SPAMAONA
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 19:52 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::

O mukice moja, kako obično pominjanje ispljuvka može da te uznemiri, kako može, kako sme?
Pa mi uopšte nemamo dodirne frekvencije.
Kako je moguće da nam se tako nešto desi u ovom nemom mimohodu?

O Bogo, moj Bogo, da li ti znaš da je Hitler bio vegetarijanac?
Nosio je u sebi neke “više” frekvencije.
Osećao je svim srcem da je u redu žrtvovati slabe zarad onih jakih.
Žrtvovati jednog zarad dobrobiti preostalih 99 bila je najnormalnija stvar na svetu. Zapravo, sveti zadatak slabih bio je da se žrtvuju za više dobro.

Gajio je finu energiju u sebi, izgledao je lepo, vitko, utegnuto, šarmantno sa onim brčićima, sa nestašnom gustom kosom koja je oličavala Samsonovsku snagu, sa pogledom koji je prožimao.
Ni nalik onim “svinjolikim” koji jedu životinjsku hranu.

I baš zbog tih svojih posebnih, čistih energija koje je nosio u sebi, zbog tih čudesnih frekvencija na kojima je vibrirao bio je melem za čovčanstvo i njegove rane.
Ljudi su se otimali da budu u njegovom društvu i da osete tu energiju kako isijava iz njega i prožima ih. Danima posle toga nisu morali ni da jedu ni da piju, toliko bi im se baterije napunile.

Bio je tih i smeran čovek, obazriv, nikada nikome ne bi rekao ružnu reč, nikada nikoga povredio, sačuvaj bože da bi neku psovku izrekao ili oklevetao nekoga. Prema svakom maksimalno uljudan i predusretljiv. Strogo je pazio da ne zadire u polje i samopoštovanje drugij ljudi.
Tudje su mu emocije bile važnije od njegovi. Čak i ako bi ga neko uvredio, obratio mu se ružno ili podcenjivački, on bi to progutao i svo ispoljeno zlo on bi svojom unutarnjom energijom transmutovao u dobro.
Uputio bi takav blaženi osmeh svepraštanja počiniocu zla da bi se isti zauvek promenio.

Ovako je govorio svojim učenicima, apostolima :
- Bestidnost je nalik nedostatku savesti, pri kojoj bez obzira na to da li vas neko zatekne na delu ili ne, nemate čak ni osećaj sopstvene pristojnosti. Smatra se mentalnom patnjom.
Nije posredi nedostatak kajanja.
Bezobzirnost prema drugima jedna je njena strana, nezainteresovanost u odnosu na to šta drugi misle o vašam ponašanju. Ovo ne znači da treba da zavisimo od naše reputacije ili nečeg sličnog već predstavlja odsustvo stvarne brige prema činjenici da smo društvena bića, povezana sa drugima.
Tako je govorio.

Jedan čuveni tiranin, poznatiji kao Dalaj Lama, kasnije je prisvojio ove reči kao svoje i danas se vode kao takve. Taj tiranin je sa šakom svojih umišljenih sveštenika i samozvanih gurua rešio da pokori Kinu. Čuven je po tome što ujeda prvi. Pravi pit-bul. Dovoljno je da ga neko samo pogleda popreko pa da ga istog časa obaspe kišom pogrda. Sa obrazloženjem da su drugi ogorčeni ide tako daleko da ih motkama prebija ali i bilo koga drugog ko mu se nadje na putu.

Njegova svetost, Hitler, propovedao je da u biti ljudi leži primarno dobro i da mu se kao takvom treba uvek vraćati kao tački oslonca. Za svakog čoveka dodje trenutak kada ga Bog ili sveti duh pohodi i pruži mu snagu preporoda. Do tada, treba se samo držati što bliže onoj tački oslonca.

Cool

Oh kako si ti swiiit.Pa ti ko Hića brineš o meni I tako u sopstvenoj slabosti sve izvrćeš naglavačke. Laughing
Jao kako je to patetično romantično. Cool
Vidi se da si se malo povratio od onog animalisanja.
Ma opusteno ne uznemiravaju me ni opasnije stvari,...i probaj malo manje da se blamiraš kad porediš hiću sa ishranom(jedan čikica a nije izučio hitlera I celu priču oko njega ju vidi ti to) No
...znam da ti je teško vladati guzom I animalnim delom ali ajde barem zbog one silne dece.

P.S.
Moraš bolje da igraš tu ulogu starog gospodina...ajde sad idi,sledetji put se bolje pripremi I kad se uloguješ pod novim nikom reci mi hvala.
Yes
 Nazad na vrh »
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Pridružio: 27 Nov 2008

Poruka Poslao: 30 Maj, 2010 22:10 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

http://www.moillusions.com/2006/03/scariest-optical-illusion.html
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zosim
Majstor

Pridružio: 16 Sep 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 12:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

BGD,
hvala ti za ono “guza”, podmladila si me za trenutak, odavno nisam čuo nešto tako romantično za taj deo moga tela, medjutim, čak i letimičan pogled bio je dovoljan da shvatim da je patetično.

Dejjane,
šta god radio ili postigao u životu, doći ćeš u fazu kada će ti čak i najbliži reći:
“mečko debela” ili “mrdni tu medvedju guzicu”.
U tim kritičnim trenucima samo će ti sponzoruša reći: Ti si moj meda!
Pazi: Meda!
I onda ideš kroz život sa tom nevaljalom, slatkom vizijom da si meda!
Izadješ iz saune i još dok se znoj i mast cede sa dlakavog, pregrejanog tela, baciš se u bazen, istisneš pola vode iz njega, svi te redom spominju po majci, Crnogorci po ocu, a ti slatko plutaš na talasima ružičaste fantazije da si meda.
Kao što vidiš, sve ima svoju cenu.
Šta sponzoruše pričaju posle, kada okreneš ledja, nije bitno, a najverovatnije nećeš ni čuti jer sluh je već oslabio.
I kad ti neko iznervirano svira na semaforu jer si već treći put zaredom propustio zeleno svetlo zamišljajući od semafora da se božija duga spustila na tebe, ti im samo pokažeš srednjak i pomisliš: Ne možete mi ništa jer ja sam meda…meda…
…da,da, oh,oh, sve je u redu… ne diži glavu!

BelaGalaktičkaDamo
"Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti."

...
Kad se sa nekim zakačiš ti obično uzvratiš uhodanom rolom:
“Kakve ja veze imam s’ tobom?” ili “Ma, mi uopšte nismo na istim frekvencijama, mani me se”.
Razmisli da li je to zaista tako.
Kako je onda i zašto je uopšte došlo do kontakta?

Leti cigla preko sveta, glava smeta. Zašto baš moja? Zato što joj je bilo sudjeno!
Da li se išta dešava slučajno?
Zašto smo se baš svi mi. takvi kakvi smo, okupili na forumu i svako veče pametujemo i preganjamo se? Slučajno?

Može da bude i slučajno.
Neko u letu ptice pročita svoju sudbinu, a nekome je cigla koja je preletela pola sveta i zveknula ga u glavu čista slučajnost. Različite frekvencije.
Ali još uvek ostaje pitanje zašto se došlo u dodir, u konflikt tj. u simpatiju.

Da li se duše zaista sele u jatima?
Šta ako sam npr. u prethodnom životu ja bio ti, a ti bila ja?
Onda bi jasno mogla razumeti obzir i naklonost koju sada osećam prema tebi.

Jedno znam: ja nisam ja, a ti nisi ti…zato jer sam jednom ja bio ti, a ti bila ja…ili ćemo tek…ali zasigurno!
I još ovo: ako sam ja sve, i sve je istovremeno u meni, onda sam ja - sretan!
Ti si u meni kao što sam i ja u tebi. Neki mističari to zovu ljubavlju.
Svet je kao čarapa koja se beskonačno izvrće: jednog momenta ja sam spolja i sve je u meni, drugog momenta sam unutra, usisan sa svim ostalim jer je neko drugi preuzeo ulogu sveta.
A gde je tu Bog? Pa on izvrće čarapu. I ako neki put osetimo da ovaj svet smrdi, ne treba mu zameriti. Budimo veliki i puni razumevanja, poput tate.

I tako dolazim do Kamilice i njene teme “Ključne reči”.
Spoznao sam da su moje, te posebno važne reči: tragovi pored puta tj. tragovi u vremenu.

Sav moj život nije ništa drugo do uzbudljiva potraga za tragovima koje sam nekada davno ostavio za ovo vreme, za ove dane današnje…okamenjene kaplje ćilibara, a u njima ja…nižem ih na nisku koja me neumitno vodi u budjenje…jednoga dana setiću se svega, imaću celu brojanicu u ruci, a na toj, kao i na svakoj drugoj brojanici, početak i kraj su u istoj tački.

Najveća je muka u ovom životu posejati tragove za neko vreme buduće…treba ih uklesati u vremenu. Treba ih mudro odabrat tako da ih jednoga dana prepoznam…zasigurno prepoznam, bez obzira da li se rodio kao Zosim ili NoćnaVila.

Eto tu sam zastao…a dani zemaljski teku.
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Almsivi
Majstor

Pridružio: 30 Jan 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 14:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Citat:
Zosim:

Laughing Cool Spoznorusa je onda cool.
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 14:06 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Olivera Stevanovic ::
http://www.moillusions.com/2006/03/scariest-optical-illusion.html

Si ti normalna? Laughing Ubices nekog bre.

Kako me uplasilo!
Olivera Stevanovic
Hodočasnik

Pridružio: 27 Nov 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 14:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

lepo piše - scariest -

Spam
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 17:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zosim ::
BGD,
hvala ti za ono “guza”, podmladila si me za trenutak, odavno nisam čuo nešto tako romantično za taj deo moga tela, medjutim, čak i letimičan pogled bio je dovoljan da shvatim da je patetično.

Dejjane,
šta god radio ili postigao u životu, doći ćeš u fazu kada će ti čak i najbliži reći:
“mečko debela” ili “mrdni tu medvedju guzicu”.
Pazi: Meda!
I onda ideš kroz život sa tom nevaljalom, slatkom vizijom da si meda!
Izadješ iz saune i još dok se znoj i mast cede sa dlakavog, pregrejanog tela, baciš se u bazen, istisneš pola vode iz njega, svi te redom spominju po majci, Crnogorci po ocu, a ti slatko plutaš na talasima ružičaste fantazije da si meda.
Kao što vidiš, sve ima svoju cenu.
Šta sponzoruše pričaju posle, kada okreneš ledja, nije bitno, a najverovatnije nećeš ni čuti jer sluh je već oslabio.
I kad ti neko iznervirano svira na semaforu jer si već treći put zaredom propustio zeleno svetlo zamišljajući od semafora da se božija duga spustila na tebe, ti im samo pokažeš srednjak i pomisliš: Ne možete mi ništa jer ja sam meda…meda…
…da,da, oh,oh, sve je u redu… ne diži glavu!

BelaGalaktičkaDamo
"Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti."

...
Kad se sa nekim zakačiš ti obično uzvratiš uhodanom rolom:
“Kakve ja veze imam s’ tobom?” ili “Ma, mi uopšte nismo na istim frekvencijama, mani me se”.
Razmisli da li je to zaista tako.
Kako je onda i zašto je uopšte došlo do kontakta?

Leti cigla preko sveta, glava smeta. Zašto baš moja? Zato što joj je bilo sudjeno!
Da li se išta dešava slučajno?
Zašto smo se baš svi mi. takvi kakvi smo, okupili na forumu i svako veče pametujemo i preganjamo se? Slučajno?

Može da bude i slučajno.
Neko u letu ptice pročita svoju sudbinu, a nekome je cigla koja je preletela pola sveta i zveknula ga u glavu čista slučajnost. Različite frekvencije.
Ali još uvek ostaje pitanje zašto se došlo u dodir, u konflikt tj. u simpatiju.

Da li se duše zaista sele u jatima?
Šta ako sam npr. u prethodnom životu ja bio ti, a ti bila ja?
Onda bi jasno mogla razumeti obzir i naklonost koju sada osećam prema tebi.

Jedno znam: ja nisam ja, a ti nisi ti…zato jer sam jednom ja bio ti, a ti bila ja…ili ćemo tek…ali zasigurno!
I još ovo: ako sam ja sve, i sve je istovremeno u meni, onda sam ja - sretan!
Ti si u meni kao što sam i ja u tebi. Neki mističari to zovu ljubavlju.
Svet je kao čarapa koja se beskonačno izvrće: jednog momenta ja sam spolja i sve je u meni, drugog momenta sam unutra, usisan sa svim ostalim jer je neko drugi preuzeo ulogu sveta.
A gde je tu Bog? Pa on izvrće čarapu. I ako neki put osetimo da ovaj svet smrdi, ne treba mu zameriti. Budimo veliki i puni razumevanja, poput tate.

I tako dolazim do Kamilice i njene teme “Ključne reči”.
Spoznao sam da su moje, te posebno važne reči: tragovi pored puta tj. tragovi u vremenu.

Sav moj život nije ništa drugo do uzbudljiva potraga za tragovima koje sam nekada davno ostavio za ovo vreme, za ove dane današnje…okamenjene kaplje ćilibara, a u njima ja…nižem ih na nisku koja me neumitno vodi u budjenje…jednoga dana setiću se svega, imaću celu brojanicu u ruci, a na toj, kao i na svakoj drugoj brojanici, početak i kraj su u istoj tački.

Najveća je muka u ovom životu posejati tragove za neko vreme buduće…treba ih uklesati u vremenu. Treba ih mudro odabrat tako da ih jednoga dana prepoznam…zasigurno prepoznam, bez obzira da li se rodio kao Zosim ili NoćnaVila.

Eto tu sam zastao…a dani zemaljski teku.

Tja ajde ajde znam ja da ti nije lako ,sram bilo te “hitlere” oni neće meso ccc...mislim niti se ja sa nekim kačim ljudi sami dolaze ,ja im dajem slobodu,niko nikog na ništa ne tera sou oni biraju šta će napisati.
Samo šta ja mogu što nekima počnu izlaziti skriveni programi. Cool
To je njihov problem .No kasnije će moći da mi se zahvale.Pozz
Te nemoj ponovo da dramiš sa tim izvrtanjem stanja stvari....i peripetijama I zapletima koji postoje samo u tvojoj mašti,sam si krenuo sa svojim animalnim tripovima,I dobio si po njušci,(toliko o priči da se ja kačim sa tobom kapito)jer sa druge strane ne sedi darvinista,niti neko ko naseda na tvoje pričice...teško je reći eto prvi sam čikao tako mi i treba,nego ispisa mi sastav o "mističnoj metafizici" ih... skrati malo...wink2

Nego ajde sad idi malo se saberi,vidiš koliko pazim na tebe i koliko pažnje dobijaš.
love3
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 18:00 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

A sad lako pitanje koliko sinova je imao trojanski kralj prijam

Link

ne brini ništa sve je pod kontrolom

Link
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Pridružio: 20 Sep 2008

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 18:01 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Mrzim youtube klipove. Mad
 Nazad na vrh »
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 18:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

u kini si a Cool
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 18:03 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Uspeli ste da smorite temu spamova. Alal vera.
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 18:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije kineski problem već pomislim neko je napisao nešto zanimljivo, a ono ćorak.
 Nazad na vrh »
Almsivi
Majstor

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 18:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ma Zosim te muva.

A ti grizes ko zmija.

Ili ko vampirka. Mozda se ovde hranis. Smile

Ti neces da se jasis, nego samo da grizes. Razz

Laughing

Nemoj da se ljutis.
BelaGalaktickaDamo
Gost

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 18:09 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Giba ::
Nije kineski problem već pomislim neko je napisao nešto zanimljivo, a ono ćorak.

Ma ti si smarač ajde spamuj bolje...

Almsivi ::
Ma Zosim te muva.

A ti grizes ko zmija.

Ili ko vampirka. Mozda se ovde hranis. Smile

Ti neces da se jasis, nego samo da grizes. Razz

Laughing

Nemoj da se ljutis.

Ma ti nisi dugo video čika lona pa sad kukaššššš.
zosiminanda bi i tebe samo da kažeš da si žemska Cool
 Nazad na vrh »
Giba
Mesija

Poruka Poslao: 31 Maj, 2010 18:20 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Nije istina.

Ja uvak vadim ono najbolje iz ljudi.
 Nazad na vrh »
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » DRUŽIONICA
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu Prethodni  
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Sledeci
Strana 4 od 30

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Nemoj da se uvrediš!? 77 Giba 26256 05 Jun, 2011 13:23 pm
Starcy Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ...Mudre misli...da se prisetimo.... 190 BelaGalaktickaDamo 61851 16 Mar, 2011 14:47 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka ECKHART TOLLE 24 divinesound 26678 12 Jan, 2011 23:42 pm
sofija Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati ZORAN IZ ZEMUNA - Čitaocima koje to zanima (2008.) 2294 Vesna 1802062 08 Nov, 2010 01:48 am
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Deset Božijih Zapovesti- DRUGA ZAPOVEST 139 Vera Bojičić 68772 17 Apr, 2010 23:33 pm
woman Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka E konačno i ja da se priključim 26 slobelx 16133 10 Nov, 2009 15:02 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka POSTUPANJE SA STRAHOM 13 jasna 9709 19 Feb, 2009 14:15 pm
Mirko Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)