili ne. Very Happy

Pa nisam bas tako jak. Smile

Citat:
Ganima:
Jako površno doživljavaš stvari. Stvari nisu crne i bele.

Zar ne vidis koliko se trudim? Tj trudim se da stvar sagledam iz vise uglova i da ne gledam crno ili belo.
Nego bas gledam u sarenilu. Lepo sam rekao/naveo i pozitivne i negativne karakteristike Tetre.
Za razliku od nekih bivsih clanova, koji kad su otisli sa foruma su samo negativno pricali o Tetri, i jos preuvelicavali to.
Ne mrzim Tetru. Nego gledam i njegove pozitivne i negativne karakteristike.

Ti kazes da mozes mene da osetis? Mislis da ja tebe ne mogu? Smile

Zapitaj sebe, da nisi ti mozda jos uvek previse vezana za Tetru? Nisam nikad video da si na forumu nista rekla protiv njega.

Citat:
Ganima:
Kako može Ego da bude visoka frekvencija? Pobrkao si Ego i animalne instinke, kao što si pobrkao Ego i Lion frekvenciju. Životinje nemaju Ego zato što nemaju individualnu svest. Ego je stvar individualnog izražavanja. One imaju animalne nagone i grupnu svest.

Zivotinje imaju individualnu svest. Ok, na ostalo cu kasnije na drugoj temi verovatno odgovoriti.

Ego je *neki* identitet. Frekvencija je energetska pojava. Identitet je skup raznih energija, koje se manifestuju
ulogom i delovanjem. Ego moze biti od neke frekvencije. (ovo vec prelazi u spekulaciju, al ok)

Uopste se ne slazem da je Lucifer destruktivna energija. Naprotiv on donosi svetlost (Matrix) i KREATOR je.

Njegov univerzalni problem je to sto KREIRA pravila (igre) u kojima sve druge DUSE gube slobodnu volju i postaju "roboti".

Igrom slucaja se pokazalo da ovo vazi jednim delom i za Tetru. Wow, koja koincidencija.

Pazi ovo, sam se hvalisao ovim, dakle njegov citat. Sam sebi stavlja titulu Lucifeara, tj navodi ovaj text.

Citat:
Tetra:
Lucifer was the personification of the Morning Star,the planet Venus and its Goddess."He" was therefore originally a "She".Indeed,many ancient goddesses were known as Lucifera-an honour extended to Mary Magdalene in her true role as goddess-worshipping priestess and Christ's successor.The early christian church appropriated the name Lucifer to give to the
Archangel who was banished from heaven,and it later became synonymous with darkness and the Devil.

Ali on ne moze biti bice Lucifer, nego moze biti samo delom zaglavljen u Luciferovoj valenciji (Ego pattern of Lucifer).

Citat:
Što se ostalog tiče, to je tvoja stvar. Ti si sad ljut, i to je tvoja faza transformacije, a kad se odljutiš,
shvatićeš šta sam htela da ti objasnim.

Ok, moja je stvar, i transformacija. Nisam ljut (bar ne mnogo) i razumem i sada sta zelis reci.

Dobro, mislim da je ova tema manje vise zasad resena (sa moje strane).
Precicu vremenom na teme: Ego, Identitet, i Emocionalna skala.
alex radovic
Mistik

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 21:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ja se IZVINJAVAM - ZOSIMU... sto sam se nadovezao na njegov txt...
i sto nisam bio OZBILJAN... kako kaze
pa, evo... ISPRAVLJENOG TEXTA...
sa dosta - SIMBOLIKE...
a ako je potrebno i da objasnjavam STA SAM HTEO DA KAZEM... trebace mi malo vise kuckanja... JER IMA VISE DIMENZIJA...

zna li neko - KOLIKO VELIKE... mogu da budu - CRNE RUPE...???
i - KOLIKO - MOCNE...
to ti je ono - LAVLJA FREKVENCIJA... na visokom... CARSKOM... KRALJEVSKOM...
ili POLITICKOM... nivou...
a - tek - GALAKTICKI...

JEliI NEKO CUO ZA - CRNE RUPE...???
CRNE... MAGICNE... RUPE...
kazu da USISAJU - SVE...
znaci - CRNA MAGIJA, ... SIMBOLICKI... JER RUPE USISAVAJU SVU MATERIJU...

NEMA NAM - SPASA... jedino da se OPUSTIMO... I PREDAMO...
imam iskustva, VERUJTE MI...
i znam... da je bolje... da DOZVOLIM... da me USISA... CELOG... isisa... svu energiju...
jer,... JA SAM - SUNDJER BOB...
I- UVEK SE, posle... NAPIJEM... i ispunim...
NEGDE SAM VEC NAPISAO - kako treba sa VRTLOZIMA... koji nas uvlace, u sebe...

UVEK SE, POSLE... IZADJE - NEGDE... SA DRUGE STRANE, ...
samoje pitanje VECNO:

KO CE - KOME... PRVO...
DA Da... ili - TRAZI...
ZAHTEVA...
KOMANDUJE
ILI USTUPA...
T.J. - ko je - MOCNIJI... I STA RADI, KAKO KORISTI - SVOJU - MOC...
ZA MANIPULACIJU... ILI ZA ZASTITU
VEZUJUCI... ILI OSLOBADJAJUCI

ONAJ KO BIRA - PRVI... UVEK MISLI... da nece biti... i ... SA DRUGE STRANE,...
ZNACI - KAO MALO DETE...
PRVO JA...MOJE... EGO... JA - CENTAR GALAKSIJE... BOG...kod tate i mame...
sva PAZNJA... NA MENE... DOK SE JA... PRVI... NE ZADOVOLJIM...
onda me, naravno, i NE ZANIMA - DRUGI... POSLE...

IGRICA, PSIHOLOSKA... JE JEDNOSTAVNA... i zove se:

DOK... mama procita novine...

znaci - DETE IMA DA - SACEKA...
prvo mama... da bude DETE... pa onda njeno dete... moze i sme... da se OGLASI...
DA - KAZE... SVOJ GLAS...
MAMA - JA POSTOJIM... I PISKI MI SE...
NE MOGU DA CEKAM... dok ti procitas novine... i tek POSLE - OBRATIS PAZNJU NA MENE...
-I - SASLUSAS ME... CUJES...
JER CU SE, DO TADA, upiskiti... A TI CES, ONDA... DA MENE - OKRIVIS...
STO NISAM USPEO SAM... ILI SE NISAM STISNUO...
A, ja to NE MOGU...
SVAKOGA DANA...
jer, JA SAM DETE... A TI SI MAMA...
NIJE - OBRNUTO...

p.s. nadam se da je moja sala objasnjena malo, sa svoim simbolima, da svako razume...
ima tu jos dosta stvari umom postu, po pitanjima Lavlje frekvencije i odnosa, kako rece ALM...
sa Luciferovim... ali posto su one... VEOMA OZBILJNE I MOCNE ENERGIJE...
MALO sale da spuste BUDUCE TENZIJE...
JER OVA PITANJA SU - MNOGO OZBILJNIJA, mislim...
i mnogo sira... nego nas nekoliko... koji pisemo na ovom forumu... onako POVRSINSKI...
neulazeci u to DETE... na KOJOJ JE ONO VISINI... t.j. frekvenciji...
CISTE ISKRENOSTI...
a na kojoj MAMA... kao dete... KADA POSEDUJE - MOC... nad drugim detetom... muzem...
zenom... itd...
dakle, MNOGE STVARI SU U OPTICAJU... koje sam dotakao... u sali ili OZBILJNO...
zavisno KOLIKO je stvar OZBILJNA... da se neko ne uplasi i pocne da VRISTI...
PRSKA... BRANI SE... SUDI... OSUDJUJE...

Nadam se da sam bio malo razumljiviji, Zosime... i ostali...
ako ne... ok... pokusao sam... neko ce nekada i da razume

Laughing

Laughing
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Pridružio: 07 Jan 2008

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 22:39 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Litlneks ::

Baš tako plavizrače praktična iskustva i dela! Primena duhovnosti u svakodnevnom životu!!!
Da se oslobodiš komšije moraš zameniti svoju zgradu sa svojom novom kućicom u priordi i dobiti novu sobu na livadi bez kompjutera jer je dovoljno što imaš tako dobar biokompjuter u svojoj glavi!!! Majku treba da povedeš sa sobom i da je preporodiš sa prirodnim elementima,vodom-vazduhom-zemljom i sopstvenim isceljujućim energijama i da posle toga shvati da mora sama polako menjati svoj život i navike,kako bi njen celokupni organizam brinuo o njoj i sam sebe lečio...
Veliki pozdrav plavizrače Wink

Za mene su ova rešenja bežanje od raščinjavanja energija iz nas samih, koje su nas uvukle u ovakve okolnosti.

Nezavisno od mog stava - ovo je već primer bavljenja konkretno-životno-duhovnim pitanjima.
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 22:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

talerman ::
Plavi Zrace,
tek si delimicno u pravu.
Ali, u nekih 70 posto nisi u pravu.
Lepe price o duhovnosti su vapaj nase duse da se oslobodi zatvora.
To treba postovati. Taj vapaj nase duse treba slaviti.
Da nije tog vapaja, ne bi bilo umetnosti.
A duhovnost je najveca od svih umetnosti.

POTPUNO sam u pravu, kada je u pitanju konstatovanje situacije.

A što se tiče tumačenja funkcije ovakve situacije (koncentrisanost na rasprave)...

"Lepe price o duhovnosti su vapaj nase duse da se oslobodi zatvora" - tačno.

Ali, da li to treba da bude alfa i omega naše duhovnosti?

U nekim početnim fazama - lepe priče i rasprave o duhovnosti su prosto nezaobilazni. I upravo pozitivni u smislu u kojem si to istakao. Ipak...

Ne treba li težiti da se ta faza prevaziđe, da se učini sledeći korak? Realizovanje u praksi onoga što je moguće realizovati iz tih lepih priča.

Bez toga nema velikog i vidnog napretka.

Nema promena nas samih, niti sveta u kojem živimo.
"U ime JA JESAM TO ŠTO JA JESAM, Elohime Apolone, molim te da uzmeš pod svoju kontrolu prostranstvo koje me okružuje i da ga ispuniš samo Božanskim ispoljavanjima svuda, gde se ja budem nalazio: kod kuće, na poslu, na društvenim mestima!"
 Nazad na vrh »
plavizrak
Mesija

Poruka Poslao: 23 Mar, 2010 22:56 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Da prethodnom dodam i malo objašnjenja iz Učenja BHS.

"1. Kolikogod vi išli i lutali po prašumama takozvane ezoterične literature, mi vam savetujemo da podignete pogled nad suštinom datog, i da odgovorite na jedno jednostavno pitanje: kako vam to, što čitate, pomaže u vašem realnom životu?

2. Pomaže li vam ta informacija, koju dobijate, da se oslobodite od nerealnog dela vas samih, i da se usmerite ka večnoj, neprolaznoj realnosti?

3. Šta vam, informacija koju čitate, daje za razvoj vaše duše? Kako vam ta informacija pomaže u vašem životu?"
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOJ DUHOVNI PUT
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40,
41, 42, 43, 44, 45  Sledeci
Strana 17 od 45

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 126561 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka JAHAČI APOKALIPSE 583 ENEMOON 310152 23 Avg, 2011 19:53 pm
ENEMOON Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka KAKVA NAM JE VODA ? 35 Dušan 35884 12 Apr, 2011 12:08 pm
3.1415926535... Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 83083 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 301414 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka BOG JE SA NAMA, SADA I OVDE 96 Zosim 37113 26 Okt, 2010 13:57 pm
5.element Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Za dobro i sretno jutro Nove nam 2010. 2 biblijski-hriscanin 6938 22 Jan, 2010 13:56 pm
biblijski-hriscanin Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)