MOLITVA ZAHVALNOSTI
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Pogledaj prethodnu temu :: G :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ENEMOON
Hodočasnik

Pridružio: 23 Jul 2008

Poruka Poslao: 21 Dec, 2008 09:02 am    Naslov: MOLITVA ZAHVALNOSTI
Odgovoriti sa citatom

Ja sam zahvalan za ljubav sto ulazi u moj zivot.Ja sam zahvalan drugima sto me vole i ja im vracam kroz ljubav koju osecam prema SEBI.Ja sam zahvalan sto sam kompletan i sto imam u sebi sve sto je potrebno da budem srecan.Ja sam zahvalan za prijateljstvo.Ja sam zahvalan sto sam u mogucnosti da delim zivot i srecu sa drugima.
Aleksandra-Caca
Mesija

Pridružio: 23 Sep 2008

Poruka Poslao: 21 Dec, 2008 14:48 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam ZAHVALNA za lepotu i blagostanje u svom životu .
jimiboy
Tragalac

Pridružio: 12 Avg 2008

Poruka Poslao: 21 Dec, 2008 20:48 pm    Naslov: Re: MOLITVA ZAHVALNOSTI
Odgovoriti sa citatom

ENEMOON ::
Ja sam zahvalan za ljubav sto ulazi u moj zivot.Ja sam zahvalan drugima sto me vole i ja im vracam kroz ljubav koju osecam prema SEBI.Ja sam zahvalan sto sam kompletan i sto imam u sebi sve sto je potrebno da budem srecan.Ja sam zahvalan za prijateljstvo.Ja sam zahvalan sto sam u mogucnosti da delim zivot i srecu sa drugima.

Odlicno prijatelju (svaka cast) jos samo da predjemo sa rijeci na djela o koje li blagodati medju nama Very Happy
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 21 Dec, 2008 23:51 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam ZAHVALNA što u životu IMAM sve što mi je potrebno da budem srećna .
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 22 Dec, 2008 13:14 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja sam zahvalan Bogu u mom srcu što imam sve to što imam i uvek Mu se zahvaljujem
 Nazad na vrh »
jimiboy
Tragalac

Pridružio: 12 Avg 2008

Poruka Poslao: 22 Dec, 2008 15:44 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Ja zahvaljujem Gospodu sto sam stekao nove prijatelje!!!
 Nazad na vrh »
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 27 Dec, 2008 22:04 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Budimo zahvalni.. http://www.youtube.com/watch?v=q58_1bCh2ig&feature=related

Svesni posledica pohlepe.. http://www.youtube.com/watch?v=OBfLDXOXpME&feature=related
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Vesna
Glavni urednik

Pridružio: 08 Jan 2008

Poruka Poslao: 28 Dec, 2008 05:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

...
Zahvalna sam Bogu što se ponovo pozitivna energija
vratila na naš forum !
Što bi rekao naš Zockey - Ljubav je pobedila !
herc

.
nocnavila
Gost

Poruka Poslao: 28 Dec, 2008 22:50 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

ZAHVALNA sam sto zivim u jednom magicnom "vremenu "Stvaranja sveta Lepote i Harmonije prozetog Ljubavlju.I zahvalna sam sto srecem(i virtuelnim putem) more magicnih i prelepih bica koja su stanovnici ili posetitelji Majke Zemlje!HVALA ti Tvorcu na ovoj predivnoj mogucnosti. herc
 Nazad na vrh »
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 29 Dec, 2008 00:52 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

nocnavila ::
ZAHVALNA sam sto zivim u jednom magicnom "vremenu "Stvaranja sveta Lepote i Harmonije prozetog Ljubavlju.I zahvalna sam sto srećem (i virtuelnim putem) more magičnih i prelepih bića koja su stanovnici ili posetitelji Majke Zemlje!HVALA ti Tvorcu na ovoj predivnoj mogućnosti. herc

Draga Noćnavilo, ovo si tako božanstveno napisala...
Pozdrav cvet

.
MarkoJakšić

Pridružio: 26 Dec 2008

Poruka Poslao: 29 Dec, 2008 01:15 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

o:>

upravo odmantrah dva kruga i zahvalih se Krishni za sve blagoslove danas sto mi je dao sansu da mu sluzim.

Uvek je lepo videti vase molitve, pa vas molim da nastavite da pisete
(mada bolje nemojte ko ja lud u 1 ujutro pisem molitvu nije bas zdravo)

I tako sve najbolje i Haribol! (ovo znaci u prevodu kao pozdrav iliti pevaj sveto ime a moze i odrzavaj molitvu)
e sada mogu da spavam bez brige poput "sto se Krishne nisam danas setio", dosta je sve tesko kada se na Boga zaboravi. Dosta je sve lepo kada je tu
 Nazad na vrh »
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Vesna
Glavni urednik

Poruka Poslao: 29 Dec, 2008 02:05 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Alaemyrus ::

e sada mogu da spavam bez brige

Laku noć brate Alaemyrus ...
Zz

.
Zockey
Gost

Poruka Poslao: 07 Jan, 2009 10:02 am    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Najlakši i najefikasniji način da uvećate svoju prijemčivost je da svakog dana, pre nego što počnete da meditirate, ponudite svoju najdublju zahvalnost Svevišnjem. Mnogi od vaših bliskih i dragih ne vode duhovni život, ali vi ste ga prihvatili. Kako je to moguće? Moguće je zato što vam je Svevišnji u vama dao težnju, dok ima mnogo, mnogo ljudi koji još uvek ne teže. Treba da osetite da vas je On odabrao da budete duhovni. Zato što vam je On dao težnju, imate sve razloge da Mu ponudite zahvalnost. On će biti u stanju da vam da više prijemčivosti ako vidi da svakog dana uvećavate svoju sposobnost da budete zahvalni.
Kad ponudite zahvalnost Bogu, istog trenutka vaša unutrašnja posuda postaje prostrana. Onda je Bog u stanju da naspe više Svojih blagoslova u vas ili da potpunije uđe u vas Svojim Sopstvenim božanskim postojanjem. Bog je beskrajan, ali u nas može da uđe samo u skladu sa našom prijemčivošću. Bog je kao sunčeva svetlost. Ako podignem roletne, sunce će ući u sobu. Ako spustim sve roletne, ono ne može da uđe. Što više roletni podignemo, to više Bog ulazi u nas Svojom beskrajnom svetlošću. Kad ponudimo zahvalnost, istog trenutka Božja svetlost kao pljusak ulazi u naše biće.

Zahvalnost znači davanje sebe svom najvišem sopstvu. Vaša zahvalnost neće otići nikom drugom; ona ide vašem sopstvenom najvišem sopstvu. Zahvalnost vam pomaže da se poistovetite i osetite jedinstvo sa sopstvenom najvišom stvarnošću.

Uvek treba da budete zahvalni Unutrašnjem Pilotu, Svevišnjem. Kad ste zahvalni, vaša prijemčivost automatski raste.
Svakog jutra nastojte da pozdravite Boga samo jednom stvari: darom zahvalnosti koja neprestano raste.
 Nazad na vrh »
Aleksandra-Caca
Mesija

Poruka Poslao: 07 Jan, 2009 17:22 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

Zocky odličan post , a ja ću se samo nadovezati na ovo što si ti napisao .

Ljudi , kao bića koja gaje iluziju razdvojenosti od Boga , nemaju običaj da se zahvaljuju.
A ZAHVALNOST je neophodna baš zbog naše povezanosti sa Bogom i sa svime što je Bog stvorio - ZBOG KRUŽENJA TOKA ENERGIJE ...
Bog nam je dao pomagače , razna Bića Svetlosti , Andjele , svece , uzašle Majstore ,...
Kada nam Bića Svetlosti pomažu ( ukoliko to mi sami tražimo od njih - zbog poštovanja naše slobodne volje ) , MI IM TU ENERGIJU ULOŽENU U POMOĆ NAMA - MORAMO VRATITI U VIDU ZAHVALNOSTI !!! JER , DA BI PONOVO DOBILI POMOĆ OD BIĆA SVETLOSTI , MORAMO DA IM DAMO ENERGIJU ZAHVALNOSTI!!!
ENERGIJA ZAHVALNOSTI ZNAČI DA STVARNO TREBAMO DA STVORIMO OSEĆAJ ZAHVALNOSTI , A NE SAMO DA SE INTELEKTUALNO ZAHVALIMO !!!

ZAHVALJUJTE SE U TOKU DANA ŠTO VIŠE , I VIDEĆETE KAKO VAM SVE VIŠE I VIŠE DOLAZI LEPOG U ŽIVOT !

Ja praktikujem ZAHVALJIVANJE BOGU ,
- zahvaljivanje svim Bićima Svetlosti ,
- pojedinačno zahvaljivanje , npr. sv. Arhandjelu Mihailu ,

- i " posebno " ZAHVALJIVANJE , kada ne spominjem ničije ime , samo se zahvalim za sve lepo u životu čega mogu da se setim , i to je to ( ovo zadnje je ujedno i delotvorna tehnika koju sam ranije koristila , posebno ću je opisati na temi : Najdelotvornije duhovno mentalne tehnike...) .
TATA SINANA
Duhovni učitelj

Pridružio: 24 Jun 2008

Poruka Poslao: 07 Jan, 2009 21:16 pm    Naslov:
Odgovoriti sa citatom

[quote="Zockey"]Najlakši i najefikasniji način da uvećate svoju prijemčivost je da svakog dana, pre nego što počnete da meditirate, ponudite svoju najdublju zahvalnost Svevišnjem. Mnogi od vaših bliskih i dragih ne vode duhovni život, ali vi ste ga prihvatili. Kako je to moguće? Moguće je zato što vam je Svevišnji u vama dao težnju, dok ima mnogo, mnogo ljudi koji još uvek ne teže.
Treba da osetite da vas je On odabrao da budete duhovni.

Bravo bata Zockyly...
Ti prirodno koristis rec Svevisnji...
Pogledaj u temi Slovenska religija-sta je danas postavio prota...
Obradovaces se...
Prikaži poruke iz poslednjih:   
www.OBJAVE.com forum » MOLITVE, MEDITACIJE, MANTRE I SNOVI
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Sva vremena su GMT + 1 sat
Idi na stranu
1, 2  Sledeci
Strana 1 od 2

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu

Neke srodne teme
 Teme   Odgovori   Autor   Pogledano   Poslednja poruka 
Nema novih poruka Najlepše Ljubavne Pesme i Priče 250 BelaGalaktickaDamo 102739 26 Avg, 2011 10:12 am
Sara Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati OBJAVLJIVANJE SE NASTAVLJA... 1551 vasudeva 932882 30 Apr, 2011 14:49 pm
Aleksandra-Caca Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka LEK PROTIV RAKA 91 Vesna 70258 06 Apr, 2011 14:37 pm
Mystic_Storm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka REKONEKCIJA 641 TATA SINANA 249102 09 Mar, 2011 09:20 am
Sagitarius Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Objavljujem da sam Živ...Vakan Tanka 9 Vakan Tanka 11954 20 Jan, 2010 18:48 pm
Vakan Tanka Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka MEDITACIJA kao sam zavrsetak Spiritualne Staze… 30 Vijaya 21022 22 Dec, 2009 10:48 am
Vijaya Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Došao sam donjet mač i knjigu 10 Ramzes13 11011 03 Nov, 2009 16:33 pm
Vesna Pogledaj zadnje poruke

Home | Add to Favorites | Mapa sajta

Solaris 1.11 phpBB theme/template © 2003 - 2005 Jakob Persson (readme)(forumthemes/bbstyles)