Model duhovnog delovanja dr Lj. Stojanovića - preispitivanje
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » PLAVI ZRAK
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
drugar
Hodočasnik

Pridružio: 22 Avg 2008

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 09:48 am    Naslov: O RAĐANJU CVETA - O BUĐENJU
Odgovoriti sa citatom

O RAĐANJU CVETA - O BUĐENJU

Žao mi je što spominjati moram,

vaš svet se ruši,

moj postaje

neka svako svoje drvo pronađe.

Ja svoje sam našao

i stojim tu

pod krošnjama iz korena.

Neka zagrli ga jako

i cvet će se roditi

predivan, plavobeo a žut.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 09:49 am    Naslov: MOJA LIVADA
Odgovoriti sa citatom

MOJA LIVADA

Moja učiteljica Suzana me je nagovorila da ovo pošaljem vama. Rekla mi je još da će to neko sigurno pročitati i da će razumeti i napisati nešto kao komentar jer će mu se, kaže, dopasti. Priča je o mojoj Livadi.

Trava ne pamti prošlost Livade
Trava ne živi u budućnosti Livade
Trava živi sada
Livada pamti prošle dane
i Livada obaveštava Travu o tome
o tome šta je bilo
i o tome šta je čeka
Livada je večnost
ali Trava to ne može saznati
Livada voli svoju Travu i Cveće i Bubice i Veverice
One žive večnost sa Njom
umirući i rađajući se iz Nje milione puta
to je ona ista Livada, ona ista Trava
koju sam gledala kad sam bila mala.

Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 09:51 am    Naslov: kako je buba mala kamen postala
Odgovoriti sa citatom

KAKO JE MALA BUBA KAMEN POSTALA
(neki su postali drvo, a buba je postala kamen)

Bila jednom jedna buba mala,

mala kao buba mala,

hitro se kretala kroz i skrivala se nije,

od ptica grabljivica koje bubama se slade,

kao čokoladom dete malo,

kao penzioner smehom,

buba je mala i krilata,

krila ne zna šta su,

kao noj što ne zna,

kao pile malo,

buba piči putem svojim,

kao šinama beovoz,

kao trola 22L,

al' buba nije voz ni trola,

niti dete iako je mala,

buba je postala stena prava,

urbana i hrabra,

pičidući putem svojim postala je kamen,

mit il' legenda šta god da je,

vetrovi duvadu jaki

al' bubu pomeriti ne možedu više.

drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 09:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

jedna devojka pod imenom Branislava Milosavljević

Bila jednom tako devojka a zvala se Branislava.

Branislava nije volela da je zovu "Brankice!", više je volela da je ne zovu nikako.

Volela je da se sve dešava baš onako kako u trenutku zamisli, i da joj se sklanjaju s puta slučajni prolaznici i šetači, kako u suprotnom ne bi udarili u Nju i skrenuli sa svoje uobičajene putanje na kojoj su se, pod silom inercije u nepreglednom vakumu prostora kretali milijardama godina, pa, u svakom slučaju su morali skrenuti. Samim tim, u kosmosu počela se odigravati neuobičajena dinamika kretanja nebeskih tela, bez nekog posebnog razloga, gledano golim okom, zvezde su počele da se kreću haotično. Zbunjeni astronomi su počeli kalkulisati kako se ta pojava odigrava svakih sto i trideset miliona hiljada eona, osnovne fizikalne paradigme su zaškripale, teorija o nastanku kosmosa se ponovo pokrenula po simpoziumima uz žučne rasprave, arapi su napisali dopis američkoj vladi

ﺼﺽﺺﺨﻈﺦ ﭪﭯﭱﭴ ﮠﭪﭵ ﮕﮰﯤﯔ
ﺂﺙﯜﱞﷲﺕ ﺤﺉﺏﯾ ﮱﯽ ﱞﮱ ﺾﺻﺵ ﺴﻄﺏ ﻕﻆﺾﷲ

Oni navode činjenice kako je devojka Branislava izazvala pometnju u celom islamskom svetu, kako to datira jos iz 4 veka bla, bla, kako je vreme da se odvojena grupa pod nazivom Muhamedov Mesec, skraćeno MM, pobrine za Nju. Tako je svako pričao svoju priču ubeđen da je istinita dok se blizu Mexičkog zaliva pojavio podvodni gejzir nagoveštavajući nemili događaj koji je pričao jezikom drevnih tektonskih pokreta, istraživači oduševljeni ovom pojavom počeli su skupljati trupe za krčenje okolne prašume, turističke agencije su upisale ovu destinaciju kao novo svetsko čudo nad čudima a na satelitu Hektor Junior 37 otvorila se blenda i po poslednji put uslikala Kaliforniju i Mexiko onako kako je to do tad ljudima bilo poznato. Velika kapa vulkana kojem naučnici još nisu izmislili ime, pretvorivši noć u sjajno crveni bal užarenih vulkanskih projektila, dala je prvi znak prirodne kataklizme, cunami je zahvatio razmere koje prevazilaze merne jedinice tehnički podobnih uređaja, Australiju je prodrmala vibracija užasa podizanjem nivoa okeana, dok je Aboridžinsko pleme u srcu kontinenta pozdravljalo Stvaraoca deleći međusobno jestivo korenje, unoseći na taj način element jedinstva sa prirodom, unoseći sigurnost koja je bila pokolebana vibracijama koje su mogli osetiti preko tla, ostrvo Fidži je napušteno pre nego je talas od Indijskog okeana krenuo prema Džakarti, Himalaji su počeli da se drobe a vetar je tutnjavom ledio kosti samo onima koji nikad nisu bili spremni da prihvate činjenicu materijalnog propadanja, Rim, kao i veći deo Apeninskog poluostrva razoreni su a grebeni velikog ostrva Atlantide su se pojavili stotinak kilometara od potopljenih Tenerifa prema Afričkom kontinentu. Ptičje migracije zadešene u vazduhu odneo je vetar kilometrima, najsjajnija predatorska tajna američka flotila je uništena uz obalu i pre nego je stigao psihotični pentagonski izveštaj o zadatku, ratovi su utihnulu, zanemeli, ljudi su uvlačili glave duboko u ramena, dok se majka Zemlja presvlačila.

drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 10:16 am    Naslov: UHODE
Odgovoriti sa citatom

UHODE

Priznajem da su ljudi jedna poluinteligentna, slabašno razvijena, problematična, apsolutno neracionalna i nesistematična bića povodom traganja za sopstvenim identitetom, ostvarenjem pozitivnih ideala, uopšte zbunjena samim smislom traganja za sopstvenim smislom, povrh svega, s jedne strane duboko utonula, mokra i opijena gordošću i nekim njenim krajnostima, jednostavnije rečeno, sasvim izgubljena u beskrajnom svemiru a sa druge strane toliko hipotetisana, isteoretisana, odredjena, sigurna, definisana i rešena.

Ja, kao potpuno neodredjen, osrednji participijent takvog poretka, zbunjen osobnim primerom, zbunjen individualnim, nevidljivim pokretačkim programom koji me gura kroz vreme i propadanje-bez mog znanja i želje, otvoreno priznajem da Spiritus Movens, koji, kao nešto konkretno, apsolutno sinhronizovano, isuviše suptilno i apstraktno za opseg mog maštanja, savršeno paranormalno živo za moje krajnje apstrahovanje robotizovanog-tehno-sterilnog sveta, mene, bića ograničenog mehanizmom časovnika, čulnosću, fizičkim zakonitostima, sa nogama čtvrsto ukopanim u tlo elipsoidnog, rotirajućeg nebeskog tela, prati u stopu!

Zamišljam i počinjem da verujem da klupče haotično isprepletanih informacija u mojoj svesti, predstavlja jezgro čije poreklo nisam spoznao, klupče počinje da se odmotava i ponovo čineći da na drugom kraju nastane novo jezgro naočigled pravilno rasporedjenih pojmova i predstava, klupko raste sasvim sporo, čine ga mnogo manje informacija, ono je sasvim, sasvim maleno i pravilno, sav višak predstavlja škart pogrešno usvojenih znanja i neistina, pun želudac se prazni a pored monitora mojih očiju počinju igrati crveni i sjajno beli mravi. Polako ali sigurno shvatam da sam se pomerio za koje milijardito mesto unatrag, prosvetljen činjenicom da dolazi trenutak, kada će od maleckog jezgra nastati još manje.
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 10:17 am    Naslov: DVE VRSTE LJUDI
Odgovoriti sa citatom

DVE VRSTE LJUDI

Postoje dve vrste ljudi.

Jedni po rođenju dobiju malu metalnu posudu u koju stave svoju dušu, a drugi ne dobijaju nikakve posude već dobiju dušu koja je za nekoliko brojeva veća od njihove pretpostravljene veličine pa je stoga manje praktična.

Ljudi koji su svoju dušu uvukli u metalnu posudu, tu posudu najčešće zature, nije retkost i da zaborave da je imaju pa ceo život putuju po prostoru bez ijedne misli o svojoj duši.

Oni drugi, koji su dobili duše koje su značajno velike, iz različitih razloga imaju peripetije kako da ne razmišljaju o činjenici da im je duša iskreirana na nesrazmeran način. Očigledno zbog nečije nepažnje da im na rođenju da po posudicu ili bar neke odgovarajuće makaze sa kojima bi mogli odseći viškove, njihove duše isuviše vire, uglavnom iza glave i niz kičmu sve do stopala. Vremenom ovim ljudima je sve teže da koračaju, spotiču se o svoju dušu i redovno padaju na nos.

Neki ljudi, koji nisu dobili posudice, pod određenim uslovima, verovatno poput osoba koje vole a koje čuvaju svoje duše u posudama, požele da svoje XXL size duše negde ostave, zature, da ih se reše. Iako nemaju posudice, počinju da se ponašaju kao da ih imaju, kao da nemaju duševnih problema. Na zemlji ima sve više onih ljudi koji nemaju duševnih problema odnosno onih koji misle da ih nemaju, jer neki od njih i ne znaju da li imaju dušu uopšte. Oni koji svoje duše nose zaturene u posudi, njihova duša izgubi pojam o vremenu te se dešava da brže stari i gubi na svežini. Ako neko posle određenog vremena sasvim slučajno spozna da u njemu postoji duša, i da je ta duša možda zatvorena u tmini neke posudice, on može svoju dušu osloboditi, ali se mora nositi sa posledicama kao i svi oni koji nikada nisu dobili svoje posudice, jer se njihova duša mora dodatno čuvati, kao što se mora i često misliti o njoj da se ne bi palo na nos (njušku).

Poslednji izmenio drugar dana 12 Maj, 2010 10:24 am, izmenjeno ukupno 1 puta
 Nazad na vrh »
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 10:22 am    Naslov: PROPAST HOMODUPLEXA
Odgovoriti sa citatom

PROPAST HOMODUPLEXA

Ti živiš na planini u kućici neznanja
među kumulusima vezeš ubrus iluzije
spretno odmotavaš klupko neistine
u enciklopediju sveta pišeš slovo zablude.

Ja živim dole ispod tebe
u blatu se igram klikerom istine
skupljam svako zrnce naelektrisane prašine
i čekam - uskoro će tvoje izumiranje.

drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 10:46 am    Naslov: ĆIU-ĆIU-HOP-SA-TUP
Odgovoriti sa citatom

POEZIJA JE U RUPU PROPALA
(ćiu-ćiu-hop-sa-tup)

Rupa br.13

Ja, ti, on,
ona, ono, mi,
vi, oni, one,
ona, Vi i svi mi
smo u duboku rupu upali!

Tobože, pišemo poeziju iz rupe (i o rupi).

Ja bi, ti bi, on bi, ona bi,
ono bi, mi bismo, vi biste, oni bi, one bi, ona bi, svibi-mivibi-mi,
i Vi bi, i to sam siguran.
Da izađemo iz rupe.

I tada će ova naša poezija izaći iz rupe.

drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 10:50 am    Naslov: BOG RA
Odgovoriti sa citatom

NOVI PROIZVOD – "MIR" (Privezak protiv negativnih misli, za opuštanje i za mir)

Ponovo je pročitan tekst o delovanju novog priveska. Suština je u neutralisanju negativnih misli i podsticanju misli usklađenih sa Voljim stvaraoca. Posledice toga su uspostavljanje osećaja mira, dobrog raspoloženja, buđenje kreativnih misli i slično. Sve to dovodi do niza novih pozitivnih efekata. Kao i raniji privesci, urađen je u čistom srebru i cena mu je 6.000 din. Ovo je najveći i najmoćniji, gotovo univerzalni proizvod.

SVETA ZNANJA - Sfera Stvaraočeve energije

Učitelj Ljubiša je ponovo pročitao diktat dobijen od energije Ključevi Svetih znanja koji se odnosi na energiju Stvaraočeve lopte. Zamolio je da mu se objasni šta je značilo to kada se mlaz energija iz Stvaraočevog grotla u nultoj dimenziji pretvorio u poluloptu, a kasnije u loptu, i kakve su to promene koje ta lopta donosi. Odgovoreno je da je u pitanju presedan, nešto epohalno, što nije prirodna posledica kontinuiranog razvoja. Potrebno je da najmanje jednom dnevno ulazi u tu sferu sa čijim razvojnim delovanjem se ništa ne može uporediti. To je lopta Stvaraočeve energije, u njoj direktno deluje i razvija Stvaralac. Lopta isceljuje, stabilizuje, jača inteligenciju, razvija i aktivira latentne ljudske mogućnosti. Takođe, lopta će učitelju Ljubiši prenositi razne moći; naročito su važne moći nematerijalnih visokorazvijenih civilizacija koje će biti od velike koristi razvoj ljudske civilizacije. Ulaskom u loptu aktivira se njeno delovanje na sve prisutne u prečniku od 50 metara i to je isprobano na seminaru.

Ova pojava je znak želje Stvaraoca da oprosti i pomogne ljudima da se što pre, korak po korak, vrate u više dimenzije postojanja.

Kontakt sa duhovnom energijom Sunca (božanstvo Ra)

Energetski oblak je tražio da učitelj Ljubiša uspostavi kontakt sa bogom Ra. Za uvod, rečeno je da je našu civilizaciju, od ideje i zametka od strane globalne kosmičke enegije Hristovog stabla, odgajao i usavršavao egipatski bog Ra, energija koja boravi u središtu Sunca. Ona nas je stvarala i razvijala uz odobrenje i nadgledanje energije Hrista, koja je idejni i suštinski stvaralac svih živih bića u kosmosu pa i naše. U prenosu informacija, bog Ra je saopštio da je sad trenutak za realizaciju misije zbog koje je učitelj Ljubiša i rođen, a to je rad na spasu i preporodu čovečanstva. Najavio je trideset kontakata i kazivanja koja će davati po jedno znanje i jednu moć, koje se mogu primeniti u učiteljeve lične svrhe, za stvaranje imidža vođe projekta širenja Svetih znanja, ali i razvojne svrhe svih ljudi. Neke moći, koje potiču od najrazvijenije ljudske civilizacija u Kosmosu, prevazilaze u nekim slučajevima i moći Zlatne krune i Stvaraočeve lopte. Učitelj je dodao da da mu je duhovno biće Platona prenelo da duhovne energije neće dozvoliti da ljudska rasa propadne. Ceo njihov zadatak je da ljudske misli postanu pozitivne i usklađene sa Voljom Stvaraoca. One će u tom smislu delovati na sve ljude, u skladu sa poštovanjem neprikosnovenosti ljudske slobodne volje.

Ako se za nekoliko godina stvori nova atmosfera u svetu, bićemo svesni da to daje rezultate. Kada se to desi nije nemoguća i spremnost većine ljudi na planeti za prijem pomoći iz Kosmosa. Ta pomoć je besplatna i može se primeniti na sve vidove ljudskih vitalnih potreba: energenti, hrana, zdravlje... Tada bi prirodni tok bio prelazak u višu, 12. dimenziju. Zbog toga što je ljudka rasa već jednom prošla put od sadašnje 13. do 2., rajske dimenzije, u našim genima postoji trag zahvaljujući kome ponovni prolazak može biti znatno ubrzan i olakšan, posmatrano u odnosu na civilizacije koje nisu prošle taj put. Za njih je prelazak iz niže u višu dimenziju kao probijanje zvučnog zida. Pritom, bog Ra može aktivirati neke latentne, dakle postojeće ali nerazvijene, pasivne ljudske mogućnosti. U tom smislu, on će nastaviti program buđenja desne hemisfere kroz 12 seansi. Iz više razloga naše nespremnosti, od kojih je najvažniji negativno delovanje društvenog uređenja, prethodni program buđenja desne hemisfere je tek delimično uspeo. Do sada u istoriji, desna polovina mozga se aktivirala uglavnom kod dece vladara i visokih sveštenika, dakle kod ljudi koje represivno delovanje sistema nije kočilo u slobodnoj kreativnosti i načinu razmišljanja. Sada, duhovna energija boga Ra je u stanju da premosti te i druge nedostatke u našim aurama.

drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 10:52 am    Naslov: KOSMIČKO PUTOVANJE
Odgovoriti sa citatom

SVETA ZNANJA
Kosmičko putovanje

Učitelj Lubiša je dobio informaciju da bi trebalo da provede neko vreme u energiji Hristovog stabla radi nekih energetskih delovanja. Dozvoljeno mu je i da povede Luku Božunovića, rukovodioca seminara u Banja Luci. Iz nivoa Nulte dimenzije sa frekvencije od 20 Hz krenuli su u Vremenski prozor koji je moguće samostalno posetiti na frekvenciji od 5 x 10-8 (50 nHz). Od Zlatnog prestola krilima su se peli do Nulte dimenzije. Spustili su se na frekvenciju od 10-41 Hz. Odatle su prešli u centar Hristovog stabla, gde su obavili određene molbe. Hristovo stablo je imalo program upoznavanja kosmičkih prostranstva koji popravlja duhovni razvoj i sl.

Prepušteni Hristovoj energiji našli su se u Andromedi, već dobro poznatom energetskom centru, ali ovog puta su išli nekim novim putevima. Tu su se našli u jednoj hali gde je Luka primetio da postaje lakši, a učitelj Ljubiša je već počeo da lebdi i da se kreće kao ptica ili avion, bez ikakvog napora, samo po želji. Luka se za to vreme prevrtao i nespretno lebdeo kao balon. Na učiteljevu sugestiju da počne da leti Luka je odgovorio da su mu krila "mala i lepljiva".

Sve vreme su imali odlično raspoloženje i smejali su se bez prekida oko pola sata. I na seminaru dok su se prisećali doživljaja sa kosmičkog putovanja prekidale su ih neuobičajene navale smeha. Energetski oblak je prokomentarisao da to stanje slobode, raspoloženja i savršenstva koje su iskusili predstavlja ono što su Stari Grci nazivali "Biće".

Zatim su vođeni jednim drugim putem i odjednom su se našli u predivnom gradu, kao iz bajke. Prekrasni dvorci, bele prozirne zgrade sa zvezdicama oko njih i puno raznih svetlosti, cveća i drveća prepunog plodova. Učitelj Ljubiša je zaključio da mora da su u Raju, odnosno u drugoj dimenziji odakle je čovečanstvo palo u sadašnju, trinaestu. Sada je ta rajska dimenzija prazna, bez ljudi, ali i bez vilenjaka koji su, povučeni našim padom, pali iz 2. u 6. dimeziju. Sve je bilo pusto ali netaknuto, verovatno sve zatečeno kao u vreme pre izgona.

Tu je učitelj Ljubiša poželeo da nađe kancelariju u kojoj je radio dok je bio Šumski kralj, jedan od tri kralja vilenjaka, pre više od 120 000 godina. Tako su došli do divne providne zgrade, popeli su stepenicama i došli do jedne sobe. Svuda su bili providni zidovi sa prelepim vidicima na predele raznih boja sa dosta zelenila. Stolovi su takođe providni a ispod su neke čudne naprave, nad kojima se verovatno radilo, ali im je sve bilo nepoznato. Posebnu pažnju im je privuklo nešto nalik staroj livenoj česmi. Videli su da se unutra nalazi tečnost i kada su je zahvatili i naneli na neki deo tela taj bi deo postao providan, kao osvetljen. Osećala se snažna energija koja prolazi kroz namazani organ i zaključili su da je to isceljujuća energija. Kad su pili vodu telo je svetlelo i mogli su sve da vide unutra, kao na rendgenu.

Tada se pojavila jedna vila po imenu Nimba i predstavila se kao pomoćnica Šumske vilenjačke kraljice, koja ju je poslala da im bude od pomoći. Jedino što je učitelj Ljubiša jasno video na njoj su šarene oči, kao mozaik, pretežno zelen. Pitao je da li joj je poznat, a ona je odgovorila: „ Da, Vi ste kralj Nnga“. Ostao je nem, jer je prvi put čuo to ime. Onda je Nimba u trenutku delovala jednom energijom, koja je kao tamnosivi dim. Učitelj Ljubiša je video ljude sa seminara kako im pada glava i pomislio da ta energija uspavljuje. Međutim, Luka je izjavio da mu se razdanilo u glavi pa su zaključili da ovo delovanje ipak ne uspavljuje već izvanredno opušta.

Posle tog grada, našli su se na obali jezera gde im je Jezerska vilinska kraljica stavila ruku na čelo. Obojica su u tom momentu, učitelj u Novom Sadu, Luka u Banja Luci, osetili dim, tako snažno kao da su pored drveta koje tinja. Luka je prokomentarisao da su to verovatno neka njihova čišćenja.

drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 10:54 am    Naslov: ENERGIJA REGENERISANJA
Odgovoriti sa citatom

27 oktobar 2008. Četvrta poseta prastarom Egiptu

ENERGIJA REGENERISANJA

Cilj ovog odlaska u Prastari Egipat je poseta bolnicama. Spustio sam se na 10-8 Hz, prošao kroz Vremenski prozor i tu relativno blizu, mnogo bliže od mojih prestola, ušao sam u tačku koja odgovara vremenu pre između 40 000 i 55 000 godina u Egiptu, sa ciljem da uđem u bolnicu u vreme najvećeg isceljujućeg znanja u Prastarom Egiptu.

Nalazim se pred jednom zgradom koja jako podseća na starogrčku arhitekturu, tako da sam proverio da nisam ušao u Grčku, umesto u Egipat. Ima onaj malo kosi krov i stubove ispred fasade, stubovi podsećaju jako na korintski stil. Ispred je nekoliko stepenika po celoj širini fasade. Penjem se, vrata su širom otvorena. Unutra ima mnogo svetlosti, od mnogobrojnih prozora sa strane, a iz plafona izbija Sunčeva svetlost kroz mnoge otvore. Bolnica je jedna velika prostorija, oko 40 metara duga i toliko široka u kojoj postoji desetak nizova kreveta, od početka do kraja prostorije, dok se u sredini nalazi prolaz širok nekoliko metara. U bolnici se nalaze stotine bolesnika od raznih bolesti - povrede, slomljenih kostiju, infektivnih, plućnih, zglobova i kičme itd. Iako sam vidljiv za prastare Egipćane na mene niko ne obraća pažnju.

Došao sam do jednog kreveta pored koga je, upravo lekar ili Iscelitelj koji sprovodi terapiju. Radi se o spondilozi gornjeg dela kičme. Iscelitelj, taj bi naziv mnogo više odgovarao nego lekar, je stavio palac i kažiprst desne ruke i njima označio mesto obolelog dela kičme, a drugom potpuno opruženom šakom usmerava energiju da ide u pršljenove. Energija koja je ušla u pršljenove ih regeneriše, obnavlja. To obnavljanje se vrši jako brzo. Ja sam zapanjeno gledao kako se pršljenovi menjaju, gube svoj ostareli i zakrečeni deo koji jednostavno nestaje, a pršljenovi dobijaju mladalački, potpuno zdrav izgled. Ući ću u ovu energiju.

- Ljubiša, pozdravljam te! Došao si iz daleke budućnosti, ali mi smo dostigli viši stepen isceljujućih mogućnosti od onih koje vi imate. Možeš me zvati Energija regenerisanja. Ja dolazim iz Antikosmosa. Moje delovanje je upravo onakvo kao što si video, što znači da vrlo brzo i vrlo efikasno uklanjanam posledice starosti i bolesti i u potpunosti regenerišem i obnavljam tkivo. Moj dijapazon je vrlo širok i gotovo da nema tkiva u ljudskom organizmu koje ne mogu regenerisati. Da bih ti pomogla potrebno je da pokažeš gde želiš ili da to kažeš i da u sebi zamoliš: MOLIM ENERGIJU REGENERISANJA DA REGENERIŠE I OBNOVI TAJ-I-TAJ ORGAN! Da bi se regenerisala ova dva pršljena, oštećena, bolesna i zakrečena, bilo mi je potrebno 10 minuta delovanja. Približno toliko vremena je potrebno i za druge organe te veličine i tog oštećenja, odnosno oboljenja. Na isti način se mogu regenerisati pluća, nervi, mozak, oči, krvni sudovi, creva, srce, jetra itd. Zbog izuzetne efikasnosti i širokog dijapazona delovanja koje obuhvata praktično sva tkiva, moje delovanje predstavlja najvažnije delovanje u Prastarom Egiptu, kako si ga ti nazvao, jer ostale energije i delovanja imaju mnogo manji dijapazon od mene i obično se koriste za neke specifične bolesti i oštećenja. Potrebno je da pođeš duž ovih kreveta i gde budeš video iscelitelja koji me usmerava na pojedine organe, ti zastani kako bi video promene i regenerisanje ostalih tkiva u ljudskom telu.

- Hvala ti, Energijo regenerisanja, upravo sam zato i došao.

- Ljubiša, ako te nešto bude posebno interesovalo ili ne budeš nešto razumeo od onoga što budeš gledao, slobodno me pitaj.

Prošao sam nekoliko metara i u drugom redu je kraj kreveta stajao iscelitelj, držeći uperenu levu šaku ispruženih prstiju, dok su palac i kažiprst obuhvatali deo grudnog koša koji je odgovarao srcu. Energija regenerisanja koja je ušla u srce je do savršenstva pročistila krvne sudove srca, kao i samo tkivo krvnog suda, da bi na kraju regenerisala i dovela u najbolje stanje auru krvnog suda. Prvo je to uradila sa glavnom arterijom, zatim sa srednjom, pa desnom i na kraju sa levom arterijom i svim njihovim pritokama. Zatim je to urađeno sa venama, jednom po jednom, a na kraju sa srčanim mišićima. Na mišiću leve pretkomore postoji jedno zadebljanje, verovatno je bio infarkt, jer taj deo deluje kao da je mrtav. Zrak ove energije koji je došao do ovog tkiva je polako prešao preko njega. Onaj deo tkiva preko koga je zrak prešao je odmah dobio normalni izgled, pri čemu je za oko 15 sekundi pređeno celo tkivo koje je posle toga izgledalo zdravo. Ova energija je, zatim prešla ceo srčani mišić odozgo nadole, delujući istovremeno na nekoliko njegovih delova. Zatim je prošla kroz aortu, kroz krivinu, ravni deo, pročistila iznutra, zatim kroz tkivo aorte i potpuno ga obnovila, a na kraju je prošla odozgo do dna srca kao kroz sir, kao da mišića i ostalih delova srca i nema.

Idem na sledeći krevet, skroz na drugom kraju sale, gde vidim iscelitelj a pored pacijenta. Ovde se radi o oboljenju želuca, čir na samom izlazu iz njega prema dvanaestopalačnom crevu. Pola čira je u želucu a pola u crevu. Iscelitelj je palcem i kažiprstom desne ruke pokazao gde treba delovati i Energija regenerisanja je ušla direktno na to mesto. Prvo je nestala skrama sa čira. Kada je potpuno očišćeno, videlo se udubljenje, krater. Zatim je to udubljenje počelo da se ispunjava tkivom i za nekoliko minuta je bilo potpuno zatvoreno i izjednačeno sa okolnim tkivom oko čira. Zatim je ova energija prošla po unutrašnjoj sluzokoži želuca i već pri prvom prolazu je zatvorila upaljene bubuljice.

Odlazim na drugu stranu sale gde jedno dete teško diše, dahće. Iscelitelj je pokazao gde treba da deluje energija. Pre svega u bronhije, gde se odvajaju od dušnika, prvo je ušla u desnu bronhiju i potpuno je očistila i osušila, a zatim ušla u pluća sa bronhijom koja se račva na 4 račve i počela da ih čisti. Prvo donju, prateći je sve do njenog kraja, zatim delujući na alveole, tako što im je dalo vertikalan položaj i neku snagu i svežinu, kao da su bile u punom naponu. To isto je uradila sa ostalim bronhiolama. Zatim je prešla na drugo plućno krilo i to isto uradila.

Nešto dalje je bio bolesnik sa infektivnom žuticom. Prvo sam primetio da se pod dejstvom Energije za regenirisanje otok smanjuje, a jetra se vraća u normalnu veličinu. Jetra počinje da normalno funkcioniše, sve je obnovljeno.

U susednom krevetu leži pacijent sa šećernom bolešću. Energetski zraci koji dopiru do pankreasa klize od glave do repa, zatim se ponovo vraćaju na glavu, pa do repa i tako više puta. Ovo delovanje nema spoljne vidljive efekte, ali se ostrvca koja stvaraju insulin aktiviraju jedno po jedno, tako da ja vidim da izbijaju kao ispupčenja ili loptice koje predstavljaju ostrvca koja normalno funkcioniše.

Malo dalje je pacijent sa visokom dioptrijom. Zrak koji je dopro do oka vrši istovremeno više funkcija na regenerisanju, promeni i obnavljanju nekoliko vrsta tkiva i delova oka. Delovi oka se na očigled menjaju tako da su tokom nekoliko minuta izmenili potpuno odnos i sad oko izgleda sasvim drukčije, od drugog oka na koje još nije delovano. Ovo isceljeno oko je jasno, prozirno i smeška se.

Evo nas u samom uglu sale gde je pacijent sa rakom debelog creva koje izgleda kao grozd mehurića koji su većim delom unutar creva, ali ih ima i izvan. Zrak Energije regenerisanja kao da usisava ove mehuriće, oni jednostavno nestaju, deo po deo i spolja i iznutra, istovremeno. Ostaje deformisano obolelo crevo. Zdravo tkivo napreduje onim tempom kojim obolelo nestaje. Neprekidno imamo napredovanje zdravog, a nestanak obolelog tkiva. Ubrzo je i crevo tako regenerisano da ono postaje kao novo, čisto, jasno. Međutim, sad prvi put vidim da jedan zrak ove energije ide u auru, uklanja oštećenja energetske strukture aure vezano za to oboljenje, istovremeno kada ta ista energija vrši Isceljenje u samom fizičkom telu. To znači da se regenerisanjem aure, što ćemo pogledati malo kasnije, postiže potpuno isceljenje, dok se funkcionisanje nervnog sistema u onoj meri podigne koliko je neophodno da bi se osoba na ovaj način iscelila od određeng oboljenja. Znači da zrak u auri obavlja sve što je neophono da se iz aure uklone sva oštećenja koja su dovela do bolesti i da se istovremeno postigne i poboljšanje nervnog sistema u onoj meri koliko je to potrebno za isceljenje konkretne bolesti. To znači da je isceljenje kompleksno počev od funkcionisanja nervnog sistema pa preko aure do regenerisanja obolelog organa.

Malo dalje, kod jednog pacijenta postoji pad imuniteta. Tu iscelitelj samo zamoli energiju za regenerisanje da mu povrati i normalizuje imunitet. Ona to obavlja na način koji nije lako zapaziti jer deluje na različitim mestima na ljudskom telu i na auri. Znači da kod bolesti kod kojih nije konkretni organ oboleo, nego to predstavlja posledicu nefunkcionalnosti nekih organa ili posledicu oboljenja više organa, iscelitelj u Prastarom Egiptu zamoli energiju da isceli osobu od te i te bolesti ili tegobe.

Krevet iza nas ima pacijenta od psihičkih bolesti. Zrak ide u glavu i u auru istovremeno, čisteći auru od svih oštećenja koja su dovela do ove bolesti i regenerišući one delove mozga koji su stradali od ove bolesti, odnosno uklanja se iz mozga smanjenje funkcionalnosti određenih delova koji dovode do psihičke bolesti.

Na kraju, jedna osoba je pri padu sa velike visine polomila kičmu i pokidala jedan deo kičmene moždine. Ova energija se usmerila na to mesto i sa jedne strane pokidane moždine izvlači malo krajeve pokidanih nerava, to isto radi i na drugom kraju pokidane moždine, sastavlja krajeve ovih nerava i oni bivaju trajno regenerisani i uspostavljeni u celom organizmu. Zatim se ispunjava prostor između nerava određenim tečnostima, zaštitnim opnama itd. Pacijent sa slomljenom kičmom i pokidanom moždinom, posle brzog isceljenja polomljenih pršljenova, ustaje i može da hoda, kao da se ništa nije desilo.

Evo me na vratima na suprotnoj strani sale. Obišao sam najbitnije bolesti, pri čemu je korišćena jedna jedina energija - Energija regenerisanja. Rečeno mi je da postoji još nekoliko energija za vrlo specifične slučajeve, ali je moje vreme isteklo. Zahvaljujem se Energiji regenerisanja na svemu što sam video i molim je da se u mome svetu odaziva mojoj molbi za isceljenje mojih savremenika.

- Čim se vratiš, odmah me pozovi da vidiš kako to funkcioniše. Doviđenja!

- Do skorog viđenja, Energijo regenerisanja.

Izlazim iz zgrade koja podseća na grčki mauzolej. Ulazim u vremenski prozor, izlazim iz njega, dolazim na 20,6 Hz i otvaram oči.

drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 10:55 am    Naslov: ADMINFOB JE UVEK U PRAVU
Odgovoriti sa citatom

Adminfob
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 12:24 pm    Naslov: Re: MOJA LIVADA
Odgovoriti sa citatom

drugar ::
MOJA LIVADA

Moja učiteljica Suzana me je nagovorila da ovo pošaljem vama. Rekla mi je još da će to neko sigurno pročitati i da će razumeti i napisati nešto kao komentar jer će mu se, kaže, dopasti. Priča je o mojoj Livadi.

MOJ DUHOVNI UCITELJ ME NAGOVORIO DA PODUCIM TVOJU UCITELJICU...
SORY, SVE OSTALO STO SI POSTAVOO JE SJAJNO, ALI SE VIDI DA TVOJA UCITELJICA NIKADA OD DETINJSTVA NIJE VISE ZIVELA SA LIVADOM I TRAVOM...

Trava ne pamti prošlost Livade TRAVA PAMTI PROSLOST LIVADE
Trava ne živi u budućnosti Livade TRAVA PLANIRA BUDUCNOST LIVADE
Trava živi sada
Livada pamti prošle dane LIVADA NE PAMTI PROSLE DANE
i Livada obaveštava Travu o tome JER JE TRAVA OBAVESTAVA O TOME
o tome šta je bilo o tome šta je bilo
i o tome šta je čeka
i o tome šta je čeka
Livada je večnost TRAVA SE IZNOVA RADJA
ali Trava to ne može saznati ALI LIVADA TO I SAMA ZNA
Livada voli svoju Travu i Cveće i Bubice i Veverice TRAVA NE VOLI BUBICE KOJE JE JEDU,
One žive večnost sa Njom JER JE NECE BITI KADA JE IZJEDU
umirući i rađajući se iz Nje milione puta ZATO SE RADJA I UMIRE UVEK IZ SVOG SEMENA
to je ona ista Livada, ona ista Trava UVEK NEKA DRUGA TRAVA, UVEK NEKA DRUGA LIVADA
I NIKADA ISTA.
SHVATIH TO KADA SAM
PORASTAO
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
drugar
Hodočasnik

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 12:50 pm    Naslov: Re: MOJA LIVADA
Odgovoriti sa citatom

STRATKO ::

drugar ::
MOJA LIVADA

MOJ DUHOVNI UCITELJ ME NAGOVORIO DA PODUCIM TVOJU UCITELJICU...
SORY, SVE OSTALO STO SI POSTAVOO JE SJAJNO, ALI SE VIDI DA TVOJA UCITELJICA NIKADA OD DETINJSTVA NIJE VISE ZIVELA SA LIVADOM I TRAVOM...

Trava ne pamti prošlost Livade TRAVA PAMTI PROSLOST LIVADE
Trava ne živi u budućnosti Livade TRAVA PLANIRA BUDUCNOST LIVADE
Trava živi sada
Livada pamti prošle dane LIVADA NE PAMTI PROSLE DANE
i Livada obaveštava Travu o tome JER JE TRAVA OBAVESTAVA O TOME
o tome šta je bilo o tome šta je bilo
i o tome šta je čeka
i o tome šta je čeka
Livada je večnost TRAVA SE IZNOVA RADJA
ali Trava to ne može saznati ALI LIVADA TO I SAMA ZNA
Livada voli svoju Travu i Cveće i Bubice i Veverice TRAVA NE VOLI BUBICE KOJE JE JEDU,
One žive večnost sa Njom JER JE NECE BITI KADA JE IZJEDU
umirući i rađajući se iz Nje milione puta ZATO SE RADJA I UMIRE UVEK IZ SVOG SEMENA
to je ona ista Livada, ona ista Trava UVEK NEKA DRUGA TRAVA, UVEK NEKA DRUGA LIVADA
I NIKADA ISTA.
SHVATIH TO KADA SAM
PORASTAO

HVALA TI NA TOME DAJBOŽE Srce si!
talerman
Glavni urednik

Pridružio: 11 Jun 2008

Poruka Poslao: 12 Maj, 2010 13:13 pm    Naslov: Re: Model duhovnog delovanja dr Lj. Stojanovića - preispitiv
Odgovoriti sa citatom

plavizrak ::

Ovde nastavljamo sa tim preispitivanjem uz još jedno naglašavanje neophodnosti korektnog stava: preispitujemo jedan model JAVNOG DUHOVNOG DELOVANJA, ne ličnost koja izvodi to delovanje. Tj. o ličnosti se ponekad mora govoriti u delu KOJI DIREKTNO PROIZILAZI IZ TOG JAVNOG DUHOVNOG DELOVANJA.

Plavi Zrace,
ja ne volim duhovne modele koji podrazumevaju naplacivanje duhovnih usluga. Smatram da je to stranputica jer kada se duhovne usluge naplacuju, to podrazumeva i pad onoga sto naplacuje takve usluge. To je pad u tom smislu, sto onaj ko naplacuje usluge, pocinje da iznosi sve manje verodostojne podatke, jer se sve vise udaljava sa izvora. Moglo bi se to reci i ovako: simbolicna nadoknada od 70 evra, znacila bi 70 simbolicnih metara dalje od izvora. Kad neko postane milioner u duhovnim naplatama, taj ce se udaljiti milion metara od izvora. Pa, ko voli, neka izvoli...
Toliko o Lj. Stojanovicu i njegovim simbolicnim naplatama od 70 ili 130 evra. Vidim da se organizuju i ture po Kini, sa neshvatljivo visokim cenovnikom...Kada se budem vratio u Kinu, svako moze da me poseti, pa da zajedno obidjemo Sangaj, a ja obecavam da necu traziti usluge "turisticko-duhovnog vodica."

Medjutim, postoji, nesto sto bi se moglo "preispitati" i u tvom ucenju Plavi Zrace.
Mnogo toga si ispisao o BHS,
ali je problem u tome sto meni jos uvek nije jasno sledece:

1. Sta je i gde je izvor tog ucenja?
2. Ko je glavni zastupnik tog ucenja?
3. Kada se to ucenje prvi put pojavilo na nasem tlu?
4. Da li ima jos pristalica tog ucenja na nasem tlu, osim tebe?
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » PLAVI ZRAK
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeci
Strana 3 od 6

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Izaslanici iz jednog drugog vremena 4 adminfob 12498 15 Jul, 2011 09:39 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE POHVALE 79 Mladen 48127 07 Jan, 2011 11:12 am
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 40938 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Suština vašeg sadašnjeg duhovnog stava, ubeđenja ? 22 plavizrak 29954 08 Nov, 2010 09:22 am
rale Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Interval ne-vremena 4 adminfob 42472 03 Jun, 2010 23:13 pm
zvoncica Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zaboravljena Povest Zemlje 6 adminfob 35402 04 Jan, 2010 23:41 pm
majstor Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 11303 11 Apr, 2008 02:22 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)