SPAMAONA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 29 Maj, 2010 23:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BelaGalaktickaDamo ::
Nego ja sam upoznala I zgodne I mlade I sočne, a bogate muškarce,...evo danas smo se ponovo videli...on bi da mene ženi još od srednje,ali ja tražim nešto više ionako pare ću sama da zarađujem.
A pun je ko brod,I fizički mače, bemga ne padam na pare....
...
E zašto ne pričate malo o onim samostalnim I opuštenim devojkama....ja ih zovem žene sa muškim mozgom. Smile

He,he,he, lutko, juče si ovde na forumu bila nežna i suptilna ko kopriva…al pre blanširanja.
A posle se za muškarce kaže da su nezgodni kad ne dobiju.

Vidiš kako i ove "opuštene", sa muškim mozgom, isto reaguju. Čudo jedno!
Svašta bi se tu još dalo otkriti.
Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 29 Maj, 2010 23:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::

He,he,he, lutko, juče si ovde na forumu bila nežna i suptilna ko kopriva…al pre blanširanja.

Very Happy

I ti nisi iživeo svoje animalne delove...šta ću sve otkriti.........
Eli ti si malo seksualno opterećen...a Question

Ovaj post je izmenjen!
Možete pogledati prethodne verzije...
 Nazad na vrh »
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 02:36 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Iz ovih pričica bi se lako moglo pomisliti da imamo posla sa ostavljenim muškarcem koji je Deki koga je neka sponzoruša žestoko povredila zbog nekog debelog I masnog.
Ili je dugo patio za nekom sponzorušom,koja ga ponovo nije videla zbig nekog debelog sa svim ovim epitetima.
I nekim debelim,proćelavim I masnim lovatorom kao Zosiminanda...

Ma meni se cini da Dejo ima puno predrasuda po pitanju zena Smile Osecam da treba malo vise da dela a manje da analizira Wink

Mnogo puta sam bio svedok situacijama da muskarci kada vide jako lepu i sredjenu zenu,okarakterisu je kao sponzorusu...a jednostavno ne smeju da joj pridju jer misle da nisu dovoljno dobri za nju...opet predrasude Smile

Citat:
Nego ja sam upoznala I zgodne I mlade I sočne, a bogate muškarce,...evo danas smo se ponovo videli...on bi da mene ženi još od srednje,ali ja tražim nešto više ionako pare ću sama da zarađujem.
A pun je ko brod,I fizički mače,bemga ne padam na pare....
A lepota mi više ne znači. Možda se samo prosvetljujem.
Citat:

Aj nemoj to srat...ako je vec sve tako kao sto kazes udaj se to pa zovi na svadbu da se napijemo ko ljudi neke dobre viskoze ako vec ima kinte Laughing

E zašto ne pričate malo o onim samostalnim I opuštenim devojkama....ja ih zovem žene sa muškim mozgom.

Hoces reci zene sa sirokim shvatanjima Very Happy E te su meni licno najdraze!!!
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 03:07 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kublai Khan ::

Ma meni se cini da Dejo ima puno predrasuda po pitanju zena Smile Osecam da treba malo vise da dela a manje da analizira

Ha sad šta je Dejin problem...to niko ne zna.Verovatno je to za deju dobro jer bi u suprotnom prošao kao teta... Smile

Mnogo puta sam bio svedok situacijama da muskarci kada vide jako lepu i sredjenu zenu,okarakterisu je kao sponzorusu...a jednostavno ne smeju da joj pridju jer misle da nisu dovoljno dobri za nju...opet predrasude Smile

Ma nisu to muškarci to su kompleksaši...samo smaranje sa takvima.

Citat:

Aj nemoj to srat...ako je vec sve tako kao sto kazes udaj se to pa zovi na svadbu da se napijemo ko ljudi neke dobre viskoze ako vec ima kinte Laughing

Ma jok nije sve u parama...ni izgledu...verovatno nije moj soulmate.
Kakvo sad pijančenje,bre manje se truj.

Hoces reci zene sa sirokim shvatanjima Very Happy E te su meni licno najdraze!!!

Ma jok ....to je bilo nabrzaka ubačeno jer me mrzelo da nabrajam sve svoje kvalitete,da se ne zaljubite .Ipak ovde ima labilnih pa da ih poštedim daljih muka.
 Nazad na vrh »
Kublai Khan
Napredni tragalac

Pridružio: 12 Jan 2010

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 03:18 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Ma jok ....to je bilo nabrzaka ubačeno jer me mrzelo da nabrajam sve svoje kvalitete,da se ne zaljubite

Haha ne zaboravi BGD da pored kompleksa nize,postoje i kompleksi vise vrednosti Razz

PS.Normalan svet u ovo doba spava,idi spavat jebala te kompjuterska sprava Exclamation
Odoh i ja.
Laku noc i lepo spavaj Smile
Zosim
Majstor

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 08:10 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Very Happy

I ti nisi iživeo svoje animalne delove...šta ću sve otkriti.........
Eli ti si malo seksualno opterećen...a Question

ha,ha,ha…mora da sam te noćas presreo postom pre spavanja, pa si refleksno ispalila zaostalu municiju.
Evo, smejem se i ne mogu da verujem da si ovo meni odgovorila…

Dobro jutro ti želim! Baš dobro.
Pogledaj uz prvu kaficu pesmu koju je noćas Pitija okačila.
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 10:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Starcy:
Kosilica ide i secka.

A sad nagradno pitanje za tebe: kakva je razlika u tome da li se jedu mrtve životinje ili mrtve biljke? U oba slučaja neko mora da bude ubijen...

Znaci ti nas ovde seckas? Seckas travu i pijes sok od trave? Smile

Evo Dejjan je dao dobar odgovor za ovo, razlika izmedju mrtvih zivotinja i mrtvih biljaka. Smile

Al ok, probacu i ja nesto. Razlika je to da zivotinje imaju Dusu kao i covek, ali njihovo telo je iz naseg ugla posmatranja
manje inteligentno. Biljke, su vise kao cisti geneticki materijal u kojem Dusa verovatno i ne boravi, ali ako i boravi
onda je to tako da jedna Dusa caruje kolektivno, pa ako joj oduzmes jednu dlaku, nikom nista. Smile

Dalje, kada ubijes biljku, tu niti se biljka nesto traumira, niti se covek traumira.

A ako ubijes zivotinju, sasvim druga prica. Trauma za zivotinju, trauma za tebe (tj engrami za oboje).

Odrasli i ne znaju koliko se traumiraju mala deca prilikom seoskih klanja svinja. I odrasli se isto traumiraju,
ali to potiskuju, i glume da su hrabri i da im nije problem nozem rezati svinju.

Takodje, Ekologija i Ekonomija, oboje se narusava kada se uzgajaju zivotinje.

Itd blablabla. Very Happy

Ne vredi osudjivati ljude, nek jedu meso. Da bi prestali, moraju sami shvatiti zasto.
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 12:31 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Haha ne zaboravi BGD da pored kompleksa nize,postoje i kompleksi vise vrednosti Razz

Normalan svet u ovo doba spava,idi spavat jebala te kompjuterska sprava

Ma kakvi viši ja sam ti samo iskrena .Neutral
Šta sad imaš protiv pisanja u 4 jutrom skroz je kul. Cool
I kakvi sad normalni... pa jesmo već ustanovili da nema normalnog i da svako sebi svetli!
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 12:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ha,ha,ha…mora da sam te noćas presreo postom pre spavanja, pa si refleksno ispalila zaostalu municiju.

E animalni...sad si otkriven.Bez tih fazona ju ti meni tako...jer ju ti meni tako. Cool
Pročitala ali nije moj stil pa se nešt ne prepoznajem.

I tebi dobar dan !
 Nazad na vrh »
Zosim
Majstor

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 13:15 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

E animalni...sad si otkriven.Bez tih fazona ju ti meni tako...jer ju ti meni tako. Cool
Pročitala ali nije moj stil pa se nešt ne prepoznajem.

I tebi dobar dan !

Iznenadio sam se jer mi je tvoj odgovor izgledao kao muvlji ispljuvak, očekivao sam količinski mnogo više, ceo tovar…

Vidim ja, ti si se nama zaljubila. Zaljubiška!
Hajd, nek ti je sa srećom.

Vreme je da i tebe neko zajaše, kao što ti jašeš forumom.

Dobar ritam ...

Link
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 13:36 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Analeta ::
Gde si okačila onaj crtać? Preporučila mi Starcy da pogledam.

Nema Dama vremena da se vraća unazad Laughing Laughing Laughing

Evo linka:

http://www.objave.com/phpBB2/viewtopic.php?p=81431#81431
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 13:38 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Iznenadio sam se jer mi je tvoj odgovor izgledao kao muvlji ispljuvak, očekivao sam količinski mnogo više, ceo tovar…

Vidim ja, ti si se nama zaljubila. Zaljubiška!
Hajd, nek ti je sa srećom.

Vreme je da i tebe neko zajaše, kao što ti jašeš forumom.

Dobar ritam ...

Link

Kakve ja veze imam sa tvojim očekivanjima...nego mnogo si mi se raspisao,malo si se i umusao ,ti ispljuvci te upropastili. Cool Još jedan ogorčen primerak ....čitaš li ti sebe...
To što si ti na animalnim frekvencijama nema veze samnom,mukice pomiri se sa tim.
Nisu svi u tvom darvinističkom shvatanju sveta.Kapito?evil5

Nego uvek si mi bio sumnjiv sa tom pričom o godinama...previše rupa ima tvoje ponašanje,za jednog starog čiku koji ima odraslu decu,kako bi da nam se predstaviš.

wink2

P.S.
Starcy slabo nešto pratiš idi na duhoviti put. Laughing
 Nazad na vrh »
Starcy
Duhovni učitelj

Pridružio: 09 Avg 2008

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 13:41 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Damo, ja krenula s vrha da čitam Very Happy Posle sam videla da si i ti odgovorila Analeti. Ali Analeta je kriva, postavila isto pitanje na dve teme...
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 13:43 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A kad nije tela karte da baca bacala pitanja...tako to ide...
Very Happy
 Nazad na vrh »
Zosim
Majstor

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 16:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Kakve ja veze imam sa tvojim očekivanjima...nego mnogo si mi se raspisao,malo si se i umusao, ti ispljuvci te upropastili. Cool Još jedan ogorčen primerak ....čitaš li ti sebe...
To što si ti na animalnim frekvencijama nema veze samnom,mukice pomiri se sa tim.
Nisu svi u tvom darvinističkom shvatanju sveta.Kapito?evil5

Nego uvek si mi bio sumnjiv sa tom pričom o godinama...previše rupa ima tvoje ponašanje,za jednog starog čiku koji ima odraslu decu,kako bi da nam se predstaviš.

O mukice moja, kako obično pominjanje ispljuvka može da te uznemiri, kako može, kako sme?
Pa mi uopšte nemamo dodirne frekvencije.
Kako je moguće da nam se tako nešto desi u ovom nemom mimohodu?

O Bogo, moj Bogo, da li ti znaš da je Hitler bio vegetarijanac?
Nosio je u sebi neke “više” frekvencije.
Osećao je svim srcem da je u redu žrtvovati slabe zarad onih jakih.
Žrtvovati jednog zarad dobrobiti preostalih 99 bila je najnormalnija stvar na svetu. Zapravo, sveti zadatak slabih bio je da se žrtvuju za više dobro.

Gajio je finu energiju u sebi, izgledao je lepo, vitko, utegnuto, šarmantno sa onim brčićima, sa nestašnom gustom kosom koja je oličavala Samsonovsku snagu, sa pogledom koji je prožimao.
Ni nalik onim “svinjolikim” koji jedu životinjsku hranu.

I baš zbog tih svojih posebnih, čistih energija koje je nosio u sebi, zbog tih čudesnih frekvencija na kojima je vibrirao bio je melem za čovčanstvo i njegove rane.
Ljudi su se otimali da budu u njegovom društvu i da osete tu energiju kako isijava iz njega i prožima ih. Danima posle toga nisu morali ni da jedu ni da piju, toliko bi im se baterije napunile.

Bio je tih i smeran čovek, obazriv, nikada nikome ne bi rekao ružnu reč, nikada nikoga povredio, sačuvaj bože da bi neku psovku izrekao ili oklevetao nekoga. Prema svakom maksimalno uljudan i predusretljiv. Strogo je pazio da ne zadire u polje i samopoštovanje drugij ljudi.
Tudje su mu emocije bile važnije od njegovi. Čak i ako bi ga neko uvredio, obratio mu se ružno ili podcenjivački, on bi to progutao i svo ispoljeno zlo on bi svojom unutarnjom energijom transmutovao u dobro.
Uputio bi takav blaženi osmeh svepraštanja počiniocu zla da bi se isti zauvek promenio.

Ovako je govorio svojim učenicima, apostolima :
- Bestidnost je nalik nedostatku savesti, pri kojoj bez obzira na to da li vas neko zatekne na delu ili ne, nemate čak ni osećaj sopstvene pristojnosti. Smatra se mentalnom patnjom.
Nije posredi nedostatak kajanja.
Bezobzirnost prema drugima jedna je njena strana, nezainteresovanost u odnosu na to šta drugi misle o vašam ponašanju. Ovo ne znači da treba da zavisimo od naše reputacije ili nečeg sličnog već predstavlja odsustvo stvarne brige prema činjenici da smo društvena bića, povezana sa drugima.
Tako je govorio.

Jedan čuveni tiranin, poznatiji kao Dalaj Lama, kasnije je prisvojio ove reči kao svoje i danas se vode kao takve. Taj tiranin je sa šakom svojih umišljenih sveštenika i samozvanih gurua rešio da pokori Kinu. Čuven je po tome što ujeda prvi. Pravi pit-bul. Dovoljno je da ga neko samo pogleda popreko pa da ga istog časa obaspe kišom pogrda. Sa obrazloženjem da su drugi ogorčeni ide tako daleko da ih motkama prebija ali i bilo koga drugog ko mu se nadje na putu.

Njegova svetost, Hitler, propovedao je da u biti ljudi leži primarno dobro i da mu se kao takvom treba uvek vraćati kao tački oslonca. Za svakog čoveka dodje trenutak kada ga Bog ili sveti duh pohodi i pruži mu snagu preporoda. Do tada, treba se samo držati što bliže onoj tački oslonca.

Cool
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Sledeci
Strana 3 od 30

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Nemoj da se uvrediš!? 77 Giba 25286 05 Jun, 2011 13:23 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ...Mudre misli...da se prisetimo.... 190 BelaGalaktickaDamo 59733 16 Mar, 2011 14:47 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ECKHART TOLLE 24 divinesound 26222 12 Jan, 2011 23:42 pm
sofija Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1790438 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 67118 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka E konačno i ja da se priključim 26 slobelx 15662 10 Nov, 2009 15:02 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka POSTUPANJE SA STRAHOM 13 jasna 9452 19 Feb, 2009 14:15 pm
Mirko Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)