MOLITVA ...
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 27 Jan, 2010 09:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alaemyrus ::
Dragi Gospodine, molim te posalji mi nemastinu, teskobu, bolesti, krizu i nestasicu, molim te oduzmi mi sva materijalna posedovanja koja imam..
Jer ako me svo ovo obilje i bogatstvo odvaja od Tebe, radije bih bio mrtav.. Bez Tebe o slatki Gospodine citav ovaj svet je prazno nistavilo i ovaj zivot nije vredan zivljenja..

Da se nebi pogresno protumacilo, napisacu ovde da sve se treba upotrebiti za Gospodina sto je u nasoj mogucnosti da uradimo ali ono sto nije u nasoj sposobnosti da iskoristimo za Krishnu, to se treba dati u milostinju a ako ni to nemoze e onda se treba baciti poput izmeta.
bezimeni
Na duhovnom putu

Pridružio: 12 Jun 2009

Poruka Poslao: 09 Feb, 2010 07:33 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Molitva poglavice Žuta Ševa iz plemena Lakota
O, Veliki Duše
Čiji glas slušam u vetru,
1 čiji dah daje život celom svetu
Čuj me!
Malen sam i slab.
Trebam tvoju snagu i mudrost.
Dopusti da kročim u Lepoti, omogući mojim očima
Da uvek gledaju crvenoljubičasti zalazak sunca.
Neka moje ruke poštuju stvari koje si napravio,
Moje uši neka jasno čuju tvoj glas.
Učini me mudrim tako da bih razumeo
Stvari koje me želiš poučiti.
Dopusti da naučim lekcije koje si sakrio
U svakom listu i steni.
Stremim da budem snažan, ne da bih bio veći od mog brata,
Nego da pobedim svog najvećeg neprijatelja,
Sebe.
Učini da sam uvijek spreman doći k tebi
Čistih ruku i ravna pogleda,
Pa kad život izbledi, kao što bledi zalazak Sunca,
Da moj duh dođe k tebi bez srama.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Šomika
Tragalac

Pridružio: 27 Jan 2009

Poruka Poslao: 09 Feb, 2010 12:11 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ne volim izraz borba, jer borba samo osnažuje "protivnika".
Ne bi davao prevelik značaj ni svom, niti bilo čijem egu, na taj način.
Za mene spominjanje borbe u molitvama samo stvara i pojačava "sukob".
Taj sukob se ne razrešava borbom i mojom očekivanom "pobedom", do koje nikad i ne dolazi.
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 09 Feb, 2010 15:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

:)
Draga Somika, jedina prava borba koju osoba moze imati jeste sa sopstvenim losim zeljama koje proisticu od materijalne svesti i ne obuzdanog uma.

Ukoliko se prvo nase reci i dela posvete Gospodinu, kada se jezik obuzda, onda se tek moze i um savladati iako je lakse umiriti vetar (u necijem slucaju oluju..)
Um se savlada tako sto se posveti Gospodinu odnosno misli se o Njemu, cita se o Njemu i njegovim dragim slugama.

Posle toga vise nema nikakve borbe, jednostavno sve se cini za Gospodina i citav zivot postaje duhovna sluzba puna radosti, srece i ljubavi.

Ali prvo treba da se obuzda jezik.
To se radi posteci, jeduci samo koliko je potrebno za odrzavanje zivota, jeduci samo hranu koja je prethodno ponudjena Gospodinu s Ljubavlju. Pevajuci o Gospodinu, pricajuci o Njegovim zabavama kao i Njegovim slugama.. i naravno druziti se sa Gospodinovim svetim imenom.

Cim se ovlada jezikom, sva ostala niza cula bivaju savladana (naime: stomak i genitalije)

Tajna je u razvijanju viseg ukusa.. jer osoba koja razvije ukus za stvari i aktivnosti iz duhovnog sveta, vise nije privucena ovim beznacajnim i bednim zadovoljstvima ovog sveta koja sva zajedno nemogu stati ni u jednu kapljicu neogranicenog okeana ljubavi prema Bogu. Ta ljubav se samo razvija i raste.. nije prolazna i ne gubi se.

Eto par reci.. pozdrav iz Smrdograda (Panceva) od Marka :)
Šomika
Tragalac

Pridružio: 27 Jan 2009

Poruka Poslao: 09 Feb, 2010 16:05 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alaemyrus ::
Smile
Draga Somika, jedina prava borba koju osoba moze imati jeste sa sopstvenim losim zeljama koje proisticu od materijalne svesti i ne obuzdanog uma.

Eto par reci.. pozdrav iz Smrdograda (Panceva) od Marka Smile

problem koji još uvek nosim sa sobom:

Griža savesti jer sam "dopustio" da jedna Bilja ode u manastir.
Ponekad me još uvek uhvati to osećanje kad se setim da sada svaki dan živi u strahu od pakla itd...svako razmišljanje pomoću kojeg bi prevezišao sebe samo mi natura veću krivicu...a žalim i samog sebe...
Ono malo knjiga u kojima sam mislio da se krije neko rešenje, odneo sam u biblioteku jer ništa iz njih nisam naučio, samo sam se tešio...
Doktorku akupunkture koju sam slušao kao duhovno napredniju, nisam viđao 2.5 godine...bilo me je sramota...računam - ne naučih ništa ni onde
Ponovo sam kod nje uplašen operacijom štitne žlezde...
Po njenom ne treba operacija...to je sve od jakog nerviranja...

Inače moja osnovna dijagnoza je MS, ali pokretan sam prilično
Malo sam doduše podbacio

P.S.-verovatno sam i dosadan jer sam se već žalio na ovom forumu

Pozdrav iz Smradosela (Borče) od Miše.
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 09 Feb, 2010 17:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nazalost u vecini ovdasnjih manastira, zastupljeno je degradirano hriscanstvo..
Steta je sto su Isusova lepa ucenja izmenjena da bi odgovarala onima na vlasti..
Monasi masovno kolju i ubijaju neduzne zivotinje, piju alkohol pa cak ga i prodaju svakome ko dodje i da pare. To naravno ima svoje posledice.. tvoja prijateljica verovatno vec predoseca sta je ocekuje..
Kada ovako postupaju osobe koje zive u manastirima, sta je sa obicnim svetovnim ljudima onda? ovo doba je najpalije od sva cetiri.. ali ima dosta dobrobiti a to su prepreke, poteskoce i jednostavan proces samospoznaje i vracanja nazad kuci kod Boga.

Nasilje se vraca nasiljem, patnja se vraca patnjom..
Svo nepotrebno nasilje se treba izbegavati. Inace se moraju platiti posledice, koje izgleda osecas po sebi vec sada..

Svaka akcija donosi reakciju.. to je zakon prirode, odnosno karma.

Trebamo se truditi da zivimo cisto i budemo idealne osobe. A ako hoces biti idealna osoba onda ne mozes praviti gresne aktivnosti..
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 11 Mar, 2010 14:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Molitva Vidjapatija

O Madhava nudim ti tulsi list
i nešto susamovog semena
Molim te da me prihvatiš u svoju službu
Ja znam da je Tvoja samilost tako velika
da me ne Možeš odbiti
Ali ako Čuješ ovu ,moju molbu i
ako me pogledaš,sve što ćeš videti
je tako puno grešaka i
nećeš moći naći u meni
nijednu malu,dobru osobinu
Ali molim Te budi milostiv
Ti si poznat kao Jaganat,
kao Gospodar univerzuma
Ja takođe živim u tom univerzumu,
čiji si Ti gospodar.
Zar nemam pravo na osnovu te kfalifikacije
da budem prihvaćen od Tebe
O Madhava, ja iznova i iznova,
dolazim i odlazim
nekada sam čovek,nekada životinja,ptica,crv ili insekt.
Ali gde god da sam, ja mislim da je pričanje o Tebi najdivnije.
Sa velikom tugom pesnik Vidjapati se moli.
O Madhava, prijatelju palih
molim Te daj ovoj beznačajnoj osobi ,utočište
Tvog nežnog lista ,Tvojih Lotosovih stopala!
Jedino na taj način prećiću okean materijalnog postojanja.
contractions_of_universe
Iskušenik

Pridružio: 24 Avg 2009

Poruka Poslao: 15 Mar, 2010 10:44 am    Naslov: Molitva srcu...
Odgovoriti sa citatom

"O srce moje, izađi iz lavirinta predmeta čula koji donosi patnju! Odaberi put najviše koristi koji u jednome trenutku može uništiti beskrajne muke. Uzdigni se do nivoa čistog postojanja, napusti divlju reku unutarnje pobune i smiri se tako što se više nikad nećeš povoditi za prolaznim svetovnim vezanostima."

(Vairagya-satakam)
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 19 Apr, 2010 15:47 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Fantasticno odpevana molitva :)

Link

Sara
Hodočasnik

Pridružio: 05 Mar 2009

Poruka Poslao: 06 Maj, 2010 07:42 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

СВЕТИ ГЕОРГИЈЕ
-за спас душа-

Као ослободитељ робова
и заштитник сиромашних,
лекар болесних,
поборник царева,
победоношче великомученик
ГЕОРГИЈЕ,
моли ХРИСТА БОГА
да се спасу душе наше.

Heartr
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Poruka Poslao: 06 Maj, 2010 08:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

:)
Danas je cetvrtak pa se radi Molitva Arhangelu Urilu

Sv. Arhangelu Urilu

Sveti Arhangele Božiji Urile, svetlošću božanskom ozareni i preizobilno ispunjeni ognjem plamene ljubavi, ubaci iskru toga ognja u moje ohladnelo srce, a dušu moju gresima pomračenu svetlošću tvojom ozari.

O veliki Arhangele Božiji Urile, ti si sijanje ognja Božanskog i prosvetitelj onih koji su pomračeni gresima; prosveti um moj, srce moje, volju moju silom Svetoga Duha, i upravi stope moje na stazu pokajanja, umoli Gospoda da me izbavi od muka adskih i od svih neprijatelja vidljivih i nevidljivih, sada i uvek i u vekove vekova.
Amin.

Cak i na pocetnoj stranici sajta imaju ove molitve za svaki dan u nedelji :)
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
filip
Tragalac

Pridružio: 05 Maj 2010

Poruka Poslao: 06 Maj, 2010 13:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Analeta ::
Program Velike molitve u vreme punog meseca

Velika molitva

Iz tačke Svetlosti u Božjem umu
Neka Svetlost poteče u umove ljudi
Neka Svetlost si|e na Zemlju
Iz tačke Ljubavi u Božjem srcu
Neka Ljubav poteče u srca ljudi
Neka se Hrist vrati na Zemlju
Iz centra u kome je poznata Božja volja
Neka cilj vodi volju ljudi
Cilj za koji Gospodari znaju i kome služe
Iz središta koje zovemo rasa ljudi
Neka se ostvari plan ljubavi i Svetlosti
I neka zapečati vrata iza kojih boravi zlo
Neka Svetlost i ljubav i moć ostvare plan na Zemlji

Da vas podsetimo, petodnevni program se radi za vreme dva dana pre punog meseca, na dan punog meseca i dva dana posle punog meseca. Počnije ujutru prvog dana i ponovite Veliku molitvu 13 puta, jednu za drugom, kao nežnu pesmu bez prekida, što čini jedan ciklus. Zatim ponovite taj ciklus drugih 12 puta tokom istog dana, čime dobijate broj od ukupno 13 ciklusa za prvi dan. Dalje ponovite taj program od 13 ciklusa svakog dana u naredna 4 čime se dobija petodnevni program za taj pun mesec. Taj petodnevni program se potom ponavlja tokom 12 narednih ciklusa punog meseca, čime se dobija ukupan program od preko 13 punih meseci.

Raznolikost je ovde važan ključ jer, zbog posvećenosti radnom ili dnevnom ritmu, može da vam bude teško da na početku verbalno iskazujete i brojite punih 13 ciklusa Velike molitve svakog dana tokom 5 dana punog meseca. Ako je tako, savetujem vam da pun program od 13 ciklusa snimite na kasetu. Zatim kasetofon i slušalice nosite sa sobom tokom 5 dana punog meseca i kad god se na|ete u situaciji da možete da se "uključite" - u gužvi u saobraćaju, u vozu na putu za posao ili kuću, ili čak u redu za plaćanje u samoposluzi - možete da pustite traku i pro|ete na taj način svojih 13 dnevnih ciklusa. Možete i da slušate traku pre nego što odete na spavanje. Videćete da možete da otpevate ciklus od 13 Velikih molitvi za oko 8 minuta. Tako možete da nasnimite 10 ciklusa na 90-minutnu traku, ostavljajući preostala 3 ciklusa za pevanje ujutru i pre nego što odete na spavanje.

Iako je na jednom nivou to kao intuitivno varanje uz primenu kasetofona, Velika molitva ipak može da stvori željenu vibraciju. Ako koristite snimljenu verziju za tu vežbu otkrićete da, iako samo slušate izgovaranje Velike molitve, vaša suštinska svest dolazi u nov položaj gde može postojati viša vibracija ljubavi, utehe i isceljenja koja vam je potrebna, a telepatska uvertira te molitve doći će na svoje mesto.

Zatim ćete biti inspirisani da je i sami izgovorite, izvan vašeg uobičajenog vremena za vežbu. Na primer, možete da se probudite rano ujutru, u oko 3 sata i osetite potrebu da dopustite Velikoj molitvi da pro|e kroz vaš duh - bez kasete - i možda čak poželite da je glasno otpevate. Kada to počne da se doga|a, prepoznaćete da vam je vaše više ja dalo podsticaj da se probudite i žrtvujete deo sna, kako biste dali sebi podsticaj na način visoke frekvencije koji je završen kada verbalno pevate Veliku molitvu. Kada se to desi, znaćete da ste probili svoja podsvesna ograničenja i da radite direktno sa izvorom.

Ako verbalno odra|ujete program, i brojite svaki ciklus, možete napraviti brojanicu za 13 molitvi od parčeta kanapa koji ćete vezati kao niz omči. Izaberite jednu veću i 12 manjih omči, a zatim, dok pevate svaku Veliku molitvu, možete koristiti omče za brojanje i koncentrisati se na reči i vibraciju onoga što govorite. Na početku možete misliti da ovaj program zahteva previše discipline i posvećenosti. Zato mi dozvolite da objasnim zašto je važno da se ispuni 13 ciklusa punog meseca. Tada vas vaše više ja može terati na primenu potrebne posvećenosti!

Pevanjem Velike molitve u serijama od po 13, preko 13 punih meseci, vi prepravljate bilo koju neharmoničnu količinu energije u okviru vašeg prostora i vašeg fizičkog okruženja - vaših kola, vašeg radnog mesta, vašeg doma - i tako|e koristite prirodan zakon za sebe radeći s magnetskim zakonom koji ima veze s brojem 13, a koji je veoma visokovibrirajući broj. Vibracija iz 13 molitvi stvara ključnu notu koja ima sposobnost da uvede oktave Svetlosti da otkriju prolaz suptilne anatomije. Dok suptilna anatomija čuva iskustva duše sakupljena na putovanjima interdimenzionalnog vremena, koristeći taj poseban broj 13 i aktivirajući tu vibraciju, otvarate pristup u 13-tu ravan.

13-ta ravan je ona na kojoj nema ni Svetlosti, ni tame, ali gde postoje bića koja se zovu Devini Gospodi, koja se mogu prizvati u vaš prostor. Devini Gospodi imaju ogromnu moć i odgovoriće na vaš poziv kada radite s programom Velike molitve u serijama od po 13, dok je duhovna hijerarhija već prošla pregovore s Devinim Gospodima i donela napredan poredak za one koji su spremni da učine napor i nastave putovanje radeći s programom.

Zato je odgovor na vibraciju Velike molitve prethodno odre|eno uvećanje energije koje je duhovna hijerarhija već tražila. Radeći s tim programom u serijama od po 13, stvarate pravi kod i vibraciju koju će Devini Gospodi uvećavati i stvarate "pozivnicu" za energije bezuslovne ljubavi, isceljenja, harmonije i radosti.

Tako je 13 daleko od nesrećnog broja u šta bi "servis pogrešnih informacija" želeo da nas uveri. To je, u stvari, veoma srećna vibracija u broj.

Velika molitva tako|e ima veoma visoku energetsku vibraciju. Ako neko pokuša da koristi Veliku molitvu na fundamentalno negativan način, neutralisaće svoj energetski sistem i videće da je užasno teško, ili čak nemoguće, da se održi vibraciona pesma.

Čineći napor, prizivajući 13-to pravilo i koristeći kod koji Velika molitva donosi, Devini Gospodi će se odazvati pozivu na dolazak u vaš prostor i dati vam energetski podsticaj na način koji vam je potreban za vaš razvoj u skladu sa ličnom, grupnom i planetarnom karmom.
Disciplina koja je potrebna za završavanje ovog programa tokom kontinuiranog 13-tomesečnog ciklusa vredna je napora budući da možete da podignete svoj energetski model, uvećate prohodnost i skupite ma koje vibracione delove u vašem telu. To će povećati vašu sposobnost da radite s energijom i da je čuvate, uvećaće vašu vibraciju i preseliće vas u sasvim nov ritam. To znači da ćete kad-tad doživeti direktan tok energije Avatara i biti sposobni da direktno komunicirate s Bogom.

Kad počnete da radite s tim programom, počećete da osloba|ate energiju starog uslovljavanja i oblika misli. Možete dobiti fizičke simptome osloba|anja u vidu energetskog čišćenja - nazeba ili gripa, ili nagona za trčanjem u toalet. Na početku možete biti svesni da se nešto doga|a i uplašeni zato što vas ti misaoni oblici neće napustiti voljno. Oni mogu da pojačaju svoj signal i strah se može javiti u bilo kom od tih oblika. Snovi mogu postati lošeg kvaliteta dok iz svoje podsvesti izbacujete prevazi|ene količine magnetne energije koja je postala neprihvatljiva za vaš sistem dok se vibracija pomera ka gore.

Možete osetiti emotivne simptome kao što su ranjivost, usamljenost, strah, osećaj otpuštanja sudbine i ubrzavanja u sebi i duhovni osećaj da ne pripadate porodici čovečanstva. Ali svi ti simptomi će postepeno da se izgube i čim stignete do sunčeve Svetlosti, sumnja i strah će u potpunosti prestati da postoje.

Zatim ćete steći mentalnu oštrinu i možda razviti sposobnost da osetite ili zavirite u sebe na mnogo odre|eniji način.
Za vreme ovog programa ponovićete Veliku molitvu 169 puta svakog dana u okviru petodnevnog programa, što čini ukupno 845 Velikih molitvi za vreme svakog punog meseca. Tokom 13 ciklusa punog meseca završićete 10.985 Velikih molitvi koje će vas odvesti do tačke efikasnosti iako ćete otkriti da, posle svega 3 meseca primene ovog programa, vaša vibracija počinje da se menja i da se penje.

Oko 90% ljudi koji završe ovaj program treba potpuno da promene negativne uvertire straha i stare uslovljenosti i one više nikad ne bi trebalo da ih uznemiravaju. Ali, ostaće onih tvrdoglavih 10% - mrzovoljnih starih duša - koje mogu da pomisle da im je potrebno da urade ovaj program 3 puta! Ipak, oni su u manjini. To su ljudi koji pomalo kasne sa svojim karmičkim ugovorom, ali će rad s ovim programom pomoći im u svakom slučaju, naročito da ubrzaju svoju evoluciju u ovom životu.

Bio sam krenuo sa Velikom molitvom i izdrzao sam 5 ili 6 meseci, ali jednostavno, nasao sam nemogucim da jedan covek sa obavezama koje ima uspe tih 5 dana stvarno skoncentrisan da odradi to kako treba. U tih 5 dana bi bukvalno trebalo nista da ne radite vec samo po ceo dan maltene da imate za molitvu. Nisam mogao to da postignem...
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 06 Maj, 2010 20:28 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

filip ::

Bio sam krenuo sa Velikom molitvom i izdrzao sam 5 ili 6 meseci, ali jednostavno, nasao sam nemogucim da jedan covek sa obavezama koje ima uspe tih 5 dana stvarno skoncentrisan da odradi to kako treba. U tih 5 dana bi bukvalno trebalo nista da ne radite vec samo po ceo dan maltene da imate za molitvu. Nisam mogao to da postignem...

Slažem se brate,
dobro ti nama došao na Objave !

contractions_of_universe
Iskušenik

Poruka Poslao: 10 Maj, 2010 11:03 am    Naslov: Molitva mitropolita moskovskog Filareta, Cudotvorca
Odgovoriti sa citatom

"Господе, не знам шта да молим од тебе, Ти једини знаш шта је мени потребно. Ти љубиш мене више него што ја умем љубити себе. Оче, дај слузи Твом оно што ја сам искати не умем. Не усуђујем се искати ни крст, ни утеху, само стојим пред Тобом: срце је моје отворено Теби. Ти видиш потребе, које ја не знам: види и поступи са мном по милости Својој. Порази и исцели, обори и подигни ме; ништаван сам и нем пред светом вољом Твојом и недокучивим за мене судовима Твојим. Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се....Амин."
contractions_of_universe
Iskušenik

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 08:33 am    Naslov: Re: MOLITVA ...
Odgovoriti sa citatom

Vakan Tanka ::
.
Vazno je da svakoga dana posvetite izvesno vreme molitvi ili meditaciji ili kontemplaciji,ne samo da biste culi unutrasnje vodjstvo,vec i da bi ste svoje telo snabdeli vecom energijom i odrzali ga u vasem prstenu svetlosne vibracije.
.

"Сви људи имају потребу за молитвом, више него што дрвеће има потребу за водом. Зато што нити дрвеће може да даје плодове уколико не упија воду кроз корење, нити ћемо ми моћи да доносимо скупоцене плодове побожности уколико се не напајамо молитвом. Зато треба и када устанемо из постеље да предухитримо сунце службом Богу; и када седимо за столом ради обеда и када се спремамо за починак. Или боље речено - сваког часа треба да узносимо молитву Богу, прелазећи тако помоћу молитве један пут који је једнак дужини дана."

СВ. ЈОВАН ЗЛАТОУСТ
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 4 od 7

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka VAŠE KRITIKE 42 adminfob 40875 01 Maj, 2011 08:43 am
Nosferatu Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka VAŠE SUGESTIJE 105 adminfob 106786 26 Mar, 2011 01:56 am
Jazz08 Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA- OSNOVNI POJMOVI 50 Vesna 49835 16 Nov, 2010 14:55 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka TOČAK MEDICINE VEČNOGA BIĆA 3 adminfob 33472 18 Jan, 2010 10:15 am
Satćitananda Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tvorac i zemlja 2 adminfob 46334 11 Maj, 2008 23:06 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Uticaj Fotonskog Pojasa na ljudsko telo 2 adminfob 13123 11 Apr, 2008 02:22 am
Nema novih poruka PARABOLE ISUSA IZ NAZARETA 1 adminfob 6051 26 Feb, 2008 02:53 am

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)